KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jekatěrinburg : Petrohrad - 19. ledna 2021   15:00

Jekatěrinburg
07:15' Dacjuk (Golyšev, Ch. Genoway)
1:3
(1:0, 0:3, 0:0)
Petrohrad
Petrohrad
26:00' Burdasov  (Bengtsson, Ivan Morozov) • 32:11' Ivan Morozov  (Burdasov, Kuzmenko) • 37:46' Grošev  (Ožiganov, Podkolzin)
Jakub Kovář (27. Gross) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin (C), Zborovskij, Ch. Genoway, Holzer, Arzamascev, Berezin – Golyšev, Dacjuk, Makejev – Macek, Holland, Bočarov – Obidin, Protapovič, Chripunov – Litovčenko, Žukenov, Ovčinnikov – Zacharov.
Bělov, Oskirko – Antonov, Viljugin
Uralec Arena, Jekatěrinburg
1175 diváků
Petrohrad
Hellberg (Askarov) – Bengtsson, Galeňuk, Fantenberg, Ožiganov, Antipin, Kirsanov, A. Bělov – Strömwall, Kemppainen, E. Galimov – Burdasov (A), Ivan Morozov, Kuzmenko – Ketov (C), Kukštel, Timkin – Podkolzin, Cicjura, Grošev.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Československá stopa v utkání

Jakub Kovář (JEK) – 27 minut, 1 inkasovaný gól
Střely na branku: 19 – 29
Je konec! Petrohrad nakonec zvládl dnešní souboj na ledě Jekatěrinburgu a vítězí 3:1. Hostující celek byl ve třetí třetině plně koncentrován na defenzivu a soupeře prakticky nepustil do šancí. Naopak na opačné straně hrozil hlavně Morozov, ale Gross už další branku nepustil.
59:12'
Podkolzin se dral do útočného pásma, ale na modré čáře mu obránce přizvednutím hokejky zamezil v zakončení.
58:40'
Nyní už domácí brankář Gross zůstává na střídačce a Jekatěrinburg zkouší vyrovnat v šesti!
58:32'
Petrohrad navíc drží kotouč na hokejkách a domácímu celku zatím nedovoluje ani hru bez brankáře.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:32'
Joonas Kemppainen se v útočném pásmu opřel do odraženého kotouče, ale jeho pokus zaklenutím zastavil obránce Holzer.
57:10'
Brooks Macek ustál souboj v obranném pásmu a přitlačil soupeře k mantinelu. Petrohrad o kotouč nakonec přišel a musí spěchat zpět.
56:24'
Kuzmenko zůstal sám na pravém kruhu, odkud pálil příklepem, nicméně Gross si dal na střelu pozor a schoval puk do lapačky.
56:03'
Joonas Kemppainen se prosmýkl do útočného pásma, kde si hledal prostor pro zakončení, ale Holzer mu puk na poslední chvíli vypíchl.
55:28'
55:05'
Další vyhození hostujícího celku přes všechny čáry. Obrana hostujícího celku zatím zasluhuje za dnešní výkon podtrženou jedničku.
54:18'
Rozhodčí viděl navíc přihrávku rukou v útočném pásmu a hra se znovu stěhuje za modrou čáru. Na hokejistech v červeném už je vidět frustrace.
54:00'
Petrohrad bez problémů vyhodil kotouč přes všechny čáry za branku domácího celku. Jekatěrinburg se dnes během přesilovek trápí.
53:28'
Jekatěrinburg si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za sekání dostává Vasilij Podkolzin.
53:05'
Petrohrad se nyní ubránil jen za cenu vyhození kotouče na zakázané uvolnění. Jekatěrinburg v posledních minutách nakonec zařadil vyšší rychlost.
52:32'
Charles Genoway dostal přihrávku do prostoru před brankou, nicméně jeho zakončení skončilo vedle levé tyče branky Petrohradu.
52:10'
Maxim Berezin sice udržel pro domácí celek kotouč v útočném pásmu, ale jeho nahození skončilo u obránce.
51:53'
51:10'
Brooks Macek zavezl puk do útočného pásma, jenže domácí hráči o něj znovu hned vzápětí přišli. Obrana Petrohradu pokračuje ve skvělém výkonu.
50:50'
Jekatěrinburg se při další akci obral o šanci přechodem do útočného pásma, během kterého se dopustili postavení mimo hru.
50:35'
Zachar Arzamascev střílel od modré čáry, jenže jeho dělovka mířila mimo tři tyče. Hráči Petrohradu skvěle vystupují proti domácím hokejistům.
49:53'
Jekatěrinburg si zahraje přesilovku. Dvě minuty nedovolené bránění dostává Podkolzin.
49:20'
Dacjuk dostal prostor na levé straně v útočném pásmu a přihrál mezi kruhy. Jeho pobídku však vracející se obránce srazil k hrazení.
48:40'
Další akce Avtomobilistu skončila na zakázaném uvolnění. Hra se tak znovu přestěhuje před branku domácího gólmana Grosse.
48:10'
Hraje se už čtyři minuty bez jediného přerušení. Ani jeden z týmů se v posledních minutách prakticky nedostává do zakončení.
47:32'
Joonas Kemppainen zvládl souboj na levé straně útočného pásma, následně přihrál na modrou čáru, nicméně hráči v bílém tentokrát nezakončili.
47:10'
Maxim Grošev dostal přihrávku do středního pásma, kde se prosmýkl kolem obránce, nicméně jeho přihrávka mířila mimo tři tyče.
46:28'
Sergej Zborovskij si dal pozor na přihrávku na levou stranu a zastavil další rodící se akci Petrohradu. Jekatěrinburg však potřebuje hrát na opačné straně.
46:02'
Oscar Fantenberg se v útočném pásmu dral k odraženému kotouči, ale obránce proti němu dobře vystoupil a srazil jeho zakončení do bezpečí.
45:32'
Viktor Antipin projel podél mantinelu do prostoru před brankou, nicméně jeho pokus skončil na betonu domácího brankáře Grosse.
45:02'
Anton Bělov dostal prostor ve středním pásmu a poslal nahození obloučkem na domácí branku. Pozorný Gross pokus vyrazil.
44:28'
Nikita Trjamkin se zjevil sám před brankářem hostujícího celku, jenže zakončoval z příliš velké blízkosti a nedokázal puk zvednout přes beton!
44:10'
Alexej Makejev pro změnu kouzlil u mantinelu, odkud přihrál na levý kruh, ale Korbinian Holzer slabou střelou trefil jen beton brankáře.
43:28'
Emil Galimov si sjel na přihrávku na pravou stranu útočného pásma, odkud pohotovým zakončením vyzkoušel pozornost brankáře Grosse, který zasáhl ramenem.
43:16'
42:26'
Petrohrad se sice stále drží před brankou soupeře, ale zatím se nedostává do zakončení. Obrana Avtomobilistu zatím brání skutečně skvěle.
42:10'
Petrohrad se v přesilovce usadil v útočném pásmu, nicméně kombinace hostujícího celku skončila nepřesnou přihrávkou.
41:16'
Petrohrad si zahraje přesilovky. Dvě minuty za sekání dostává Brooks Macek.
41:10'
Jekatěrinburg se dostal po levém křídle do útočného pásma, nicméně prudký střelecký projektil z levého křídla skončil na boční síti.
40:32'
Nikita Trjamkin se od modré čáry opřel do odraženého kotouče, ale jeho pokus skončil vedle levé tyčky branky hostujícího Petrohradu.
40:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování závěrečné třetiny a ihned se vydali do útoku. Nahození skončilo na zakázaném uvolnění.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 16:43.
Střely na branku: 9 – 21
Druhá třetina končí! Prostřední perioda se mnohem lépe vydařila hostujícímu Petrohradu. O vyrovnání se po šesti minutách v přesilovce postaral Anton Burdasov. Další přesilovku Petrohradu navíc proměnil Ivan Morozov a necelé tři minuty před přestávkou přidal třetí branku Maxim Grošev. Do kabin se proto odchází za stavu 1:3.
40:00'
39:36'
Joonas Kemppainen dostal přihrávku do jízdy na pravou stranu, dostal se do útočného pásma, nicméně už neměl dostatek času na zakončení.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:41'
Pavel Dacjuk si sjel na přihrávku na levou stranu, odkud pohotově střílel příklepem, ale trefil jen beton připraveného brankáře Petrohradu.
38:10'
Maxim Berezin střílel od modré čáry, jenže jeho dělovka mířila kolem levé tyčky. Hokejisté Jekatěrinburgu se snaží rychle vrátit do zápasu.
37:46'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Hosté ještě před druhou přestávkou odskakují Jekatěrinburgu na rozdíl dvou branek! Do úniku se prosmýkl MAXIM GROŠEV, který se blýskl bekhendovým blafákem. Asistence: Igor Ožiganov, Vasilij Podkolzin.
37:02'
Emil Galimov pálil od modré čáry, ale jeho pokus se až na branku nedostal. Obrana Jekatěrinburgu ránu zblokovala.
36:31'
Anton Bělov zkusil své střelecké štěstí zakončením od modré čáry, nicméně Gross jeho projektil dobře viděl a schoval puk do lapačky.
36:10'
Andrej Kuzmenko nahodil puk ze středního pásma do pásma útočného, jenže na jeho pobídku si nesjel nikdo v bílém dresu. Nyní sledujeme hodně soubojový hokej.
35:32'
Alexej Makejev dostal přihrávku mezi kruhy, odkud puk protečoval na brankáře hostujícího mužstva, který nepříjemné zakončení vyrazil.
35:01'
Vladislav Gross si skvěle pohlídal mezírku u přední tyče a nepustil puk za svá záda. Brankář Jekatěrinburgu zatím drží šance domácích nad vodou.
34:26'
Maxim Berezin po dlouhé době zakončil od modré čáry a hostující brankář musel vytáhnout výborný zákrok levým betonem!
34:00'
Gross si dal pozor na dělovku od modré čáry a připsal si snadný zákrok. Vhazovat se bude po jeho levici. Hosté jsou ve druhé části mnohem lepší.
33:41'
Ivan Morozov si sjel na přihrávku mezi kruhy, ale Maxim Berezin mu na poslední chvíli přizvedl hokejku a zamezil soupeři v zakončení.
33:10'
Pavel Kukštel projel po pravé straně do útočného pásma, nicméně z ostrého úhlu brankáře domácího celku nepřekvapil.
32:32'
Hostující celek navíc pokračuje ve své aktivitě. Petrohrad se nadále tlačí do útočného pásma, jenže tentokrát nikdo nezakončil.
32:11'
Petrohrad využívá další přesilovku a otáčí vývoj dnešního souboje! Hosté rozjeli v útočném pásmu souhru rychlých přihrávek. Na pobídku před branku si sjel volný IVAN MOROZOV a prostřelil bezmocného Grosse. Asistence: Anton Burdasov, Andrej Kuzmenko.
31:34'
Ovčinnikov dostává dvě minuty za sekání.
31:26'
Petrohrad je v posledních minutách o něco aktivnější a nadále se tlačí do zakončení. Další souboj před brankou však domácí defenziva ustála.
31:02'
Sergej Zborovskij chvíli zůstal ležet po souboji v rohu obranného pásma, ale nakonec z ledové plochy odjíždí po svých!
30:36'
Peter Holland se skvěle stáhl do rohu obranného pásma, kde soupeře přitiskl k mantinelu a vybojoval kotouč pro domácí mužstvo.
30:05'
Brooks Macek si sjel pro puk do středního pásma, nicméně nikdo v černém dresu se mu nerozjel na křídle. Jekatěrinburg se prakticky nedostává dopředu.
29:41'
Malte Strömwall projel do útočného pásma, kde si puk krásně srovnal na forhendu, ale Gross jeho projektil schoval do lapačky.
29:08'
Další akce Petrohradu končí na zakázaném uvolnění. Domácí Jekatěrinburg po slabší pasáži znovu zpevnil defenzivu a nepouští soupeře do šancí.
28:35'
Pavel Kukštel dojel odražený puk v rohu útočného pásma, jenže zadovkou nepřihrál na nikoho ze spoluhráčů.
28:10'
Gross si dal pozor na dělovku od modré čáry a bez problémů schoval puk do lapačky. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
27:36'
Ilja Zacharov si sjel pro přihrávku do obranného pásma. Domácí tentokrát zaútočili po pravém křídle, ale u kotouče dlouho nezůstali.
27:10'
Jekatěrinburg se znovu dostal do útoku po levé straně ledové plochy, nicméně obrana Petrohradu si tentokrát dala pozor.
26:32'
Střídání v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg: ze hřiště odchází Jakub Kovář, přichází Vladislav Gross.
26:23'
Hostující brankář nyní prokázal fantastické čtení hry, když vyjel z branky před rozjetým soupeřem a vypíchl puk mimo nebezpečný prostor.
26:00'
Tak jsem to zakřikl! Petrohrad totiž přesilovou hru využívá a vyrovnává stav dnešního souboje! Přihrávku na modrou čáru dostal osamocený ANTON BURDASOV a příklepem překonal Jakuba Kováře. Asistence: Lukas Bengtsson, Ivan Morozov.
25:35'
Petrohrad se dostal do útočného pásma, nicméně akce hostujícího celku znovu skončila nepřesnou přihrávkou. Přesilovky dnes nejsou silnou stránkou.
25:10'
Anton Burdasov přišel o kotouč v útočném pásmu a domácí puk okamžitě vyhodili přes celé kluziště za branku Petrohradu.
24:50'
Petrohrad si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za krosček dostává Zachar Arzamascev.
24:06'
Jevgenij Timkin se otočil s pukem v prostoru před brankou a zakončil forhendem. Jeho pokus přizvedl dobře postavený Genoway do ochranné sítě.
23:26'
Kovář si dal pozor na zakončení z levé strany a připsal si dobrý zákrok. Vhazovat se bude po pravé ruce českého brankáře.
23:10'
Ivan Morozov nahodil puk do útočného pásma, jenže za jeho pobídkou se nevydal nikdo v bílém dresu Petrohradu. Hokejisté Jekatěrinburgu se dokázali ubránit.
22:29'
Anton Bělov dostal přihrávku na pravou stranu a dostal se do útočného pásma. Jeho projektil však skončil vedle levé tyčky Jekatěrinburgu.
22:05'
Jevgenij Ketov dostal přihrávku před branku, nicméně musel zakončovat z velmi těžké pozice a už puk nepřizvedl přes beton Jakuba Kováře.
21:26'
Igor Ožiganov se středem ledové plochy prosmýkl přes modrou čáru a vypálil zápěstím. Připravený Jakub Kovář jeho ránu vyrazil.
21:02'
Ivan Morozov se z pravé strany dostal do prostoru před brankou, kde si puk přehodil na forhend, ale jeho pokus skončil na betonu brankáře.
20:52'
Viktor Antipin dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, nicméně jeho průnik skončil u prvního obránce v červeném dresu.
20:15'
Jekatěrinburg uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale jeho akce skončila u zadáků Petrohradu.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 15:49.
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější domácí hokejisté. Jekatěrinburg byl totiž mnohem aktivnější a důraznější. Jedinou branku zatím vstřelil v osmé minutě Pavel Dacjuk. Petrohrad si sice zahrál přesilovku, ale šance si nevytvořil. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
20:00'
19:52'
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:48'
Znovu se Jekatěrinburgu podařilo vyhodit puk přes všechny čáry za branku soupeře. Petrohrad musí rozjet akci z obranného pásma.
18:30'
Domácí zatím zvládají skvěle také hru během oslabení. Petrohrad se není schopen udržet se v útočném pásmu.
17:52'
Také Petrohrad si zahraje přesilovku. Alexej Vasilevskij dostává dvě minuty za držení.
17:05'
Oscar Fantenberg rozjel akci Petrohradu z levé strany. Jeho nahození sice směřovalo na klec Jakuba Kováře, ale bránící hráč změnil směr dráhy letu puku.
16:29'
Ivan Morozov napadal rozehrávku domácích v jejich třetině. Jekatěrinburg vyzkoušel rychlou akci po levém křídle, ale Kemppainen puk srazil na střídačku.
16:05'
Macek si splnil defenzivní povinnosti v obranném pásmu a odstavil soupeře od kotouče. Domácí mužstvo zatím brání na jedničku.
15:29'
Pavel Kukštel si sjel na přihrávku mezi kruhy, odkud pohotově zakončil, ale Jakub Kovář udržel beton na ledové ploše a připsal si dobrý zákrok.
15:02'
Joonas Kemppainen zavezl puk do útočného pásma, nicméně v tísni nedokázal nebezpečně zakončit. Sudí navíc viděl přihrávku rukou.
14:13'
Peter Holland o chvíli později pálil z podobné pozice, ale do rány se mu obětavě položil obránce, který puk přizvedl do ochranné sítě.
14:05'
Pavel Dacjuk se mezi kruhy dostal k volnému kotouči a snažil se o zakončení do dolního rohu. Hostující brankář jeho projektil vykopl betonem.
13:22'
Avtomobilist si musel pomoci vyhozením kotouče přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Hra se přestěhuje před Jakuba Kováře.
13:10'
Hosté se rychlou akcí prodrali do útočného pásma, nicméně kombinace hokejistů Jekatěrinburgu skončila nepřesnou přihrávkou na levé křídlo.
12:50'
12:02'
Hosté se v oslabení na chvíli dokonce dostali do útočného pásma, kde se zkoušel uvolnit Viktor Antipin, ale pokus bekhendem trefil jen hráče v červeném.
11:35'
Hráči Petrohradu získali volný kotouč před svou brankou a dokázali jej vyhodit přes všechny čáry do bezpečí. Hostující kvarteto okamžitě střídá.
11:10'
Domácí se v úvodu přesilovky usadili v útočném pásmu, nicméně nikdo v červeném dresu si zatím netroufl na zakončení.
10:50'
Domácí si zahrají přesilovku. Hostující střídačka je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě.
10:32'
Emil Galimov se hnal do útočného pásma, kde si dokázal obhodit jednoho ze soupeřů, ale pokus forhendem se mu vůbec nepovedl.
10:10'
Pavel Dacjuk si ještě prodloužil pobyt na ledě a získal puk pro domácí mužstvo. Jeho rozehrávka na pravé křídlo našla jen hůl jednoho ze soupeřů.
09:32'
Pavel Dacjuk dohrál soupeře v rohu obranného pásma, nicméně Petrohrad nakonec dokázal puk odehrát do bezpečí. Domácí hráči však hýří aktivitou.
09:05'
Dacjuk se vrátil do obranného pásma, kde se skvěle zbavil obránce, nicméně jeho projektil zápěstím skončil vedle vzdálenější tyčky.
08:29'
Holzer ustál souboj v rohu obranného pásma a odstavil od kotouče jednoho ze soupeřů. Petrohrad je zatím směrem dopředu bezzubý.
08:02'
Korbinian Holzer dostal přihrávku na modrou čáru, odkud pohotově zakončil příklepem, ale jeho pokus prosvištěl těsně vedle levé tyčky.
07:30'
Další akce domácího celku končí postavením mimo hru. Příliš rychlý byl při přechodu do útočného pásma Golyšev. Vhazuje se ve středním pásmu.
07:15'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Domácí Avtomobilist se dostává do vedení! V útočném pásmu se k odraženému puku dostal Anatolij Golyšev, který přihrál mezi kruhy a PAVEL DACJUK bezpečně překonal brankáře! Asistence: Anatolij Golyšev, Charles Genoway.
06:27'
Malte Strömwall střílel od modré čáry, nicméně jeho projektil brankář domácího mužstva střelu schoval do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
06:05'
Zachar Arzamascev dojel odražený puk v rohu útočného pásma a rozehrál zadovkou na modrou čáru. Po jeho přihrávce však nikdo v červeném nezakončil.
05:26'
Igor Ožiganov si dal pozor v obranném pásmu, dostal se před Golyševa a obral domácího hráče o možnost zakončovat.
05:10'
Zakázané uvolnění hostujícího celku. Petrohradu se vůbec nepovedla rozehrávka. Vhazovat se bude po levici hostujícího brankáře.
04:16'
Až nyní se poprvé v utkání přerušuje hra. Jakub Kovář si dal pozor na dělovku od mantinelu a hravě schoval puk do připravené lapačky.
04:10'
Petrohrad nyní uklidňuje rozehrávku v zadních řadách. Nikdo z domácích hokejistů rozehrávku soupeře neatakuje. Trenéři posílají na led čerstvé síly.
03:38'
Hosté se z tlaku soupeře vymanili jen za cenu vyhození kotouče přes celé kluziště. Zakázané uvolnění se však nepíská.
03:10'
Stále se hraje bez jakéhokoliv přerušení. Hráči dlouho bojovali o kotouč ve středním pásmu, ale nakonec jej získali hokejisté Avtomobilistu.
02:34'
Viktor Antipin si sjel na přihrávku mezi kruhy, odkud pohotově zakončil příklepem, ale jeho pokus skončil na betonu připraveného brankáře!
02:10'
Jevgenij Ketov projel kolem mantinelu k modré čáře, nicméně následné nahození se mu vůbec nepovedlo a skončilo u obránce.
01:35'
Nikita Trjamkin poslal rozehrávku z obranného pásma do pásma útočného, kam si sjel Korbinian Holzer, ale jeho projektil minul branku.
01:10'
Ivan Morozov udržel pro hosty útočné pásmo na modré čáře, ale bekhendem poslal puk jen k domácím obráncům. Začalo se ve vysokém tempu.
00:36'
Anton Bělov se jako obránce dostal s pukem do útočného pásma, jenže měl před sebou hned dva zadáky, kteří jej o puk připravili.
00:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování dnešního souboje. Jekatěrinburg se ihned dostal do útočného pásma, ale první nahození minulo branku.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská hymna.
Oba týmy už nastupují na led. Domácí budou hrát v červeném, zatímco Petrohrad oblékne bílou sadu.
Češi a Slováci

Jakub Kovář (JEK) – 42 zápasů, 92,5 %
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu utkali na začátku prosince. Petrohrad doma zvítězil vysoko 7:2.
Avtomobilist Jekatěrinburg

Domácí celek zažívá takovou průměrnou sezónu. Ve čtyřiceti sedmi zápasech získal Avtomobilist padesát devět bodů a zatím mu patří pátá pozice Východní konference. Na druhý Omsk však ztrácí pouhé tři body. Jekatěrinburg se veze na vítězné vlně. Dokázal vyhrát už čtyřikrát v řadě. Naposledy doma přehrál výsledkem 4:1 Omsk.
SKA Petrohrad

Hostující Petrohrad zatím odehrál čtyřicet sedm zápasů, ve kterých vybojoval šedesát dva bodů a zatím mu patří druhá pozice. S tímto ziskem však zaostává za vedoucím CSKA Moskva o rovných devět bodů. Petrohrad navíc nemá vůbec dobrou formu. Z posledních pěti duelů zvítězil jen doma proti Soči. V posledním utkání prohrál 1:3 na ledě CSKA.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Avtomobilistem Jekatěrinburg a SKA Petrohrad. Duel začíná v 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.