KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kazaň : Chabarovsk - 28. října 2019   17:00

Kazaň
Kazaň
05:33' Cormier (Ožiganov, Judin) • 10:17' Pedan (O. Li, Žuravljov) • 33:48' M. Gluchov (Kara, Fisenko)
Chabarovsk

Dvoubrankové vedení si Kazaň pohlídala a zaznamenává další cenné body, díky kterým upevní prvenství Východní konference.

58:51'
Hostům se podařilo vyhodit puk do střední třetiny, kde byl na pravém křídle Ruděnkov. Puk nebyl ale dostatečně rychlý a Kazaň vrací hru na polovinu soupeře.
57:40'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Michal Jordán – 2 min., sekání).
57:13'
Jordán si z osy hřiště krásně přešlápl před pravou tyč, kde se snažil procedit kotouč za roztaženého Reideborna.
57:11'
Nějaké bránění výsledku nepřichází v úvahu. Ak Bars Kazaň hraje stále aktivně.
55:42'
Po sražení kotouče se k dorážce z těsné blízkosti před brankou dostal Vladislav Ušenin, ale Reideborn prostě nejde prostřelit.
54:53'
Tomáš Zohorna si v pravém rohu udělal prostor pohotovou kličkou a vytáhl hru na modrou čáru. Tam si sjel Jordán více k ose hřiště, odkud taženou střelou prověřil Reideborna.
54:31'
Tvrdá střela ze středu modré čáry z hole Korjagina šla přesně pod horní tyč, ale Reideborn šikovně vytěsnil puk ramenem do ochranné sítě.
54:13'
Po vyhození se hosté vrátili zpět do útočné třetiny. Na pravém hrazení kombinuje Ruděnkov.
53:37'
Hned zkraje se pokusil nahodit puk na branku Korjagin, ale kotouč přes velký provoz neprošel.
53:25'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Igor Ožiganov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
52:51'
Další pokus o usazení nevyšel. Chabarovsk k soupeři rychle přistoupil a vznikla další tlačenice na hrazení.
52:14'
Pokus o prudkou přihrávku domácím nevyšel a čároví vrací hru před Reideborna.
50:36'
Hra se stále přelívá ze strany na stranu.
49:11'
Podél levého hrazení si Pedan šikovně obhodil dva protihráče, ale puk mu ujel až za branku, kde se ho ujali hosté.
48:51'
Na přizvednutou střelu nemusel český brankář reagovat. Chabarovsku se zatím nedaří vytvořit potřebný tlak.
47:26'
Poslední třetina má celkem rychlý spád... Přerušuje se opravdu málo.
46:27'
Dobrým napadáním donutili domácí soupeře vyhodit puk na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po pravici Langhamera.
44:41'
Osnovin přečetl zadovku na Tomáše Zohornu a protáhl hru do pravého rohu, kde vyhrál osobní souboj.
42:58'
Tvrdá střela Tomáše Zohorny byla sražena těsně před brankou, kde bylo asi pět hráčů. Domácí záhy odehráli puk na zakázané uvolnění.
40:18'
Fajzullin zůstal zapomenutý na levém křídle, kam dostal přihrávku lehce za brusle. Musel si puk zpracovat a pak v rychlosti nastřelil bližší tyč, od níž se kotouč odrazil do Reideborna.
40:01'
40:00'
39:51'
Vladislav Ušenin svou přihrávkou hledal spoluhráče mezi kruhy, ale tam byli pouze domácí hokejisté.
39:24'
Velký tlak bude pokračovat. Domácí vyhodili puk pouze na zakázané uvolnění a unavená pětka bude muset zůstat na ledě.
38:31'
Velký nápor hostí, kteří už asi na minutu a půl uzamkli Kazaň v obranném pásmu.
37:17'
Přímo před branku projel senzačně Rasskazov, který rychlou kličkou poslal puk na hranu Reidebornova betonu.
35:31'
Gorškov to měl na dlouho hůl a do střely z levé strany nemohl dát potřebnou energii. Kazaň vyváží hru do střední pásma.
33:48'
Kazaň vstřelila branku!
Z ničeho nice se domácí prosazují a
znova vedou o dvě branky. Kara postrčil puk před sebe na rozjetého MICHAILA GLUCHOVA, jehož bekhend zapadl na vzdálenější tyč. Asistence: Vladislav Kara a Michail Fisenko.
32:33'
Hosté oslabení přečkali a jsou v plném počtu.
31:47'
Krkolomné přihrávky a žádný nápad. Nevycházející přesilovku mohl potrestat unikající Vjačeslav Ušenin, který střelou zápěstím mířil mezi betony Reideborna.
30:59'
Domácí se mezi sebou moc nepohodli a chybnou přihrávkou ztrácejí útočné pásmo.
30:33'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Dmitrij Korobov – 2 min., držení).
29:42'
Tomáš Zohorna měl dobrou rychlost, když se pokusil golfákem pálit z pravého kruhu. Puk ale na Reideborna neprošel.
29:06'
Pokus o teč domácím nevyšla a kotouč po střele z levé strany modré čáry zaplul přímo do nastavené lapačky Langhamera.
28:27'
Žuravljov si sjel až na střed pravého kruhu, kde se mu do střely položil jeden z hostujících hráčů.
26:49'
Hra se odehrávala převážně na pravé části útočného pásma Chabarovsku a spousta prostoru se dostala na levém křídle Jordánovi, který si sjel na kruh, odkud zkusil překonat Reideborna střelou k bližší tyči.
26:08'
Díky špatnému střídání se domácí dostali do těsného přečíslení dva na jednoho, které zakončoval z pravého křídla Azevedo. Na přihrávku se musel natáhnout, což dalo čas Langhamerovi se přesunout.
25:33'
Lei se před brankou snažil najít mezírku mezi betony brankáře Amuru, ale těsně před zakončením jej odzbrojila obrana.
24:16'
Pokus o rychlé posunutí hry ven z obranné třetiny domácí zastavili, ale hráči Chabarovsku okamžitě zareagovali a drží hru u mantinelu.
24:12'
A další přerušení. Tentokrát na dlouhou přihrávku nedosáhl Golubev a hra se vrátí před Langhamera.
23:36'
Na rozdíl od první třetiny je nynější tempo o dost klidnější. Hraje se převážně ve středním pásmu.
23:06'
Po zakázaném uvolnění se hra vrátí zpět před Reideborna.
22:30'
Z druhé vlny podpořil útok na pravém kruhu Arťom Galimov, jehož pokus se otřel o výstroj Langhamera.
20:17'
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Senzační průnik v přesilové hře předvedl KIRILL RASSKAZOV, který se protáhl přes osu hřiště až k přesnému zakončení, které skončilo za zády Reideborna. Asistence: Michal Jordán a Hynek Zohorna.
20:01'
V první části si i přes neuznanou branku vytvořil domácí Ak Bars slibné dvoubrankové vedení. Reideborn nemusel čelit nějakým nebezpečným střelám, zatím co na druhé straně Langhamer musel vytáhnout skvělé zákroky.
20:00'
19:40'
Amur je v plném počtu a přesilovou hru si přenese do druhé třetiny.
19:24'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Michail Fisenko – 2 min., hrubost).
19:24'
Li z pravého kruhu posunul hru přímo před brankou na clonícího Fisenka, který se snažil zakončovat okamžitě z otočky.
19:21'
Do prostoru mezikruží si sjel okamžitě střílející Galimov, ale Langhamer drží puk před sebou.
18:36'
Hosté jsou už ve čtyřech.
18:12'
Frattin poslal puk před branku těsně podél levé tyče a Cormier měl dvě možnosti k dorážce. Langhamer si skvěle poradil a kotouč zachytil do své lapačky.
17:49'
Frattinovu střelu z nápřahu přizvedl vysoko do ochranné sítě vytažený Golubev.
17:40'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Ondřej Vitásek – 2 min., hákování).
17:29'
Po zákroku českého brankáře se pokusil vydolovat puk Fisenko, který okamžitě poznal masáž Chabarovsku.
16:53'
Před Azevedem se vytvořil prostor, kterého okamžitě využil. Rychlou střelu zápěstím ale Langhamer dokázal vyrazit.
16:36'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Maxim Kondratěv – 2 min., nedovolené bránění).
16:21'
Stále napadané obraně se nedaří rozehrát hru ven z obranného pásma. Kazaň přistupuje velmi rychle.
14:11'
Rychlý výpad Pedana musel řešit roztažením Langhamer. Pedan po zadovce Petrova na nic nečekal.
13:43'
Petrov si nechal puk na holi příliš dlouho a nakonec o něj na obranné modré čáře přišel.
13:06'
Domácí jsou v plném počtu. Osnovin již opustil trestnou lavici.
12:21'
Velmi dobře atakoval soupeře po vyhození kotouče Petrov, který pozdržel hru v protějším rohu.
11:57'
Kondratěv si sjel dva metry od modré čáry, ale místo střely raději zvolil pas na střed levého kruhu. Reideborn je zatím bez zásahu.
11:06'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Vjačeslav Osnovin – 2 min., podrážení).
10:17'
Jak je to jednoduché. Na modré čáře nikým neatakovaný ANDREJ PEDAN měl dostatek času i prostoru, které zužitkoval v nahození. Kotouč se poté několikrát odrazil těsně před Langhamerem, až skončil v brance. Asistence: Oleg Li a Daniil Žuravljov.
09:34'
Amur je teď o něco aktivnějším týmem, ale Reideborn nemusel čelit nebezpečnější střele.
08:42'
Po objetí branky chtěl zakončovat na pravé tyči Ruděnkov, ale toho vytlačil do rohu kluziště Fazylzjanov.
07:44'
Vitáskovi se podařilo dostat puk ven z obranné třetiny, ale po založení útoku se Chabarovsku nepodařilo usadit v útočném pásmu.
05:33'
Tak teď už branka bude platit. Tvrdá střela Ožiganova se odrazila od zadního hrazení přímo před levou tyč, kde pohotově klepl do puku mezi betony PATRICE CORMIER. Asistence: Igor Ožiganov a Dmitrij Judin.
05:28'
Judin se uvolnil na pravém křídle, ale přihrávku dostal příliš za sebe a nemohl pálit z první.
04:38'
Biljalov protlačil puk do útočné třetiny, kde hledal blíže k ose hřiště najíždějícího Gluchova. Tomu puk ale přeskočil čepel hole a Amur může hrát ve středním pásmu.
04:00'
Pokus o prodloužení hry do střední třetiny hostům nevyšel a Langhamer si hned musel dávat pozor proti skryté střele z pravé strany.
03:11'
Střelu od modré čáry dokázal Langhamer vyrazil před sebe, kde byli dobře postavení hráči Chabarovsku.
02:28'
Tak branka neplatí. Azevedo tečoval nahození vysokou holí. Vhazovat se bude ve středním pásmu a přesilová hra bude pokračovat.
Tak si nejsem jistý zda bude branka uznána. Nahození Wikstranda tečoval Azevedo nad úrovní horní tyče. Uvidíme, jak situaci posoudí rozhodčí.
Bude se zkoumat video.
02:09'
Pokus o první přechod útočné modré Ak Barsu nevyšel. Domácí musí začít znova z obranné třetiny.
01:51'
Obranná čtyřka Amuru vyhazuje kotouč přes všechny čáry ihned po buly.
01:40'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (trest ve hře – příliš mnoho hráčů).
00:01'

Ak Bars Kazaň: Reideborn (Biljalov) – Wikstrand, Jarullin, Judin, Ožiganov, Pedan, Fazylzjanov, Žuravljov – K. Petrov, Cormier, Azevedo – Galijev, O. Li, Galimov – Osnovin, Frattin, E. Galimov – Fisenko, M. Gluchov, Kara – Vojevodin.

Amur Chabarovsk: Langhamer (Alikin) – Jordán, Vitásek, Kondratěv, Korjagin, Korobov, Alexandrov, Šulenin – T. Zohorna, H. Zohorna, Fajzullin – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin – Jazkov, A. Lazarev, Golubev – Ruděnkov, Rasskazov, Kacuba.
Čeká nás duel s prvním a předposledním týmem.

Kazaň se po šestnácti vítězstvích z jednadvaceti utkání vyhřívá na prvním místě s třiatřiceti body. V posledních pěti zápasech nestačila na Ufu a Magnitogorsk, který zvítězil 0:1 na nájezdy.

S odehraným zápasem navíc je na jedenácté příčce Východní konference Chabarovsk. Ten je po špatném vstupu do sezony na lepší cestě. Přeci jen z posledních jedenácti zápasů prohrál pouze třikrát.

Jak dopadne souboj lídra tabulky s "posledním" celkem?

Česká a slovenská stopa

Marek Langhamer
Ondřej Vitásek (2+2)
Michal Jordán (1+5)
Hynek Zohorna (3+6)
Tomáš Zohorna (5+5)
Dobrý den, chtěl bych Vás přivítat u dnešního utkání v rámci Kontinentální hokejové ligy. V tomto přenosu se spolu zaměříme na duel mezi Kazaní a Chabarovskem. Úvodní buly je naplánováno na 17:00 a my u toho nebudeme chybět!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.