KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Spartak Moskva : Novosibirsk - 25. února 2021   17:30

Spartak Moskva
03:06' Fjodorov (Djuse) • 30:04' R. Hanzl (Djuse, Talalujev)
2:3
(1:2, 1:0, 0:0 - 0:1)
Novosibirsk
Novosibirsk
12:23' Milovzorov  (Šarov) • 17:46' Šaškov  (K. Alexejev, Vl. Ušenin) • 64:49' Šarov  (O. Li)

Zblokované střely 7:9
Arťom Fjodorov (Spartak Moskva) poslal domácí celek do vedení, Jegor Milovzorov (Novosibirsk) srovnal na 1:1. Nikita Šaškov (Novosibirsk) poprvé v zápase poslal Sibir do vedení, ale za domácí srovnal Robin Hanzl. Na konci prodloužení rozhodl o výhře Alexandr Šarov.
64:49'
Sibir právě vstřelil branku!
Hostující celek vyhrává tento zápas, po rychlé akci se prosazuje po pěkném blafáku ALEXANDR ŠAROV. Rozhodčí s kolegou u videa dlouhou dobu řešili, zda akci nepředcházel ofsajd. Branka platí, a tak tento mač vyhrává Sibir. Asistence: Oleg Li,
64:36'
Už se pravděpodobně nic nestane.
64:00'
Poslední minuta prodloužení začala.
63:29'
Danil Romancev (Novosibirsk) pálil z mezikruží, jeho rána byla nepřesná.
63:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v prodloužení.
62:18'
Arťom Fjodorov (Spartak Moskva) to vzal na sebe, jeho tvrdou ránu vytěsnil brankář nad branku do ochranné sítě.
61:33'
Domácí mají kotouč pod kontrolou a na nějakou šanci čekají.
60:51'
Další ránu vyslal hostující celek na domácí branku, puk končí nad brankou.
60:27'
Jegor Milovzorov (Novosibirsk) se po pěkné samostatné akci dostal do střelecké pozice, ale jeho ránu kryje brankář. Puk vyrazil, hra pokračuje dál.
60:01'
Prodloužení začalo.
60:01'
Ve třetí třetině jsme branku neviděli, a tak za stavu 2:2 uvidíme prodloužení. 29:22, tak vypadá statistika střel na branku.
60:00'
59:42'
Ještě jedno přerušení. Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině, Andrej Jermakov (Novosibirsk) rozehrává od své branky.
58:34'
Spartak si během pěti vteřin vypracoval tři dobré šance, ale Anton Krasotkin dokázal své spoluhráče podržet a kotouč uhájil před brankovou čárou.
Dnešní utkání sleduje 3 430 diváků.
58:19'
Zakázané uvolnění, buly před brankou Spartaku.
58:02'
Hosté mají kotouč ve středním pásmu a s rozehrávkou nepospíchají.
57:04'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, nerozhodný stav domácím nevyhovuje, Spartak chce vyhrát v základní hrací době.
56:35'
Po krátké přestávce hra pokračuje dál. Nyní se hosté dostali před branku Spartaku, ale Jegor Milovzorov (Novosibirsk) vypálit neodkázal.
55:25'
Spartak rozehrává od své branky, následně Lukáš Radil dostal hru do útočného pásma. Pak se on dostal do zakončení, ale Anton Krasotkin kryje jeho ránu. Komerční přestávka.
54:43'
Tři a půl minuty se nyní nepřerušovalo, sledujeme klidnější pasáž hry. Spartak hraje aktivně, ale obrana Sibiru se zatím v pohodě brání.
54:24'
Hokejisté v červeném se usadili v útočném pásmu, kde kombinují a pokouší se vstřelit rozhodující branku.
53:51'
Arťom Serikov (Spartak Moskva) nahodil kotouč do útočného pásma, a pak domácí pokračovali ve hře v útočném pásmu. Anatolij Nikoncev (Spartak Moskva) si sjel před branku, ale vypálit nedokázal.
52:35'
Optickou převahu mají momentálně domácí, hrají aktivněji, dostávají se snadněji do střeleckých pozic.
51:42'
Hraje se spíše ve středním pásmu, mnoho šancí k vidění není. Nyní pálil Maxim Cyplakov, jehož pokus vyrazil brankář.
50:40'
Lukáš Radil (Spartak Moskva) se usadil se svými spoluhráči v útočném pásmu, ale do výraznější šance se hráči Spartaku nedostali. Obrana Sibiru byla připravená.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, aktuálně platí nerozhodný stav 2:2.
48:57'
Vladislav Ušenin (Novosibirsk) se pokoušel dostat do útočného pásma, ale hra je přerušena pro postavení mimo hru.
47:20'
Domácí početní výhodu neproměnili, pokračujeme pět na pět.
47:00'
Lukáš Radil (Spartak Moskva) pálil z dobré pozice, jeho rána končí těsně vedle branky, gólman zasahovat tentokrát nemusel.
46:13'
Vyloučený domácí hráč se vrací do hry, následovat bude minutová přesilovka Spartaku.
45:51'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, ale ani jeden celek se nemůže prosadit v útočném pásmu.
45:16'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Ilja Chochlov – 2 min., držení hole).
44:47'
Hostující celek hraje přesilovku, Ilja Chochlov (Novosibirsk) pálil z dobré pozice, jeho ránu vyrazil brankář.
44:31'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Arťom Fjodorov – 2 min., krosček).
44:06'
Sibir se propracoval do střelecké pozice, ale vypálit hosté nedokázali.
43:31'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Andrej Jermakov – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jori Lehterä – 5 min., bitka).
43:14'
Zbytečně se nepřerušuje, fanoušci jsou svědky zajímavého zápasu, který je momentálně vyrovnaný.
42:25'
Stěpan Sannikov (Novosibirsk) se dostal do dobré střelecké pozice, jeho pokus nebyl vůbec špatný. Sledujeme klidnější pasáž hry.
41:16'
Utkání pokračuje třetí třetinou, hostující celek rozehrává od své branky a pokouší se něco vymyslet.
40:01'
Robin Hanzl (Spartak Moskva) je autorem jediné branky ve druhé třetině. Rodák z Ústí nad Labem dokázal srovnat stav zápasu na aktuálních 2:2.
40:00'
39:40'
38:35'
Pomalu, ale jistě se dostáváme do poslední minuty hry ve druhé třetině. Domácí kontrolují hru, na nějakou výraznější šanci čekáme.
37:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině. Sledujeme klidnější pasáž hry.
36:30'
Andrej Jermakov (Novosibirsk) byl volný na chvilku před brankou, ale domácí obrana ho nenechala přijmout přihrávku od spoluhráče.
36:07'
Vhazovat se nyní bude před brankou domácích. Hosté vyhráli buly, následovala rána od modré čáry, Ilja Chochlov (Novosibirsk) pálil hodně nepřesně.
35:08'
Spartak znovu vyhazuje přes všechny čáry.
34:33'
Spartak dokázal vyhodit, a tak mohl šetřit čas v útočném pásmu. Výraznější šanci si hráči v červeném nevypracovali.
33:42'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme rychlý hokej, hosté se nastěhovali do útočného pásma.
33:40'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Robin Hanzl – 2 min., krosček).
33:40'
Hra je nyní přerušena. Komerční přestávka.
32:44'
Mikael Ruohomaa (Novosibirsk) se dostal do útočného pásma s kotoučem, ale neměl potřebnou podporu od spoluhráčů.
30:04'
Spartak právě vstřelil branku!
Gól, je vyrovnáno na 2:2, prosazuje se povedenou střelou rodák z Ústí nad Labem ROBIN HANZL. Po střele spoluhráče tečoval kotouč nechytatelně před brankou. Asistence: Emil Djuse a Ilja Talalujev.
29:45'
Emil Djuse (Spartak Moskva) pálil od modré čáry, jeho rána končí nad brankou. Následně aktivní hra domácích pokračuje dál.
28:49'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Jegor Milovzorov – 2 min., vysoká hůl).
28:21'
Domácí Alexandr Truškov (Spartak Moskva) přerušil hru, nahození od modré čáry kryje v rukavici. Komerční přestávka.
27:12'
Pavel Černov (Spartak Moskva) se z ničeho nic dostal do výborné střelecké pozice, ale jeho rána končí těsně vedle branky, Anton Krasotkin (Novosibirsk) zasahovat nemusel.
26:15'
Tlak domácích pokračuje dál, sledujeme rychlou hru, zbytečně se nepřerušuje. Mnoho šancí jsme v této třetině zatím neviděli.
26:03'
25:34'
Novosibirsk vyhazuje přes všechny čáry, následně to při vlastním oslabení zkoušel Danil Romancev. Vypálit na branku ale nedokázal.
24:31'
Dmitrij Višněvskij (Spartak Moskva) pálil od modré čáry, jeho projektil zastavila obrana soupeře.
24:03'
Domácí celek vyhrál buly v útočném pásmu, kde kombinuje.
24:03'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Stěpan Sannikov – 2 min., držení).
23:20'
Hosté se usadili v útočném pásmu, Mikael Ruohomaa zkoušel vypálit, ale jeho projektil byl zblokovaný.
22:46'
Sibir špatně rozehrál, a tak se píská zakázané uvolnění, buly před brankou hostujícího celku.
22:19'
Moskva vybojovala buly v útočném pásmu, ale obrana si dokázala poradit.
22:17'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
21:02'
Nikita Pivcakin (Spartak Moskva) se dostal do střelecké pozice, jeho projektil kryje brankář. Buly před brankou Sibiru.
20:01'
Hostující celek vede po první třetině o jednu branku. Uvidíme, jak se hra bude vyvíjet ve druhé části zápasu.
20:00'
19:40'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
17:46'
Z dorážky z bezprostřední blízkosti branky se prosazuje obranou neobsazený NIKITA ŠAŠKOV. Hosté otáčejí vývoj zápasu a jdou do vedení. Asistence: Konstantin Alexejev a Vladislav Ušenin.
17:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.
16:08'
Spartak se usadil v útočném pásmu, Arťom Serikov se dostal do střelecké pozice, ale minul branku. Následně další střelu kryje brankář.
15:14'
Přesilovku hrají domácí, sledujeme aktivní hru Spartaku, obrana Sibiru je pozorná.
13:47'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Mikael Ruohomaa – 2 min., podrážení).
12:44'
Stav zápasu je vyrovnan, sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
12:23'
V přesilovce je vyrovnáno. Po dobré přihrávce Šarova se prosazuje osamocený před brankou stojící JEGOR MILOVZOROV. Asistence: Alexandr Šarov.
11:43'
Konstantin Alexejev (Novosibirsk) pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje Alexandr Truškov. Buly před brankou Spartaku.
11:34'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jevgenij Kulik – 2 min., hákování).
10:53'
Mikael Ruohomaa (Novosibirsk) se vrací za svou branku, odkud rozehrává. Čeká na dostřídání spoluhráčů.
09:48'
Komerční přestávka.
09:30'
Danil Romancev (Novosibirsk) byl mezi kruhy, kam přihráli domácí kotouč, a tak se směr hry otáčí. Hrát mohou hokejisté Sibiru. Následně je hra přerušená
08:24'
Anton Krasotkin (Novosibirsk) si snadno poradil s ránou od modré čáry, kterou vyslal Alexandr Nikišin. Domácí vybojovali buly v útočném pásmu.
07:32'
Hostující celek rozehrává od své branky, následně pálil Alexandr Šarov. Jeho pokus zastavil domácí Alexandr Truškov, vhazovat se bude před jeho brankou.
07:00'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Alexandr Torčeňuk čekal na přihrávku, ale jeho rána končí mimo.
06:30'
Vhazovat se bude ve středním pásmu. Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.
06:17'
Martin Bakoš (Spartak Moskva) pálil z mezikruží, ale jeho pokus kryje brankář.
05:35'
Jori Lehterä (Spartak Moskva) dnes nastupuje ke svému 300. zápasu v KHL.
05:08'
Dmitrij Višněvskij (Spartak Moskva) čekal na přihrávku od modré čáry, ale jeho projektil končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.
04:37'
Spartak vybojoval buly v útočném pásmu, ale k puku se hráči v červeném nedostali. Směr hry se tedy otáčí.
04:20'
Mikael Ruohomaa (Novosibirsk) to zkoušel od modré čáry, ale jeho rána byla zblokovaná.
03:06'
Domácí celek se dostává do vedení, tvrdouránou se prosazuje z mezikruží ARŤOM FJODOROV. Asistence: Emil Djuse.
02:57'
Nikolaj Děmidov (Novosibirsk) se probojoval k zakončení. Jeho ránu od modré čáry kryje brankář Alexandr Truškov. Buly před jeho brankou.
02:37'
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.
02:00'
Nikita Šaškov (Novosibirsk) vedl útočnou akci svého celku, dostal se do zakončení, ale brankář Spartaku byl pozorný.
01:30'
Domácí rozehrávají od své branky, následně se dostali do šance, ale neuspěli.
00:40'
Anatolij Nikoncev to vzal na sebe, jeho tvrdá rána z první končí mimo branku.
00:14'
Domácí vybojovali buly v útočném pásmu, ale do šance se nedostali.
00:01'

Spartak Moskva: Truškov (Chomčenko) – Rylov, D. Višněvskij, Djuse, Nikišin, Serikov, Kulik, Sokolov, Pivcakin – Lehterä, Širokov, Radil – Nikoncev, R. Hanzl, Fjodorov – Bakoš, Talalujev, P. Černov – M. Cyplakov, Torčeňuk, Zlobin.

HC Sibir Novosibirsk: Krasotkin (Säteri) – Děmidov, Jokipakka, Gurkin, Jermakov, Ilja Morozov, K. Alexejev, Chochlov – Ruohomaa, Šarov, O. Li – Milovzorov, Romancev, N. Korotkov – Vj. Ušenin, Vl. Ušenin, Šaškov – Česalin, Sannikov, Dubakin – Ovčinnikov.

Rozhodčí: Belov, Oskirko – Slavikovskij, Kučava.
Poslední vzájemný zápas se odehrál 1. prosince 2020 a domácí Sibir vyhrál 2:0.
Spartak Moskva odehrál 58 zápasů s bilancí 20-8-6-24 a získal 62 bodů. V tabulce Západní konference je na osmé, poslední postupové, pozici Z posledních pěti zápasů tým vyhrál čtyři. Poradil si s Rigou 2:1, Novgorodem 3:2, Kazaní 3:2 v prodloužení a Soči 6:1. Tým nestačil na Petrohrad 1:3.
HC Sibir Novosibirsk odehrál 58 zápasů s bilancí 19-6-4-29 a získal 54 bodů. V tabulce Východní konference je na deváté, první nepostupové pozici. Na play-off ztrácí 12 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Nižněkamskem 2:1 v prodloužení, Barysem 5:1 a Čeljabinskem 4:2. Nestačil na Barys 2:3 a na Omsk 0:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Spartak Moskva a HC Sibir Novosibirsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.