KHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Spartak Moskva : Dynamo Moskva - 12. března 2020   17:30

Spartak Moskva
33:40' R. Hanzl (D. Musin, Chochlačov) • 39:16' Chochlačov (D. Višněvskij, I. Višněvskij)
2:3
(0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
Stav série: (2:4)
Dynamo Moskva
06:05' Brjukvin  (Ogurcov, Mironov) • 46:46' A. Petersson  (Mironov) • 63:16' Jaškin  (Šipačov)
Olenin, Fraňo – Kučava, Novikov
CSKA Arena, Moskva

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Československá stopa v utkání

Robin Hanzl (SPM) 1+0, 2 střely, čas na ledě 20:29
Július Hudáček (SPM) 28 zákroků, 3 góly, 90,32 %

Dmitrij Jaškin (DMS) 1+0, 6 střel, čas na ledě 25:29
Střely na branku: 34 – 31
Je dobojováno. Prodloužení nakonec trvalo něco málo přes tři minuty a rozhodl ho český útočník Dmitrij Jaškin. To znamená, jak už bylo zmíněno, že do čtvrtfinále play-off postupují hosté, naopak domácímu Spartaku s Robinem Hanzlem končí sezóna.
63:16'
Nic takového se nepotvrdilo a branka platí. Je hotovo!
63:16'
Český útočník Dmitrij Jaškin zakončil a hosté se už radovali. Ovšem ještě proběhne video, zda nebylo gólu dosaženo z ofsajdu.
63:16'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Hosté ve čtyřiašedesáté minutě rozhodují tento zápas a ukončují Spartaku sezónu. DMITRIJ JAŠKIN se dostal do útočného pásma, rychle si nabruslil na levou stranu, odkud pak svou povedenou střelou prostřelil Júlia Hudáčka a Dynamo postupuje do dalšího kola play-off – 2:3. Asistence: Vadim Šipačov.
62:12'
Denis Kokarev se prosmýkl obraně hostů a z pravé strany vyslal přízemní střelu, která se zastavila o obránce Dynama. Hosté tak mají puk a míří s ním na druhou stranu.
61:25'
Mojsejev nahodil puk před Hudáčka, ale neměl v pásmu nikoho, kdo by kotouč tečoval a ohrozil ho.
61:16'
Dmitrij Jaškin se dostal ke střele před domácí brankou, ale Július Hudáček byl na svém místě a jeho pokus zastavil.
60:39'
Hosté jsou v plném počtu.
60:01'
Střely na branku: 33 – 26
Hosté ve třetí třetiny dokázali srovnat a nakonec si vynutili nastavenou hrací dobu. Po patnáctiminutové přestávce bude hra pokračovat prodloužením, které se hraje v pěti hráčích a dvacet minut. Pokud ani to nerozhodne, bude následovat další, až do rozhodnutí.
60:00'
59:50'
Ještě na Jerjomenka šly dvě střely od modré čáry, ale s oběma si poradil a už se nic v této části hry nestane.
59:34'
Domácí se hned natlačili zpět před branku hostů, ale jejich souhra byla nepřesná a hosté se tak statečně brání.
58:58'
Hersley nebezpečně vystřelil, do akce musel Jerjomenko a jeho pokus zneškodnil. Hosté se pak rychle osvobozují a šetří cenné vteřiny.
58:39'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Jegor Zajcev – 2 min., hrubost).
58:21'
Kokarev se snažil najít přihrávkou spoluhráče na modré čáře, ale kotouč nakonec skončil ve středním pásmu.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:18'
Další Čajkovského střela minula domácí branku. Po zisku puku směřují na druhou stranu domácí hráči a pokusí se ohrozit Jerjomenka.
55:03'
Necelých pět minut do konce třetí třetiny a zatím to vypadá, že by utkání mohlo dojít do prodloužení. Uvidíme, jak zbytek této části hry ještě dopadne.
54:05'
Ilja Zubov nabral rychlost a dostal se před Jerjomenka, ale svižná střela byla zablokována pozornou obranou Dynama.
53:01'
Mojsejev dostal zpoza domácí branky puk před Hudáčka, ale nakonec se hosté před jeho brankou neprosadili. Stále však kombinují před jeho brankou.
52:19'
Michal Čajkovský napřáhl k pořádné ráně a tu pohotově chytá Július Hudáček. Ten poté okamžitě přerušuje hru a následuje reklamní přestávka.
50:44'
Vjačeslav Kuljomin se podél pravého mantinelu dostal až před Hudáčka, ale jeho střela byla zastavena.
49:54'
Jsme takřka v polovině třetí třetiny a stav je stále nerozhodný. Robin Hanzl se prodral skrze obranu soupeře, ale beci Dynama ho ke střele nepustili.
49:19'
Nahození od modré čáry zastavil betonem Jerjomenko a poté se do akce dostávají hosté, kteří už směřují před soupeřovu branku.
48:26'
Alexejev chtěl od zadního mantinelu poslat puk před Hudáčka, ten ale zachytil jeden z domácích obránců a dostal ho do bezpečí.
47:39'
Následuje další komerční pauza.
46:46'
Hosté využívají přesilovou hru a je znovu vyrovnáno. ANDRÉ PETERSSON dostal puk na levou stranu a poté střelou z první trefil odkrytou část Hudáčkovy branky – 2:2. Asistence: Andrej An. Mironov.
45:59'
Domácí se zatím velmi dobře brání a nepouštějí svého soupeře do zakončení. Nyní získali puk a poslali ho až před branku moskevského Dynama.
45:20'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Fjodor Malychin – 2 min., vysoká hůl).
43:39'
Nikoncev byl sice tísněn obranou hostů, ale do žádné střely, která by ohrozila Jerjomenka, se nedostal.
42:45'
Michail Kotljarevskij byl dalším domácím hráčem, který se dostal do zakončení před brankou hostů, ale opět z toho není pojišťovací branka.
41:28'
Andrej Kutějkin dostal od Daugavinše přihrávku na pravý kruh a jeho dělovka končí na pozorném hostujícím brankáři Jerjomenkovi.
40:46'
Po nepřesné rozehrávce domácích v pásmu Dynama mají puk znovu hosté a už spěchají před Júlia Hudáčka.
40:18'
André Petersson se dostal ke střele na pravé straně, ta ale končí mimo tři tyče.
40:01'
Střely na branku: 25 – 18
Také druhá třetina je u konce. A vyzněla lépe pro Spartak, který dvěma góly otočil zápas na svou stranu a nyní jsou tak ve vedení domácí, kteří tak mají dobře nakročeno k vyrovnání série. Uvidíme, co nám ještě nabídne třetí dějství, které začne přibližně v 19:03.
40:00'
39:16'
Spartak právě vstřelil branku!
V závěru druhé třetiny strhávají poprvé vedení na svou stranu domácí hráči. ALEXANDR CHOCHLAČOV na levém kruhu napřáhl k tvrdé střele, která pak končí za bezmocným Jerjomenkem – 2:1. Asistence: Dmitrij Višněvskij a Ivan Višněvskij.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:44'
Kotljarevskij se natlačil před Jerjomenka, z těsné blízkosti se však neprosadil. Stále tak na ukazateli skóre svítí stav 1:1.
37:08'
Pěkná souhra hostů, přihrávka na pravou stranu pro Peterssona se však neujala a hostující útočník tak nemohl vůbec zakončit.
36:30'
Hosté se proháčkovali do útočného pásma, Hudáček pak čelil střele Peterssona, ale dokázal si poradit a po zákroku přerušil hru.
35:51'
Domácí ožili a opět se natlačili před branku soupeře, avšak tentokráte před Jerjomenkem nezahrozili.
35:00'
Následuje další komerční přestávka.
33:40'
Je vyrovnáno a začíná se znovu od
začátku. ROBIN HANZL dostal zpoza hostující branky přihrávku na hranu levého kruhu, odkud poté jeho pokus zamířil k bližší tyči a skončil za Jerjomenkem – 1:1. Asistence: Damir Musin a Alexandr Chochlačov.
32:43'
Muranov napřáhl na modré čáře, jeho přízemní střela se pak otřela o brusli jednoho z hráčů Spartaku a domácí tým už se dere před Jerjomenka.
31:43'
Před Hudáčkovou brankou vznikla skrumáž, ve které se nejlépe zorientoval právě domácí brankář a dostal puk pod kontrolu.
30:42'
Delší dobu se oba celky nedostaly do žádné šance, hosté tak hájí těsné vedení, ale rádi by ho navýšili, naopak domácí touží po srovnání skóre.
28:14'
Denis Kokarev nestihl dojet puk, jenž se blížil Jerjomenkově brance. Nicméně domácí celek stále útočí před hostující klecí.
26:56'
Arťom Fjodorov nahodil puk od modré čáry směrem k Jerjomenkovi, ale nebyl tam nikdo na případnou dorážku. Puk tak mají opět hosté.
26:46'
26:46'
Robin Hanzl se natlačil před Jerjomenka a dostal puk do mezikruží, jeho svižný pokus skončil jen na brankáři Dynama. Hra je pozastavena.
25:14'
Domácí déle operovali před hostující brankou, na Jerjomenka šla nebezpečná střela, se kterou si však brankář Dynama poradil a hned nechal hru plynout dále.
22:24'
Hosté se dostali do těsné blízkosti Hudáčka, na něho šla střela, po které zaduněl jeho pravý beton. Domácí brankář znovu svůj tým drží.
21:58'
Trišin zachytil puk v obranném pásmu a nepustil hosty do zakončení. Hned na to míří před branku Dynama Spartakovci.
20:58'
Spartak jen nahodil kotouč do útočného pásma a na puku jsou tak hosté, kteří otáčejí hru na opačnou stranu.
20:20'
Domácí po změně stran zamířili do útočného pásma, ale zatím se jim nedaří ohrozit branku Jerjomenka.
20:01'
Střely na branku: 10 – 12
První část hry je za námi. V ní se do vedení dostali hosté, když se mezi tři tyče z dorážky trefil Vladimir Brjukvin a domácí museli dohánět manko. Měli k tomu několik příležitostí, ale ty nedokázali přetavit ve vyrovnávací branku. Určitě se o to pokusí ve druhé třetině, která začne přibližně v 18:15.
20:00'
19:50'
Puk mají v moci domácí hráči, ale už nestihnou žádnou střelu. První část hry se tak chýlí ke svému konci.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:38'
Robin Hanzl podklouzl a nemohl se dostat blíže brance soupeře. Hosté poté otáčejí opět hru před Júlia Hudáčka.
17:59'
Denis Kokarev se nedostal k puku na levém kruhu, získali ho hosté a okamžitě se přemístili před Hudáčka, kde však jejich pokus byl hodně nepřesný.
17:15'
Maxim Gončarov číhal na modré čáře, přihrávky se však nedočkal. Nicméně domácí celek stále operuje v pásmu hostů před Jerjomenkovou brankou.
16:06'
Domácí se opět snažili o vyrovnání, ale na Jerjomenka si nepřišli. Ten zamkl své brankoviště a nedovolil, aby se Spartak dostal k ohrožení jeho branky.
14:41'
Vladislav Jefremov sprintoval za pukem, který nakonec dostal k sobě Július Hudáček a okamžitě pak míří na druhou stranu Spartakovci.
13:08'
Vadim Šipačov si sjel na levou stranu, byl tísněn obranou Spartaku, přesto vystřelil. Jeho přízemní střela se pak otřela jen o boční konstrukci Hudáčkovy branky.
12:49'
Další komerční přestávka.
11:34'
Michail Grigorjev od modré čáry poslal puk směrem k Hudáčkovi, ten natáhl levý beton a puk dostal pod kontrolu.
10:48'
Jefremov si sjel do prostoru mezi kruhy, napřáhl ke střele a ta končí na hrudi Júlia Hudáčka. Ten tak svůj tým podržel a nechává hru plynout.
09:35'
Po ztrátě puku hostů v pásmu Spartaku se domácí celek dostal k dalšímu pokusu, ale ten zastavil Alexandr Jerjomenko a hra je zastavena.
08:38'
Fjodorov se dostal do dobrého zakončení na levé straně a už si myslel, že propasíroval puk za Jerjomenka, ale ten ho měl ve své moci.
08:32'
Následuje komerční přestávka.
06:05'
Hosté se ujímají vedení. Od modré čáry pálil Ogurcov, jeho pokus byl odražen a k puku se dostal VLADIMIR BRJUKVIN, který ho z otočky uklidil za Hudáčkova záda – 0:1. Asistence: Dmitrij Ogurcov a Andrej An. Mironov.
05:31'
Július Hudáček musel zakročit proti nebezpečné střele moskevského Dynama a podržel tak svůj tým, který pádí na opačnou stranu.
03:54'
Šipačov od modré čáry poslal puk před branku Spartaku, ale Grigorjev ho dobře nezpracoval a musel pro něj do rohu kluziště.
02:46'
Maxim Cyplakov zdržel puk v obranném pásmu a po chvilce se jal do útočné třetiny, avšak do zakončení před Jerjomenkem se nedostal a hosté otáčejí hru.
01:36'
Mojsejev dorážel před brankou Spartaku, ale Hudáček nemusel zasahovat. Pomohla mu obrana a dostala kotouč do bezpečí.
00:47'
Musin zakládal akci Spartaku, nahodil puk do útočného pásma, ale beci Dynama ho zachytili a velmi rychle otáčejí hru na opačnou stranu.
00:18'
Hosté jsou u kotouče a dostali se před Hudáčka, ten se musel ve svém brankovišti otáčet a kotouč vykopl betonem do bezpečí.
00:01'
Prázdnou CSKA Arenou v Moskvě dozněla ruská hymna a utkání za zavřenými dveřmi bude moci za malý okamžik začít.

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – D. Musin, Hersley, D. Višněvskij, I. Višněvskij, Kutějkin (C), Trišin, Nikišin, Gončarov – Chochlačov (A), R. Hanzl, Nikoncev (A) – Daugavinš, Zubov, Fjodorov – Kokarev, Malychin, Karsums – Cyplakov, Juňkov, Kotljarevskij.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Hietanen, Čajkovský, Ljamin, Mironov (A), J. Zajcev, Grigorjev, Ogurcov – A. Petersson, Šipačov (C), Jaškin – Brjukvin, Polygalov, Indrašis – Mojsejev, Jefremov, V. Kuljomin (A) – Muranov, Igumnov, Alexejev – Michajlov.

Rozhodčí: Olenin, Fraňo – Kučava, Novikov.
Kvůli šíření koronaviru bude tento duel odehrán bez přítomnosti diváků!

Július Hudáček (SPM) 2 prohry, úspěšnost 86,4%
Robin Hanzl (SPM) 5 zápasů, 1+1

Dmitrij Jaškin (DMS) 5 zápasů, 2+3
Michal Čajkovský (DMS) 5 zápasů, 2+2
Poslední duel v play-off:

Dynamo Moskva – Spartak 4:1

Branky a nahrávky: 38. Šipačov (Jaškin, A. Petersson), 48. Afinogenov (Alexejev), 58. Polygalov, 60. Jaškin – 58. Hersley (Daugavinš, Kutějkin).

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Hietanen, Čajkovský, Ljamin, Mironov (A), Grigorjev, J. Zajcev, Ogurcov – Šipačov (C), A. Petersson, Jaškin – Brjukvin, Polygalov, Indrašis – Jefremov, Alexejev, Afinogenov – V. Kuljomin (A), Michajlov, Pankratov – Muranov.

Spartak Moskva: Bespalov (Chomčenko) – Viklund, Hersley, I. Višněvskij, D. Višněvskij, Kutějkin (A), Trišin, Nikišin, D. Musin – Fjodorov, Nikoncev (C), R. Hanzl – Zubov (A), Karsums, Daugavinš – Malychin, A. Galimov, Chochlačov – Juňkov, Cyplakov, Kotljarevskij.
Dosavadní duely série:

2.3. 2020: Dynamo – Spartak 5:1
4.3. 2020: Dynamo – Spartak 4:3
6.3. 2020: Spartak – Dynamo 5:4p
8.3. 2020: Spartak – Dynamo 3:2
10.3. 2020: Dynamo – Spartak 4:1
Dobrý den, chtěla bych Vás přivítat u dnešního utkání v rámci vyřazovacích bojů Kontinentální hokejové ligy! V tomto duelu se zaměříme na duel mezi Spartakem Moskva a Dynamem Moskva. Úvodní buly je naplánováno na 17:30 a my u toho nebudeme chybět! V sérii nyní hosté vedou 3:2! Proto buď budeme znát postupujícího, anebo se tato dvojice dostane až do sedmého duelu! Uvidíme, jak to celé dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.