Čeljabinsk - Red Star Kunlun | ONLINE | 30.1.2020 15:00 | KHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - KHL (hlavní část) -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Red Star Kunlun - 30. ledna 2020   15:00

Ukončeno
Čeljabinsk
Čeljabinsk
09:30' Hyka  • 58:46' Sedlák (Hyka) • 59:31' Kosov (Osnovin, Avcin)
3:1
(1:0, 0:0, 2:1)
Red Star Kunlun
Red Star Kunlun
56:16' T. Murphy  (Yip, Šustr)
Čeljabinsk
Sestavy:
S. Galimov (Fedotov) – Isajev, Bailen (A), Sergijenko, Borodkin, S. Těreščenko, Karpuchin, Kirpičnikov – Calof, Sedlák (C), Hyka – Kosov, Osnovin, Avcin – Thomas, An. Popov (A), Glinkin – Bobyljov, Karlin, Tridčikov – Lukin.
Rozhodčí
Sergejev, Ščenjov – Gorděnko, Zacharov
Ledová aréna Traktor
5890 diváků
Red Star Kunlun
Sestavy:
Hrubec (J. Smith) – Chelios, Bartley, D. Osipov, T. Murphy, Šustr (A), G. Reinhart – Shinkaruk, Cracknell (A), Yip (C) – Foo, Lockhart, Wong – Smith-Pelly, Miller, Kane – Magee, Werek, Hunt.
Přenos se aktualizuje automaticky

Československá stopa v utkání

Lukáš Sedlák (CLJ) 1+0, 6 střel, čas na ledě 20:25
Tomáš Hyka (CLJ) 1+1, 2 střely, čas na ledě 20:01

Andrej Šustr (KUN) 0+1, 0 střel, čas na ledě 15:05
Šimon Hrubec (KUN) 2 inkasované branky, 34 zásahů
Statistiky utkání:

Střely na branku – 37:29.
Zblokované střely – 9:13.
Vyloučení – 3:3.
Využití přesilovek 0/3 – 1/3.
Vhazování – 38:22.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Čeljabinsku, který svého soupeře porazil výsledkem 3:1. Už to vypadalo, že si Traktor pohlídá své jednobrankové vedení, avšak čtyři minuty před koncem utkání se povedlo soupeři srovnat. Traktoru ovšem vyšla koncovka tohoto zápasu na jedničku, nejprve se totiž dostal zpět do vedení, které poté pečetil střelou do prázdné branky.
Konec zápasu.
59:31'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
O vítězi tohoto zápasu je definitivně rozhodnuto! Kunlun se totiž snažil hrát bez brankáře, nicméně to se mu vůbec nevyplatilo. Naopak se ke kotouči dostal JAROSLAV KOSOV, který ho pohodlně zakončil do prázdné branky.
Asistence: Vjačeslav Osnovin, Alexandr Avcin.
58:46'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
LUKÁŠ SEDLÁK napravil své zaváhání před inkasovanou brankou, kdy se nechal vyloučit! Český útočník se v tomto případě natlačil až před Hrubce, kterého překonal střelou po ledě. Nedovoleným zákrokem se pokoušel situaci hasit Lockhart, který Sedláka nedokázal faulovat.
Asistence: Tomáš Hyka.
57:20'
Hra byla v krátkém časovém úseku opět přerušena. Rychlonohý Foo se dokázal natlačit až před brankáře Galimova, který raději schoval kotouč pod lapačku.
56:16'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Hostující celek využívá přesilovou hru bleskovým způsobem! Krátká kombinace přinesla střeleckou pozici pro TREVORA MURPHYHO, který se vší silou opřel do puku. Ten skončil až za Galimovem, který byl naprosto zakrytý výhled!
Asistence: Brandon Yip, Andrej Šustr.
55:47'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Lukáš Sedlák – 2 min., sekání).
55:25'
Hrubec dnes podává velice dobrý výkon, jenže na body to zatím nestačí. Český brankář si poradil také s nahozením od modré čáry, o který se postaral Těreščenko.
54:06'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Victor Bartley – 2 min., držení).
53:54'
Moc nescházelo k tomu, aby se Millerovi povedlo vystihnout rozehrávku soupeře. Nakonec tomu tak nebylo, i přesto se Kunlun drží v blízkosti branky Galimova.
53:13'
Ze zajímavé pozice zakončoval domácí Karpuchin, kterému se střela zrovna moc nepovedla. Poté zahrozil také Thomas, jenž z velké blízkosti nevyzrál na Hrubce.
52:08'
Red Star uspěl na vhazování, díky čemuž mohl Chelios vyhodit až na druhou stranu ledové plochy. Sedlák se však bleskovým způsobem dostal zpět do pásma.
51:32'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Andrej Šustr – 2 min., krosček).
51:07'
Cracknell sice udržel touš před modrou čárou, jenomže následně zakončením švihem trefil protihráče před sebou. Oba celky se posléze rozhodly vystřídat.
50:00'
Do konce tohoto zápasu zbývá už jen deset minut. Čeljabinsk i nadále vede tím nejtěsnějším možným způsobem, poslední minuty navíc nepřináší nic zajímavého.
49:10'
Shinkaruk se snažil bekhendem přeposlat mezi kruhy na kolegu Millera, jenomže tento úmysl mu vůbec nevyšel. Jeho nahrávka skončila až pod lapačkou Galimova.
48:05'
Foo zachytil rozehrávku soupeře, načež se prodral až do mezikruží, ke táhlou střelou trefil pouze záda spoluhráče Lockharta. Brankář Galimov tak zasahovat nemusel.
47:03'
Kunlun chyboval, což vedlo k rychlému protiútoku domácích. Calof nečekal na Sedláka, místo toho zkoušel sám zakončit, avšak trefil pouze prostředek branky.
46:02'
Galimov nyní musel vypomoci s rozehrávkou, po které se na druhé straně prodíral do předbrankového prostoru Tridčikov, který ovšem proti přesile neuspěl.
45:08'
Do nepříjemných problémů se dostal Wong, který přesto udržel kotouč před napadající smečkou protihráčů. Následná Murphyho rána úplně minula branku Traktoru.
44:13'
Velice chytrým způsobem to provedl domácí Kosov, který se rychlostně málem dostal až před Hrubce. To se nepovedlo, český brankář navíc krotil nahození od Sergijenka.
43:03'
Hodně nešťastně narazil do mantinelu hostující Reinhart, který se zdá být otřesen. Sudí proto raději přerušil hru, na nic vážnějšího by to vypadat nemělo.
42:08'
Osipov ještě zachytil puk před modrou čárou, jenomže jeho formace se nedostala k vážnějšímu ohrožení branky soupeře. Směrem dopředu tak vyráží Osnovin.
41:06'
K velice nebezpečnému pokusu se na opačné straně dostal Foo, který nejprve trefil brankáře Galimova, následný odražený kotouč putoval kousek vedle branky.
40:10'
Úvodní vhazování třetí třetiny dopadlo lépe pro domácí celek, který se jako první dostal do vlastního pásma, odkud se o rozehrávku staral obránce Isajev.
40:01'
Začala třetí třetina.
Je za námi také druhá třetina, která herním pojetím navázala na tu první. Kunlun si v úvodu vytvořil několik dobrých příležitostí, jenomže se mu stále nepovedlo najít recept na brankáře Galimova. Traktor se snaží vycházet ze zajištěné obrany, což se zatím celkem daří, avšak vedení o jednu branku je hodně ošemetné.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:20'
Odražený kotouč se snesl k osamocenému Shinkarukovi, který z velké blízkosti trefil pouze brankáře Galimova. Kunlunu se tato přesilová hra se moc nedaří.
38:54'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexandr Tridčikov – 2 min., držení).
37:06'
Galimov i tentokráte dokázal podržet svůj celek. Od modré čáry velice nepříjemně zakončoval kanadský obránce Murphy, který ovšem mířil pouze doprostřed branky.
36:11'
Kunlun se ale směrem dopředu stále dost trápí, nevyšla ani další rozehrávka z vlastní třetiny. Foo na prudkou nahrávku nedosáhl, logicky z toho je icing.
35:12'
Kunlun se celkem s přehledem dokázal ubránit předchozí přesilové hře, Hrubec si připsal dva rutinní zákroky. Jedno je jisté, oba celky opět hrají v plném počtu hráčů na ledové ploše.
34:02'
Hrubec s přehledem zkontroloval střelu z velké vzdálenosti, načež se mu navíc povedlo velice přesně rozehrát do strany. Traktor se však dostává k pohodlné kombinaci.
33:21'
Traktor uspěl na vhazování, díky čemuž se usadil v blízkosti branky soupeře. Nakonec to od pravého kruhu zkoušel Calof, jenž mířil natolik špatně, že vyhnal své spoluhráče ven z pásma.
32:59'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Andrej Šustr – 2 min., nedovolené bránění).
32:04'
Sedlákova formace pouze nahodila k zadnímu hrazení, načež si důrazným způsobem počínal Bailen, jenž zboural protihráče. Sudí ani tentokráte nebudou vylučovat.
31:21'
Jeden z domácích stihl za červenou čáru ještě lehce tečovat kotouč, který se dostal až na hokejku brankář Hrubce. S rozehrávkou navíc přijel vypomoci Isajev.
30:00'
Je za námi přesná polovina zápasu, zatím na druhou branku marně čekáme. Kunlun převzal otěže tohoto duelu, avšak stále si na brankáře Galimova nepřišel.
29:10'
Z velice dobré pozice mohl pálit hostující Wong, který ovšem o kousek minul bližší brankovou konstrukci. Galimov se za pukem pouze ohlédl, avšak opět neinkasoval.
28:02'
Traktor Čeljabinsk se po delší době dostal k náporu, nicméně nic nebezpečného jsme nakonec nesledovali. Už celkem dlouho sledujeme hru bez přerušení.
27:13'
Šustrovi se povedlo velice přesně nahrát na hokejku Yipa, který zkoušel štěstí od pravého kruhu. Galimov byl i tentokráte pozorný, následovat bude vhazování.
26:09'
U zadního hrazení vyhrál přetlačovanou o kotouč domácí Popov, který ho poté stačil do vyhodit do bezpečnějšího prostoru, kde se navíc nacházel Glinkin.
25:06'
Smith-Pelly se snažil vyrazit do protiútoku, avšak při snaze o zachycení puku spadl na zem. Čeljabinsk to nedokázal potrestat, vzápětí opět zasahoval Galimov.
24:03'
Yip se snažil v tandemu najít zatím nevýrazného Cracknella, kterému se povedlo v souboji jeden na jednoho vydolovat puk, avšak kanadský útočník o něj rychle přišel.
23:11'
Bartley nahrávkou k levému hrazení hledal kapitána Yipa, který udržel puk v útočném pásmu. Poté došlo k nahození na branku, Galimov si dokázal poradit.
22:18'
Glinkin zkoušel zadovkou oslovit kolegu Thomase, který poté zamýšlel zakončení ke vzdálenější konstrukci. Hrubec byl pozorný, puk schoval do své lapačky.
21:04'
Za volným pukem se dostával domácí Avcin, který ho poté zkoušel nahrát do předbrankového prostoru, kde bohužel pro něj nečíhal ani jeden ze spoluhráčů.
20:10'
Úvodní vhazování druhé třetiny dopadlo lépe pro hostující celek, který se ihned dostal před branku Galimova, kterému se povedlo zkrotit nepřesnou nahrávku.
20:01'
Začala druhá třetina.
Máme za sebou první třetinu, která nám rozhodně nepřinesla zrovna atraktivní podívanou. Na doposud jedinou branku jsme čekali necelých deset minut, do vedení se dostali domácí, jenž si své vedení dokázali pohlídat až do konce. Kunlun tahal za kratší konec, stále má dost času na vyrovnání.
20:00'
První třetina skončila.
19:11'
Traktor se opět natlačil k blízkosti branky soupeře, avšak Hrubcovi se povedlo schovat kotouč do své lapačky. Hra je přerušena, na řadu přichází další vhazování.
18:20'
Na opačné straně jsme sledovali bleskovou souhru, při které se do zakončení dostal Avcin, jenž pořádně protáhl Hrubce. Následovalo vyhození za cenu icingu.
17:11'
Kunlun se dokázal natlačit na delší časový úsek do pásma soupeře, kde ovšem nedošlo k ohrožení domácí branky. Galimov i nadále čeká na první složitější zákrok.
14:26'
Jeden z domácích se před malým momentem natlačil až před Hrubce, avšak tomu se povedlo odolat. Kotouč navíc chvíli ležet v brankovišti čínského celku.
13:04'
Po důrazném souboji se od protiútoku vydal Shinkaruk, který to zkoušel střelou do vzdálenější šibenice. Puk směřoval výrazně vedle, dotkl se i ochranné sítě.
12:20'
Sedlákovi se málem povedlo sklepnout kotouč do tandemu na Calofa, avšak ten měl k puku přeci jenom daleko. Kunlun i nadále táhne za kratší konec provazu.
11:59'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Vladimir Bobyljov – 2 min., hrubost).
11:07'
Téměř ihned po vhazování to od modré čáry zkoušel Chelios, který ovšem nahazoval daleko vedle branky soupeře. Shinkaruk navíc zboural domácí branku.
10:24'
Kunlun se tak vlastní chybou dostal do velice nepříjemné pozice, přičemž prohrává o jednu branku. Zatím to vadit nemusí, do konce zápasu zbývá hodně času.
09:30'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu, do vedení se dostávají domácí! Hostující Wong udělal obrovskou chybu u svého brankoviště, kde příliš pomalou nahrávkou oslovil TOMÁŠE HYKU, který okamžitou střelou zamířil přesně mezi ruku brankáře Hrubce.
Bez asistence.
09:14'
Traktoru rovněž nevyšel pokus o útočný výpad, kotouč se navíc svezl až za hostující branku, kde český brankář Šimon Hrubec zkoušel nahodil podél hrazení.
08:02'
Bartley raději uklidnil hru za vlastní brankou, kde počkal na příjezd nových spoluhráčů. Rozehrávka na Lockharta nebyla povedená, puk směřoval daleko od hole.
07:18'
Sedlákova formace se dostala za branku soupeře, kde ovšem nic kloudného nevymyslela. Osipov pouze nahazoval do středního pásma, kde číhal Kosov.
06:02'
Hostující Yip pouze nahodil do pásma, kde za brankou číhal na nahrávku kolega Wong. Ten byl hodně rychle odzbrojen, o což se zapříčinil obránce Karpuchin.
05:08'
Jeden ze sudích si všiml přihrávky rukou, proto se hra musela opět přerušit. Vhazovat se bude ve středním pásmu, na ledovou plochu naskočily obě první formace.
04:12'
Ve středním pásmu se povedlo zakročit Bobyljovovi, který poté dokázal svého spoluhráče vysunout do samostatného úniku, avšak Hrubec nemusel vůbec zasahovat.
03:04'
Na modré čáře se k puku dostal Borodkin, který místo nahození na branku pouze předával za Hrubcovu svatyni, což nepochopil ani jeden z jeho spoluhráčů.
02:20'
Čeljabinsk se opět usadil v pásmu soupeře, jenomže Hrubec si stále nepřipsal první zákrok. Na opačné straně se pro změnu daleko nedostal ani hostující Miller.
01:11'
Hra se přestěhovala po pravici českého brankáře Hrubce, Kunlun se totiž prezentoval úvodním icingem. Posléze na vhazování dokázal uspět domácí Sedlák.
00:10'
Úvodní vhazování tohoto zápasu vyznělo lépe pro hostující celek, nicméně jako první se ke kotouči dostal domácí zadák Isajev, který jako první rozehrýl.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Traktor Čeljabinsk: S. Galimov (Fedotov) – Isajev, Bailen (A), Sergijenko, Borodkin, S. Těreščenko, Karpuchin, Kirpičnikov – Calof, Sedlák (C), Hyka – Kosov, Osnovin, Avcin – Thomas, An. Popov, Glinkin – Bobyljov, Karlin, Tridčikov – Lukin.

Red Star Kunlun: Hrubec (J. Smith) – Chelios, Bartley, D. Osipov, T. Murphy, Šustr (A), G. Reinhart – Shinkaruk, Cracknell (A), Yip (C) – Foo, Lockhart, Wong – Smith-Pelly, Miller, Kane – Magee, Werek, Hunt..
Red Star Kunlun

Na opačné straně stojí čínský Kunlun, kterému pro změnu patří sedmá pozice východní konference, což by v konečném důsledku znamenalo postup do vyřazovacích bojů. Kunlun má na devátý Vladivostok hned pětibodový náskok, avšak má hned o čtyři zápasy více. Čínský celek navíc přišel o slušnou sérii výher, v posledních dvou duelech totiž nedokázal ani jednou bodovat. Kunlun nejprve ve vyrovnaném duelu nestačil na finský Jokerit, kterému podlehl výsledkem 3:4. V minulém kole jsme sledovali další divokou přestřelku, tentokráte Spartak Moskva vyhrál poměrem 7:4.
Traktor Čeljabinsk

Hokejisté Čeljabinsku se i nadále nachází na poslední pozici východní konference, přičemž na předposlední Chabarovsk ztrácejí už tři body. Traktor má navíc hned o dva zápasy více, z posledních čtyř ligových duelů nedokázal ani jednou bodovat. Naposledy tomu bylo přesně před čtrnácti dny, tehdy Čeljabinsk celkem překvapivě uspěl na ledě desátého Nižněkamsku, kde vyhrál výsledkem 4:3 po nájezdech. Od té doby ale přišly na řadu čtyři porážky, Traktor nejprve prohrál s Novosibirskem a Jekatěrinburgem. Posléze navíc nestačil ani na Spartak Moskva a vedoucí Kazaň.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Kontinentální hokejová liga má na programu další kolo, my budeme společně sledovat souboj mezi Traktor Čeljabinsk a Red Star Kunlun.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.


Články odjinud