Eliod - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Liberec : Č. Budějovice - 6. října 2017   17:00

Bernat – Grundler, Holada

Je dobojováno! Bílí Tygři Liberec otočili duel s Motorem a radují se z tříbodové výhry 4:2.
59:28'
Poté, co puk vylétl z hrací plochy, se hra přesune do středního pásma.
59:03'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Strnad – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Jasečko – 2 min., hrubost).
58:34'
Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Pojar – 2 min., podražení).
57:46'
Hrakholski po ledě pálil mimo.
57:01'
Liberec právě vstřelil branku!
Možná je hotovo! Nezbeda od levého mantinelu přiťukl kotouč VOJTĚCHU STRNADOVI, který se do něj z voleje opřel a trefil se náramně k pravé tyči. Asistence: Lukáš Nezbeda, Filip Kovář.
56:25'
Kovář trefil od modré přesně místo, kde se vyskytovala Lidákova lapačka.
55:59'
Cikhart zápěstím přestřelil českobudějovickou klec.
54:24'
Hanák si to z rohu hřiště namířil až před Čajana, kterého sice překonal. Bohužel pro Jihočechy ale netrefil bránu.
53:30'
Cikhart zakončil svou individuální akci jen do Lidákovy náruče.
52:42'
Icing Motoru.
51:54'
Kovář zastavil přihrávku na modré čáře a ihned pálil. Lidák opět zasáhl.
51:14'
Šelmy vykázány z útočného pásma kvůli postavení hráče v brankovišti.
50:42'
V lapačce Lidák skončil tentokrát pokus Cikharta od levého mantinelu.
49:27'
Lidák musel hodně rychle na zem, aby zneškondil Gajdovo zakončení z otočky.
49:05'
Zakázané uvolnění Tygrů.
48:44'
Pray se hnal do šance, ale ztratil rovnováhu.
47:14'
Janoch dostal kotouč mezi kruhy, ale než si ho srovnal na holi, měl před sebou hned dvojitý blok zadáků Liberce.
46:45'
Zakázané uvolnění domácího týmu.
46:15'
Hra je teď plná nepřesností.
44:56'
Lidák vyrazil za rozehrávkou hodně daleko ze svého brankoviště a doslova si řekl o nepříjemnou srážku s rozjetým Strnadem. Nakonec to byl liberecký útočník, kdo si po incidentu na ledě poležel déle.
44:10'
Gajda prudce vypálil a těsně míjel horní roh brány Motoru.
43:16'
Strnad vyrazil do protiútoku, na jehož konci našel Kováře. Ten ale ani nadvakrát nepřekonal výborného Lidáka.
42:30'
Motor zatím v přesilovce nikterak neoslňuje.
41:55'
Liberečtí vyhazují přes všechny čáry.
41:35'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Cikhart – 2 min., napadení).
41:06'
Čajan vyrazil Rybovu střelu nad sebe do ochranné sítě.
40:01'
Bílí Tygři ve druhé třetině otočili průběh utkání a ke třem bodům mají po čtyřiceti minutách blíže. Motor je ale jen o jednu branku zpět, a tak se máme ve třetí třetině na co těšit. Pokračovat by se mělo přibližně v 18:36.
40:00'
39:25'
Gajda s trochou štěstí prošel skrz dvojici protihráčů, což lehce znehodnotil nekvalitním zakončením.
38:56'
Lidák v permanenci. Musel na zem, aby zneškodnil Jansův pokus od levého mantinelu.
38:22'
Na obou týmech je znát enormní zájem neinkasovat do konce třetiny.
37:30'
Zakázané uvolnění Českých Budějovic.
36:00'
Další rychlé přečíslení, další gól! Cikahrt zavezl puk do útočného pásma, kde se rozhlédl a poté nabil ADAMU MĚCHUROVI, jenž rozvlnil hostující síť. Asistence: Jan Cikhart.
35:00'
Lidák se proti dělovce Šedivého blýskl ukázkovým semaforem.
34:27'
Tygři jsou lehce překvapení vývojem utkání.
33:48'
České Budějovice právě vstřelily branku!
Za zaváhání v obranném pásmu Tygři draze zaplatili. Kotouče se ujal JAROSLAV POUZAR, který si to namířil nekompromisně až před Čajana a nechytatelně pálil. Asistence: Yahor Hrakholski.
33:19'
Ofsajd šelem.
33:05'
Pray z vrcholu pravého kruhu trefil vytrčený beton strážce českobudějovické svatyně.
32:18'
Další pokus Šedivého lehce tečoval těsně před Lidákem Rossmy, hostující gólman dokázal zasáhnout.
31:46'
Šedivý našel od modré připraveného Lidáka.
31:39'
Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Janoch – 2 min., hákování + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
31:22'
Tygři úspěšně zblokovali všechny českobudějovické pokusy a Strnad se postaral o vyhození.
30:46'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Kollert – 2 min., napadení).
30:12'
Severočeši obrací skóre! BENNET ROSSMY, který o malý moment dříve neuspěl střelou zápěstím, to zkusil z podobného místa podruhé a tentokrát byl nekompromisní. Bez asistence.
29:47'
Rossmyho rána zápěstím z mezikruží jen vyprášila Lidákovu lapačku.
29:40'
Tentokrát icing Motoru.
28:44'
Ofsajd nedočkavců v dresech jihočeského klubu.
28:02'
Pray mohl strhnout vedení na stranu domácích. Z bezprostřední blízkosti ale nepřekonal ležícího gólmana.
27:27'
Je vyrovnáno! Hosté propadli na červené čáře a Tygři šli zničehonic ve dvou sami na Lidáka. Strnad to se zakončujícím LUKÁŠEM NEZBEDOU sehráli ukázkově a postarali se o novou zápletku. Asistence: Vojtěch Strnad, Vojtěch Jiruš.
26:13'
Cikhart zakončil svou akci, během níž unikl podél levého hrazení, přesně do míst, kde byl připravený Lidák.
25:53'
Icing také na druhé straně.
25:43'
Zakázané uvolnění Motoru.
25:07'
Jakubec jel sám na brána, ale kousek za modrou zavrávoral a dostal se z ideálního úhlu. To hodně ulehčilo práci českobudějovickému brankáři.
24:16'
Kollert z otočky střílel do protipohybu Lidáka, k jeho smůle však i mimo tři tyče.
23:57'
Měchurovu ránu zápěstím srazili hosté nad.
23:30'
Tygři si s přesilovkou zatím moc neví rady.
22:47'
Čajan rozehrál hodně riskantně přes Rybovu hůl. To zavánělo průšvihem.
22:36'
Hampl pálil od modré jen do připraveného Lidáka.
22:08'
Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Pojar – 2 min., nedovolené bránění).
21:30'
Pavlátovo nahození zneškodnil v pohodě Čajan.
20:57'
Jasečko zákeřně sekl na útočné modré protihráče, ale rozhodčí souboji nevěnoval žádnou pozornost. Hraje se dál.
20:23'
Tygři navzdory pokračujícímu oslabení začali druhou část nebojácně.
20:01'
Domácí odcházejí do kabin viditelně frustrovaní a není se co divit. V úvodních dvaceti minutách byli lepší a měli i více brankových příležitostí, jenže gól padl na druhé straně. V přesilovce na konci třetiny udeřil Jan Janoch a právě jeho zásluhou vede Motor 1:0. Další třetina začne přibližně v 17:47.
20:00'
19:57'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Strnad – 2 min., napadení).
19:40'
Těžká rána pro Liberec! JAN JANOCH napřáhl od modré, propálil Čajana a otevřel skóre! Asistence: Adam Ryba.
19:20'
Pojarova dělovka rozezněla jen zadní mantinel.
19:11'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jiruš – 2 min., podražení).
18:27'
Závar před Lidákem! Jiruš dotlačil kotouč do sítě, ale již dříve ho hlavní rozhodčí ztratil z dohledu a přerušil hru.
17:40'
Cikhart bekhendem zakončil vedle.
16:56'
Lidák jistil nahození Rossmyho z hloubi středního pásma.
16:09'
Zakázané uvolnění Jihočechů.
14:36'
Cikhart nebezpečně objížděl českobudějovickou klec, jenže v klíčovém okamžiku nezasunul puk za bezmocného Lidáka.
14:18'
Nepřesná rozehrávka Tygrů znamenala icing.
13:29'
Gajda v dobré pozici před Lidákem rozvlnil jen boční síť.
13:09'
Postavení mimo hru Liberce.
12:00'
10:54'
Icing hostů.
10:17'
Jiruš se vymotal z rohu a předložil puk Hamplovi, který si sjel od modré čáry. Liberecký bek ale zakončil jen do plastronu gólmana Motoru.
09:35'
Puk mimo hřiště, vhazovat se bude ve středním pásmu.
08:27'
Gajda zakončoval individuální akci pod břevno, Lidák skvělým zákrokem vytáhl nad.
07:34'
Hamplova zblokovaná rána skončila v ochranné síti.
06:15'
Ofsajd domácího celku.
05:36'
Hanák pálil hned po buly jen do připraveného Čajana.
05:32'
Icing šelem.
04:33'
Cikhart se prosmýkl do zakončení, které nenasměroval mezi tři tyče.
03:39'
Kotouč z hole Hladíka zamířil mimo mantinely.
02:45'
Motor zatím velmi pozorně brání.
01:53'
Cikhartovi nabil Pray na vrchol pravého kruhu, Lidák však byl na svém místě.
01:20'
Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Hail – 2 min., podražení).
00:33'
Domácí se v úvodu usadili v útočném pásmu, z dobrého tlaku ale nepramenila jediná střela.
00:01'

Bílí Tygři Liberec: Čajan (Krátký) – Kovář, Hampl (C), Hladík, Šedivý, Starý, Kollert – Pray, Jansa, Jakubec, Cikhart, Jiruš, Měchura, Rossmy, Strnad, Nezbeda, Gajda

HC Motor České Budějovice: Lidák (Korytar) – Jasečko, Endl, Pojar (C), Dvořák, Pavlát, Hail, Svach – Hrakholski, Michal, Hanák, Anderle, Ryba, Masopust, Nevšímal, Březina, Schwartz, Janoch, Lukeš, Pouzar.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.