Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Salzburg : Stavanger - 1. září 2022   20:20

Stavanger

EC Red Bull Salzburg v zápase dvakrát vedl, ale hosté vždy dokázali vyrovnat. Utkání dospělo do prodloužení, ve kterém domácí sice neproměnili přesilovku, ale po jejím skončení se trefit už dokázali. Red Bull bere dva body, Oilers jeden.
62:56'
Salzburg právě vstřelil branku!
Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Red Bull tento zápas vyhraje, po rychlé akci se před branku dostal a brankáře se štěstím dokázal překonat rozjetý FLORIAN BALTRAM. Asistence: Ali Wukovits.
62:41'
Domácí brankář po chybě obrany dokázal situaci zachránit a puk udržel před brankovou čárou.
62:00'
Domácí celek početní výhodu proměnit nedokázal, nyní se hraje ve stejném počtu hráčů.
61:48'
61:26'
Oilers vyhazují přes všechny čáry a hosté nyní stačí vystřídat.
61:00'
Bourke pálil bez přípravy a podle toho také jeho zakončení vypadalo. Puk končí vedle.
60:30'
Raffl vypálil nepřesně, následně hosté vyhodili.
60:10'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.
60:01'
Tři branky jsme viděli ve třetí třetině. Stav je vyrovnaný, a tak uvidíme prodloužení za malou chvilku. Domácí jej začnou v přesilovce.
60:00'
59:49'
Vyloučení v týmu Stavanger Oilers:
Bryce Gervais – 2 min., vysoká hůl.
59:26'
Oilers špatně rozehráli, píská se zakázané uvolnění.
59:14'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:08'
Raffl to zkoušel individuálně, dostal se do zakončení, v rozhodující chvíli ale nedokázal vypálit.
57:05'
Holm kryje střelecký pokus, vhazovat se bude před jeho brankou. Nyní je to souboj domácích střelců s hostující obranou a brankářem.
56:35'
Red Bull hraje aktivně, do prodloužení se mu patrně nechce. Domácí zkouší rozhodnout ještě v závěru třetí třetiny.
55:51'
Genoway to vzal na sebe. Jeho tvrdý pokus zblokoval jeden z obránců Oilers.
55:26'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, tlak domácích pokračuje dál. Další rána byla zblokovaná.
54:19'
Z ničeho nic se hosté dostali do zakončení, ale vracející se domácí obránce akci dokázal zastavit.
54:09'
Holm raději přikryl kotouč, nechtěl rozehrávat. Bude se vhazovat v útočném pásmu Salzburgu, který je aktivnější.
53:34'
Domácí hráč vypálil z hodně ostré pozice a málem dokázal překvapit brankáře soupeře. Ten tak tak vyrazil puk. Oilers následně zahráli pouze na zakázané uvolnění.
53:30'
Po zákroku domácího brankáře a střele Becka bude následovat komerční přestávka.
53:11'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznější šance a tlaku v útočném pásmu.
51:54'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Stavengeru. Domácí hokejisté se pokouší hrát aktivně a znovu se dostat do vedení.
51:08'
Sudí ztratili kotouč z dohledu, a tak raději přerušili hru, vhazovat se bude po komerční přestávce před brankou Oilers.
50:01'
Dvě dobré střelecké příležitosti měl domácí celek, ale brankář Holm nyní své spoluhráče dokázal podržet.
49:03'
O dramatické momenty v tomto zápase rozhodně není nouze, máme vyrovnáno a třetí třetina se dostává do své druhé poloviny.
48:12'
Stavanger právě vstřelil branku!
Bleskově využitá přesilovka a máme znovu vyrovnáno. Po vyhraném buly a střele od modré čáry dokázal před brankou šikovně tečovat puk PAUL BITTNER. Asistence: Martin Lefebvre.
48:07'
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg:
Tyler Lewington – 2 min., držení.
46:49'
Hostující vyrovnání netrvalo dlouho, domácí celek si bere vedení zpět. Po krásné kombinaci se tvrdou ránou z horní hranice kruhu prosazuje PETER SCHNEIDER. Asistence: Benjamin Nissner a Chay Genoway.
46:12'
Standborg vedl zajímavou akci, po které musel zasahovat ležící domácí brankář. Následně je hra přerušená. Komerční přestávka.
46:00'
Šest minut hry ze třetí třetiny je pryč a podle všeho uvidíme ještě velkou hokejovou bitvu.
45:30'
Heinrich vypálil a hostující brankář Holm kryje kotouč. Bude se vhazovat před brankou Stavangeru.
45:13'
Ulriksen rozehrává od své branky, sice se dostal do útočného pásma, ale zakončení se nepodařilo .
44:10'
26:14, tak vypadá statistika střel na branku, jednoznačně je aktivnější domácí celek, ale stav zápasu je vyrovnaný.
43:31'
Rychlá akce hostujícího celku vedla k vyrovnání. Domácí brankář čisté konto mít nebude, protože ho ránou z kruhu dokázal prostřelit BRYCE GERVAIS.
42:52'
Auer to zkoušel individuálně, ale nedokázal se propracovat do výraznější střelecké pozice.
41:50'
Salzburg rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Oba kluby střídají.
40:16'
Po zakázaném uvolnění se hra stěhovala před domácí branku. Následně od modré čáry nepřesně pálil Lefebvre.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou, domácí celek do ní vstupuje s jednobrankovým vedením.
40:01'
Ve druhé třetině jsme viděli jednu jedinou branku, prosadil se domácí celek, a tak zaslouženě vede po čtyřiceti minutách o jednu branku.
40:00'
39:37'
Tak ještě jedno vhazování před brankou domácích uvidíme v samotném závěru třetiny.
39:30'
Už se pravděpodobně nic nestane.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:37'
Hostující brankář Holm musel být pozorný, ale se střelou z pravé strany neměl mnoho práce.
38:03'
Domácí brankář Tolvanen vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale dokázal si poradit. Akci tedy Oilers nedokázali proměnit.
37:40'
Salzburg rozehrává od své branky, domácí kombinace se však ve středním pásmu zastavila. Hrát tak mohou Oilers. Ti se však také do útočné třetiny nedostali.
37:21'
Mnoho hokejové krásy poslední minuty rozhodně nenabízí.
37:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.
36:30'
Stavanger se nyní na delší čas usadil v útočném pásmu, ale Rokseth nedokázal přesněji přihrát před brankou.
36:07'
Sledujeme rychlý hokej, který musí bavit. Domácí hokejisté jsou aktivnější a zaslouženě vedou o jednu branku.
35:07'
Hra je přerušena, vhazovat se bude před domácí brankou, Tolvanen ukryl kotouč do rukavice.
35:00'
Celkem snadno se domácí celek brání, hosté se nemohou dostat do výraznější šance.
34:03'
Při vlastním oslabení se Salzburg dostal do útočného pásma a jeden z hráčů trefil brankovou konstrukci. Byl to Baltram.
34:00'
Stavenger vybojoval vhazování v útočném pásmu. Karlsen byl tím, kdo zakončoval.
33:58'
Jeden z hostujících hráčů se dostal do zakončení, ale rána byla zblokovaná.
33:06'
Přesilovku si nyní zahraje hostující celek.
33:06'
Lucas Thaler – 2 min., podrážení.
32:34'
Brankář Oilers rozehrává od své branky, jeho spoluhráči se sice dostali do útočného pásma, ale nedokázali se prosadit.
32:14'
Sledujeme rychlý hokej, hra se přelévá ze strany na stranu. Na další gól zatím čekáme.
31:32'
Red Bull se rychle dostal do útočného pásma, následovala bekhendová rána z kruhu, ale brankář puk dokázal rukavicí vyrazit.
31:00'
Henriksen to zkoušel podél mantinelu, ale přes domácího vracejícího se obránce nedokázal vypálit.
30:27'
Vyloučený hráč se vrací do hry, to už sledujeme hru pět na pět.
30:01'
Klavestad to zkoušel od modré čáry, ale jeho rána byla před brankou zblokovaná.
29:15'
Polovinu přesilovky Oilers už prohospodařili, do střelecké pozice se nedostali.
28:47'
Jen těžko se hostující hokejisté mohou srovnat v útočném pásmu, domácí čtveřice se velmi dobře brání.
28:10'
Přesilovou hru si nyní zahraje také Stavanger.
28:09'
Dennis Robertson – 2 min., hákování.
27:51'
Sledujeme rychlý hokej, který musí také fanoušky bavit. Spokojenější mohou být ti domácí.
27:20'
Krásný blafák domácího hráče, Heinrich to udělal dobře, ale nedokázal přesněji dotáhnout svo ušanci.
26:30'
Domácí celek se dostává do vedení, puk si na kruhu připravil na střelu TROY BOURKE. Jeho projektil se vyhnul všem nástrahám a kotouč končí v síti. Přesilovku dokázal Red Bull proměnit. Asistence: Denis Robertson.
26:25'
Stavanger hraje ve čtyřech.
25:45'
Domácí mají možnost přesilovky pět na tři, Heinrich trefil z dobré pozice horní tyč. Následně se hosté dostali do brejku, ale Tolvanen se vyznamenal.
25:18'
Bryce Garvais – 2 min., podrážení.
24:50'
Holm si poradil s ránou od modré čáry, a pak už hráli jeho spoluhráči, kterým se podařilo dostat hru do střední třetiny.
24:14'
Domácí hráči vyhráli buly v útočném pásmu a rychle dokázali postavit přesilovkovou formaci. Následně ale hosté dokázali vyhodit.
23:56'
Tommy Kristiansen – 2 min., držení.
23:16'
Velmi dobrá přesilovka domácích, měli hned několik velkých šancí. Hosté se však nyní mohli spolehnout na svého brankáře. Holm pochytal mnoho střel.
22:22'
Red Bull hraje hodně aktivně, další domácí velká šance. Rána od modré čáry byla zblokovaná. Oilers dokázali vyhodit.
22:00'
Bourke pálil z bezprostřední blízkosti, ale minul branku. Následně znovu zakončoval. Puk trefil brankáře.
21:23'
Hodně nepřehledná situace před brankou Stavangeru, ale puk je před brankovou čárou.
21:20'
Andreas Klavestad – 2 min., nedovolené bránění.
21:20'
Robertson pálil, hostující brankář kryje puk, bude se vylučovat.
20:48'
Domácí mají ponechanou výhodu.
20:23'
Hostující celek se dostal do situace dva na jednoho, Gervais hledal před brankou spoluhráče, ale přihrávka nebyla přesná.
20:01'
Utkání pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Po první třetině platí bezbrankový stav, viděli jsme několik dobrých šancí na obou stranách, ale na úvodní gól v tomto zápase zatím stále čekáme. Brzy začne druhá třetina. Fanoušci i hráči jsou připravení.
20:00'
19:48'
Holm výborně zastavil situaci domácích dva na jednoho. Loney připravil pozici pro spoluhráče, který trefil jen brankáře.
19:40'
19:32'
Domácí brankář Tolvanen kryje kotouč po střele od modré čáry. Vhazovat se bude před jeho brankou, oslabení domácích se blíží ke konci.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:41'
Sveum pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná. Následně Salzburg dokázal vyhodit přes všechny čáry.
18:11'
Stavanger sice hraje přesilovou hru, ale nyní se nemůže v početní výhodě srovnat v útočném pásmu.
17:38'
Ty Loney – 2 min., hrubost.
17:20'
Red Bull je nyní aktivnější, tlačí se do zakončení. Domácí jsou jednoznačně lepší.
16:51'
Loney to zkoušel individuálně, dostal se do zajímavé střelecké pozice, ale puk poslal vedle. Dorážka byla zblokovaná.
16:00'
Brankář Oilers dobře přečetl situaci před vlastní brankou, počkal si na střelu, a pak kotouč vykopl betonem.
15:04'
Domácí tým se nyní usadil v útočném pásmu, ale do výraznější šance se nedostal. Následně pálil pouze do brankáře Auer.
13:34'
Střely na branku jsou v tomto zápase zatím vyrovnané, oba kluby mají na svém kontě dvě střely na branku. Gólmani jsou zatím bezchybní.
12:54'
Mauldin se dostal do útočného pásma a rychlou střelou z kruhu prověřil připravenost brankáře. Komerční přestávka.
12:23'
Domácí hráč ukázkový hit předvedl ve středním pásmu. Byl to Bourke, který nabral soupeře na záda a položil ho na led.
11:54'
Lwington musí hrát, zakázané uvolnění se nepíská. Sledujeme skutečně plynulou pasáž hry.
11:30'
Domácí se nyní usadili v útočném pásmu, následovala rána od modré čáry, ale Hockofler minul branku pokusem o teč.
10:54'
Hostující Rokseth to zkoušel po levé straně, přes střední pásmo se dostal k modré čáře, ale vypálit nedokázal.
10:01'
Dostáváme se do druhé části hry první třetiny, na výraznější šanci stále čekáme. Zatím platí bezbrankový stav.
09:06'
Zdá se, že je všechno v pořádku, a tak může hra pokračovat.
08:50'
Oba kluby střídají, domácí rozehrávají od své branky, Schneider pálil z ostré pozice. Hra je následně přerušená. Branka Oilers vypadla ze svého postavení.
08:13'
Oilers z ničeho nic založili rychlou akci, dostali se do přečíslení dva útočníci na brankáře, finální přihrávka nebyla přesná, a tak ani zakončení nebylo dobré.
07:45'
Salzburg velmi dobře napadá hostující rozehrávku a hráči Stavangeru vůbec neví, jak rozehrát.
07:00'
Zbytečně se nepřerušuje, hra má spád, fanoušky tento styl hry musí bavit.
06:28'
Domácí Loney si najížděl do útočného pásma, ale spoluhráči mu nedokázali přihrát. Oilers poměrně snadno vybojovali puk.
06:01'
Stavenger rozehrává od své branky, následně je hra přerušená pro přihrávku rukou. Komerční přestávka.
04:46'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se spíše ve středním pásmu. Beck to zkoušel, ale nedokázal se protlačit do zakončení.
03:39'
Bourke se dostal do dobré střelecké pozice, jeho ránu švihem kryje brankář Oilers. Bude se vhazovat.
03:15'
Brankář Oilers rozehrává od své branky, následně se jeho tým dostal po rychlé akci do útočné třetiny. Zakončit však nedokázal.
02:47'
Lefebvre to zkoušel individuálně, dostal se do zajímavé střelecké pozice, ale trefil jen brankáře soupeře.
02:06'
Hostující Ulriksen rozehrával od své branky, puk sice dostal do středního pásma a jeho kolegové do útočného. Hosté však zakončit nedokázali.
01:00'
Domácí útočník Ty Loney to zkoušel individuálně, ale nedokázal se výrazněji prosadit. Akce končí na kruhu v útočném pásmu.
00:40'
Bourke se jako první hráč dostal do střelecké pozice, ale jeho pokus kryje brankář. Bude se vhazovat v domácím útočném pásmu.
00:30'
Oba kluby střídají, rychle po půl minutě hry přicházejí na led druhé formace.
00:11'
Domácí hrají ve tmavém, hosté oblékli bílé dresy. Zápas začal.
00:01'

EC Red Bull Salzburg: Tolvanen (Kickert) – Heinrich, Lewington, Robertson, Genoway, MacWilliam, Schreier, Stapelfeldt – Raffl, Nissner, Schneider – Baltram, Bourke, Loney – Harnisch, Auer, Thaler

Stavanger Oilers: Holm (Partanen) – Ulriksen, Lefebvre, Sveum, Klavestad, Aarthun, Rokseth, Higson – Kissel, Gervais, Bittner – Hoff, Strandborg, Henriksen – Mauldin, Paulsen, Kristiansen – Hurrod, Faret, Beck – Karlsen

Rozhodčí: Fraňo, Ofner – Pardatscher, Seewald.
Tyto kluby proti sobě nastoupily v historii dvakrát a vždy vyhrál Salzburg. V roce 2014 5:0 a o rok později 8:0. Ve vzájemných zápasech se zatím nikdy Stavanger neprosadil.
Stavanger Oilers odehrál tři přípravné zápasy na novou sezonu a všechny vyhrál. Salzburg přípravných zápasů více, šest. Tři prohrál a tři vyhrál. Zatím v posledním zápase Red Bull nestačil na Augsburg 2:7.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky hokejové Ligy mistrů. V tomto záapse skupiny E proti sobě nastoupí EC Red Bull Salzburg a Stavanger Oilers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:20.