KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jokerit : OMSK - 25. ledna 2021   17:30

27:45' Norman (Haapala) • 46:49' Haapala (Norman, Junttila)
2:5
(0:1, 1:1, 1:3)
OMSK
OMSK
13:48' Chochlačov  (Tolčinskij) • 25:19' Kablukov  (Kovalčuk, Zernov) • 41:46' Tolčinskij  (Kaski) • 50:59' Stas  (Gotovec, Kovalčuk) • 57:22' A. Potapov  (Stas)
Jokerit
Kalninš (Jukuri) – Lepistö, Lööv, D. Sklenička, Kivistö, A. Grant, Friman – H. Ikonen, O'Neill (A), Savinainen (A) – Nicklas Jensen, Schroeder, Hännikäinen – Haapala, Norman, Junttila – Anttila (C), Pihlström, Mäenalanen.
Bělov, Kulakov – Susujev, Šišlo
Hartwall Arena
OMSK
Bobkov (Hrubec) – Kaski, Jemelin (C), Čudinov, Běreglazov, Gončarov, Čisťakov, Gotovec – Boucher, Knight, K. Kostin – Kablukov, Zernov, Kovalčuk (A) – Chochlačov, K. Semjonov, Tolčinskij – Dědunov, Stas (A), A. Potapov.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Československá stopa v utkání

David Sklenička (JOK) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:33
Střely na branku: 29 – 26
Je konec! Avangard Omsk nakonec zvládl utkání na ledě Jokeritu a vítězí 5:2. Hned v úvodu třetí třetiny navýšil vedení Omsku Sergej Tolčinskij. Na jeho zásah ještě dokázal odpovědět Henrik Haapala, ale Omsku rychle vrátil dvoubrankové vedení Andrej Stas. Pojistku pak dvě minuty před koncem přidal Potapov.
59:53'
59:12'
Omsk už se nikam nežene. Hostující hokejisté si jsou vědomi svého dostatečného náskoku a dohrávají dnešní souboj s kotoučem na hokejkách.
58:36'
Corban Knight projel do útočného pásma, odkud střílel příklepem. Jeho pokus ještě tečoval Kovalčuk, ale od čepele zkušeného hráče se puk odrazil do ochranné sítě.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:53'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Nicklas Jensen – 2 min., držení).
57:22'
Avangard právě vstřelil branku!
Omsk přidává pátou branku a definitivně rozhoduje o svém vítězství v dnešním souboji! Přihrávku mezi kruhy dostal ALEXEJ POTAPOV a bez přípravy překonal brankáře. Asistence: Andrej Stas.
57:01'
Julius Junttila ustál souboj v rohu útočného pásma, kde následně odstavil Zernova, jenže už neměl dostatek sil na zakončení mezi tři tyče.
56:10'
Tommi Kivistö se zmocnil odraženého kotouče na levé straně a rozehrál pobídkou na pravé křídlo. Hráči v černém se nedostávají do tlaku.
55:41'
Veli-Matti Savinainen se dostal do útočného pásma, kde se krásně zbavil obránce, jenže jeho pokus skončil na betonu vynikajícího Bobkova.
55:10'
Klim Kostin střílel od modré čáry, jenže jeho pokus domácí brankář dobře viděl a skvěle vyrazil puk do rohu kluziště.
54:32'
Bobkov si dal pozor na zakončení z pravé strany a bez problémů udržel kotouč v lapačce. Vhazuje se po jeho levé ruce.
54:10'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Hokejisté Avangardu získávají v obranném pásmu jeden kotouč za druhým a vyhazují jej do bezpečí.
53:38'
Sergej Tolčinskij se tlačil do útočného pásma, jenže jeho přihrávka na Zernova skončila vedle branky domácího celku.
53:05'
Julius Junttila dostal dobrou přihrávku mezi kruhy, odkud pálil forhendem, ale jeho rána skončila vedle pravé tyčky.
52:35'
Julius Junttila si sjel na přihrávku na pravou stranu, projel do útočného pásma, ale jeho rána příklepem skončila v lapačce brankáře Bobkova.
52:10'
Denis Zernov se vrátil do obranného pásma, kde skvělým zákrokem odehrál puk do středního pásma. Domácí se nyní nedostávají do zakončení.
51:35'
Viktor Lööv nahodil puk do útočného pásma, jenže nikdo v tmavém dresu Jokeritu se k jeho přihrávce nedostal.
51:20'
Hostující brankář Bobkov si bez problémů poradil s další dělovkou z pravé strany a vyrazil puk do bezpečí k mantinelu.
50:59'
Hostující Omsk přidává další branku a znovu odskakuje na rozdíl dvou branek. Kirill Gotovec poslal fantastickou přihrávku na brankoviště a ANDREJ STAS už měl snadnou práci! Asistence: Kirill Gotovec, Ilja Kovalčuk.
50:10'
Julius Junttila střílel z levé strany z ostrého úhlu, jenže trefil jen boční síť. Hokejisté Avangardu se následně ubránili obloučkem do středního pásma.
49:54'
49:41'
Oliwer Kaski střílel z pravé strany útočného pásma, jenže jeho pokus zablokoval hned první obětavý obránce domácího Jokeritu.
49:11'
Denis Zernov nechtěně vyrazil domácí klec z jejího postavení. Rozhodčí přerušil hru a ihned vykázal hru ven do středního pásma.
48:39'
Alex Grant střílel z levé strany útočného pásma, jenže jeho pobídka na hůl Junttily byla příliš pomalá a obrana Avangardu se stačila stáhnout.
48:10'
Alexej Běreglazov zavezl puk do útočného pásma a nahozením jej poslal na branku domácího brankáře. Janis Kalninš nahození bez problémů vyrazil.
47:54'
Počet hráčů na ledě se vyrovná. Markus Hännikäinen totiž dostává dvě minuty za držení hole.
47:24'
Jokerit si navíc zahraje přesilovku. Sergej Tolčinskij dostává dvě minuty za hrubost.
47:12'
Alex Grant neustál souboj ve středním pásmu a napadající soupeřem jej poslal na hrazení. Jokerit se ale ihned tlačí zpátky do útoku.
46:49'
Jokerit právě vstřelil branku!
Domácí celek ještě dramatizuje závěr dnešního souboje! HENRIK HAAPALA dostal přihrávku mezi kruhy, kde puk nabral betonem a uklidil jej za Bobkovova záda! Asistence: John Norman, Julius Junttila.
46:10'
Corban Knight dostal skvělou přihrávku před branku Jokeritu, ale z těsné blízkosti už kotouč nestačil přizvednout nad Kalninšův beton!
45:38'
Veli-Matti Savinainen dojel nahození za branku soupeře, kde ustál souboj s Kovalčukem a rozehrál na modrou čáru. Domácí se ale nedostávají do zakončení.
45:10'
Nicklas Jensen střílel zápěstím od modré čáry, ale hostující brankář jeho projektil dobře viděl a bez problémů vyrazil puk někam k mantinelu.
44:28'
Na opačné straně si Kalninš dal pozor na střelu zápěstím od mantinelu a bez problémů schoval puk do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
44:10'
Bobkov si pohlídal mezírku u levé tyčky a bez problémů schoval kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho levé ruce.
43:28'
Henrik Haapala se v útočném pásmu dostal k odraženému puku a okamžitě střílel příklepem. Bobkov opět rychle vykopl levý beton.
43:01'
Bobkov si dal dobrý pozor na nahození od modré čáry a vyrazil kotouč do ochranné sítě. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
42:37'
Kalninš si dal pozor na dělovku od modré čáry a vyrazil kotouč pravým betonem. Hostující celek nechce pustit Jokerit zpátky do kontaktu.
42:09'
Omsk se nadále tlačí do útočného pásma. Kaski se dostal k odraženému kotouči, jenže v pádu jej poslal jen na beton domácího Kalninše.
41:46'
Hned z další akce však hostující celek dokázal udeřit a využívá přesilovou hru. Příliš mnoho prostoru dostal na levé straně SERGEJ TOLČINSKIJ a zápěstím překonal brankáře! Asistence: Oliwer Kaski.
41:22'
Už to vypadalo, že Omsk přesilovku využije, ale Reid Boucher minul odkrytou část branky domácího mužstva!
41:03'
Avangard si zahraje přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Norman.
40:23'
Reid Boucher se na pravém křídle zbavil obránce a zakončil forhendem. Jeho pokus skončil v lapačce dobře postaveného obránce.
40:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování závěrečné třetiny. Jokerit se ve třetí části bude snažit pokračovat v aktivním pojetí hry a vyrovnat.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:06.
Střely na branku: 22 – 13
Druhá třetina končí! I po čtyřiceti minutách mohou být spokojenější hokejisté hostujícího Avangardu. Vedení Omsku totiž navýšil Ilja Kablukov. Za Jokerit odpověděl o dvě minuty později John Norman. Finský celek byl od té doby mnohem aktivnější, ale vyrovnání se zatím nedočkal.
40:00'
39:29'
David Sklenička přišel o puk ve středním pásmu. Na opačnou stranu pelášil s kotoučem na hokejce Ilja Kovalčuk, ale ani hvězda Omsku nezakončila.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:42'
John Norman si na modré čáře kličkou zbavil obránce, našel Schroedera, jehož projektil minul branku soupeře o pořádný kus.
38:20'
Antti Pihlström pálil z pravé strany, jenže před Bobkovem nedorážel nikdo v tmavém dresu finského mužstva.
37:35'
David Sklenička se ještě snažil udržet puk v útočném pásmu, jenže tentokrát už mu kotouč přeskočil přes čepel hokejky do pásma středního.
37:10'
David Sklenička pálil od modré čáře, jenže český obránce prudkou ránou netrefil branku hostujícího celku. Jokerit však nadále drží útočné pásmo.
36:41'
Bobkov se přesunul k pravé tyči a s přehledem vyrazil dělovku od mantinelu. Brankář Avangardu se v posledních minutách rozhodně nenudí.
36:05'
Jordan Schroeder před brankou Omsku nebezpečně tečoval nahození od modré čáry, jenže Bobkov vytáhl reflexivní zákrok ramenem a stále drží hosty ve vedení.
35:26'
Corban Knight napadal rozehrávku JOkeritu na modré čáře. Osamocený hráč Avangardu však proti přesile domácích hráčů neměl šanci na úspěch.
35:06'
Igor Bobkov dobře viděl dělovku od modré čáry a bez problémů schoval kotouč mezi betony. Vhazuje se po jeho levé ruce.
34:35'
Kirill Gotovec chyboval při rozehrávce v rohu obranného pásma a málem nabídl hráčům Jokeritu obrovskou šanci. Domácí byli natolik překvapení, že o puk přišli.
34:02'
Janis Kalninš si dal pozor na prudké nahození ze středního pásma a vyrazil puk na hokejku spoluhráče z defenzivy. Avangard se po delší době podíval vpřed.
33:36'
Jordan Schroeder měl moře prostoru na pravé straně, jenže místo zakončení také zvolil přihrávku na modrou čáru. Jokerit potřebuje hrát přímočařeji.
33:10'
Julius Junttila rozjel další akci Jokeritu z obranného pásma. Domácí hráč rozehrál na pravou stranu, odkud pálil Sami Lepistö, který trefil obránce.
32:36'
Alex Grant také mohl střílet, ale raději ještě přihrávkou před branku hledal spoluhráče. Domácí celek si nyní vytvořil solidní tlak v útočném pásmu.
32:10'
Antti Pihlström objel branku Omsku a přihrál na modrou čáru, odkud poté tvrdě vypálil Tommi Kivistö, jenže jeho pokus příklepem jen zaduněl o zadní mantinel.
31:32'
Corban Knight byl jako první u odraženého kotouče v obranném pásmu a dokázal puk vyhodit do bezpečí. Jokerit však zvyšuje agresivitu při napadání.
31:05'
Marko Anttila jen nahodil puk za branku Avangardu a odjel na střídačku. Vysoký útočník toho v posledních minutách odehrál opravdu mnoho.
30:35'
David Sklenička uspěl v souboji na červené čáře a získal puk pro domácí Jokerit. Tempo hry v posledních minutách poněkud opadlo.
30:12'
Marko Anttila tvrdým hitem dohrál jednoho z obránců v bílém dresu za brankou Avangardu. Domácí čahoun se snaží strhnout výkonem své spoluhráče.
29:26'
Alexandr Chochlačov se dostal k přihrávce na levé křídlo, odkud se prodral do prostoru mezi kruhy, ale jeho pokus minul zadní tyčku.
29:00'
Domácí spěchali vpřed ve třech proti jedinému obránci v bílém. Hráči Jokeritu si obránce i brankáře skvěle rozhýbali, ale Markus Hännikäinen v obrovské šanci minul odkrytou klec!
28:22'
Ilja Kovalčuk se zjevil zcela osamocený před brankou Jokeritu, kde se dostal do zakončení bekhendem. Jeho pokus ale minul levou tyčku!
28:10'
Corban Knight na opačné straně objel branku Jokeritu a po mantinelu přihrál nahoru na modrou čáru. Následné zakončení však zablokoval obránce.
27:45'
Jokerit se nakonec dočkal rychlého snížení! Domácí celek pokračoval v tlaku v útočném pásmu. Před brankou se k odraženému puku dostal JOHN NORMAN a bekhendem překvapil brankáře! Asistence: Henrik Haapala.
27:34'
Markus Hännikäinen tvrdě vypálil od modré čáry. Před brankou ještě clonil Marko Anttila, ale brankář Avangardu si připsal zákrok.
27:12'
Corban Knight musel rozehrávat pod tlakem v obranném pásmu. Obránce hostujícího Avangardu si v pravou chvíli pomohl vyhozením o mantinel.
26:27'
Jordan Schroeder dojel vlastní nahození do útočného pásma, jenže ve velké rychlosti už nedokázal přihrát na někoho v černém dresu Jokeritu.
26:00'
Domácí si z tlaku hostujícího celku dokázali pomoci jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Kalninšem.
25:19'
Hostující Omsk dokázal využít ojedinělou šanci. Kovalčuk v útočném pásmu celou akci rozjel, přihrál na pravou stranu, odkud střílel ILJA KABLUKOV, jehož první ránu Kalninš vyrazil, ale na dorážku už byl krátký! Asistence: Ilja Kovalčuk, Denis Zernov.
25:10'
Julius Junttila projel s pukem na čepeli do útočného pásma, kde ještě vybídl Haapalu, jehož dělovka příklepem nemířila mezi tři tyče.
24:26'
John Norman se na pravém kruhu opřel do odraženého kotouče, ale brankář Omsku se bleskově přesunul k levé tyči a puk vyrazil.
24:10'
Sami Lepistö střílel od modré čáry, ale hostující brankář jeho pokus skvěle viděl a připsal si další snadný zákrok pravým betonem.
23:25'
Domácí se nepřesnou kombinací sami zahnali pryč z útočného pásma. Avangard si tak po delší pasáži strávené v obranné třetině může odpočinout.
23:00'
22:26'
Omsk nadále drží kotouč daleko od obranného pásma. Domácímu Jokeritu se v dnešním souboji v přesilových hrách vůbec nedaří.
22:01'
Alexej Jemelin se ve vlastním oslabení dostal do rychlého protiútoku, který zakončil střelou zápěstím. Janis Kalninš jeho pokus ukryl v lapačce.
21:25'
Veli-Matti Savinainen dostal přihrávku do nebezpečného prostoru mezi kruhy, jenže jeho pokus skončil vedle levé tyčky branky Avangardu.
21:00'
Jokerit si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Kaski.
20:26'
20:10'
Avangard uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Hosté se ihned vydali do útoku, ale přihrávku na pravé křídlo si pohlídali domácí zadáci.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:19.
Střely na branku: 10 – 10
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější hokejisté hostujícího Avangardu. Domácí Jokerit sice vstoupil do zápasu aktivně, ale své šance v branku nepřetavil. Naopak na opačné straně se trefil Chochljačov. Oba týmy si poté zahrály přesilovku, ale další branka zatím nepadla. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
20:00'
19:15'
Reid Boucher získal odražený kotouč, který vyvezl na polovinu soupeře a nahodil puk za branku Jokeritu. Domácí se v přesilovce zatím moc nedaří.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:26'
Jokerit si zahraje první přesilovku. Alexej Jemelin dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
18:15'
Nicklas Jensen z otočky poslal přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže Marko Anttila se nechal hravě odstavit od puku. Avangard zatím brání skvěle.
18:00'
Janis Kalninš povyjel proti ráně z levého křídla a bez problémů schoval kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
17:45'
Brian O'Neill se v útočném pásmu prokličkoval do obrovské šance, ale hostující brankář mu skvěle zmenšil střelecký úhel a udržel Avangard ve vedení!
17:20'
17:05'
Denis Zernov před brankou Jokeritu tečoval zajímavé nahození z levé strany, jenže od jeho hokejky se kotouč odrazil mimo tři tyče.
16:26'
Domácí se ve vlastním oslabení dostali do útočného pásma a dokonce zakončili. Rána z levé strany však minula branku o pořádný kus.
16:12'
Sergej Tolčinskij se dostal do útočného pásma, kde se dobrou kličkou zbavil obránce, ale jeho projektil minul klec Jokeritu.
15:20'
Antti Pihlström dostává dvě minuty za držení a Avangard si zahraje první přesilovku.
15:09'
Corban Knight se na opačné straně ledové plochy zjevil v obrovské šanci, jenže jeho pokus směřující k zadní tyči domácí brankář na poslední chvíli vyrazil!
14:41'
Nicklas Jensen střílel zápěstím z prostoru mezi kruhy, jenže hostující brankář jeho pokus se štěstím vyrazil hřbetem lapačky!
14:12'
Viktor Lööv dostal prostor na levé straně, odkud nahodil puk před branku soupeře, ale nikdo ze spoluhráčů jeho úmysl nepochopil.
13:48'
Hostující Avangard Omsk se ještě v první třetině dostává do vedení! Hosté se dostali do útočného pásma. Maxim Čudinov vypálil od modré čáry a jeho pokus tečoval do branky ALEXANDR CHOCHLAČOV. Asistence: Maxim Čudinov, Sergej Tolčinskij.
13:35'
Andrej Stas se hnal za přihrávkou do útočného pásma, nicméně jeho projektil skončil na betonu připraveného gólmana.
13:12'
Ilja Kablukov si řekl o přihrávku na pavou stranu, jenže dostal příliš prudkou pobídku a puk mu uskočil až za branku domácího mužstva.
12:42'
Denis Zernov protečoval puk do útočného pásma, jenže za jeho pobídkou se neprodral nikdo v bílém dresu hostujícího Avangardu.
12:15'
Julius Junttila si v útočném pásmu našel prostor pro zakončení zápěstím, ale jeho projektil hostující brankář bez problémů vyrazil!
11:35'
Viktor Lööv znovu uklidnil rozehrávku Jokeritu za brankou domácího celku. Hráči v černém stále nenašli recept, jak překonat defenzivní val Avangardu.
11:10'
Andrej Stas se z pravého křídla dostal před branku finského celku, jenže v tísni už nedokázal seřídit svá mířidla a branku vůbec netrefil.
10:32'
Ilja Kovalčuk poslal prudkou přihrávku na útočnou modrou čáru, nicméně jeho pobídka našla jen dobře postaveného Anttilu.
10:12'
Sami Lepistö vybojoval puk v souboji v rohu obranného pásma a pomohl si přihrávkou za branku. Jokerit má však velké problémy s přechodem vpřed.
09:35'
Henrik Haapala dohrál v rohu obranného pásma Andreje Stase. Podle rozhodčích se však jednalo o učebnicový hit.
09:10'
Markus Hännikäinen si sjel na přihrávku do středního pásma, kde se dobře zbavil napadajícího soupeře, ale už neoslovil spoluhráče. V úvodu se hraje hodně bojovně.
08:41'
Ilja Kovalčuk se dostal k odraženému puku na pravé straně útočného pásma, nicméně jeho dělovka skončila na betonu brankáře.
08:10'
Maxim Gončarov se středem ledové plochy tlačil do útočného pásma, jenže Jordan Schroeder mu skvělým zákrokem vypíchl puk do bezpečí
07:38'
Veli-Matti Savinainen nahodil puk po mantinelu do útočného pásma, nicméně jeho nahození nenašlo nikoho v tmavém dresu Jokeritu.
07:12'
Veli-Matti Savinainen dostal přihrávku do prostoru mezi kruhy, odkud pohotově pálil forhendem, ale jeho pokus minul vzdálenější tyčku.
06:51'
Andrej Stas projel za přihrávkou na pravé křídlo, jenže k němu okamžitě přistoupil obránce, který jej skvělou poziční hrou obral o kotouč.
06:02'
Julius Junttila vyvezl puk do středního pásma, kde udělal oblouček a uklidnil rozehrávku finského celku. Oba týmy aktuálně střídají.
05:32'
Corban Knight skvěle napadal rozehrávku Jokeritu v jeho obranném pásmu. Niklas Friman si však poradil a odrazem o mantinel puk vyhodil.
05:10'
Antti Pihlström poslal přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže Jordan Schroeder si ve vysoké rychlosti nepotykal se zpracováním a puk mu uskočil k soupeři.
04:24'
Markus Hännikäinen zakončoval na opačné straně z levé strany, ale hostující brankář si s jeho ránou poradil efektním zákrokem lapačkou!
04:10'
si sjel na přihrávku před branku Jokeritu, jenže musel zakončovat těsně u brusle a jeho pokus trefil domácího brankáře do betonu.
03:42'
Denis Zernov se dostal do útočného pásma, jenže Denis Zernov projel přes modrou čáru ještě rychleji. Akce Avangardu tak končí ofsajdem.
03:10'
Alexej Jemelin střílel z levé strany. Jeho pokus zápěstím přizvedl obránce v černém dresu do ochranné sítě.
02:32'
Domácí zadáci mají v úvodních minutách dnešního souboje velké problémy s aktivním napadáním Avangardu. Rozehrávka Jokeritu je plná nepřesností.
02:12'
Hosté sehráli hodně rychle přečíslení! Hned tři hráči Avangardu se ocitli před brankou Jokeritu, ale zakončení Kablukova trefilo jen boční síť.
01:28'
Markus Hännikäinen se od levého mantinelu dostal ke střele, jenže jeho projektil mířil jen do prostoru, kde byl připravený brankář Avangardu.
01:10'
Julius Junttila si sjel pro přihrávku do obranného pásma, krásně se otočil a projel až do pásma útočného. Akce Jokeritu však končí ofsajdem.
00:35'
Antti Pihlström dostal přihrávku do středního pásma, kde se dobře zbavil obránce, ale nedokázal kotouč sklepnout na spoluhráče.
00:10'
Jokerit uspěl na úvodním vhazování dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale akce po pravém křídle skončila nepřesným nahozením.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská a finská hymna.
Oba týmy už jsou na ledě. Jokerit bude hrát v černém, zatímco Omsk oblékne bílou sadu.
Češi a Slováci

Šimon Hrubec (OMS)
David Sklenička (JOK)
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu utkali na konci září. Omsk doma zvítězil 3:2 v prodloužení.
Jokerit Helsinky

Domácí Jokerit Helsinky na tom také není vůbec špatně. Jediný finský celek v Kontinentální hokejové lize získal ve čtyřiceti pěti zápasech padesát pět bodů a patří mu pátá pozice Západní konference. Oproti týmům kolem sebe má Jokerit o čtyři odehrané zápasy méně. V posledním utkání navíc dokázal zvítězit 3:1 na ledě CSKA Moskva.
Avangard Omsk

Hostující Avangard odehrál v letošním ročníku už čtyřicet osm zápasů, ve kterých nasbíral šedesát čtyři bodů. Hostující Omsk tak drží druhou pozici Východní konference za vedoucí Kazaní. Na vedoucí celek však ztrácí propastných dvanáct bodů. V posledním duelu dokázal Omsk zvítězit na ledě Traktoru Čeljabinsk a přerušil sérii tří porážek v řadě.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Jokeritem Helsinky a Avangardem Omsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.