Florida - Washington | ONLINE | 2.4.2019 01:00 | NHL 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  Florida : Washington - 2. dubna 2019   01:00

Ukončeno
Florida
Florida
13:48' Vatrano (Sceviour, Borgström) • 23:34' Huberdeau  • 32:01' Trocheck (Barkov) • 37:57' Brouwer (Barkov, Hunt) • 59:33' Trocheck (Dadonov, Barkov)
5:3
(1:0, 3:0, 1:3)
Washington
Washington
50:55' Kuzněcov  (Carlson) • 56:25' Bäckström  (Oshie, Ovečkin) • 57:39' J. Vrána  (Oshie, Niskanen)
Florida
Sestavy:
Luongo (Montembeault) – Ekblad (A), Matheson, Weegar, Yandle, Brown, Pysyk – Dadonov, Barkov (C), Huberdeau (A) – Hawryluk, Trocheck, Hoffman – Sceviour, Borgström, Vatrano – Brouwer, Sheahan, Hunt.
Rozhodčí
Schlenker, StLaurent – Racicot, Galloway
BB&T Center, Sunrise
14 376 diváků
Washington
Sestavy:
Copley (Holtby) – Carlson, Djoos, Niskanen, Orlov, Jensen, Orpik (A) – T. Wilson, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Oshie, Kuzněcov, Hagelin – Connolly, Eller, J. Vrána – Stephenson, Dowd, Burakovsky.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost.
Československá stopa v utkání:
Jakub Vrána (WSH)
1+0, 3 střely, čas na ledě 13:00.
Tři hvězdy utkání:
1. Aleksander Barkov (FLA) 0+3
2. Frank Vatrano (FLA) 1+0
3. Vincent Trocheck (FLA) 2+0.
Statistiky utkání:
Střely na branku: 34 – 30 (14:5, 10:14, 10:11)
Zablokované střely soupeře: 12 – 6
Trestné minuty: 4 – 4
Využité přesilové hry: 0/2 – 0/2
Góly v oslabení: 1 – 0
Vyhraná vhazování: 48% – 52%
Bodyčky: 29 – 35.
Je dobojováno! Florida během prvních čtyřiceti minut využila naprosto bezkrevného výkonu svého dnešního soupeře a vybudovala si pohodlný čtyřgólový náskok. Ještě na začátku padesáté minuty by asi nikdo nečekal, že se z koncovky stane ještě velké drama. Kuzněcov, Bäckström a Vrána však dali během sedmi minut tři góly a pořádně znervózněli domácí hráče, kteří závěrečný nápor ustáli a díky trefě Trochecka do prázdné branky mohou slavit výhru 5:3. Zajímavostí je, že u všech osmi gólů byl na ledě Alexandr Ovečkin, jenž za necelých třiadvacet minut posbíral šest střel a osm hitů, ale zároveň jen jednu asistenci.
Konec zápasu.
59:33'
Florida právě vstřelila branku!
Domácím hráčům a fanouškům padá velký kámen ze srdce! Panthers přežili další rány Ovečkina. Po té poslední se puk dostal přes Barkova a Dadonova k VINCENTU TROCHECKOVI a ten ho poslal ze středního pásma do prázdné branky. Asistence: Jevgenij Dadonov, Aleksander Barkov.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:59'
Carlson přenesl hru pasem podél modré čáry. Nalevo stál Ovečkin, který vyslal obávanou ránu z první. Luongo ji vyrazil!
58:33'
Prudká rána Jevgenije Kuzněcova letěla jenom do rohu. Panthers dostali puk do středního pásma a zkrátili zbývající čas o pár vteřinek.
58:08'
Domácí si před napínavým závěrem vzali oddechový čas. Krátce po něm puk dvakrát vyletěl mezi nervózní diváky.
57:39'
Washington právě vstřelil branku!
No to jsou věci, hosté přidávají třetí gól a mají ještě dostatek času na vyrovnání! Niskanenovu střelu od modré čáry vyrazil Luongo k Oshiemu. Ten rychle pochopil, že nemá cenu dorážet přes několik těl a chytře posunul puk doprava na JAKUBA VRÁNU, který měl před sebou prázdnou branku. Asistence: T. J. Oshie, Matt Niskanen.
57:08'
Bäckström vypálil zpoza levého kruhu a nadělal menší problémy v domácí obraně. Ta situaci přečkala a aspoň na chvíli hru uklidnila.
56:47'
Capitals to myslí s vyrovnáním vážně. Copley pustil do hry šestého hráče do pole, zatímco se do branky z osy hřiště netrefil Wilson.
56:25'
Washington právě vstřelil branku!
Ještě to může být zajímavé! T. J. Oshie se vydal na výlet po levé straně, kde se prosmýkl mezi Pysykem a Huberdeauem a v pádu stihl přihrát na NICKLASE BÄCKSTRÖMA, který z mezikruží prostřelil Luonga a snížil na rozdíl dvou branek. Asistence. T. J. Oshie, Alexandr Ovečkin.
55:36'
Mezi Hoffmanovým příjmem Yandleovy přihrávky a střelou z pravé strany utekly minimálně dvě vteřiny, během kterých se Copley připravil na snadný zákrok.
54:54'
Pheonix Copley zaváhal na krátkém mantinelu, kam ho jel napadat Dadonov. Nakonec to pro hosty dopadlo dobře, sudí museli přerušit hru kvůli posunuté brance.
54:13'
Orlov tak dlouho držel puk na trojnožce, až se rozhodl vystřelit zápěstím. Na překonání domácího gólmana to však nestačilo.
53:45'
Domácí v plném počtu.
53:13'
Až po dobré minutě a půl se Capitals dostali do útočného pásma. Dlouho to ale neplatilo, protože Sceviour záhy vyhodil.
52:43'
Dalších třicet vteřin z oslabení Floridy je pryč. Panterům se znovu podařilo zavřít vrátka směřující do obranného pásma.
52:20'
V dnešní první přesilovce hosté inkasovali. A moc dobře nezahájili ani tu druhou, za třicet vteřin se ještě neusadili v útočném pásmu.
51:45'
Washington se ještě může pokusit o menší zázrak. Za naprosto jednoznačné podražení Alexandra Ovečkina je vyloučen Vincent Trocheck.
50:55'
Washington právě vstřelil branku!
Roberto Luongo se čistého konta nedočká, Capitals devět minut před koncem snižují na 1:4! Domácímu brankáři se bude muset omluvit Matheson, který špatně přihrál z prostoru vedle vlastní branky. Puk namazal Carlsonovi, jehož střelu od modré čáry protečoval do sítě JEVGENIJ KUZNĚCOV. Asistence: John Carlson.
50:48'
Znovu vyletěl kotouč mimo ledové kolbiště. Tentokrát v tom měl prsty Barkov, jenž srazil střílenou přihrávku Djoose.
50:28'
Barkov vyhrál vhazování na modrou čáru, odkud to zkusil Ekblad, jenomže kotouč byl sražen do ochranné sítě. Následuje komerční pauza.
50:23'
Nic Dowd ve středním pásmu nedosáhl na přihrávku Orpika. Z té se neplánovaně stalo vyhození na další zakázané uvolnění.
49:49'
Jednoduchý zákrok pro čtyřikrát pokořeného Copleyho, který nyní počítal s Brouwerovou střelou z pravého mantinelu.
49:34'
Vatranovo nahození do rohu si sebral Orlov. Panthers se zaměřili na ubránění středního pásma a hosté se zmohli jen na ofsajd.
48:34'
Trocheck přihrával z krátkého mantinelu do prostoru mezi kruhy, ale tam našel jenom hostujícího obránce Christiana Djoose.
48:12'
Bäckström uspěl na vhazování a první lajna Capitals ještě našla síly na přechod do útoku. Tvrdá střela Ovečkina však přistála na břiše Roberta Luonga.
47:52'
Alexandr Ovečkin si svůj pobyt na ledové ploše musí prodloužit. Proti jeho Washingtonu je pískáno zakázané uvolnění.
47:15'
Oshie shodil puk na pravou stranu, kde Ovečkin zakopl o modrou čáru. I v pádu ale přihrál za obranu a Kuzněcovovi chyběly milimetry, aby na kotouč před brankovištěm dosáhl.
46:17'
Dmitrije Orlova to dnes táhne hodně do útoku. Teď přešel přes střed hřiště, avšak Luongův připravený beton neprostřelil.
46:09'
Snaha Floridy vedla k postavení mimo hru. Po šesti minutách třetí třetiny se rozhodně nezdá, že by se zápas měl nějak zdramatizovat.
45:47'
Eller se se svými křídly nijak neprosadil, i když celé střídání strávil v útočném pásmu. Weegar uklidňuje hru u vlastní branky.
45:02'
Mike Hoffman nahodil puk ze středového kruhu a pokračoval směrem k brance, čímž donutil hostujícího gólmana přerušit hru.
44:46'
Nicklas Bäckström udělal piruetu u vrcholku pravého kruhu a nabil na střelu od modré Jensenovi. Ani on Luongovo čisté konto nezrušil.
43:53'
Pysykova střela byla tak pomalá, že to překvapilo i brankáře Copleyho. Ten lapačkou odrazil puk před sebe a měl kliku, že se nikdo v červeném nedostal k dorážce.
43:21'
Ani aktivní forčeking nepomohl Washingtonu k zisku kotouče v útočném pásmu. Nyní už se zase hraje před Copleyho brankovištěm.
42:55'
Tahle přesilovka Floridy měla k ideálu hodně daleko. Domácí alespoň ukrojili ze zbývajícího času další dvě minuty.
42:41'
Hosté v plném počtu.
41:56'
Keith Yandle vrátil puk Trocheckovi, který stál před pravým kruhuem. Copley na střelu švihem dobře viděl a schoval ji do lapačky.
41:24'
Capitals se ve vlastním oslabení dostali do přečíslení tři na jednoho. Kvůli nepřesné přihrávce Carla Hagelina ho ale vůbec nezakončili.
40:41'
Wilson zastavoval svižnou akci domácí elitní letky faulem. Nyní bude doufat, že si odsedí celý dvouminutový trest za hákování.
40:01'
Začala třetí třetina.
Statistiky po 2. třetině:
Střely na branku: 24 – 18 (14:5, 10:13)
Zablokované střely soupeře: 9 – 4
Trestné minuty: 2 – 2
Využité přesilové hry: 0/1 – 0/1
Góly v oslabení: 1 – 0
Vyhraná vhazování: 43% – 57%
Bodyčky: 24 – 23.
Capitals mají štěstí, že dnes hrají na venkovním ledě, kde mají jen pár desítek svých příznivců. Jinak by si za svůj bezkrevný a odevzdaný výkon vysloužili hlasité bučení. Panthers taktéž nehrají žádný světoborný hokej, ale i tak s naprostým přehledem vedou 4:0 a kráčí za snadným vítězstvím. Na obranu Washingtonu se dá říct snad jenom to, že vesměs u všech domácích gólů asistovala porce šťastných odrazů.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:36'
Sceviour a po něm i Barkov jenom nahodili puk z červené čáry. Panthers chtějí dohrát prostřední dvacetiminutovku v naprostém klidu.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:07'
Chvíli po buly ve středovém kruhu se hezky prosmýkl za domácí obranu Kuzněcov. Zakončení mezi betony devětatřicetiletého Luonga ale úspěšné nebylo.
37:57'
Florida právě vstřelila branku!
Domácí ustáli menší problém ve vlastní třetině a o pár vteřin později doslova zesměšnili obhájce Stanley Cupu čtvrtým gólem! Parádní kombinaci mezi Huntem a Barkovem zakončil střelou do prázdné branky TROY BROUWER. Asistence: Aleksander Barkov, Dryden Hunt.
37:48'
Orlov se vysunul až na hrot útoku. Za jeho zády proběhla rychlá souhra mezi kompletním prvním útokem Caps, nicméně Ovečkinova střela letěla mimo.
37:09'
Barkov vyhrál buly, po kterém nic nevymýšlel Jonathan Huberdeau a tvrdou střelou zpoza kruhu pořádně vyprášil Copleyho výstroj.
37:04'
Právě hostující dvojka zastavila nahození Yandlea, který pro Floridu získal alespoň vhazování v útočném pásmu. K tomu dojde až po reklamní pauze.
36:21'
Vincent Trocheck udělal několik rychlých kroků a přebruslil Niskanena, přes kterého se dostal k bekhendové střele. Pěknou akci musel zastavovat až Copley.
35:42'
A další dva neúspěšné pokusy Capitals o přechod přes střední pásmo. Domácím se naopak povedl a div, že nepřidali čtvrtý gól. Dělovka Hoffmana se zastavila o tyč!
34:59'
Connollyho přihrávka na Hagelina neprošla a Stephenson musel zařadit zpátečku k obráncům, kteří nemají moc klidu na rozehrávku.
34:28'
Hostující letargie pokračuje zbytečným zakázaným uvolněním, který vzešel z nepřesné rozehrávky.
33:48'
Domácí v plném počtu.
33:22'
Další odraz puku na domácí hokejky, které se postaraly o vyhození do bezpečné části kluziště. Přesilovka se rychle blíží ke konci.
32:31'
Jevgenij Kuzněcov si vzal puk na pravé straně a neohroženě si nabruslil až k brankovišti. Tam kus gumy ale ztratil a neměl možnost ho zasunout za Luonga.
32:01'
Florida právě vstřelila branku!
Caps se mohli v přesilové hře trochu probrat, jenže se stal přesný opak v podobě třetího inkasovaného gólu! S Pantery opět hrály poněkud šťastné odrazy u obranné modré čáry. Puku se zmocnil Barkov a ve středním pásmu nahrál VINCENTU TROCHECKOVI, který z pravého kruhu vypálil přesně mezi betony. Asistence: Aleksander Barkov.
31:48'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Frank Vatrano – 2 min., držení hole).
31:36'
Už dobrých čtyřicet vteřin jeden z hlavních rozhodčích signalizuje domácí vyloučení. Caps mezitím začínají nový útok zpoza vlastní branky.
31:08'
Orlov zavezl puk do útočného pásma Washingtonu. U modré čáry přenechal puk krajanovi Ovečkinovi, ovšem Luongo tvrdou střelu vytěsnil.
30:46'
Tak se stane až nyní. Po domácím ofsajdu přichází na řadu dvouminutová reklamní přestávka.
30:21'
Hawryluk vyhodil jen kousek za červenou čáru. Hosté proto urychlili rozjezd nové akce, aby Florida nemohla kompletně vystřídat.
29:52'
Hoffman zlomil hokejku, když blokoval střelu Jensena. Panthers tak chvíli brání jen se čtyřmi ozbrojenými muži.
29:21'
Jayce Hawryluk nezpracoval Brownovu přihrávku z obranného pásma, do kterého se kotouč vrátil. V moci ho tentokrát mají hosté.
28:21'
Také hosté se ojediněle usadili v útočné třetině. Djoosova střela z pravého mantinelu postrádala přesnost, nicméně hráči v bílém se ještě drží před Luongem.
27:26'
Huberdeau a Dadonov dostali puk z přehuštěné osy hřiště. Nalevo měl více prostoru Matheson, ale Copley jeho střelu vykopl.
26:51'
Florida teď měla velmi dobrý pohyb v útočném pásmu. Ke střele se dostal až Yandle, který se jako bek ocitl těsně před brankovištěm. Copley každopádně nemusel zasahovat.
26:07'
Zahrozilo také na druhé straně! Trocheck táhl brejk dvou na jednoho. Místo přihrávky na nabízejícího se Hoffmana zleva sám zakončoval a vylámal si zuby na Copleym.
25:57'
Brett Connolly dostal vynikající centr z pravého křídla. U zadní tyče zůstal úplně sám, jenže si netroufl vystřelit z první a pak už se Luongo stihl před důležitým zákrokem přesunout.
24:17'
Caps chtěli rychle zareagovat, jenže Luongo jim to nedopřál. Po střele Wilsona zlikvidoval i dalekonosný pokus Matta Niskanena.
23:34'
Florida právě vstřelila branku!
Panthers zvyšují na 2:0! Pheonix Copley skočil k pravé tyči po puku, který chvíli neměl svého majitele. Rozhodně se mu to ale nevyplatilo, neboť Niskanen s Bäckströmem krátce po buly ztratili kotouč u vlastního brankoviště a poslali ho k JONATHANU HUBERDEUOVI, kterému přesná střela z mezikruží vynesla osmadvacátý gól v sezóně. Bez asistence.
22:45'
Sražený kotouč skončil na střídačce Washingtonu, kde se pohotovým zákrokem prezentoval Tom Wilson.
22:11'
Trocheckova individuální akce skončila zablokovanou střelou. Tu pořádnou vyslal od modré Pysyk, ale branku minul.
21:06'
Orpikovo střílené nahození až k brankovišti nedoletělo. Hosté se musí vracet mezi modré čáry.
20:34'
Ještě jedna akce v hlavní roli s Bäckströmem, který přestřelil. Panthers pak vyhodili bez použití zakázaného uvolnění.
20:30'
Capitals zdá se přeřadili na vyšší rychlostní stupeň. Po střele Bäckströma nezvládl dorazit puk z brankoviště Ovečkin.
20:01'
Začala druhá třetina.
Statistiky po 1. třetině:
Střely na branku: 13 – 5
Zablokované střely soupeře: 5 – 1
Využité přesilové hry: 0/1 – 0/0
Trestné minuty: 0 – 2
Vyhraná vhazování: 48% – 52%
Bodyčky: 10 – 12.
Je za námi první třetina, která za moc nestála. Platí to hlavně o hostech, kteří zatím působí hodně ospalým dojmem a za dvacet minut neměli žádnou pořádnou šanci. I díky jedné přesilovce byli nebezpečnější domácí, kteří se ve čtrnácté minutě dostali z poměrně náhodné akce do vedení gólem Franka Vatrana. Jinak se toho moc nedělo, zápasu chybí šance, tempo i atmosféra.
20:00'
První třetina skončila.
19:59'
Těsně před zazněním klaksonu ještě z pravého mantinelu zakončoval Mike Matheson, ale Copley se u bližší tyče nachytat nenechal.
19:36'
Oshie se nabídl Bäckströmovi, kterému puk vrátil. Švédský útočník musel vymyslet jiný plán a nakonec z toho byla Carlsonova sražená střela od modré.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:30'
Hosté v plném počtu.
18:13'
Henrik Borgström zastavil pokus o vyhození a od modré předal puk Ekbladovi, který z jedničky vypálil z levého kruhu. Pheonix Copley betonem zakročil a přerušil hru.
17:46'
Znovu to od modré čáry zkoušel Keith Yandle. Pro Copleyho by to asi nebyl těžký zákrok, těsně předním ale puk tečoval Barkov a opak se najednou stal skutečností.
17:08'
Capitals se osvobodili a pak dlouhé vteřiny nepustili domácí hráče zpět před Copleyho. Místo toho přišly další dvě vyhození.
16:39'
Tým s druhou nejlepší přesilovkou v lize se ihned dostal do zajímavé kombinace. Střela Yandlea se však mezi tři tři tyče nevešla.
16:30'
Nicklas Bäckström se stává prvním vyloučeným hráčem tohoto zápasu. Za Luongovou brankou si nedovoleně přidržel Aarona Ekblada.
15:18'
Poklidné vody teď pořádně rozvířil Mike Hoffman, kterému se povedla krásná individuální akce. Pokazil mu ji až Copleyho důležitý zákrok.
14:37'
André Burakovsky nabral solidní rychlost, jenže Luonga střelou z vrcholku pravého kruhu nijak nezaskočil.
13:48'
Florida právě vstřelila branku!
Domácí se ve čtrnácté minutě dostávají do vedení! Rozhodně to nebyla nějaká pěkná akce, která by se vešla do sestřihů. Snad pětice hráčů nebyla schopna zkrotit neposedný puk poblíž levého kruhu. Štěstí měl až FRANK VATRANO, který z jedničky vypálil z mezikruží a propálil Pheonixe Copleyho. Asistence: Colton Sceviour, Henrik Borgström.
13:21'
Yandle dlouhou diagonální přihrávkou našel Brouwera, jenomže bývalý hráč Washingtonu na levé straně nevyzrál na veterána Orpika.
12:55'
Hunt zabrzdil těsně před útočnou modrou a Troy Brouwer už nemohl zastavit svůj pohyb do postavení mimo hru.
12:21'
Kuzněcov jel po ose hřiště tak dlouho, až ho dvojice domácích obránců těsně před brankovištěm odzbrojila. Ruský forvard asi měl volit pas doprava na volného Hagelina.
11:44'
Poprvé o sobě dal vědět i domácí kapitán Aleksander Barkov. Se střelou z pravého křídla si však Copley jednoduše poradil.
11:23'
O Alexandra Ovečkina se postaral Ekblad. Florida rychle přemístila puk na druhý konec hřiště a donutila Copleyho přerušit hru.
10:51'
Jensen měl prostor na pravém konci modré čáry. I on se rozhodl pokračovat v kombinaci a zakončení nechal až na nepřesně mířícím Orpikovi.
09:49'
Ekblad nemohl pálit z levého kruhu a ještě posunul puk pod sebe na Franka Vatrana, jehož střelu golfákem Copley vytěsnil.
09:11'
Po více než devíti minutách jsme se dočkali první solidnější šance. Díky své rychlosti se do ní dostal Vrána, ovšem za Luonga kotouč nezasunul.
08:47'
Trocheckův průnik skončil na útočné modré čáře. Neúspěšný byl i brejk Ellera, který vystřelil jenom do Weegara.
07:55'
Panthers střídali v hodně nevhodnou dobu. Svou levou stranu úplně odkryli a měli kliku, že Kuzněcovovi byl písknut ofsajd.
07:21'
Roberto Luongo zachyboval ve hře s hokejkou. Hosté to ale nepotrestali, protože Niskanenovi utekl puk do středního pásma.
06:49'
Dryden Hunt nahodil kotouč ze středního pásma. Copley měl s jeho chytáním trochu problém, a tak raději neriskoval rozehrávku pod tlakem.
06:12'
Rozjetý Burakovsky se mihl kolem Weegara, ale nic moc dalšího nevymyslel, neboť přihrávku na osu hřiště vystihli domácí hokejisté.
05:31'
Zatím je to hodně vlažný hokej. Při rozehrávce Washingtonu nyní vyletěl kotouč mimo hrací plochu.
04:30'
Hawrylukova střela z otočky byla jenom propagační. Pheonix Copey zastavil puk ve své lapačce a raději přerušil hru.
03:55'
Copley šel za nahozeným pukem a nepustil k němu Dadonova, který by se jinak dostal do velmi zajímavé příležitosti.
03:02'
Oshie vyjel zpoza branky, ale už nestihl vystřelit. Kotouč posunul k obráncům a Luonga otestovala až dělovka Carlsona.
02:35'
Jensenovo nahození rozvlnilo jenom ochrannou síť za brankou, kterou dnes stráží nejstarší brankář v lize – Roberto Luongo.
02:03'
Weegar se pořádně opřel do střely od modré čáry. Copley měl starosti s tím, aby mu zachycený puk nevypadl zpět do hry.
01:37'
Vincent Trocheck zaútočil po pravém křídle a postaral se o šanci Hawryluka, kterou Copley zhatil prvním zákrokem.
01:25'
Znovu byl signalizován ofsajd Washingtonu. Ten přesto bude vhazovat v útočném pásmu. neboť domácí rozehráli na icing.
00:33'
Bäckström vjel do ofsajdu a ukončil tím akci prvního útoku Capitals, který po třiatřiceti vteřinách přepouští místo Kuzněcovovi a spol.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Florida Panthers: Luongo (Montembeault) – Ekblad (A), Matheson, Weegar, Yandle, Brown, Pysyk – Dadonov, Barkov (C), Huberdeau (A) – Hawryluk, Trocheck, Hoffman – Sceviour, Borgström, Vatrano – Brouwer, Sheahan, Hunt.

Washington Capitals: Copley (Holtby) – Carlson, Djoos, Niskanen, Orlov, Jensen, Orpik (A) – T. Wilson, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Oshie, Kuzněcov, Hagelin – Connolly, Eller, J. Vrána – Stephenson, Dowd, Burakovsky.

Rozhodčí: Schlenker, StLaurent – Racicot, Galloway.
Vzájemné zápasy

10.02.2019 Washington – Florida 4:5 pr.
20.10.2018 Washington – Florida 5:6 sn.
23.02.2018 Florida – Washington 3:2
26.01.2018 Florida – Washington 2:4
22.10.2017 Washington – Florida 1:4.
Washington Capitals

Hosty potkal ve vrcholící základní části jen jeden větší výpadek, když v lednu prohráli sedm zápasů v řadě. S blížícím se play-off Capitals předvádí velmi dobré výkony, pokud dnes zvítězí a Islanders prohrají s Torontem, tak si zajistí prvenství v Metropolitní divizi, kde mají na svého soupeře z New Yorku tříbodový náskok. Po čtyřech výhrách v řadě se třetí tým Východní konference přiblížil druhému Bostonu na rozdíl jediného bodu. V noci ze soboty na neděli Caps dokonce porazili suverénní Tampu 6:3.

Nejproduktivnější hráči:
• A. Ovečkin – 88 bodů (51+37)
• N. Bäckström – 73 bodů (21+52)
• J. Kuzněcov – 71 bodů (20+51).
Florida Panthers

Panteři se po špatném začátku sezóny herně zvedli a rozhodně naznačili svůj nezpochybnitelný potenciál do příštích let. Do play-off se ale nepodívají, protože z jedenáctého místa Východní konference ztrácí na osmou Carolinu jedenáct bodů, zatímco ve hře jich je už jenom šest. Aktuálně má Florida sérii dvou výher v řadě, nejprve porazila 5:2 Ottawu a naposledy si připsala cenný skalp silného Bostonu, nad kterým zvítězila 4:1.

Nejproduktivnější hráči:
• A. Barkov – 91 bodů (34+57)
• J. Huberdeau – 88 bodů (27+61)
• M. Hoffman – 69 bodů (35+34).
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od jedné hodiny se můžeme těšit na utkání mezi Floridou Panthers a Washingtonem Capitals!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud