KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kazaň : CSKA Moskva - 11. října 2019   18:00

Kazaň
Kazaň
26:30' Fisenko  • 48:05' Cormier (K. Petrov, Azevedo)
2:5
(0:1, 1:3, 1:1)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
09:26' Kiselevič  (Okulov) • 26:46' Vey  (Slepyšev, Sekáč) • 32:57' Sekáč  (Vey) • 36:26' Kiselevič  (Sekáč) • 53:06' Okulov  (Mamin)
Kazaň
Ravodin, Hribik – Kučava, Novikov
Tatněfť Arena, Kazaň
8 890 diváků
CSKA Moskva

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Československá stopa v utkání

Jiří SEKÁČ (MOS) 1+2, 2 střely, čas na ledě 15:30
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

AK Bars Kazaň: 25

CSKA Moskva: 30.
Je za námi šlágr tohoto kola KHL, v němž se utkaly dva nejlepší týmy základní části. Ten vyšel lépe pro CSKA, které se ukázalo ve velmi dobrém světle. Pro české fanoušky je potěšitelné, že prim v dnešním duelu hrál Jiří Sekáč.
Kazaň začala hrát až v posledních deseti minutách zápasu, což ale bylo pozdě na to, cokoliv s výsledkem udělat.
59:32'
Kazaň opět v útočném pásmu, ale je to neurovnané.
59:10'
CSKA dostává puk ze třetiny a oba týmy střídají.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:44'
Kazaň se drží v útočném pásmu.
58:12'
Domácí to po oddechovém čase zkouší v šesti, branka zůstává prázdná.
58:12'
Oddechový čas pro domácí.
58:12'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Naumenkov – 2 min., držení).
57:41'
Michail Fisenko (Kazaň) najíždí z levé strany na branku CSKA, zkusil z úhlu překvapit Sorokina, ale ten chytá a přerušuje hru.
56:57'
Puk ale opět v držení hráčů CSKA, kteří tak v poklidu míří k velmi cenným třem bodům.
56:12'
Daniil Žuravljov (Kazaň) má puk na své holi a zpoza vlastní branky nabírá rychlost a míří do třetiny soupeře.
55:40'
Vhazování ve třetině Kazaně, úspěšnější hosté, kteří získávají puk.
55:22'
Arťom Lukojanov (Kazaň) dostal tvrdý krošček u zadního hrazení, za brankou CSKA a svalil se na led.
54:45'
Kazani nelze v posledních minutách upřít snahu, ale jestli již není pozdě... tento výkon měli mít domácí po celý zápas a ne v posledních deseti minutách.
54:20'
Kazaň v útočném pásmu, ale kombinace se nedaří, vrcholem všeho je špatná přihrávka Fazylzjanova, kdy se puk svezl po plexiskle až do ochranné sítě.
53:47'
Souboj o puk za brankou Kazaně, domácí úspěšnější a dostávají se ze třetiny.
53:06'
CSKA právě vstřelilo branku!
Skvělá práce Maxima Mamina, který na levé straně obral o puk bránícího hráče Kazaně a přihrál na pravou stranu, odkud se z voleje trefuje KONSTANTIN OKULOV. Asistence: Maxim Mamin.
52:13'
Konstantin Okulov (CSKA Moskva) padá na brankovišti Kazaně na led, byl zezadu sražen obráncem Barsu, ale nepíská se.
51:45'
Oba týmy střídají, Michail Grigorenko (CSKA Moskva) ještě zabojoval ve třetině soupeře, aby znepříjemnil soupeři rozehrávku.
51:08'
V honbě za vyrovnáním nesmí pochopitelně domácí zapomínat i na defenzivu, CSKA se nyní dostalo do třetiny Kazaně.
50:38'
Vhazování po levici Sorokona (CSKA), puk hosté dostávají ze třetiny, ale opět jen na zakázané uvolnění.
50:24'
Oddechový čas pro hosty.
50:02'
Jsme v poslední desetiminutovce a Kazaň stále drží útočné pásmo, již nějakou tu minutu!
49:30'
CSKA se nedaří získat puk a dostat ho ze třetiny, hosté jsou pod tlakem.
49:08'
A Kazaň přidává plyn, domácí opět v útočné pásmu!
Dnešní utkání sleduje 8 890 diváků.
48:05'
Kazaň vstřelila branku!
Justin Azevedo (Kazaň) skvělou přihrávkou zpoza branky CSKA vybídl ke střele PATRICE CORMIERA, který pohotovou střelou, i přes snahu bránících hráčů soupeře, dokázal překonat Sorokina. Asistence: Kirill Petrov a Justin Azevedo.
47:52'
Jiří Sekáč (CSKA Moskva) se dokázal natlačit před Reideborna, zkusil to, byť i zády k brankáři Kazaně, ale neuspěl.
46:50'
Hra opět přerušena, následuje komerční přestávka.
46:12'
Domácím se povedlo vyhodit puk ze třetiny, nakonec i Ilja Sorokin (CSKA Moskva) musel zasahovat.
45:41'
CSKA v útočném pásmu a hosté se hned výborně rozestavují do přesilovkového vzorce.
45:05'
Útočné akce Kazaně jsou ale opravdu stále doslova mizerné, hosté dokáží útočící hráče vytlačit k mantinelu a do rohů... odtud se těžko skóruje.
44:22'
Michail Gluchov (Kazaň) zachytil puk ve vlastní třetině a domácí rozehrávají.
43:45'
Vhazování po levici Reideborna, puk získávají domácí, kteří ho tak dostávají do středního pásma.
42:52'
Kazaň poprvé v této třetině v útočném pásmu, ale nakonec sudí vykazují hru do středního pásma.
41:52'
Anton Slepyšev (CSKA Moskva) nahazuje kotouč do útočného pásma a odchází střídat.
41:20'
CSKA v útočném pásmu, po střele od modré se ale domácí osvobozují.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:40.
Druhou třetinu jednoznačně opanovali hosté. CSKA v této fázi zápasu nakročilo k celkovému vítězství. Zatím jsou hosté jasně lepší, Kazaň viditelně nestíhá, obrovský rozdíl je patrný hlavně v útočném pásmu, kde si domácí v podstatě neví moc rady.
40:00'
39:36'
Justin Azevedo (Kazaň) v podstatě jen dotlačil puk do třetiny soupeře, hned poté o něj ale přišel.
39:16'
Vhazování po pravici Reideborna, puk získávají domácí, kteří ho posouvají do středního pásma.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:38'
Hru mají v tuto chvíli pod kontrolou hosté, CSKA chce již druhou třetinu v klidu dohrát.
38:03'
Kazaň se dostává do útočného pásma, ale tam ztrácí u mantinelu puk, hosté dostávají puk alespoň do střední třetiny.
37:23'
Pro nevýrazně hrající Kazaň je to tvrdá lekce, CSKA je v útočné fázi mnohem lepší a přímočařejší.
36:26'
Jiří Sekáč odvedl skvělou práci na pravé straně, kde ustál souboj u mantinelu, přihrál na opačnou stranu, odkud vypálil z voleje BOGDAN KISELEVIČ, který prostřelil Reideborna nad lapačku. Asistence: Jiří Sekáč.
35:53'
Igor Ožiganov (Kazaň) má puk pod kontrolou ve vlastní třetině, domácí rozehrávají.
35:09'
Konstantin Okulov (CSKA Moskva) si sjel z pravé strany až před gólmana Reideborna, kterého nepřekonal.
34:44'
Nahozený kotouč za branku Kazaně, hrají domácí, kteří dostávají puk ze třetiny.
34:23'
Rozehrávka CSKA končí zakázaným uvolněním, hra se stěhuje před Sorokina.
33:48'
Adam Reideborn (Kazaň) zneškodnil pokus Romanova od modré, puk poté domácí dostali ze třetiny.
32:57'
JIŘÍ SEKÁČ netrpělivě čekal na vyhrané vhazování spoluhráče Veye, ve třetině Kazaně. Vey vhazování vyhrál a přímo poslal puk právě k českému útočníkovi, který z pokleku vypálil z voleje překvapil Reideborna. Asistence: Linden Vey.
32:07'
Ilja Sorokin (CSKA Moskva) zastavuje za vlastní brankou nahozený kotouč soupeře.
31:30'
Opět se bojuje v rohu, ve třetině Kazaně, hosté zvyšují obrátky, druhý gól jim hodně pomohl.
30:48'
Jiří Sekáč (CSKA Moskva) podržel puk v útočném pásmu, díky tomu mohou hosté i nadále útočit.
30:10'
29:45'
Přesilová hra domácích pomalu končí a již to vypadá, že hosté oslabení přečkají bez úhony.
29:12'
Souboj ve třetině CSKA, Arťom Galimov tam svádí tvrdou bitvu s bránícím hráčem CSKA.
28:10'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Ivan Tělegin – 2 min., podrážení).
26:46'
Kazaň se dlouho z vyrovnání neradovala, hosté jdou opět rychle do vedení, když se z levé strany, po parádní zadovce Slepyševa, prosazuje pohotovou střelou LINDEN VEY. Asistence: Anton Slepyšev a Jiří Sekáč.
26:30'
Domácí využívají přesilovou hru poté, co se neskutečným důrazem prosadil u levé tyče MICHAIL FISENKO. Ten dokázal hned naněkolikrát dotlačit puk za beton Sorokina, který si betonem při pohybu srazil puk do branky. Bez asistence.
26:20'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Bogdan Kiselevič – 2 min., držení).
25:05'
Emil Galimov (Kazaň) s pukem v útočném pásmu, domácí se snaží udržet pásmo... což se jim moc nedaří.
24:16'
CSKA v útočném pásmu, ale hostům se zatím v této třetině nedaří udržet se v útočné třetině.
23:22'
CSKA s pukem ve vlastní třetině, pak ale následuje nepřesná rozehrávka hostů.
22:42'
Kristian Chenkel (Kazaň) zavezl puk za branku CSKA, ale tam ho nedokázal udržet.
21:50'
Bars opět v útočném pásmu, bojuje se v rohu.
21:19'
20:52'
Stanislav Galijev (Kazaň) dostal pas na levou stranu, vypálil, ale přesouvající se Ilja Sorokin (CSKA Moskva) bravurně chytá.
20:40'
CSKA dostává puk ze třetiny, Adam Reideborn (Kazaň) rychle rozehrává.
20:22'
Domácí mají v úvodu druhé třetiny výhodu přesilové hry.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:48.
Skončila první třetina utkání, které nabídlo pohledný hokej až po prvním gólu. Ten padl v čase 09:26 a kuriózně si ho rukou poslal do vlastní branky Igor Ožiganov. Až teprve poté se začalo na ledě něco dít. Více ze hry mají zatím hosté, domácím se v útočném pásmo moc nedaří.
20:00'
19:19'
19:04'
Ofsajd domácích, při přechodu přes útočnou modrou čáru, vhazovat se bude ve střední třetině.
19:00'
Poslední minuta první třetiny, puk na hokejkách hráčů AK Bars Kazaň.
18:02'
Bars to nyní zkouší po pravé straně, ale znovu domácí o puk přicházejí již ve středním pásmu.
17:02'
A když už se domácí dostanou do třetiny CSKA, končí jejich akce lacinou ztrátou puku.
16:35'
Domácím se daří dostat puk k útočné modré čáře, víc zatím nic.
16:15'
15:48'
Puk opět míří ze třetiny Kazaně, která zvládá toto oslabení na jedničku.
15:20'
Ale platilo to je na chvíli, nyní se domácí osvobozují a nakonec i dobře napadají rozehrávku, čímž šetří čas.
15:02'
Až v tuto chvíli jsou hosté v přesilovkovém rozestavení.
14:35'
Kazaň bojuje při vlastním oslabení, CSKA se zatím nedokázalo zformovat v útočném pásmu.
14:15'
Nikita Nestěrov (CSKA Moskva) střílí od modré, jeho dělovka končí v lapačce Reideborna.
14:07'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Albert Jarullin – 2 min., držení).
12:44'
Až nyní dostávají hosté puk ze třetiny, jenže v podání Kazaně to bylo hlavně o soubojích u mantinelů.
12:15'
Vůbec poprvé v zápase se domácí na delší dobu usazují v útočném pásmu.
11:42'
Špatná rozehrávka Kazaně, je odpískáno zakázané uvolnění, hra se tak vrátí před Adama Reideborna.
11:12'
Michail Gluchov (Kazaň) prodlužuje do útočného pásma, tam ale není nikdo z jeho spoluhráčů.
10:34'
První desetiminutovka minulostí, hosté se díky vlastnímu gólu soupeře ujali vedení a nutno dodat, že zaslouženého vedení, CSKA má přece jenom trochu viditelnou převahu.
09:26'
Máme tu první gól utkání, kdy si, po střele od modré čáry, z levé strany, srazil puk rukou bránící Igor Ožiganov (Kazaň)! Gól byl připsán BOGDANU KISELEVIČOVI. Asistence: Konstantin Okulov.
08:56'
Nikita Nestěrov (CSKA Moskva) nabírá rychlost ve vlastní třetině a hosté se následně dostali do třetiny domácích.
08:06'
K vidění je pouze spousta nahozených a tím také odevzdaných puků, bruslí se ze strany na stranu, ale to je tak všechno.
07:41'
Asi se čekal trochu lepší hokej, od souboje dvou zatím nejlepších týmů základní části...
06:52'
Linden Vey (CSKA Moskva) se po pravé straně prodral do útočného pásma, vypálil, ale Adam Reideborn (Kazaň) jeho pokus dokázal vyrazit.
06:17'
06:00'
Hosté nahazují puk do útočného pásma, Barys se nedostal k puku.
05:38'
Na Slepyševa šla přihrávka do mezikruží, ale útočník CSKA promáchl a puk netrefil.
05:05'
CSKA je opět v útočném pásmu, Bars alespoň prostřídal.
04:33'
Hosté od vyhraného vhazování v útočném pásmu.
04:17'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Michail Fisenko – 2 min., podrážení).
04:05'
Andrej Světlakov (CSKA Moskva) se nedostal ke střele z mezikruží, upadl přes hokejku bránícího hráče.
03:23'
Linden Vey (CSKA Moskva) vybojoval puk v rohu, ve vlastní třetině, ale hosté nedošli dál, než do střední třetiny.
02:57'
Zatím je to hodně opatrné z obou stran.
01:48'
Bars tentokrát s pukem ve vlastní třetině, následuje dlouhý pas, který ale zachytil Kirill Kaprizov (CSKA Moskva).
00:49'
Bars po pravé straně zaváží puk do útočného pásma.
00:01'

Ak Bars Kazaň: Reideborn (Biljalov) – Wikstrand, Jarullin, Žuravljov, Ožiganov, Chenkel, Judin, Fazylzjanov – Azevedo, Cormier, K. Petrov – Galijev, Zaripov, Galimov – Lukojanov, M. Gluchov, Fisenko – E. Galimov, Tkačjov, Frattin – Osnovin.

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Naumenkov, Nestěrov, Marčenko, Kiselevič, Dahlbeck, M. Robinson, A. Romanov – Kaprizov, Světlakov, Grigorenko – Mamin, Šalunov, Okulov – Sekáč, Vey, Slepyšev – Kalinin, Andronov, Tělegin.

Rozhodčí: Ravodn, Hribik – Kučava, Novikov.
CSKA MOSKVA
Moskevské CSKA má také slušnou formu a navíc má na svém kontě již výhru nad Kazaní, byť to bylo na domácím ledě. Před duelem v Kazani sehrálo CSKA tři zápasy v řadě na svém ledě, které zahájilo prohrou 1:2 s Viťazem. Poté si CSKA spravilo chuť v soubojích s Rigou (6:1) a Chabarovskem (4:1). Na svém kontě má CSKA v dosavadních zápasech tři porážky, dvakrát bez zisku bodu, jednou se ziskem alespoň jednoho bodu. V dosavadních sedmi venkovních zápasech dokázalo CSKA vždy bodovat, plný počet bodů vybojovalo v pěti duelech.
AK BARS KAZAŇ
Do šlágru kola, v němž se utkají dva nejlepší týmy dosavadního průběhu základní části KHL, vstupují v o něco lepší formě právě domácí. Kazaň totiž aktuálně drží šestizápasovou sérii bez porážky. V dosavadním průběhu základní části prohrál Bars pouze dvakrát – v Novosibirsku 2:4 a na ledě právě CSKA Moskvy 2:3. Navíc má Bars skvělou bilanci v domácím prostředí, kde v dosavadních pěti zápasech neztratil ani bod!
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části KHL, v němž AK BARS KAZAŇ přivítá na svém stadionu CSKA MOSKVA.