Bělorusko - Švýcarsko | ONLINE | 14.5.2013 12:15 | MS v hokeji Finsko/Švédsko 2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Prozatím se s vámi loučíme. Ve 16:15 se z haly Globen přihlásíme znovu, a to z utkání Česko – Norsko, které nesmí ujít žádnému českému fanouškovi.
Bělorusové na turnaji končí, proto jsou vyhlášeni tři nejlepší hráči Běloruska za celý šampionát:

Vitalij Belinskij (B)
Oleg Goroško (O)
Konstantin Kolcov (Ú)
HVĚZDY ZÁPASU:
BLR: Vjačelav Andrjuščenko (Ú) – 0+1
SVI: Matthias Bieber (Ú) – 1+1
Švýcaři žijí dál svůj sen! Vyhrávají skupinu A se ztrátou jednoho jediného bodu! Po výhře 4:1 nad Běloruskem půjdou svěřenci kouče Seana Simpsona do čtvrtfinále z prvního místa, což znamená, že narazí na celek Česka nebo Norska.

Statistiky po 3. třetině:

Střely na branku: 21:40
Vyloučení: 3:4
Využití: 0:1
V oslabení: 0:0
60:00
Konec zápasu.
59:45
Probíhají poslední vteřiny utkání, o vítězi je jasno.
59:02
Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Je definitivně rozhodnuto! Chybu Bělorusů na modré čáře vystihl JULIAN WALKER, který už pak šel na prázdnou branku naprosto sám a nebyl pro něj problém zamířit do černého! Walker se dnes trefuje podruhé. Bez asistence.
58:43
Belinskij zůstává na střídačce!
58:43
Vitalij Belinskij už se znovu poohlížel po střídačce, ovšem jeho spoluhráči nezvládli přechod přes modrou čáru, proto se bude vhazovat ve středním pásmu. Bělorusové si berou oddechový čas!
58:00
Do prádzné branky už měl namířeno Andres Ambühl, naposlední chvíli ale do jeho střely stihl strčit brusly jeden z Bělorusů. Po chvíli se bude vhazovat v pásmu Běloruska, proto se Belinskij vrací do klece.
57:44
Běloruská branka je prázdná! Trenér Skabelka zkusí hru se šesti hráči.
57:14
Vhazování před Berrou vyhráli sice Bělorusové, ale za brankou se puku zmocinili hokejisté v červených dresech. Bělorusko se však ještě nevzdává, vybojovalo kotouč a je zpět v útočném pásmu.
56:30
Bělorusku se nedaří založit nějaká akce. Nyní se sice nahozením do pásma Švýcarů Bělorusové dostali, jenže prostor pro kombinaci nedostali.
55:38
Švýcarští fanoušci už znovu zpívají vítězné písně. I hokejisté Švýcarska vypadají na ledě hodně sebevědomě, zdá se, že tři body už jim neuniknou.
54:00
Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Švýcarsko má dvoubrankový náskok a už to pomalu vypadá, že ani v posledním utkání základní skupiny nepozná hořkost porážky. Matthias Bieber našel zpoza svatyně před brankou nehlídaného JULIANA WALKERA, který z první poslal puk mezi tři tyče. Belinskij se nestihl přesunout a je to 3:1 pro Švýcary! Asisitence: Matthias Bieber.
53:14
Niederreiter přebral na levé straně kluziště v pásmu Běloruska volný puk a bekhendovou kličkou se pokusil projít až před brankáře Belinského. Přes obránce Kaznaděje ale neprošel.
53:00
Dnešnímu utkání přihlíží 2 206 diváků.
52:32
Belinskij si musle připsal zákrok po střele Hollenstein, jenž ze svého zápěstí vyslal tvrdou střelu. Běloruský gólman si ji ale lapačkou našel.
50:59
Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Další akce už ovšem znamená branku! Znovu u toho byl Roman Josi, jenž měl na této brance obrovský podíl. Puk ze svého pásma zavezl až do útočné zóny, a poté předal puk na MATTHIASE BIEBERA, jenž z levého kruhu trefil místo nad Belinského vyrážečkou. Před Josim se puku dotkl ještě brankář Reto Berra, proto i on si připíše nahrávku. Asistence: Roman Josi, Reto Berra.
50:43
Plüss nahrál do brankoviště Nino Niederreiterovi, ten se pokusil rychle zasunout mezi betony brankáře Běloruska, ten je ale dokázal včas dát k sobě.
50:18
Po střele Simona Mosera zasahoval Belinskij svou maskou. Po odpískání si ji pouze zkontroloval a pokračuje se dál.
50:00
Švýcaři už hrají v plném počtu, což jim dovolilo usadit se před brankářem Belinským.
49:08
A navíc by mělo přijít na straně Běloruska k vyloučení, i když se s tím běloruská střídačka těžko srovnává. Alexander Kitarov (BLR) svým faulem ukončil přesilovku svého celku, bude se hrát ve čtyřech.
48:45
Po dlouhých kombinacích Běloruska obral Josi o puk Kitarova a dopředu poslal Ambühla, jenž měl po pravé ruce ještě jednoho spoluhráče. Andres Ambühl ale postupoval sám, Belinského si dokonce dokázal položit, ale z úhlu už trefil jen jeho beton!
47:56
Simon Bodenmann (SVI) mimo hru zbytečně atakoval jednoho z Bělorusů, za což je po zásluze odměněn dvěma trestnými minutami.
47:07
Morris Trachsler vzal kotouč na svou hůl, projel s ním do útočného pásma a z míst pravého kruhu vystřelil. Mezi tři tyče ale svůj pokus neposlal.
46:22
Na druhé straně se snažil ohrozit Berru kapitán Běloruska Konstantin Kolcov, nabídku od spoluhráče Kitarova se mu ale nepodařilo tečovat.
45:28
V posledních chvílích je to opravdu drtivý tlak ze strany Švýcarů, Bělorusko se nedokáže ani dostat ze svého pásma. Puk se v brankovišti snažil dorážet Luca Cunti, Belinskij ale obstál.
44:52
Ambühl vykroužil zpoza branky až na modrou čáru a nabil Romanu Josimu, jenž myslel na druhou branku v utkání. Kvůli teči ale skončil kotouč pouze v ochranné síti.
43:48
Švýcary jako kdyby inkasovaná branka opravdu nakopla. Hokejisté s helvétských křížem na hrudi se drží před Belinským, ten musí dávat pozor, aby ho některá střela nepřekvapila.
43:16
Nino Niederreiter v další šanci svého celku! Dostal puk zpoza branky na pravý kruh, popojel si s ním až mezi kruhy, odkud ale pouze trefil výstroj brankáře Belinského!
42:20
Švýcaři by ale neradi dopustili to, co včera Kanada, která se Slovinskem vyhrála až po prodloužení. Do brankoviště se nyní prodíral Hollenstein, Belinskij si ale místo u pravé tyče pohlídal.
41:35
Bělorusko právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! JEVGENIJ KOVYRŠIN pouze dokončil akci Andrjuščenka, jenž projel s pukem až před Berru a procpal ho za jeho záda. Kotouč ale nedoklouzal za brankovou čáru, ovšem po doklepnutí Kovyršina už v síti skončil. Asistence: Vjačeslav Andrjuščenko, Ilja Šinkevič.
40:46
Švýcarům se nepovedla rozehrávka. Puk končí za všemi čarami a píská se zakázané uvolnění, což znamená, že vhazovat se bude před gólmanem Retem Berrou.
40:21
Simon Moser přenechal dva metry puk na Martina Plüss, jenž se do kotouče ze všech sil opřel. Jeho pokus si ale svou vyrážečkou našel Vitalij Belinskij.
40:01
Začala třetí třetina.
Statistiky po 2. třetině:

Střely na branku: 16:27
Vyloučení: 2:3
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Po druhé části svítí na kostce stejné skóre jako po prvních dvaceti minutách, a to 1:0 pro Švýcarsko. Ve druhé části jsme viděli několik zajímavých šancí, blíže k dalšímu gólu byli spíše Švýcaři, Belinskij byl ale v druhém dějství stoprocentrní. Berra už čtyřicet minut odolává všem pokusům Běloruska.

Třetí část začne přibližně v 13:51.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:36
Kitarov ve velké šanci mohl před přestávkou vyrovnat. Z levého kruhu ale nezamířil do horního rohu, Berra by ale jinak asi neměl moc šancí zasáhnout.
38:31
Ke střele se už chystal Blum, jenže rozhodčí musel zapískat, protože teď za brankou Běloruska zůstal ležet Reto Suri, se kterým to nevypadá příliš dobře. Černook na něj spadl, což zřejmě odneslo Suriho koleno. Za pomoci doktora odchází Suri do kabiny.
37:44
Řada nepřesností na obou stranách, teď se ani jednomu týmu nedaří založit nějaký kloudný útok, jenž by ohrozit jednoho z brankářů.
36:43
Vedle branky Švýcarska zůstává ležet Solomonov, který v souboji s Blindenbacherem zřejmě došel k nějakému zranění. Nakonec ale sám vstal z ledu a odjel na střídačku, což je dobré znamení.
35:59
Švýcaři už byli v plném počtu a mohlo to být o dvě branky! Andres Ambühl dostal parádně načasový pas a od modré čáry jel na Belinského úplně sám. Zkusil trefit mezírku mezi jeho chrániči, běloruský brankář ale změnu skóre nedovolil!
35:06
Kromě Graborenkovi střely se zatím nic neudálo. Bělorusové se nemohou ani na několik vtřeřin usadit před brankářem Berrou, Švýcaři už asi třikrát v řadě vyhodili puk za branku Belinského.
34:22
Do ohně pálil Graborenko, ale Berra vykopl své betony včas. Poté se puku zmocnili jeho spoluhráči a poslali kotouč až na druhou stranu kluziště.
33:49
I když Švýcaři tlačili a byli lepší, přesilovku si teď zahrají Bělorusové. Roman Josi (SVI) totiž zastavil Kitarova za hranicí pravidel, což pohledu sudího Fraňa neuteklo.
32:44
Brankáři Běloruska není dopřán klid ani na chvíli. Další nájezd do jeho branky, po kterém se dokonce strhla menší potyčka, vylučovat se ale rozhodčí nechystají.
32:27
A hned o několik málo okamžiků čelil Belinskij znovu Walkerovi, ten dostal přesný pas na modrou čáru, posunul se s kotoučem na pravý kruh a příklepem mířil do protějšího růžku. Belinskij se blýsknul parádním semaforem!
32:09
A teď Belinskij zasahoval proti Walkerovi už vleže. Byl to velký závar na jeho brankovišti, ovšem Bělorus dokázal vše zvládnout.
31:15
Niederreiter po nějaké chvíli také pořádně zaměstnal brankáře Belinského! Jeho střela z pravého kruhu ale za záda běloruského brankáře neprošla. Na druhé straně po nekolika sekundách kontrovali Bělorusové, Berra se ale stihl rychle přesunout.
30:21
Oleg Goroško ukryl svou nenápadnou střelu za jednoho z obránců Švýcarska. Reto Berra udělal univerzální rozklek, což mu v tomto případě k úspěchu stačilo.
29:24
Bělorusové se v pásmu soupeře usadili až ke konci Blindenbacherova vyloučení. Jedinou střelu vyslal Ilja Šinkevič, Berra ale opět zůstal bez zákroku, protože puk byl zblokován prvním bránícím hráčem. Následně už jsou Švýcaři kompletní.
28:32
Další vyhození Švýcarů až za branku Běloruska, Berra zatím nemusel vůbec zasahovat. Další šance o útok Bělorusů teď zhatil čárový sudí, jenž odpískal postavení mimo hru.
27:54
Díky Walkerovi se Švýcaři osvobozují. Walker dokonce dost intenzivně napadal, tudíž ušetřil několik vteřin přímo před brankářem Belinským.
27:25
A Bělorusko bude hrát přesilovou hru. Kulakova nedovoleně zastavil Severin Blindenbacher (SVI), za což už sedí na trestné lavici.
26:39
Bělorusové jsou teď Švýcarům minimálně vyrovnaným sokem. To u mantinelu pocítil i Niederreiter, jenž byl dvojicí Bělorusů dost tvrdě dohrán.
26:19
Do rychlého protiútoku se hnal Demkov, ten z pravého kruhu napřáhl ke střele příklepem. Berra jeho pokus vyráží do ochranné sítě. Na řadě je reklamní přestávka.
25:49
Po delší době si také zákrok připisuje i brankář Bělorusů Vitalij Belinskij, Luca Cunti ale v tomto momentě na strážce běloruské svatyně nevyzrál.
25:02
Andej Stas jen těžce přelézal střídačku, u mantinelu byl totiž dohrán a zdálo se, že mu v souboji špatně zůstala noha. Doufejme, že běloruský forvard bude v pořádku.
24:30
Další ránu na švýcarského gólmana vyslal Goroško, Reto Berra zasahuje levým betonem a posílá puk do rohu kluziště.
23:31
Je tu i první Berrův zákrok ve druhé třetině. Od modré čáry šla nenápadná střela, Berrovi však dělal problémy Kitarov, který dobře stínil. Švýcarský gólman si ale přiklekl, aby kotouč viděl, a potom ho také bez větších potíží ukryl ve své rukavici.
22:35
Luca Cunti přenechal na Hollensteina, jenž zpoza branky ještě v brankovišti hledal najetého Bodenmann, obránce Černook měl ale v souboji s Bedenmannem o trochu více síly než jeho soupeř.
21:30
O obločení kolem pravé tyče s snažil Ryan Gardner, ale Belinský si své místo u tyče pohlídal, navíc v této situaci dobře zahrála obrana Bělorusů.
21:16
Kotouč skončil na jedné ze střídaček, bude se vhazovat ve středním pásmu.
20:29
První útočná pětka Švýcarska se zmocnila ve středním pásmu kotouče a už je usazana před Belinským. Martin Plüss se pokoušel najít na modré čáře Segera, ale to se mu nepovedlo.
20:01
Začala druhá třetina.
Statistiky po 1. třetině:

Střely na branku: 4:16
Vyloučení: 2:1
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
První třetina utkání mezi Běloruskem a Švýcarskem je minulostí. Zatím mohou být spokojenější Švýcaři, kteří díky akci obránce Romana Josiho vedou od druhé minuty 1:0. Toto skóre tedy platí i po zaznění první sirény. Více ze hry měli po většinu doby právě Švýcaři, Bělorusové se ale ke konci prvního dějství začali osmělovat.

Druhá část startuje zhruba v 13:02.
20:00
První třetina skončila.
19:30
Alexander Kulakov předal puk z pravého kruhu na modrou čáru, kde byl se svou jedovkou připraven Šinkevič, trefil ale pouze prvního blokujícího hráče, takže Berra zůstal znovu bez zákroku.
19:01
Ohlášena poslední minta první části, Bělorusové jsou před Berrou a mají puk ve svém držení.
18:20
Denis Hollenstein se v mezikruží natahoval po volném puku,který na chvíli zůstal nikým nehlídaný, měl to ale na dlouho ruku, proto se kotouče zmocnili borci v červených dresech.
17:40
Za pukem se hnal Solomonov, jenže obránce Švýcarska Blum měl k němu o dost blíže, proto se Berra v brance Švýcarska nemusel bát žádného nájezdu.
16:49
Švýcaři první oslabení přežili, Bělorusko se do žádné výrazné šance nedostalo.
16:20
Bělorusové se dlouho drží v útočném pásmu, ale první a zatím jediná střela přišla až za dost dlouhou dobu. Postaral se o ni Kaznaděj, ale se svým pokusem nebyl úspěšný.
15:20
Stefanovič v první chvíli dobře nebájel mezi kruhy na Stase, ten se však v obklíčení dvou Švýcarůke střele nedosal. Poté se Švýcarsko osvobodilo.
14:49
A možnost zahrát si ve hře o jednoho muže navíc mají i Bělorusové. Za podražení dostal menší trest útočník čtvrté švýcarské formace Julian Walker (SVI).
14:19
Bělorusko je v plném počtu, tohle od Švýcarska opravdu nebylo povedené.
13:31
Švýcaři si zatím nevedou tak dobře jako v první přesilovce. Zbytečně si hrají s pukem ve vlastním pásmu, což se jim dokonce před chvílí nemuselo vyplatit. Bělorusko ve středním pásmu šetří cenné vteřiny.
12:49
Švýcaři už zase roztáčeli svůj přesilovkový kolotoč, ale Martin Plüss zaváhal na malý moment u modré čáry, čehož využil jeden z beků Běloruska a vyhodil až k Berrovi.
12:19
A je tu další početní výhoda pro Švýcarsko. Svého soupeře nedovoleně zastavil Roman Graborenko (BLR), jenž si za krosček jde sednou za katr.
12:19
Dnešní utkání nemá zase tak špatnou atmosféru, je však nutno dodat, že ji tvoří opravdu početná skupinka dětí za Berrovou brankou.
11:15
Reto Suri dlouho čaroval za brankou Belinského, nikdo ho nenapadal, a tak si vyjel až před klec a poslal kotouč na druhou tyč. Jeho pas byl zblokován a Bělorusové toho mohli využít. Dvěma rychlými nahrávkami se do velké šance dostal Andrjuščenko, ale Berra jeho nájezdu odolal!
10:30
Bělorusové první početní nevýhodu přežili bez úhony, Švýcarsko si však ve své přesilovce dokázalo vytvořit velký tlak, jen díky pozornému Belinskému se ale skóre neměnilo.
10:07
Další střelu od modré čáry si brankář Běloruska taktéž pohlídal. Zatím je Vitalij Belinskij dost jistý ve svých zákrocích.
09:19
Po buly pálil z levého kruhu Bodenmann, Belinskij jeho pokus vyrazil, ale jen před sebe, kde už čekal Hollenstein. Ovšem švýcarský borec na běloruského brankáře nevyzrál ani nadvakrát.
08:56
Švýcaři si puk přihrávali z hole na hůl, ovšem střela dlouho nemohla přijít. Odhodlal se až Roman Josi, jenž je zatím jediným úspěšným střelcem zápasu. Nyní ale trefil jen prostředek branky, což si Belinskij v pohodě pohlídal.
08:30
Je tu první vyloučení utkání a na trestnou lavici usedne jeden z Bělorusů. Je jím obránce Alexander Jeronov (BLR), jenž se provinil vysokou holí.
07:29
Další důkaz obrázku, na který se doposud díváme. Bělorusko se nedokáže se svou rozehrávkou dostat dále než na červenou čáru. Tam už totiž čeká bílá hráz, přes kterou zatím není možné projít.
06:36
Švýcarsko svůj tlak snad ještě stupňuje. Julian Walker sahal po puku, kdyby jeho směr alespoň o něco změnil, měl by brankář Belinskij co dělat, aby zabránil jeho projití do sítě.
05:52
Švýcarsko si znovu podmaniilo pásmo Běloruska a už v něm kombinuje. Niederreiter chtěl ke střele vybídnout Vauclaira, jenž si sjížděl na levý kruh, puk si ale nezpracoval.
04:57
Bělorusové konečně mohou na chvíli uklidnit hru, oba celky střídají a Maslenikov podrží kotouč za brankou Vitalije Belinského.
04:23
Reto suri si najížděl z levé strany na pas od Ambühla, přes obránce Jeronova se ale ke střele nedostal.
03:40
Švýcaři běloruské hokejisty stále do ničeho nepustili, Berra si ještě na puk nesáhl. Obrana hokejistů helvétského kříže zatím funguje opravdu dobře, tak jako po celý turnaj.
02:40
Ten měl o chvíli velké štěstí, protože po jedné ze střel za ním zvoní tyčka!
02:23
Trochu nebezpečí chtěl před Berrou udělal Kulakov, ovšem opět tomu nebylo dlouho, co ho Švýcaři o puk obrali. Na druou stranu se hnal Niederreiter, který vyzkoušel pozornost Belinského.
01:13
Švýcarsko právě vstřelilo branku!
ROMAN JOSI si nyní z pozice obránce zahrál na forvarda a jeho akce otevřela gólový účet dnešního zápasu! Puk si na svou hůl vzal už ve vlastním pásmu, podél pravého hrazení projel okolo zadáků Běloruska, a poté s trochou štěstí procpal kotouč za Belinského záda! Bez asistence.
00:48
Útočné pásmo poprvé navštívili také Bělorusové, ovšem příliš dlouho se v něm neohřáli a Švýcarsko otáčí hru opět na druhou stranu.
00:21
O něco aktivněji začali švýcarští hokejisté, kteří se hned po úvodním buly chtěli usadit před Belinským. Jako první otestoval pozornost běloruského gólmana Nino Niederreiter.
00:01
Utkání právě začalo.
Celky nastupují na led, poslechneme si hymny obou států ...
Hlásíme se ze Stockholmu. Za čtvrthodiny odstartuje odstartuje duel mezi Běloruskem a Švýcarskem. Hokejisté helvétského kříže na poslední chvíli získali do svého kádru obránce Raphaela Diaze, jenž v NHL vypadl z prvního kola se svým týmem Montreal Canadiens. Ten bude dnes hrát poprvé po svém příletu do dějiště šampionátu.
Úvodní sestavy:

Bělorusko: Belinskij (Milčakov) – Kaznaděj, Černook, Jeronov, Graborenko, Šinkevič, Goroško, Maslenikov – Kulakov (A), Kolcov (C), Kitarov – Ugarov (A), Meleško, Stas – Andrjuščenko, Kovyršin, Gavrus – Solomonov, Demkov, Stefanovič – Kislyj. Trenér: Andrej Skabelka

Švýcarsko: Berra (Gerber) – Vauclair (A), Seger (C), Von Gunten, Josi, Blindenbacher, Furrer, Diaz, Blum – Niederreiter, Plüss (A), Moser – Ambühl, Suri, Gardner – Cunti, Bodenmann, Hollenstein – Trachsler, Bieber, Walker. Trenér: Sean Simpson

Rozhodčí: Fraňo (CZE), Vinnerborg (SWE) – Valach (SVK), Woodworth (USA).
Vítejte u prvního zápasu skupiny A posledního dne, kdy se hrají na světovém šampionátu 2013 utkání základních skupin. Narazí na sebe celky Běloruska a Švýcarska. Pro Švýcary bude tento zápas generálka před čtvrtfinále a také boj o to, z jakého místa do vyřazovacích bojů půjdou. Bělorusové už postoupit nemůžou a díky tomu, že příští rok MS pořádají, tak nemohou ani sestoupit.

BĚLORUSKO: Bělorusové si na probíhajícím mistrovství světa připsali zatím tři body, a to za vítězství nad Slovinskem. Z ostatních utkání vyšli svěřenci kouče Andreje Skabelky naprázdno, proto jim patří ve stockholmské skupině A sedmé místo, o které už určitě nepřijdou. O sestup se ale nemuseli bát od začátku turnaje, protože příští rok se pořádá světový šampionát v Bělorusku a pořádající země má účast na turnaji jistou. V zatím posledním duelu Bělorusové podlehli Dánsku 2:3.

Bělorusové mají na prvním místě týmového bodování hned sedm hráčů, z toho na prvním místě z nich je dvoubrankový Konstantin Kolcov. V brankovišti se zatím střídají Vitalij Belinskij a Dmitrij Milčakov. Lepší čísla má Belinskij, jenž má zatím úspěšnost zákrok 92,66% a průměr inkasovaného gólu na zápas 2,28.

ŠVÝCARSKO podává během turnaje suverénní výkony. Z utkání proti Bělorusku Švýcarům stačí pouhý bod k prvenství ve skupině. Výběr trenéra Seana Simpsona jako jediný na šampionátu nepoznal hořkou chuť porážky. Do turnaje Švýcarsko vstupovalo jako tým, který nebyl pasován do pozice favorita, ale skvělými výkony si ji brzo dokázal získat. Ne nadarmo padly hlavy Švédů, Kanaďanů, Čechů, Slovinců, Dánů a Norů.

Přesilová hra – 8 branek, 36.36% je největší chloubou helvétského kříže. Nejproduktivnějším hráčem je Denis Hollenstein (3+4), a to z daleka nepatří mezi nejvytěžovanější útočníky. V brance se střídá dvojice Martin Gerber a Reto Berra, oba předvádí vynikající výkony a řadí se ve statistikách na špici.

VZÁJEMNÁ ZÁPASY:
Švýcarům se proti Bělorusku daří a dá se říct, že to je i jeden z oblíbených soupeřů. Spousta utkání končí těsně, ale ve prospěch Švýcarů.
MS 2012: 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
MS 2011: 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)
OH 2010: 3:2 pr. (1:1, 1:1, 0:0 – 1:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:15.
Aktuální zápasy
Články odjinud