Toronto - Dallas | ONLINE | 15.3.2018 00:00 | NHL 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Toronto : Dallas - 15. března 2018   00:00

Ukončeno
Toronto
Toronto
04:28' Kadri  • 04:53' J. van Riemsdyk (Bozak, C. Carrick) • 45:13' J. van Riemsdyk (Bozak, Dermott) • 50:43' J. van Riemsdyk (Marner, Rielly) • 59:44' Marleau (Marner, Gardiner) • ' Bozak 
6:5
(2:2, 0:2, 3:1 - 0:0)

2:0 (SN)

Dallas
Dallas
14:29' Ja. Benn  (Seguin, Lindell) • 16:01' Faksa  (Pateryn, Pitlick) • 24:30' Seguin   • 34:03' Elie  (D. Shore, J. Klingberg) • 53:18' B. Ritchie  (Seguin, Ja. Benn)
Toronto
Sestavy:
Andersen (31. McElhinney) – Gardiner, R. Polák, Rielly (A), Hainsey, Dermott, C. Carrick – Hyman, W. Nylander, Marner – Marleau, Kadri, Komarov (A) – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Co. Brown – A. Johnsson, Plekanec, Kapanen. Hlavní trenér: Mike Babcock.
Rozhodčí
Kevin Pollock, Marc Joannette. Čároví: Kiel Murchison, Greg Devorski
Air Canada Centre, Toronto
18918 diváků
Dallas
Sestavy:
Lehtonen (McKenna) – Hamhuis, Pateryn, Lindell, J. Klingberg, Johns, Honka – Roussel, Faksa, Pitlick – Ja. Benn (C), Seguin (A), B. Ritchie – Janmark, D. Shore, Radulov – Elie, Spezza (A), Dickinson. Hlavní trenér: Ken Hitchcock.
Přenos se aktualizuje automaticky

Česká stopa v utkání

Tomáš Plekanec (TOR) 0+0, 0 střel, TOI 9:08
Roman Polák (TOR) 0+0, 1 střela, TOI 19:53
Radek Faksa (DAL) 1+0, 1 střela, TOI 16:18
Hvězdy utkání

1. James van Riemsdyk (TOR) 3+0
2. Tyler Seguin (DAL) 1+2
3. Curtis McElhinney (TOR) 13 zák., 2 góly, 86,7%
Statistiky: Střely na bránu: 33-35; Zablokované střely: 14-17; Vhazování: 52%-48%; Hity: 20-39; Přesilové hry: 1/1-0/1; Trestné minuty: 4-4.
Kari Lehtonen udělal obrovskou chybu v úvodu zápasu a 25 sekund na to inkasoval podruhé, jenže Stars ještě před přestávkou vyrovnali a ve druhé části dokonce zápas dalšími dvěma góly zápas otočili. Maple Leafs se v závěrečné třetině ovšem vzepřeli osudu, a to hned dvakrát. Kanadský tým nejprve vyrovnal na 4:4 a po páté brance Dallasu 16 sekund před koncem poslal zápas do prodloužení. Nakonec ale parádní zápas bohatý na góly musely rozhodnout nájezdy, ve kterých se prosadili Tyler Bozak a Mitchell Marner. Konečný výsledek nádherné utkání v Air Canada Centre. Důležitý byl také příspěvek od Jamese van Riemsdyka, který vstřelil svůj první hattrick v NHL. Toronto v domácím Air Canada Centre vyhrálo pojedenácté v řadě a vylepšilo rekord organizace. Toronto Maple Leafs 6 Dallas 5 po sam. nájezdech.
Konec zápasu.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.
Autorem vítězné branky je TYLER BOZAK.
Mitchell Marner zvolil stejné zakončení jako Tyler Bozak a rychlou střelou zápěstím zamířil nad ledem k pravé tyči! Leafs vítězí!
Alexandr Radulov se snažil taktéž zamířit do pravého horního rohu brány, jenže Curtis McElhinney opět souboj vyhrál.
James van Riemsdyk rychle zamíchal s pukem a orazítkoval levou tyč brány Kariho Lehtonena.
Tyler Seguin rychlou střelou zápěstím mířil do pravého horního rohu brány, Curtis McElhinney ale předvedl krásný semafor!
Tyler Bozak se rozjel jako první a přesnou střelou k pravé tyči těsně nad ledem skóroval! Maple Leafs vedou 1:0.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:05'
Stars napřáhli od modré čáry k jedovaté střele s příklepem, která mířila pod horní tyč, Curtis McElhinney ji ale maskou vyrazil!
64:00'
Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.
63:45'
Jamie Benn se ocitl před bránou ve dvou velkých šancích, jenže jeho teč u pravé tyče Curtis McElhinney vyrazil levým betonem a o několik minut později u levé tyče jeho pokus podržel!
62:10'
Mitchell Marner byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Dallas si hraje v prodloužení přesilovou hru.
61:53'
Tyler Seguin si v levém kruhu srovnal puk na hůl a mířil do bližšího horního rohu brány, jenže ho o vlásek minul! Tak nakonec ne, Curtis McElhinney ho vyrazil maskou!
61:12'
James van Riemsdyk jako had proklouzl do útočného pásma, jenže jeho střela z levého kruhu minula bližší horní roh brány.
60:10'
Alexandr Radulov vystřelil z levého kruhu pro vhazování, Curtis McElhinney byl ale na přední tyči připravený a puk podržel ve své náruči. Hra byla přerušena.
60:01'
Začalo prodloužení.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:44'
Toronto právě vstřelilo branku!
Mitchell Marner na pravém křídle nahodil puk od hrazení před bránu a od hole PATRICKA MARLEAUA se na vnitřním oblouku pravého kruhu pro vhazování odrazil mezi betony Kariho Lehtonena! Maple Leafs 16 sekund před koncem při hře bez brankáře vyrovnali na 5:5! Asistence: Mitchell Marner a Jake Gardiner.
59:26'
Mitchell Marner na vrcholu pravého kruhu napřáhl k jedovaté ráně s příklepem, která nad ledem minula přední tyč.
59:06'
Stars vyhodili puk podél trestných lavic na zakázané uvolnění a hra se vrátila zpět před Kariho Lehtonena.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:43'
Mitchell Marner se dostal ke střele v pravém kruhu, jeho pokus zápěstím ale minul vzdálenější levý horní roh brány.
58:08'
Curtis McElhinney vyrazil na střídačku a Maple Leafs zkouší za podpory fanoušků vyrovnat při hře bez brankáře!
57:50'
Connor Carrick na levém křídle vzápětí pálil na přední tyč od modré čáry, Kari Lehtonen byl ale opět připraven a puk vyrazil.
57:29'
Connor Brown dvakrát v rychlém sledu nebezpečně vystřelil z bodu pravého kruhu pro vhazování, jenže Kari Lehtonen oba jeho pokusy vyrazil na přední tyči před sebe!
56:39'
Maple Leafs prožili fantastické střídání a zasypali bránu Kariho Lehtonena sprchou střel, o poslední se postaral Morgan Rielly, jenže z pravého kruhu zamířil pouze do náruče brankáře Stars.
54:40'
William Nylander mohl vyrovnat střelou z pravého kruhu pro vhazování, jenže našel pouze náruč připraveného Kariho Lehtonena, po jehož zákroku následuje reklamní přestávka.
53:18'
Dallas právě vstřelil branku!
Tyler Seguin krásnou diagonální přihrávkou přenesl hru z pravého křídla doleva, kde BRETT RITCHIE na bodu levého kruhu pro vhazování rychle vystřelil zápěstím a překonal přesouvajícího se Curtise McElhinneyho střelou na přední tyči! Asistence: Tyler Seguin a Jamie Benn.
52:28'
Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká komerční přestávka. Čepice byly uklizeny z ledu a skóre je vyrovnané 4:4.
50:43'
Toronto právě vstřelilo branku!
JAMES VAN RIEMSDYK vyrovnal stav utkání a vstřelil svůj první hattrick v NHL poté, co ho na vzdálenější levé tyči našel střílenou přihrávkou z pravého kruhu pro vhazování Mitchell Marner a domácímu útočníkovi už pouze zbývalo do ní vložit hůl! Fantastické utkání, během něhož už jsme byli svědky osmi branek! Poslední padla v přesilové hře. Asistence: Mitchell Marner a Morgan Rielly.
49:45'
James van Riemsdyk se ocitl u pravé tyče ve velké šanci, jenže ani on z blízkosti Kariho Lehtonena nepřekonal!
49:30'
Stephen Johns dostal dvě minuty za hákování a Maple Leafs si zahrají první přesilovou hru, během které mohou vyrovnat.
49:30'
William Nylander nabral velkou rychlost z levého kruhu si sjel obloukem po skvělém pokrytí puku před bránu, na vzdálenější pravé tyči ale ležícího Kariho Lehtonena nepřekonal!
48:59'
Jake Gardiner na levé straně od modré čáry nahodil puk na vzdálenější pravou tyč, kde ho Tomáš Plekanec tečoval mimo.
47:57'
Mattias Janmark na pravém křídle nabral obrovskou rychlost a rozhodl se objet bránu, vzápětí ho ale zastavil Connor Carrick.
46:33'
Kari Lehtonen zmrazil nahozený puk pod lapačkou a po přerušení hry následuje komerční přestávka.
45:49'
Connor Carrick napřáhl od modré čáry k prudké střele, která po ledě mířila k levé tyči, Kari Lehtonen ji ale pravým betonem vyrazil a divoká pasáž hry mohla v Kanadě pokračovat.
45:13'
Toronto právě vstřelilo branku!
Kari Lehtonen vleže fantasticky zasáhl levým betonem proti střele Tylera Bozaka, u pravé tyče se ale dostal k dorážce JAMES VAN RIEMSDYK a zvedl puk do volné horní části brány! Maple Leafs se podařilo snížit a jsou zpět v zápase. Asistence: Tyler Bozak a Travis Dermott.
44:10'
John Klingberg na pravém křídle vystřelil od modré čáry a mířil dobře ke vzdálenější levé tyči, Curtis McElhinney toho sice příliš mnoho neviděl, puk ale pravým betonem vykopl!
43:12'
Tyler Pitlick na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a puk se od ochranného skla odrazil do ochranné sítě.
41:43'
Connor Carrick po zablokované střele Williama Nylandera z vrcholu mezikruží na pravém křídle pěkně vypálil z úhlu, jenže Kari Lehtonen puk pravým betonem vyrazil mimo!
40:06'
V Air Canada Centre začala závěrečná třetí třetina a před domácí hráči je těžký úkol, smazat dvoubrankové manko.
40:01'
Začala třetí třetina.
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 15-25; Zablokované střely: 9-10; Vhazování: 53%-47%; Hity: 14-28; Přesilové hry: 0/0-0/0; Trestné min.: 2-2.
Třetí třetina začne přibližně v 2:05.
Curtis McElhinney v úvodu druhé třetiny nahradil zraněného Frederika Andersena a dvakrát inkasoval, když ho překonali Tyler Seguin a Remi Elie. Maple Leafs inkasovali po slibném začátku čtyřikrát v řadě a do závěrečné dvacetiminutovky budou vstupovat s dvoubrankovým mankem. Skóre po druhé třetině dnešního zápasu. Toronto Maple Leafs 2 Dallas Stars 4.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:09'
John Klingberg ihned po vhazování vystřelil od modré čáry a jeho pokus těsně nad ledem zamířil vedle pravé tyče.
39:04'
Brett Ritchie se hnal rychle za nahozeným kotoučem a těsně před bránou se málem dostal do zakončení, jenže Curtis McElhinney stačil puk zmrazit pod rukavicemi.
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:55'
Jake Gardiner byl zřejmě hráčem, který se snažil před bránou tečovat nahození z levého kruhu, jenže puk skončil v ochranné síti a hra byla přerušena.
38:07'
Stars napřáhli od modré čáry k prudké střele s příklepem, kterou střídající Curtis McElhinney úspěšně podržel.
37:47'
Kari Lehtonen u pravé tyče ukryl nahození Maple Leafs v lapačce a poté raději kotouč ve své rukavici podržel.
36:37'
Antoine Roussel u boxu časoměřičů nedokázal zkrotit vyhozený kotouč z obranného pásma a puk se odrazil do hlediště.
35:40'
Maple Leafs se nepodařilo rozehrát podél střídaček a puk zamířil na zakázané uvolnění. Hra přerušena.
35:22'
John Klingberg hraje skvělý zápas a nyní si rychle najel do pravého kruhu, jeho následná střela ale skončila nad.
34:27'
Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. Dallas navýšil své vedení a vede o dvě branky 4:2.
34:23'
Antoine Roussel rychle objel bránu a u levé tyče se puk snažil zasunout do brány, Curtis McElhinney ho ale vyrazil!
34:03'
Dallas právě vstřelil branku!
Devin Shore krásnou přihrávku z vrcholu mezikruží rozdal puk doprava, kde REMI ELIE skóroval z bodu pravého kruhu pro vhazování do odkryté části brány! Dallas skóroval počtvrté v řadě a vede 4:2! Curtis McElhinney se nedokázal včas přesunout a poprvé dnes inkasoval poté, co v úvodu druhé části nahradil Frederika Andersena. Asistence: Devin Shore a John Klingberg.
33:27'
Fanoušci v Air Canada Centre vycítili, že jejich tým potřebuje podpořit, a začali skandovat. Toronto prohrává těsně 3:2.
32:57'
William Nylander se ocitl před bránou po nahození z levého křídla v obrovské šanci, jenže roztaženého Kariho Lehtonena nedokázal překonat! To byla obrovská šance!
31:30'
Hra se v rychlém sledu přelévala ze strany na stranu, ani jeden z týmů se ale do šance nedostal a po nepřesné přihrávce Dallasu podél hrazení se pískalo zakázané uvolnění.
30:25'
Střídání v týmu Toronto Maple Leafs: ze hřiště odchází Frederik Andersen, přichází Curtis McElhinney.
30:25'
Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. Dallas vede v Air Canada Centre stále 3:2.
30:09'
Mitchell Marner u pravé tyče krásně zamíchal s pukem a předkládal ho před bránu Tomášovi Plekancovi, českému útočníkovi ale mířil puk na brusle a ke střele se nakonec nedostal.
29:46'
Útok Dallasu na pravém křídle zastavilo postavení mimo hru, po kterém se vzápětí vhazovalo ve středním pásmu.
28:13'
Maple Leafs mohli vyrovnat, když se v mezikruží dostali ke střele, Kari Lehtonen ji ale vyrazil nebo byla zablokována.
27:26'
Tyler Seguin od modré čáry nahodil puk na levém křídle podél hrazení za bránu, kde o něj sváděl souboj Roman Polák.
26:25'
Stars se na pravém křídle dostali k nahození, které bylo přizvednuto do ochranné sítě a na řadu přichází reklamní přestávka.
25:56'
John Klingberg na vrcholu pravého kruhu napřáhl k prudké ráně s příklepem, kterou Frederik Andersen hrudí vyrazil.
24:30'
Dallas právě vstřelil branku!
TYLER SEGUIN na ose ledové plochy krásně zavezl puk do útočného pásma a na vrcholu mezikruží se dostal ke střele, která mířila mezi betony Frederika Andersena. Brankář Leafs sice dokázal betony včas sevřít a puk vyrazit, proti následné dorážce útočníka Dallasu už byl ale bezmocný! Stars otočili utkání a po třech gólech v řadě vedou v Air Canada Centre 3:2!
24:03'
Alexandr Radulov vystřelil dobře z pravého kruhu pro vhazování, jenže Frederik Andersen dokázal puk podržet v náručí.
22:07'
Maple Leafs nahodili puk na bránu Dallasu ze středního pásma a Kari Lehtonen měl opět velké problémy, nyní ale dokázal puk u své levé tyče vyrážečkou vyrazit.
21:46'
John Klingberg vystřelil ihned po vhazování z vrcholu levého kruhu, Frederik Andersen ale puk bez problému vyrazil.
21:20'
Maple Leafs vstoupili do druhé třetině hodně pasivně a nyní po špatné rozehrávce vyhodili puk na zakázané uvolnění.
21:13'
Jamie Benn na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Frederik Andersen dobře zasáhl levým betonem. Radek Faksa se vzápětí u pravé tyče dostal k dorážce, ani nadvakrát ale brankáře Leafs nepřekonal!
20:30'
Frederik Andersen opět předvedl v akci svou lapačku, když do ní napil střelu Johna Klingberga od modré čáry.
20:26'
Stars se na levé straně dostali k nahození od modré čáry, které se stalo pochoutkou pro brankáře Frederika Andersena.
20:16'
V Air Canada Centre před pár okamžiky začala prostřední část utkání, do které oba týmy vstupují za stavu 2:2.
20:01'
Začala druhá třetina.
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 11-9; Zablokované střely: 5-5; Vhazování: 55%-45%; Hity: 3-11; Přesilové hry: 0/0-0/0; Trestné minuty: 2-2.
Druhá třetina začne přibližně v 2:07.
Kari Lehtonen v úvodu zápasu udělal obrovskou chybu, po které se prosadil Nazem Kadri, a pouhých 25 sekund na to poslal domácí do dvoubrankového vedení James van Riemsdyk. Dallas byl na kolenou, jenže během závěrečných šesti minut první třetiny dokázal rychle vyrovnat, když se nejprve prosadil Jamie Benn a poté skvělou tečí Radek Faksa. Skóre po první třetině. Toronto Maple Leafs 2 Dallas Stars 2.
20:00'
První třetina skončila.
19:58'
Tomáš Plekanec z vrcholu mezikruží krásnou střelou zápěstím mířil do pravého horního rohu brány, jenže Kari Lehtonen přesně dvě sekundy před koncem první části vytáhl parádní semafor!
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:51'
Jason Spezza a předním Tyler Seguin rychle vypálili z pravého kruhu, Frederik Andersen ale obě třely na přední tyči vyrazil.
17:59'
Mitchell Marner se snažil prosadit na levém křídle, přes jednoho z hráčů Dallasu se ovšem do šance protáhnout nedokázal.
16:01'
Dallas právě vstřelil branku!
Greg Pateryn před vrcholem pravého kruhu u hrazení napřáhl ke tvrdé ráně s příklepem, která letěla těsně nad ledem a po teči RADKA FAKSY zamířila pod pravým podpaždím Frederika Andersena do vzdálenějšího levého horního rohu brány! Stars v úvodu inkasovali dva góly v rozmezí 25 sekund, nyní ale velice rychle dokázali vyrovnat. Asistence: Greg Pateryn a Tyler Pitlick.
15:03'
Maple Leafs se pokusili odpovědět rychle střelou z levého křídla, jejich pokus od modré čáry ale Kari Lehtonen podržel.
14:29'
Dallas právě vstřelil branku!
Stars v pravém kruhu vyhráli vhazování a Tyler Seguin krásnou zpětnou přihrávkou z pravého rohu útočného pásma našel před bránou JAMIEHO BENNA, který bez přípravy zamířil nad pravým betonem Frederika Andersena k levé tyči! Asistence: Tyler Seguin a Esa Lindell.
14:24'
Alexandr Radulov byl vyloučen za nedovolené bránění brankáři, zatímco Roman Polák na opačné straně za krosček. Po krátké reklamní přestávce se bude hrát ve hře 4 na 4.
14:22'
Alexandr Radulov rychle objel bránu a v levém kruhu se po rychlé otočce snažil prosadit bekhendem. Frederik Andersen ale puk skvěle vyrazil pravým betonem a následná střela Johna Klingberga z pravého kruhu zázračně neskončila gólem!
13:29'
Dan Hamhuis v levém kruhu vystřelil ihned po vhazování a Frederik Andersen na přední tyči zmrazil puk pod lapačkou.
13:25'
Tyler Seguin se ocitl v mezikruží ve velké šanci, jenže ani nadvakrát Frederika Andersena v bráně Leafs nepřekonal!
13:17'
Andreas Johnsson byl v úvodu zápasu ostře dohrán a musel zamířit na ošetřovnu. Snad bude v pořádku. Vypadalo to, že schytal nepříjemný úder do pravé tváře, kterou si ledoval.
12:41'
Maple Leafs se nepodařilo rozehrát na levé straně a kotouč zamířil na zakázané uvolnění. Hra byla přerušena.
12:17'
Kari Lehtonen se vydal za svou bránu, aby po nahození Maple Leafs z levého křídla rychle rozehrál holí podél hrazení.
11:36'
Tyler Seguin na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a puk se od ochranného skla odrazil do ochranné sítě.
11:20'
Patrick Marleau vystřelil od modré čáry, jeho střelu ale těsně před bránou zablokoval dobře postavený Dan Hamhuis.
11:09'
Kari Lehtonen zastavil střelu Maple Leafs z levého kruhu v náručí a prostor dostává krátká reklamní přestávka.
10:23'
Jake Gardiner od modré čáry pálil do levého horního rohu brány, jenže Kari Lehtonen měl dobrý výhled a puk vyrazil.
10:09'
James van Riemsdyk nabral obrovskou rychlost, jenže u levé tyče nedokázal puk procedit i přes obrovský důraz za záda skvělého Kariho Lehtonena, který ho vychytal!
09:40'
Antoine Roussel na pravém křídle nemohl pokračovat v akci, protože se pískalo postavení mimo hru. Hokejisté Dallasu po předchozí akci nedokázali vyklidit útočné pásmo.
08:57'
Julius Honka z vrcholu pravého kruhu mířil ke vzdálenější levé tyči, Frederik Andersen ale puk pravým betonem vykopl.
08:38'
Jamie Benn na vnitřním oblouku levého kruhu pro vhazování napřáhl k prudké střele, která byla přizvednuta do ochranné sítě. Frederik Andersen si připsal jeden ostrý zákrok, ale jinak nic.
08:30'
Brett Ritchie u pravé tyče skvěle zasekl pod tlakem puk a bekhendem vystřelil, jeho pokus byl ale hodně slabý a navíc nepřesný, když minul o tři metry vzdálenější levou tyč.
07:55'
Tyler Bozak se na pravém křídle ocitl v postavení mimo hru a následuje první komerční přestávka.
07:08'
Maple Leafs se před necelou minutou dostali na levém křídle ke střele, kterou Kari Lehtonen vyrazil, od té doby na další šanci čekáme. Dallas bojuje o playoff a úvodní chyba ho srazila.
06:02'
Stars nedokázali rozehrát přesně podél střídaček a puk zamířil na zakázané uvolnění. Maple Leafs vedou 2:0.
04:53'
Toronto právě vstřelilo branku!
Tyler Bozak tvrdě na pravém křídle vypálil od modré čáry a Kari Lehtonen fantastický dokázal zakročit betonem, jenže JAMES VAN RIEMSDYK si dokázal puk před bránou najít a dorazil ho do sítě! Kari Lehtonen inkasoval gól po obrovské chybě a 25 sekund na to lovil kotouč ze sítě znovu. Asistence: Tyler Bozak a Connor Carrick.
04:28'
Toronto právě vstřelilo branku!
Kari Lehtonen udělal obrovskou chybu a NAZEM KADRI posílá Maple Leafs do vedení! Brankář Dallasu při zpracování puku ze středního pásma nikým neatakován neuvěřitelně zaváhal, když kotouč po odskoku od jeho hole nedokázal zamést do bezpečí a Nazem Kadri ho o jeho hůl poslal do pravého horního rohu brány. Neskutečné.
04:17'
John Klingberg se po přihrávce zpoza brány ocitl v mezikruží ve velké šanci, jenže ani nadvakrát Frederika Andersena z blízkosti překonat nedokázal! Obrovská šance nebyla využita.
04:09'
Jamie Benn na levém křídle nabral rychlost a pokoušel se objet bránu, jenže za ní ho skvěle zastavil Jake Gardiner.
02:52'
Roman Polák v úvodu zápasu předvedl ostrý hit na obranné modré čáře a nyní na opačné straně kluziště vypálil na pravém křídle tvrdě od modré útočné čáry, jeho ránu ale na přední tyči vyrazil Kari Lehtonen.
01:45'
Maple Leafs na levém křídle napálili puk do útočného pásma a poprvé v zápase se pískalo zakázané uvolnění.
00:53'
Tyler Seguin na levém křídle nabral rychlost a z bodu levého kruhu pro vhazování mířil pod horní tyč, jenže Frederik Andersen předvedl skvělý zákrok a levým ramenem puk vyrazil nad!
00:29'
Stars otočili hru a na levém křídle se poprvé vydali na steč, jenže Roman Polák na obranné modré čáře předvedl tvrdý hit.
00:01'
Utkání právě začalo.
Air Canada Centre se právě rozezněla americká národní hymna, po které bude následovat domácí kanadská.
Úvodní sestavy:

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Gardiner, R. Polák, Rielly (A), Hainsey, Dermott, C. Carrick – Hyman, W. Nylander, Marner – Marleau, Kadri, Komarov (A) – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Co. Brown – A. Johnsson, Plekanec, Kapanen. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Dallas Stars: Lehtonen (McKenna) – Hamhuis, Pateryn, Lindell, J. Klingberg, Johns, Honka – Roussel, Faksa, Pitlick – Ja. Benn (C), Seguin (A), B. Ritchie – Janmark, D. Shore, Radulov – Elie, Spezza (A), Dickinson. Hlavní trenér: Ken Hitchcock.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Marc Joannette. Čároví: Kiel Murchison, Greg Devorski.
Dallas se může v Západní konferenci posunout na příčku zajišťující první divokou kartu a postup do playoff v případě, že ve čtvrtek v noci porazí v Air Canada Centre domácí Toronto. Nádherná hala v Torontu se ovšem stala během posledních dnů nedobytnou tvrzí, když v ní Maple Leafs vyhráli deset domácích utkání v řadě. V bráně Stars by měl začít brankář Kari Lehtonen, který byl u porážky svého týmu proti Montrealu. Zásluhou deseti domácích výher v řadě Toronto Maple Leafs vytvořilo nový rekord v rámci organizace, který se pokusí proti Stars vylepšit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud