Colorado - Winnipeg | ONLINE | 3.1.2018 03:00 | NHL 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Winnipeg - 3. ledna 2018   03:00

Ukončeno
Colorado
Colorado
27:44' MacKinnon (Rantanen) • 31:31' Rantanen (MacKinnon, Zadorov) • 64:50' E. Johnson (Rantanen)
3:2
(0:0, 2:0, 0:2 - 1:0)
Winnipeg
Winnipeg
40:47' Wheeler  (Laine, Morrissey) • 59:27' Wheeler  (Ehlers, Laine)
Colorado
Sestavy:
Varlamov (35. J. Bernier) – Zadorov, E. Johnson (A), Nemeth, Barberio, Girard, A. Lindholm – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Greer, Kerfoot, Jakupov – Nieto, Söderberg, Comeau – C. Wilson, Jost, G. Bourque. Hlavní trenér: Jared Bednar.
Rozhodčí
Justin StPierre, Francis Charron. Čároví: Tim Nowak, Vaughan Rody
Pepsi Center, Denver
13058 diváků
Winnipeg
Sestavy:
Hellebuyck (S. Mason) – Morrissey, Trouba, D. Kulikov, T. Myers, Chiarot, Byfuglien (A) – Connor, Wheeler (C), Laine – Perreault, Little (A), Ehlers – Copp, Lowry, Armia – Matthias, Hendricks, Daňo. Hlavní trenér: Paul Maurice.
Přenos se aktualizuje automaticky

Slovenská stopa v utkání

Marko Daňo (WPG) 0+0, 2 střely, TOI 6:55
Hvězdy utkání

1. Nathan MacKinnon (COL) 1+1
2. Blake Wheeler (WPG) 2+0
3. Erik Johnson (COL) 1+0
Colorado během posledních dvanácti zápasů i s dnešním proti Winnipegu přečkalo 35 oslabení v řadě a do závěrečné třetí třetiny vstupovalo zásluhou první hvězdy utkání Nathana MacKinnona a Mikka Rantanena s dvoubrankovým vedením, jenže krátce po přestávce se v přesilové hře prosadil Blake Wheeler a 33 sekund před koncem poté ještě jednou. Kapitán Jets orámoval třetí část dvěma góly a poslal utkání do prodloužení, které deset sekund před koncem rozhodl po samostatném úniku Erik Johnson a stal se hrdinou fanoušků v Pepsi Center. Čisté konto udržel Semjon Varlamov, necelých pět minut před koncem druhé třetiny ho ale nahradil Jonathan Bernier. Konečný výsledek zajímavého duelu. Colorado Avalanche 3 Winnipeg Jets 2 po prodloužení.
Konec zápasu.
64:50'
Colorado právě vstřelilo branku!
ERIK JOHNSON se od modré obranné čáry řítil sám na bránu a v mezikruží napřáhl ke střele zápěstím, na kterou si Connor Hellebuyck sáhl, v cestě puku do levého horního rohu brány a prohře Winnipegu po prodloužení ale zabránit nedokázal! Asistence: Mikko Rantanen.
64:02'
Alexander Kerfoot vystřelil z levého kruhu a Connor Hellebuyck pravým ramenem vyrazil puk pouze před sebe, čehož mohl využít Gabriel Landeskog, jenže trestuhodně minul pravou tyč zívající brány!
64:00'
Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.
63:16'
Nathan MacKinnon z pravého kruhu mířil do bližšího horního rohu brány, Connor Hellebuyck ale vyrážačkou puk na úrovni hlavy fantasticky vyrazil!
62:28'
Dustin Byfuglien se v mezikruží protáhl před bránu a už to vypadalo hodně nadějně, Semjon Varlamov ale dokázal jeho střelu mířící do pravého horního rohu brány vyrážačkou vytáhnout nad!
60:53'
Nathan MacKinnon skvěle podržel puk a Erik Johnson poté předvedl v levém kruhu nádhernou stahovačku, po které přišla přihrávka na vzdálenější pravou tyč, kde už Mikko Rantanen mířil do zdánlivě prázdné brány, Connor Hellebuyck ho ale úžasným zákrokem dokázal vychytat!
60:01'
Začalo prodloužení.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:27'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Jonathana Berniera zaskočil po nahození Jets odraz puku od hrazení za bránou, přesto ještě v blízkosti pravé tyče dokázal předvést jeden fantastický zákrok, druhý už ale nepřišel a BLAKE WHEELER se na druhý pokus prosadil z dorážky! Winnipeg dokázal při hře bez brankáře vyrovnat na 2:2! Asistence: Nikolaj Ehlers a Patrik Laine.
59:07'
Jonathan Bernier u pravé tyče své brány zmrazil puk a Winnipeg Jets si vyžádal oddechový čas.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:47'
Connor Hellebuyck naskočil na střídačku, zatímco jeho spoluhráči rozehrávali ve středním pásmu.
58:13'
Carl Söderberg na vrcholu levého kruhu práskl do puku a Connor Hellebuyck vkleče kotouč zastavil.
57:13'
Jonathan Bernier zastavil vkleče střelu Jets z levého kruhu pro vhazování a Blake Wheeler poté píchal do vosího hnízda, puk ale z brankáře Colorada nevypadl.
56:26'
Jets se z ničeho nic ocitli v blízkosti pravé tyče v šanci, Jonathan Bernier ale vkleče puk vyrazil.
55:57'
Gabriel Bourque se ocitl po rychlém otočení hry na vrcholu levého kruhu ve slibné šanci, prudkou střelou zápěstím ale zamířil nad. Zřejmě se o to přičinil Josh Morrissey, který mu do rány vložil na poslední chvíli hůl a puk přizvedl.
55:11'
Matt Nieto po levé straně rychle zavezl puk do útočného pásma, vzápětí byl ale odzbrojen.
54:13'
Jacob Trouba vypálil od modré čáry a jeho rána letící přibližně 30 centimetrů nad ledem byla v mezikruží přizvednuta do ochranné sítě. Avalanche padají do střel a za jejich jednobrankového vedení 2:1 krátce před koncem dostává prostor reklamní přestávka.
53:38'
Blake Wheeler na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a jeho přizvednutý pokus skončil v ochranné síti.
52:53'
Mikko Rantanen naskočil přes hrazení na střídačku poté, co byl puk ve středním pásmu sražen na lavičku Winnipegu.
52:53'
Avalanche podél střídaček vyhodili kotouč na zakázané uvolnění, které bylo odpískáno, a fanoušci v Pepsi Center začali bučet.
52:02'
Mathieu Perreault na pravém křídle skončil na ledě, faul se ale nepískal. Hra byla přerušena kvůli postavení mimo hru na straně Winnipegu.
51:35'
Blake Wheeler se dostal ke střele na vrcholu mezikruží a Jonathan Bernier ji podržel v náručí.
51:11'
Další přerušení hry, tentokrát kvůli zakázanému uvolnění domácích hokejistů Colorada Avalanche.
50:54'
Po krátké komerční přestávce se opět hrálo do té doby, než útok Colorada na pravé straně zastavil ofsajd.
50:27'
Jets od střídaček napálili puk do útočného pásma podél hrazení a Jonathan Bernier ho za bránou nedokázal holí zastavit, jeho spoluhráči ho ale poté dojeli.
49:12'
Colorado poté vypálilo na levém křídle od modré čáry a Connor Hellebuyck potěšil fanoušky Jets semaforem.
48:19'
Carl Söderberg se také hnal na levém křídle do přečíslení dva na jednoho a krásnou přihrávkou našel v mezikruží najíždějícího Patrika Nemetha, který bez přípravy mířil po ledě k pravé tyči. Connor Hellebuyck ale předvedl spektakulární zákrok, když puk levým betonem vleže vyrazil mimo! Brankář Winnipegu poté zasahoval ještě jednou, když odražený puk od hrazení za bránou vleže zmrazil pod lapačkou.
47:01'
Nathan MacKinnon podél střídaček vyrazil do přečíslení dva na jednoho, které v pravém kruhu pro vhazování zakončil prudkou střelou zápěstím, jeho pokus byl ale nepřesný a skončil nad bližším horním rohem brány Winnipegu.
46:41'
Jonathan Bernier bez problému ukryl ve výstroji nahození Jets a po jeho zákroku dostává prostor reklamní přestávka
45:43'
Kyle Connor vypálil dobře z pravého kruhu pro vhazování a Jonathan Bernier puk vyrazil mimo.
45:11'
Jets potřetí v rychlém sledu vyhodili puk na zakázané uvolnění a Erik Johnson ihned po vhazování na pravém křídle pálil od modré čáry, Connor Hellebuyck měl ale dobrý výhled a puk zmrazil.
44:47'
A další přerušení hry kvůli zakázanému uvolnění, které bylo znovu odpískáno proti Winnipegu.
43:11'
Jets se nepodařilo rozehrát a hra byla přerušena poté, co rozhodčí odpískali zakázané uvolnění.
42:27'
Nikita Zadorov se ocitl v mezikruží ve velké šanci, když střelou zápěstím mířil k pravé tyči, Connor Hellebuyck ale puk lapačkou přiloženou k levému betonu dokázal vyrazit!
41:12'
Winnipeg mohl rychle vyrovnat, střela z levého kruhu pro vhazování se ale od tyče odrazila zpět do hry!
40:47'
Winnipeg právě vstřelil branku!
BLAKE WHEELER skvěle clonil u pravé tyče a po střele Patrika Laineho z vrcholu pravého kruhu pro vhazování puk holí na úrovni horní tyče sklepl mezi betony zmrazeneného Jonathana Berniera! Asistence: Patrik Laine a Josh Morrissey.
40:41'
Tyler Myers na pravém křídle vystřelil od modré čáry a jeho pokus byl těsně před bránou přizvednut nad bránu. Puk skončil v ochranné síti a hra byla přerušena.
40:01'
Mark Barberio sedí na trestné lavici a Winnipeg na začátku závěrečné části utkání dohrává přesilovou hru.
40:01'
Začala třetí třetina.
Třetí třetina začne přibližně v 4:55.
První útočná formace Colorada v prostřední části dvakrát udeřila, když se nejprve prosadil Nathan MacKinnon a po jeho parádní přihrávce krátce na to Mikko Rantanen. V závěru druhé třetiny poté Avalanche čelili dvěma přesilovým hrám Winnipegu, z nichž druhá bude pokračovat na začátku závěrečné třetiny, zatímco ještě před začátkem první během komerční přestávky nahradil Semjona Varlamova střídající Jonathan Bernier. Skóre po druhé třetině střetnutí. Colorado Avalanche 2 Winnipeg Jets 0.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:04'
Mark Barberio byl podruhé v zápase vyloučen, tentokrát dostal dvě minuty za vražení na hrazení.
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:27'
Blake Wheeler předvedl v pravém kruhu oblouk, po kterém mířil střelou zápěstím k přední tyči, Jonathan Bernier ale puk hrudí vyrazil za bránu.
36:15'
Střídající Jonathan Bernier si ihned po příchodu mezi tři tyče v oslabení připsal dva zákroky a A. J. Greer odpykal týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Colorado během posledních 12 zápasů přečkalo 35 oslabení. Neuvěřitelné číslo.
34:15'
Střídání v týmu Colorado Avalanche: ze hřiště odchází Semjon Varlamov, přichází Jonathan Bernier.
34:15'
A. J. Greer usedl na trestnou lavici, aby odpykal týmový trest Colorada za příliš mnoho hráčů na ledě.
34:15'
Samuel Girard před pár okamžiky zamířil z levého kruhu pro vhazování nad a na svůj první gól v dresu Avalanche si musí počkat. Po dalším přerušení následuje komerční přestávka.
33:53'
Matt Hendricks se snažil v brankovišti procedit puk do brány, jenže Semjon Varlamov se skvěle roztáhl na brankové čáře a společně se spoluhráči kotouč vytěsnil za bránu!
33:16'
Oba týmy v rychlém sledu vypálily z pravého kruhu pro vhazování, Semjon Varlamov ale puk vykopl pravým betonem, zatímco Connor Hellebuyck ho vyrazil vkleče hrudí.
32:31'
Winnipeg nemohl na levém křídle pokračovat v akci, protože útok hostů zastavilo postavení mimo hru.
31:31'
Colorado právě vstřelilo branku!
Nathan MacKinnon nádherně zamíchal v mezikruží s pukem a po parádní stahovačce načasoval fantasticky kolmou přihrávku k pravé tyči, kde MIKKO RANTANEN z blízkosti nad vyrážačkou Connora Hellebuycka zamířil do blížšího pravého horního rohu brány! Asistence: Nathan MacKinnon a Nikita Zadorov.
30:53'
Hra je nyní hodně kouskována a po dalším přerušení v obranném pásmu Jets následuje komerční přestávka.
30:34'
Avalanche se tentokrát nepodařilo rozehrát a puk zamířil bez teče na zakázané uvolnění.
30:09'
Semjon Varlamov si připsal úspěšný zákrok a na opačné straně pálil nebezpečně od modré čáry Anton Lindholm, jehož pokus byl těsně před bránou zablokován.
29:31'
Další přerušení hry, tentokrát po přizvednutém pokusu Avalanche od modré čáry, který skončil v ochranné síti.
28:43'
Puk byl sražen ve středním pásmu mezi střídačky a na té Avalanche má Nathan MacKinnon důvod k úsměvu.
27:44'
Colorado právě vstřelilo branku!
Mikko Rantanen odvedl za bránou skvělou práci a zpětnou přihrávkou našel u levé tyče Gabriela Landeskoga, který se neukvapil a zadovkou našel NATHANA MACKINNONA, jenž z blízkosti zamířil těsně nad ledem střelou zápěstím k pravé tyči! Asistence: Mikko Rantanen.
26:59'
Nathan MacKinnon si najel před bránu na Rantanenovu žabičku z pravého kruhu pro vhazování, puk ale nedokázal ideálně zasáhnout a po zákroku Connora Hellebuycka následuje krátká komerční přestávka. Skóre se zatím nehnulo.
26:24'
Avalanche přenesli hru rychle z pravé strany doleva, kde přišla táhlá střela od modré čáry, Connor Hellebuyck byl ale připraven a puk bez problému zastavil.
25:00'
Connor Hellebuyck vyrazil střelu z mezikruží a následná dorážka domácích hokejistů minula levou tyč.
23:18'
Vyloučený Mark Barberio je zpět na ledě a Colorado během posledních 12 zápasů i s tím dnešním přečkalo neuvěřitelných 34 oslabení v řadě!
23:00'
Jets zasypali svého soupeře střelami, z nichž poslední od modré čáry musel Semjon Varlamov vyrážet pravým betonem.
21:57'
Dustin Byfuglien, který se vrátil do sestavy Winnipegu po deseti zápasech po zranění, vypálil od modré čáry a jeho pokus byl přizvednut do ochranné sítě.
21:18'
Mark Barberio byl vyloučen na dvě minuty za držení a Colorado se pokusí o přečkání 34. oslabení v řadě!
20:01'
Vstoupili jsme do prostřední části utkání v Pepsi Center, které během úvodních dvaceti minut zatím gól nepřineslo.
20:01'
Začala druhá třetina.
Druhá třetina začne přibližně v 4:00.
Colorado během úvodní části utkání nevyužilo dvě přesilové hry poté, co byl dvakrát vyloučen obránce Jacob Trouba, zatímco na opačné straně jednou Patrik Nemeth. Největší šance přišla až krátce před přestávkou, kdy po bleskovém přečíslení dva na jednoho z blízkosti nepřekonal Semjona Varlamova útočník Nikolaj Ehlers. Skóre po první třetině v Pepsi Center. Colorado Avalanche 0 Winnipeg Jets 0.
20:00'
První třetina skončila.
19:33'
Avalanche na pravém křídle od modré čáry nahodili puk směrem na přední tyč a Connor Hellebuyck ho vkleče zmrazil.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
17:57'
Nikolaj Ehlers na levém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho a v blízkosti levé tyče ho sám zakončil střelou z úhlu, která sice mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Semjon Varlamov ale předvedl fantastický semafor!
17:42'
Mark Barberio na pravém křídle zkusil štěstí od modré čáry a Semjon Varlamov puk podržel v náručí.
17:38'
Jacob Trouba podruhé v zápase přečkal dvouminutový trest bez úhony a Winnipeg opět hraje v plném počtu.
16:27'
Nathan MacKinnon zkusil skórovat z pravého kruhu, Connor Hellebuyck byl ale opět pozorný a puk zmrazil.
16:09'
Samuel Girard na pravém křídle vypálil od modré čáry a Connor Hellebuyck jeho pokus podržel v náručí.
15:38'
Jacob Trouba podruhé v zápase usedl na trestnou lavici za faul loktem a Colorado má další možnost početní výhody.
15:23'
Tyson Jost nabral skvělou rychlost, jeho střela zápěstím z vrcholu mezikruží ale byla přizvednuta nad.
14:15'
Patrik Laine dvakrát operoval s pukem v pravém kruhu pro vhazování, ani v jednom případě se ale ke střele neodhodlal. Ve druhém případě byl tísněn a vytlačen za bránu.
12:41'
Po vhazování v obranném pásmu Jets byl puk přizvednut do ochranné sítě a prostor dostává komerční přestávka.
12:36'
Nathan MacKinnon se na levém křídle dokázal protáhnout až před bránu, střelou mezi nohama ale z blízkosti Connora Hellebuycka překonat nedokázal. Brankář Winnipegu puk úspěšně vyrazil hrudí a další akci Avalanche zastavilo zakázané uvolnění.
09:33'
Jets po skončení přesilové hry dvakrát nebezpečně zahrozili v rychlém sledu, Semjon Varlamov ale obě jejich střely dokázal vyrazit mimo prostor mezi třemi tyčemi své brány!
09:04'
Patrik Nemeth naskočil z trestné lavice zpět na led a hra opět pokračuje ve hře pět na pět. Zatím gól nepadl.
07:04'
Patrik Nemeth dostal dvě minuty za nedovolené bránění a první přesilovou hru si vyzkouší také hráči Winnipegu.
06:46'
Connor Hellebuyck si poradil s táhlou střelou Avalanche od modré čáry a na řadu přichází komerční přestávka.
05:59'
Vyloučený Jacob Trouba je zpět na ledě a Jets úspěšně přečkali úvodní oslabení v zápase.
05:51'
Erik Johnson na vrcholu mezikruží vypálil bez přípravy s příklepem a Connor Hellebuyck jeho táhlou ránu letící těsně nad ledem vyrazil pravým betonem.
03:59'
Jacob Trouba dostal dvě minuty za podražení a Colorado si zahraje první přesilovou hru dnešního utkání.
03:28'
Erik Johnson vystřelil na pravém křídle z úhlu a Connor Hellebuyck puk podržel ve své výstroji.
02:53'
Jets se ocitli v levém kruhu pro vhazování ve slibné šanci, Semjon Varlamov ale jejich střelu z úhlu a blízkosti po bleskovém přesunu hrudí vyrazil před sebe.
00:49'
Ben Chiarot vystřelil od modré čáry a Semjon Varlamov jeho táhlý pokus ukryl v náručí, hra byla přerušena.
00:26'
Jets se snažili prosadit na levém křídle, kde jejich akci zastavilo postavení mimo hru.
00:01'
Utkání v Pepsi Center bylo zahájeno. Colorado a Winnipeg se potkávají podruhé v letošní sezóně NHL.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Colorado Avalanche: Varlamov (J. Bernier) – Zadorov, E. Johnson (A), Nemeth, Barberio, Girard, A. Lindholm – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Greer, Kerfoot, Jakupov – Nieto, Söderberg, Comeau – C. Wilson, Jost, G. Bourque. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (S. Mason) – Morrissey, Trouba, D. Kulikov, T. Myers, Chiarot, Byfuglien (A) – Connor, Wheeler (C), Laine – Perreault, Little (A), Ehlers – Copp, Lowry, Armia – Matthias, Hendricks, Daňo. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: Justin StPierre, Francis Charron. Čároví: Tim Nowak, Vaughan Rody.
Colorado na svém ledě v Pepsi Center ve středu v noci přivítá hokejisty Winnipegu, proti kterým se bude snažit navázat na sérii dvou výher v řadě. Jets vyhráli třikrát v řadě a na rozdíl od svého nejbližšího soupeře se nachází na druhém místě Západní konference o dva body za vedoucím Vegas, na které se mohou v případě vítězství dotáhnout. Vegas má 54 bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud