KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jekatěrinburg : CSKA Moskva - 24. listopadu 2019   13:00

Jekatěrinburg
28:55' Litovčenko (Holland) • 49:42' Sexton (Bělousov, Gurkin)
CSKA Moskva

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

CSKA Moskva: 44.
Je konec, Avtomobilist v dramatickém závěru udržel těsné vedení a díky tomu si připisuje plný počet bodů. Pro CSKA je to další nepříjemná porážka, navíc v zápase, v němž hosté rozhodně nebyli horší, naopak. Nicméně převaha byla hostům málo platná, v brance Avtomobilistu totiž zářil Jakub Kovář, který dnes za svá záda propustil jedinou střelu.
59:48'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Geoff Platt – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
59:47'
Zakázané uvolnění CSKA, Sorokin se vrací do brány, bude se vhazovat po jeho levici.
59:41'
Oddechový čas pro hosty.
59:34'
Cenné vteřiny pro Avtomobilist, který nyní získal puk ve středním pásmu.
59:10'
CSKA zůstává v útočném pásmu.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:41'
Ilja Sorokin (CSKA Moskva) sprintuje na střídačku, hosté to zkouší v šesti.
58:05'
Ilja Sorokin (CSKA Moskva) stále zůstává v brance.
57:30'
CSKA má ale velký tlak, který se může znásobit při hře bez gólmana.
57:15'
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) bleskově odehrál puk holí, který mířil k brance domácích.
56:48'
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) nyní neuvěřitelným zákrokem podržel svůj tým, po střele Robinsona, kdy se doslova převaloval na brankovišti, parádní zákrok!
56:20'
Pomalu se blíží okamžik, kdy hosté sáhnou ke hře bez brankáře.
55:24'
Sergej Andronov (CSKA Moskva) se natlačil před Jakuba Kováře, kterého ale nedokázal překonat.
55:00'
Posledních pět minut třetí třetiny před námi, Klas Dahlbeck (CSKA Moskva) čeká za svou brankou na dostřídání a hosté znovu budou útočit.
54:20'
Před Avtomobilistem je těžká úloha, ubránit těsný náskok před CSKA, které nyní vrhá všechny své síly do útoku.
53:39'
CSKA se po pravé straně dostává do útočného pásma, hosté usilují o vyrovnání.
52:43'
CSKA právě vstřelilo branku!
KIRILL KAPRIZOV to udělal velmi šikovně, zbavil se za brankou soupeře bránícího Bodrova a střelou zpoza branky, o masku Jakuba Kováře, posílá puk do branky, neskutečný gól. Asistence: Linden Vey a Bogdan Kiselevič.
52:15'
Dělovka domácích od modré, z pravé strany, Michail Mamkin ale netrefuje branku CSKA.
51:25'
Puk ve třetině CSKA, hosté rychle přistupují a nenechávají domácím prostor na zakončení, ti puk ztrácejí.
50:15'
Poslední desetiminutovka třetí třetiny, hosté již ztrácejí dva góly ve skóre a jsou blízko další porážce.
49:42'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Veledůležitý gól Avtomobilistu, kdy se z levé strany prosazuje střelou z voleje DAN SEXTON. Asistence: Georgij Bělousov a Jefim Gurkin.
48:25'
Souboj za brankou Avtomobilistu, puk nakonec končí v lapačce Jakuba Kováře.
47:16'
Vhazování po pravici Jakuba Kováře, hosté získávají puk a bojují ve třetině soupeře.
46:25'
Středem to nyní zkouší hosté, ale naráží na zformovanou obranu Avtomobilistu.
45:22'
Maxim Šalunov (CSKA Moskva) se dostal ke střele, z levé strany ale nepřekonal Jakuba Kováře.
45:00'
První pětiminutovka třetí třetiny za námi, hokej se hraje stále stejný – bruslí se ze strany na stranu a akce končí většinou v rozích nebo u mantinelu.
44:05'
Avtomobilist v útočném pásmu, znovu je to ale pouze souboj u mantinelu, tak, jako většinu zápasu na obou stranách.
43:10'
Hraje se ve středním pásmu, domácí drží puk, ale přechod do útočného pásma se jim nedaří.
42:20'
Vhazování po pravici Sorokina, puk získávají hosté, kteří ho dostávají ze třetiny.
41:49'
41:20'
Avtomobilist se opět dostává do útočného pásma, přidají domácí druhý gól?
40:48'
Puk míří ze třetiny CSKA, hosté bleskově střídají.
40:10'
V úvodu třetí třetiny mají domácí výhodu přesilové hry, při vyloučení Dahlbecka.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 14:51.
Druhá třetina končí vítězstvím domácích, kteří sice nejprve inkasovali z hole Kaprizova, nicméně to nakonec gól nebyl, o čemž rozhodlo video. Poté, byť hosté měli převahu, však Avtomobilist přece jenom skóroval, když Sorokina dokázal překvapit Litovčenko, který gólmana CSKA překvapil střelou z pravého kruhu pro vhazování.
40:00'
39:49'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Klas Dahlbeck – 2 min., hákování).
39:22'
Alexej Marčenko (CSKA Moskva) znovu neuspěl, tentokrát Jakub Kovář jeho střelu vyráží vyrážečkou vysoko nad branku.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:23'
Hosté s pukem za vlastní brankou, Michail Naumenkov čeká na dostřídání.
37:30'
Po šanci Kaprizova (CSKA) a gólu domácích to chvíli vypadalo, že by se mohl konečně začít hrát pohledný hokej, ale tempo vydrželo sotva pár minut.
37:02'
A hra se opět dostává do svého obvyklého tempa, kdy je to bruslení ze strany na stranu...
35:29'
Domácí v útočném pásmu, ale je to opět jen souboj u mantinelu a poté ztráta puku.
34:25'
Jenže ani Avtomobilistu se nedaří přechod přes střední pásmo.
34:05'
CSKA se nedaří rozehrávka, puk získávají celkem snadno domácí.
33:15'
Zakázané uvolnění Jekatěrinburgu, hra se tak vrací před Jakuba Kováře.
32:39'
Anatolij Golyšev (Jekatěrinburg) pálí od modré čáry, ale střela je zablokována.
32:05'
Vhazování po pravici Jakuba Kováře, domácí dostávají puk ze třetiny.
30:50'
Avtomobilist v útočném pásmu, hosté se ale ubránili a dostávají puk ze třetiny.
30:00'
Jsme přesně v polovině zápasu, v němž jsou hosté lepší, ale co je to platné, když zatím nedokázali překonat Jakuba Kováře a po gólu Litovčenka prohrávají 0:1.
28:55'
No vida, tak Sorokin si v podstatě zatím nesáhl ve druhé třetině na puk a najednou ho loví ze své branky! Z pravého kruhu pro vhazování ho totiž zaskočil VJAČESLAV LITOVČENKO. Asistence: Peter Holland.
28:25'
Puk míří za branku Sorokina, který je v dosavadním průběhu druhé třetiny v podstatě bez práce.
27:25'
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) má v brance domácího týmu plné ruce práce, nyní si poradil i s nájezdem Okulova, parádní zákrok holí domácího gólmana.
26:56'
Avtomobilist se v podstatě vůbec není schopen dostat přes útočnou modrou.
25:35'
Oba týmy jsou již v plném počtu, puk na hokejkách hráčů CSKA.
25:20'
CSKA s pukem v útočném pásmu.
24:18'
CSKA nevyužilo přesilovou hru čtyři na tři, nyní se již vrátil vyloučený Trjamkina domácí jsou ve čtyřech.
23:54'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Brooks Macek – 2 min., držení).
23:32'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Anton Slepyšev – 2 min., nedovolené bránění + 2 min., hrubost). Trest odpyká Kirill Kaprizov.
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexej Vasilevskij – 2 min., hrubost).
23:32'
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) má puk ve své moci a přerušuje hru, pak se tam ale strhla bitka.
22:52'
Tak pozor, rozhodčí po prostudování videozáznamu rozhodl, že to gól nebyl!
22:52'
Hosté využívají přesilovou hru poté, co neskutečná dělovka KIRILLA KAPRIZOVA skončila nad levým ramenem Jakuba Kováře přesně v růžku domácí branky, od kterého se puk odrazil a bleskově opustil branku, takže v jednu chvíli nikdo nevěděl, zda to gól byl či nikoliv.
22:40'
CSKA v útočném pásmu, tak uvidíme, zda se CSKA propracuje k prvnímu gólu.
22:20'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikita Trjamkin – 2 min., vysoká hůl).
21:36'
Linden Vey (CSKA Moskva) nahazuje kotouč na branku Jakuba Kováře, který puk chytá a raději přerušuje hru.
21:22'
Další pokus hostů o získání útočného pásma je již úspěšný.
20:30'
CSKA to zkouší po pravé straně, v tuto chvíli ale neúspěšně.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 13:53.
Je za námi první třetina nijak zajímavého utkání, v němž mají převahu hosté. Ti si ale vypracovali maximálně dvě zajímavé šance, domácí ani jednu a není tak divu, že na ukazateli skóre svítí bezbrankový stav.
20:00'
19:27'
Domácí vyhrávají vhazování ve vlastním pásmu a dostávají se s pukem do střední třetiny.
19:04'
19:00'
Poslední minuta první třetiny, Jakub Kovář (Jekatěrinburg) si poradil se střelou Marčenka z mezikruží.
18:38'
Domácím se nyní daří držet CSKA mimo vlastní třetinu.
17:59'
Linden Vey (CSKA Moskva) netrefil z levé strany odkrytou branku domácích!
17:40'
CSKA opět v útočném pásmu.
17:15'
CSKA od úvodních vteřin své přesilové hře v útočném pásmu, Michail Grigorenko pálí od modré, z pravé strany, Kovář chytá a přerušuje hru.
17:04'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikita Trjamkin – 2 min., držení).
16:05'
Avtomobilist vyhrál vhazování po pravici Sorokina, ale domácí se ke střele nedostali, CSKA vyhazuje puk ze třetiny.
15:47'
Ilja Sorokin (CSKA Moskva) na ledě, kdesi pod lapačkou má puk po střele Garejeva, každopádně hra přerušena.
15:05'
Je tu poslední pětiminutovka první třetiny, stále čekáme na první gól, blíže k němu měli hosté.
13:52'
Další nepřesná rozehrávka domácích, CSKA se snadno dostává k puku.
12:57'
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) pomáhá za vlastní brankou s rozehrávkou.
12:25'
Anton Slepyšev (CSKA Moskva) v ofsajdu, sudí přerušují hru, bude se vhazovat ve středním pásmu.
11:40'
Avtomobilist nepřešel přes střední třetinu, CSKA ve třetině domácích.
10:51'
Anatolij Golyšev (Jekatěrinburg) se dostal ke střele z pravé strany, Sorokin trochu akrobaticky vyráží.
10:29'
Anatolij Golyšev (Jekatěrinburg) se snaží napadat při rozehrávce CSKA.
10:00'
První desetiminutovka první třetiny patřily hostům, kteří jsou zatím mnohem důraznější a přímočařejší.
09:32'
CSKA trochu zvyšuje obrátky a Avtomobilist se nyní nedokáže vymanit z vlastní třetiny.
08:44'
Pavel Karnauchov (CSKA Moskva) zkoušel překvapit Jakuba Kováře z pravé strany, ale český gólman má puk kdesi ve své výstroji.
08:10'
Vhazování po levici Sorokina, vyhrávají domácí.
06:27'
Peter Holland (Jekatěrinburg) udělal otočku na pravé straně a pak trefil prvního bránícího hráče, který stál před ním.
05:58'
Rozehrávka Avtomobilistu, domácí se po pravé straně dostávají do třetiny CSKA.
05:38'
Zakázané uvolnění Avtomobilistu, hra se vrací před Jakuba Kováře.
04:45'
CSKA je zatím více aktivnější, Jakub Kovář má více práce, než jeho protějšek Ilja Sorokin.
04:12'
Oba týmy střídají, puk za brankou Jakuba Kováře.
03:32'
Dan Sexton (Jekatěrinburg) a jeho průnik po pravé straně, zakončený střelou, Ilja Sorokin (CSKA Moskva) chytá a přerušuje hru.
03:02'
Ofsajdem končí útočná akce CSKA.
02:10'
Čtvrtá pětka Avtomobilistu se na chvíli dostala do třetiny CSKA, ale opravdu jen na chvíli.
01:53'
Hra přerušena, bude se vhazovat ve střední třetině.
01:20'
Jefim Gurkin (Jekatěrinburg) rozehrává zpoza vlastní branky.
00:52'
Hraje se ve středním pásmu, puk získávají domácí.
00:18'
Po levé straně zkouší domácí zaútočit, ale puk získává soupeř.
00:01'

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Fomin) – Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Mamkin, D. Bodrov, Batyršin, Gurkin, Valitov – Dawes, Golyšev, Macek – Sexton, Holland, Litovčenko – Dacjuk, Bělousov, A. Garejev – Platt, Chripunov, Ovčinnikov – Obidin.

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – A. Romanov, Nestěrov, Marčenko, Kiselevič, Dahlbeck, M. Robinson, Naumenkov – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Sekáč – Slepyšev, Andronov, Kalinin – Tolčinskij, P. Karnauchov, Mamin.

Rozhodčí: Bělov, Naumov – Bersenjov, Judin.
CSKA MOSKVA
Moskevské CSKA vládne své Západní konferenci, ovšem také CSKA si prošlo velmi nepříjemným obdobím. Klopýtat začalo již na konci října, po domácí prohře 0:3 s Jokeritem, po níž následovala série sedmi zápasů, v nichž hned pětkrát CSKA prohrála. V součtu se zápasem s Jokeritem tak CSKA prohrálo pět ze sedmi zápasů a to je na takový klub hodně špatná bilance. Naposledy vyhrálo CSKA v ostře sledovaném duelu na ledě rivala Viťazu, bude to ten správný impulz k obratu?
AVTOMOBILIST JEKATĚRINBURG
Jekatěrinburg se po velmi dobrých výsledcích z poslední doby dokázal dostat mezi elitní osmičku týmů Východní konference, která je od desátého místa až do pátého nesmírně vyrovnaná a týmy na těchto místech dělí pouhé čtyři body! Avtomobilist se, po skvělém vstupu do nového ligového ročníku, dostal do velké krize na konci září, z níž nedokázal vybřednout déle, jak jeden měsíc. Během této doby prohrál ze čtrnácti zápasů hned dvanáct! Strašlivou sérii zlomil až poslední říjnový den, kdy uspěl v kazašské Astaně (nyní Nur-Sultanu). Od té doby nasbíral pět výher ze šesti zápasů.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání ruské KHL, v němž AVTOMOBILIST JEKATĚRINBURG přivítá na svém ledě CSKA MOSKVA.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.