NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Winnipeg : Nashville - 12. ledna 2020   20:10

Winnipeg
Hellebuyck (Brossoit (A)) – Morrissey (A), Poolman, D. Kulikov, Pionk, Bitetto, Niku – Connor (A), Scheifele, Laine – Ehlers (C), Wheeler, Roslovic – Copp, Lowry, Perreault – G. Bourque, N. Shore, Appleton.
Dwyer (CAN), Pochmara (USA) – Murchison (CAN), Barton (CAN)
Bell MTS Place, Winnipeg
15 325 diváků
Nashville

Z mé strany je to dnes vše. Přeji vám příjemný start do nového pracovního týdne a budu se někdy příště u zámořské hokejové soutěže třeba těšit napočtenou!

3. Kyle Turris (NSH) 1+0, čas na ledě 12:00
V Bell MTS Centru se již toho dnes více nestane. Nashville si došel v nudném zápase pro výhru fotbalovým výsledkem 1:0. Vše podstatné se již událo v první třetině. Nejvýraznější šanci domácích měl v šesté minutě Copp, který ale svůj únik neproměnil. Zápas vlastně rozhodla individuální chyba hráče Jets, což nějak tak vystihuje dnešní zápas. Adam Lowry riskantně rozehrávat, puk zachytil Trenin a předložil jej pro Kylea Turrise, který v čase 11:53 změnil skóre zápasu poprvé a naposledy. Winnipeg sice bojoval a snažil se odvrátit porážku před vlastním publikem. To se mu nepovedlo, Predators závěr utkání výborně defenzivně odbránili. Jets tak prohráli třetí zápas z pěti, u Nashvillu je to přesně naopak.

Střely na branku: 28 – 32 (10 – 8)
59:59'
Mark Scheifele mohl vystřelit od modré a potenciálně tím ještě ohrozit výhru Nashvillu, ale v poslední sekundě promáchl!
59:44'
Další vyhození od Ekholma a tohle už Nashville asi zvládne.
59:30'
Oddechový čas pro Winnipeg.
59:26'
Pionk ještě udržel kotouč na modré po velice těsné situaci a okamžitě z jedničky střílel na kasu, Saros vyrazil k holi Josiho, který následně vyhodil jenom na zakázané uvolnění.
58:55'
Poslední minuta zbývá ze třetí třetiny. Až nyní se poprvé více ozývají fanoušci Winnipegu, kteří jinak mlčky sledovali celý zápas.
58:48'
Viktor Arvidsson vyhazoval kotouč, který ale tečoval Laine u mantinelu tak, že jej poslal až do kostky nad ledem.
58:35'
Ekholm vyhazoval o mantinel z pásma a kotouč v první chvíli směřoval do prázdné klece, následně se ale stočil a skončil jako puk na zakázaném uvolnění.
58:29'
Winnipeg už hraje bez gólmana!
58:17'
Preds předvedli útočný výpad, který vedl Granlund s Duchenem, první jmenovaný předkládal svému kolegovi před branku, ten ale zblízka nedokázal doťuknout puk do branky.
57:26'
Další vyhození. Nashville už to hodil všechno na jednu kartu a poctivě se chce probránit k výhře na jeden gól. Tohle NHL asi neviděla dlouho, takovýto výsledek...
56:37'
Viktor Arvidsson nahodil puk na branku, Nashville stále drží útočné pásmo, což se velice hodí, zvláště při pohledu na skóre a čas, který zbývá do konce zápasu.
55:42'
Josh Morrissey po vyhraném buly vyjel na levý kruh a nekompromisní střelou vypálil na branku, Saros lapačkou zasáhl.
55:32'
Josi získal kotouč po křížné nahrávce z pásma, aby jej následně poslal až na zakázané uvolnění.
55:15'
Pokus Laineho se snažil ještě tečovat Mark Scheifele, ale neúspěšně, hokejkou tak jenom rozvířil studený vzduch nad ledem. Saros má na kontě další zákrok.
54:36'
Predators jenom vyhazují z pásma a už se staví v obranné formaci. Je vidět, že je to do útočných manévrů v pásmu moc netáhne.
53:12'
Nyní cinkla po střele Ehlerse tyčka za zády Sarose! Je to o to zajímavější, že Ehlers střílel z nesmírně těžkého úhlu, navíc napálil až zadní tyč branky, nikoliv přední.
52:37'
Juuse Saros si dokázal najít místečko přes „neprůhlednou“ clonu a proti střele od modré včas zasáhnout.
52:10'
Juuse Saros se nyní vyšvihl proti střele Connora z úhlu a následné dorážce Scheifeleho. Jeho další zákrok, celkově 23., přerušuje hru a nařizuje komerční přestávku.
51:10'
Ryan Johansen sebral nahrávku křížem a dopravil puk za branku, kde si jej přebral Roman Josi, který se pak ihned jal rozehrávat útočné tažení Nashvillu.
50:32'
Viktor Arvidsson jednoduše nahodil do útočného pásma a odjel střídat. Naprosto efektivní práce.
49:53'
Blake Wheeler objel celé pásmo a dostal kotouč na modrou. Jets se však k ničemu v přesilovce moc nemají a vypadá to, že se Predators ubrání.
49:15'
Půlka přesilové hry Jets je pryč a střelu Laineho mohl dorážet z mezikruží do kasy Mark Scheifele, avšak promáchl.
48:35'
Winnipeg se ale musí snažit od nuly, neboť Nashville vyhrál buly a hned vyhodil kotouč na druhou stranu.
48:19'
Matt Duchene (NSH) bude po komerční přestávce sedět dvě minuty na trestné. I přesto, že byl na něj pravděpodobně spáchán faul, je vyloučen jenom on za hákování Scheifeleho.
47:27'
Nikolaj Ehlers z levého křídla stáhl kotouč se sebou na střed a pokusil se střílet, jenže byl znovu dojet a natlačen k mantinelu. Predators následně jenom vyváží do středního pásma, nic zásadního nekonají.
46:22'
Nick Shore nebyl schopen přesně vystřelit na branku soupeře. Nějak tak to stále dokumentuje celé utkání. Snaha se Winnipegu nedá upřít, chybí tomu však lepší zakončení a koncovka.
45:36'
Andrew Copp byl obrán o kotouč za brankou Nashvillu, který tedy znovu útočí do otevřené obrany Stíhaček.
44:56'
Po chybě na modré vzniklo přečíslení 3 na 2, které vedl Matt Duchene. Jenže nebyl schopen dát přesnou nahrávku, navíc to celé zbrzdil a tím pádem bylo po akci.
43:46'
Connor Hellebuyck zkušeně rozehrál zpoza vlastní branky, ale opět Winnipeg z toho nedokázal nic vytěžit. Predators se brání bez problémů a dost reálně to vypadá, že si dojdou pro úspornou výhru na jeden gól.
43:24'
Dmitrij Kulikov své dalekonosné nahození směřoval na branku Nashvillu, Juuse Saros raději kotouč přikryl a přerušil hru.
42:42'
Mathieu Perreault nahozením trefil čárového sudího, který se sesunul k zemi a opustil své stanoviště na modré, ale dokázal se z toho rychle oklepat a plně vrátit do procesu.
42:26'
Po buly přišel jeden z hráčů Winnipegu hned o helmu, proto si jí mohl hned nasadit na ledě, což je jedna z odlišností hokejových pravidel v zámoří. Mezitím se hra přesunula před branku Jets.
41:46'
Winnipeg okupuje útočné pásmo a snaží se propracovat k nějaké šanci, Nashville to ale dokázal pokrýt a následně Jets spáchali ofsajd.
41:37'
Rocco Grimaldi byl až moc rychlý ve snaze nabruslit do útočného pásma, dopustil se tím ofsjadu.
40:36'
Mikael Granlund neudržel stabilitu v souboji u mantinelu, ale ještě dokázal přehrát kotouč na Ekholma, který okamžitě pálil od modré. Puk ale skončil na clonícím spoluhráči před brankou Jets.
40:19'
Jack Roslovic jenom poslal kotouč na zakázané uvolnění.
40:13'
Calle Järnkrok se dostal před branku a vystřelil okamžitě na branku Winnipegu, Connor Hellebuyck udržel kotouč na teploměru a přerušil hru.
40:01'
Druhá třetina tohoto souboje nám nenabídla prakticky nic. Dvě šance měl Winnipeg, který sehrál lepší periodu oproti té první, ale neměl z toho vůbec nic. Na druhé straně se Nashville taktéž nepropracoval do nějakého lepšího pokusu, který by stál za zmínku a řekněme si upřímně, že zápas zatím nestojí za vůbec nic.

Střely na branku: 18 – 24 (11 – 9)
40:00'
39:51'
Devět sekund před koncem se ještě bude vhazovat u branky Predators.
39:02'
Poslední minuta druhé třetiny. Mark Scheifele předržel kotouč, aby jej přenechal na Laineho. Ten zkoušel křížem hledat na druhé straně kohokoliv, Wheeler ale byl od puku dále než Hamhuis a nedobruslil k němu.
37:53'
Mattias Ekholm vzal puk na vidle a poslal jej až za branku Hellebuycka, ale zřejmě došlo k nějaké teči, neboť není pískáno zakázané uvolnění.
36:42'
Domácí sice zlepšili svůj herní projev, stále jim to ale hodně dře ve finální fázi. Nashville tak tráví hodně času v obraně, ale nemá s tím žádné větší potíže.
35:58'
Odražený puk od zadního plexi se pokoušel nacpat do branky Mark Scheifele, ale v tísni neuspěl, navíc už měl hodně těžký úhel. Kombinace Stíhaček ale pokračovala a nabito dostal Josh Morrissey, jenže ani on neprostřelil Sarose.
35:48'
Neal Pionk přes clonu vystřelil na branku Preds, Juuse Saros ale v poslední chvíli máchl lapačkou do vzduchu a kotouč mu do ní spadl.
34:47'
Roman Josi objel branku Jets a vrátil puk na modrou, odkud přišla tvrdá střela Webera, ale jenom do prvního stojícího hráče Winnipegu.
34:12'
Dan Hamhuis byl forčekován Ehlersem a přineslo to své ovoce, velezkušený obránce chyboval a rozehrál nedobře. Jenže domácí si s tím nedokázali poradit a naopak spáchali další ofsajd.
33:55'
Zakázané uvolnění Predators.
33:16'
Connor Hellebuyck si nebyl jist tím, kde má kotouč, nakonec mu vyplaval před brankoviště. Zde už se o všechno postarali hráči Jets, kteří uchránili své gólové konto.
32:25'
Matt Duchene obloučkem dostal kotouč do středního pásma, kde se rozjížděl Mikael Granlund. Místo toho, aby ale puk přebral a pokračoval v jízdě, tak skončil v kotrmelcích, neboť jej zradila brusle.
32:03'
Další zákrok finského gólmana ve službách Nashvillu. Tím je opět nastartována komerční přestávka.
31:38'
Josh Morrissey poslal kotouč na branku a těsně před Sarosem byl sražen hloučkem clonících hráčů Jets. V nastalém zmatku ale nedokázali domácí dopravit puk do branky a Juuse Saros následně zasáhl proti střele z dorážky.
31:11'
Nashville se dostal lehce pod tlak ve vlastním pásmu, na což reagoval snadným zakázaným uvolněním.
30:44'
Rocco Grimaldi neprošel přes levou stranu a vytvořil se tím brejk Winnipegu, který si ale domácí hráči sami zbrzdili na modré čáře, neboť nebyli schopni pořádně rozehrát.
30:00'
Mattias Ekholm udržel puk ještě v útočném pásmu a přistrčil jej pro Ducheneho, který okamžitě vypálil na winnipegskou branku. Ale Hellebuyck předvedl rutinní zákrok.
29:05'
Adam Lowry mimo hru dohrál Arvidssona, hra pokračovala dále, přičemž hned záhy složil Perreault na modré tvrdě Josiho. Že by to bylo nějaké vzrušení v poměrně nezáživném zápasu?
28:24'
Blake Wheeler nasadil u mantinelu pěkný bodyček Carrierovi, který se tak alespoň proletěl po aréně Jets.
28:03'
Zakázané uvolnění Winnipegu stěhuje hru opět před branku Hellebuycka.
27:26'
Rocco Grimaldi spíše tak z náhody napálil baseballově puk ze vzduchu holí a dokázal ho tím usměrnit na branku, ale pro gólmana Winnipegu následný zákrok nečinil rozhodně vůbec žádný problém.
26:32'
Roman Josi vystřelil od modré a Hellebuyck vyrazil jenom před sebe, kde si najížděl Calle Järnkrok, ani on však nedokázal prolomit střeleckou nulu na kontě Nashvillu v této třetině.
26:03'
I Connor Hellebuyck se vytáhl, tentokrát proti nepříjemné a nebezpečné střele z mezikruží, kterou poslal na branku Calle Järnkrok.
25:18'
Dmitrij Kulikov vypálil od modré a jeho pokus byl hned dvakrát tečován, ke smůle Jets ale také projel po ledě jenom kousek od pravé tyče, kde by nemohl Saros vůbec zasáhnout, neboť byl v protipohybu!
24:58'
Poslední sekundy tikají a Winnipeg se snažil přesilovku využít. Na sebe to vzal z osy ledové plochy Josh Morrissey, jeho tvrdá bomba ale skončila jenom v lapačce Sarose.
24:21'
Wheeler nepřesně rozehrál, Forsberg zachytil puk a vyhodil jej o mantinel až za branku Hellebuycka.
23:28'
Další šance Patrika Laineho již byla na jiné úrovni! Tentokrát dostal finský šikula krosovou nahrávku od Scheifeleho a pálil okamžitě z první na branku, jenže Saros se skvěle přesunul a včas zasáhl!
23:19'
Patrik Laine se od modré blýskl výborným one-timerem, od vyrážečky Sarose se puk dostal do ochranné sítě, a to znamená jenom jediné: přerušení hry.
23:03'
Roman Josi (NSH) zahákoval z druhé vlny najíždějícího Coppa, čehož si rozhodčí všimli a posílají kapitána Predators za katr.
22:28'
Kolize dvou hráčů Winnipegu na modré vyústila v situaci 2 na 1, kterou táhl Duchene s Granlundem, Neal Pionk však předvedl výbornou defenzivní činnost, zaměřil se jenom na Duchenea, kterého vytlačil do rohu bez možnosti nahrát.
22:17'
Craig Smith nahazoval na branku Jets spíše jenom z nouze, aby se neřeklo. Nakonec z toho je vhazování před brankou Winnipegu.
21:25'
Nikolaj Ehlers mohl využít toho, že se hosté neshodli v rozehrávce a nechali kotouč mezi kruhy, jenže i hráč Winnipegu upadl a než se stihl postavit zpátky, tak byl u puku Grimaldi.
20:59'
Viktor Arvidsson střílel z ostrého úhlu na hranici pravého kruhu, Connor Hellebuyck udržel kotouč ve výstroji a přerušil tím hru.
20:28'
Mark Scheifele zkoušel jednou rukou obhodit protihráče, Josi ale místo puku nabral Scheifeleho tělem a poslal ho k zemi. Pěkný hit navíc přesunuje hru i před branku Jets.
20:02'
Před námi je druhá třetina souboje mezi Winnipegem a Nashvillem, úvodní buly vyhráli nakonec hosté, kteří se ale ze středního pásma nedostali a museli se bránit.
20:01'
Další třetina začne přibližně ve 21:04.
První třetina souboje v kanadském Winnipegu je za námi, mnohem lepší herní projev předvedl v první dvacetiminutovce Nashville, který soupeře přestřílel dvojnásobkem střel Jets. Na šance už to ale tak slavné nebylo, o tom, co by se stalo, kdyby na konci 6. minuty svůj únik proměnil Andrew Copp, se můžeme jenom dohadovat. Ale to se nestalo, naopak Predators se ujali vedení ve 12. minutě po chybě Lowryho, přečíslení 2 na nikoho zametl do prázdné branky Kyle Turris. Winnipeg pak už jenom těžce hledal cestu k soupeři do pásma a do druhé třetiny musí svůj herní projev hodně zlepšit.

Střely na branku: 7 – 14
20:00'
19:54'
Opět máme kotouč na střídačce Preds, tím pádem se konec první třetiny zřejmě odehraje už bez nějaké změny skóre.
19:17'
Jsme v poslední minutě prvního dějství. Nashville je opět nastěhován v útočném pásmu a ke střele se dral Mikael Granlund, ale Connor Hellebuyck mu ještě stihl dříve vypíchnout puk holí.
18:58'
Tvrdá střela Roslovice měla jenom razanci, nikoliv umístění. Jack Roslovic tak napálil napřímo jenom plexisklo, od kterého kotouč vylétl do ochranné sítě nad ledem.
18:23'
Rychlou kombinaci Jets zakončoval z pravého kruhu opět Mathieu Perreault, Saros si ale hodně povyjel proti jeho střele a ukryl jí ve své výstroji, která se zdá i po opravách býti stále v horší kondici.
18:03'
Mathieu Perreault se snažil nadvakrát najít Lowryho, který mu jel na druhé straně ledové plochy. Ale vracející se Hamhuis holí zastavil tuto přihrávku.
17:39'
Laine už opět startoval do rychlého kontru, jenže při kličce na modré podklouzl, čímž definitivně stvrdil nutnost odpískání ofsajdu.
16:54'
Nakonec to sympatický equipment manager Predators zvládl ke spokojenosti Sarose a nemusí tak ani střídat. Ale situace se nelíbí hlavnímu rozhodčímu, který ještě sám od sebe upravuje výstroj finskému gólmanovi.
16:54'
Juuse Saros si připsal další zákrok, po kterém už přerušuje hru. Ale musí odjet na střídačku kvůli problému s bruslí a je dost možné, že bude muset na chvilku ze zápasu odstoupit. Ale kustod dělá vše pro to, aby se tak nestalo.
16:30'
Blake Wheeler si nabruslil více na pravou stranu a střílel na nashvillskou branku zápěstím, Saros ale vyrazil betony tak šikovně, že znemožnil i dorážku dalším hráčům Jets.
16:14'
Po nařízeném buly ve středním pásmu vytvořili hosté zakázané uvolnění, hra se tak stěhuje před jejich branku.
16:09'
Puk končí na střídačce Winnipegu po souboji u mantinelu, na řadu tak přichází další power break.
15:20'
Kyle Connor získal puk u mantinelu a rozjel brejk se Scheifelem, který se snažil z pravého kruhu hrát krosem zpět na Connora, ale to už se vrátili obránci Nashvillu. Ti si vzali kotouč do svého vlastnictví.
14:28'
Ani Predators toho moc nevymýšlí, taktéž jenom nahodili do útočného pásma a odjeli prostřídat. Obecně sledujeme průběžně zápas, který herní krásou zrovna moc neoplývá.
13:44'
Nashville se opět drží v útočném pásmu, Winnipeg se zmohl pouze na vyhození kotouče k brance Sarose, ale tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění.
11:53'
Nashville právě vstřelil branku!
Zcela zasloužené vedení Predators přichází po hrubé chybě Adama Lowryho! Ten čelem k brance totiž rozehrával do šíře podél modré. Jenže jeho nepovedenou nahrávku zachytil Jakov Trenin a v přečíslení 2 na nikoho lehce přehrál situaci na KYLEA TURRISE, který uklidil puk do poloprázdné branky – 0:1! Asistence: Jakov Trenin.
11:02'
Kyle Connor přebral nepřesnou nahrávku Preds a vydal se na zteč, místo střely od modré se ale nechal vytlačit do rohu, odkud neměl moc možností, jak situaci zahrát. Proto jej jenom nahodil podél prken, tím to i celé skončilo.
10:18'
Pekka Rinne ze střídačky nyní mohl sledovat, jak Winnipeg vyhodil přímo na zakázané uvolnění po vyhraném buly. Rinne je zase po delší době mediální legenda NHL, neboť video s jeho gólem v Chicagu obletělo celý svět. Dnes však plní funkci dvojky.
10:04'
Rocco Grimaldi si najel z druhé vlny do útočné třetiny a Nick Bonino mu neměl problém přenechat kotouč. Střela však Grimaldovi nesedla a napálil jí vysoko do ochranné sítě. Další přerušení hry.
09:22'
Mason Appleton dostal kotouč na velice nevýhodné pozici ke střele na branku. Přesto se rozhodl prakticky z nulového úhlu střílet a světe div se, rozezvučel břevno branky Predators!
08:29'
Saros úplně ideálně nerozehrál zpoza vlastní branky, obránci mu však pomohli a zásluhou Romana Josiho se Nashville dostal přes střední pásmo, i to ale mělo poměrně krátký život.
07:55'
Nakonec se domácím povedlo nějakým způsobem založit útok a dostat se přes modrou čáru. Z pravého kruhu se dostal ke střeleckému pokusu zápěstím Laine, svého finského kamaráda Sarose ale v brance Nashvillu nepřekonal.
07:00'
Pokračujeme dále ve hře po komerční přestávce. Vysoký oblouček z dílny Coppa přesunul dějiště do neutrální zóny, odkud se ale Predators zase velice rychle navrátili zpět před branku Winnipegu.
06:35'
Již se delší dobu hraje v rovném počtu pěti hráčů. Mikael Granlund nahrál z mezikruží na pravé křídlo pro Matta Duchenea, který z první střílel na bližší tyč Hellebuyckovy branky. Gólman Winnipegu ale zasáhl a zahájil tím první komerční pauzu.
05:48'
Co tam obránci Nashvillu dělali? Ti si totiž vůbec nepohlídali střídání a nechali přes celé pásmo za sebou Andrewa Coppa, na kterého přišla dlouhá přihrávka od Laineho. Copp se tedy vydal do úniku, který ale zakončil jenom do ramena Sarose!
04:28'
Nashville je již zpět v útočném pásmu a dostal znovu Jets pod velký tlak, Connor Hellebuyck totiž nepředvedl v nepřehledné situaci před brankou vůbec dobré zákroky, z čehož pramenily nepříjemné dorážky, všechny ale dokázala obrana Jets udržet před brankovou čárou.
04:03'
Winnipeg ale vyhrává buly po vyloučení a okamžitě vyhazuje až za branku Sarose.
03:54'
Dmitrij Kulikov (WPG) trefil na obranné modré kolenem stehno Romana Josiho, za což dostává ruský bek Winnipegu dvě minuty.
03:37'
Laine dojížděl zpětnou nahrávku a už se chystal přehrávat puk křížem na levý kruh, obránce Predators mu v tom ale zabránil a přenesl hru dopředu.
03:02'
Arvidsson se skvěle obtočil okolo Poolmana, čímž se dostal před něj a sjel si před branku, zblízka ale nedokázal tuto zajímavou akci zakončit. Následoval výpad Laineho, jeho utěšená střela od modré ale končí jenom na výstroji Sarose.
02:47'
Střely na branku: 4 – 0
02:29'
Nashville vstoupil do utkání s chutí a dostává Stíhačky pod tlak. Kombinace v útočném pásmu ale zatím k větším šancím nevede. Další střelu od modré má Hellebuyck v lapačce a přerušuje hru.
01:53'
Bonino získal po forčekingu puk a okamžitě jej servíroval mezi kruhy na Grimaldiho, který pálil příklepem na branku, domácí gólman ale udržel betony na ledě a podržel kotouč.
01:24'
Matt Duchene hledal zpoza branky Granlunda, který byl ale dobře bráněn a nedostal se tak k žádné střele.
00:33'
Patrik Laine nahodil jenom před napadajícím obráncem do útočného pásma, kde ale sebrala puk druhá obranná dvojice Nashvillu a vyjela do útoku. Vše zakončoval Calle Järnkrok střelou z levého kruhu, Hellebuyck vyrazil maskou.
00:01'
Zápas mezi Winnipegem a Nashville začíná, buly vyhráli hosté, kteří se hned vrhli do útočení. Od modré střílel po přihrávce zpoza branky Josi, ale jenom do prvního bránícího obránce.
00:01'

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), Poolman, D. Kulikov, Pionk, Bitetto, Niku – Connor (A), Scheifele, Laine – Ehlers (C), Wheeler, Roslovic – Copp, Lowry, Perreault – G. Bourque, N. Shore, Appleton.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Y. Weber, Ekholm, Hamhuis, Tinordi, A. Carrier – F. Forsberg (A), Johansen (A), Arvidsson – Järnkrok, Duchene, Mikael Granlund – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Trenin, Turris, Blackwell.

Rozhodčí: Dwyer (CAN), Pochmara (USA) – Murchison (CAN), Barton (CAN).
Československá stopa v utkání

Michael Špaček (WPG) – farma
Vzájemná utkání

Oba celky se v probíhající sezóně utkaly jednou. V listopadu se z výhry na ledě Nashvillu radoval Winnipeg. Hosté tak mají svému soupeři dnes rozhodně co vracet.
Nashville Predators

Hosté z Nashvillu Predators jsou ve stejné konferenci desátí se sedmačtyřiceti body. Dvacetkrát zaznamenali výhru, třiadvacetkrát pak odešli z ledu jako poražený tým. Nashville po domácí prohře s Bostonem 2:6 tuto prohru odčinil na ledě Chicaga Black Hawks, kde vyhrál 5:2 a zapsal další důležité body do tabulky. A na ty by rádi Predators navázali dnes na winnipežském ledě. Čeká nás tak v rámci NHL další hodně zajímavý zápas, který si rozhodně nenechte ujít.

Nejproduktivnější hráči

Roman Josi – 46 bodů (14+32)
Filip Forsberg – 31 bodů (15+16)
Matt Duchene – 30 bodů (10+20)
Winnipeg Jets

Hokejisté dnes domácího Winnipegu Jet se v tabulce Západní konference nacházejí na osmém místě se ziskem dvaapadesáti bodů. Čtyřiadvacetkrát zvítězili, jednadvacetkrát se pak museli před svým soupeřem sklonit. Tryskáči po výhře v Torontu 4:3 po samostatných nájezdech na tento úspěch nenavázali na ledě Bostonu, kde Pastrňákova parta porazila Winnipeg těsně 5:4. V dnešním klání tak chtějí Jets uspět a před svými diváky tak uspět. Rozhodně je však nečeká snadná cesta. Po stejném prahnou i hosté z Nashvillu.

Mark Scheifele – 51 bodů (22+29)
Kyle Connor – 44 bodů (22+22)
Patrik Laine – 41 bodů (15+26)
Hezký nedělní večer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dalšími zápasy dnes pokračuje NHL a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat utkání mezi týmy Winnipeg Jets a Nashville Predators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.