Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Fribourg : Stavanger - 3. září 2022   15:00

Stavanger

Z mé strany je to z tohoto zápasu vše, prozatím se s Vámi loučím a za chvíli se budu těšit u zápasu mezi Fehérvárem a Rögle, konkrétně v 18.00 hodin. Do té doby, na počtenou!
Skromná gólová bitva je úspěšně za námi! Stavangeru stačila ve Fribourgu na tříbodové vítězství pouze jediná gólová trefa, konkrétně z hokejky Ludviga Hoffa z šesté minuty ukání. Domácí hokejisté se i přes velkou snahu neprosadili a brankář Holm udržel čisté konto. Stavanger si odváží ze svého tripu celkem čtyři body a do domácích odvet půjde v dobré pozici.
59:58'
Tohle bylo velmi těsné! Kotouč se už klouzal po vyhození z hostující strany do domácí branky, ale Gunderson na poslední chvíli vyndal puk ven.
59:43'
Teď si hosté nerozuměli a s vyhozením kotouče to přehnali. Puk totiž letí přes všechny čáry na zakázané uvolnění a hra se za chvíli vrátí před Holma.
59:15'
Domácí uzamkli svého soupeře v jeho obranném pásmu a Bertschy kombinoval spolu se svými spoluhráči. Tahle kombinace však k úspěchu nevedla.
58:49'
V tomto čase si domácí trenéři vzali oddechový čas na poradu, aby sdělili pokyny na závěrečné vteřiny základní hrací doby. Hughes na střídačce.
58:29'
Pozor, brankář Hughes už míří na střídačku a domácí hokejisté to zkouší se šesti bruslaři v poli. Mezitím Holm úspěšně odolává ofenzivě domácího Fribourgu.
58:21'
Poslední dvě minuty třetí třetiny. Sprunger hledal svou křižnou přihrávkou spoluhráče na druhé straně, nicméně přihrávka byla nepřesná a končí u mantinelu.
57:43'
Mauldin spěchal za kotoučem do rohu kluziště a hosté o pár vteřin později vyhodili puk alespoň do neutrální zóny. Domácí tým však znovu podniká útočnou akci.
57:25'
Patrick Ulriksen úspěšně pracoval za svou brankou a kotouč se vzápětí dostal až do brankoviště hostí. Tam byl znovu pozorný Holm, který přerušil hru.
56:51'
Hosté už hrají na jistotu. Kissel spolu se svými spoluhráči pouze nahodili kotouč co nejdál od své branky a vydali se střídat. Domácím čas ubíhá rychle.
56:10'
Juuso Vainio obdržel přihrávku ve středním pásmu a domácí hokejisté posléze neúspěšně založili další útočnou akci. Hra se přelévá ze strany na stranu.
55:21'
Desharnais spěchal za nahozeným kotoučem do útočného pásma, ale domácí útočník si neproklestil cestu před posledního obránce hostujícího celku.
54:32'
Sutter si sebral kotouč v obranném pásmu a chvíli to vypadalo, že rozhodčí bude pískat zakázané uvolnění na straně hostí. Nestalo se tak, hraje se dál.
53:01'
Bertschy už číhal na případnou dorážku v hostujícím brankovišti, Holm vyhlížel puk mezi bruslemi několika hráčů a kotouč se posléze dostal pro hosty do bezpečí.
52:08'
Až nyní se hosté z Norska na delší časový úsek dostali do útočného pásma a otupili tlak ze strany domácího celku. Hráči v bílých dresech následně stihli i vystřídat.
51:06'
Holm pohotově zasáhl proti nebezpečné střele z mezikruží a znovu podržel svůj celek. Stavanger je v posledních minutách příliš pasivní, což se mu nemusí vyplatit.
50:45'
Mauro Dufner dostal přihrávku na modrou čáru, ale domácí obránce si netroufl na střelu, a raději tak poslal kotouč zpátky do hloubi útočného pásma.
50:21'
Jacob De la Rose obdržel přihrávku do jízdy ve středním pásmu, ale domácí útočník se s kotoučem na hokejce příliš daleko nedostal. Stavanger úspěšně brání.
49:28'
Paul Bittner se dobře vrátil do středního pásma a svou zadovkou vrátil kotouč zpátky na území domácího týmu. Oba týmy mezitím posílají na led čerstvé síly.
49:10'
Další pokus o ohrožení Holmovy branky. Ten ještě zkontroloval kotouč svým pohledem a puk zřejmě skončil až v ochranné síti. Hra je tak znovu přerušena.
48:41'
Holm znovu čaruje! Julien Sprunger střílel z kruhu téměř do odkryté branky, ale hostující gólman se včas přemístil a vyrazil střelu.
48:21'
Až nyní se domácí celek pořádně usadil v útočném pásmu před brankářem Holmem a kombinuje. Hostující čtveřice je zatím pozorná a úspěšně brání.
47:41'
Mottet nepřesně hledal své spoluhráče a kotouč z osy kluziště nakonec vyhodil jeden z domácích hráčů připravený na svém místě. Domácí začínají znovu.
47:26'
Na ledě je Jacob De la Rose se svou formací, nicméně rozhodčí následně přerušují hru. Killian Mottet se už připravuje na vhazování v obranném pásmu.
46:59'
Teď už to hosté přehnali a obránce Dennis Sveum (STV) odjel na trestnou lavici za nebezpečnou hru vysokou holí. Friboug má ojedinělou šanci na vyrovnání.
46:53'
Gunderson vypálil od modré čáry po vyhraném vhazování a prudkou ránu domácího obránce znovu zneškodnil dosavadní fantom v brance Henrik Holm.
46:51'
Stavanger drží svůj náskok doslova zuby nehty, domácí hokejisté stále nemohou odčarovat kouzlo brankáře Henrika Holma, který chytá ve výtečné formě.
46:49'
Domácí se usadili krátce v útočném pásmu a střelu z dálky brankář Holm viděl bez sebemenších problémů a kotouč ukryl ve své moci. Hra je přerušena.
46:02'
Paulsen v těžké pozici ještě nahrnul kotouč po své otočce do brankoviště domácího týmu a Hughesovi stačilo kotouč zkontrolovat svým pohledem.
45:18'
Poslední obránce hostí spěchal zpátky do obranného pásma pro kotouč a následně poslal černou pryž do neutrální zóny. Domácím se čas krátí.
45:05'
Po velké skrumáži před domácím brankovištěm rozhodčí nakonec přerušil hru a gólman Hughes má kotouč ve své moci pod lapačkou. Bude se vhazovat.
44:34'
Hosté vybojovali touš na své hokejky díky dobrému napadání v útočném pásmu, ale v rozhodujícím momentu zapracovali domácí obránci a z akce sešlo.
43:54'
Mauldin tvrdě atakoval jednoho z domácích hráčů a fanouškům se zákrok hostujícího útočníka vůbec nelíbil. Rozhodčí však zůstávají v klidu a hra plyne dál.
43:12'
Holm si pohlídal kotouč proti nebezpečné akci jednoho z domácích hráčů a brankář Stavangeru následně poslal puk svou hokejkou do bezpečí. Hra pokračuje.
42:45'
Pokračujeme tedy za stavu 1:0 pro hosty vhazováním ve středním pásmu, blíže k brance domácího týmu. Fribourg tak stále dohání jednobrankovou ztrátu.
42:40'
Dlouhá diskuze je u konce. Rozhodčí z opakovaného záznamu usoudili, že domácí obránce Jecker včas odpálil kotouč z brankové čáry do bezpečí.
42:40'
Pozor. Rozhodčí si však jedou celou situaci pro jistotu zkontrolovat k videu, zda náhodou kotouč neskončil už celým objemem za brankovou čárou.
42:40'
Neuvěřitelné. Paul Bittner se ocitl chvíli osamocen před soupeřovou brankou a vypadalo to, že dorazí touš do sítě. Hughes si však celou situaci pohlídal.
42:10'
Domácí teď byli příliš netrpěliví a rozhodčí píská postavení mimo hru na straně domácího celku. Rozhodčí přerušuje hru a následovat bude buly v neutrální zóně.
41:48'
Halou to znovu jen zahučelo, když se domácí hokejisté dostali do další akce. Brankář Henrik Holm je však v tomto utkání zatím neprůstřelný.
40:51'
Jecker se dobře vrátil do středního pásma a nedovolil hostujícímu týmu postup do útočného pásma. Vzápětí se zmocnili kotouče znovu domácí borci.
40:15'
Domácí hokejisté ještě hráli pár vteřin v oslabení a nyní už jsou znovu v plném počtu hráčů na ledové ploše. Mezitím hosté pronikli do útoku, Hughes v klidu.
40:01'
Hráči už krouží po ledové ploše, třetí třetina začne co nevidět.
Další třetina začne přibližně v 16:42 hodin.
Stejně jako po první třetině oba týmy odcházejí do svých kabin za stavu 1:0 pro hostující Stavanger. Ve druhé třetině jsme viděli znovu několik dobrých šancí na skórování, ale další branku jsme zatím v tomto utkání neviděli. Oba brankáři zatím předvádí skvělý výkon a uvidíme, zda domácí Fribourg protrhne své střelecké trápení ve třetí třetině.
40:00'
39:56'
Ještě jedna akce! Gunderson po vyhraném vhazování zkusil okamžitě vypálit a brankář Holm musel být v pozoru. Hostující gólman následně přerušil hru.
39:53'
Poslední minuta druhé třetiny. Stavanger se musel vrátit pro kotouč až do obranného pásma a následně poslal kotouč na zakázané uvolnění. Hra je přerušena.
38:58'
Kissel teď v pozici nahrávače našel svou zadovkou připraveného Lefebvra, který svou jedovatou střelou od modré čáry znovu zaměstnal brankáře Hughese.
38:31'
Dan Kissel v dobré pozici na levém kruhu pro vhazování zkusil vystřelit na domácí branku, nicméně brankář Hughes v čele se svou defenzivou znovu připravený.
38:20'
Uběhlo pouze pět vteřin a brankář Hughes musel likvidovat další ránu. Zřejmě to byl obránce Lefebvre, který vyslal ostrý pokus na domácí branku.
38:15'
Strandborg si vynutil nedovolený zákrok z domácí strany a na trestnou lavici odjíždí David Desharnais (FRI), který dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
38:08'
Henrik Holm si nyní nebyl jistý, kde má kotouč a ten ještě byl chvíli volný před brankovištěm. Hostující brankář po něm následně skočil a přerušil hru.
37:37'
Na ledě je Mauldinova formace, ale domácí svému soupeři nyní pěkně zatopili! Dobře rodící se šanci zastavila až hokejka bránícího obránce.
36:58'
Blíží se konec druhé třetiny. Mezitím Hoff vytlačil soupeře ze středního pásma na jeho vlastní polovinu a hosté mohli v následujících vteřinách v klidu vystřídat.
35:48'
Velká šance! Sander Hurrød mířil sám na domácího brankáře, ale přes svůj batoh na zádech jménem Desharnais nedokázal přesněji zakončit.
35:08'
Diaz bojoval i pomocí své hokejky o kotouč v obranném pásmu domácích a Fribourg nakonec dostal hru až na druhý konec kluziště k brankáři Holmovi.
34:38'
Hru doprovázelo v posledních vteřinách pár nepřesností na obou stranách a kotouč vzápětí končí mimo hrací plochu. Vhazovat se bude za chvíli ve středním pásmu.
34:15'
Dave Sutter byl u kotouče v obranném pásmu jako první, a to znamená jediné. Zakázané uvolnění hostů vrátí hru zpátky před brankáře Holma.
33:49'
Jacob De la Rose nakonec i přes velkou snahu neuspěl na vhazování v útočném pásmu, i přesto se však kotouče zmocnili domácí. Holm zatím nemusel zasahovat.
33:15'
Greg Mauldin spolu s dvěma spoluhráči dostal hru od mantinelu až do středního pásma, ale domácí hráči jsou v posledních vteřinách aktivní a chtějí vyrovnat.
32:34'
Bryce Gervais se svou formací neudržel hru v útočném pásmu a domácí přenesli hru na druhou stranu. Holm zlikvidoval ostrou ránu od modré čáry.
32:19'
Další práce pro Hughese. Domácí brankář vyjel ze svého pracoviště a lapil do své lapačky jemnou střelu útočníka Mauldina. Hra je na chvíli opět přerušena.
32:08'
Další komerční přestávka je minulostí a po vhazování v útočném pásmu domácího týmu se k puku dostali hosté. Ti okamžitě vyvezli kotouč do neutrální zóny.
31:50'
Nejlepší střelec domácího týmu si nenápadně najížděl do útočného pásma, nicméně dlouhou přihrávku přes střední pásmo hostující obrana včas odrazila.
31:11'
Paulsen rychle našel svého spoluhráče před brankou na pravém kruhu pro vhazování, ale následná střela neměla patřičnou razanci. Hra pokračuje dál.
30:25'
Jeden z hostujících hráčů po vyhraném vhazování v útočném pásmu zkusil rychle vypálit, ale střela nebyla přesná. Kotouč nakonec končí ve středním pásmu.
30:01'
Mauldin předal kotouč z osy kluziště do strany najetému Kristiansenovi, který vystřelil tahem na domácí branku, ale druhý jmenovaný narazil pouze na Hughese.
29:44'
Vypadalo to, že hosté si ve své rozehrávce neporozuměli a vyhodili kotouč na zakázané uvolnění. Rozhodčí nakonec viděl teč a okamžitě rozpažil.
29:11'
Rossi je taktéž zpátky na ledové ploše a domácí Fribourg se znovu po krátké chvilce bude snažit o vyrovnání. Mezitím Holm musí být v pozoru.
28:30'
Vyloučený Kissel je zpátky na ledové ploše a hostům nyní začíná zkrácená přesilová hra, který bude trvat přibližně třicet vteřin. Stavanger se snaží probít do pásma.
27:39'
Sandro Schmid se probil do útočného pásma podél mantinelu a hledal své spoluhráče. Domácí útočník nikoho v černém dresu nenašel, hra pokračuje dál.
27:07'
A je to Matthias Rossi (FRI), který obdržel od rozhodčích dvě trestné minuty za podrážení. Síly na ledě se tak vyrovnají a vhazovat se bude v útočném pásmu hostí.
26:40'
Hráči v černých dresech se okamžitě zabydleli před Holmem, který si však na dosavadní střely z domácí strany našel dobrý výhled. Pozor, sudí bude znovu vylučovat.
26:29'
Po další komerční přestávce budou hrát domácí přesilovku. Na trestnou lavici usedl Dan Kissel (STV), jenž vyfasoval menší dvouminutový trest za sekání.
26:18'
Dominik Binias po přejezdu útočné modré čáry servíroval kotouč svým spoluhráčům do tandemu a střela jednoho z domácích borců nebyla úspěšná.
25:28'
Raphael Diaz ještě zastavil odražený kotouč na modré čáře a domácí hráči kombinovali. Brankář Holm zneškodnil veškerou snahu o vyrovnání Fribourgu.
24:40'
Teď to bylo o fous! Gunderson ještě přijel podpořit své spoluhráče v brankovišti a vypadalo to, že kotouč znovu zatancoval na horní tyčce.
23:43'
Domácí hokejisté se ještě udrželi v útočném pásmu a hostující brankář Holm musel znovu zasahovat. Nutno však podoktnout, že Fribourg stále více tlačí soupeře.
22:42'
Rozhodčí ještě u mantinelu zahladil díru v ledu, ale nyní se zdá být všechno v pořádku. Následovat bude vhazování po levé ruce domácího brankáře Hughese.
22:42'
Domácí hokejisté seřadili svou formaci na ledové ploše a dostřídali své síly na ledové ploše. O pár vteřin rozhodčí přerušuje hru, následovat bude vhazování.
21:40'
Sander Hurrød tečoval kotouč do útočného pásma a hosté se ještě pokusili zabojovat o černou pryž v rohu kluziště. Tam však byli připravení domácí obránci.
20:43'
Christoph Bertschy vedl útok svého týmu po pravé straně kluziště a nabil Desharnaisovi. Druhý jmenovaný v dobré pozici nemířil přesně.
20:24'
Patrick Ulriksen rychle spěchal pro kotouč za svou brankou a domácí hráči podnikli další útočný výpad. Tentokrát se však píská pouze postavení mimo hru.
20:14'
Ryan Gunderson si sebral kotouč v obranném pásmu a domácí hokejisté se rychle přesunuli do útočného pásma. Hra se vzápětí přerušena a bude se vhazovat.
20:01'
Hráči jsou zpátky ze svých kabin na ledové ploše, druhá třetina startuje za několik málo okamžiků.
Další třetina začne přibližně v 15:46 hodin.
První třetina je úspěšně za námi a viděli jsme v ní jeden gól. Stavanger zužitkoval svou akci v šesté minutě utkání, kdy se po odrazu kotouče před brankou prosadil Ludvig Hoff. Hostující útočník zatím určil skóre utkání, ve kterém hostující hráči ze Stavangeru zatím vedou ve Švýcarsku o jednu branku. Pokud chtějí domácí hokejisté pomýšlet na body, budou muset zabrat.
20:00'
19:30'
David Desharnais nejprve vystřelil z dobré pozice v mezikruží, ale kotouč se zastavil zřejmě o brusle Diaze. Brankář Holm tak nemusel zasahovat, třetina končí.
18:41'
Hosté se dobře vrátili zpátky do obranného pásma a nedovolili domácímu mužstvu zaútočit. Blíží se nám poslední minuta první třetiny, kotouč má Fribourg.
18:08'
Noah Aarthun v dobré pozici hledal před brankou svého spoluhráče, který však na dlouhou přihrávku svou hokejkou nedosáhl a Hughes si mohl oddechnout.
17:19'
Colton Beck nedostal kotouč ven z obranného pásma a střílet mohl Sprunger! Domácí útočník úplně sám na ose kluziště nebyl úspěšný.
16:40'
Schmid kombinoval společně se svými spoluhráči na druhé straně kluziště v útočném pásmu, kde však domácí hokejisté dlouho nezůstali a hra se otáčí k Hughesovi.
16:11'
Po krátké komerční pauze se vhazovalo v útočném pásmu hostujícího Stavangeru, který má stále k dispozici těsně před koncem první třetiny k dobru jeden gól.
16:05'
Andreas Klavestad vyslal jedovatou ránu od modré čáry, která byla velmi nebezpečná, ale Hughes si našel dobrý výhled a kotouč schoval ve své výstroji.
15:21'
Henriksen nahodil kotouč pro Paulsena do hloubi útočného pásma, který měl k puku příliš daleko a puku se chopili znovu hráči domácího Fribourgu.
14:11'
Holm vyjel ze svého pracoviště a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Ti rychle založili útočnou akci podél mantinelu, dále se však s pukem už nedostali.
13:40'
První třetina rychle utíká a už nám zbývá necelých sedm minut. Samuel Walser vysunul své napadání, díky kterému domácí hráči získali kotouč.
12:51'
Mauldin ještě bojoval o kotouč za brankou soupeře, nicméně domácí hokejisté vyšli z tohoto souboje vítězně a mohou v klidu prostřídat své řady.
12:10'
Sandro Schmid dojel kotouč v rohu útočného pásma, ale domácí borci se už k dalšímu ohrožení branky už nedostali. Stavanger si bere kotouč na své hokejky.
11:29'
Thomas Berg Paulsen se dostal s kotoučem až na pravý kruh do útočného pásma a svou následnou střelou ohrozil brankáře Hughese.
10:52'
Domácí hokejisté v černých dresech znovu zamířili do útočného pásma a kroužili před hostujícím gólmanem. Ten však mohl zůstat v klidu, hraje se dál.
10:11'
Domácím fanouškům se nyní nelíbil zákrok na hráče Fribourgu v útočném pásmu na pravém kruhu pro vhazování, ale vše nakonec proběhlo v rámci regulí.
09:18'
Domácí vyhráli vhazování a zahrozili. Jecker poslal kotouč do hloubi útočného pásma a následně střílel od modré čáry Gunderson. Obrana hostí si poradila.
08:40'
Byl to nakonec útočník Anders Henriksen, který ještě dorážel kotouč před domácím brankářem, ale puk nakonec skončil na horní tyčce.
08:28'
Hraje se téměř bez přerušení, vidíme rychlý hokej na obou stranách. V posledních vteřinách tancoval kotouč na tyčce domácí branky, skóre se nemění.
07:51'
Hoff si počkal na vhodný okamžik v útočném pásmu a hostující útočník vzápětí vyslal nenápadnou střelu od mantinelu. Ta však nebyla příliš přesná.
06:47'
Benjamin Chavaillaz odchází na střídačku a hra je znovu přerušena. Kotouč nyní skončil zřejmě na jedné ze střídaček a vhazovat se bude ve středním pásmu.
06:33'
Po krátké pauze se vhazovalo v útočném pásmu domácího týmu, který však v osobním souboji u mantinelu kotouč ztratil a hosté v klidu mohou rozehrát.
05:36'
Stavanger právě vstřelil branku! Hosté se vzápětí přeci jen dočkali a krátce po pěti odehraných minutách jdou poprvé v utkání do vedení! LUDVIG HOFF dorazil opuštěný kotouč v brankovišti a brankář Hughes byl na tento okamžik krátký. Asistence: Tommy Kristiansen, Andreas Klavestad.
05:21'
Mauldin nahazoval kotouč zpoza modré čáry a před brankou se ještě pokoušel tečovat jeden z hostí. Hughes nemusel zasahovat, kotouč končí mimo branku.
04:51'
Teď už to bylo nebezpečnější, hosté vytvořili pořádný závar na brankovišti a jeden z borců v bílém dresu se snažil dorazit touš do sítě. Neúspěšně, hra přerušena.
04:11'
Stavanger se usadil v útočném pásmu, nicméně svou krátkou kombinaci nezužitkoval v pořádnou střelu. Bertschyho formace se osvobodila a může vystřídat.
03:29'
Jacob De la Rose zkoušel projít do útočného pásma středem kluziště, ale rozhodčí se chystají poprvé vylučovat. Domácí hráli v šesti a hosté hrají přesilovku.
03:10'
Chavaillaz si zpracoval kotouč u mantinelu za svou brankou a hosté se přesunuli na druhou stranu kluziště. Tam ovšem byli pouze připravení domácí.
02:27'
Hosté rychle otočili hru na druhou stranu a brankář Hughes má za sebou první ostřejší zákrok. Hurrød vyslal střelu z pravého kruhu, kterou Hughes zneškodnil.
01:31'
První velká šance domácího týmu! Kotouč po krásné kombinaci přes osu kluziště orazítkoval tyčku a posléze šel mimo branku.
00:39'
Gunderson si rozmyslel přihrávku na spoluhráče v obranném pásmu a raději podržel kotouč na své hokejce. Domácí hokejisté poslali na led čerstvé síly.
00:10'
Greg Mauldin zapracoval na úvodním vhazování a získal kotouč pro svůj tým. Hosté se přesunuli do útočného pásma, kde však domácího brankáře neohrozili.
00:01'
Hráči spolu s rozhodčími jsou na ledové ploše, nyní si poslechneme oficiální hymnu Champions Hockey League, po které budou už následovat státní hymny obou týmů.
Ještě jednou přeji všem hokejovým fanouškům příjemné sobotní odpoledne. Utkání hokejové Ligy mistrů v základní skupině E mezi Fribourgem a Stavangerem startuje přesně v 15.00 hodin a vy si mezitím můžete pročíst sestavy obou celků pro dnešní mač.

Fribourg-Gottéron: Hughes (Berra) – Jecker, Gunderson, Vainio, Diaz, Dufner, Sutter, Chavaillaz – Marchon, Desharnais, Bertschy – Jörg, Walser, Rossi – Mottet, De la Rose, Bykov – Kuokkanen, Schmid, Sprunger – Binias.
Trenér: Christian Dubé

Stavanger Oilers: Holm (Partanen) – Ulriksen, Lefebvre, Sveum, Klavestad, Aarthun, Rokseth, Higson – Kissel, Gervais, Mauldin – Hoff, Beck, Karlsen – Bittner, Strandborg, Kristiansen – Hurrød, Paulsen, Henriksen – Faret.
Trenér: Todd Bjorkstrand

Rozhodčí: Moschen, Borga – Fuchs, Stalder.
Krásný a ničím nerušený den u sledování hokejové Ligy mistrů. Dnes jsou na programu další utkání CHL a my se společně zaměříme na duel mezi domácím Fribourgem a Stavangerem. Další utkání v základní skupině E startuje již v 15.00 hodin, přeji všem příjemnou hokejovou zábavu.
Stavanger pokračuje duelem ve Švýcarsku ve svém venkovním tripu. Norové z prvního utkání nové sezony Ligy mistrů vytěžili cenný bod do tabulky, když dlouho vzdorovali rakouskému Salzburgu. Ten rozhodl o svém vítězství až v prodloužení zásluhou vítězné trefy Floriana Baltrama. Zapíše norský celek na druhý pokus vítězství?
Fribourg má za sebou úspěšný vstup do nového ročníku hokejové Ligy mistrů. Švýcarský celek zvítězil v úvodním klání doma nad Ilves Tampere v poměru 3:2 a připsal si první veledůležité body do tabulky ve skupině E.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.