KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čerepovec : Red Star Kunlun - 18. února 2021   17:00

Čerepovec
Čerepovec
19:29' Kudako (Vovčenko) • 32:16' Makejev (Geraskin, Jo. Nättinen) • 43:37' Adamčuk (Vovčenko, Petunin)

Andrej Šustr (Kunlun) 0+0,0 střel, čas na ledě 18:03
Domácí celek vyhrává tento zápas 3:1 a získává body do tabulky. Domácí hráči si vypracovali tříbrankové vedení, hosté ve třetí třetině snížili, ale výrazněji zdramatizovat utkání nedokázali.
59:46'
Oddechový čas pro domácí.
59:46'
Zakázané uvolnění Čerepovce, buly před jeho brankou.
59:36'
58:50'
Další dvě střely mířily mimo.
58:35'
Domácí vyhazují přes všechny čáry, Ryan Sproul (Kunlun) se rychle vracel.
58:15'
Domácí vyhodili přes všechny čáry, ale kotouč do branky nemířil.
58:00'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, dvě rány od modré čáry končí vedle branky.
57:36'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Adam Liška – 2 min., hákování).
57:12'
Dmitrij Šikin (Kunlun) míří na střídačku, hosté hrají v šesti.
57:12'
Oddechový čas pro hosty.
57:01'
Kunlun vystřídal a rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočného pásma, nahodil puk na branku a po střele Wereka přerušil Vladislav Podjapolskij hru.
56:50'
Daniil Vovčenko (Čerepovec) se dostal do brejku, ale nedokázal z bezprostřední blízkosti prostřelit brankáře.
56:30'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek má převahu, hraje aktivně a hlavně drží dvoubrankové vedení.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, Kunlun na nějakou výraznější šanci čeká.
54:29'
Dlouhou dobu kombinovali hosté v útočném pásmu. Nakonec se dostali ke střele od modré čáry, ale brankář Vladislav Podjapolskij předvedl dobrý zákrok.
53:15'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Kirill Adamčuk – 2 min., sekání).
53:13'
Komerční přestávka.
52:19'
Denis Vicharev (Čerepovec) hledal před brankou spoluhráče, ale nikdo z hráčů ve tmavém nedokázal vypálit.
51:40'
Hosté sice vybojovali buly v útočném pásmu, ale nedokázali si vypracovat výraznější šanci.
50:30'
Tvrdá rána jednoho z domácích beků od modré čáry, ale kotouč končí mimo branku.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Red Star se dokázal prosadit, a tak snížil. Domácí musí znovu zlepšit hru.
48:15'
Dmitrij Šikin (Kunlun) kryje kotouč po střele soupeře, domácí vybojovali buly v útočném pásmu.
46:51'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Hostující celek se prosazuje a snižuje na rozdíl dvou branek. Dorážku vlastní střely proměnil TYLER WONG. Asistence: Viktor Baldajev.
46:19'
Čerepovec se nyní propracoval do útočného pásma, ale nedokázal nic vymyslet.
45:50'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Vojtěch Mozík – 2 min., podrážení).
45:00'
Ofsajd nyní zastavil akci domácích. Buly ve středním pásmu.
43:37'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Po tvrdé ráně od modré čáry se domácí dostávají do tříbrankového vedení a jsou blízko k výhře. Tvrdou ránou uspěl KIRILL ADAMČUK. Asistence: Daniil Vovčenko a Alexandr Petunin.
42:35'
Hostující celek se nyní usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Obrana Severstalu si dokázala poradit.
42:00'
Dvě minuty třetí třetiny ukázaly, že budeme sledovat aktivní hru ze strany domácích, kteří vedou o dvě branky.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou.
40:01'
40:00'
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:50'
Rychle se do útočného pásma dostal Kunlun, ale vypálit nedokázal.
38:29'
Denis Vicharev (Čerepovec) mohl zakončovat sám, ale ještě se rozhodl pro přihrávku na spoluhráče.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:29'
Ivan Nikolišin (Kunlun) inkasoval hodně nepříjemný zásah spoluhráčovou střelou. V zápase bude podle všeho pokračovat.
37:21'
Vladislav Podjapolskij (Čerepovec) přerušuje hru, Vjačeslav Leščenko (Kunlun) se po důrazné akci dostal do zakončení, ale brankáře prostřelit nedokázal.
36:10'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nikam nežene.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, aktuálně vede domácí celek o dva góly.
34:30'
Viktor Baldajev (Kunlun) čekal na dobrou přihrávku od spoluhráče, ale hosté nedokázali situaci dva na jednoho vyřešit přesnější přihrávkou.
33:47'
Hostující celek sice dopravil kotouč za brankovou čáru, ale rozhodčí po poradě s kolegou u videa zjistili, že zakončení přecházelo nedovolené bránění brankáři, branka tedy neplatí.
32:16'
Domácí vedou o dva góly, tvrdou ránou od modré čáry se prosazuje obranou neobsazený NIKITA MAKEJEV. Asistence: Igor Geraskin a Joonas Nättinen.
31:25'
Igor Geraskin (Čerepovec) tečoval před brankou střílenou přihrávku, ale neodkázal usměrnit kotouč mimo dosah brankáře.
30:50'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde dlouhou dobu kombinoval. Nakonec pálil jeden z hráčů jen do připraveného brankáře.
29:51'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Ethan Werek – 2 min., podrážení).
27:56'
Vojtěch Mozík (Kunlun) pálil od modré čáry, jeho střílenou přihrávku zkoušel před brankou tečovat spoluhráč, ale Vladislav Podjapolskij byl připravený a poradil si.
26:55'
Lev Starikov (Kunlun) zavezl kotouč do útočného pásma, ale nedokázal přesněji oslovit spoluhráče.
24:50'
Kirill Adamčuk (Čerepovec) se pokoušel dostat do útočného pásma, ale jeho pokus zastavila obrana soupeře. Moc daleko se domácí nedostali.
24:20'
Čerepovec kombinoval v útočném pásmu, Joonas Nättinen (Čerepovec) to zkoušel následně individuálně, ale nevypálil.
24:20'
Přesilovku hrají domácí, ale nemohou se propracovat do výraznější střelecké pozice.
23:57'
Aktivně hraje domácí celek, nyní pálil Vladislav Kodola (Čerepovec) z bezprostřední blízkosti, ale minul branku.
23:40'
Viktor Baldajev (Kunlun) se propracoval do útočného pásma, ale vypálit nedokázal. Následně nedokázal přesněji zamířit ani jeho kolega Alexej Toropčenko.
23:11'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Andrej Bakanov.
22:40'
Vladislav Kodola (Čerepovec) se dostal do zakončení, jeho ránu z bezprostřední blízkosti kryje brankář.
22:00'
Sledujeme rychlý hokej, který se odehrává zejména ve středním pásmu.
20:01'
Utkání pokračuje dál, hostující celek začal aktivně.
20:01'
Domácí celek vede díky brance v závěru první třetiny po dvaceti minutách těsně 1:0.
20:00'
19:29'
Domácí celek se v závěru první třetiny dostává do vedení. Po pěkné akci Vovčenka dostal přihrávku a ránou z první uspěl na vzdálenější tyč VADIM KUDAKO. Asistence: Daniil Vovčenko.
18:50'
18:35'
Hunter Shinkaruk (Kunlun) to vzal na sebe. Jeho tvrdou ránu z kruhu ukryl brankář do výstroje. Buly před brankou Čerepovce.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:30'
Ryan Sproul (Kunlun) pálil od modré čáry, branku ovšem trefit nedokázal.
16:50'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Shawn Lalonde – 2 min., podrážení).
16:50'
Čerepovec se propracoval do útočného pásma, po rychlé kombinaci se pokoušel o střelu Adam Liška. Jeho rána byla zblokovaná.
16:18'
Domácí celek mířil na brankáře v situaci dva na jednoho, ale obrana si dokázala poradit.
15:23'
15:17'
David Dumbadze (Čerepovec) pálil od modré čáry, jeho pokus kryje brankář Kunlunu. Vhazovat se tak bude před brankou Red Star.
14:40'
Casey Wellman (Kunlun) vybojoval kotouč, ale nedokázal nic vymyslet.
13:50'
Jako první si přesilovku tedy zahraje domácí celek, který ovšem vinou špatné přihrávky na modrou přišel o pásmo.
13:23'
13:20'
Vadim Kudako (Čerepovec) kombinoval v útočném pásmu, ale nedokál nic vymyslet.
12:00'
Obrázek hry je poslední minuty stejný. Domácí celek se brání aktivní hře soupeře, Ethan Werek (Kunlun) to vzal na sebe, ale minul branku.
11:09'
Hra je přerušena, komerční přestávka.
09:47'
Dostáváme se do poloviny hry v první třetině, sledujeme zatím rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí.
08:29'
Hosté se usadili v útočném pásmu, následovala rána od modré čáry, ale domácí brankář byl připravený. Viktor Baldajev (Kunlun) pálil ze střední vzdálenosti.
08:04'
Igor Geraskin (Čerepovec) pálil ze zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus kryje připravený Dmitrij Šikin. Rozehrávat nechtěl, a tak bude buly před brankou Red Staru.
07:40'
Kunlun se po komerční přestávce dostal rychle do útočného pásma, ale nedokázal nic vymyslet.
06:39'
Ivan Nikolišin (Kunlun) se dostal k zakončení. Jeho střelu kryje Vladislav Podjapolskij. Komerční přestávka.
06:24'
Denis Vicharev (Čerepovec) rozehrával od své branky, následně jeho spoluhráči o kotouč přišli. Obrana Red Star si dokázala poradit poměrně snadno.
06:06'
Severstal se dostal do útočné třetiny, následně ale domácí o puk za brankou přišli.
05:16'
Na nějakou výraznější šanci čekáme, Ivan Rogov (Čerepovec) rozehrával od své branky, následně se ale domácí dopustili zakázané uvolnění.
04:12'
Buly před brankou Čerepovce, ale domácí celek se v pohodě ubránil.
03:55'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
02:50'
Makar Chabarov (Čerepovec) to vzal na sebe, jeho tvrdá rána od modré čáry končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
02:10'
Vladislav Podjapolskij (Čerepovec) rozehrával za svou brankou, k puku se dostali hosté, kteří se usadili v útočném pásmu. Sergej Monachov (Kunlun) to zkoušel individuálně, ale neuspěl.
00:30'
Ethan Werek (Kunlun) se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus končí vedle branky. Následně domácí brankář přikryl kotouč, bude se vhazovat.
00:01'
Utkání začalo, domácí hrají v černém, hosté v bílém.
00:01'

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šugajev) – Vittasmäki, M. Chabarov, Kudako, Makejev, Lalonde, Adamčuk, Rogov – J. Morozov, Berglund, Liška – Petunin, Kodola, Vovčenko – Geraskin, Jo. Nättinen, Kapustin – Dumbadze, Vicharev, A. Alexejev – Kazakov.

Red Star Kunlun: Šikin (J. Smith) – Baldajev, Sproul, Pedan, Mozík, Šustr, Fram, Starikov – Šaškov, Shinkaruk, Leščenko – Lockhart, S. Foo, Wong – Werek, Toropčenko, Collins – Bakanov, Nikolišin, Wellman – Monachov.

Rozhodčí: Ansons, Odins – Nikolajev, Ponamarenko.
Česká stopa v zápase
Jindřich Abdul (SEV) 10 zápasů, 2+1; 3 body
Andrej Šustr (KUN) 36 zápasů; 0+4, 4 body
Vojtěch Mozík (KUN) 19 zápasů; 4+5; 9 bodů
Poslední vzájemný zápas se odehrál 5. ledna a Čerepovec vyhrál 4:2.
Severstal Čerepovec odehrál 56 zápasů s bilancí 21-8-4-23 a získal 62 bodů. V tabulce Západní konference je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál tří. Poradil si s Jaroslavlí 4:2,Spartakem Moskvou 5:2 a Helsinkami 2:1 v prodloužení. Tým nestačil na Dynamo Moskvu 2:5 a na Jaroslavl 2:3.
Red Star Kunlun odehrál 55 zápasů s bilancí 11-2-8-34 a získal 34 bodů. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál dva. Jokerit Helsinky porazil 5:4 v prodloužení a Soči 4:2. Tým nestačil na Spartak Moskvu 3:5, Helsinky 1:2 a Viťaz 4:5. Kunlun je v tabulce Východní konference na předposlední dvanácté pozici.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Severstal Čerepovec a Red Star Kunlun.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.