Z dnešního utkání je to tedy vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu z utkání NHL zase někdy na počtenou.

Dnešní utkání sledoval 17 562 diváků.
LOS ANGELES KINGS SE ZAPISUJÍ DO HISTORIE!!! Kings se podařilo otočit sérii ze stavu 0:3, když v dnešním sedmém utkání porazili San Jose na jeho ledě 5:1, a postoupili tak do semifinále Západní konference, kde se střetnou s Anaheimem Ducks. O svém vítězství rozhodli hosté především ve druhé třetině, kde přežili hned čtyři přesilové hry Sharks a následně vstřelili právě rozdílový druhý gól. Ve třetí třetině už Los Angeles potvrdilo své vítězství, když nejdříve prostřelil Niemio Toffoli a dvě branky do opuštěné klece domácích ještě následně vstřelili D. Brown a Pearson.

Autor vítězného gólu utkání: Anže Kopitar

KONEČNÝ STAV SÉRIE: 4:3 pro Los Angeles Kings
60:00
59:58
Hertl ještě přihrával před bránu Sharks, ale zde nebyl ani jeden z hostujících hráčů, a tak končí puk až ve středním pásmu.
59:32
Sharks poslali kotouč do útočného pásma, ale zde se k němu dostávají hostující hokejisté.
59:13
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Ihned po vhazování se dostal ke kotouči TANNER PEARSON, jenž už následně neměl problém vstřelit puk do opuštěné klece Sharks. Asistence: Trevor Lewis.
59:07
Los Angeles se podařilo dostat puk do středního pásma, odkud se následně domácí dopustili offsidu.
58:46
Sharks se drží ve svém útočném pásmu, ale domácí hokejisté zatím nijak neohrozili hostujícího brankáře.
58:25
Niemi je opět na své střídačce!
57:53
Domácí hokejisté ztratili kotouč ve svém útočném pásmu, odkud jej následně poslal pryč Kopitar, kde se k němu dostal ve středním pásmu, jako první, nakonec DUSTIN BROWN, jenž poslal puk do opuštěné klece. Kings tedy potvrzují svůj obrat v sérii. Asistence: Anže Kopitar.
57:32
Vojnov poslal kotouč obloučkem do středního pásma, kde se k němu dostávají domácí.
57:25
Domácí trenér si bere svůj oddechový čas.
57:25
Kopitar získal puk v obranné třetině a hostující útočník se pokusil trefit opuštěnou klec, ale kotouč končí až na zakázaném uvolnění.
57:12
Niemi je na domácí střídačce!
56:52
Kopitar vyváží kotouč až do útočného pásma. Sharks tedy nevyužijí už svou patnáctou přesilovku v řadě.
56:29
San Jose zatím kombinuje v útočném pásmu a domácí stále nemohou vyslat další střelu směrem na Quicka.
56:05
Los Angeles se podařilo vyhodit kotouč ze svého obranného pásma.
55:44
Irwin to zkusil z velkého úhlu, ale Quick byl u své tyče připravený.
55:17
Vojnov zachytil rozehrávku domácích, a tak následně vyhazuje kotouč přes celé kluziště.
54:58
Jake Muzzin (LAK) však následně poslal puk přímo do hlediště, a tak dostává hostující obránce dvě minuty za zdržování hry. Toto bude možná poslední šance pro domácí hokejisty.
54:55
Thornton poslal puk před bránu Kings, kde se do zakončení prodral Pavelski, ale i jeho další zakončení dokázal zastavit Quick svým betonem.
54:43
Do konce utkání zbývá něco málo přes pět minut a šance domácích Sharks jsou čím dál menší.
54:43
Následuje možná poslední komerční přestávka celé série.
54:43
Sheppard si přebral kotouč ve středním pásmu a následně se s pukem dostal po levé straně do útočné třetiny, kde nakonec vystřelil, ale Quick si připisuje další úspěšný zákrok.
54:14
Los Angeles se podařilo vyhodit kotouč do středního pásma, kde jej přenechávají domácím.
53:40
Thornton se pokoušel nahrát před bránu Kings, kde stál připravený Braun, který nakonec zřejmě poslal puk těsně vedle hostující klece.
53:15
Quick si po delší době připisuje další úspěšný zákrok, když na něj z pravé strany vystřelil Burns.
52:39
Domácí hokejisté se dostali do útočné třetiny, ale Kings jejich útočnou akci velice rychle zažehnali a dostali puk do středního pásma.
52:05
M. Brown protečoval puk do útočného pásma, ale zde se za kotoučem nežene žádný hráč v černém dresu.
51:36
Nakonec se na druhé straně dostal do zakončení Gáborík a Niemi musel zasahovat svou lapačkou.
51:26
San Jose se dostalo do útočného pásma, ale domácí hokejisté zde nevyslali žádnou střelu na Quicka.
51:00
Kings opět pouze poslali kotouč do obranné třetiny Sharks, odkud musejí domácí založit další útočnou akci.
50:36
Los Angeles poslalo puk na zakázané uvolnění, a tak se bude znovu vhazovat před Quickem.
50:25
Thornton nahrál na modrou, kde si najel Boyle, ale domácí obránce netrefil hostující klec. V bráně nakonec skončil Burns, kterého zde poslal Doughty, a tak se hra musí přerušit, protože je klec Kings vykotvena ze své pozice.
50:10
Do konce utkání zbývá necelých deset minut a domácí hokejisté budou mít co dělat, aby alespoň vyrovnali průběh utkání.
50:10
Následuje komerční přestávka.
50:10
Hostujícím je odpískáno postavení mimo hru, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
49:50
Clifford vyseknul puk z hole Demerse, a tak se do hry musí zapojit Niemi.
49:27
Nieto tečoval kotouč mimo hrací plochu, a tak se bude vhazovat před útočnou modrou Sharks.
49:14
Je tu další přerušení. Tentokrát za něj mohou hostující, když Kings poslali po vyhraném vhazování puk na zakázané uvolnění.
49:06
Domácí hokejisté byli příliš netrpělivý se svým přechodem přes útočnou modrou, a tak je Sharks odpískán offside.
48:59
Williams obkroužil bránu Sharks a následně zakončil bekhendem, ale Niemi má kotouč ve své moci.
48:48
San Jose poslalo kotouč na zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před bránou Niemiho.
48:28
Zajímavost: Pro San Jose Sharks to už byla čtrnáctá nevyužitá přesilovka v řadě.
48:28
Hertl se pokusil zakončit zpoza hostující klece a Quick jeho pokus vyrazil na svou bránu, a tak hlavní rozhodčí přerušují hru.
48:21
Richards je zpět na ledové ploše a Kings přežili další oslabení.
47:57
Los Angeles vyhazuje puk přes celé kluziště.
47:48
Kings se podařilo dostat puk přesně za modrou čáru, kde se s ním následně dostal do pásma Pavelski, a tak je domácím odpískán offside.
47:22
Střelu Irwina zblokoval Doughty a hostující obránce následně dostal kotouč až za bránu Niemiho.
46:44
Kopitar získal kotouč u modré čáry, a tak jej hostující útočník vyvezl až do útočného pásma Kings.
46:15
San Jose bude hrát další přesilovou hru, když je vyloučen Mike Richards (LAK), jenž si odpyká dvě minuty za hákování. Tohle je už čtvrtý trest za hákování pro Kings v dnešním utkání.
46:11
Thornton se pokusil zakončit zpoza hostující klece, ale Quick byl u své tyče připravený a zastavil jeho zakončení.
46:01
46:01
Ihned po vhazování se dostal ke střele Pavelski, ale jeho střelu zblokovali hostující hráči do ochranné sítě.
45:57
Williams poslal po vyhraném vhazování kotouč mimo hrací plochu, ale nutno dodat, že to bylo s pomocí plexiskla.
45:52
Je tu další vyhození Los Angeles, které však končí až na zakázaném uvolnění, a tak se bude vhazovat před Quickem.
45:36
Sharks se pokoušejí o rychlou odpověď, ale Los Angeles se podařilo vyhodit kotouč alespoň do středního pásma.
44:40
Kings se prosazují z následného protiútoku. Pearson zavezl kotouč až do rohu útočného pásma, kde jej poslal před bránu Sharks, kam si najel TYLER TOFFOLI, jenž následně pověsil puk do levé šibenice Niemiho brány. Asistence: Tanner Pearson, Jake Muzzin.
44:29
Pavelski se pokoušel z pravé strany nahrát před bránu Sharks, ale jeho pas zblokovali hostující obránci.
44:05
Richards se dostal do zakončení z hranice pravého kruhu a Niemi jeho střelu vyrazil nad sebe.
43:58
Los Angeles nahodilo kotouč na Niemiho, který raději ukryl puk ve své lapačce.
43:38
San Jose se však vyhnalo z útoku špatnou přihrávkou, a tak je kotouč ve střední třetině.
43:11
Kotouč je opět v útočné třetině domácích, kde s ním zatím dribluje Couture v rohu kluziště.
42:34
Od modré vystřelil Doughty a Niemi proti jeho střele zasáhl svou lapačkou.
42:24
San Jose se nepodařila další útočnou rozehrávka, a tak puk končí až na zakázaném uvolnění.
42:12
Los Angeles se podařilo vyhodit puk do středního pásma a hostující hokejisté se za ním ani nijak neženou.
41:40
San Jose se drží v útočném pásmu, ale domácí hokejisté se nemohou dostat do zakončení.
41:18
Pavelski nahodil kotouč od modré a jeho nahození ještě tečoval Sheppard, ale Quick má nakonec puk ve své moci.
40:34
Los Angeles se podařilo dostat kotouč až bránu Sharks, ale rozhodčí nepískají zakázané uvolnění.
40:17
Couture vystřelil z pravé strany a Quick jeho pokus vyrazil za svou klec.
40:01
Podaří se San Jose ve třetí třetině otočit vývoj utkání? Nebo to bude poslední třetina Sharks v letošní sezóně? To se dozvíte, když budete nadále sledovat tento on-line přenos.
Třetí třetina začne přibližně v 06:08.
Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 29:21
Vhazování: 18:31
Zblokované střely: 15:11
Hity: 26:22
Ihned na začátku druhé třetiny se do vedení dostali domácí Sharks, když se od modré trefil Irwin. Kings se však podařilo vyrovnat v přesilové hře, ve které se prosadil Doughty. San Jose mělo ve druhé části k dispozici hned čtyři přesilové hry, ale domácí celek nevyužil ani jednu z nich, a tak přišel v závěru druhé části zákonitý trest, když Kopitar poslal Los Angeles do vedení.
40:00
39:48
Boyle se ještě dostal do útočného pásma, kde se pokusil zakončit z otočky, ale jeho pokus končí za bránou Kings.
39:24
Los Angeles nahodilo kotouč na Niemiho, který jej raději ukryl ve své lapačce.
39:05
Carter se pokoušel nahrát kotouč na levou stranu Richardsovi, ale pas hostujícího útočníka zblokovali domácí obránci.
38:58
Carter dostal přihrávku zpoza brány Sharks, ale jeho následná střela byla přizvednuta do ochranné sítě.
Druhá branka Los Angeles z hole Kopitara

38:39
A tak přichází trest na druhé straně. Williams dostal kotouč na pravou stranu útočného pásma, odkud přihrál mezi kruhy na ANŽEHO KOPITARA, který si následně parádně poradil s Niemim a poslal puk do zcela prázdné brány Sharks. Asistence: Justin Williams, Kyle Clifford.
38:18
Los Angeles přežilo už své čtvrté oslabení v druhé části.
38:10
Nahození Sharks se od plexiskla odrazilo mimo hrací plochu, a tak se bude vhazovat ve středovém kruhu.
37:59
San Jose se tentokrát nepodařilo přejít správně přes útočnou modrou, a tak je domácím odpískán offside.
37:36
Sharks opět neudrželi puk v útočném pásmu, a tak se k puku dostávají Kings, kteří jej vyhazují přes celé kluziště.
37:02
Muzzin poslal puk po mantinelu a na modré čáře jej neudržel jeden z obránců Sharks, a tak se musejí domácí vystěhovat z útočné třetiny.
36:37
Po další střele domácích se ke kotouči dostal Brown, jenž zavezl puk až do útočného pásma Kings.
36:20
Od modré vyslal ráznou střelu Boyle, ale Quick jeho pokus dokázal vyrazit.
36:09
Je tu další vyloučení na hostující straně a opět to jsou dvě minuty za hákování, když je tentokrát vyloučen Lewis (LAK).
35:53
Richards se pokoušel z pravé strany poslat puk před bránu Sharks, kde si najížděl Clifford, ale tomu chybělo ještě pár centimetrů, aby jeho nabídku zakončil do brány San Jose.
35:39
Nieto se pokusil zakončit zpoza hostující klece, ale Quick byl u své tyče připravený a puk má nakonec ve své lapačce.
35:17
Los Angeles poslal kotouč ze středního pásma mimo kluziště, a tak se bude vhazovat před střídačkou San Jose.
35:08
Kopitar nabral ve středním pásmu dobrou rychlost a následně se dostal až do bekhendového zakončení, kterého dokázal Niemi vyrazit mimo svou klec.
34:42
Kings jen protečovali kotouč za bránu San Jose, kde se k němu dostávají domácí obránci.
34:22
Následuje poslední komerční přestávka druhé třetiny.
34:22
Další střela hostujících, když tentokrát pálil Williams, ale jeho pokus nakonec vyrazil Niemi do ochranné sítě za svou bránou.
34:07
King se dostal ke střele z pravé strany, ale jeho pokus letí hodně mimo bránu Sharks.
33:35
Regehr poslal kotouč přes celé kluziště, a tak ani třetí přesilová hra San Jose neskončí gólem.
33:24
San Jose se provinilo postavením mimo hru, a tak se bude vhazovat před útočnou modrou Sharks.
33:01
Stoll vyvezl kotouč až do útočného pásma Kings, kde nakonec vystřelil z levé strany a Niemi jeho pokus vytěsnil za svou bránu.
32:39
Pavelski to zkusil z levé strany a Quick si připisuje další úspěšný zákrok v utkání.
32:26
San Jose se stále drží ve svém útočném pásmu, ale Quick zatím nemusel zasahovat.
32:06
Marleau dostal přihrávku na pravou stranu, odkud vystřelil, ale trefil hned prvního hráče Kings.
31:43
Na trestnou lavici nakonec míří Dwight King (LAK), který dostává dvě minuty za hákování, a tak je tu už třetí přesilová hra Sharks.
31:24
Sharks jsou vytlačeni ze svého útočného pásmu, ale následně se útočného faulu dopustil jeden z hostujících, a tak mají domácí hokejisté ponechanou výhodu.
31:03
Hertl se dostal do zakončení z pravé strany útočného pásma, ale jeho pokus letí za bránu Kings.
30:48
Následuje reklamní pauza.
30:48
San Jose se nepodařil přechod přes útočnou modrou, a tak je domácím hokejistům odpískán offside.
30:34
Los Angeles přežilo své druhé oslabení, a tak se mohou hosté opět pustit do útoku.
30:09
V obranném pásmu Sharks už leží druhá zlomená hokejka, když Kopitar vložil svou hůl do další střely Demerse.
29:49
Demers vystřelil od modré a jeho pokus dokázal zblokovat Doughty.
29:28
Hlavní rozhodčí ještě nechal zkontrolovat celou situaci na videu, zdali Quick nechytil kotouč až za brankovou čárou, ale dle videa to bylo ještě před či na hranici brankové čáry.
29:28
Pavelski se dostal ke střele a dorážce z bezprostřední blízkosti, ale Quick jeho druhý pokus vyrazil ke své levé tyči, kde byl Marleau, kterého zakončení však hostující brankář vychytal parádním zákrokem.
29:13
Regehr už posílal kotouč po mantinelu pryč z obranného pásma, ale Pavelski jej zastavil ještě před modrou.
28:49
Thornton nahrál na střed útočného pásma Burnsovi, jenž se svou střelou trefil prvního blokujícího hráče Sharks.
28:27
Richards se následně dostal s kotoučem až do útočného pásma Kings, kde vystřelil na Niemiho, který raději ukryl puk ve své lapačce.
28:18
Z levé strany útočného pásma ihned vystřelil Burns, ale Quick jeho střelu vytěsnil za svou klec.
28:13
Sharks budou hrát svou druhou přesilovou hru v utkání. Na trestnou lavici putuje Marián Gáborík (LAK), jenž dostává dvě minuty za hákování.
27:33
Navíc je tu první komerční přestávka druhé třetiny.
27:33
Muzzin vyslal další střelu od modré a Niemi raději ukrývá kotouč ve své lapačce, aby tak přerušil tlak Los Angeles.
27:21
Muzzin vystřelil od modré a jeho pokus byl sražen před Niemim, kde se do zakončení protlačil Kopitar, jenž poslal puk za bránu Sharks.
26:46
Los Angeles je stále v útočné třetině, kde však hosté spíše nahánění puk za bránou Sharks.
26:20
Z pravé strany útočného pásma střílel Lewis, ale jeho pokus míří hodně mimo bránu Kings.
25:45
Domácí hokejisté drží kotouč ve svém útočném pásmu, ale Sharks se nemohou dostat do zakončení.
24:57
Kings využívají přesilovou hru! Richards vystřelil od modré a jeho pokus vyrazil Niemi na Gáboríka, jenž se svou střelou netrefil bránu Sharks, ale kotouč se odrazil od mantinelu na levou stranu útočného pásma, kde hlídkoval DREW DOUGHTY, jenž už poslal puk do brány San Jose. Asistence: Jeff Carter, Marián Gáborík.
24:44
Je tu však další vyloučení na domácí straně. Logan Couture (SJS) dostává dvě minuty za faul loktem, ale domácí útočník se hodně vzteká a nechápe tento trest.
24:17
Sharks se podařilo poslat kotouč do středního pásma.
23:38
Carter se pokusil nahrát mezi kruhy, ale zde nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů, a tak se k puku dostávají domácí, kteří jej vyhazují přes celé kluziště.
23:07
Kings jsou již kompletní, a tak začíná druhá přesilová hra Los Angeles v utkání.
22:50
Přesilovka San Jose končí o pár vteřin dříve, protože je na trestnou lavici poslán Tommy Wingels (SJS), který dostává dvě minuty za hákování.
22:44
Z levé strany útočného pásma vystřelil Hertl, ale jeho pokus byl tečován do ochranné sítě za bránou Kings.
22:13
Kings se po velkém úsilí u mantinelu podařilo poslat puk alespoň do středního pásma, a tak se musejí Sharks vystěhovat z útočné třetiny.
21:33
Boyle vyslal svou střelu od modré, ale jeho pokus zblokoval Regehr, který následně vyhodil kotouč přes celé kluziště.
21:21
Kotouč se nakonec dostal na hranici levého kruhu, odkud vystřelil Burns, ale Quick dokázal zasáhnout a puk má ve své moci.
21:06
Domácí hokejisté budou navíc hrát svou první přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za nedovolené bránění poslán na trestnou lavici Slava Vojnov (LAK).
20:28
San Jose právě vstřelilo branku!
Sharks dostali kotouč do útočného pásma, kde nakonec Hertl nahrál na modrou, kde byl MATT IRWIN, jenž schoval svou střelu hned za několik hráčů, a tak puk končí v bráně Los Angeles. Asistence: Tomáš Hertl, Sheppard.
20:15
Wingels vystřelil z pravé strany útočného pásma a jeho pokus končí mimo bránu Los Angeles.

Hity: 20:14
V první třetině byla k vidění velmi zajímavá hra, které už pouze scházeli nějaké góly, ale asi největší příležitost spálil v první části hostující Richards, kterého v obrovské šanci dokázal vychytat Niemi. Do šaten se tedy odchází za bezbrankového stavu.
20:00
19:49
Od modré znovu vystřelil Muzzin a jeho pokus opět zblokoval Sheppard, a tak končí puk za bránou Sharks.
19:38
Sharks následně poslali kotouč přes celé kluziště, a tak se bude ještě vhazovat před bránou Niemiho.
19:32
Muzzin vystřelil od modré, ale jeho střelu zblokoval Sheppard mimo bránu San Jose.
18:59
O kotouč se bojuje v obranné třetině Sharks, odkud jej nakonec ze skrumáže vydolovali domácí hokejisté.
18:33
Sharks však dostali kotouč pouze do rohu útočného pásma, odkud jej Kings poslali do střední třetiny.
18:08
Kopitar upadnul v útočném pásmu Kings, a tak se zde k puku dostávají domácí hokejisté.
17:30
Kopitar zavezl po pravé straně kotouč do útočného pásma, kde následně nahrál do středu pravého kruhu D. Brownovi, jehož střelu dokázal Niemi zachytit svou lapačkou.
17:03
Rozehrávka San Jose byla zastavena hned na modré čáře, když hostující hokejisté znovu poslali puk za bránu domácích.
16:39
Sharks následně poslali kotouč až na zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před Niemim.
16:26
Sharks znovu nahodili puk za bránu Kings, odkud jej hosté posílají po mantinelu pryč ze svého obranného pásma.
15:55
Hertl nahodil kotouč za bránu Sharks, kde se však k puku dostávají hostující obránci.
15:40
Hra bude pokračovat až po poslední komerční přestávce první třetiny.
15:40
Los Angeles se nevydařil přechod přes útočnou modrou, a tak je Kings odpískáno postavení mimo hru.
14:38
Nieto dostal puk k pravé tyči hostující klece a střela domácího útočníka následně netrefila bránu Kings jen o pár centimetrů.
14:20
Los Angeles dostalo puk až do útočného pásma, kde si jej za svou bránou přebírají domácí hokejisté.
13:51
Sheppard si dokázal vybruslit zpoza brány Kings až do mezikruží, kde však jeho následně střela končí hned na prvním hráči hostů.
13:34
Ani další střelecký pokus Toffoliho neprošel až na Niemiho, když byla jeho střela tentokrát tečována do ochranné sítě.
13:08
V závěru přesilové hry ještě vystřelil Toffoli, ale střela hostujícího útočníka byla zblokována za bránu Sharks.
13:02
Kings zahráli puk v útočném pásmu vysokou holí, a tak jsou hostující vykázáni až do své obranné třetiny.
12:43
Kotouč je opět až za bránou Los Angeles, a tak musejí hosté začít znovu až od svého brankáře.
12:21
Sharks se podařilo vyhodit kotouč přes celé kluziště.
11:53
Carter našel křižnou přihrávkou Kopitara, který ihned vystřelil, ale Niemi jeho pokus dokázal vyrazit.
11:36
Doughty vystřelil ihned po přejetí modré čáry a Niemi proti jeho střele vytáhl zákrok svou lapačkou.
11:22
Sharks však vyvezli kotouč až do svého útočného pásma, kde dvojice Pavelski-Marleau získává cenné vteřiny z oslabení.
11:09
Je tu první vyloučení v utkání. Dan Boyle (SJS) oslabuje svůj tým, když dostává dvě minuty za hru vysokou holí, a tak budou hrát Kings svou první přesilovou hru v utkání.
10:59
Hra však bude pokračovat až po komerční přestávce.
10:59
Wingels zahrál ve středním pásmu vysokou holí, a tak se bude vhazovat ve středovém kruhu.
10:38
San Jose bylo nakonec vytlačeno z útočné třetiny a domácí následně poslali puk na icing.
10:15
Domácí hokejisté kombinují v útočném pásmu, ale Sharks se zatím nemohou dostat do zakončení.
09:44
King vystřelil z levé strany útočného pásma, ale jeho zakončení nemíří na bránu Sharks.
09:11
Střela Shepparda od modré čáry byla zblokována hostujícím útočníkem, kterému se následně podařilo dostat puk do středního pásma.
08:44
Kings se nevydařil přechod přes jejich útočnou modrou, a tak je hostujícím odpískán offside.
08:35
Los Angeles následně vyhrálo vhazování, ale to se bude opakovat, protože hosté poslali puk na zakázané uvolnění.
08:19
Další střelu vyslal na Quicka Marleau, který vystřelil ze středu útočného pásma a hostující brankář má puk ve své moci.
07:53
Pavelski se na druhé straně dostal k zakončení z pravé strany útočného pásma, ale Quick si domácího útočníka dokázal dobře vybruslit.
07:41
Kotouč byl znovu z útočného pásma Kings tečován mimo kluziště, a tak se bude opět vhazovat před bránou Sharks.
07:32
Ihned po buly se do obrovské šance dostal hostující Richards, který byl už zcela sám před Niemim, ale domácí brankář jeho zakončení vytěsnil do ochranné sítě.
07:27
Následuje první komerční přestávka utkání.
07:27
Lewis nahodil ze středního pásma kotouč na Niemiho, který raději skákající puk uchoval ve své výstroji.
06:40
Williams ztratil puk za svou bránou, ale hostující útočník dokázal zabojovat a obrat Wingelse o ztracený kotouč.
06:06
Po delší době se opět do svého útočného pásma dostali Sharks, kde nakonec vystřelil Sheppard, ale Quick je pozorný.
05:37
Toffoli dostal kotouč na pravou stranu kluziště, odkud se následně pokusil ohrozit Niemiho, jenž jeho střelu vyráží.
05:08
Carter se dostal k velmi nebezpečné střele z pravé strany útočného pásma, jehož pokus letí jen těsně vedle domácí klece.
04:38
Kings bojují o kotouč v rohu útočného pásma, odkud je však dokázali vycpat domácí hokejisté.
04:01
Vojnov nahodil kotouč od modré a před bránou Sharks se k němu ještě dostal Williams, který však nedokázal překonat Niemiho z bezprostřední blízkosti.
03:39
Martinez se pokusil dostat s pukem až za bránu Sharks, ale zde byl obrán o puk jedním z domácích obránců.
03:09
Kopitar se dostal ke střele od modré čáry, ale jeho pokus letí těsně vedle brány San Jose.
02:54
Sharks však i po vyhraném vhazování poslali puk znovu přes celé kluziště, a tak se bude znovu vhazovat před Niemim.
02:45
Tentokrát se zakázané uvolnění píská na druhé straně, když jeden z domácích obránců poslal puk přes celé kluziště.
02:16
Hosté dostali kotouč do svého útočného pásma, ale Sharks jejich útočnou akci velice rychle odvrátili.
01:38
Los Angeles poslalo puk až na zakázané uvolnění, a tak se hra přesune před bránu Kings.
01:16
Boyle byl za svou bránou čistě poslán k ledu a ke kotouči se dostal Stoll, jenž chtěl nahrát ihned před bránu Sharks, ale Williams byl dobře pokrytý hned dvojicí hráčů v černém.
00:34
Sharks se ihned nacpali do svého útočného pásma, ale nedokázali ohrozit Quicka v bráně Los Angeles.
00:01
Americká hymna je už minulostí, a tak za malou chvíli začne sedmé utkání čtvrtfinálové série.
Obě mužstva už se prohánějí po ledové ploše, a tak nás bude za malou chvíli čekat americká hymna.

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Stuart, Braun, Hannan, Demers, Irwin, Boyle – Pavelski, Thornton, Burns – Marleau, Couture, Nieto – Hertl, Sheppard, Wingels – Torres, Desjardins, M. Brown.

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Doughty, Regehr, Vojnov, Greene, Martinez – Gáborík, Kopitar, D. Brown – Pearson, Carter, Toffoli – King, Stoll, Williams – Clifford, Richards, Lewis.

Rozhodčí: Jackson, O´Rourke – Murphy, Murray.
6. zápas

Los Angeles Kings – San Jose Sharks 4:1

Branky a nahrávky: 6. Williams (Doughty, Muzzin), 52. Williams (Regehr, Kopitar), 54. Kopitar (Williams, King), 55. Kopitar (Doughty, Martinez) – 33. Sheppard (Braun, Torres).

Stav série: 3:3
5. zápas

San Jose Sharks – Los Angeles Kings 0:3

Branky a nahrávky: 9. Toffoli (Pearson, Martinez), 13. Kopitar (D. Brown), 21. Carter (Gáborík, Doughty).

Stav série: 3:2 pro San Jose Sharks
4. zápas

Los Angeles Kings – San Jose Sharks 6:3

Branky a nahrávky: 5. Gáborík (D. Brown, Voynov), 24. Williams (Richards, Muzzin), 37. Williams (Mitchell, Stoll), 40. Toffoli (Martinez, Carter), 41. Gáborík (Kopitar), 59. D. Brown (Toffoli) – 20. Sheppard (Hannan, Hertl), 29. Nieto (Marleau), 52. Pavelski (Marleau, Boyle).

Stav série: 3:1 pro San Jose Sharks
3. zápas

Los Angeles Kings – San Jose Sharks 3:4 po prodloužení

Branky a nahrávky: 25. Stoll (Toffoli, Doughty), 28. Gáborík, 41. Carter (Kopitar, Doughty) – 4. Burns (J. Thornton, Boyle), 30. Nieto (Demers, Marleau), 50. Hertl (Wingels, Vlasic), 67. Marleau (Hannan).

Stav série: 3:0 pro San Jose Sharks
2. zápas

San Jose Sharks – Los Angeles Kings 7:2

Branky a nahrávky: 25. M. Brown (Desjardins), 30. Torres (Desjardins), 35. Braun (Sheppard, Pavelski), 42. Marleau (Nieto, Couture), 45. Pavelski (Boyle, Wingels), 49. Couture (Marleau, Nieto), 51. Thornton (Pavelski, Boyle) – 2. Muzzin (Doughty, Kopitar), 10. Lewis (Carter).

Stav série: 2:0 pro San Jose Sharks
1. zápas

San Jose Sharks – Los Angeles Kings 6:3

Branky a nahrávky: 4. Thornton (Pavelski, Burns), 20. Hertl (Sheppard, Wingels), 20. Marleau (Nieto, Sheppard), 33. Torres (Vlasic, Demers), 37. Vlasic (Hertl, Couture), 60. Burns – 43. Muzzin (Kopitar), 47. Vojnov, 54. Lewis (Cater, Regehr).

Stav série: 1:0 pro San Jose Sharks
Vítám vás u rozhodujícího duelu čtvrtfinálové série Západní konference, kde se po konci zápasu dozvíme postupující tým do semifinále konference, kde už čeká Anaheim Ducks. Los Angeles Kings se podařilo vyrovnat stav série ze stavu 0:3 pro San Jose Sharks, a tak se dá říct, že hostující tým bude v mnohem lepší psychické pohodě než jeho soupeř. Utkání startuje v 04:00, ale úvodní vhazování bude vhozeno až kolem 04:10.