NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Montreal : Columbus - 2. února 2020   20:00

Montreal
Montreal
29:18' Tatar (Gallagher, Suzuki) • 55:52' Domi (Chiarot, Cousins) • 58:59' S. Weber (Kovalčuk, Tatar)
3:4
(0:1, 1:2, 2:1)
Columbus
Columbus
12:45' Gavrikov  (Bjorkstrand, Dubois) • 23:31' Dubois  (N. Foligno) • 37:52' Dubois   • 58:07' Nyquist  (S. Jones)
Montreal
Walsh, Dwyer – Gawryletz, Marquis
Bell Centre, Montreal
21 302 diváků
Columbus

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Střely na branku: 30 – 27
Je konec! Columbus nakonec zvládl dnešní duel na ledě Montrealu a vítězí 4:3! Montreal v úvodu třetí třetiny tlačil na pilu, ale hosté dokázali dlouho držet dvoubrankové vedení! Až v závěru 56. minuty dokázal snížit Max Domi! Kanadský celek zkoušel vyrovnat bez brankáře, ale další branku Columbusu přidal do odkryté klece Gustav Nyquist! O bleskové snížení se však dělovkou od modré čáry postaral Shea Weber! Montreal ještě znovu zkoušel srovnat bez brankáře, ale další branka už nepadla.
59:40'
Seth Jones získal kotouč v obranném pásmu a dokázal jej vyhodit do pásma útočného. Montrealu už moc času na poslední útok nezbývá.
59:10'
Price je opět na střídačce a Montreal zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!
58:59'
Domácí kouč si následně vyžádal oddechový čas!
58:59'
Montreal právě vstřelil branku!
Tak ještě je tady obrovské drama! Montreal totiž minutu před koncem základní hrací doby snižuje na rozdíl jediné branky! Habs uzamkli soupeře v jeho obranném pásmu. SHEA WEBER dostal přihrávku na modrou čáru a dělovkou našel mezírku mezi betony brankáře! Asistence: Ilja Kovalčuk, Tomáš Tatar.
58:07'
Columbus právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Columbus dokázal udeřit do odkryté branky! GUSTAV NYQUIST dostal přihrávku do úniku a dovezl puk do opouštěné klece! Asistence: Seth Jones.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:38'
Tatar bojoval na levé straně, ale důrazný obránce soupeře jej tvrdým hitem poslal na hrazení. Columubus nechce kanadský celek pustit do útočného pásma.
57:10'
Cam Atkinson zabojoval na modré čáře a dokázal vyhnat Montreal z útočného pásma. Columbus teď bude muset ustát závěrečný tlak domácího celku.
56:25'
Nick Suzuki získal puk na levé straně útočného pásma, projel s ním do prostoru před brankou, ale jeho zakončení bekhendem ukryl Elvis Merzlikins do lapačky.
55:52'
Montreal ještě vykřesal naději na vyrovnání! Domácí celek se nastěhoval do útočného pásma a dokázal vytvořit tlak do brankoviště. MAX DOMI nakonec vypálil z levého kruhu a prostřelil brankáře, který měl skvěle zakrytý výhled! Asistence: Ben Chiarot, Nick Cousins.
55:13'
55:00'
Seth Jones získal odražený puk od mantinelu a z otočky jej poslal za modrou čáru. Tato přesilovka se kanadskému celku vůbec nepovedla.
54:38'
Vladislav Gavrikov se skvěle vrátil do obranného pásma a bekhendovým vyhozením procedil kotouč do bezpečí. Columbus se v dalším oslabení brání s přehledem.
54:10'
Shea Weber poslal přihrávku na modrou čáru, kde číhal Kovalčuk, ale jeho dělovka forhendem ani tentokrát nezamířili mezi tři tyče. Columbus vyhazuje.
53:13'
Hosté se ale budou muset bránit. Oliver Bjorkstrand dostává dvě minuty za sekání.
53:10'
Savard získal volný kotouč v obranném pásmu a dokázal jej odehrát mimo nebezpečný prostor. Columbus přečkal další nebezpečnou situaci.
52:45'
Cam Atkinson tečoval před brankou Montrealu nebezpečné nahození od pravého mantinelu. Domácí hráč tlačil kotouč k levé tyči, ale Price zasáhl betonem.
52:10'
Suzuki procedil přihrávku za modrou čáru, jenže nikdo z jeho spoluhráčů obránce Columbusu nedokázal přetlačit. Hostující celek si své vedení hlídá s přehledem.
51:38'
Ben Chiarot napadal rozehrávku Columbusu v jeho obranném pásmu. Domácí hráč dostal soupeře pod tlak, ale kotouč ve prospěch kanadského mužstva nezískal.
51:10'
Shea Weber získal volný kotouč v rohu obranného pásma, nicméně jeho průnik skončil nepřesnou přihrávkou do jízdy pro Maxe Domiho.
50:35'
Marco Scandella se krásně prosmýkl kolem svého strážce do útočného pásma, nicméně ve velké rychlosti už nedokázal dobře zakončit bekhendem.
50:06'
Phillip Danault střílel z dobré pozice, jenže hostující brankář jeho pokus dobře viděl a bez problémů schoval kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
48:50'
Ilja Kovalčuk si sjel pro puk do vlastního obranného pásma. Ruský hokejista se následně dostal do pásma útočného, ale zakončit nedokázal.
48:05'
Gustav Nyquist projel po pravém křídle do útočného pásma, jenže jeho průnik neměl dlouhého trvání. Dobře postavený Dale Weise mu puk vypíchl za modrou čáru.
47:30'
Na opačné straně kluziště nebezpečně zakončoval Max Domi, ale ani jeho pokus nebyl zrovna nebezpečný. Oba brankáři ve třetí části předvádějí dobré zákroky.
47:08'
Warenski střílel z pravého kruhu, jenže Price si proti jeho pokusu dobře povyjel a vykopl kotouč pravým betonem. Domácí brankář drží šance Montrealu nad vodou.
46:40'
Pierre-Luc Dubois se krásně otočil ve středním pásmu, jenže proti přesile hokejistů v červeném neměl sebemenší šanci na úspěch. Hráči Canadiens se stačili stáhnout.
46:10'
Gavrikov projel po levém křídle do útočného pásma, nicméně jeho nahození skončilo u pozorného obránce v červeném dresu Montrealu Canadiens.
45:40'
Marco Scandella nabral rychlost v obranném pásmu, projel do pásma útočného, jenže nikdo v červeném dresu Montrealu jeho útočnou akci nepodpořil.
45:12'
Nathan Gerbe získal odražený puk za brankou Montrealu a přihrál bekhendem mezi kruhy. Nikdo v bílém dresu se tentokrát nedostal do zakončení.
44:35'
Seth Jones vyjel s pukem do středního pásma a nahodil jej zápěstím do útočného pásma. Nikdo v bílém dresu na jeho pobídku nedosáhl.
44:10'
Suzuki si dal pozor na napadajícího soupeře a pomohl si zpětnou přihrávkou. Hokejisté domácího Montrealu pokračují v dobrém pohybu.
43:30'
Merzlikins si dal pozor na dělovku od modré čáry a schoval puk do své připravené lapačky. Gólman hostujícího Columbusu dnes předvádí vynikající výkon.
43:10'
Boone Jenner získal kotouč ve středním pásmu a bekhendovou pobídkou našel jednoho ze spoluhráčů z obrany. Blue Jackets nechtějí domácím půjčit kotouč.
42:38'
Nash si sjel na přihrávku na levý kruh, jenže jeho zakončení prolétlo kolem vzdálenější tyčky. Montreal se snaží útočit, ale Columbus si stále drží dvoubrankové vedení.
42:10'
Domácí brankář Price si dal pozor na nahození soupeře a vyjel kotouč zpacifikovat k mantinelu. Gólman Montrealu odehrál kotouč do středního pásma.
41:30'
Max Domi projel středem kluziště do útočného pásma, jenže jeho nahození bylo moc pomalé a skončilo u prvního obránce v dresu Columbusu.
41:07'
40:38'
Foligno dostal přihrávku na levou stranu a procedil kotouč ven z obranného pásma. Hostující útočník poté okamžitě vyrazil na střídačku.
40:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování, jenže na modré čáře už zasáhla obrana hostujícího Columbusu. Blue Jackets se brání pozorně.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 21:53.
Střely na branku: 21 – 18
Druhá třetina končí! Také po čtyřiceti minutách mohou být hráči Columbusu spokojení! Hned v úvodu periody se po úniku prosadil Pierre-Luc Dubois! Montreal se ale dokázal vrátit zpátky do hry brankou Tomáše Tatara! V závěru třetiny už kanadský celek znovu bušil na vrata s nápisem vyrovnání, ale dvě minuty před přestávkou přidal svou druhou branku v utkání Pierre-Luc Dubois! Po čtyřiceti minutách platí stav 1:3.
40:00'
39:30'
Hokejisté Columbusu získali kotouč hned v úvodu oslabení a dokázali jej vyhodit přes všechny čáry za branku Montrealu. Domácím už moc času nezbývá.
39:07'
Montreal si zahraje svou první přesilovku. Dvě minuty za držení hole dostává Savard.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:35'
Ilja Kovalčuk se prosmýkl do útočného pásma, kde vyzkoušel zakončení příklepem, ale jeho dělovku srazil hostující obránce mimo tři tyče klece Columbusu.
38:15'
Alexander Wennberg dostal přihrávku za branku a poslal zajímavou pobídku mezi kruhy. Nikdo v bílém dresu se ale nedostal do zakončení.
37:52'
Columbus dokázal v závěru druhé třetiny znovu udeřit a bere si zpět své dvoubrankové vedení! PIERRE-LUC DUBOIS ukázal přehled o hře, získal kotouč za brankou, kterou objel a zasunul jej přesně k tyči! Bez asistence.
37:25'
Foligno si nabruslil na přihrávku do útočného pásma, krásnou stahovačkou si udělal prostor pro zakončení, ale jeho pokus prolétl kolem zadní tyčky.
37:01'
Shea Weber si nabruslil na přihrávku zadovkou a pohotově zakončil příklepem. Jeden z obránců Columbusu jeho ránu přizvedl do ochranné sítě.
36:45'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Montreal se snaží útočit, jenže Blue Jackets v posledních minutách skvěle brání už od červené čáry.
36:10'
Markus Nutivaara se za vlastní brankou zmocnil odraženého kotouče a odrazem o hrazení jej vyhodil do bezpečí. Columbusu se daří dobře bránit.
35:48'
Petry střílel z dobré pozice od modré čáry, ale jeho dělovka skončila na brusli dobře postaveného obránce v bílém dresu.
35:10'
Carey Price poněkolikáté v utkání pomohl domácímu celku s rozehrávkou. Kanadský brankář v dnešním duelu potvrzuje, že práce s holí je jednou z jeho předností.
34:38'
Suzuki si od mantinelu vybruslil mezi kruhy, jenže váhal se zakončením a z těžké pozice už poslal puk pouze do betonu připraveného Merzlikinse.
34:04'
Tomáš Tatar rozjel další útočnou akci kanadského celku, jenže jeho pobídka na levé křídlo skončila u prvního obránce v bílém dresu Columbusu.
33:27'
Ilja Kovalčuk vyslal dělovku od modré čáry, jenže střela ruského bohatýra minula branku soupeře a pouze zaduněla o zadní mantinel. Columbus se zatím dokáže bránit.
33:10'
Brendan Gallagher projel po levém křídle do útočného pásma, přenechal kotouč zadovkou Domimu, jenže druhý jmenovaný pohotovou střelou minul branku.
32:27'
Pierre-Luc Dubois se v útočném pásmu dostal k odraženému kotouči, jenže ve velké rychlosti už nedokázal puk usměrnit do prostoru mezi tyčemi.
32:10'
Victor Mete dostal kotouč na modrou čáru, odkud mohl střílet příklepem, ale jeho pokus skončil na betonu připraveného brankáře hostujícího mužstva.
31:38'
Tomáš Tatar si znovu našel střeleckou pozici, jenže jeho nahození letící těsně nad ledem skončilo vedle branky Columbusu. Montreal ale zase ožil.
31:15'
Jeff Petry nahodil puk z rohu útočného pásma před branku soupeře, jenže jeho pobídku dokázal obránce Columbusu odehrát mimo nebezpečný prostor.
30:35'
Columbus se snaží číhat na další potenciální brejky. Další rodící se přechod do útoku dokázal skvělým návratem zastavit Nick Suzuki.
30:12'
Max Domi dojel vyhození Columbusu u hrazení, přehodil si kotouč na forhend, ale jeho zakončení z ostrého úhlu dokázal Merzlikins vyrazit do ochranné sítě.
29:18'
Montreal se v polovině utkání dokázal prosadit a snižuje na rozdíl jediné branky! TOMÁŠ TATAR naskočil na led z trestné lavice, zapojil se do napadání rozehrávky soupeře a z prostoru mezi kruhy vymetl horní roh! Asistence: Brendan Gallagher, Nick Suzuki.
29:00'
28:21'
Až nyní se domácímu Montrealu podařilo vyhodit kotouč ven z obranného pásma. Kanadský celek je teď ale herně opravdu hodně dole.
28:03'
Seth Jones měl prostor na modré čáře, jenže svižnou střelou zápěstím trefil jen prvního obránce před sebou. Hráči v bílém se ale stále drží v útočném pásmu.
27:18'
Atkinson si sjel na přihrávku zpoza branky, jenže při zakončení netrefil kotouč zrovna čistě a poslal jej pouze mimo tři tyče. Hosté nadále drží útočné pásmo.
27:00'
Columbus si zahraje další přesilovku. Tomáš Tatar dostává dvě minuty za sekání.
26:29'
Price zastavil nahození Columbusu po hrazení. Brankář domácího Montrealu zrychlil hru a snaží se své spoluhráčů vyhecovat k většímu důrazu.
26:10'
Tatar dostal přihrávku na modrou čáru, odkud znovu zakončoval Max Domi, ale jeho pokus zablokoval hned první obránce v bílém dresu Columbusu.
25:29'
Domi se na modré čáře rychlou brzdou zbavil obránce a pohotově nahodil kotouč před branku Columbusu. Ani jeho nahození netečoval nikdo v červeném do sítě.
25:10'
Max Domi projel do útočného pásma, jenže místo zakončení zvolil překvapivou přihrávku pod sebe, kterou nečekal ani dojíždějící spoluhráč.
24:30'
Ben Chiarot vybojoval kotouč v obranném pásmu a dokázal jej vyhodit za modrou čáru. Domácí hokejisté jsou po obdržení druhé branky zaskočení.
23:31'
Neskutečné! Scénař z úvodní periody se opět opakuje! Domácí celek nedokázal svůj tlak přetavit v branku a inkasuje! Do úniku se díky fantastické rychlosti dostal PIERRE-LUC DUBOIS a bekhendem uklidil puk pod břevno! Asistence: Nick Foligno.
23:02'
Další zakázané uvolnění na straně hostujícího Columbusu. Hosté se ve druhé části ještě nerozkoukali a zatím se drží jen za cenu dlouhých vyhození.
22:28'
Artturi Lehkonen se krásnou kličkou na modré čáře zbavil svého strážce, našel si prostor pro zakončení, ale jeho rána zápěstím skončila těsně vedle!
22:10'
Marco Scandella se snažil udržet kotouč v útočném pásmu, ale prudké vyhození mu přes čepel přeskočilo do středního pásma. Montreal musí začít nanovo.
21:25'
Price vyjel za svou branku a vypomohl domácím hokejistům s rozehrávkou. Brankář Montrealu našel Chiarota, který může rozjet další útok.
21:05'
Columbusu se nyní vůbec nepovedla rozehrávka. Prudká přihrávka na levou stranu nenašla adresáta a kotouč prosvištěl na zakázané uvolnění.
20:31'
Domácí hokejisté už oslavovali branku! Zejména Brendan Gallagher už měl ruce nad hlavou! Jenže zakončení Tomáše Tatara se od tyče odrazilo zpět na brankoviště!
20:10'
Montreal uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Domácí celek se ihned vydal do útočného pásma, ale Tomáš Tatar se neprosmýkl do útočného pásma.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 21:00.
Střely na branku: 10 – 10
První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali zajímavý hokej. Domácí Montreal vlétl do utkání opravdu aktivně, jenže z obrovského tlaku dokázali domácí vytěžit jen několik střel do pozorného Merzlikinse. Naopak Columbus dokázal svou velkou možnost využít. Skóre dokázal otevřít Vladimir Gavrikov! Ve zbytku třetiny už byla hra spíše vyrovnaná. Do kabin se odchází za stavu 0:1.
20:00'
19:25'
Pierre-Luc Dubois si na pravém kruh srovnal kotouč do střelecké pozice a vyslal nebezpečné zakončení zápěstím. Jeho ránu přizvedl Armia do ochranné sítě.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:29'
Savard si na modré čáře zpracoval skákavý kotouč a vyslal svižnou střelu zápěstím. Jeho pokus ale Carey Price dobře viděl a ukryl puk do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
18:10'
Atkinson se v útočném pásmu opřel do odraženého kotouče, ale jeho dělovka příklepem skončila na bočním oblouku branky. Montreal se dokázal osvobodit.
17:48'
17:20'
Carey Price drží Montreal nad vodou! Columbusu se v přesilovce podařilo přečíslit obranu soupeře, nicméně Cam Atkinson po přihrávce před branku trefil beton domácího brankáře!
17:10'
Merzlikins musel vyjet za svou branku, aby vypomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Lotyšský brankář našel Savarda, který rozjel další útočnou akci.
16:35'
Znovu se hráči kanadského celku dostali ke kotouči a dokázali jej vyhodit přes všechny čáry za branku Columbusu. Hosté se v přesilovce nemohou udržet v útočném pásmu.
16:10'
Pierre-Luc Dubois si sjel na přihrávku na pravý kruh, jenže jeho dělovka příklepem vůbec netrefila branku domácího Montrealu. Canadiens se navíc osvobodili.
15:48'
Columbus si zahraje první přesilovku dnešního utkání. Dvě minuty za sekání dostává Dale Weise.
15:28'
David Savard dostal přihrávku mezi kruhy, jenže se dlouho otáčel s kotoučem a bekhendovou střelou trefil jen prvního obránce před sebou.
15:04'
Carey Price si dal pozor na zakončení z pravé strany útočného pásma, nicméně zkušený brankář domácího Montrealu vytáhl dobrý zákrok a ukryl puk do lapačky.
14:42'
Seth Jones si pohlídal nepřesnou rozehrávku Canadiens, dal si pozor na napadajícího soupeře a dokázal uklidnit hru za vlastní brankou. Oba týmy střídají.
14:10'
Zach Werenski získal odražený puk v rohu obranného pásma a vyhodil jej bekhendem do bezpečí. Montreal se po obdržení úvodní branky nemůže dostat do tempa.
13:33'
Alexander Wennberg si sjel na přesnou přihrávku do útočného pásma, měl dostatek času na zamíření, ale střelou zápěstím těsně minul horní tyč!
13:10'
Gavrikov se zapojil také do defenzivní činnosti hostujícího celku. Ruský hokejista získal puk v rohu obranného pásma a bekhendem jej poslal do bezpečí.
12:45'
Columbus přestál úvodní tlak domácího celku a dostává se do vedení! Pierre-Luc Dubois vybojoval kotouč v rohu útočného pásma, poslal jej na modrou čáru, odkud ještě přišla přihrávka na kruh a rozjetý VLADISLAV GAVRIKOV našel mezírku mezi betony brankáře! Asistence: Oliver Bjorkstrand, Pierre-Luc Dubois.
12:29'
Nathan Gerbe si sjel na krásnou přihrávku na pravou stranu útočného pásma, jenže měl proti sobě dva obránce, kteří mu nedali prostor k zakončení.
12:05'
Seth Jones předvedl parádní manévr na modré čáře, vyhnul se obránci a vyslal zajímavý pokus zápěstím. Price jeho pokus vytěsnil hřbetem lapačky!
11:21'
Také domácí brankář Price musel vytáhnout povedený zákrok. Gólman Montrealu si dal pozor na dorážku z pravé strany a přilepil beton k pravé tyčce.
11:04'
Až nyní se znovu přerušuje hra. Alexander Wennberg skvěle zablokoval nahození od modré čáry a srazil kotouč mezi diváky. Někdo z malých fanoušků si tak odnese suvenýr.
10:42'
Joel Armia si v útočném pásmu připravil kotouč ke střele zápěstím, jenže jeho pokus trefil jen holeň dobře postaveného obránce v bílém dresu Columbusu.
10:10'
Joel Armia si sjel na přihrávku mezi kruhy, ale musel zakončovat ve velké tísni a forhendovou střelou vůbec netrefil branku. Columbus se brání zuby nehty.
09:42'
Tatar operoval s kotoučem za brankou hostujícího celku, vyslal překvapivou pobídku na levý kruh, jenže Gallagher následnou střelou vůbec netrefil branku.
09:10'
Pierre-Luc Dubois vyslal průnikovou přihrávku do útočného pásma, ale jeho pobídku zastavil dobře postavený domácí Ben Chiarot, který následně rozehrál.
08:38'
Max Domi projel po pravém křídle až do útočného pásma, jenže jeho bekhendová pobídka skončila na hokejce vracejícího se obránce Columbusu.
08:08'
Savard si na modré čáře našel prostor pro zakončení příklepem, ale jeho dělovka trefila brusli prvního obránce v červeném dresu Montrealu Canadiens.
07:20'
Max Domi si sjel na krásnou přihrávku do útočného pásma, zjevil se sám před brankářem, ale Merzlikins vytáhl neskutečný zákrok levým betonem!
06:51'
Ilja Kovalčuk napadal rozehrávku Columbusu na jeho modré čáře. Ruský útočník se natahoval po kotouči, ale nakonec na pomalou přihrávku nedosáhl.
06:20'
Až nyní se hostům podařilo vyhodit kotouč ven z obranného pásma. Úvodní minuty dnešního souboje se nesou ve znamení obrovského tlaku Canadiens.
05:45'
Artturi Lehkonen zastavil nepřesnou rozehrávku Columbusu, vzal si volný kotouč a projel s ním až do útočného pásma. Jeho zakončení ale nebylo moc přesné.
04:42'
Zach Werenski si řekl o přihrávku mezi kruhy, jenže pomalá pobídka skončila přesně na hokejce vracejícího se Lehkonena. Montreal může uklidnit hru.
04:10'
Nick Cousins střílel z pravé strany útočného pásma. Před hostující klecí jeho pokus ještě tečoval jeden z hráčů v červeném, ale kotouč se odrazil mimo tři tyče.
03:45'
Pierre-Luc Dubois projel do útočného pásma, jenže jeho střela příklepem nebyla moc kvalitní a pouze zaduněla o zadní mantinel. Stále se hraje bez přerušení.
03:10'
David Savard vybojoval kotouč za vlastní brankou, ale nedokázal jej vyhodit ven z obranného pásma. Domácí celek v úvodu skvěle napadá rozehrávku soupeře.
01:48'
Artturi Lehkonen si sjel na přihrávku do útočného pásma, jenže měl problém se zpracováním a puk mu uskočil k prvnímu obránci v bílém dresu Columbusu.
01:15'
Joel Armia procedil přihrávku zpoza branky mezi kruhy, jenže na jeho pobídku si nenabruslil nikdo v červeném dresu Canadiens. Hosté mohou vyrazit vpřed.
00:45'
Až nyní se hráči Columbusu dostali k odraženému kotouči a podařila se jim rozehrávka na levé křídlo. Také zadáci Montrealu ale na první pokus zasáhli dobře.
00:10'
Montreal uspěl na úvodním vhazování dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale akce vedená po pravém křídle neslavila úspěch.
00:01'
Jak už je za oceánem zvykem, začne dnešní duel o několik minut později.

Montreal Canadiens: Price (Ch. Lindgren) – S. Weber, Chiarot, Petry, Scandella, Kulak, Mete – Gallagher, Danault, Tatar – Armia, Suzuki, Kovalčuk – Weal, Domi, Lehkonen – Weise, N. Thompson, Cousins.

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Kivlenieks) – S. Jones, Werenski, D. Savard, Gavrikov, Harrington, Nutivaara – Bjorkstrand, Dubois, N. Foligno – Atkinson, Wennberg, Nyquist – Bemström, Jenner, Gerbe – Robinson, Riley Nash, Lilja..
Montreal Canadiens

Domácí Montreal je na tom o mnoho hůře a pro tradiční kanadský celek to s účastí v bojích o Stanley Cup začíná vypadat bídně. Montreal sehrál padesát tři zápasů, ve kterých vybojoval padesát pět bodů a patří mu jedenáctá pozice Východní konference. Na osmou Philadelphii už ale ztrácí osm bodů. V posledním duelu zvítězili Canadiens na domácím ledě 4:0 nad Floridou.
Columbus Blue Jackets

Columbus po velkém odlivu svých opor před sezónou prožívá docela povedený ročník. Blue Jackets odehráli padesát dva zápasů, ve kterých získali šedesát tři bodů a patří jim sedmá pozice Východní konference. Na devátou Floridu mají k dobru jen dva body a o play-off ještě budou muset pořádně zabojovat. V posledním duelu utrpěli po sérii šesti výher první porážku, když padli 1:2 v prodloužení na ledě Buffala.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům NHL! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Montreal Canadiens a Columbus Blue Jackets. Duel začíná ve 20 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.