Anaheim vyhrává tento zápas 5:4 v prodloužení a celou sérii vede 3:0 na zápasy. Jedna výhra ho dělí od postupu do dalších bodů, naopak s Flames to nevypadá vůbec dobře. Poprvé v historii vyhráli Ducks zápas v play-off, ve kterém prohrávali o tři branky.
Anaheim právě vstřelil branku!
Je konec, je dobojováno. Střelu COREY PERRYHO si do vlastní braky tečoval nešťastně Michael Stone. Brian Elliott nedokázal kotouč zastavit, hosté vyhrávají a vedou v sérii už 3:0. Asistence: Rickard Rakell, Nate Thompson.
61:23
Nate Thompson si vybruslil bekhendovou stranou hole, ale minul.
61:09
Další icing, vhazovat se bude před domácí brankou. Ducks vstoupili do nastaveného času lépe.
60:58
Jakob Silfverberg rozehrával rychlou akci, jeho spoluhráč se dostal do zakončení, ale minul.
60:30
Deryk Engelland se probojoval do zakončení, ale jeho pokus postrádal přesnost.
60:11
Zakázané uvolnění, bude se vhazovat před brankou Flames.
60:01
Po základní hrací době platí stav 4:4, a tak se bude prodlužovat.
60:00
59:44
Ještě jedno buly před brankou domácích. Šestnáct sekund zbývá.
59:30
Domácí hrají ve svém obranném pásmu a snaží se v poklidu dohrát.
59:00
Poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:36
Minuta a půl zbývá z řádné hrací doby, nervy pracují, jde o hodně. Ducks vedou v sérii 2:0 a v případě dnešní výhry by se výrazně přiblížili k postupu. Naopak Flames chtějí snížit.
58:11
Flames se pokoušejí něco vymyslet za brankou soupeře, ale nemohou se probojovat do střelecké pozice. Mnoho času už nezbývá ve třetí třetině.
57:36
Kris Versteeg se probojoval do zakončení, jeho pokus kryje Jonathan Bernier.
57:15
Sledujeme dramatický závěr zápasu, domácí hokejisté přišli o své vedení a nyní se stav zápasu vyrovnaný.
55:39
Domácí fanoušci jsou v šoku, je vyrovnáno, Kevin Bieksa vystřelil od modré čáry a jeho pokus tečoval SHEA THEODORE mimo dosah brankáře. Asistence: Kevin Bieksa a Nate Thompson.
55:14
Necelých pět minut zbývá ze třetí třetiny, oba týmy se snaží nechybovat, hrají hodně takticky, mnoho šancí k vidění není.
55:00
Brian Elliott kryje další střelecký pokus hostujícího hráče. Brankář drží kotouč, následuje reklamní přestávka.
54:10
31:21, stále jsou střelecky aktivnější domácí, ale jejích náskok už je minimální. Ducks zlepšili hru, hrají důrazněji.
53:50
Sledujeme šest minut před koncem hru čtyři na čtyři.
53:15
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Micheal Ferland – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Korbinian Holzer – 2 min., hrubost).
53:15
53:14
Sam Bennett vystřelil a brankář Anaheimu si dokázal poradit s jeho lehkým nahozením.
52:40
Ducks cítí velkou šancí na vyrovnání, naopak domácí musí o výhru tvrdě bojovat. Sledujeme rychlý dramatický hokej.
51:14
Hostující celek snižuje na rozdíl jediné branky. Hampus Lindholm vystřelil od modré čáry a jeho ránu tečoval holí NATE THOMPSON. Sudí řešili, zda se nejednalo o vysokou hůl, ale záběry jednoznačně neprokázaly zásah vysokou holí. Hodně těžká situace k posouzení. Domnívám se, že by sudí obhájili obě varianty. Asistence: Hampus Lindholm a Corey Perry.
50:27
Brian Elliott kryje další ránu hostujícího celku, komerční přestávka bude následovat.
50:01
Velký závar před domácí brankou, ale ani jeden z hostujících hráčů nedokázal zakončit přesněji.
49:40
Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Flames stále vedou o dva góly.
49:12
Calgary hraje ve velké pohodě, nikam se nežene, ani Anaheim se nemůže prosadit v útočném pásmu.
48:53
Rickard Rakell byl na malý moment volný před brankou, ale kotouč se k němu nedostal.
47:17
Takticky hrají domácí velmi dobře, drží hru daleko od své vlastní branky a naopak se snaží gól vstřelit. Navíc jsou podporování z hlediště.
46:42
Hra je přerušena pro postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
46:08
Johnny Gaudreau vystřelil od modré čáry, jeho pokus byl Bernierem vyražený mimo hrací branku. Domácí hokejisté se snaží hrát aktivně, ale nemohou se probojovat stabilněji do útočného pásma.
46:01
Michael Frolík vystřelil a brankář Anaheimu musel jeho ránu zastavit, rozehrávat nemohl. Následuje komerční přestávka.
45:40
Andrew Cogliano se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale přesněji zakončit nedokázal rychlou akci Ducks.
45:05
Jonathan Bernier si nyní výborně poradil se střelou, kterou vyslal dnes aktivně hrající domácí Micheal Ferland.
44:14
Sam Bennett benkendovou stranou hole vystřelil, hostující brankář Jonathan Bernier kryje jeho pokus.
43:36
Kevin Bieksa hledal Nicka Ritchieho, který jen prodloužil do útočného pásma, na více totiž neměl sílu, a tak mizí mezi vrátky střídačky.
43:10
Ani jeden celek se nyní nikam nežene, sledujeme poklidnou pasáž hry, zbytečně se nepřerušuje.
42:54
Jonathan Bernier má kotouč za svou brankou a přenechává jej spoluhráčům.
42:30
Domácí se dostali do útočného pásma, Matt Stajan hledal spoluhráče na modré čáře, ale nedokázal přihrát přesněji.
42:10
Josh Manson vedl rychlou akci svého celku, ale do přesnějšího zakončení se probojovat nedokázal.
41:36
24:14, aktuální statistika střel na branku. Domácí pokračují v aktivnější hře.
41:08
Domácí brankář měl neplánované problémy s rozehrávkou, ale nakonec si dokázal poradit a kotouč přihrál do prostoru, kde byl obránce.
40:15
Zápas pokračuje třetí třetinou, do níž si Flames přinášejí dvoubrankové vedení.
40:01
Po čtyřiceti minutách vedou domácí hokejisté 4:2 a vypadá to, že po dnešním zápasu sníží náskok soupeře na 1:2. Aby k tomu došlo, musí Calgary zvládnout ještě třetí třetinu.
40:00
39:55
Jakob Silfverberg mohl v posledních vteřinách třetiny snížit na rozdíl jediné branky, ale trefil jen tyč!
39:11
V samotném závěru druhé třetiny se prosazují hosté. Ujala se nenápadná rána zápěstím, kterou vyslal SHEA THEODORE. Asistence: Rickard Rakell a Kevin Bieksa.
38:40
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, Calgary kontroluje hru, hosté se nemohou probojovat stabilněji do šance.
37:32
Atmosféra je velmi dobrá, aréna je zaplněná prakticky do posledního pásma domácími fanoušky. Hosté jsou v naprosté menšině. Na sociálních sítích na tento fakt poukazují mnoho fanoušci Flames a vyzývají příznivce Ducks, aby si dělali poznámky, jak se vytváří atmosféra v play-off.
37:10
Johnny Gaudreau se z ničeho nic dostal do zakončení, jeho pokus nebyl dostatečně přesný.
36:50
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
36:10
Jonathan Bernier kryje další střelecký pokus domácích, Matthew Tkachuk se dostal do zajímavé pozice pro zakončení, ale neuspěl.
35:27
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, domácí hokejisté hrají velmi dobře takticky a nedávají soupeři mnoho prostoru pro kombinační hru.
35:00
Anaheim Ducks vyhodil přes všechny čáry, a tak se píská zakázané uvolnění. Evidentně překvapený obránce Hampus Lindholm si nevšiml, že jeho tým už není v oslabení.
34:44
33:44
Anaheim dostal hru z obranného pásma až za branku soupeře. Ducks se snaží přečkat oslabení, zatím se jim to daří.
33:24
Johnny Gaudreau se probojoval ke střele z pravé strany, Jonathan Bernier kryje jeho pokus. Buly před brankou Ducks.
33:03
Vlastní chybou se domácí hokejisté připravili o útočné pásmo. Flames o něj musí znovu bojovat.
32:44
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Andrew Cogliano – 2 min., podražení).
32:24
Skvěle to nyní udělal hostující zkušený Ryan Getzlaf. Probojoval se před branku, ale přesněji zakončit nedokázal.
31:55
16:11, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Domácí hokejisté těží zejména z přesilových her, které jim opravdu vycházejí.
30:45
Antoine Vermette se zkoušel dostat do lepší střelecké pozice, ale jeho pokus postrádal přesnost a důraz.
30:16
Domácí brankář kryje kotouč, následovat bude komerční přestávka. Dostali jsme se do druhé poloviny zápasu.
29:54
Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny hry ve druhé třetině, Calgary hraje hodně aktivně, střelecky je aktivnější a dokáže si zejména v přesilových hrách vypracovat šance.
29:10
Domácí fanoušci jsou v sedmém nebi, hlasitě podporují své oblíbence, kteří vedou o tři góly a pokračují v aktivní hře.
28:33
Střídání brankářů v týmu Anaheim Ducks: ze hřiště odchází John Gibson, přichází Jonathan Bernier.
28:33
Calgary právě vstřelilo branku!
Třetí domácí využitá přesilovka. Tentokrát se ránou od modré čáry prezentoval Mark Giordano. Jeho pokus výborně mimo dosah brankáře tečoval SAM BENNETT.. Asistence: Mark Giordano, Mikael Backlund.
28:25
Flames hrají přesilovou hru velmi dobře, kombinují v útočném pásmu.
27:44
John Gibson kryje další pokus, tentokrát vystřelil vší silou Troy Brouwer. Ani tento útočník nepřekonal brankáře soupeře.
27:18
Johnny Gaudreau vystřelil velmi rychle po vyhraném vhazování, jeho pokus se však mezi tři tyče nevešel.
27:13
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Korbinian Holzer – 2 min., hákování).
26:54
John Gibson kryje další střelecký pokus, velmi dobře vystřelil Lance Bouma, ale maskovaný muž tentokrát své spoluhráče podržel.
26:30
Střelecky nesledujeme příliš bohatý duel, domácí v tomto ohledu vedou 13:8.
26:18
Na druhé straně se dostal do dobré pozice jeden z hráčů Ducks, ale domácí brankář Brian Elliott byl pozorný a nenechal se nachytat.
26:01
Sam Bennett velmi dobře vystřelil na bližší tyč. Jeho pokusu nechybělo mnoho.
25:36
Anaheim se snaží něco vymyslet před brankou soupeře, hosté se ale zatím nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu.
24:34
Domácí hokejisté po nepříliš aktivní pasáži dávají třetí branku. Ve svém pátém zápase v play-off se vůbec poprvé prosazuje MICHAEL STONE. Jeho rána ze střední vzdálenosti propadla brankáři Ducks až do sítě. John Gibson toho mnoho asi neviděl, před jeho brankou byl velký provoz. K velké radosti fanoušků navyšují domácí své vedení. Asistence: TJ Brodie a Mikael Backlund.
24:01
Ryan Getzlaf se znovu dostal do zakončení, tentokrát byl jeho pokus zablokovaný. Sledujeme klidnější pasáž hry, vyložené šance k vidění nejsou.
23:53
Ryan Getzlaf se dostal ke střele ihned po buly, domácí brankář kryje jeho pohotový pokus. Vhazovaní se bude opakovat.
23:34
Lance Bouma spěchal za kotoučem, za brankou Anaheimu však osobní souboj prohrál, a tak akce Flames končí.
23:03
Michael Frolík velmi dobře napadal v útočném pásmu a nechybělo mnoho, aby se probojoval do zakončení.
22:51
Ducks se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
22:20
Johnny Gaudreau čekal na přihrávku, kotouč se k němu ale nedostal. Nechybělo mnoho a domácí mladík by se probojovat do zakončení.
22:00
11:6, střelecky jsou aktivnější hokejisté Flames. Hosté se musí bránit tlaku soupeře.
20:52
Sledujeme rychlý úvod druhé třetiny, domácí se snaží své vedení navýšit, zatím ale marně hledají cestu cestičku, kterou překonat defenzivu soupeře.
20:01
Po první třetině vedou domácí hokejisté 2:1. Výborně jim vyšel vstup do zápasu, proměnili první dvě ze tří přesilových her. Ducks dokázali ve druhé polovině třetiny snížit.
20:00
19:50
Domácí obrana si dokázala poradit s poslední akcí první třetiny.
19:22
V poklidném tempu se úvodní dějství dohrává, ani jeden celek se nikam nežene.
18:56
Hostující celek špatně rozehrál, kotouč přejel všechny čáry, bude se vhazovat před brankou Ducks.
18:30
TJ Brodie hraje za svou brankou, čeká na vhodný moment pro založení útočné akce. Michael Frolík nedokázal získat kotouč v útočném pásmu, akce Flames tak končí.
18:00
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, střelecky aktivnější jsou domácí.
17:12
Kevin Bieksa pro postavení mimo hru nemohl do útočného pásma, a tak alespoň nahodil kotouč za branku soupeře a šel střídat.
16:51
Ducks se snaží co nejrychleji vyrovnat, nyní hrají nejlepší pasáž v tomto zápase.
16:20
Jakob Silfverberg a Andrew Cogliano se dostali do útočného pásma, ale Dougie Hamilton výborně dokázal jejich akci zastavit.
15:33
Po nenápadné akci se prosazují hosté. Závěru v útočném pásmu využil NICK RITCHIE ke střele, kterou domácí brankář neudržel, a tak je zaděláno na drama. Necelých pět minut před koncem první třetiny přichází kontaktní branka. Asistence: Antoine Vermette a Hampus Lindholm.
14:56
Kevin Bieksa má puk za vlastní brankou, čeká na dostřídání spoluhráčů, na střídačku pak míří i on sám.
14:24
Kris Versteeg vybojoval kotouč v souboji s Corey Perrym, následně se do zakončení probojoval další domácí hráč, který ovšem minul branku.
13:47
John Gibson musel mýt pozorný, Mikael Backlund se pokoušel probojovat k dorážce, zatím se ale domácím nedaří přidat další gól.
12:53
Jakob Silfverberg se dostal do postavení mimo hru, slibně vypadající situaci z pohledu hostů končí technickým přestupkem. Buly v neutrální zóně.
12:31
Znovu se do střelecké pozice dostal domácí Sean Monahan, ani tentokrát však nedokázal mířidla seřídit přesně.
12:02
Sean Monahan vedl rychlou akci Calgary, finální přihrávka v útočném pásmu postrádala přesnost.
11:47
Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou Ducks.
11:27
John Gibson rozehrával kotouč za svou brankou, následně se musel rychle vrátit, protože zakončoval Matthew Tkachuk.
10:54
Anaheimu se příliš nedaří, sledujeme dominantní hru od domácích, kteří vedou střelecky 8:3 a na góly 2:0.
10:25
Ducks se dostali do postavení mimo hru, následovat bude komerční přestávka.
10:08
Rickard Rakell se dostal do dobré střelecké pozice, s jeho ránou si domácí brankář dokázal poradit.
09:18
Tuto přesilovku Flames využívají a dávají další branku. Na hranici brankoviště velmi dobře pracoval Sean Monahan, který prodloužil na KRISE VERSTEEGA, který zakončoval do odkryté části branky. Asistence: Sean Monahan a TJ Brodie.
08:53
TJ Brodie dostal hru do útočného pásma, Johnny Gaudreau byl připravený pro střelu, ale kotouč se k němu nedostal.
08:24
Další početní výhoda pro Calgary, domácí fanoušci znovu hlasitě podporují své oblíbence v cestě za navýšením svého vedení.
08:16
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Hampus Lindholm – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
07:59
5:1, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, sledujeme hokej, který více vychází domácím.
06:50
Hra je přerušena uvidíme komerční přestávku.
06:03
Kevin Bieksa zkušeně vyhazuje bekhendovou stranou hole kotouč. Následně se do zakončení dostal Jakob Silfverberg, ale minul.
05:36
Domácí fanoušci podporují své oblíbence, Flames se snaží vstřelit druhou branku v zápase. Ducks se musí bránit tlaku soupeře.
05:09
Lance Bouma se pokoušel o zakončení, udělal kličku, ale jeden z obránců dokázal kotouč zablokovat.
04:27
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Korbinian Holzer – 2 min., držení protihráče).
04:01
Flames vstoupili do zápasu, velmi dobře, svého soupeře zatím přehrávají, Ducks to nemají vůbec snadné.
03:43
Ryan Getzlaf vedl další akci svého celku, následně kotouč opustil hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
03:18
Střelecky jsou aktivnější domácí, vedou v tomto ohledu 4:0 a podařilo se jim také skórovat.
02:10
Vůbec poprvé se v této série Flames prosazují jako první. Troy Brouwer přihrál přesně před branku, kde byl pro střelu připravený SEAN MONAHAN. Hostující brankář na jeho pokus nedokázal, domácí využívají přesilovku a vedou. Asistence: Troy Brouwer a Johnny Gaudreau.
01:47
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., nedovolené bránění).
01:23
Corey Perry nedokázal zpracovat těžký pas od spoluhráče, následně se ale nedostal útočného pásma, jeho rána byla zablokovaná.
01:15
Jakob Silfverberg se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu. Sledujeme rychlý úvod zápasu.
00:47
Kris Versteeg se na druhé straně probojoval do zakončení, jeden z obránců Ducks jeho ránu dokázal zablokovat.
00:15
Zápas začíná a hostující celek do něj vstoupil aktivněji, Ryan Getzlaf se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho pokus postrádal přesnost.
00:01
Za několik málo minut zápas začne.
Oba úvodní zápasy vyhrál Anaheim 3:2. V závěru utkání se Calgary pokoušelo vyrovnat, ale nepodařilo se. Nyní hrají Flames dvakrát doma a fanoušci vytvoří parádní atmosféru. Ducks nečeká nic snadnsnadného.
Úvodní dva zápasy se odehrály na ledě Anaheimu a Ducks dokázali využít domácího prostředí. Ona zápasy vyhráli a nyní se série stěhuje na led Flames.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Calgary Flames a Anaheim Ducks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.