KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Magnitogorsk : Jekatěrinburg - 8. března 2018   13:00

Magnitogorsk
28:55' Lee (Dronov, Osala)
1:2
(0:1, 1:0, 0:1)
Stav série: (2:2)
Jekatěrinburg
18:23' Torčeňuk  (Česalin, Čajkovský) • 54:47' Paré  (Jegoršev, Golyšev)
Gamalej, Gofman – Gordenko, Sjusujev
Arena Metallurg

Česká stopa v zápase
Jan Kovář (MET) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:42
Jakub Kovář (JEK) 60 minut, 30 střel, 29 zákoků
Michal Čajkovský (JEK) 0+1, 4 střely, čas na ledě 17:03
Je tu konec. Stav zápasu byl po dvou třetinách vyrovnaný, a tak se čekalo na to, kdo udělá chybu. Oba týmy hráli třetí třetinu velmi takticky a nechtěly udělat chybu. Jedno jediné zaváhání domácí obrany stačilo k tomu, aby Jegoršev našel před brankou najetého Francise Parého, který snadno zakončoval. Vasilij Košečkin byl v závěru zápasu odvolán, ale ani hra bez brankáře nepřinesla vyrovnání. Jakub Kovář a Michal Čajkovský slavní vyrovnání stavu série na 2:2.
59:30'
Domácí stále bez brankáře, hrají v šesti. Vhazuje se ve středním pásmu.
59:30'
Oddechový čas pro domácí.
59:18'
Sergej Mozjakin pálil nepřesně, tak domácích pokračuje dál.
59:00'
Poslední minuta hry.
58:43'
Oskar Osala dostává hru do útočného pásma. Domácí hrají bez brankáře.
58:27'
Mnoho času už nezbývá Metallurgu.
58:00'
Jekatěrinburg dostal kotouč do středního pásma, což mu stačí.
57:30'
Na ledě je elitní domácí formace, která se pokouší vyrovnat. Jan Kovář špatně přihrával spoluhráči.
57:10'
Domácí celek má kotouč za svou brankou, rychle se dostává do útočného pásma, kde vyrovnává.
57:00'
Hosté špatně rozehráli, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Kováře.
56:45'
Magnitogorsk se pokouší vyrovnat, mnoho času už nemá.
54:47'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Gól! Hosté se dostávají do vedení. Jegoršev našel před brankou volného FRANCISE PARÉHO, který překonal domácí obranu i brankáře. První výraznější šance v této třetině. Asistence: Stanislav Jegoršev a Anatolij Golyšev.
54:31'
Vasilij Košečkin musí být nyní pozorný, protože se hostující celek dostal do útoku.
53:16'
Oskar Osala čekal na přihrávku, dostal ji, následně Denis Kokarev pokračoval v akci, ale hostujícího brankáře nepřekonal.
52:50'
Domácí rozehrávají od své branky, oba týmy střídají.
52:25'
Ve třetí třetině čekáme na výraznější akci, mnoho střel na branku v této části zápasu k vidění není.
51:35'
Magnitogorsk se snadněji dostává do útočného pásma přes to střední, aktivněji hraje domácí celek.
51:23'
Vasilij Košečkin kryje kotouč po střele hostujícího hráče. Pierre-Alexandre Parenteau vypálil a jeho rýnu drží brankář. Komerční přestávka.
51:04'
Oskar Osala rozehrává od své branky, ale nebylo to dobré, a tak se píská zakázané uvolnění.
50:57'
Dmitrij Megalinskij pálil od modré čáry, jeho pokus byl zblokovaný.
50:27'
Vasilij Košečkin pomáhá rozehrávce svého týmu, následně Jevgenij Birjukov rozehrává od své branky.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:46'
Oskar Osala pálil od modré čáry, jeho pokus byl zblokovaný. Na druhé straně neuspěl Anatolij Golyšev.
49:10'
Nyní se hraje spíše ve středním pásmu. Optickou převahu i střeleckou mají domácí.
48:47'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme taktickou bitvu, ani jeden celek nechce chybovat.
48:15'
Chris Lee rozehrává od své branky, jeho pokus o střelu snadno kryje Jakub Kovář.
47:42'
Nikita Pivcakin přihrával před branku, následně kotouč končí ve středním pásmu.
46:57'
Domácí rána byla zblokovaná, následně se Jekatěrinburg dostal do šance, ale obránce zblokoval ránu hostů.
46:33'
Další zakázané uvolnění, bude se vhazovat před brankou Avtomobilistu.
46:16'
Další zakázané uvolnění, Denis Kazionov velmi dobře vypálil, následně puk odehráli hostující obránci přes všechny čáry.
45:53'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Kováře. Domácí se tak mohou dostat blíže vstřelení vedoucí branky.
45:30'
Pět a půl minuty ze třetí třetiny je pryč, sledujeme takticky vedený hokej z obou stran.
45:05'
Nikita Pivcakin je za svou brankou, čeká na dostřídání spoluhráčů.
44:35'
Denis Kokarev se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný.
44:07'
Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, aktivněji nyní hraje hostující celek.
43:59'
Znovu kryje brankář domácího celku kotouč, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.
43:50'
Jegor Milovzorov dobře vypálil, jeho projektil snadno kryje brankář Vasilij Košečkin.
43:22'
Gólově i střelecky je zápas vyrovnaný. Oba týmy mají k výhře stejně blízko.
43:00'
Jekatěrinburg vyhodil tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Sledujeme nyní klidnější pasáž hry.
42:27'
Nikita Pivcakin rozehrává od své branky, jeho spoluhráč měl co dělat, aby z toho nebyl icing.
42:04'
Denis Kokarev dobruslil kotouč jako první, ale on ani jeho spoluhráči se do zakončení nedostali.
41:33'
Domácí celek vstoupil do třetí třetiny aktivně, hosté se musí bránit.
41:12'
Sergej Těreščenko pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.
40:53'
Igor Švyrjov se pokoušel dostat do zakončení, ale vypálit se mu nepodařilo.
40:24'
Ani jeden celek se nikam nežene.
40:01'
Úvodní buly třetí třetiny bylo právě vhozeno. Pokud máme dostatek odvahy, vítám vás u sledování třetí třetiny hokejového šlágru.
40:01'
Po čtyřiceti minutách hry platí nerozhodný stav. Hosté se prosadili jako první, domácí dokázali vyrovnat, prosadil se krátce před polovinou zápasu Chris Lee.
40:00'
39:25'
Anatolij Golyšev se propracoval do střeleckého prostoru, jeho rána byla nepřesná.
38:37'
Hra se ve středním pásmu. Magnitka hraje takticky velmi dobře.
38:00'
Byly oznámeny poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:17'
Vitalij Popov neudržel útočné pásmo, a tak musí jeho spoluhráči rozehrávat od své branky.
36:45'
Denis Kokarev se dobře vrátil a dokázal zastavit akci soupeře. Domácí obrana hraje nyní velmi dobře.
35:55'
Nikolaj Timašov rozehrává od své branky, Francis Paré se dostal do útočného pásma, ale ke střele se nikdo nedostal.
35:04'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí. Alexej Běreglazov pálil nepřesně.
33:47'
Magnitogorsk vyhazuje přes všechny čáry, hosté tak musí od své branky.
33:15'
Přesilovka se hostujícímu celku vůbec nedaří.
32:45'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Denis Děnisov – 2 min., nedovolené bránění).
32:30'
Mnoho šancí k vidění není. Momentálně domácí brankář kryje kotouč po střele od modré čáry. Komerční přestávka.
31:57'
Grigorij Dronov pálil nepřesně od modré čáry, následně ze stejného místa zakončoval Wojtek Wolski a jeho ránu kryje zkušeně Jakub Kovář.
31:11'
Sergej Mozjakin dobře vypálil, jeho ránu kryje zodpovědně Jakub Kovář.
30:48'
Mnoho šancí k vidění není, obrany obou týmů hrají zodpovědně.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Více ze hry mají nyní hosté, kteří se pokouší znovu dostat do vedení.
28:55'
Metallurg právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno. Rychle po vhazování se tvrdou střelou od modré čáry prosazuje zkušený obránce CHRIS LEE. Asistence: Grigorij Dronov a Oskar Osala.
28:47'
Jakub Kovář přerušuje hru po střele Matta Ellisona, vhazovat se bude v domácím útočném pásmu.
28:46'
28:17'
Alexej Simakov vyhazuje přes všechny čáry, hosté tak mohou střídat.
27:54'
Sergej Mozjakin a jeho spoluhráči znovu kombinovali před brankou, ale rána byla nepřesná.
27:33'
Metallurg hraje aktivně, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně.
27:16'
Sergej Mozjakin ránou z první branku vůbec trefit nedokázal.
26:50'
Domácí hrají přesilovku čtyři na tři, ale velmi rychle hostující brankář rozehrává přes všechny čáry.
26:46'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Anatolij Golyšev – 2 min., podražení).
26:31'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Chris Lee – 2 min., vysoká hůl).
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikolaj Timašov – 2 min., sekání).
26:20'
Hostující celek stále vede o jednu branku.
26:02'
Magnitogorsk se nyní usadil v útočném pásmu, Denis Kazionov velmi dobře zakončoval a jeho ránu kryje Jakub Kovář. Komerční přestávka.
25:30'
Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Jakub Kovář vytěsnil střelu Mozjakina nad branku.
25:11'
Denis Děnisov pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
24:50'
Maxim Rasseikin z předbrankového prostoru zakončoval, jeho pokus kryje domácí brankář.
24:12'
Andrej Čibisov vypálil z první, jeho rána končí nad brankou, následně hosté vyhodili šikovně tak, aby z toho nebyl icing.
23:53'
Michal Čajkovský dobře vypálil, jeho ránu kryje Vasilij Košečkin.
23:38'
Maxim Rasseikin před brankou tečoval kotouč, a tak musel domácí gólman zasahovat.
23:03'
Vladislav Kaletnik vedl akci domácích, ale dál než na útočnou modrou se nedostal.
22:40'
Dmitrij Megalinskij pokračuje v útočné akci. On ani jeho spoluhráči se do zakončení nedostali.
22:30'
Nikita Trjamkin rozehrává od své branky, nikam se nežene.
22:08'
Sledujeme rychlý hokej ve druhé třetině, ani jeden celek se nikam nežene.
21:20'
11:14, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
21:02'
Hosté rozehráli špatně, je z toho zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Avtomobilistu.
20:44'
Denis Děnisov pálil z první z pravého kruhu, jeho rána ale byla nepřesná.
20:20'
Ilja Krikunov byl připravený před brankou na tečování střílené přihrávky, ale nepodařilo se mu to.
20:01'
Domácí hokejisté vyhrávají úvodní vhazování druhé třetiny.
20:01'
Po první třetině vede hostující celek, v závěru prvního dějství se prosadil Alexandr Torčeňuk. Jeho gól určuje stav zápasu. Jekatěrinburg je střelecky aktivnější, vede 13:11.
20:00'
19:40'
Mnoho šancí momentálně k vidění není.
19:20'
Sergej Mozjakin se propracoval do útočného pásma, jeho rána ale končí mimo branku.
19:03'
Alexej Vasilevskij udržel útočné pásmo, následně je ale hra přerušena pro postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
18:23'
Hostující celek se dostává do vedení. Hodně nenápadnou střelou z jízdy se prosazuje po přihrávce Česalina a Čajkovského ALEXANDR TORČEŇUK. Asistence: Jevgenij Česalin, Michal Čajkovský.
18:00'
Byly oznámeny poslední dvě minuty první třetiny, nyní se domácí pokouší dostat do útočného pásma.
17:34'
17:30'
Alexej Vasilevskij pálil od modré čáry, minul branku a puk končí až za brankou hostů. Těm se tak dlouhý přesilovka vůbec nepovedla.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:53'
Vasilij Košečkin tvrdou ránu od modré čáry vyrazil, a pak už vyhodili obránci. Oba týmy střídají.
16:33'
Alexandr Kučerjavenko byl před brankou osamocený, kotouč ovšem nedokázal zvednout nad beton brankáře.
16:10'
Magnitogorsk hraje v oslabení velmi dobře, hosté sice kombinují v útočném pásmu, ale k výraznější střele se dostat nemohou.
15:12'
Michal Čajkovský od modré čáry pálil hodně nepřesně.
14:42'
Hosté se sice dostali do útočného pásma, ale vypálit se zatím nepodařilo.
14:17'
Přesilovku hrají nyní hosté a mají k dispozic čtyřminutovou početní výhodu.
13:34'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Vladislav Kaletnik – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).
13:25'
Metallurg se dostal do útočného pásma, kde kombinuje. Následně se bude vylučovat.
Jan Kovář si poradil se střelou soupeře, díky tomu se bude vhazovat před jeho brankou. Vhazování vyhrál sice domácí celek, ale ke střele se nedostal.
12:35'
Fanouškům Magnitogorsku se zdálo, že jeden z jejich hráčů byl faulovaný, sudí nechávají hru plynout. Následně Avtomobilist vyhodil jen za cenu zakázaného uvolnění.
12:15'
Hra pokračuje dál, rychle přišla střela od modré čáry, se kterou si brankář poradil.
12:13'
Vasilij Košečkin má kotouč ve své moci, komerční přestávka, pak se bude vhazovat před jeho brankou. Nyní mají hosté převahu.
11:55'
Nikita Trjamkin to zkoušel od modré čáry, ale jeho rána postrádala přesnost.
11:00'
Hra je nyní přerušena pro zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Kovářem.
10:36'
Nyní se Jevgenij Česalin dostal do střelecké pozice, jeho projektil zastavil domácí Vasilij Košečkin.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, více ze hry mají domácí hokejisté.
09:00'
Jan Kovář se dostal do výborné šance, položil si Jakuba Kováře, ale jeho beton nenadstřelil.
08:15'
Francis Paré vedl akci svého celku, následně Denis Mingalejev vylepšil pozici pro spoluhráče, ale rána byla snadnou prací pro gólmana.
07:44'
Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončení, střela mířila na vzdálenější tyč, branku ale netrefila.
07:18'
Michal Čajkovský se vrací za svou branku, odkud spolu se spoluhráči rozehrává další akci.
06:52'
Jekatěrinburg má výrazně lepší vhazování, ze 4 vyhrál 3.
06:30'
Po krátké přestávce hra pokračuje dál. Optickou i střeleckou převahu mají domácí.
06:27'
Vasilij Košečkin kryje kotouč po střele Parého. Komerční přestávka.
06:06'
Zbytečně se nepřerušuje, hraje se rychlý hokej, kotouč mají domácí pod kontrolou.
05:14'
Igor Švyrjov poslal kotouč za branku soupeře, tam hrají jeho spoluhráči. Následně Lee neudržel útočné pásmo.
05:00'
Pět minut hry z první třetiny je pryč, mnoho velkých šancí jsme zatím neviděli.
04:27'
Poprvé se hlasitěji ozývají domácí fanoušci, kteří ženou své oblíbence vpřed.
03:51'
Alexandr Torčeňuk se propracoval do střelecké pozice, ale brankář Vasilije Košečkina prostřelit nedokázal.
03:17'
Český brankář zastavil hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Mírnou převahu mají nyní domácí.
02:55'
Sledujeme hodně opatrný zápas, ani jeden celek nechce chybovat. Hraje se opravdu o hodně.
02:35'
Oba týmy střídají, Jevgenij Birjukov má kotouč za svou brankou a nikam se nežene.
02:10'
Jakub Kovář přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Na rozehrávku neměl dostatek času.
01:52'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene.
01:22'
Denis Kazionov rozehrává od své branky, rychle se jeho spoluhráči dostali do útočného pásma, ale vypálit nikdo nedokázal
00:38'
Hostující brankář si dokázal poradit s nahozením z velké dálky.
00:20'
V poklidném tempu zápas začíná.
00:01'

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Lee, J. Birjukov, Děnisov, Pivcakin, Běreglazov, S. Těreščenko, Dronov – Mozjakin, Wolski, Jan Kovář – Ellison, Čibisov, De. Kazionov – Kokarev, Timkin, Osala – Švyrjov, Kaletnik, Platonov – Sirotkin.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Jegoršev, Trjamkin, Megalinskij, Alexej Vasilevskij, Timašov, Čajkovský, Mišarin – Krikunov, Kučerjavenko, Milovzorov – Torčeňuk, Simakov, Česalin – Golyšev, Paré, Parenteau – V. Popov, Obidin, Rasseikin – Mingalejev.

Rozhodčí: Gamalej, Gofman – Gordenko, Sjusujev.
3. zápas série
Metallurg Magnitogorsk – Avtomobilist Jekatěrinburg 3:1
(0:1, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 36. Mozjakin (Lee, Jan Kovář), 49. Jan Kovář (Mozjakin, Wolski), 57. Timkin – 17. Golyšev (Česalin)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Kamyšnikov) – J. Birjukov (A), Lee, Pivcakin, Děnisov, S. Těreščenko, Běreglazov, Dronov – Wolski, Jan Kovář (A), Mozjakin (C) – Kokarev, Osala, Timkin – Čibisov, Kaletnik, De. Kazionov – Berestennikov, Švyrjov, Platonov – Sirotkin.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Timašov, Mišarin, Trjamkin (C), Alexej Vasilevskij, Ljamin, Čajkovský, Megalinskij (A) – Česalin, Paré, Golyšev – Milovzorov, Kučerjavenko, Krikunov – A. Garejev, Torčeňuk, Michnov – Parenteau, Rasseikin, V. Popov (A) – Obidin.
2. zápas série
Avtomobilist Jekatěrinburg- Metallurg Magnitogorsk 2:1
(1:0, 1:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 13. Kučerjavenko (Krikunov), 21. Milovzorov (Megalinskij) – 31. Platonov (Timkin, Osala)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Megalinskij, Alexej Vasilevskij, Timašov, Mišarin, Jegoršev, Trjamkin, Ljamin – Krikunov, Kučerjavenko, Milovzorov – Torčeňuk, Simakov, A. Garejev – Golyšev, Paré, Česalin – V. Popov, Obidin, Rasseikin – King.

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – Lee, J. Birjukov, Děnisov, Pivcakin, Běreglazov, S. Těreščenko, Igošev – Mozjakin, Wolski, Jan Kovář – Kokarev, Ellison, Čibisov – Timkin, Osala, De. Kazionov – Švyrjov, Kaletnik, Berestennikov – Platonov.
1. zápas série
Avtomobilist Jekatěrinburg- Metallurg Magnitogorsk 2:3
(1:0, 1:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 16. Paré (King), 29. Golyšev (Paré) – 37. Wolski (Lee, Mozjakin), 45. Wolski (Jan Kovář, Lee), 53. Mozjakin (Jan Kovář)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Megalinskij, Alexej Vasilevskij, Ljamin, Kuljaš, Jegoršev, Trjamkin, Ščemerov – Krikunov, Kučerjavenko, Milovzorov – Michnov, Torčeňuk, A. Garejev – Golyšev, Paré, Česalin – V. Popov, Rasseikin, King – Parenteau.

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – J. Birjukov, Lee, S. Těreščenko, Běreglazov, Pivcakin, Děnisov, Igošev – Wolski, Mozjakin, Jan Kovář – Osala, Ellison, Čibisov – Kokarev, Kaletnik, Timkin – Berestennikov, Švyrjov, De. Kazionov – Platonov.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Metallurg Magnitogorsk a Avtomobilist Jekatěrinburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.