KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kazaň : Red Star Kunlun - 28. září 2019   16:00

Kazaň
Kazaň
18:44' Osnovin (Frattin, E. Galimov) • 25:39' Pedan (Cormier, Frattin) • 46:48' Frattin (Jarullin, Zaripov) • 55:54' Zaripov (Galimov) • 59:53' Valejev (Voronkov, Zaripov)
5:0
(1:0, 1:0, 3:0)
Red Star Kunlun
Kazaň
Biljalov (Reideborn) – Jarullin, Wikstrand, Ožiganov, Pedan, Judin, Chenkel, Ljamkin – Azevedo (A), Cormier, K. Petrov – Galimov, Zaripov (C), Valejev – M. Gluchov, Fisenko, Lukojanov (A) – E. Galimov, Osnovin, Voronkov – Frattin.
Rogačjov, Hribík – Goljak, Šeljanin
Tatněfť Arena, Kazaň
7 541 diváků
J. Smith (Hrubec) – Bartley, T. Murphy, Šustr (A), Chelios, Maione, Tam – Yip (C), Wolski, Miller – Brulé, Foo, Palola – Cracknell (A), Lockhart, Wong – Werek, Kane, DeFazio.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 7 541 diváků.
Československá stopa v utkání

Andrej ŠUSTR (KUN) 0+0, 0 střel, čas na ledě 21:42
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Ak Bars Kazaň: 35

Red Star Kunlun: 18.
Je za námi utkání, které končí naprosto suverénním vítězstvím domácích. Kunlun dnes na domácí Bars prostě a jednoduše neměl, hosté byli u všeho později, nedokázali kombinačně překonat soupeře a často propadali hlavně ve středním pásmu. Až v průběhu třetí třetiny se trochu dostali do útočení, jenže pak zase propadali v obraně, čehož důsledkem byly tři inkasované góly v této části hry.
59:53'
Kazaň vstřelila branku!
Domácí nyní dokonale vymíchali gólmana Smitha, který zůstal hodně osamocen a je z toho pátý domácí gól, kdy ARŤOM VALEJEV zakončil z levé strany do odkryté branky. Asistence: Dmitrij Voronkov a Danis Zaripov.
59:20'
Bars s pukem ve vlastní třetině, rozehrávka po pravé straně, puk ale končí na hokejkách hráčů Kunlunu.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny a také tohoto zápasu.
57:47'
Hosté vyvezli puk k útočné modré a otočili na střídačku, hned poté se tak budou muset bránit.
57:25'
Kazaň znovu tlačí svého soupeře před jeho brankou, Kunlun odolává.
57:02'
Jeremy Smith (Kunlun) chytá střelu Frattina, z levé strany a přerušuje hru, vhazovat se bude po jeho levici.
56:25'
Kazaň v útočném pásmu, domácí naprosto v klidu dohrávají toto utkání.
55:54'
DANIS ZARIPOV vystřelil z pravé strany, puk dokázal Jeremy Smith vyrazit před sebe, vracející se obránce ale puk srazil nešťastně mezi betony gólmana do vlastní branky. Asistence: Arťom Galimov.
55:38'
55:16'
Vlastními chybami (špatné střely a přihrávky) se Kunlun připravuje o útočné pásmo, při přesilové hře...
54:56'
Tak snad nyní hosté udrží útočné pásmo... udrželi, ale jen na okamžik.
54:27'
Až zpoza vlastní branky musí Victor Bartley (Kunlun) začít další útočnou akci.
54:02'
Souboj za brankou Kazaně, úspěšnější jsou sice hosté, kteří ale zároveň puk špatnou rozehrávkou posílají ven ze třetiny.
53:38'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Andrej Pedan – 2 min., držení).
53:27'
Jake Chelios (Kunlun) to zkusil z pravé strany, dobrý pokus, Timur Biljalov vyráží.
52:40'
Kazaň znovu přehrává svůj tým, v dresu Kunlunu se v posledních minutách v dobrém světle ukázal Wojtek Wolski.
51:57'
Až Andrew Miller (Kunlun) dostal puk ze třetiny, ale jen na chvíli.
51:30'
Kazaň v útočném pásmu, hosté se snaží rychle přistupovat.
50:38'
Andrej Šustr (Kunlun) odstavil od puku Danise Zaripova.
50:03'
49:42'
A znovu útočí domácí, při vlastní oslabení, Michail Fisenko z levé strany nepřekonává Smitha.
49:20'
Další puk míří ze třetiny Kazaně, navíc domácí zkusili zaútočit, Emil Galimov ale neměl již dost sil na pořádné zakončení.
48:49'
Ofsajd zastavuje útočnou akci Kunlunu, vhazování ve střední třetině.
48:27'
Je to vůbec první přesilová hra Kunlunu v tomto zápase, domácí vyhazují kotouč ze třetiny.
48:03'
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Nikita Ljamkin – 2 min., sekání).
47:52'
Po dlouhé době si také Timur Biljalov (Kazaň) sáhl na puk, po střele Wojteka Wolskiho, hra přerušena.
47:15'
Kazaň si samozřejmě připisuje také využitou přesilovou hru a míří neochvějně za třemi body.
46:48'
Další gól dávají domácí střelou nad lapačku Smitha! Albert Jarullin přihrál od modré do levého kruhu pro vhazování, odkud střelou z voleje překonává Smitha MATT FRATTIN. Asistence: Albert Jarullin a Danis Zaripov.
46:20'
Na úvod vlastního oslabení vyhazují hosté puk ze třetiny, po vyhraném vhazování.
46:14'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Victor Bartley – 2 min., podrážení).
45:53'
Mikael Tam (Kunlun) uspěl v souboji za vlastní brankou, ale nedokázal již puk vyhodit ze třetiny, takže útočí domácí.
45:13'
Ofsajdem končí akce domácích, hra přerušena, bude se vhazovat ve středním pásmu.
44:58'
Michail Gluchov (Kazaň) se protloukal po pravé straně do útočného pásma, ale o puk přišel.
43:38'
Michail Fisenko (Kazaň) střílí z levé strany, Smith sráží puk do rohu.
43:02'
Andrej Pedan (Kazaň) v podstatě jen nahazuje kotouč na branku Kunlunu, Jeremy Smith chytá a přerušuje hru.
42:05'
Nikita Ljamkin (Kazaň) padá k zemi, ve vlastní třetině, vše bylo ale v souladu s pravidly.
41:15'
Kunlun bojuje o puk v rohu, ve třetině Kazaně, úspěšnější jsou ale domácí.
40:47'
Střelu Dmitrije Voronkova sráží Jeremy Smith (Kunlun) nad branku, hra přerušena.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 17:39.
Kazaň ještě v posledních vteřinách přece jenom zaútočila, ale akce skončila u mantinelu. Nicméně i v této třetině se domácím podařilo skórovat, což neplatí pro Kunlun, takže do kabin se jde za výhodného stavu 2:0. Kunlun mohl skórovat z trestného střílení, které ale Tyler Wong ve 33. minutě neproměnil.
40:00'
39:35'
Kunlun dostává puk ze třetiny a domácí se již nikam dopředu hnát nebudou.
39:00'
Andrew Miller (Kunlun) nepřešel přes levou stranu do útočného pásma, puk získávají domácí.
38:22'
Povedená pasáž v podání Kunlunu, který se již delší dobu drží v útočném pásmu.
38:00'
Kunlun v útočném pásmu, Gilbert Brulé zavezl puk, kde ho podržel, než jeho spoluhráči vystřídají.
37:35'
Emil Galimov (Kazaň) úspěšný v souboji ve vlastní třetině, domácí mohou zaútočit.
37:16'
36:31'
Kazaň je zpět v útočném pásmu, jenže domácí dostávají puk po levém mantinelu pryč.
36:08'
Brandon Yip (Kunlun) vybojoval puk za vlastní brankou, který následně spoluhráč Jake Chelios odpaluje ze třetiny.
35:52'
Bars nastěhován v útočném pásmu.
35:16'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Mikael Tam – 2 min., sekání).
34:55'
Souboj za brankou Kunlunu, domácí z toho vycházejí vítězně.
34:03'
Bars se snaží zaútočit, ale hosté trochu přidali na pohybu hned je to vidět při bránění vlastní modré čáry.
33:02'
Bars v útočném pásmu, ale puku se zmocňují hosté.
32:14'
Tyler Wong (Kunlun) jede trestné střílení, ale nedává, zkoušel vystřelil nad levé rameno Biljalova, ale branku míjí.
32:14'
Pozor, bylo nařízeno trestné střílení pro Kunlun, po faulu Alberta Jarullina (Kazaň).
31:53'
Andrej Šustr (Kunlun) se snažil rychle odehrát puk ve vlastní třetině, to se mu sice podařilo, ale je z toho icing, takže se hra vrací před branku Kunlunu.
31:25'
Akce čínského mužstva končí nepřesnou střelou z pravé strany, po které domácí dostávají puk ze třetiny.
31:08'
Kunlun v útočném pásmu, velmi nezvyklý jev v dosavadním průběhu druhé třetiny.
30:28'
Arťom Lukojanov (Kazaň) se prezentuje pohotovou střelou z levé strany, kterou ale Jeremy Smith (Kunlun) chytá a přerušuje hru.
29:30'
Igor Ožiganov (Kazaň) si sjel do mezikruží, kam ale přihrávka nepřišla, přesto se puk dostává k Smithovi, který přerušuje hru.
28:38'
Pouze nahozeným pukem končí Kunlun svou útočnou akci, hned poté se musí hosté vracet zpět, protože útočí domácí.
28:05'
Domácí jsou v dosavadním průběhu druhé třetiny jasně lepší.
27:36'
Kunlunu se vůbec nedaří zaútočit, hosté se těžko dostávají do třetiny Kazaně a pokud se tam již dostanou, bleskově o puk přicházejí.
26:50'
Kazaň jde do útoku středem, k puku se ale jako první dostal Jeremy Smith (Kunlun), který vyjel z branky a holí puk odehrál.
26:04'
Pro Kunlun již situace hodně nepříjemná, dotahovat dvoubranková ztráta se hostům bude již hodně těžko.
25:39'
Kunlun nedokázal dostat puk ze třetiny, puk se po dobré práci domácích dostal na modrou čáru, odkud vystřelil ANDREJ PEDAN, který překonal Smitha střelou nad lapačku. Asistence: Patrice Cormier a Matt Frattin.
24:35'
Hosté nahazují puk za branku Kazaně a odchází střídat, hrát tak mohou domácí.
23:53'
Kunlun ztrácí puk při přechodu přes střední pásmo, ostatně toto se děje dnes velmi často, Kazaň je úspěšnější ve středním pásmu.
23:25'
Justin Azevedo (Kazaň) se natáhl na pravé straně na přihrávku z levé strany a ještě stihl puk poslat na brankáře Smitha, ten včas sklapl betony.
22:59'
Vůbec poprvé v dosavadním průběhu druhé třetiny vidíme Kunlun ve třetině Kazaně, ale nebyla z toho nakonec žádná střela.
22:38'
Kristian Chenkel (Kazaň) nezachytil puk na útočné modré a hosté se dostávají z vlastní třetiny.
22:17'
Bránící Andrew Miller (Kunlun) přidržel hůl útočícímu Lukojanovi, ale rychle hůl pustil, takže se nepíská.
21:38'
Kunlun dostal puk ze třetiny a hosté mohou následně mohli zaútočit, ale opravdu jen mohli, nezaútočili...
21:19'
21:10'
Opět je Kazaň v útočném pásmu, domácí svírají bránící čtveřici.
20:40'
Domácí hned od úvodních vteřin nastěhováni v útočném pásmu.
20:25'
Kazaň zahajuje druhou třetinu přesilovou hrou.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 16:48.
Kunlun poslední vteřiny první třetiny, při vlastím oslabení, zvládl, dvakrát vyhodil puk ze třetiny a domácí se ani nedostali do zakončení. Nicméně do kabin odchází v lepší pohodě domácí, kteří vedou díky gólu Osnovina z 19. minuty 1:0. Kazaň byla od úvodních vteřin přece jenom lepší, více se tlačila do útočení a její vedení je tak zasloužené.
20:00'
19:19'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon Yip – 2 min., držení).
18:44'
Přečíslení tři na dva zvládli domácí výtečně, Matt Frattin zatáhl puk po pravé straně, poslal ho na vzdálenější tyč, kde si najel VJAČESLAV OSNOVIN, který to z voleje trefil přesně, puk prolétl za zády přesouvajícího se Smitha a skončil v brance. Asistence: Matt Frattin a Emil Galimov.
18:15'
Cory Kane (Kunlun) to zkusil pohotově z pravé strany, ale Timur Biljalov (Kazaň) chytá a přerušuje hru.
17:52'
Kunlun v útočném pásmu, hosté ale bojují pouze v rohu.
17:12'
Kazaň ve středním pásmu, oba týmy bleskově prostřídaly a domácím mohou zaútočit.
16:45'
Mathew Maione (Kunlun) se dostal od pravého mantinelu k brance Kazaně a dokázal i vystřelit, trefil Biljalova do výstroje.
16:08'
A navíc stíhají prostřídávat, čímž šikovně zvyšují tlak na bránící hráče Kunlunu.
15:44'
Kazaň v útočném pásmu, domácí drží vzorec jako při přesilovce.
15:05'
Matt Frattin (Kazaň) se prodral z pravé strany před branku, ale nedokázal vystřelit.
14:30'
Zatím se sice hraje nahoru dolů, ale je to bez šancí na jedné či druhé straně.
13:50'
Puk míří za branku Kazaně, hrají ale domácí.
13:03'
Matt Frattin (Kazaň) čekal před brankou Kunlunu na přihrávku, ale puk před ním lapili Jeremy Smith (Kunlun).
12:26'
Kunlun střídá, hosté vyklidili střední pásmo, domácím se otevřel prostor, ale nevyužili toho.
11:58'
Na druhé straně Mikael Tam (Kunlun) nahazuje kotouč z pravé strany na branku Kazaně, snadná práce pro gólmana Biljalova.
11:32'
Igor Ožiganov (Kazaň) zavezl puk do třetiny soupeře a hned vypálil, Smith sráží jeho střelu do rohu.
10:51'
Hraje se dlouho bez přerušení, je to již něco přes pět minut!
10:25'
Další zákrok gólmana Kunlunu, hosté dostali puk ze třetiny.
09:33'
Bars opět v útočném pásmu, Arťom Galimov se ale neodhodlal ke střele.
08:35'
Kunlun od úvodních vteřin zápasu pod tlakem.
08:15'
Pouze do středního pásma dostali hosté puk a domácí se opět ženou do útočení.
07:42'
Jeremy Smith (Kunlun) sráží nahozený puk do rohu, domácí se ale k němu opět dostávají.
07:10'
Znovu puk za brankou Kunlunu, Mathew Maione čeká na dostřídání svých spoluhráčů.
06:20'
Puk míří k brance Kunlunu, Jeremy Smith ho zastavuje a pomáhá tak svým obráncům.
05:30'
Kunlun se ale na chvíli dostal do třetiny Kazaně, ale bylo to bez střely na branku.
05:05'
Po pravé straně zkouší zaútočit hosté, Tyler Wong byl ale zbaven puku.
04:10'
Nikita Ljamkin (Kazaň) posouvá puk do středního pásma, tam ale získávají puk hosté.
03:33'
03:13'
Danis Zaripov (Kazaň) si nezpracoval lépe puk na levé straně.
02:30'
Jeremy Smith (Kunlun) chytá střelu od modré a raději přerušuje hru.
02:05'
Nyní jsou již domácí nastěhováni v útočném pásmu.
01:38'
Hosté vyhrávají vhazování a dostávají puk ze třetiny.
01:33'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Olli Palola – 2 min., sekání).
01:13'
Bude se vylučovat, Timur Biljalov (Kazaň) míří ven z branky.
00:30'
Jeremy Smith (Kunlun) si připisuje první zákrok, po střele od modré, puk končí v rohu.
00:01'

Ak Bars Kazaň: Biljalov (Reideborn) – Jarullin, Wikstrand, Ožiganov, Pedan, Judin, Chenkel, Ljamkin – Azevedo, Cormier, K. Petrov – Galimov, Zaripov, Valejev – M. Gluchov, Fisenko, Lukojanov – E. Galimov, Osnovin, Voronkov – Frattin.

Red Star Kunlun: J. Smith (Hrubec) – Bartley, T. Murphy, Šustr, Chelios, Maione, Tam – Yip, Wolski, Miller – Brulé, Foo, Palola – Cracknell, Lockhart, Wong – Werek, Kane, DeFazio.

Rozhodčí: Rogačjov, Hribík – Goljak, Šeljanin.
Možná československá stopa v utkání

Šimon HRUBEC (KUN)

Andrej ŠUSTR (KUN)
RED STAR KUNLUN
Čínský klub, v jehož sestavě je jediný čínský hráč (který ale ještě k zápasu nenastoupil), v posledním kole dokázal přerušit sérii tří porážek v řadě a díky výhře 4:3 po nájezdech, na ledě Nižněkamsku, se na rozdíl jediného bodu přiblížil postupové osmičce. Samozřejmě rozhodující bitvy o play off teprve přijdou... Horší, než Kunlun, je zatím překvapivě Magnitogorsk a poslední Chabarovsk.
AK BARS KAZAŇ
Kazani patří aktuálně třetí místo v pořadí Východní konferenci, za vedoucím Jekatěrinburgem (ten ale poslední tři zápasy prohrál a jeho náskok se tenčí) a druhým Barys Nur-Sutlanem (dříve Astanou). Kazaň má velmi dobrou formu, v posledních osmi ligových duelech hned sedmkrát zvítězila za tři body a jen jednou prohrála (v předposledním kole na ledě Novosibirsku).
Vítejte u online přenosu utkání základní části KHL, v němž AK BARS KAZAŇ přivítá na svém ledě RED STAR KUNLUN.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.