Martin Havlát (SJS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 4:52
Tři hvězdy utkání:
1. Logan Couture (SJS) 1+0
2. Antti Niemi (SJS) 26 zák., 1 gól, 96,3%
3. Jonathan Quick (LAK) 38 zák., 2 góly, 95,0%
San Jose tedy dokázalo vyhrát ve velmi důležitém zápase a snižuje stav série na 1:2. Dnešní utkání bylo velmi vyrovnané a klidně se výsledek mohl převrátit na druhou stranu, ale štěstí dnes stálo při San Jose, které si tak může oddechnout, když nebude muset v dalším zápase odvracet mečbol Los Angeles.
Střely na branku: 40:27

Stav série: 1:2
61:29
San Jose právě vstřelilo branku!
San Jose nabídnutou přesilovou hru využívá a dnes tedy vítězí. Marleau dokázal v těžké situaci přihrát před branku, kde se puku ujal LOGAN COUTURE a švihem poslal kotouč do pravé šibenice. Asistence: Patrick Marleau, Joe Thornton.
60:55
Další nebezpečnou střelu Coutureho vyrazil Quick ramenem.
60:35
Z levé strany Couture branku netrefil.
60:20
San Jose se usadilo v útočném pásmu.
60:01
Třetí třetina nám branky opět nepřinesla a tak o osudu zápasu bude muset rozhodnout až prodloužení. Do toho budou vstupovat s velkou výhodou hokejisté San Jose, kteří před sebou mají minutu a osmnáct sekund přesilovou hru pět na tři, ve které mohou rozhodnout. Prodloužení začne přibližně v 6:05.

Střely na branku: 38:27
60:00
59:56
Kopitar vyhrál vhazování a tak zápas půjde do prodloužení.
59:55
Tak to je pro Los Angeles nepříjemné, když je vyloučen za nedovolené bránění brankáři Lewis a Králové budou hrát ve třech.
59:53
Velkou šanci mělo ale nyní Los Angeles, které ale své přečíslení dva na jednoho v branku nepřetavilo.
59:30
Dvakrát střílel od modré čáry Couture, ale ani jednou branku netrefil.
59:18
San Jose má velkou šanci vstřelit vítěznou branku, když bude hrát po faulu Regehra přesilovou hru, když hákoval.
59:10
Před Quicka se dostal Wingels, ale zakončit i díky faulu Regehra nedokázal.
59:00
Z levé strany vystřelil Marleau, ale pozorného Quicka nepřekonal.
58:45
San Jose ale vybojovalo kotouč a postupuje do útoku.
58:15
Los Angeles se drží v útočném pásmu.
57:30
Hraje se velmi opatrně.
56:44
56:15
Kopitar zabojoval ve svém pásmu a vybojoval kotouč, který posléze vyhodil za branku Niemiho.
55:45
V oslabení se vydal do útoku Carter, který se natlačil do zakončení, ale branku minul.
55:21
Boyle si špatně pohlídal modrou čáru a dostal se do postavení mimo hru.
55:00
Hosté začali své oslabení dobře a vyhazují kotouč přes všechny čáry.
54:44
San Jose bude mít výhodu přesilové hry, když je za sekání vyloučen na 2 minuty kapitán hostujícího celku Brown.
54:29
Niemi nyní raději přerušil hru po nahození ze středního pásma.
54:02
Nepřesné založení útoku San Jose končí zakázaným uvolněním.
53:09
Pavelski v souboji jeden na jednoho neuspěl a do zakončení se tak nedostal.
52:45
Hra je opět přerušena, když se puk dostal na střídačku Los Angeles.
52:12
Postavení mimo hru zastavilo útok Los Angeles.
51:37
Do zakončení se snažil dostat Burns, ale tomu puk mezi kruhy utekl.
50:23
Ale San Jose se také snaží hrát do útoku, takže je k vidění velmi rychlý hokej.
49:36
Los Angeles hraje velmi aktivně a dělá San Jose velké problémy.
48:49
Na druhé straně se dostal do zakončení Lewis, ale jeho pokus byl sražen mimo branku.
48:24
Na druhé straně se snažil Quicka překvapit Stuart, ale ten branku vůbec netrefil.
47:36
Muzzinova střela byla domácí obranou sražena do ochranné sítě.
47:06
Od modré čáry vystřelil Doughty, ale Niemi jeho pokus vyrazil.
46:30
Los Angeles má v posledních střídáních velký tlak a San Jose se musí bránit.
45:53
Regehr nahodil puk na branku, ale k té se kotouč vůbec nedostal.
45:05
Los Angeles mohlo jít do vedení, ale Penner nedokázal z velmi dobré pozice překonat Niemiho.
44:11
Ze středního pásma vystřelil na Niemiho Carter, ale domácí brankář se zaskočit nenechal.
43:55
Burns najel do brankoviště a povalil na zem Quicka. Vylučovat se nebude.
43:50
Quick si nyní velmi dobře pohlídal pravou tyčku, když se jej snažil překonat Gomez.
42:38
Na druhé straně vystřelil od modré čáry Ellerby, který branku úplně minul.
41:45
Po chybě hostující obrany se mezi kruhy ocitl volný Thornton, který pohotovu střelou Quicka překonat nedokázal.
40:27
Dobrá příležitost se vyskytla pro Browna, kterému ale puk přeskočil hůl a přišel o něj.
40:01
Druhá třetina byla velmi vyrovnaná a branku nám nepřinesla. Oba týmy si vypracovali pár šancí, které ale brankáři obou týmů zneškodnili. O osudu zápasu tedy bude rozhodovat až třetí dějství. Třetí třetina začne přibližně v 5:10.

Střely na branku: 28:18
40:00
39:50
Puk je ve středním pásmu, takže se už ve druhé třetině nic nestane.
39:33
Současně jsou vyloučeni Gomez a Richards, když se spolu dostali do menšího křížku. Oba si na trestné lavici posedí 2 minuty.
39:24
Ke střele se dostal Carter, ale branku z dobré pozice netrefil.
38:02
Marleau nahodil z pravé strany kotouč na Quicka a v brankovišti Los Angeles byl opět velký závar.
37:31
Los Angeles zatlačilo San Jose do jeho pásma a Žraloci se osvobozují za cenu zakázaného uvolnění.
36:12
Thornton poslal z velkého úhlu kotouč do brankoviště Los Angeles a nadělal Quickovi starosti.
35:27
Zakázané uvolnění Los Angeles.
34:55
Po střele Pavelskiho se puk odrazil před Quicka a následná dorážka Desjardinse skončila na betonu Quicka.
34:36
Útok Los Angeles zastavilo postavení mimo hru.
33:56
Z pravé strany nahodil na Niemiho kotouč Williams a brankář domácích hru raději přerušil.
33:23
33:15
Puk je opět v pásmu Kings, takže tato přesilová hra zůstane nevyužita.
32:40
San Jose se osvobozuje a posílá puk do středního pásma.
32:25
Niemi předvedl nejistý zákrok, po kterém měl velké štěstí, že se puk odrazil přímo pod něj a mohl jej zalehnout.
32:10
Od modré čáry vystřelil Doughty, ale Niemiho nepřekonal.
31:55
Los Angeles se usadilo v útočném pásmu.
31:23
Los Angeles bude hrát přesilovou hru, když je za hrubost vyloučen na 2 minuty Vlasic.
30:45
Z pravého kruhu vystřelil Burns, ale puk poslal jen do tvrzeného skla za brankou.
29:23
Stuart nahodil od modré čáry kotouč na branku Quicka, kde se k puku dostali hosté.
28:45
Závar před brankou Quicka Los Angeles přežilo.
28:32
Marleau se snažil překvapit Quicka, ale brankář Los Angeles je opět pozorný.
27:28
Gomez nahodil z levé strany kotouč na branku, ale Quick byl pozorný.
27:22
Rychlá akce San Jose zakončená Marleauem brankou nekončí.
26:45
Doughty skryl svojí střelou mezi obránce a Niemi musel reflexivně zasahovat.
26:37
Okolo branky San Jose se obtočil Richardson a dostal se až do zakončení, ale Niemiho nepřekonal.
26:10
Na druhé straně nemířil přesně Toffoli.
24:55
Od modré čáry nepřesně vystřelil Stuart.
24:30
Ve středním pásmu vybojoval kotouč Brown, který se hned rozjel k brance San Jose a dostal se až do zakončení z levého kruhu, odkud Niemiho nepřekonal.
23:07
Z dobré pozice nedokázal branku trefit Burns.
22:45
Hra je v posledních okamžicích velmi nepřesná.
21:53
Na druhé straně vybojoval kotouč Thornton a poslal jej na Quicka, který si tento pokus pohlídal.
21:29
Z mezikruží se snažil Niemiho překonat bekhendem Toffoli, ale ten branku vůbec netrefil.
20:25
20:24
Z levého kruhu vystřelil Marleau, ale Quick byl pozorný.
20:10
Z pravé strany přihrával před branku Carter, na jehož pas nikdo z jeho spoluhráčů nedosáhl.
20:01
V první třetině jsme viděli na každé straně jednu branku a tak je stav po první třetině nerozhodný. San Jose mělo velmi dobrý vstup do zápasu, když vedlo od 2. minuty po brance Boyla. Los Angeles ale po inkasované brance přidalo a pramenila z toho chyba Stuarta, kterou v 11. minutě potrestal Toffoli. Další branka už v první třetině nepadla a tak je stav po první třetině 1:1. Druhá třetina začne přibližně ve 4:10.

Střely na branku: 14:11
20:00
19:35
V oslabení se do útoku vydal Vlasic, který se ale až k zakončení nedostal.
19:05
Ve slibné šanci se ocitl Carter, ale jeho střelu zablokoval jeden z bránících hráčů.
18:25
První přesilovou hru v utkání si zahrají hokejisté Los Angeles, když je na 2 minuty vyloučen Burns.
18:20
Burns se dostal v mezikruží ke střele, kterou provětral betony Quicka.
17:54
Quick zastavuje akci Žraloků svojí lapačkou, kterou chytil střelu Galiardiho.
16:58
Z velkého úhlu se snažil překvapit Niemiho Richardson a málem se mu to povedlo, když brankář San Jose udržel puk pod betonem záhadným způsobem.
16:30
Velmi tvrdý hit Stuarta, který k ledu poslal Williamse.
15:52
Mezi kruhy dostával přihrávku Havlát, kterému puk přeskočil hůl a tak o něj přišel.
15:13
Thornton se dostal před brankovištěm k puku, který ve velké rychlosti nedokázal poslat za Quicka.
15:01
Velmi dobrý zákrok Quicka, který dokázal na své hrudi udržet nebezpečnou střelu Boyla.
14:42
Střela Kinga byla domácí obranou zablokována.
14:03
Od modré čáry vystřelil Regehr, který ale branku netrefil.
13:49
Z pravé strany vystřelil Williams a střelou na bližší tyč Niemiho nepřekonal.
12:52
Žraloci se dlouho připravovali k útoku, až při založení o kotouč přišli.
11:59
Střelou přes obránce se prezentoval Lewis, ale Niemi jeho pokus kryje.
11:34
San Jose zabojovalo v útočném pásmu a dlouho zde drželo hru, ale k ohrožení Quickovi branky se nedostalo.
10:16
Ze středního pásma nahodil puk na Niemiho branku Vojnov, ale finského brankáře nepřekonal.
10:08
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Hrubá chyba Stuarta při rozehrávce a máme vyrovnáno. Stuart z rohu kluziště nahrával před brankoviště, kde jeho přihrávku vystihl TYLER TOFFOLI a bekhendem poslal puk k pravé tyči. Bez asistence.
9:52
9:36
Puk je znova až za Niemiho brankou. Los Angeles se velmi dobře brání.
9:00
Králové vybojovali puk a osvobozují se.
8:45
Od modré čáry nahazoval na branku kotouč Boyle, ale tentokrát se přesně netrefil.
8:15
Od modré čáry vystřelil Marleau, ale Quick dokázal zasáhnout.
7:52
San Jose bude hrát druhou přesilovou hru, když je za podražení vyloučen Carter.
7:42
Ke střele se dostal Carter, ale Niemiho nepřekvapil.
7:15
Útok Žraloků zastavilo postavení mimo hru.
6:40
Z pravého kruhu nahodil na Quicka kotouč Desjardins a donutil brankáře Králů k zákroku.
6:00
San Jose má velmi dobrý vstup do utkání, když hraje velmi aktivně a dělá Los Angeles velké problémy.
5:19
Od modré čáry vystřelil Couture, který branku neohrozil, když jeho střela byla sražena do ochranné sítě.
4:25
Na druhé straně se dostal k zakončení z pravého kruhu Sheppard, ale Quick jeho pokus ramenem vyrazil.
3:48
Od modré čáry vystřelil Regehr, ale branku Niemiho nezasáhl.
2:23
Do útoku se natlačilo Los Angeles, ale Niemi zatím nemusel zasahovat.
1:34
San Jose přesilovou hru bleskurychle využívá, když Pavelski vyhrál vhazování na modrou čáru, kde se puku ujal DAN BOYLE a tvrdou střelou nedal Quickovi šanci. Asistence: Patrick Marleau, Joe Pavelski.
1:30
San Jose bude hrát přesilovou hru, když Muzzin vyhodil kotouč do hlediště a tak si posedí 2 minuty na trestní lavici.
1:16
San Jose se drží v útočném pásmu, ale pouze mimo střelecké pozice.
0:30
Hra se přelila z jedné strany na druhou, ale pokus o zakončení jsme neviděli.
00:01
Nyní je na řadě státní hymna.
Hokejisté obou celků nastupují na ledovou plochu.

San Jose Sharks: Niemi (Greiss) – Boyle, Irwin, Braun, Vlasic, Hannan, Stuart – Pavelski, Couture, Marleau – Burns, Thornton, Galiardi – Havlát, Gomez, Wingels – Desjardins, Kennedy, Sheppard

Los Angeles Kings: Quick (Bernier) – Doughty, Regehr, Vojnov, Scuderi, Ellerby, Muzzin – Brown, Kopitar, Williams – Carter, Richards, King – Toffoli, Lewis, Penner – Pearson, Fraser, Richardson

Rozhodčí: McCauley, Joannette – Heyer, Kovachik.
Los Angeles Kings

Los Angeles zvládlo oba své domácí zápasy a dnes se může dopracovat k mečbolům. Dnes to bude mít ale Los Angeles těžké, jelikož San Jose doma v play-off ještě neprohrálo a jistě bude chtít v tomto duchu pokračovat.

Kanadské bodování Kings:
1. Mike Richards 1+7
2. Jeff Carter 4+2
3. Anže Kopitar 1+3
San Jose Sharks

San Jose se z Los Angeles vrátilo se dvěma porážkami, když ani v jednom případě nedokázalo vyhrát. Ve druhé zápase tomu bylo ale San Jose hodně blízko, když vedlo dvě minuty do konce 3:2, ale díky dvěma vyloučením zápas ještě ztratilo a prohrálo 3:4. Dnes tedy čeká na San Jose možná klíčový zápas, jelikož po dnešní porážce, by už Žraloci byli ve velmi špatné situaci.

Kanadské bodování Sharks:
1. Logan Couture 3+6
2. Joe Pavelski 4+4
3. Joe Thornton 1+6
Vážení fanoušci NHL, vítejte u třetího zápasu série mezi týmy San Jose Sharks a Los Angeles Kings. Los Angeles vstoupilo do série tím nejlepším možným způsobem, když doma vyhrálo oba své zápasy a dnes si tedy může vybojovat mečbol. To San Jose bude bojovat o své první vítězství v této sérii, když nedokázalo dotáhnout minulé utkání do vítězného konce i přesto, že ještě dvě minuty do konce zápasu vedlo. Vybojuje San Jose dnes své první vítězství a nebo se budou opět radovat hokejisté Los Angeles?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.