2. JOE PAVELSKI (SJO) 2+1
3. PATRICK MARLEAU (SJO) 1+0
Československá stopa v utkání:
Do utkání nenastoupil žádný český hráč.
Domácí vítězí i ve třetím utkání této série a pozítří tak na svém ledě mají šanci postoupit do druhého kola play off v nejmenším možném počtu zápasů. Hosté naopak musí odvracet, stejně jako v loňském roce, vyřazení hned v úvodní sérii. Jak to nakonec dopadne, sledujte opět v našem online přenosu. Ode mne je to v tuto chvíli vše, přeji pěkný den!
60:00
Konec utkání.
58:24
Lunongo odvrací kotouč před najíždějícím Gomezem.
57:48
Kesler poslal puk od pravého mantinelu před branku, nikdo z jeho spoluhráčů jej ale nedokázal tečovat do sítě.
57:00
Utkání už se pomalu dohrává, domácí se už nikam neženou.
56:20
Thornton se natlačil s pukem před branku, bráněn obránci Vancouveru stačil ale už pouze slabě zakončit, Luongo chytá.
56:00
55:41
Hosté hrají dobře toto oslabení, bohužel pro ně je již na zvrat v tomto utkání asi pozdě.
55:20
Burnsovu střelu blokují hostující beci.
54:40
Hamhuis vyvezl kotouč až k Niemimu.
54:27
Marleau dostal puk zpoza branky na pravý kruh a z první vystřelil, jeho technickou střelu Luongo chytá.
54:00
Zack Kassian (VAN) vyloučen za hrubost, opět přesilová hra pro San Jose.
53:59
Kassian poslal puk levé strany Niemiho, ten si na jeho střelu ale dobře počkal.
53:12
Vancouver právě vstřelil branku!
Hosté dobře napadali rozehru domácích, Roy poslal puk na levý kruh, kam si sjel DAN HAMHUIS a dělovkou ho posílá pod břevno domácí branky! Asistence: Derek Roy.
53:09
52:44
Luongo chytá střelu domácího hráče.
51:54
Vzájemné vyloučení, Alex Burrows (VAN) za krosček a TJ Galiardi (SJO) za sekání.
51:40
Dokonce se hráči Vancouveru dostali i ke střele,. se střelou Keslera z pravého kruhu měl domácí brankář problémy.
51:15
Hosté po buly vyhazují až k Niemimu.
51:09
Domácí opět mají přesilovou hru, Maxim Lapierre (VAN) vyloučen za sekání.
50:41
Zakázané uvolnění alespoň na chvíli stěhuje dění před Niemiho.
50:20
Luongo brání ve skórování Pavelskému.
49:53
Puk je ale opět pod Niemim po střele jednoho z hostujících hráčů.
49:30
Kotouč má na holi Garrison a rozjíždí další útočnou akci hostů.
49:00
Kesler se pokoušel překvapit Niemiho střelou z rohu hřiště, domácí brankář byl ale pozorný.
48:10
Velký závar před Niemiho brankou, ten ale, jak se zdá, dokázal udržet kotouč před brankovou čarou, když mu ještě po střele Daniela Sedina pomohla tyč!
47:32
47:05
Thonrton se ještě dostal ke střele backhandem, opět je úspěšnější brankář hostů.
47:00
Boyle se na pravém krruhu v otočce dostává ke kotouči, Luongo jeho přízemní střelu vyráží betonem.
46:30
Hra se ale rychle vrací před Luonga, po jeho zásahu následuje buly v útočné třetině domácích.
46:09
Kesler osvobozuje hosty vyhozením až k Niemimu.
45:32
A další přesilová hra pro domácí, Maxim Lapierre (Van) vyloučen za hrubost.
45:00
A Luongo má po minutě na hřišti už dva úspěšné zásahy.
44:07
Roberto Luongo střídá v brance hostů Schneidera!
44:07
San Jose právě vstřelilo branku!
A taky že je, domácí využívají již potřetí dnes hru v početní převaze! Thornton na pravé straně poslal puk nalevo, kam si sjel LOGAN COUTURE a ten švihem prostřeluje Schneidera! Asistence: Joe Thornton, Joe Pavelski.
43:46
A může být ještě hůř pro hosty, vyloučen Henrik Sedin (VAN) za vysokou hůl.
43:00
Hosté jsou z průběhu posledních minut očividně zaskočeni.
41:49
Oddechový čas pro hosty!
41:49
Pouhých devět vteřin uteklo od třetí branky, když přebral kotouč na modré čáře PATRICK MARLEAU, prokličkoval se až před branku a v pádu poslal puk mezi Schneiderovy betony! Asistence: Logan Couture, Justin Braun.
41:40
Tak tuto branku si Schneider za rámeček nedá, když zpoza levého kruhu vystřelil LOGAN COUTURE a jeho lehká střela končí až za zády hostujícího brankáře! Asistence: Matt Irwin.
41:24
A znovu stejné provinění, hosté dobře brání vlastní modrou čáru.
41:09
Offside na chvíli přerušuje útočnou snahu domácích.
41:00
A opět puk až u Niemiho.
40:30
Marleau v další šanci žraloků, Schneider vyráží a následné hosté vyhazují.
40:15
Pavelski se tlačil do branky, ale neuspěl, domácí pokračují v přesilové hře.

Hity: 26 – 30
Vyrovnané utkání pokračovalo i ve druhé třetině. Domácím nejprve získal dvoubrankový náskok před polovinou utkání svou druhou trefou v zápase Joe Pavelski, o chvíli později ale snížil Alex Burrows a drží tak naděje hostů na vítězství v utkání. Třetí třetina začne přibližně v 06:03.
40:00
39:59
Bieksa vyvezl kotouč a ještě stihl vypálit před druhou sirénou, Niemi vyráží mimo.
39:46
Jannik Hansen (VAN) vyloučen za krosček, přesilová hra pro domácí.
39:46
Thornton se hnal sám na branku hostů, v zakončení byla ale faulován a nemohl tak plnohodnotně vystřelit!
39:00
Poslední minutu zbývá odehrát ze druhé třetiny.
38:38
Puk u Schneidera po střele Desjardinse.
38:10
Hráči San Jose mohli i zakončit, Pavelski byl ale zastaven na hranici pravidel, faul se ale nepíská.
38:00
Domácí se alespoň na chvíli osvobozují.
37:30
Z ostrého úhlu pálil Daniel Sedin, Niemi si dobře pohlídal prostor kolem pravé tyče své branky.
37:13
Niemi drží puk ve své výstroji po střele Keslera.
36:35
Domácí dojeli kotouč, čehož využil Thornton ke střele z mezikruží, Schneider vyráží.
36:25
Další vyhození, ale icing se nepíská.
36:00
Domácí dlouho zamčeni před vlastní brankou, hosté se ženou do útoku i po vyhození hráčů San Jose.
35:20
Dlouho se teď hraje bez výraznějšího zakončení na obou stranách.
34:10
Hosté pomalu začínají tlačit a výsledkem je zakázané uvolnění domácích, buly před Niemim.
33:34
Torres se dral před branku a do zakončení, puk se k němu ale nedostal.
33:10
Kesler na chviličku vybojoval puk v domácí třetině, vzápětí ale o něj přišel a domácí tak mohou pokračovat v útočné akci.
32:26
Wingels se obtočil kolem hostující svatyně a pokoušel se dostat puk za Schneiderova záda, hostující gólman ale vše přečetl a puk chytl.
31:29
V další šanci Roy, jeho backhandový pokus chytá Niemi.
31:07
Pěkná akce hostů vede ke snížení stavu utkání! Henrik Sedin si na pravém kruhu pěkně stáhl kotouč, přihrál nalevo, kam si najel ALEX BURROWS, jenž z první posílá puk pod břevno domácí branky! Asistence: Henrik Sedin, Daniel Sedin.
30:31
Odpískaný icing a hra se stěhuje před Schneidera.
30:00
Polovina utkání za námi a s hosty to nevypadá dobře, 0 – 2 jak v sérii, tak i v dnešním utkání.
29:10
Chybu domácích v rozehrávce teď nedokázali využít hosté, Boyle svojí hrubici rychle napravil.
28:20
Domácí jsou po druhé brance při chuti a dál pálí na Schneidera.
27:20
Domácí pokračovali v útočné akci, nahození sebral u pravého mantinelu Wingels, vystřelil na Schneidera, před kterým ještě kotouč tečoval JOE PAVELSKI a zvýšil tak vedení domácích! Asistence: Tommy Wingels, Scott Hannan.
27:10
Naopak, na druhé straně pálí zleva Desjardins, ke smůle domácích ale vedle.
26:54
První formace hostů teď operuje v útočné třetině, nic z toho ale není.
26:00
Vlasic našel volný puk před brankou, na poslední chvíli mu ale střelu zblokoval hostující obránce.
25:29
25:10
Gomezovu ránu od modré blokuje hostující obrana.
24:22
Další výtečný zásah Schneidera proti střele Pavelského.
24:15
Z levé strany si sjel před Schneidera Couture, brankář Vancouveru vyráží mimo.
23:58
Další snahu domácích přerušuje odpískaný offside.
23:43
Pavelski to zkouší od modré, Schneider vyráží pravým betonem.
23:35
Marleau pálí hned po vhazování, brankář hostí chytá.
23:29
Weise nedůsledně naložil s rozehrávkou, což vyústilo ve vyloučení Maxima Lapierra (VAN), přesilová hra pro domácí tým.
23:09
Burrows už mířil s kotoučem za útočnou modrou, dřív tam ale najel jeden z jeho spoluhráčů a tak je pískán offside.
22:55
Hosté jsou ale nakonec nuceni vyhodit přes všechny čáry, hra se tak vrací před Schneidera.
22:30
Domácí teď drží pásmo, kotouč ale honí po rozích a tam nejsou nebezpeční.
21:41
A další zakázané uvolnění vrací hru před Niemiho.
21:33
Hosté pokračují v náporu ze závěru první třetiny, z rohu kluziště se teď tlačil do branky Burrows, Niemi ale kotouč přikryl.
21:22
Po icingu domácích následuje vhazování před domácí brankou.
21:14
Garrison pálí od modré čáry, Niemi chytá.

Hity: 12 – 14
Po první třetině vedou domácí hráči o jednu branku, o kterou se postaral v 15. minutě v přesilové hře Joe Pavelski. Poté se chopili otěží utkání hosté, ale své šance využít nedokázali. Druhá třetina začne přibližně v 05:05.
20:00
19:40
Hosté končí třetinu ve velkém tlaku, vyrovnání z toho ale zatím není.
19:22
Hansen posílá puk od pravého mantinelu na domácí branku, Niemi vyráží do rohu kluziště.
18:29
Domácí brankář si poradil i se střelami Bieksy a Burrowse.
18:08
17:40
Roy v obrovské šanci, když se k němu odrazil puk po ráně Garrisona, Niemi ale střelu prvně jmenovaného z bezprostřední blízkosti vyráží reflexivně betonem!
17:25
Domácí vyhazují ven z pásma.
17:21
Hamhuisova střela od modré zblokována, Niemi zasahovat nemusí.
17:01
Mason Raymond to zkoušel zápěstím, Niemi si s jeho střelou poradil a drží kotouč.
16:40
V dobré pozici pálil Daniel Sedin, Niemi dobře vyráží.
16:08
Tommy Wingels (SJO) vyloučen za hrubost, což znamená přesilovou hru pro Vancouver.
16:07
Garrison ostře pálí zpoza levého kruhu, Niemi nadvakrát chytá puk.
15:15
Domácí pokračují v ostřelování hostující branky i po skončení přesilovky, Schneider ale odolává.
15:04
14:08
Domácí se stáhli až těsně před Schneidera, Thornton poslal kotouč na střed na Coututa, ten rychle prodloužil nalevo, kde stál JOE PAVELSKI, jenž puk protečoval do sítě: Asistence: Logan Couture, Joe Thornton.
13:57
Marleau pálí z mezikruží, Schneider vyráží.
13:25
A znovu vyhození, tentokrát alespoň do středního pásma.
13:07
Hosté vyhrávají buly a posílají puk až k Niemimu.
13:04
A pro hosty teď bude ještě hůř, Dan Hamhuis (VAN) vyloučen za sekání, domácí budou mít k dispozici dlouhou přesilovku 5 na 3.
12:47
Pavelski se dostal ke střele z pravého kruhu, Schneider puk drží na svých chráničích.
12:40
Hosté byli příliš důrazní, Dale Weise (VAN) atakoval Niemiho a dostává dvě minuty za hrubost, přesilová hra pro San Jose.
12:26
Na druhé straně se pokoušel tečovat před brankou Kassian, Niemi ale vyráží puk mimo nebezpečí.
11:30
Domácí teď dlouho drží hosty v jejich obranném pásmu, kotouč ale nedokázali dostat z rohu kluziště před branku.
10:34
Po Galiardiho střele od modré, kterou Schneider neudržel se k dorážce dostal Burns, před brankou ale posílá puk mimo hostující svatyni!
09:58
Schneider pomáhá hostům s rozehrávkou, ti ale puk na svých holích dlouho neudrželi a útočí tak domácí.
09:36
Buly před Niemim po icingu domácích.
09:22
Všichni vyloučení hráči už jsou zpátky na ledě, hraje se v plném počtu na obou stranách.
08:33
Ostrá Edlerova rána z levého kruhu končí na hrudi domácího brankáře.
08:05
Další Keslerova rána z mezikruží končí opět mimo.
07:48
Kesler pálí trvdě od modré, netrefuje ale branku domácího týmu.
07:24
Domácí ale po buly posílají kotouč rychle ven z obranného pásma.
07:22
Velká šance pro hosty, Patrick Marleau (SJO) vyloučen za vysokou hůl, přesilovka 4 na 3 pro Vancouver.
07:14
Roy pálí z levého kruhu přes obránce, kotouč letí mimo domácí branku.
06:44
Za vzájemnou potyčku před domácí brankou vyloučeni Tom Sestito (VAN) a Adam Burish (SJO), oba inkasují po dvou minutách.
06:43
Weise posílá puk od modré přímo do chráničů Niemiho.
05:43
Na Schneiderovi si postupně vylámali zuby Gomez i Burish, po jehož střele drží Schneider puk ve své výstroji.
05:15
Alberts střílel švihem z levého kruhu, Niemi vyráží.
04:48
Daniel Sedin hledala před brankou volného bratra Henrika, ten se ale k puku nedostal.
04:33
Ostrá Garrisonova rána od modré čáry končí v Niemiho lapačce, hra je přerušena.
04:05
Domácí to zkusí od vlastní branky, hosté ale dobře napadají a získávají kotouč.
03:25
Teď už se ale hostům nepovedlo založit útok a puk tak po chybné přihrávce končí až na zakázaném uvolnění, buly před Schneiderem.
02:30
Alberts nahazuje puk od modré, kotouč letí vedle pravé tyče domácí branky.
02:01
Ani čtvrtá formace hostí si nevypracovala střeleckou příležitost.
01:22
Hosté jen protečovali do pásma a odchází střídat.
00:50
U puku už ale domácí hokejisté, Vancouver však důrazně napadá.
00:22
Burrows nahazuje do útočné třetiny, Niemi vyráží do rohu.
00:06
Po úvodním buly se dlouho nehrálo, neboť puk končí v hledišti mezi diváky.
00:01
Arenou po kanadské hymně nyní zní i hymna Spojených států amerických.

San Jose Sharks: Niemi (Greiss) – Boyle, Irwin, Braun, Vlasic, Hannan, Stuart – Torres, Couture, Marleau – Burns, Thornton, Galiardi – Desjardins, Pavelski, Wingels – Kennedy, Burish, Sheppard.

Vancouver Canucks: Schneider (Luongo) – Bieksa, Edler, Garrison, Hamhuis, Corrado, Alberts – Burrows, Sedin H., Sedin D. – Kesler, Roy, Higgins – Hansen, Lapierre, Raymond – Kassian, Ebbett, Weise.

Rozhodčí: .
San Jose Sharks

Hokejové mužstvo z Kalifornie si zadělalo na úspěch na ledě papírového favorita z Vancouveru. San Jose si s nimi dokázali poradit ve dvou zápasech. Snadnější byl ten první, když se po vyrovnaných dvou třetinách v té třetí trefil Boyle a Marleau a zařídili tak pro Žraloky vítězství.
San Jose mají dva tříbodové hráče, těmi jsou Dan Boyle (1+2) a Joe Pavelski (0+3). Významným hráčem sestavy San Jose je určitě i Patrick Marleau, který má na kontě dvě vstřelené branky.

Vancouver Canucks

Tak takový start do play-off určitě neočekával žádný z příznivců tohoto kanadského celku. Vancouver si na vlastním ledě prohrál obě utkání a nepříznivý stav série bude odvracet na ledě San Jose. I když Vancouver prohrál obě utkání to nadějnější bylo to druhé, když Vancouver podlehl až v prodloužení 2:3.
Produktivita na straně Canucks je jasně horší než na straně domácího celku. Jediným dvoubodovým hráčem je Ryan Kesler (2+0), tím dalším střelcem je Kevin Bieksa (1+0).
Vítejte u onlajn přenosu nejprestižnější hokejové ligy světa! Za oceánem se odehrávají boje za Stanleyovým pohárem a utkání mezi San Jose Sharks a Vancouver Canucks je dalším pokračováním. Tato série je zatím jedno velké překvapení, když lépe postavený Vancouver doma zaváhal a prohrál oba dva zápasy. Dokáže sérii ještě vrátit zpět do Rogers Areny nebo se série v San Jose ukončí?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.