KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  CSKA Moskva : Jekatěrinburg - 12. ledna 2020   15:00

CSKA Moskva
CSKA Moskva
01:17' Kaprizov (Slepyšev, Šalunov) • 03:15' Al. Popov (Tolčinskij, Kiselevič)
2:3
(2:0, 0:2, 0:0 - 0:0)

0:1 (SN)

Jekatěrinburg
29:13' Dawes  (Trjamkin, Golyšev) • 29:40' Chripunov  (Dacjuk, A. Garejev) • ' Sexton

Jakub Kovář (JEK) 36 střel, 34 zákroků, 94,4 %
Avtomobilist Jekatěrinburg vyhrává v tomto zápase 3:2 po nájezdech a získává dva body do tabulky. domácí za remízu v základní hrací době mají bod. Moskva prohospodařila dvoubrankové vedení.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Avtomobilist Jekatěrinburg.
Samostatné nájezdy začínají.
Základní hrací doba nerozhodla, nerozhodlo ani prodloužení, a tak uvidíme samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:23'
Už se asi nic nestane, uvidíme nájezdy.
63:45'
Jiří Sekáč trefil od modré čáry brankáře Avtomobilistu.
63:10'
Jeden z hostujících hráčů pálil mimo.
63:00'
Probíhají poslední dvě minuty prodloužení.
62:20'
Konstantin Okulov (CSKA Moskva) ani Mario Kempe se nedokázali dostat do střelecké pozice, výborně zahrála hostující obrana.
61:40'
Mnoho šancí momentálně k vidění není.
61:00'
Anton Slepyšev (CSKA Moskva) byl sám před brankářem Kováčem, ale jeho ránu kryje.
60:40'
Sledujeme hodně opatrné prodloužení, ani jeden celek se nikam nežene.
60:15'
Hostující celek se nyní dostal do útočného pásma, ale o kotouč rychle přišel.
60:01'
60:00'
59:36'
Kirill Kaprizov (CSKA Moskva) hledal spoluhráče na modré čáře, Anton Slepyšev neuspěl.
58:57'
Domácí celek se pokouší rozhodnout v základní hrací době.
57:46'
Jiří Sekáč (CSKA Moskva) se dostal do brejku, v souboji se svým českým kolegou neuspěl. Jakub Kovář zachránil remízu.
56:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, vypadá to, že v tomto zápase takřka 8 400 diváků na stadionu uvidí prodloužení.
54:31'
Kirill Kaprizov pálil z bezprostřední střelecké pozice, ale jeho rána končí ve středu branky, kde byl Jakub Kovář.
52:31'
Komerční přestávka.
51:10'
CSKA se celkem snadno dokázala ubránit, Lokomotiv si výraznější šanci nevypracoval.
50:50'
Arťom Garejev (Jekatěrinburg) hledal před brankou spoluhráče, ale přihrávka do mezikruží postrádala přesnost.
48:57'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Alexej Marčenko – 2 min., držení hole).
Dnešní utkání sleduje 8331 diváků.
48:35'
Ilja Sorokin (CSKA Moskva) kryje střelecký pokus, který vypracoval Jevgenij Mozer (Jekatěrinburg).
47:08'
45:33'
Nikita Trjamkin hledal přihrávkou od modré čáry dobře postaveného spoluhráče, ale ke střele se Avtomobilist nedostal.
45:12'
Ani jeden celek se momentálně nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není.
43:27'
Třetí třetina zatím žádné velké šance nenabízí, ani jeden celek se nemůže prosadit stabilněji v útočném pásmu.
42:42'
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) byl připravený, se střelou od modré čáry si dokázal celkem snadno poradit.
41:48'
Domácí celek se pokouší za hlasité podpory diváků něco vymyslet v útočném pásmu, ale zatím marně.
41:20'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí k vidění není.
40:13'
Kirill Kaprizov (CSKA Moskva) se dostal do útočného pásma, ale nedokázal se prosadit.
40:01'
Za vyrovnaného stavu pokračuje zápas dál, sledujeme utkání, ve kterém si rovnoměrně rozdělily týmy čtyři branky.
40:01'
Dvě branky jsme viděli ve druhé třetině, Nigel Dawes nejprve snížil, a pak vyrovnal Stěpan Chripuno. Dvě branky úplně změnily obrázek hry. Hosté dokázali během necelé minuty vyrovnat.
40:00'
39:46'
Ještě jedno zakázané uvolnění, buly před brankou Jekatěrinburgu.
39:10'
CSKA Moskva se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, Nikita Nestěrov (CSKA Moskva) od modré čáry pálil jako správný obránce. MInul.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:27'
Sergej Kalinin (CSKA Moskva) byl u kotouče první, Maxim Mamin mohl pokračovat v akci. Zakončit nedokázal.
35:53'
Jeden z hráčů Moskvy se dostal před brankou ke střele, ale brankář Jakub Kovář zasahovat nemusel. Rána byla zblokovaná.
35:00'
Rafael Batyršin (Jekatěrinburg) ani Nigel Dawes (Jekatěrinburg) se nedokázali v útočném pásmu výrazněji prosadit.
34:25'
Nikita Nestěrov (CSKA Moskva) pálil od modré čáry, jeho pokus byl před brankou Kováře zblokovaný.
33:43'
Anton Slepyšev (CSKA Moskva) na útočné modré přišel o kotouč, hosté se chtěli dostat do brejku, ale to se jim nepodařilo.
32:40'
Domácí hokejisté se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, ale do zakončení se nedostali.
32:26'
Komerční přestávka. Stav zápasu byl během necelé minuty srovnaný.
29:40'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Bleskově je vyrovnáno. CSKA nechalo před brankou volného STĚPANA CHRIPUNOVA, jehož rána zapadla přesně do brány. Asistence: Pavel Dacjuk a Arťom Garejev.
29:13'
Hostující celek se krátce před polovinou zápasu prosazuje po pěkné přihrávce před branku obranou nepokrytý NIGEL DAWES. Asistence: Nikita Trjamkin a Anatolij Golyšev.
28:50'
Hostující celek se nyní usadil v útočném pásmu, Pavel Dacjuk to nemyslel vůbec špatně, ale jeho projektil končil vedle branky.
27:33'
Hosté vyhráli buly ve svém obranném pásmu, a tak mohou směr hry otočit.
27:29'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
24:00'
Sledujeme rychlý hokej, domácí fanoušci zatím mohou být spokojení.
23:10'
Jiří Sekáč se po rychlé akci od své branky dostal do útočného pásma.S rychlou střelou ze střední vzdálenosti si brankář dokázal poradit.
22:35'
Pavel Dacjuk (Jekatěrinburg) se pokoušel propracovat do střelecké pozice,
21:50'
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) kryje kotouč po střele od modré čáry.
21:08'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale střela byla nepřesná.
20:10'
Utkání pokračuje druhou třetinou, domácí celek do ní vstupuje s dvoubrankovým vedením.
20:01'
20:00'
19:50'
Už se nic nestane.
19:24'
Kirill Kaprizov se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale neuspěl.
19:00'
Hlasatel v CSKA Areně oznámil poslední minutu hry ve třetině.
18:57'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:48'
Maxim Šalunov (CSKA Moskva) vypálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář Kovář.
16:00'
16:7, střelecky aktivnější je jednoznačně lepší domácí celek, který také vede.
15:31'
15:24'
Kirill Kaprizov (CSKA Moskva) byl před brankou volný, ale jeho ránu vyrazil český brankář.
15:08'
Domácí hokejisté už tuto přesilovku asi nepromění.
14:47'
Hostující celek se zatím dobře brání, mnoho šancí k vidění není.
13:45'
Konstantin Okulov (CSKA Moskva) to vzal na sebe, jeho projektil vyrazil Kovář před sebe.
13:31'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Stěpan Chripunov – 2 min., hákování).
13:03'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry.
12:00'
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) vyrazil střelu od modré čáry jen před sebe, ale nikdo z domácích hráčů se k dorážce nedostal.
09:27'
Maxim Mamin (CSKA Moskva) se dostal do útočného pásma, ovšem jeho projektil postrádal přesnost.
09:03'
Ilja Sorokin (CSKA Moskva) raději přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.
08:30'
Dan Sexton (Jekatěrinburg) pálil po samostatné akci, jeho projektil kryje brankář domácího celku. Ilja Sorokin (CSKA Moskva) byl připravený.
08:10'
Rafael Batyršin (Jekatěrinburg) se dostal do velkých problémů, ale dokázal si ve spolupráci s obránci poradit.
08:00'
Avtomobilist vyhodil na zakázané uvolnění.
07:49'
Mario Kempe (CSKA Moskva) byl volný před brankou, spoluhráči k němu sice kotouč dostali, ale poskakující puk netrefil.
07:15'
Aktivněji hraje domácí celek, který se během úvodních čtyř minut dostal do dvoubrankového vedení.
Sergej Andronov (CSKA Moskva) se prezentoval dobrou střelou, jeho projektil vyrazil brankář Jakub Kovář (Jekatěrinburg) nad branku. Buly před jeho brankou.
06:53'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, Sergej Kalinin (CSKA Moskva) pálil z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná.
03:15'
CSKA právě vstřelilo branku!
Domácí celek navyšuje své vedení, do brejku se dostal a svou šanci precizně zakončil ALEXANDR POPOV. Asistence: Sergej Tolčinskij a Bogdan Kiselevič.
01:17'
Domácí celek se dostává rychle po začátku zápasu do vedení, povedenou ránou se prosazuje KIRILL KAPRIZOV. Asistence: Anton Slepyšev a Maxim Šalunov.
00:01'

CSKA Moskva: I. Sorokin (Lars Johansson) – Naumenkov, Nestěrov, Dahlbeck, Marčenko, M. Robinson, Kiselevič – Slepyšev, M. Kempe, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Sekáč – Andronov, Kalinin, Mamin – Tolčinskij, P. Karnauchov, Al. Popov – Sorkin.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Fomin) – Gurkin, Alexej Vasilevskij, Berezin, Trjamkin, Batyršin, Mamkin, Valitov – Dawes, Golyšev, Macek – Sexton, Holland, Mozer – Dacjuk, Bělousov, A. Garejev – Platt, Chripunov, Litovčenko – Ovčinnikov.

Rozhodčí: Birin, Naumov – Golovljov, Savenkov.
Jiří Sekáč (CSKA) 41 zápasů, 12+11; 23 bodů
Jakub Kovář (JEK) 42 zápasů, 93,0 % úspěšnost zákroků
Poslední vzájemný zápas se odehrál 24. listopadu v Jekatěrinburgu a domácí 2:1. Rozhodující branku zaznamenal v čase 49:42 Sexton. Utkání sledovalo v aréně 5 545 diváků.
CSKA Moskva vede s náskokem pěti bodů Západní konferenci, týmu se velmi daří, ostatně z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Postupně porazil Jaroslavl 4:3 v prodloužení, Soči 7:1, Dynamo Moskvu 4:1 a Kunlun 3:0. Jediná porážka přišla od Ufy 2:4. CSKA ze 46 zápasů vyhrálo hned 28 v základní hrací době.
Avtomobilist Jekatěrinburg se nyní začíná zvedat k lepším výkonům, po dvou porážkách v řadě v posledních třech zápasech tým bodoval. Porazil Jekatěrinburg 3:0, v prodloužení padl s Novosibirskem 3:4 a naposledy poradil jednoznačně Vladivostok 5:2. Tým je v tabulce Východní konference na čtvrté pozici.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí CSKA Moskva a Avtomobilist Jekatěrinburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.