NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Rangers - 9. prosince 2019   01:00

Vegas
Vegas
0:5
(0:2, 0:2, 0:1)
Rangers
Rangers
11:03' Panarin  (M. Staal, DeAngelo) • 11:13' Kreider  (R. Strome, R. Lindgren) • 27:14' Trouba  (R. Strome) • 30:32' Fast  (Trouba, Skjei) • 55:05' Zibanejad  (Kakko, Panarin)
Vegas
Pochmara, Skilliter – Smith, Mills
T-Mobile Arena, Las Vegas
18.236 diváků
Rangers

Ve Vegas je aktuálně krátce před sedmou hodinou večer, slunce zapadlo, noční život se ve městě hříchů pomalu, ale jistě hlásí o slovo. Fanoušci z T-Mobile Areny míří pryč a jdou si užívat atmosféru nočního Vegas. Z arény je to malý kousek, několik kroků na hlavní třídu Strip, která je zábavním centrem Vegas.
Předchozí vzájemný zápas vyhrálo Vegas, nyní jednoznačně i díky skvělému výkonu brankáře berou body Rangers.
Tři hvězdy utkání:
1. Alexandar Georgijev (NYR) 38 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Jacob Trouba (NYR) 1+1
3. Ryan Strome (NYR) 0+2
Klíčová byla první třetina, kterou domácí vyhráli na střely 17:7, jenže inkasovali dvě branky během 14 vteřin. Rychlé dvě branky dostalo Vegas také ve druhé třetině.
Československá stopa v utkání:
Filip Chytil (NYR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:15
Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 9:46
Vůbec poprvé od 19 února 2018 nedokázali vstřelit hokejisté Vegas na domácím ledě branku a celkově neskórovali poprvé po 52 zápasech. Dnes vyslali na branku soupeře celkem 38 střel, ale Alexandar Georgijev dokázal udržet čisté konto.
59:50'
Ještě jedno zakázané uvolnění a buly v útočném pásmu Vegas.
59:30'
Už se pravděpodobně nic nestane.
58:35'
Nosek to zkoušel individuálně, ale propracovat se do výraznější šance nedokázal.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v tomto zápase.
57:37'
Vegas se pokouší skórovat, ale dnes nemá svůj den.
57:11'
V poklidném tempu se dohrává tento zápas, sledujeme rychlý hokej, hostující celek vyhraje tento zápas, to je už jasné.
55:05'
Rangers právě vstřelili branku!
Když to nejde, tak to nejde. Míněno z pohledu Vegas. Rangers nyní v přesilovce přidávají další branku, přihrávku před bránu si srazil bruslí do vlastní brány McNabb. Jako autor branky označen MIKA ZIBANEJAD. Asistence: Kaapo Kakko a Artěmij Panarin.
54:31'
Komerční přestávka.
54:31'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Paul Stastny – 2 min., držení).
53:59'
Hra je přerušena ve středním pásmu pro hru vysokou holí.
53:30'
Greg McKegg (NY Rangers) výborně tečoval kotouč před brankou, ale jeho projektil končí vedle branky.
53:01'
I tentokrát se dokázal hostující celek obránit. Dobré střídání domácí čtvrté formace.
52:24'
Na ledě je Noskova formace a právě český hráč se dostal do zakončení. Jeho rána byla zblokovaná.
51:40'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Domácí chtějí vstřelit alespoň jednu branku.
50:51'
Po krátké přestávce se dostáváme znovu dohry, Rangers vedou 4:0 a míří za výhrou.
50:43'
Alexandar Georgijev kryje kotouč, domácí přesilovku neproměnili. Komerční přestávka.
50:42'
50:03'
Další kotouč míří až za branku Vegas, mnoho času už nezbývá.
49:46'
Hosté vyhazují přes všechny čáry.
49:37'
Domácí získali buly v útočném pásmu.
49:37'
Další rána od modré čáry byla snadnou prací pro brankáře Rangers. Shea Theodore trefil jen střed branky.
48:51'
Shea Theodore pálil od modré čáry minu branku, následně hosté vyhodili.
48:42'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Mika Zibanejad – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
48:20'
Kaapo Kakko (NY Rangers) se propracoval do střelecké pozice, zakončoval v situaci dva na jednoho, ale trefil jen brankáře.
48:00'
Pavel Bučněvič (NY Rangers) pálil z mezikruží, jeho projektil končí vedle branky.
47:12'
Domácím hráčům se v tomto zápase nedaří vůbec nic. Dost často promáchnou kotouč na modré čáře.
46:14'
Alex Tuch (Vegas) se nyní dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky.
46:10'
Alex Tuch (Vegas) pálil z dobré pozice na kruhu, hostující brankář kryje kotouč. Komerční přestávka.
45:33'
1:1, tak vypadá statistika střel v této třetině.
45:17'
Kaapo Kakko (NY Rangers) pálil z bezprostřední blízkosti, ale prosadit se nedokázal.
45:00'
Vegas střídá, posílá do hry odpočinuté hráče.
44:40'
Shea Theodore pálil z ostré pozice, Alexandar Georgijev dokázal kotouč vyrazit.
44:20'
Sledujeme aktivní hru Rangers, kteří míří za výhrou v tomto zápase.
43:04'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (William Carrier – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu New York Rangers (Brendan Lemieux – 5 min., bitka).
42:31'
Brayden McNabb pálil od modré čáry, jeho projektil byl ihned zblokovaný.
42:20'
Alexandar Georgijev (NY Rangers) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
42:00'
Dvě minuty hry ze třetí třetiny jsou pryč, domácí se do výraznější šance nedostali.
41:45'
Filip Chytil (NY Rangers) to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se nedostal.
41:10'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Vegas. Domácí mají velké problémy se zakončením.
41:04'
40:40'
Rangers vyhazují přes všechny čáry, Vegas musí od své branky.
40:07'
Domácí pokračují v přesilovce, Alex Tuch se dostal sám před branku, ale minul.
40:01'
Utkání v T-Mobile Areně v Las Vegas sleduje také kanadská country zpěvačka Shania Twainová.
Další dvě branky vstřelil hostující celek ve druhé třetině, a tak vede 4:0. Rangers dělí dvacet minut od výhry zde na Striou v Las Vegas.
40:00'
39:40'
Ještě jedno vhazování před brankou Rangers.
39:22'
Čas běží hodně rychle.
39:08'
Max Pacioretty pálil z dobré pozice mimo.
39:02'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Anthony DeAngelo – 2 min., držení).
38:44'
Kaapo Kakko (NY Rangers) vedl útočnou akci svého celku, ale vypálit na branku nedokázal.
38:21'
Mika Zibanejad (NY Rangers) pálil z první, jeho rána končí vedle branky.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině. Domácí rozehrávají od své branky.
37:23'
Sledujeme klidnější pasáž hry, hostující celek vede o čtyři branky a pokus se něco nezmění, tento zápas snadno vyhraje.
37:15'
Domácí fanoušci se nyní ozývají a pokouší se povzbuzovat své oblíbence.
36:47'
Cody Glass odjíždí za asistence spoluhráčů a lékaře z hrací plochy, vypadá to, že v zápase dohrál.
36:47'
Cody Glass (Vegas) zůstává ležet po střetu se soupeřem. Byl to Brendan Lemieux, s kým byl ve střetu.
36:02'
Hra je nyní přerušena, buly v útočném pásmu New Yorku Rangers.
35:10'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, hostující celek dál trží povedené vedení.
34:43'
Max Pacioretty (Vegas) se dostal do střelecké pozice, zkrotil poskakující kotouč, ale brankáře neprostřelil.
Toto je jedenáctý zápas, ve kterém Vegas prohrává o dvě a více branek. Ani jeden z předchozích těchto zápasů nedokázalo otočit.
34:16'
Malcolm Subban (Vegas) přerušuje hru, kotouč ukryl mezi betony. komerční přestávka.
33:47'
Sledovat budeme hru čtyři na čtyři.
33:47'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Shea Theodore – 2 min., sekání).
33:37'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Marc Staal – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
33:05'
Paul Stastny vracel na Maxe Paciorettyho na modré čáře, ale přihrávka byla hodně nepovedená.
32:23'
Po krátké komerční přestávce pokračuje zápas dál, 27:16, střelecky aktivnější je domácí celek, ovšem na branky výrazně prohrává.
31:57'
Vegas nevzdává situaci, pokouší se hrát dál aktivně, ale prohrává o čtyři branky.
30:32'
Další rychle inkasovaná branka, domácí si dnes vybírají nepovedený den. Nyní zůstal před brankářem zcela volný JESPER FAST. Ten dostal přihrávku a snadno zakončoval Asistence: Jacob Trouba a Brady Skjei.
30:22'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, Vegas je aktivnější, ale nedokáže své šance proměnit.
29:45'
Shea Theodore se dostal do útočného pásma a zakončoval. S jeho pokusem si snadno poradil brankář.
29:05'
Max Pacioretty pálil z dobré pozice, jeho projektil kryje hostující brankář. Alexandar Georgijev (NY Rangers) byl připravený. Domácí celek je střelecky výrazně aktivnější 22:13, ale prohrává o tři góly.
27:44'
27:14'
První část oslabení domácí zvládli, nyní vypálil Ryan Strome. Jeho ránu výborně vyrazil brankář Vegas, ale na dorážku už by krátký. Kotouč doklepl za brankovou čáru JACOB TROUBA. Asistence: Ryan Strome.
26:35'
Vegas se dostalo do útočného pásma, jen nahodilo.
26:10'
Malcolm Subban (Vegas) má kotouč za svou brankou, ale domácí dokázali vyhodit.
25:52'
Zatím domácí celek odehrál dobrou pasáž oslabení, soupeře do šance nepustil.
25:03'
Rychlá kontrola a trest platí.
25:03'
Sudí se jdou podívat na video, zda to byl opravdu zákrok na 2+2.
25:03'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Ryan Reaves – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).
24:49'
Tomáš Nosek (Vegas) se znovu dostal do výborné střelecké pozice, důrazně vybruslil před branku, ale trefil jen štangli.
24:25'
Ryan Strome (NY Rangers) hledal spoluhráče před brankou. Následně zakončoval sám, ale trefil jen brankáře.
23:30'
Shea Theodore to zkoušel individuálně, ale nedokázal vypálit. Na druhé straně Kaapo Kakko udělal problémy domácím.
23:00'
Špatná rozehrávka Vegas znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou domácích.
21:47'
Domácí celek hraje aktivně, pokouší se co nejrychleji zdramatizovat zápas, ale zatím se mu nedaří.
21:17'
Max Pacioretty (Vegas) pálil z ostré pozice, jeho rána byla nepřesná, následně neuspěl ani Nate Schmidt.
20:54'
Brendan Lemieux (NY Rangers) pálil z bezprostřední blízkosti, jeho pokus kryje Malcolm Subban. Buly před jeho brankou.
20:33'
Alexandar Georgijev (NY Rangers) rozehrává od své branky, domácí celek ještě hraje v oslabení.
20:01'
15:7, tak vypadá statistika střel na branku, Vegas je jednoznačně aktivnější, mělo značnou část třetiny pod kontrolou, jenže během 14 sekund inkasovalo dvě branky. Rangers vedou po dvaceti minutách zde na Stripu v Las Vegas 2:0.
20:00'
19:55'
Chandler Stephenson (Vegas) se dostal do brejku při vlastním oslabení, branku minul.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:56'
Přesilovku si nyní vyzkouší také hosté.
18:56'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Paul Stastny – 2 min., podrážení).
18:21'
Kaapo Kakko (NY Rangers) se dostal do útočného pásma, hledal Panarina před brankou, ale přihrávka nebyla nejpovedenější.
17:58'
Nicolas Hague (Vegas) pálil od modré čáry, jeho rána končí vysoko nad brankou.
17:18'
Brendan Lemieux (NY Rangers) zakončoval, jeho projektil dobře viděl Malcolm Subban (Vegas), který přerušil hru. Komerční přestávka.
17:00'
Sledujeme rychlý hokej, domácí mají převahu, jenže inkasovali dvě branky za 14 sekund.
16:23'
Chandler Stephenson (Vegas) se dostal do útočného pásma, jeho projektil mířící ke vzdálenější tyči byl nepovedený.
15:27'
Domácí se pokouší dostat se do útočného pásma, Mark Stone (Vegas) přišel o puk, a tak hrají hosté.
14:38'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
14:21'
Tomáš Nosek (Vegas) se dostal k dorážce, s tou si ale brankář Rangers dokázal poradit.
14:11'
13:45'
Mika Zibanejad to udělal šikovně, získal puk, a pak jej rychle vyhodil přes všechny čáry.
13:18'
Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry, domácí hrají aktivně, mají převahu, ale prohrávají o dvě branky.
12:54'
Mark Stone (Vegas) z dobré pozice minul branku, kotouč netrefil podle představ.
12:34'
Domácí celek přichází o útočné pásmo, musí rozehrávat od své branky.
12:11'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Brady Skjei – 2 min., hákování).
11:13'
Z následující střely se znovu prosazují hosté a situace pro domácí je kritická. Uspěl obranou nepokrytý CHRIS KREIDER. Asistence: Ryan Strome a Ryan Lindgren.
11:03'
Hostující celek se z ojedinělé šance dostává do vedení, střelou mezi betony uspěl ARTĚMIJ PANARIN. Asistence: Marc Staal a Anthony DeAngelo.
10:40'
Tomáš Nosek (Vegas) měl na hokejce úvodní branku, ale po pěkné akci spoluhráčů jeho zakončení bekhendem nebylo nepovedenější. Alexandar Georgijev (NY Rangers) zasáhl.
10:14'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, aktivnější je domácí celek.
09:52'
Adam Fox (NY Rangers) se dostal do útočného pásma, jeho počínání ukončil dobrým obranným zákrokem Nicolas Hague (Vegas).
09:10'
Alex Tuch (Vegas) to zkoušel individuálně, pozlobil obranu soupeře, ale zakončení chybělo.
08:39'
Hosté rozehrávají od své branky, pokouší se něco vymyslet, ale v útočném pásmu dlouho nebyli.
08:05'
Mark Stone (Vegas) tečoval před brankou. Nemyslel to špatně, ale puk končí na mantinelu za brankou.
07:31'
Nicolas Hague (Vegas) pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná, následný projektil nepřesný.
07:13'
Jonathan Marchessault (Vegas) měl velkou šanci, po jeho akci zakončoval Reilly Smith (Vegas). Trefil jen beton brankáře. Následně je hra přerušená. Komerční přestávka.
06:51'
Jacob Trouba (NY Rangers) byl volný před brankou, ale spoluhráči k němu nedokázali dostat kotouč.
06:26'
Rangers rozehrávají od své branky, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušci zde na Stripu bavit.
06:07'
Malcolm Subban (Vegas) musel zasahovat, před bránou na poslední chvíli tečoval kotouč Brendan Smith (NY Rangers).
05:07'
Chandler Stephenson (Vegas) to nemyslel vůbec špatně, jeho ránu z ostré pozice přinutila brankáře k dalšímu zákroku.
04:39'
Zbrklá rozehrávka znamená zakázané uvolnění, buly před brankou Vegas.
04:10'
Paul Stastny a Mark Stone kombinovali před brankou soupeře, střelecký pokus vyprodukovat nedokázali.
03:35'
Domácí se dostali sice do útočného pásma, ale jen za cenu postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.
03:25'
Kaapo Kakko se dostal do útočného pásma, upadl, ale sudí nechal pokračovat hru.
03:04'
Vegas hraje v úvodu zápasu aktivně, pokouší se něco vymyslet před brankou, zatím ale marně.
01:16'
Paul Stastny (Vegas) kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, dobrý začátek Vegas v tomto mači.
00:52'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Následně byla rána od modré čáry zblokovaná do ochranné sítě.
00:20'
Brady Skjei (NY Rangers) jako obránce pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář Vegas.
00:01'
Domácí celek se dostal jako prví do střelecké pozice, Alexandar Georgijev musel rychle zasahovat, zakončoval Reilly Smith (Vegas).
00:01'

Vegas Golden Knights: M. Subban (M.-A. Fleury) – McNabb, Schmidt, Hague, Theodore, Merrill, Engelland – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Stephenson, Glass, Tuch – Carrier, Nosek, Reaves.

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Skjei, Trouba, M. Staal, DeAngelo, R. Lindgren, Fox – Lemieux, Zibanejad, Kakko – Panarin, R. Strome, Kreider – Fast, Chytil, Bučněvič – McKegg, B. Howden, Br. Smith.

Rozhodčí: Pochmara, Skilliter – Smith, Mills.
Utkání se hraje v Las Vegas v T-Mobile Areně, která je na Stripu, tedy na hlavní třídě v Las Vegas. Úvodní buly bude vhozeno něco málo po čtvrté hodině odpolední.
Vegas Golden Knights odehrálo 31 zápasů s bilancí 11-4-5-11 a získalo 35 bodů. Bodovalo v posledních pěti zápasech. Prohrálo v prodloužení s New Yorkem Islanders 2:3. Poradilo si s Nashvillem Predators 4:3 v prodloužení, v nájezdech s Arizonou Coyotes 2:1, New Yorkem Rangers 4:1 a New Jersey Devils 4:3.
New York Rangers odehrál 28 zápasů s bilancí 12-2-3-11 a získal 31 bodů. V tabulce Východní konference je na dvanácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s New Jersey Devils 4:0 a s Columbusem Blue Jackets 3:2. Tým nestačil na Boston Bruins 2:3 v prodloužení, Vegas Golden Knights 1:4 a na Montreal Canadiens 1:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Las Vegas Golden Knights a New York Rangers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.