Eliod - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vítkovice : Třinec - 2. listopadu 2017   17:00

Třinec právě vstřelil branku!
Třinečtí odmítli případné prodloužení, třináct vteřin před třetí sirénou strhává vedení na stranu svého týmu TOMMY WARDAS – 1:2. Asistence: Michal Ramík.
57:24'
Je vyrovnáno!! Hosté zužitkovali svou přesilovku pouhé tři vteřiny před jejím vypršením zásluhou MICHALA RAMÍKA – 1:1. Asistence: Servác Petrovský, Kryštof Wantulok.
55:27'
Za hákování putuje mezi trestoměřiče domácí Krejsa.
40:15'
40:01'
40:00'
38:59'
Třinec hraje v plném počtu, má před sebou zkrácenou přesilovku.
38:15'
Síly na ledě se srovnají, Ivan bude pykat za krosček.
36:59'
Za hru se zlomenou holí je potrestán třinecký Jurzyca.
36:03'
34:03'
Za držení putuje mezi trestoměřiče hostující Petrovský.
29:07'
27:07'
Hosté mohou srovnat, za podražení je vyloučen Ivan.
26:18'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Jako první se mohou radovat domácí, Švačaru překonal po nahrávce Gebauera PATRIK KRŠKA – 1:0. Asistence: Jakub Gebauer.
20:01'
20:00'
19:49'
17:49'
Za podražení bude pykat hostující Przybyla, domácí mají početní výhodu.
00:01'

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolíška) – Havlík, Kocián, Veřmiřovský, Bystroň, Plánka, Kočí – Gebauer, Ivan. Krejsa, Schauer, Krška, Přikryl, Melovský, Rajčan, Brada, Kubík

HC Oceláři Třinec: Švančara (Halouzka) – Hrůzek, Kyselý, Wantulok, Mituchovič, Chovaniak, Bujak, Cienciala – Procházka, Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramík, Macháček

Rozhodčí: D. Beránek – R. Tomis, J. Carbol.
V letošní sezóně se tyto týmy potkaly zatím jen jednou, cennou výhru 5:4 po prodloužení si z třineckého ledu odvezly Vítkovice,
Kanadské bodování Třince vede se šestnácti body útočník Alexandr Kašpárek (6+10), deset gólů vsítil útočník Michal Ramík (10+4). Nejlepším bekem je s osmi body Daniel Chovaniak (4+4), který je taky nejtrestanějším hráčem třineckých s devětatřiceti trestnými minutami. Z dvojice téměř stejně vytížených gólmanů má lepší statistky Matěj Halouzka s průměrem 1,23 a úspěšností 94,53 %.
Lídrem kanadského bodování Vítkovic je s jednadvaceti body útočník Josef Krejsa (9+12), nejlepším střelcem je však s deseti góly útočník Ivan Ivan (10+8). nejvíce bodů mezi obránci nasbíral Fabien Kočí (1+8). Nejtrestanějším hráčem je s devětadvaceti trestnými minutami útočník Jiří Tvrdý. Největší důvěru dostává mezi gólmany Ondřej Dolíška, jehož průměr je 2,24 a úspěšnost 91,49 %.
Vítkovicím se daří, v aktuální tabulce východní části jsou na 1. místě, s bilancí 9-1-0-2 a aktivním skóre 66:25 nasbírali 29 bodů. V polovině tabulky se nachází Třinec, kterému patří 5. místo a s bilancí 6-0-2-4 a aktivním skóre 47:31 mají na svém kontě 20 bodů.
Třinácté kolo ELIOD extraligy mladšího dorostu svedlo dohromady domácí Vítkovice a hostující Třinec, a to znamená, že diváci
v Ostravar aréně budou svědky dalšího moravskoslezského derby.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.