KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  CSKA Moskva : Dynamo Moskva - 21. března 2019   17:30

CSKA Moskva
CSKA Moskva
13:13' P. Karnauchov (Marčenko, Světlakov) • 30:01' M. Robinson (Al. Popov) • 46:47' Vey (Grigorenko, Kaprizov)
3:2
(1:1, 1:1, 1:0)
Stav série: (4:1)
Dynamo Moskva
19:10' J. Zajcev  (Indrašis, Brjukvin) • 38:56' Kagarlickij  (I. Nikulin, Šipačov)
CSKA Moskva
Naumov, Sergejev – Ivanov, Černyšev
CSKA Ice Palace
10 455 diváků

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a budu se na Vás těšit u dalších přenosů z KHL. Na počtenou!
Československá stopa v utkání
Michal Čajkovský (DMS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:53.
CSKA Moskva je prvním semifinalistou KHL 2018/2019. Po urputném boji dnes vítězí 3:2 a sérii ukončuje za stavu 4:1. I když Dynama hrálo s favoritem velmi vyrovnaně, tak vždy o vítězi rozhodovali detaily. O trochu lepším týmem tak dneska byli domácí, kteří v semifinále vyzvou Petrohrad nebo Jaroslavl.
59:46'
Dynamo odstřeluje Sorokina jednou střelou za druhou, ale domácí brankář stále úspěšně odolává a neinkasuje.
59:19'
Oddechový čas pro hosty.
58:52'
Hosté se pokusí odvrátit konec sezony v šesti!
58:06'
Další přechod hostů je neúspěšný. Domácí kráčí za postupem do semifinále.
57:18'
CSKA obranu bez problémů zvládá a soupeři nedovoluje ani přechod přes střední pásmo.
56:50'
Hosté stále drží kotouč, ale do útočného pásma se stále nemohou dostat.
55:43'
Dynamo je opět vyhráno až do svého pásma. Hosté navíc už pomalu začínají hrát celkem zoufale.
55:07'
CSKA nedovoluje přechod přes svou modrou. Mezitím do konce třetí třetiny zbývá už jen pět minut.
54:02'
Dynamo se do útoku velmi rychle vrací, ale tam opět nevymyslalo nic nebezpečného.
53:26'
Hosté neúspěšně rozehrávají a kotouč končí až za brankou Sorokina. Píská se zakázané uvolnění a hra se přesune před Jerjomenka.
52:58'
CSKA se díky dobrému napadání dostává ke střele. Ta je ale velmi nepřesná a brankář Dynama nemusel zasahovat.
52:36'
Domácí buly vyhrávají a okamžitě posílají kotouč až k Jerjomenkovi.
52:13'
Nyní už se přechod přes střední pásmo povedl, ale následná střela končí jen v ochranné síti.
51:36'
Hosté se stále zoufale snaží dostat do útoku, ale nyní nemohou přejit ani střední třetinu.
50:58'
CSKA se velmi dobře brání a už chce udržet těsné vítězství.
50:03'
Hosté v útočném pásmu vymýšlí pouze střelu z dálky, kterou bez problémů Sorokin vyráží.
49:24'
Hosté se tentokrát bez problémů ubránili a následně se do útoku dostávají pomocí nahození.
48:33'
CSKA naopak hraje uklidněně a s velkou lehkostí se pomalu přesouvá do útočného pásma.
47:54'
Dynamo je po inkasovaném gólu hodně rozhozené, ale nakonec se dostává do útoku. Tam vymyslelo pouze zblokovanou střelu.
46:47'
CSKA právě vstřelilo branku!
Domácí si berou vedení zpátky z jednoduchého přečíslení! Grigorenka našel svou přihrávkou LINDENA VEYE, který se dostal za obranu hostů a následně zakončil přesnou bekhendovou střelou. Asistence: Michail Grigorenko a Kirill Kaprizov.
46:19'
Dynamo stále drží kotouč a domácím už ho dlouho nepůjčilo. CSKA se tak pomalu začíná dostávat pod tlak.
45:38'
Hosté v útoku také svého soupeře zatlačili, ale ten se nakonec osvobodil vyhozením do středního pásma.
44:55'
Tlak poté ještě chvíli pokračoval, ale Dynamo nakonec obranu zvládlo a může jít do útoku.
44:24'
Domácí se díky dobrému napadání dostali do brejklu, ale útočník CSKA se ke střele nedostal kvůli špatnému zpracování.
43:49'
CSKA se poté osvobozuje, ale po chvíli se musí opět bránit ve svém pásmu.
43:18'
Hosté buly před vlastním brankářem a vyhrávají a mohou se tak přesunout dopředu, kde musí hru přerušovat také Sorokin.
42:48'
Poprvé ve třetím dějství zaútočilo CSKA a tak musel zasahovat Jerjomenko.
42:22'
Hosté jsou nyní překvapivě aktivnější a rozhodně se v boji o semifinále nevzdávají.
41:51'
Během krátkého časové úseku přicházejí tři zakázané uvolnění, dvě na domácí straně a jedno na hostující.
41:18'
K první střele třetí části se dostalo Dynamo, ale rána skončila jen nad horní tyčkou domácí branky.
40:49'
Třetí třetině začíná poměrně v klidu, oba týmy nechtějí nic riskovat, aby zbytečně neinkasovali.
40:01'
Dnešní utkání sleduje 10 455 diváků.
Druhá třetina byla také velmi vyrovnaná a také končí výsledkem 1:1. CSKA sice opět vedlo, ale vedení nakonec ztratilo kvůli zbytečným faulům, které Dynamo dokázala potrestat. Dnes nás tedy čeká drama až do poslední vteřin.
Další třetina začne přibližně v 19:18.
40:00'
39:16'
Dynamo ještě hraje klasickou přesilovku, ale postup hostů je zastaven kvůli ofsajdu.
38:56'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Hosté opět srovnávají a čeká nás drama až do konce! Dynamo v přesilovce skvěle kombinovala, takže Šipačov našel nepokrytého DMITRIJE KAGARLICKIJEHO, který rozvlnil domácí síť střelou nad ležícího Sorokina. Asistence: Ilja Nikulin a Vadim Šipačov.
38:50'
Další zakončení z velké blízkosti končí mimo tři tyče.
38:24'
Hosté se ihned dostali do zakončení a tak musel zasahovat domácí brankář Sorokin.
38:02'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Alexandr Popov – 2 min., držení).
37:30'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Ivan Tělegin – 2 min., nedovolené bránění).
36:44'
Dynamo nejprve dostalo puk do středního pásma a následně ho díky dobrému napadání i získalo, ale vzápětí nepřesně rozehrává, takže se píská zakázané uvolnění.
36:08'
Nyní se v útoku usadili také domácí, kteří ale opět nedokázali vymyslet nic nebezpečného směrem na Jerjomenka.
35:18'
Hosté se dostali ze sevření a už začínají být opět útočně aktivní.
34:38'
Domácí se po úspěšné obraně vydávají do protiútoku, který nakonec končí kvůli nepřesné přihrávce.
34:04'
Dynamo se po dlouhé době přesouvá do útočné třetiny, kde přišla pouze zblokovaná střela od modré.
33:36'
Hosté v rychlém časovém sledu dvakrát vyhazují kotouč na zakázané uvolnění. To jen potvrzuje to, že jsou pod velkým tlakem.
32:43'
CSKA je nyní jednoznačně aktivnějším týmem a Dynamo už by přivítalo konec druhé části.
30:47'
Domácí jsou po své druhé brance uklidnění a opatrně se přesouvají do útoku.
30:01'
Domácí jdou opět do vedení! Popov nabil MATOVI ROBINSONOVI, který střelou od modré propálil vše co mu stálo v cestě, včetně brankáře Jerjomenka. Asistence: Alexandr Popov.
29:10'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vadim Šipačov – 2 min., vysoká hůl).
28:46'
CSKA už je opět v útoku, ale přes obranu soupeře stále nemůže vymyslet nic nebezpečného.
28:21'
Dynamo se dokonce na chvíli podívalo do útoku, ale i přesto je Sorokin dlouho bez práce.
27:52'
Dynamo úspěšně ubránilo i druhé oslabení a jednu z těžších chvíli má za sebou.
26:36'
CSKA se do útoku velmi rychle vrátilo. Tam několikrát prověřilo pozornost brankáře hostů, ale další branku nedokázalo vstřelit.
26:10'
Hosté velmi dobře brání i druhé oslabení a posílají kotouč až za Sorokina.
25:05'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., hákování).
24:38'
Domácí jsou sice stále v útoku, ale pořád nevymysleli nic nebezpečného. Nakonec přichází jen nahození, které Jerjomenko bez problémů kryje.
23:26'
CSKA se okamžitě usazuje v útoku a aktivně se pokouší o využití přesilové hry.
22:49'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Ivan Muranov.
22:29'
Domácí jsou celkem rychle zpět v útoku, kde ale zase nedokázali vystřelit. Dynamo dostalo se štěstím puk do středního pásma.
21:58'
V útoku už se opět usazuje CSKA, která ale tentokrát nevymyslela zakončení.
21:14'
Hraje se velmi tvrdě, ale rozhodčí jsou poněkod benevolentní a hru nechávají dále plynout bez vyloučení.
20:01'
První třetina celkem překvapivě končí vyrovnaným výsledek. CSKA zpočátku hrálo mnohem lépe, z čehož vytěžilo úvodní branku. Dynamo se však stále nevzdává a v poslední minutě prvního dějství vyrovnalo na 1:1. Další dvě části tak budou ještě hodně zajímavé.
Další třetina začne přibližně v 18:25.
20:00'
19:48'
CSKA se ještě pokouší o vstřelení branky, ale Dynamo se bez problémů brání.
19:10'
Hosté ještě v první třetině vyrovnájí! JEGOR ZAJCEV dostal po přihrávce strašně moc prostoru. Ten dokázal zúžitkovat a střelou mezi ruku a tělo Sorokina vyrovnává stav zápasu. Asistence: Miks Indrašis a Vladimir Brjukvin.
18:43'
Hru přerušuje další zásah Jerjomenka, který tentokrát zasahoval svou lapačkou.
18:09'
Po tvrdém pěstním souboji Menšikova a Karnauchova se první třetina už dohrává celkem v klidu. Ani jeden tým nikam nespěchá.
17:38'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vitalij Menšikov – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Pavel Karnauchov – 5 min., bitka).
17:37'
Jerjomenko musí dávat velký pozor, protože se domácí ženou za další brankou. Brankář Dynama střelu vyráží do ochranné sítě a hra je přerušena.
17:02'
CSKA hraje po vstřelené brance v klidu a soupeře celkem jasně přehrává.
16:25'
Hosté v útoku kotouč rychle ztrácí a dopředu tak opět míří moskevské CSKA.
15:36'
Domácí míři do útoku pomocí nahození. Následně souboj o puk ale zvládlo lépe Dynamo, které okamžitě zahajuje protiútok.
15:02'
Dynamo stále nic nevzdává a ihned se pokouší o vyrovnání. Střela z mezikruží však tentokrát končí těsně nad brankou.
14:26'
Domácí fanoušci jsou nadšení a povzbuzováním ženou svůj tým k dalšímu gólu.
13:13'
Domácí jdou zaslouženě do vedení a skvěle vykročili za postupem do semifinále! Po přihrávce Světlakova střílel od modré Marčenka. Do střely ještě sáhl PAVEL KARNAUCHOV, který tečoval puk do míst, kde to Jerjomenko nečekal. Asistence: Alexej Marčenko a Andrej Světlakov.
12:45'
Hosté navíc nakonec puk získali a zakončovali, ale střela neměla dostatečnou razanci a zblokoval ji domácí hráč.
12:17'
Dynamo velmi aktivně napadá, kvůli čemuž se domácí stále nedostali ze svého pásma.
11:46'
Hosté se úspěšně osvobodili a poté se snaží získat nějaký čas napadáním.
11:08'
CSKA je nyní jasně aktivnější a hosty drží svými skvělými zákroky pouze Jerjomenko.
09:46'
Domácí se navíc dostávají do dalšího přečíslení, takže Jerjomenka musí vytahovat další důležitý zákrok.
09:00'
Dynamo se po úspěšné obraně vydalo do útoku pomocí nahození, ale to skončilo pouze domácích, kteří kotouč poslali ven ze svého pásma.
08:24'
Hosté se po dlouhé době osvobozují, ale kotouč stále nezískávají pod svou kontrolu.
07:42'
CSKA pokračuje v aktivitě a vymýšlí jednu střelu za druhou. Nyní tak musel opět zasahovat Jerjomenko.
07:07'
Rozehra je opět neúspěšná a domácí se tak dostali do přečíslení. To zakončili pouze nepřesnou střelou, navíc dojíždějící útočník posunul branku hostů.
06:27'
Domácí pokračují v tlaku. Dynamo se však nakonec díky své důraznosti osvobodilo a vzápětí dokonce získalo kotouč.
05:36'
CSKA se dostává ke své první nebezpečné střele. Tu Jerjomenko vyrazil jen před sebe, kde byli jen obránci hostů, takže nikdo puk do branky nedorazil.
04:57'
Hosté vhazování ve svém pásmu vyhráli, ale následně nepřesně rozehráli a kotouč vrátili do držení domácího týmu.
04:14'
Domácí nakonec po dlouhé době uklidňují hru. Následně přichází nahození dopředu, které se odráží do ochranné sítě.
03:35'
Hosté jsou nyní aktivnějším celkem, ale k žádné velké šanci to nevede. Oba celky jsou na začátku utkání velmi opatrné.
02:54'
Dynamo se proto může usadit v útoku, kde narozdíl od soupeře vymýšlí střely. Sorokin tak musí zasahovat.
02:10'
Vhazování vyhrávají domácí, kteří sice hru celkem rychle přesunuli dopředu, ale tam opět nevymysleli zakončení.
01:44'
Hosté nyní velmi dlouho drží puk, ale hra je nakonec přerušena kvůli ofsajdu.
01:03'
Dynamo se bez problémů brání, nedovoluje jedinou střelu a poprvé v zápase také může jít do útoku.
00:26'
CSKA začíná utkání aktivněji a ihned se žene do útočného pásma, kde se chce usadit.
00:01'

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Blažijevskij, Nestěrov (A), Dahlbeck, M. Robinson (A), Naumenkov, Marčenko – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Andronov (C), Hansen, P. Karnauchov – Al. Popov, Okulov, Šalunov – Tělegin, Rtiščev, Světlakov – Mamin.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – I. Nikulin (C), Volkov, Hietanen, Menšikov, Čajkovský, Mironov, Pepeljajev, J. Zajcev – Indrašis, Brjukvin, Šipačov (A) – Kagarlickij, Zackrisson, I. Makarov – Mojsejev, Mozer (A), Pankratov – Igumnov, Jefremov, Muranov.

Rozhodčí: Naumov, Sergejev – Ivanov, Černyšev.
Češi a Slováci

V dresu Dynama nastupuje Michal Čajkovský.
Série se zatím odehrává podle očekávání. Kromě jedné těsné prohry CSKA v všech ostatních zápasech Dynamo rozdrtilo, nejprve 4:1 a pak 4:0. Domácí Dynamo získalo vyrovnaní díky výhře 1:0 v prodloužení, ale CSKA si vedení v sérii vzalo rychle zpět. Ani druhý zápas na svém ledě navíc Dynamo nezvládlo a po prohře 1:2 darovalo favoritovi mečbol.

1. zápas: CSKA vs. Dynamo 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky:
4. Kaprizov (M. Robinson, Blažijevskij), 19. Grigorenko, 30. Vey (Okulov, Nestěrov), 42. Nestěrov (Okulov, Šalunov) – 22. Čajkovský (Zackrisson, Indrašis).

2. zápas: CSKA vs. Dynamo – 0:1pp (0:0, 0:0, 0:0 – 0:1)
61. Brjukvin.

3. zápas: Dynamo vs. CSKA – 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
5. Slepyšev (Grigorenko, Kaprizov), 34. Okulov (M. Robinson), 37. Okulov (Al. Popov), 60. Šalunov (Vey).

4. zápas Dynamo vs. CSKA – 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 18. Hietanen (I. Nikulin, Šipačov) – 45. Okulov, 60. M. Robinson (Vey, Grigorenko)
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání čtvrtfinále KHL mezi CSKA Moskva a Dynamem Moskva. Duel startuje v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.