Tipsport Extraliga - Play-off Tipsport extraligy - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Pardubice : Třinec - 23. března 2018   18:20

Pardubice
12:52' M. Kaut (Perret) • 15:17' J. Sýkora (T. Svoboda, Hrabal) • 25:46' Poulíček (Perret, M. Kaut) • 30:53' Dušek (M. Kaut) • 31:38' Tomášek (Wishart) • 59:40' M. Kaut (Rolinek, Trončinský)
6:3
(2:1, 3:0, 1:2)
Stav série: (3:3)
Třinec
15:57' Adamský  (Svačina) • 46:00' Svačina  (Krajíček, Roth) • 47:51' Petružálek  (R. Vlach, Dravecký)
Pardubice
Kacetl (Klouček) – Cardwell, Wishart, Trončinský, Čáslava, Hrabal, Mojžíš, Ščotka – Beran, Tomášek, Rolinek – P. Sýkora, Marosz, Treille – M. Kaut, Poulíček, Perret – J. Sýkora, Dušek, T. Svoboda.
Hradil, Bulanov – Ondráček, Špůr
Tipsport arena
10072 diváků
Třinec
Hrubec (31. Hamerlík) – Krajíček, M. Doudera, D. Musil, Roth, Linhart, Matyáš – Rákos, Marcinko, Petružálek – Chmielewski, R. Vlach, Dravecký – Adamský, Polanský, Svačina – Cienciala, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Kvasnica.

Pardubice - Třinec: Je hotovo, Martin Kaut poslal puk do prázdné brány, 6:3

To je ode mne pro tuto chvíli vše, na počtenou.
V této sérii stále platí pravidlo, že vyhrává vždy pouze domácí tým. Pardubice posílají čtvrtfinálovou sérii výhrou před vyprodanou Tisport arenou do rozhodujícího sedmého zápasu, který se odehraje v neděli v Třinci. Pardubice se od 13. minuty držely ve vedení, Třinec celý zápas pouze dotahoval. Rozhodujcí byla zřejmě druhá část, ve které Dynamo vstřelilo tři branky a dostalo se do čtyřgólového vedení. Třinec se snažil nepříznivý vývoj zvrátit, domácí ale i díky dobrému výkonu Kacetla svůj náskok udrželi.
59:40'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Rolinek získal kotouč ve vlastní třetině a rychle se s ním vydal dopředu. Pardubičtí jeli tři na jednoho a navíc byla prázdná branka Třince, kterou trefil po nahrávce od Rolinka MARTIN KAUT. Asistence: Tomáš Rolinek a Marek Trončinský.
59:14'
Rolinek dostal nahrávku ve středním pásmu na pravou stranu, když už se chystal trefit prázdnou bránu, zablokoval ho Adamský.
58:36'
Poulíček sice vyhrál buly, jenže puku se zmocnili hosté. Adamského ránu od modré příklepem vyrazil Kacetl lapačkou za bránu.
58:30'
Dynamo vyhodilo po pravém mantinelu na zakázané uvolnění.
58:22'
Hamerlík opět míří ven z brány!
58:07'
Tentokrát se o osvobození Dynama postaral Treille.
57:42'
Tomášek dostal puk na chvíli ven z vlastního pásma, Třinec ho dostal rychle zpět do třetiny.
57:26'
Marcinko se srazil s Kacetlem, rozhodčí přerušili hru a vhazovat se bude po pravé ruce Kacetla.
56:52'
Petružálkovu ránu příklepem od modré zblokoval Rolinek a opět do hned zkoušel na prázdnou branku, i tentokrát mířil příliš doprava.
56:06'
Další pokus o trefení prázdné branky obstaral Mojžíš, ale ani on nemířil přesně.
55:50'
Hamerlík opět vyrazil ven branky, čehož mohl využít Rolinek, ale téměř přes celé hřiště odkrytou branku netrefil.
55:40'
Oddechový čas pro hosty.
55:40'
Do přihrávky Petružálka na levou stranu vložil hokejku Wishart a srazil kotouč do hlediště.
55:07'
Hamerlík míří z branky, Třinec to opět zkouší v šesti!
55:02'
Dobrá šance pro Třinec, aby se dostal na dostřel. Josef Hrabal totiž vyhodil puk z vlastního pásma přímo do hlediště a dostává dvě minuty za zdržování hry.
54:42'
Hokejisté dlouho bojovali o kotouč u mantinelu, nakonec ho poslal Cardwell obloučkem ven z pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
53:51'
Po zákroku Kacetla proti střele z pravé strany následuje komerční přestávka.
53:41'
Marosz nahrál zadovkou na pravé straně Tomáškovi, jehož pokus vyrazil Hamerlík na druhou stranu k mantinelu.
52:51'
Petr Sýkora nabral na pravé straně rychlost a napřáhl ke střele příklepem, jeho dělovku srazil bránící hráč mimo bránu.
52:19'
Oddechový čas pro domácí.
52:19'
Marosz míchal s pukem v levém kruhu, nahrál ho na osu Treillemu, jenž z první zakončil přímo do Hamerlíka.
51:37'
Je tu dvojnásobná přesilovka pro Dynamo! V dobré šanci byl Hrabal, jenž příklepem nastřelil bránícího hráče, k puku se následně dostal Vladimír Dravecký, jenž ho poslal přímo do ochranné sítě za brankou, dostává tak dvě minuty za zdržování hry.
51:28'
Rozhodčí jen potvrdili verdikt, že Svoboda nastřelil tyč a pokračuje se dále ve hře.
51:19'
Svoboda měl další šanci, tentokrát Hamerlík vyrážel ramenem. Rozhodčí jde ještě prohlížet záznam hry.
50:56'
Po Trončinského střele od modré se k odraženému kotouči dostal Svoboda, jenž v dobré šanci trefil horní tyč!
50:50'
Příliš dlouho se v plném počtu nehrálo, Jakub Petružálek dostává dvě minuty za hákování v útočném pásmu. Dynamo tak má k dispozici další přesilovou hru.
50:14'
Čáslava si po přihrávce od Tomáška na modrou popojel s puke více na pravou stranu. Jeho pokus Hamerlík vyrazil, jako první byl u kotouče hráč hostí.
49:30'
Petr Sýkora hledal svou prudkou přihrávkou na pravé straně Marosze, který nedokázal hned zpracovat puk, ale Dynamo se nadále drží v pásmu.
48:44'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Jordann Perret – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Vladimír Roth – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
48:44'
Do dobré pozice se dostal Perret, ten zakončil z mezikruží přímo do hrudi Hemerlíka. Poté se strhla hromadná potyčka.
47:51'
Třinec právě vstřelil branku!
Nakonec to vypadá ještě na velké drama až do konce! Cardwell měl sice k puku trochu blíže než Dravecký, rozhodčí však zakázané uvolnění nepsíkali a nechali hru pokračovat dále. Zpoza branky se k puku nejprve dostal Vlach, který ho poslal na JAKUBA PETRUŽÁLKA, jenž měl poměrně lehkou práci, když zakončoval do odkryté části branky. Asistence: Roman Vlach a Vladimír Dravecký.
47:41'
Hamrlík si poradil se střelou Wisharta od modré čáry, následuje komerční přestávka.
46:56'
Hrabal po vhazování před Kacetlem vyhodil puk bekhendem ven z vlastního pásma.
46:00'
Nyní už se tým hostí při hře šest na tři prosazuje a snižuje na rozdíl tří branek. Krajíček místo střely nahrál na levou stranu VLADIMÍRU SVAČINOVI, jenž zakončoval do odkryté části branky. Asistence: Lukáš Krajíček a Vladimír Roth.
45:51'
Hlavní rozhodčí se vrátil zpět na ledovou plochu a rozpažil! Jelikož se bude vhazovat ve středním pásmu, míří Hamerlík ze své branky.
45:51'
Polanský před brankou tečoval střelu od modré a dostal puk do brány, jenže rozhodčí ihned signalizovali vysokou hůl! Ještě se bude prohlížet záznam hry.
45:42'
Třinec odvolává gólmana a hraje šest na tři!
45:37'
Úplně volný Krajíček dostal přihrávku na modrou a měl před sebou volný prostoru až k brance. Parádní semafor proti jeho střele předvedl Kacetl.
45:28'
Útočnou akci Třince zastavil odpískaný ofsajd.
45:17'
Hrabal nadvakrát po vhazování dostal kotouč z pásma, Dynamo nyní čeká dvojnásobné oslabení.
45:12'
Rothovo zakončení přibrzdil rukavicí Rolinek, skákavý kotouč si svou lapačkou našel gólman Kacetl.
45:00'
Třinec bude mít dobrou šanci na snížení, když dvě minuty za podražení v útočné třetině dostává Sacha Treille.
44:43'
Petružálkova střela od modré po ledě prolétla metr vedle pravé tyče, poté se puku ujali domácí.
44:37'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Martin Kaut – 2 min., podražení).
44:11'
Marosz dostal přihrávku na střed, jenže po zpracování spadl na led a Ocláři se osvobodili vyhozením.
43:32'
Třinec vyhodil puk po levé straně, další akci Dynama rozehrává Kacetl, který si za pukem povyjel z branky.
43:20'
Třinec hrál v šesti hráčích, dvouminutový trest odpyká Aron Chmielewski.
42:38'
Třinečtí dostali puk ven z pásmy, při tom se ho ještě dotkli hráči na jejich střídačce a vhazovat se bude ve středním pásmu.
42:14'
Mojžíš nahrál na modré na střelu z první Ščotkovi, ten se velice dobře opřel do kotouče a Hamerlík byl rád, že udržel puk ve výstroji.
41:27'
Kacetl jen vyrazil střelu letící z levé strany, ihned poté na něj pálil příklepem Matyáš, i jeho pokus vyrazil.
40:58'
Tvrdá rána Adamského příklepem z levé strany se odrazila od plexiskla za bránou, následně se ujali kotouče domácí.
40:23'
Do Petružálkova nahození před branku zpoza brány vložil hůl Kacetl a do útoku se může vydat Dynamo.
40:01'
Druhá třetina patřila výhradně Dynamu. Domácí v ní totiž navýšili svůj náskok na čtyři branek a směřují k rozhodujcími sedmému duelu. Nejprve se ve 26. minutě prosadil z dorážky do odkryté části branky Poulíček, ve 31. minutě už Hrubec mířil ze své branky, když ho ze samostatného úniku překonal bekhendovým blafákem Dušek. Jenže ani Hamerlík dlouho čisté konto neudržel, o minutu později ho překonal střelou přes obránce do horního rohu branky Tomášek. Oceláři se ovšem nevzdali a přidali na své aktivitě, i díky čemuž střelecky ovládli druhou část hry 8:20. Třetí třenia začne zhruba v 20:18.
40:00'
39:39'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Lukáš Krajíček – 2 min., podražení).
39:22'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Josef Hrabal – 2 min., držení hole).
39:22'
Hrabal si zadělal na problémy, když rychle neodehrál kotouč. Do dobré šance se dostal Polanský, jehož zakončení z levé strany na bližší tyč si Kacetl pohlídal.
39:07'
Hrabal dostal puk z vlastní třetiny, jenže ho poslal tak prudce, že doletěl až na druhou stranu hřiště a píská se zakázané uvolnění Dynama.
38:15'
Cardwell nemá hokejku, nyní bruslí před Kacetlem srazil střelu letící z pravé strany mimo.
37:01'
Beran vystihl Cienlacovu přihrávku na modré čáře, vypíchl puk na modré čáře a rychle se vydal za ním. Dynamo se v útočné třetině příliš dlouho neudrželo.
36:39'
Rákose zastavil v útočné akci odpískaný ofsajd, do pásma dříve přejel Marcinko.
Dnešní utkání sleduje 10072 diváků.
35:28'
Kacetl musel řešit další skrumáž před svou brankou, ani tentokrát za něj Oceláři puk neprotlačili.
34:54'
Po Ciencalově zakončení z pravé strany se ke střele příklepem dostal Krajíček, jeho ránu přizvedl Petr Sýkora do ochranné sítě.
33:51'
Třinečtí se nevzdávají a snaží se tlačit do útoku, jenže se jim nedaří prosadit se před pardubickou obránu.
31:38'
Hamerlík příliš dlouho bez inkasované branky nevydržel, střelou přes obránce ze středu hřiště do levého horního rohu branky ho překonal DAVID TOMÁŠEK. Asistence: Ty Wishart.
30:53'
Střídání v týmu HC Oceláři Třinec: ze hřiště odchází Šimon Hrubec, přichází Peter Hamerlík.
30:53'
Do samostnaného úniku se z levé strany dostal ANTONÍN DUŠEK, jenž předvedl bekhendový blafák a tento sváteční střelec překonal Hrubce zakončením nad lapačku pod horní tyč. Asistence: Martin Kaut.
30:39'
Mojžíš svou přihrávkou po levém mantinelu žádného ze spoluhráčů nenašel, u puku je Třinec.
29:59'
Poulíček byl hned po vhození buly zasažen do obličeje, rychle si ale sebral hokejku a pokračuje dále ve hře.
29:28'
Třinečtí jeli do rychlého protiútoku, Trončinský tělem zastavil Polanského.
28:34'
Petružálek nahodil puk zpoza branky do předbrankového prostoru na Marcinka, který ho však přímo na bránu nedostal.
27:57'
Michal Kovařčík se dostal s pukem od pravého mantinelu až přímo k brance, Kacetl byl připraven u své levé tyče a vyrazil kotouč do ochranné sítě.
27:46'
Ščotkovo vyhození po levém mantinelu končí zakázaným uvolněním.
27:23'
Polanský neudržel puk ještě před modrou čárou, Třinci byl odpískán ofsajd. Kaut se poté ještě dostal do potyčky s dvěma protihráči, kterou rychle řešil čárový rozhodčí.
26:59'
Velká skrumáž nastala před pardubickou brankou, Dynamo tuto kritickou situaci dokázalo ustát, Kacetl udržel kotouč před brankovou čárou. Třinec je vykázán do středního pásma.
26:26'
K odraženému puku se na levé straně dostal za jízdy Vlach, jeho pokus zápěstím vyrazil Kacetl do ochranné sítě.
25:46'
Poulíček nahrál na modrou Martinu Kautovi, jehož střelu se snažil v mezikruží tečovat Perret. Ten však jen srazil puk na levou stranu, kam si najížděl PATRIK POULÍČEK a dorážel kotouč do odkryté části branky. Asistence: Jordann Perret a Martin Kaut.
25:19'
Poulíčkovu střelu z levé strany vykopl Hrubec svým pravým betonem, Dynamo se nadále drží v útočné třetině.
24:56'
Matyášovi utekl puk do středního pásma, Oceláři tak musí začít celou akci znovu.
24:37'
Třinečtí nyní byli lepším týmem, Pardubice přerušily tlak nahozením na Hrubce, který přikryl puk lapačkou před dojíždějícím Treillem.
23:52'
Z předbrankového prostoru posílal střílenou přihrávku na branku Marcinko, Kacetl se dobře přesouval a zlikvidoval další dobrou šanci soupeře.
23:32'
Kacetl si stáhl puk ze vzduchu lapačkou a přerušil hru.
21:48'
Další velká šance Třince, Kacetl opět zasahoval parádně svým betonem, tentokrát zlikvidoval zakončení z mezikruží.
21:29'
Třinečtí jeli dva na jednoho, Kacetl svým betonem dobře vykopl Adamského přihrávku z levé strany mířící na druhou stranu na Svačinu.
20:24'
Mojžíš vyhodil kotouč zpoza vlastní branky ven ze třetiny po pravém mantinelu, kde ho nedokázal zachytit Roth.
20:24'
20:01'
V první třetině si všichni diváci přišli na své. Aktivněji vstoupily do utkání Pardubice, které nevypouští žádný souboj. Poprvé se skóre měnilo ve 13. minutě, kdy se do rychlého útoku po levé straně dostal Kaut, jenž se trefil přesně do vzdálenějšího horního rohu branky. O tři minuty později na tom Dynamo bylo ještě lépe, když se k dorážce dostal Ján Sýkora a poslal kotouč do odkryté branky. Jenže Třinec rychle odpověděl a snížil opět na rozdíl jedné branky, když se Adamský prosadil střelou mezi betony Kacetla. Střelecky byli aktivnější domácí, kteří vyslali jednou tolik střeleckých pokusů na branku než soupeř (12:6).
20:00'
19:48'
Rolinek byl atakovaný protihráče, přesto se mu povedlo dostat kotouč do středního pásma.
19:24'
Rothovu střelu od modré Kacetl téměř neviděl a kotouč prolétl těsně vedle pravé tyče.
19:15'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Petr Čáslava – 2 min., hákování).
19:11'
Trončinský chyboval v rozehrávce v útočném pásmu a rychle se do protiakce vydával Adamský, jehož domácí včas zastavili.
18:54'
Rolinek dostal přihrávku před modrou a hnal se rychle dopředu. Nahrál mezi kruhy Beranovi, jehož bránil Krajíček a při snaze odstavit ho od puku ho poslal na led.
18:17'
Trončinský vrátil přihrávku Svobodovi do levého kruhu, jeho zakončení na bližší tyč si Hrubec pohlídal.
17:53'
Petružálek aktivně napadat v útočné třetině, vložil hůl do přihrávky Mojžíše, čímž pardubickým nadělal potíže.
17:27'
Chvíli se čekalo, až ledař ustaví branku do své pozice, nyní se může pokračovat. Vhazovat se bude po pravici Hrubce.
17:04'
Z předbrankového prostoru dorážel Treille, jenže poslal kotouč vedle pravé tyče.
15:57'
Celek hostí na inkasovanou branku rychle odpovídá a opět je na dostřel jedné branky. Do středu hřiště před branku se s pukem dostal MARTIN ADAMSKÝ, jenž zakončil po ledě mezi betony Kacetla, který je nestihl dát k sobě, navíc se na něj poté svalil jeden z hráčů Třince. Asistence: Vladimír Svačina.
15:17'
Rychlá pardubická akce končí druhou brankou! Ján Sýkora dostal nahrávku ve středním pásmu na pravou stranu, na vrcholu kruhu přenechal kotouč za sebe Hrabalovi, jehož střelu Hrubec vyrazil. Svoboda sice nedokázal dorazit kotouč, ale odrazil ho k JÁNU SÝKOROVI a ten už zakončoval do odkryté části branky. Asistence: Tomáš Svoboda a Josef Hrabal.
14:41'
Do dobré šance se dostával Perret, jenže minul bránu.
13:48'
Roth pouze nahodil puk do rohu hřiště ze středního pásma a Třinec posílá na led čerstvé síly.
12:52'
Na levé straně předjel MARTIN KAUT Petružálka, ujal se kotoučem a ten poslal z kruhu pro vhazování přesně do vzdálenějšího rohu branky. Asistence: Jordan Perret.
12:30'
Poulíček se rychle hnal za pukem do útočné třetiny, kde ovšem ještě byl Perret. Byl tak odpískán ofsajd Dynama.
11:53'
Marosz nahrával na modrou Trončinskému, jenže do přihrávky vložil hůl Adamský a srazil kotouč do středního pásma.
11:10'
Od mantinelu se odrazil kotouč k Tomáškovi do dobré pozice, jeho střelu zápěstím chytil pěkným zákrokem Hrubec.
10:58'
Další vyhození Třince, první početní výhoda se Dynamu příliš nepovedla.
10:52'
Další rána Čáslavy byla zblokovaná, k dorážce se dostal Treille ze středu hřiště, ale Hrubec si ji pohlídal.
10:28'
Čáslava trefil ránou příklepem do nohy Douderu a Ocelářům se následně povedlo vyhodit.
10:20'
Petr Sýkora střílenou přihrávkou hledal před brankou Rolinka, kterého natlačil na Hrubce obránce Matyáš a bude se vhazovat v pásmu Třince.
09:39'
Rolinek nahrál kotouč zpoza branky na Tomáška, který ovšem nedostal příhrávku na střelu z první a puk si musel rovnat, čímž prováhal nejlepší střeleckou možnost.
09:25'
Adamskému se sice podařilo získat kotouč ve vlastním pásmu, jenže ho poslal přímo na vlastní střídačku.
09:01'
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Tomáš Marcinko – 2 min., hákování).
08:41'
Ščotka obkroužil s pukem branku, přes trojici protihráčů ho ale nedokázal zasunout směrem na branku.
07:41'
Pardubičtí jeli dva na jednoho, Kaut zvolil střelu zápěstím po ledě z pravého křídla. Hrubec betonem vyrazil puk směrem k Perretovi, jenže ten kotouč v rychlosti nezastihl.
07:08'
Treille zkoušel střílet přes obránce Matyáše, jenže ho trefil do nohy.
06:43'
Čáslava srazil Rothovu příhrávku z pravé strany mířící před branku, Třinec se ale udržel v pásmu.
05:37'
Doudera si najel s pukem do dobré střelecké pozice mezi kruhy, jeho střelu letící nad beton gólmana Kacetl vyrazil lapačkou.
05:03'
Perret se protáhl mezi dvěma protihráči a dostal se ke střele z poměrně velkého úhlu, kterou mu ještě protihráči svým atakováním ztížili.
04:26'
Draveckého pokus z levé strany vyrazil Kacetl ramenem, Třinec se poté už dlouho v útočné třetině neudržel.
03:30'
Polanský vypálil příklepem po ledě dva metry za modrou, Kacetl vyrazil puk hokejkou na zadní mantinel.
02:46'
Svobodovu střelu zápěstím z levého kruhu vyrazil Hrubec vyrážečkou.
02:16'
Perretovo nahození z pozice mezi střídačkami si Hrubec pohlídal a ještě stihl rozehrát před dojíždějícím Kautem.
01:39'
Vstup týmů do zápasu je oproti předchozímu utkání odlišný, Pardubice se snaží být aktivnější a dohrávají každý souboj.
01:02'
Třinecká nepřesná rozehrávka kočí zakázaným uvolněním.
00:38'
První ostřejší střelu zápasu vyslal Rákos z levé strany, Kacetl vyrážel betonem.
00:08'
Wishartovo nahození ze střední třetiny si Hrubec pohlídal a raději přerušil hru.
00:01'
HC Oceláři Třinec
Oceláři po dvou získaných bodech v domácím prostředí mohli jet do Pardubic s klidnou hlavou, jenže při odjezdu zpět domů za stavu 2:2 na zápasy už příliš klidní být nemohli. Svůj propad zastavili v pátém utkání, kdy rozhodli pět minut před koncem gólem na 3:2. Tímto stavem skončily již tři zápasy série. „Doufám, že domácí prostředí=zisk bodu už platit nebude. Teď to chceme zlomit a ukončit tuhle vyrovnanou sérii v šestém zápase. Už se nechceme vracet domů, doufám, že do Pardubic přeneseme výkon z pátého zápasu. Výhoda domácího prostředí je obrovská, zápasy v sérii jsou ale velice vyrovnané. V Pardubicích jsme třetí zápas klidně mohli urvat. Bude parádní atmosféra, nám se tam ale hraje dobře. Věřím, že to ukončíme,“ doufá třinecký útočník Vladimír Svačina.

Nejproduktivnější hráči:
Jiří Polanský 5 bodů (3+2)
Lukáš Krajíček 4 body (1+3)
Vladimír Dravecký 3 body (0+3)
Vladimír Svačina 3 body (0+3)
HC Dynamo Pardubice
Východočeši se po dvou porážkách na ledě Třince před domácím publikem zvedli a také si připsali dvě výhry, ta druhá byla dokonce s čistým kontem. V šestém zápase budou muset odvracet mečbol soupeře. „Středeční výkon musíme hodit za hlavu a je třeba se co nejlépe připravit na pátek. Máme na to vyrovnat sérii, abychom se vrátili do Třince. Nebudeme se v tom babrat, naopak se budeme od první minuty startovat k tomu, abychom domácí utkání zvládli,“ řekl po po prohraném pátém utkání pardubický kapitán Tomáš Rolinek.

Matěj Beran 4 body (4+0)
Tomáš Rolinek 4 body (1+3)
Sacha Treille 3 body (3+0)
Marek Trončinský 3 body (0+3)
Příjemný páteční večer z pardubické Tipsport areny. Nyní už jde ve čtvrtfinálové sérii mezi Pardubicemi a Třincem do tuhého, jelikož Oceláři vedou 3:2 na zápasy, mohou tak Dynamu ukončit sezonu a zajistit si postup do semifinále. V sérii prozatím platí, že vyhrává domácí tým. Souboj, který bude sledovat vyprodaná hala, startuje v 18:20.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.