Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Fehérvár : Rögle BK - 3. září 2022   18:00

Rögle BK

To je z mé strany z dnešního hokejového maratonu definitivně vše, já se s Vámi loučím a přeji klidný zbytek večera. Už zítra se však budu těšit u zápasu domácí Sparty s Luleou, kdy Pražané budou chtít zapomenout na páteční nezdar s Aalborgem. Do té doby, na počtenou!
Máme dobojováno! Rögle zopakovalo svou úspěšnou stíhací jízdu ze čtvrtečního utkání v Katowicích, když otočilo průběh utkání i ve Fehérváru. Mužstvo trenéra Cama Abbotta se prosadilo ve třetí třetině celkem dvakrát, což stačilo na celkové tříbodové vítězství. Skóroval Michael Kapla a Marco Kasper. Rögle si tedy po výhře 2:1 připisuje do tabulky další tři body a domů do Švédska si odváží všech šest možných bodů.
59:56'
Neskutečné! Hari měl v posledních vteřinách na holi vyrovnávací branku, když střílel do odkryté branky, kterou o pár centimetrů minul.
59:48'
Brankář Horvath byl ještě před tím už na střídačce, kde zůstává i teď a domácí to zkusí se šesti bruslaři v poli. Vhazování v obranném pásmu u Rifalka.
59:48'
Posledních dvanáct vteřin ze třetí třetiny. V tom čase si domácí střídačka vyžádala oddechový čas na poslední pokyny směrem do závěru utkání.
59:28'
Vyloučený obránce O´Brien je zpátky na ledové ploše, domácímu týmu zbývají už jen poslední vteřiny. Rögle už nikam nespěchá a vyčkává ve středním pásmu.
59:08'
Poslední minuta třetí třetiny. Marco Kasper už nedosáhl na přihrávku od svého spoluhráče a hosté v klidu vyklidí útočné pásmo a pošetří cenné vteřinky.
58:17'
Minuta z přesilové hry je fuč a hosté v klidu kombinují v útočném pásmu. Dennis Everberg byl osamocen před brankářem Horvathem, kterého však nepřekonal.
57:17'
Špatná zpráva pro domácí. Rozhodčí poslali na trestnou lavici Andrewa O´Briena (FEH), který vyfasoval trest za nedovolené bránění. Hosté hrají přesilovku.
56:48'
Tým Rögle BK právě vstřelil branku! Tohle je pro domácí celek velká rána! Kotouč po skrumáži za brankou vyplaval před Horvatha, kde stál u levé tyčky připravený MARCO KASPER, jenž neomylně poslal puk do domácí sítě. Bez asistence.
56:08'
Domácí hokejisté se teď pokusili založit útočnou akci podél pravého mantinelu, ale poslední obránce Rögle byl včas na svém místě připravený.
55:23'
Patrick Newell se dral za nahozeným kotoučem do útočného pásma, ale brankář Rifalk si celou situaci pohlídal a jeho obránci mohli v poklidu rozehrát.
55:00'
Přesně pět minut zbývá do konce základní hrací doby a skóre je stále nerozhodné. Vhazovat se bude za malou chvíli v útočném pásmu švédského Rögle.
54:18'
Adam Tambellini vysunul své napadání v útočném pásmu a chtěl ještě získat kotouč pro své spoluhráče. Domácí obránci si však nakonec poradili a rozehrávají.
53:48'
Hra plyne rychle dopředu a hosté se rozhodně nespokojili s vyrovnáním. Everbergova formace se nadále tlačí do útočného pásma, zatím bez úspěchu.
52:48'
Odražený kotouč si našel na modré čáře připravený Fournier, kterému se však namotal neposedný puk na čepel a domácí obránce nemohl pořádně zakončit.
51:54'
Milan Horvath raději počkal na své spoluhráče a přihrál Betkerovi do hloubi obranného pásma za branku. Domácí hokejisté nikam nespěchají a hrají na jistotu.
51:29'
Tým Rögle BK právě vstřelil branku! Ovšem ne nadlouho, teď už to hostům vyšlo a necelých devět minut před koncem základní hrací doby vyrovnávají. MICHAEL KAPLA udělal pár kroků na levém kruhu a svou přesnou střelou na vzdálenější tyčku odčaroval kouzlo dosud bezchybného Horvatha. Bez asistence.
50:55'
Kapla kličkoval s kotoučem na pravém kruhu v útočném pásmu, ale hostující obránce nebyl ve svém počínání úspěšný a domácí mají puk na hokejkách.
50:30'
Po delší době se hrálo před švédským brankářem Rifalkem, který po svém úspěšném zákroku přerušil hru. Bude se vhazovat po pravici hostujícího muže s maskou.
49:43'
Tony Sund už pouze nahodil puk do útočného pásma a následně odjel střídat. Domácí hráči se snažili o rychlý protiútok, který však skončil ve svém zárodku.
48:57'
Teď to bylo těsné! Larsson střílel po bleskurychlé kombinaci z pravého kruhu pro vhazování a svou střelou nastřelil pouze Horvatha.
48:41'
Rögle se sice snaží s výsledkem něco udělat, ale zatím pozorná obrana domácího týmu nedovoluje jakékoliv komplikace. Fehérvár si jde pro vítězství.
47:51'
Další rána z hostující strany! Bengtsson střílel z mezikruží, ale jeden z domácích hráčů mu zablokoval střelu. Hra je přerušena.
47:23'
Domácí hokejisté mají to nejhorší už za sebou, ale přeci jen se hosté dostali do dobré akce! Rosdahlova rána z levého kruhu našla pouze připraveného Horvatha.
47:11'
A pozor, Rögle bude hrát dvojnásobnou početní výhodu, která bude po faulu Bena Betkera (FEH) trvat pár vteřin. Ambrus je připraven naskočit do hry.
46:50'
Everberg hledal od mantinelu najetého spoluhráče na pravém kruh pro vhazování, ale přihrávka byla příliš prudká a vzápětí kotouč končí na druhé straně kluziště.
46:06'
Michael Kapla z pozice obránce zavítal do útočného pásma z pozice útočícího hráče, nicméně hostům ani tahle akce nepřinesla ovoce. Domácí se osvobozují.
45:28'
Fournier odpálil kotouč podél mantinelu, napoprvé se mu to nepodařilo, na druhý pokus už byli domácí hokejisté úspěšnější a vyhodili puk do bezpečí.
44:40'
Dennis Everberg si stěžuje u rozhodčího, zřejmě ohledně nějakého předchozího zákroku. Hostující útočník už je na střídačce, hra může pokračovat.
44:34'
Zaar v dalších vteřinách znovu zahrozil a domácí brankář opět ukázal své kvality, proč dnes dostal důvěru od trenérů v brance maďarského Fehérváru.
44:05'
Téměř polovina trestu je fuč a hosté se zatím nedokázali na delší časový úsek propracovat do útočného pásma. Zaarova akce neskončila gólovým úspěchem.
43:08'
Adam Tambellini si zpracoval přihrávku a svou střelou tahem ohrozil domácího brankáře Horvatha. Hra je na chvíli přerušena, bude se vhazovat.
42:29'
Jeden z hostujících hráčů nyní servíroval kotouč před soupeřovu branku svým spoluhráčům a brankář Horvath musel být v pozoru. Domácí čtveřice se osvobozuje.
42:20'
Rozhodčí přerušuje hru, bude se zřejmě znovu vylučovat. Na trestnou lavici usedá Balint Magosi (FEH), který vyfasoval hned pět minut za hrubost!
41:30'
Tambellini si zpracoval kotouč za soupeřovou brankou, ale proti třem protihráčům u mantinelu neměl jakoukoliv šanci na úspěch. Domácí se osvobozují.
40:54'
Brady Ferguson se už neprobojoval do hloubi útočného pásma, kde byli připravení domácí borci, kteří okamžitě posílá kotouč raději do bezpečí.
40:10'
Domácí obránce nahodil kotouč do útočného pásma, kde si ho však sbírají hosté, kteří okamžitě s ním míří dopředu. Na ledě je útočník Kasper a jeho formace.
40:01'
Hráči jsou zpátky na ledové ploše, třetí třetina startuje za několik okamžiků.
Další třetina začne přibližně v 19:40 hodin.
Druhá část je úspěšně u konce a oproti té první jsme se konečně dočkali gólu. Ten má na svědomí útočník Patrick Newell, který využil dobrého počínání spoluhráče Kuralta, když dokonal jeho práci svou úspěšnou dorážkou do odkryté sítě. Pokud chce Rögle pomýšlet v utkání na body, musí vstřelit minimálně jednu branku. Vzpomeňme si ale, jak to bylo ve čtvrtečním utkání na ledě Katowic. Uspějí podobným způsobem hráči ze severu Evropy i nyní?
40:00'
39:41'
Marco Kasper nebyl úspěšný se svou formací v útočném tažení, nicméně alespoň získal pro svůj celek vhazování v útočném pásmu po levici Horvatha.
39:08'
Poslední minuta druhé třetiny. Domácí hráči jsou nyní zatažení v obranném pásmu a Rögle se ještě snaží před odchodem do kabiny vsítit vyrovnávací branku.
38:25'
Engström našel na modré čáře svého spoluhráče, který vyslal prudkou ránu zápěstím. Horvath toho moc neviděl, ale i přesto dokázal poslat kotouč do bezpečí.
37:42'
Vyloučený obránce Nilsson je zpátky na ledové ploše a domácí hráči hrají v pěti. Mezitím Dennis Everberg spěchá za kotoučem do rohu útočného pásma.
37:12'
Adam Tambellini přihrál Kaplovi na modrou čáru a hosté nakonec vyslali střelu z levého kruhu. Horvath v čele se svou čtveřicí hráčů úspěšně odolává tlaku.
36:33'
Rosdahlova formace je velmi aktivní a už si vypracovala dvě dobré příležitosti před domácím brankářem. Horvath ovšem drží svůj celek nad vodou.
35:42'
Rögle bude hrát další přesilovou hru. Na trestnou lavici tentokrát usedl domácí Henrik Nilsson (FEH), který vyfasoval od rozhodčích dvě minuty za držení hole.
35:13'
Dennis Everberg našel na druhé straně připraveného svého spoluhráče, který posunul kotouč dopředu a brankář Horvath měl další těžkou práci.
34:06'
Hari neuspěl na vhazování v obranném pásmu, ale hosté se sami vytlačili až do vlastního obranného pásma. Do konce druhé části zbývá šest minut.
33:28'
Dobrá souhra dvou útočníků z elitní formace domácích! Erderly našel na křídle připraveného Findlaye, kterému však střela příliš nesedla.
32:40'
Milan Horvath byl u kotouče jako první a Ljungmanova formace musí na ledě ještě nějakou chvíli zůstat. Hra se po zakázaném uvolnění vrací zpátky před Rifalka.
31:54'
Newell pronikl na druhé straně do útočného pásma, kde si však nevěděl rady a hostující obránci odebrali kotouč domácímu útočníkovi. Hra pokračuje dál.
31:03'
Teď však domácím fanouškům zatrnulo! Adam Tambellini se prohnal kolem pravé strany a svou následnou střelou ovšem nebyl úspěšný.
30:38'
Fehérvár je nyní znovu velmi aktivní a snaží se vymyslet další povedenou kombinaci. Pětice hostujících hráčů nyní vytlačila svého soupeře do neutrální zóny.
30:08'
Kim Rosdahl přenesl hru na druhou stranu kluziště, kde hosté sice ztratili puk, ale díky dobrému napadání ještě zdrželi alespoň pár vteřin domácí rozehrávku.
29:15'
Další obrovská možnost pro domácí celek. Milan Horvath střílel od modré čáry a Rifalk chvíli nevěděl, kde má kotouč. Celá situace pro hosty nakonec dobře dopadla.
28:46'
Zaarova formace se dostala do útočného pásma, aby znovu zahrozila, nicméně domácí pětice byla znovu připravená na svém místě a zasáhla.
27:50'
Fehérvár právě vstřelil branku! A máme tu první branku dnešního utkání! Kuralt v obrovské příležitosti nejprve neproměnil svou kličku, díky které však vyšachoval brankáře Rifalka z jeho postavení. Díky tomu mohl dojíždějící PATRICK NEWELL pohodlně uklidit kotouč do sítě. Asistence: Anže Kuralt, Janos Hari.
27:18'
Trenér hostí Cam Abbott si ještě zřejmě potřebuje něco dovysvětlit s rozhodčími, ale nyní už je vše v pořádku. Hra pokračuje v útočném pásmu Rögle.
27:08'
Gleason Fournier posílal přihrávku svým spoluhráčům do středního pásma, kde však byli připravení pouze hosté, kteří okamžitě vyhodili puk zase zpátky.
26:45'
Hra je znovu přerušena, následuje komerční přestávka. Oba trenéři nyní udělují svým svěřencům své pokyny směrem do dalšího průběhu utkání.
26:40'
Rögle své oslabení i se štěstím ustálo a už hraje znovu v plném počtu. Mezitím obránce Betker dojel kotouč jako první a píská se zakázané uvolnění.
25:24'
Dvě velké šance domácího týmu! Tu druhou měl na hokejce Janos Hari, který svou střelou z kruhu trefil pouze připraveného brankáře Rifalka.
24:43'
Adam Edström se svou trojicí spoluhráčů úspěšně brání soupeřovu početní výhodu a snaží se Rifalkovi co nejvíce usnadnit práci. Hosté už myslí na útočnou akci.
24:09'
Domácí se ubránili a za chvíli budou hrát přesilovou hru. Na trestnou lavici tentokrát zavítal český obránce Vojtěch Mozík (RGL), jenž se provinil hákováním.
23:30'
Fehérvár ustál své oslabení a okamžitě zahrozil. Rifalk chvíli nevěděl, kde má kotouč, ale naštěstí pro něj byli před ním pouze jeho spoluhráči, kteří situaci uklidnili.
22:50'
Ludvig Larsson už raději couval z útočného pásma zpátky do neutrální zóny a domácí hokejisté se znovu osvobodili. Tahle přesilová hra se hostům nedaří.
22:30'
Tony Sund zpracoval kotouč na modré čáře a podle všech včetně diváků to bylo už ve středním pásmu. Rozhodčí byli téhož názoru a hra je na chvíli přerušena.
21:41'
Rosdahl udržel kotouč v útočném pásmu a sám poté zahrozil svou střelou z levého kruhu. Rána hostujícího útočníka však neskončila gólem, domácí se osvobozují.
21:18'
Rögle si za chvíli zahraje další přesilovou hru. Na trestnou lavici usedl pro změnu znovu Ben Betker (FEH), který vyfasoval dvě trestné minuty za podrážení.
21:08'
Adam Tambellini uspěl na vhazování v útočném pásmu a hosté kombinovali před domácím gólmanem. Horvath musel být v pozoru a nakonec celou situaci ustál.
20:35'
Oba vyloučení hráči jsou zpátky na ledové ploše a Rögle podniklo útočný výpad po levé straně kluziště. Horvath si svou bližší tyčku pohlídal a skóre se nemění.
20:20'
Domácí hokejisté znovu vyhráli vhazování ve středovém kruhu a zakládají útočnou akci zpoza vlastní branky. Hosté mezitím vyčkávají ve středním pásmu.
20:01'
Hráči jsou zpátky na ledové ploše, druhá třetina může odstartovat.
Další třetina začne přibližně v 18:48 hodin.
První třetina je úspěšně za námi a viděli jsme v ní několik zajímavých akcí a především rychlý hokej na obou stranách. Utkání zatím vládnou oba brankáři, zejména domácí Horvath, který zneškodnil několik nebezpečných situací ve svém brankovišti. Skóre je tak po první třetině nerozhodné 0:0.
20:00'
19:24'
Poslední minuta první třetiny. Maďaři se dostali do útočného pásma a Milan Horvath zkoušel střílet od modré čáry. Rána se však zastavila o prvního clonícího hráče.
18:34'
Na trestnou lavici odjel Dennis Everberg (RGL) a domácí Andrew O´Brien (FEH). První hráč dostal trest za držení hole, druhý pro změnu za hrubost.
18:08'
Wallinder nahodil kotouč pro Everberga a Zaara za soupeřovu branku a o pár vteřin později gólman Horvath čelil jemnému nahození od modré čáry.
17:30'
Kuraltova formace je zatím dnes ze všech ostatních útoků tou nejaktivnější z domácích řad a před malou chvílí to znovu potvrdila. Hostující obrana připravena.
16:30'
Hra se v posledních minutách hodně kouskuje, už se nehraje tolik bez přerušení podobně jako v polovině první třetiny. Vhazovat se bude po levici Horvatha.
16:07'
Rifalk v první třetině neměl tolik práce jako jeho protějšek na druhé straně. Teď zahrozil Newell, který dorážel kotouč, ale nebyl úspěšný.
15:46'
Zaar se střetl v souboji s brankářem Horvathem v jeho pracovišti, ale celá situace nebyla nikterak dramatická. Hra je přerušena a za chvíli se bude vhazovat.
15:08'
Kuralt s Ambrusem ještě napadali hostující rozehrávku, hokejisté ze Švédska si poradili bez obtíží a přesunuli hru podél mantinelu na druhou stranu kluziště.
14:38'
Bengtssonova formace jede střídat, domácí hokejisté vyhodili kotouč až na zakázané uvolnění a hra se za malou chvíli vrátí zpátky před brankáře Horvatha.
14:24'
Na ledě jsou nyní dva nejlepší střelci, konkrétně jeden z každého týmu. Mezitím Horvath musel být znovu v pozoru, když na něj mířila další střela.
14:02'
Petan se tlačil přes dva bránící protihráče do dobré akce v útočném pásmu, domácí forvard se však s kotoučem až před brankáře Rifalka nakonec nedostal.
13:51'
Daniel Ljungman podporoval útok svého spoluhráče, ale hosté se k pořádnému zakončení v útočném pásmu už nedostali. Domácí mají kotouč na hokejkách.
13:21'
Čas v první třetině opravdu rychle ubíhá, do konce úvodní části zbývá už jen něco málo přes šest minut. Vhazovat se bude nyní po pravici brankáře Horvatha.
12:49'
Csongor Ambrus si najížděl na přihrávku od svých spoluhráčů na útočnou modrou čáru, domácí útočník se však přihrávky už nedočkal. Rögle si bere kotouč.
12:09'
Kim Rosdahl vyslal střelu tahem z levého kruhu pro vhazování, ale pokus hostujícího útočníka nebyl přesný. Kotouč končí mimo branku, hraje se dál.
11:31'
Csanad Erderly nedojel kotouč v útočném pásmu, nicméně hra je vzápětí přerušena. Vhazovat se bude ve středním pásmu, blíže k brance Fehérváru.
10:57'
Kuralt osamocen založil útočnou akci, ale proti přesile švédských hráčů neměl šanci na úspěch. Hosté odebrali domácímu útočníkovi kotouč z hokejky.
10:34'
Dennis Everbeg bojoval o kotouč v rohu kluziště, ale domácí hokejisté se nakonec dostali k puku jako první a vyváží černou pryž alespoň do neutrální zóny.
10:02'
William Wallinder využil volného prostoru na pravém kruhu pro vhazování a vyslal jedovatou střelu na domácí branku. Horvath si znovu poradil, hra pokračuje.
09:21'
Sundova nadějná rána od modré čáry byla velmi svižná, nicméně domácí gólman si našel dobrý výhled a ještě zkontroloval kotouč svým pohledem.
08:12'
Hosté se okamžitě usadili v útočném pásmu, ale domácí brankář zatím nemusel řešit vážnější situaci ve svém brankovišti. Následně se domácí osvobozují.
07:57'
Máme tu první vyloučení zápasu. Na trestnou lavici usedl Ben Betker (FEH), který vyfasoval menší trest za nebezpečnou hru vysokou holí. Rögle hraje přesilovku.
07:50'
Kapla našel na modré čáře připraveného svého spoluhráče, který se rozhodl vypálit, ale bohužel pro hosty střela neměla patřičnou razanci. Hra pokračuje dál.
07:18'
Kasperova formace se nemohla dostat ke kotouči v obranném pásmu, nakonec vše dopadlo podle představ a obránce Sund může v klidu za svou brankou rozehrát.
06:44'
Jeden z domácích borců vyslal luxusní pas do jízdy svému spoluhráči do samostatného úniku, ale celou akci zhatilo postavení mimo hru.
06:37'
Hraje se opravdu ve vysokém tempu a hosté znovu v útočném pásmu. Horvath ukryl kotouč ve své výstroji, hra je přerušena. Následuje komerční přestávka.
05:58'
Anton Bengtsson vysunul své napadání na ose kluziště a hosté ještě na chvíli zůstali usazeni v útočném pásmu. Tam ovšem nic kloudného nevymysleli.
05:18'
Daniel Zaar se svou formací zavítal do útočného pásma, ale jeden z domácích borců doslova přišpendlil soupeře na mantinel a nedovolil komplikace.
04:08'
Rögle už tlačí na svého soupeře a snaží se vstřelit úvodní gól utkání. Před obráncem Kaplou se otevřel prostor na střelu, která však nebyla přesná.
03:51'
Hra se přesunula na druhou stranu kluziště a kotouč orazítkoval levou tyčku domácí branky! Fehérvár měl velké štěstí, jelikož Horvath byl chvíli dezorientovaný.
03:05'
Anže Kuralt měl nyní další velkou šanci, když střílel z dobré pozice na pravém kruhu pro vhazování. Domácí útočník však trefil pouze připraveného Rifalka.
02:40'
Patrick Newell našel v přečíslení Kuralta, který ve velmi dobré pozici na střelu trefil zřejmě jen přesouvajícího se Rifalka. Hostující celek měl nyní velké štěstí.
02:18'
Jeden z hostujících hráčů se dostal do dobré střelecké pozice na levém kruhu a domácí brankář Horvarth musel zasahovat. Hra je na chvíli přerušena.
01:43'
Branka Rögle byla vychýlena mimo své postavení, ale nyní se zdá být vše v pořádku a už se hraje. Mezitím hosté pronikají do útočného pásma po pravé straně.
01:10'
První velká šance zápasu! Alexander Petan se tlačil do zakončení na pravém kruhu a domácí útočník nakonec nevystřelil.
00:48'
Brady Ferguson bojoval se svým spoluhráčem o kotouč za svou brankou, ale domácí hokejisté si s napadáním soupeře bez větších obtíží poradili.
00:15'
Domácí hokejisté vyhráli úvodní vhazování a přenesli hru na druhý konec kluziště. Tam se však dlouho neohřáli, hosté poprvé u kotouče a míří dopředu.
00:01'
Hráči už jsou nastoupeni na modrých čarách, nyní zazní oficiální hymna Champions Hockey League a poté si vyslechneme státní hymny obou týmů.
Ještě jednou přeji všem hokejovým fandům příjemný podvečer u sledování pokračování Ligy mistrů. Dnes od 18.00 hodin startuje utkání mezi Fehérvárem a Rögle a vy si mezitím můžete přečíst sestavy obou týmů. Příjemnou zábavu.

Fehérvár AV19: D. Horvath (Roy) – Fournier, O´Brien, Stipsicz, Nilsson, Betker, Szabo, M. Horvath, Dobmayer – Newell, Hari, Kuralt – Erderly, Findlay, Petan – Vertes, Bartalis, Terbocs – Magosi, Sarauer, Ambrus.
Trenér: Kevin Constantine

Rögle BK: Rifalk (Clang) – Mozík, Wallinder, Jonsson, Sund, Lesund, Kapla, Engström – Everberg, Tambellini, Zaar – Larsson, Kasper, Stål Lyrenäs – Sheen, Bengtsson, Rosdahl – Ljungman, Ferguson, Edström – Sjödin.
Trenér: Cam Abbott

Rozhodčí: Smetana, Hronský – Konc, Durmis.
Hezké sobotní odpoledne u dalšího pokračování prestižní hokejové Ligy mistrů. Odpolední menu nabídne několik dalších zápasů včetně atraktivní bitvy mezi Fehérvárem a švédským Rögle. Utkání obou týmů startuje v 18.00 hodin a vy můžete být u toho i díky našemu online textovému přenosu. Příjemnou zábavu!
Rögle prožilo doslova turbulentní začátek nové sezony CHL. Hráči ze Švédska prohrávali na ledě polských Katowic ještě na startu třetí třetiny o dvě branky, ale zejména díky famóznímu vstupu do třetí části a efektivní koncovce přetlačili houževnatého soupeře v poměru 5:4. Zapíše švédský celek druhou výhru a odskočí v tabulce svým soupeřům?
Fehérvár má za sebou velmi nepovedený vstup do Ligy mistrů, když podlehl Curychu vysokým rozdílem. Maďarský celek se pokusí zaskočit dalšího velkého favorita, konkrétně Rögle. Pokud budou chtít hráči z Fehérváru zabojovat o body, budou muset předvést maximální výkon v plném nasazení podpořený výbornou obranou v čele se svým brankářem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.