KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Novgorod : CSKA Moskva - 6. března 2020   17:00

CSKA Moskva

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 5500 diváků.
Do dnešního zápasu nezasáhl nikdo z českých a slovenských hokejistů.
Střely na branku: 31 – 39
Je konec! Celek z ruské metropole nakonec zvládl také první utkání na ledě svého soupeře a navyšuje své vedení v sérii na 3:0. CSKA přestálo v prodloužení přesilovou hru domácího celku. CSKA poté předvedlo rychlý přechod do útoku a Anton Slepyšev zápěstím překonal brankáře!
64:24'
CSKA právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Hostující celek se dokázal prosadit v prodloužení a navyšuje své vedení v sérii na 3:0! Do útočného pásma projel ANTON SLEPYŠEV, který vyzkoušel pokus zápěstím a překonal domácího brankáře! Bez asistence.
64:02'
Kaprizov se po levém křídle prosmýkl do útočného pásma, nicméně jeho projektil z těžké pozice rozvlnil jen boční síť.
63:44'
63:10'
Damir Žafjarov střílel od modré čáry, nicméně tentokrát si nedokázal seřídit mířidla a jeho pokus prosvištěl kolem levé tyčky.
62:31'
Sorokin předvedl další dobrý zákrok proti zakončení z levé strany hrací plochy. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
62:12'
Sorokin si dal pozor na zakončení od modré čáry a vykopl kotouč levým betonem mimo tři tyče.
61:44'
Torpedo si zahraje přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Kaprizov.
61:35'
Sergej Zborovskij se na modré čáře snažil zastavit vyhození hostujícího celku, ale puk mu přes čepel přeskočil do středního pásma.
61:10'
Damir Žafjarov si sjel na přihrávku na levý kruh, odkud střílel forhendem, jenže jeho pokus skončil na betonu pozorného Sorokina.
60:37'
Vey si sjel na přihrávku mezi kruhy, nicméně k zakončení mu scházel snad jeden krok. Torpedo teď přestálo horký moment.
60:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování dnešního souboje. Torpedo se ihned vydalo do útoku, ale nikdo v modrém dresu nezakončil.
60:01'
Prodloužení začne přibližně v 19:34.
Střely na branku: 29 – 38
Třetí třetina končí! Ani šedesát minut hry nám o vítězi dnešního souboje nerozhodlo! Hostující CSKA bylo ve třetí třetině aktivnější, ale domácí brankář Tichomirov předvedl několik skvělých zákroků. O vítězi tak bude muset rozhodnout prodloužení.
60:00'
59:38'
Torpedo si dokázalo pomoci vyhozením kotouče do útočného pásma. Vypadá to, že třetí duel této série půjde do prodloužení.
59:05'
Grigorenko si sjel na přihrávku před branku, ale ani jeho jemná teč nenašla cestičku za záda připraveného brankáře domácího celku.
58:32'
Tichomirov si dal pozor na nahození z pravé strany, přitěsnil beton k pravé tyči a nepustil kotouč za svá záda.
58:10'
Damir Žafjarov skvěle napadal rozehrávku CSKA, jenže nikdo v modrém jeho důraz nepodpořil a zadáci hostujícího celku skvěle rozehráli.
57:35'
Sergej Tolčinskij získal puk pro hostující celek a uklidnil rozehrávku v obranném pásmu. Nikdo v bílém dresu CSKA mu nepřijel pomoci.
57:02'
Sorokin si musel dát pozor na dotírajícího hráče domácího celku a raději před ním přikryl kotouč lapačkou. Vhazuje se po jeho levé ruce.
56:45'
Anton Šenfeld si řekl o přihrávku do jízdy, jenže dostal moc prudkou přihrávku, kterou nedokázal ideálně zpracovat.
56:20'
Anton Slepyšev vyvezl puk do útočného pásma, kde se tělem natlačil před obránce, jenže ve velké rychlosti nedokázal kotouč zasunout mezi gólmanovy betony!
55:45'
Torpedo se opět vydalo do útoku středem ledové plochy, nicméně zadáci v bílém se zatím dokážou vracet hodně zodpovědně.
55:20'
Kirill Urakov zavezl puk do útočného pásma po levém křídle, nicméně jeho přihrávka mezi kruhy skončila na holi vracejího se obránce.
54:18'
Anton Slepyšev si na opačné straně ledové plochy potáhl kotouč mezi kruhy, odkud zakončil zápěstím, jenže jeho pokus prolétl kousek nad břevnem!
54:10'
Paul Szczechura vybojoval kotouč za brankou CSKA, nicméně jeho přihrávka na modrou čáru byla moc prudká a skončila u prvního obránce.
53:28'
Anton Šenfeld poslal prudkou přihrávku na modrou čáru, jenže nikdo v modrém dresu na jeho pobídku nedosáhl a kotouč uskočil mimo ideální pozici.
53:04'
Po dalším závaru před brankou CSKA byli domácí hokejisté hodně blízko ke vstřelení rozhodující branky! Sorokin se ale roztáhl v brankovišti a nepustil puk za svá záda!
52:37'
Sorokin vůbec neviděl střelu od modré čáry, ale nakonec se štěstím vykopl kotouč levým betonem mimo tři tyče!
52:08'
Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Bogdan Kiselevič.
51:26'
Paul Szczechura upadl po souboji za brankou hostujícího celku, nicméně rozhodčí měl střet přímo před očima a nechal pokračovat ve hře bez vyloučení.
51:05'
Charles Genoway zabojoval o kotouč na levé straně útočného pásma, jenže jeho následná přihrávka bekhendem skončila u prvního obránce.
50:29'
Danil Verjajev střílel od modré čáry, nicméně ani jeho pokus tentokrát nemířil mezi tři tyče hostující klece. Obrana CSKA zatím skvěle blokuje.
50:10'
Daniil Iljin střílel od modré čáry, ale hostující obránce dokázal kotouč srazit mimo branku. Torpedo nadále drží útočné pásmo.
49:47'
49:00'
Hostující celek se dostal k puku v obranném pásmu a Marčenko dokázal puk vyhodit přes všechny čáry za branku domácího Torpeda.
48:25'
Charles Genoway dostal přihrávku na modrou čáru, ale kotouč mu pod čepelí utekl do středního pásma. Domácí celek musí rozjet nový útok.
48:10'
Pavel Karnauchov napadal rozehrávku domácího celku v jeho obranném pásmu, ale neudržel kotouč pro hostující celek.
47:47'
Domácí si zahrají přesilovku. Maxim Mamin dostává dvě minuty za hrubost.
47:25'
Po dalším zakončení hostujícího celku srazil jeden z domácích obránců kotouč do ochranné sítě. Vhazovat se bude před domácí klecí.
47:10'
Kirill Kaprizov si sjel na přihrávku zadovkou a pohotově zakončil forhendem. Jeho dělovka příklepem skončila na betonu domácího brankáře.
46:27'
Tichomirov si dal pozor na střelu od modré čáry a připsal si skvělý zákrok lapačkou. Vhazovat se bude po pravé ruce domácího brankáře.
46:10'
Linden Vey projel po pravém křídle do útočného pásma, jenže domácí Genoway jej skvělou hrou tělem poslal až k mantinelu.
45:26'
Klas Dahlbeck se snažil udržet kotouč na modré čáře, jenže puk mu přes čepel přeskočil do středního pásma. Armádní celek tak musí vyklidit třetinu.
45:02'
Pavel Karnauchov si sjel na krásnou přihrávku do středního pásma, prosmýkl se do pásma útočného, ale jeho pokus nemířil mezi tři tyče.
44:35'
Tichomirov si dal pozor na zakončení z pravé strany, přitěsnil své tělo k brankové konstrukci a vyrazil puk do bezpečí.
44:15'
Maxim Šalunov střílel z pravého kruhu, jenže jeho pokus zablokoval dobře postavený obránce v modrém dresu domácího celku.
43:15'
Andrej Belevič se tlačil mezi kruhy, kam dostal přihrávku zpoza branky, jenže jeho pokus forhendem skončil na betonu připraveného brankáře.
43:00'
Hostující celek se tentokrát z tlaku domácího Torpeda vymanil jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry za branku. Vhazuje se před Sorokinem.
42:47'
42:10'
Genoway si počkal na prudkou přihrávku na modrou čáru, ale jeho zakončení příklepem tentokrát prolétlo kolem zadní tyčky. Hosté puk následně vyhodili.
41:28'
Damir Žafjarov projel po levém křídle do útočného pásma a nahodil puk na branku hostujícího celku. Připravený Sorokin jeho prudký nástřel vyrazil holí.
41:10'
Domácí mužstvo se vydalo do útočného pásma, ale ani tentokrát nedokázal nikdo v modrém dresu zakončit mezi tři tyče.
40:47'
Hostující střídačka je potrestána na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
40:38'
Charles Genoway střílel z levé strany útočného pásma, nicméně jeho dělovka příklepem mířila daleko od branky armádního celku.
40:10'
CSKA uspělo na úvodním vhazování třetí třetiny. Armádní celek se vydal do útoku, ale nahození z pravé strany skončilo vedle branky.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 18:44.
Střely na branku: 16 – 23
Druhá třetina končí! V prostřední periodě dnešního souboje jsme se další branky nedočkali. Hokejisté Torpeda sice hráli hodně aktivně, ale šance si vytvářelo hostující mužstvo. Tu největší dostal Grigorenko, který však neproměnil trestné střílení. Oba brankáři zatím předvádějí vynikající výkon. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 1:1.
40:00'
39:25'
Maxim Šalunov si sjel na přihrávku do útočného pásma, jenže se mu nenabídl nikdo v bílém dresu a hokejisté Torpeda odehráli puk do bezpečí.
39:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
38:18'
CSKA si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Orlov.
38:10'
CSKA rozehrálo další akci od své klece. Dlouhé nahození mířilo na rozjetého Grigorenka, který si ale nepotykal se zpracováním.
37:35'
Sergej Zborovskij dostal nabito na modrou čáru, jenže v tomto případě mu možnost k zakončení pokazilo špatné zpracování. Puk uskočil do středního pásma.
37:10'
Alexandr Popov si sjel na přihrávku mezi kruhy, jenže místo zakončení zvolil další přihrávku mezi kruhy, kde nebyl nikdo z jeho kolegů.
36:12'
Unavení hráči domácího Torpeda dokázali nahodit puk za branku soupeře a raději odjeli na střídačku. Také hostující kouč posílá na led čerstvé síly.
35:50'
Hokejisté CSKA skvěle zastavili rodící se akci svého soupeře. Hráči armádního celku v posledních minutách zařadili vyšší rychlost.
35:10'
Domácí hráči se za vlastní brankou zmocnili kotouče a Orlov jej vysokým obloučkem poslal do středního pásma. Pokračuje obrovské drama.
34:42'
Rozhodčí nakonec nařídili trestné střílení pro CSKA! Na nájezd si věřil Grigorenko, ale domácí brankář jeho bekhendový blafák vystihl!
34:42'
Další neuznaný zásah! Tentokrát dopravili kotouč za čáru hokejisté CSKA, ale sudí dává jasným gestem najevo, že před zásahem přerušil hru!
34:10'
Sergej Zborovskij střílel od modré čáry, nicméně Maxim Mamin se obětavě položil do jeho střely a dokázal kotouč srazit někam k mantinelu.
33:35'
Pavel Karnauchov vyhodil puk ven z obranného pásma tak šikovně, že kotouč neskočil na zakázaném uvolnění.
33:06'
Domácí gólman si připsal další důležitý zákrok. Tentokrát si dal pozor na zakončení z pravé strany ledové plochy a schoval puk do lapačky.
32:48'
Damir Žafjarov se vrátil do obranného pásma, kde získal odražený kotouč, nicméně jeho následná rozehrávka skončila u hráče v bílém dresu CSKA.
32:30'
Anton Šenfeld dostal přihrávku na modrou čáru, odkud následně zakončil forhendem, nicméně ani jeho pokus nemířil mezi tři tyče.
31:35'
Jordan Schroeder se stačil vrátit do obranného pásma a bekhendem si pomohl krásnou přihrávkou na rozjetého Baranceva. Torpedo zatím stačí tempu soupeře.
31:10'
Michail Varnakov vybojoval kotouč na levé straně útočného pásma, odkud přihrál na modrou čáru, nicméně jeho pokus skončil v lapačce Sorokina.
30:35'
Andrej Belevič se vrátil do obranného pásma a před rozjetým Slepyševem odehrál puk bekhendem na spoluhráče za brankou.
30:10'
Michail Varnakov projel po pravém křídle do útočného pásma, nicméně jeho zakončení bekhendem skončilo na noze prvního obránce v bílém dresu CSKA.
29:18'
29:00'
Hokejisté CSKA vybojovali kotouč za svou brankou a dokázali jej vyhodit přes všechny čáry za branku Torpeda. Domácím už moc času v přesilovce nezbývá.
28:25'
Denis Barancev vybojoval kotouč na levé straně útočného pásma, ale proti napadajícímu soupeři už neudržel třetinu ve prospěch domácího Torpeda.
28:00'
Jordan Schroeder zavezl puk po pravém křídle do útočného pásma, nicméně jeho pokus skončil na betonu připraveného brankáře hostů.
27:18'
Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Sergej Kalinin.
27:05'
Jordan Schroeder dostal přihrávku na levý kruh, odkud následně zakončil příklepem, jenže jeho pokus prolétl kolem levé tyčky.
26:29'
Paul Szczechura dostal puk do středního pásma, přehodil si jej kolem obránce, jenže jeho následný pokus kolem obránce skončil vedle branky.
26:10'
Michail Varnakov projel po pravém křídle do útočného pásma, přehodil si kotouč na forhend, jenže jeho pokus zápěstím prolétl kolem branky.
25:45'
Oba týmy hrají v plném počtu.
25:05'
Sergej Zborovskij vybojoval kotouč v obranném pásmu a vyhodil puk obloučkem do bezpečí. Nikdo v modrém dresu se k jeho vyhození nedostal.
24:32'
Ty Rattie napadal rozehrávku CSKA v jeho obranném pásmu. Hokejisté v bílých dresech přesto dokázali vyhodit puk do středního pásma.
24:05'
Charles Genoway dostal prostor v útočném pásmu, vyvezl si puk na forhend, ale jeho zakončení skončilo na noze prvního obránce.
23:45'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Mario Kempe – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Orlov – 2 min., hrubost).
23:41'
23:05'
Další úspěšné vyhození domácího Torpeda. Zaplněná hala nyní hlasitým skandováním pomáhá svým oblíbencům v boji v oslabení.
22:30'
Domácí hokejisté opět dokázali vyhodit kotouč ven z obranného pásma. Tato přesilová hra zatím hostujícímu CSKA vůbec nevychází.
22:00'
Domácí brankář Tichomirov se za vlastní brankou dostal k volnému kotouči a vyhodil jej přes modrou čáru do středního pásma.
21:41'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Ty Rattie – 2 min., podrážení).
21:32'
Maxim Šalunov si řekl o přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud zakončil forhendem, nicméně jeho pokus skončil kousek nad břevnem.
21:10'
Anton Šenfeld udržel pro domácí celek kotouč v útočném pásmu, poslal nahození na branku soupeře, nicméně zadáci CSKA opět zvládli svou práci.
20:35'
Damir Žafjarov získal kotouč na levé straně hrací plochy, poslal zakončení z ostrého úhlu, ale hostující brankář Sorokin si připsal snadný zákrok.
20:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Torpedo se vydalo do útoku po levé straně hrací plochy, ale akci zastavilo postavení mimo hru.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 17:50.
Střely na branku: 10 – 10
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali hodně bojovné utkání. Domácí celek nezachytil vstup do utkání a pustil CSKA do tlaku. Hosté se za odměnu dočkali úvodní branky, kterou vsítil Maxim Mamin! Domácí mužstvo ale dokázalo zabrat a vybojovalo si dvě přesilovky. Ty sice nedokázalo využít, ale strhlo aktivitu na svou stranu. Necelé dvě minuty před přestávkou pak díky důrazu vyrovnal Belevič! Po dvaceti minutách tak platí stav 1:1.
20:00'
19:28'
Denis Barancev se v obranném pásmu dostal k odraženému puku a bekhendem jej na poslední chvíli vyhodil do pásma středního.
19:00'
18:18'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Tentokrát už se domácí celek dočkal vyrovnání! Hostující celek je potrestán za svou pasivitu v posledních minutách. Sorokin opět nepředvedl jistý zákrok, vyrazil kotouč jen před sebe a po obrovském zmatku jej do sítě dopravil ANDREJ BELEVIČ! Asistence: Stanislav Bočarov.
18:01'
Grigorenko musel v útočném pásmu zakončovat ve velké tísni. Tichomirov jeho pokus dobře viděl a schoval kotouč do své lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
17:28'
Nikita Nestěrov se v útočném pásmu rychlou kličkou zbavil obránce, přihrál na modrou čáru, ale nikdo v bílém dresu následně nedokázal zakončit.
17:05'
CSKA se v posledních minutách brání jen za cenu dlouhých vyhození. Na branku armádního celku se naopak valí jeden útok za druhým.
16:34'
Paul Szczechura se prosmýkl do rohu útočného pásma, kde si přehodil puk na bekhend a poslal prudkou pobídku mezi kruhy. Jeho pokus ale nikdo v modrém nezasáhl.
16:10'
Charles Genoway uspěl v souboji v obranném pásmu a odehrál kotouč bekhendem do pásma středního. K odraženému puku se nedostal nikdo v modrém.
15:28'
Danil Verjajev nahodil puk ze středního pásma do pásma útočného, kam si nesjel nikdo v modrém dresu, kdo by dokázal zakončit mezi tři tyče.
15:00'
14:30'
Až nyní se hostující celek dokázal osvobidt dlouhým vyhozením kotouče přes všechny čáry za klec domácího Torpeda.
14:05'
Genoway projel s pukem na hokejce do útočného pásma, poslal přihrávku na pravou stranu, nicméně nikdo v modrém jeho průnik do třetiny nepodpořil.
13:18'
Charles Genoway střílel od modré čáry, jeho ránu vykopl Sorokin jenom před sebe, ale nikdo v modrém dresu se nedostal k dorážce!
13:00'
Mario Kempe dostává dvě minuty za podrážení a Torpedo si zahraje další přesilovku.
12:45'
Hokejisté domácího celku se dostali do útočného pásma, jenže nikdo v modrém se tentokrát nedostal do zakončení. Na hřiště navíc tečou emoce.
12:20'
CSKA se dostalo do útočného pásma, jenže Mamin svou druhou branku po střele zápěstím nedokázal umístit mezi tři tyče.
11:29'
Anton Šenfeld udržel pro domácí celek kotouč v rohu útočného pásma, odkud poslal zajímavou přihrávku mezi kruhy, ale neoslovil svého spoluhráče.
11:10'
Damir Žafjarov projel s pukem do útočného pásma, přenechal jej Barancevovi, jehož pokus zápěstím skončil v lapačce připraveného brankáře.
10:21'
10:05'
Tentokrát se hokejistům CSKA podařilo vybojoval kotouč a Mamin jej vyhozením přes celé kluziště poslal za branku domácího Torpeda.
09:26'
Denis Barancev se v útočném pásmu opřel do odraženého kotouče, ale jeho rána forhendem skončila na brusli prvního bránícího hráče v bílém dresu.
09:00'
Domácí celek se v úvodu přesilové hry usadil v útočném pásmu, jenže nikdo v modrém dresu se zatím nedostal do zakončení. Zadáci CSKA skvěle vystupují.
08:21'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Sergej Tolčinskij – 2 min., nedovolené bránění).
08:09'
Hostující celek se dostává do vedení! CSKA přetavilo svou aktivitu v úvodu utkání ve vedoucí branku. Po rychlém nahození se kotouč odrazil na brankoviště, kde se k němu dostal MAXIM MAMIN a střelou přes beton brankáře otevřel skóre! Asistence: Nikita Nestěrov.
07:35'
Michail Varnakov se v rohu útočného pásma dostal k volnému puku, který poslal na modrou čáru, jenže Denis Barancev svou ránou vůbec netrefil branku.
07:05'
Maxim Šalunov projel do útočného pásma, nahodil puk po mantinelu za branku domácího celku, nicméně nikdo z jeho spoluhráčů odražený puk nezískal.
06:30'
Tichomirov vyjel za svou klec a vypomohl hokejistům domácího celku s rozehrávkou. Ani napadající Grigorenko jej nedokázal připravit o kotouč.
06:05'
Paul Szczechura se znovu prosmýkl do útočného pásma a vyslal snad svou třetí střelu zápěstím. Jeho další pokus schoval Sorokin do lapačky.
05:35'
Kirill Urakov projel po levém křídle do útočného pásma, nicméně nikdo v modrém dresu mu nepřijel pomoci a jeho zakončení skončilo vedle branky.
05:03'
Konstantin Okulov dostal nabito do fantastické pozice, jenže proti jeho ráně zápěstím vystartoval obránce, který střelu skvělým zákrokem zablokoval.
04:32'
Stanislav Bočarov si najel na prudkou přihrávku na útočnou modrou čáru, nicméně jeho následné zakončení forhendem skončilo na betonu brankáře.
04:01'
Kaprizov se dostal do zakončení od modré čáry, nicméně jeho pokus příklepem skončil na betonu připraveného brankáře.
03:20'
Bogdan Kiselevič dostal přihrávku na pravou stranu, projel s pukem až do útočného pásma, nicméně jeho pokus nebyl pro domácího brankáře problémem.
03:01'
Paul Szczechura se prosmýkl do útočného pásma, nicméně jeho pokus o zakončení zápěstím skončil na betonu připraveného Sorokina.
02:32'
Sorokin si povyjel proti rozjetému soupeři, kterému dokázal zmenšit střelecký úhel a připsal si vynikající zákrok pravým betonem!
02:10'
Sergej Gončaruk nahodil puk od modré čáry před branku hostujícího CSKA, jenže tam neclonil nikdo v modrém dresu, kdo by puk dokázal tečovat.
01:35'
Sergej Kalinin napadal rozehrávku soupeře na levé straně ledové plochy, dostal pod tlak Genowaye, ale druhý jmenovaný se štěstím poslal puk za modrou čáru.
01:10'
Hokejisté domácího celku se vydali do útočného pásma, jenže obránci CSKA dokázali kotouč odehrát do bezpečí i pod velkým tlakem.
00:38'
Paul Szczechura získal kotouč v rohu útočného pásma, poslal přihrávku na modrou čáru, odkud následně střílel Šenfeld, jehož ránu zablokoval obránce.
00:10'
CSKA uspělo na úvodním vhazování dnešního souboje. Hostující celek se vydal do útoku, ale nahození na levé křídlo bylo moc prudké.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská hymna.
Oba týmy už jsou na ledě. Torpedo bude hrát v modrém, zatímco CSKA oblékne bílé dresy.

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Serebrjakov) – Orlov, Barancev, Ch. Genoway, Zborovskij, Mišarin, Aljajev – Žafjarov, Schroeder, Šenfeld – Rattie, Belevič, Bočarov – Verjajev, D. Iljin, Urakov – Varnakov, Shore, Szczechura – Gončaruk.

CSKA Moskva: I. Sorokin (Lars Johansson) – A. Marčenko, Dahlbeck, Nestěrov, A. Romanov, M. Robinson, Kiselevič, Naumenkov – Grigorenko, Vey, Tolčinskij – Slepyšev, M. Kempe, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Alexandr Popov – Kalinin, P. Karnauchov, Mamin.

Rozhodčí: Birin, Bukin – Goljak, Ivanov.
Moskevský celek vstoupil do série mnohem lépe. CSKA zvládlo na domácím ledě oba dva duely výsledkem 3:0 a nedovolilo soupeři vsítit jedinou branku. Armádní celek tak přijíždí na led Torpeda ve skvělém rozpoložení a bude se chtít zajistit první mečbol.
Dosavadní duely v sérii

1. zápas

CSKA Moskva – Torpedo Nižnij Novgorod 3:0
Branky a nahrávky: 5. Slepyšev (Dahlbeck, Kaprizov), 8. M. Kempe (Kaprizov, I. Sorokin), 24. Vey (Mamin, Grigorenko)

2. zápas

Branky a nahrávky: 8. P. Karnauchov (Nestěrov, Šalunov), 15. Slepyšev (Nestěrov), 60. Kaprizov (Slepyšev)
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Torpedem Nižnij Novgorod a CSKA Moskva. Duel začíná v 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.