KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vladivostok : Novosibirsk - 24. ledna 2019   10:00

Vladivostok
Vladivostok
12:21' V. Butuzov (Černikov) • 14:05' V. Polák  • 28:14' Ďjakov (Mereskin, K. Voronin) • 38:15' V. Butuzov (Miščenko, Kozlovskij)
4:2
(2:1, 2:0, 0:1)
Novosibirsk
Novosibirsk
05:18' J. Peltola  (Prince, Brulé) • 54:47' Demidov  (Milovzorov)
Vladivostok
Viktor Birin, Evgeny Romasko – Nikita Novikov, Tornike Kuchava
Fetisov Arena
Novosibirsk
Krasikov (41. D. Taylor) – K. Alexejev (A), Loginov, Demidov, Ilja Morozov, Klimontov, Savčenko, Naumov – J. Peltola (C), Brulé, Prince – Milovzorov, Sajustov (A), Šarov – Zyrjanov, Michajlov, Caron – Šaškov, Romancev, Pervušin – Pešechonov.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec! Vladivostok dnes zvládl zápas na domácím ledě s Novosibirskem, kterého porazil 4:2. Už v 6. minutě šli do vedení hosté, když se prosadil Peltola. Ve 13. minutě ale srovnal Butuzov a v 15. minutě po dlouhých minutách nakonec byla uznána branka Polákovi. e 29. minutě se totiž prosadil Djakov a dvě minuty před sirénou ukončující tuto třetinu se trefil také Buzutov. V 55. minutě lehce zdramatizoval utkání Demidov, ale hosté se na další gól už nezmohli.
59:49'
Domácí bezpečně drží kotouč na své polovině a čekají na konec utkání.
59:16'
58:25'
Vladivostok drží kotouč na svých holích a pomalu může slavit výhru v dnešním zápase.
57:16'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Jordan Caron – 2 min., krosček).
56:56'
Ovšem posléze se Novosibirsk provinil zakázaným uvolněním a následuje buly před Taylorem.
56:26'
Následně se hra přemístila zpátky před domácí bránou a nyní tak je k vidění rychlý hokej.
55:58'
Novosibirsku se opět povedlo dostat do pásma soupeře, ale zatím beze střely.
54:47'
Sibir právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovku 4 na 3 a dramatizují konec tohoto utkání! NIKOLAJ DEMIDOV vypálil metr za modrou čárou přesně k pravé tyči! Asistence: Jegor Milovzorov.
54:32'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Karel Kubát – 2 min., podrážení).
54:32'
Hosté se sice dostali do zakončení, ale to skončilo jen v moci domácího brankáře.
53:27'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Konstantin Klimontov – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vojtěch Polák – 2 min., vražení na hrazení).
53:27'
Novosibirsk absolutně nezvládá konec tohoto utkání a už po několikáté chtěl vyvolat bitku.
53:22'
Domácí i hosté v plném počtu.
52:18'
Admiral se dostal do zakončení, ale z toho nakonec nebylo nic vážnějšího.
52:04'
U puku je domácí mužstvo, které se snaží něco vymyslet.
51:22'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Jordan Caron – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ivan Miščenko – 2 min., hrubost).
50:43'
Hosté sice mají přesilovou hru, ale ani ta se jim nedaří a o vítězi je tak rozhodnuto.
50:04'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vojtěch Polák – 2 min., krosček).
48:06'
Novosibirsk se sice snaží něco vymyslet na polovině soupeře, ale v dnešním zápase jsou horším týmem.
47:32'
Opět je hra pozastavena, jelikož přišla střela hostujícího hráče, která byla zblokována do ochranné sítě.
46:58'
Domácí se snažili projít po pravé straně, ale tam je zastavila obrana Sibire.
45:19'
45:10'
Posléze se dopředu dostal Kirill Voronin, ale jeho střela skončila v ochranné síti.
44:30'
Novosibirsk si sice vytvořil v přesilovce dobrou příležitost ke střele, ale ta nakonec nepřišla.
43:19'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vasilij Strelcov – 2 min., držení).
41:55'
A další rána z hole domácího hráče končí pouze v lapačce hostujícího brankáře.
40:48'
Domácí pokračují ve skvělé hře z druhé třetiny a Taylor tak musel opět zasahovat.
40:01'
Střídání v týmu HK Sibir Novosibirsk: ze hřiště odchází Alexej Krasikov, přichází Danny Taylor.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 11:53.
Druhá perioda je u konce a Admiral vede už 4:1! Ve 29. minutě se totiž prosadil Djakov a dvě minuty před sirénou ukončující tuto třetinu se trefil také Buzutov. Vladivostok je dnes jasně lepším týmem a bylo by velké překvapení, kdyby dnes nebral všechny body.
40:00'
39:49'
Opět se Vladivostok dostal do zakončení, ale Alexej Krasikov předvedl úspěšný zákrok.
38:15'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
A je to už o tři branky! Střela domácího hráče se odrazila od mantinelu a následně jí dorazil do odkryté brány u pravé tyče VLADIMIR BUTUZOV. Asistence: Ivan Miščenko a Jurij Kozlovskij.
37:32'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Vladislav Naumov – 2 min., podrážení).
37:07'
36:45'
Admiral se vydává dopředu i v oslabení a v dnešním utkání je stále lepším týmem.
35:07'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vasilij Strelcov – 2 min., nedovolené bránění).
34:32'
Momentálně toho na hrací ploše k vidění moc není.
33:23'
Jegor Milovzorov vypálil z levého kruhu, ale pouze doprostřed brány, kde byl připraven Anton Krasotkin.
32:42'
Opět to je Vladivostok, který se snaží vstřelit další branku, ale Krasikov předvedl další skvělý zákrok.
31:49'
Opět je hra přerušena a následuje tak menší komerční přestávka.
30:42'
A opět musel zasahovat Alexej Krasikov, jenž raději přikryl kotouč svou lapačkou.
29:42'
Opět se Vladivostok snaží něco vymyslet, ale Alexej Krasikov si poradil s další střelou soupeře.
28:14'
Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Mereskin z pravé strany posunul puk na KIRILLA ĎJAKOVA a ten dává gól! Asistence: Alexandr Mereskin a Kirill Voronin.
26:55'
Novosibirsk momentálně dominuje na hrací ploše, ale nemůže vstřelit branku.
25:49'
Ilja Morozov vypálil z pravé strany, ovšem opět zamířil pouze do lapačky Antona Krasotkina.
24:43'
A další rána hostujícího hráče od modré, ale opět vedle brány.
23:35'
Opět je hra přerušena, když přišla střela hostů, ale ta byla zblokována do ochranné sítě.
22:44'
21:58'
Novosibirsk sice má přesilovku, ale Admiral se zatím velice dobře brání.
20:50'
Hosté se snaží něco vymyslet na polovině soupeře, ale to se jim moc nedaří.
20:44'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Nikita Feoktistov – 2 min., podrážení).
20:01'
Další třetina začne přibližně v 11:01.
První třetina je u konce a Vladivostok vede 2:1! Ovšem už v 6. minutě šli do vedení hosté, když se prosadil Peltola. Ve 13. minutě ale srovnal Butuzov a v 15. minutě po dlouhých minutách nakonec byla uznána branka Polákovi. Admiral tak zaslouženě vede.
20:00'
19:55'
Ovšem následná rána od modré byla zblokována.
19:31'
Domácí rozjíždějí další akci, ve které budou chtít ještě vstřelit gól před sirénou.
18:28'
Alexandr Ugolnikov sice vystřelil z pravé strany, ale jeho pokus nebyl nijak nebezpečný.
18:04'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Alexander Loginov – 2 min., hákování).
16:11'
Novosibirsk se snaží rychle srovnat, ale Krasotkin je při chuti.
15:22'
Následně se hosté dostali ke střele z pravé strany, ale domácí brankář byl připraven.
15:12'
Domácí se nyní provinili zakázaným uvolněním a následuje buly před bránou Krasotkina.
Na druhý pokus je také vše potvrzené a Admiral tak jde do vedení 2:1!
14:05'
Ovšem pozor! Rozhodčí sice uznal branku po zhlédnutí videa, ale po následném rozhovoru s trenérem hostů jde zpět do boxu a video zkontroluje znovu!
14:05'
Před hostující bránou byl velký chumel hráčů, ovšem nejlépe se v něm vyznal VOJTĚCH POLÁK, který dokázal procpat kotouč za záda Krasikova!
14:05'
Před hostující bránou byl velký chumel hráčů, po kterém skončil puk ve svatyni Novosibirsku, ovšem rozhodčí se jde podívat na video!
13:42'
Posléze se sice dostal ke střele domácí Vojtěch Polák, ale jeho pokus vyrazil Krasikov do ochranné sítě.
13:06'
Nyní jsou ovšem u puku opět hosté z Novosibirsku.
12:21'
Je srovnáno! Domácí mužstvo totiž proměňuje přesilovou hru v branku, když se po levé straně řítil Černikov, který posunul kotouč na VLADIMIRA BUTUZOVA a ten zakončoval do odkryté svatyně. Asistence: Alexandr Černikov.
11:18'
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Danil Romancev – 2 min., držení).
10:50'
Utkání zatím naprosto jasně ovládá hostující tým, který je aktivnější směrem dopředu.
09:11'
Novosibirsk nemohl pokračovat v útočné akci, jelikož se dopustil ofsajdu.
08:09'
07:36'
Admiralu se posléze povedlo odpálit kotouč přes celé kluziště.
06:58'
Opět se hosté dostali do zajímavé šance, ale ta nakonec nic velkého nepřinesla.
06:09'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ivan Miščenko – 2 min., podrážení).
05:18'
Novosibirsk jde do vedení! JUKKA PELTOLA vypálil z pravé strany tvrdou ránu, která nakonec skončila za zády Krasotkina. Asistence: Shane Prince a Gilbert Brulé.
04:05'
Krasikov si opět poradil s náhozem z poloviny hřiště a okamžitě rozehrál. Rozhodčí tak nemuseli pozastavit hru.
03:20'
A opět to byl Vladivostok, konkrétně Jurij Petrov, který ohrozil hostující svatyni, ale jeho střela byla sražená do ochranné sítě.
02:52'
Stěpan Zacharčuk chtěl překonat svou tvrdou střelou hostujícího gólmana, ale to se mu nepovedlo, jelikož Krasikov byl připraven.
00:58'
Hosté se sice dostali dopředu, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.
00:01'

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Serebrjakov) – S. Zacharčuk, Ugolnikov (A), Kozlovskij, Miščenko, Ďjakov, Karmaškov, Patrikejev, Kubát – Feoktistov, V. Strelcov, A. Strelcov – V. Butuzov, J. Petrov, Černikov (A) – K. Voronin, Mereskin, J. Jakovlev – Zajcev, V. Polák, Koňkov (C).

HK Sibir Novosibirsk: Krasikov (D. Taylor) – K. Alexejev (A), Loginov, Demidov, Ilja Morozov, Klimontov, Savčenko, Naumov – J. Peltola (C), Brulé, Prince – Milovzorov, Sajustov (A), Šarov – Zyrjanov, Michajlov, Caron – Šaškov, Romancev, Pervušin – Pešechonov.

Rozhodčí: Viktor Birin, Evgeny Romasko – Nikita Novikov, Tornike Kuchava.
Vladivostok je momentálně ve Východní konferenci na dvanáctém místě se třiceti třemi body a skóre 107:147. V posledním zápase přivítal na svém ledě Omsk, který porazil 4:1.
Novosibirsk je na tom ve stejné tabulce o něco lépe a aktuálně se nachází na desátí příčce se čtyřiceti čtyřmi body a skóre 117:152. Naposled vyhrál na ledě posledního Chabarovsku 4:2 a připsal si tak čtyři výhry v řadě.
V dalším zápase KHL se proti sobě utkají týmy Admiral Vladivostok a HK Sibir Novosibirsk. Naposled se spolu tato mužstva utkala před měsícem na ledě Sibire, kde ovšem Admiral zvítězil 4:1. Dnes se ale bude hrát ve Fetisov Aréně. Tato hala nabídne kapacitu pro 5 500 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 10:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.