To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 6:6
Prodloužení nemělo dlouhého trvání, hosté se hned od úvodu natlačili do útočného pásma a tato aktivita přinesla své ovoce. Jason Garrison nejprve neuspěl, ale reparát byl už perfektní a jeho tvrdá střela od modré se zastavila až o síťku Greissovy branky. Tampa Bay tak vyhrála i druhé utkání na ledě New Yorku Islanders a v sérii vede už 3:1. K postupu do finále Východní konference tak potřebuje už jen jednu výhru.
61:34
Tampa právě vstřelila branku!
Tak tohle bylo rychlé, je tu konec utkání! Hosté se usadili v pásmu, vyvinuli na soupeře tlak, JASON GARRISON dostal nabito na modrou čáru a tvrdou ranou překonal bezmocného Greisse. Tampa Bay tak vítězí 1:2 a v sérii vede už 3:1 na zápasy! Asistence: Andrej Šustr, Ondřej Palát.
61:10
Od modré pálil hostující Garrison, Greiss jeho ránu viděl a zvládl ji vyrazit.

Hity: 45:29
Máme za sebou šedesát minut a rozhodně nekončíme. Panuje totiž nerozhodný stav, o který se ve 48. minutě postaral Nikita Kučerov. Jeho střela z levé strany propadla mezírkou mezi tyčkou a Greissem a když už další branka nepadla, byl ruský hráč tím, kdo poslal utkání do prodloužení.
60:00
59:43
Kuljomin s Clutterbuckem se dostali do dobré pozice, ze které se dalo i rozhodnout, Bishop ale nerozhodný stav dokázal udržet.
59:14
Hedman svým nahozením trefil pouze jednoho z domácích hráčů.
58:58
Do velice dobré pozice se dostal hostující Killorn, střelu z mezikruží mu ale pokryl dobře postavený Greiss.
58:39
Coburn se pozvolna rozjížděl z vlastního pásma, poté přišlo nahození do pásma.
57:46
Domácí v závěru třetiny přidávají na tempu a také na tvrdosti, ukázali několik tvrdých hitů u mantinelu, které zvedly diváky ze sedadel.
56:30
Tavares se do pásma probil, přešel přes Hedmana, tím ale celá akce skončila, útočník domácích se ke střele nedostal.
55:59
Prince neprošel přes dobře postavenou obranu Tampy, puk je ve středním pásmu.
55:35
Okposo dostal holí do nosu, ani jeden z hlavních rozhodčích si ale tohoto zákroku nevšiml a tak se nevylučuje. Domácímu trenérovi se to nelíbí, ale nic na tom už nezmění.
54:40
Blíží se nám konec třetí části hry, blíží se případné prodloužení a na obou týmech je teď vidět, že nechtějí udělat chybu, která by mohla být tou rozhodující.
54:22
Greiss přikryl puk svou lapačkou a přerušil tak ošemetnou akci poblíž svého brankoviště.
54:00
Sledujeme teď pasáž, kdy puk létá ze strany na stranu, bez střel a šancí.
52:57
Ofsajd domácího týmu při pokusu o rychlý výpad.
52:03
Greiss rozehrál od své branky, jenže pouze na hůl Nikity Kučerova. Ten od levého mantinelu okamžitě vystřelil, Greissovy betony sklaply včas.
51:09
Do jízdy dostal puk domácí Prince, snažil se najít si na levé straně prostor na střelu, obránci ovšem neunikl. I proto vyslal na Bishopa pouze slabou střelu.
50:38
Strome nezvládl zpracovat těžkou přihrávku vzduchem, puk skončil za brankou Tampy Bay.
49:39
Po kličce na modré čáře se do pásma dostal Nielsen, tvrdou střelu ale nevyslal. Bishop byl ve střehu a situaci si pohlídal.
48:40
Domácí zareagovali přečíslením tří hráčů na dva obránce, celá akce ale skončila v rohu, bez vážnějšího ohrožení Bishopova teritoria.
47:49
Je vyrovnáno! Hosté přežili nápor New Yorku a jsou to právě oni, komu se podařilo skórovat. Tampa se dostala do pásma, za brankou vybojoval puk Johnson, přihrál do levého kruhu, odkud vypálil NIKITA KUČEROV a tvrdou ranou trefil mezírku mezi Greissem a tyčkou. Asistence: Tyler Johnson.
47:01
Drouin byl vytlačen z úhlu a místo zakončení tak musel volit objetí branky.
46:26
Probudilo se nám i publikum, celá hala teď povzbuzuje domácí hráče k útočné činnosti.
45:14
Blunden pouze nahodil puk do pásma New Yorku, domácí hokejisté se v poklidu ubránili a hru už otáčí Clutterbuck.
44:29
Neuspěl ani Boychuk, jeho projektil se zastavil o Paláta.
44:10
Tavares přidává další střelecký pokus, jeho rána ovšem skončila mimo tři tyče.
44:00
Tampa toho zatím mnoho nepředvedla, hraje se v pásmu hostů.
42:19
Neuspěl ani Strome, New York ale vstoupil do třetí třetiny opravdu v aktivním stylu.
41:19
Tavaresův průnik do útočného pásma byl zakončen svižnou střelou, ta ovšem skončila mimo Bishopovu branku.
40:08
Nelson se vrátil do hry, krátké oslabení domácích je u konce.
40:01
Oprava je u konce, můžeme začít!
Začátek třetí třetiny se nám odkládá, neboť na mantinelu je poměrně velká mezera, nedoléhají jednotlivé součásti. Probíhá oprava, hráči se zatím protahují.
Další třetina začne přibližně ve 3:08.
Statistiky

Střely na branku: 22:17
Zásahy brankářů: 17:21
Vyhraná vhazování: 21:15
Hity: 23:22
Skončila druhá třetina a stav je naprosto stejný, jako po konci té první. Gólmani uzamkli svá pracoviště a skvělými zákroky přiváděli útočící hráče k nešťastným výrazům. Tampa dokázala v této části utkání srovnat se soupeřem krok, k brankovému vyjádření to ale zatím nevedlo. Výsledek utkání je ale stále otevřený, takže po pauze je rozhodně o co hrát!
40:00
39:54
Ještě jedna Killornova střela, nyní mířila do chumlu před Greissem a tam také skončila.
39:32
Dělovkou od levého kruhu se prezentoval Killorn, jeho tvrdá rána skončila nad brankou.
38:24
Málem to ale bylo 2:0. V oslabení vysunul Nielsen de Haana, ten se snažil o technické zakončení mezi gólmanovy betony, Bishop tuto ošemetnou situaci ale zvládl pokrýt.
38:08
Hosté si zahrají další přesilovku, dvě minuty za podražení dostal Brock Nelson.
37:53
Po domácí chybě v rozehrávce se k puku dostal Filppula, Greiss si proti němu ale dobře povyjel a střelu vyrazil.
37:32
Po pravém křídle se do útoku cpal Boyle, u mantinelu jej ale dobře zastavil Nelson.
37:07
Pulock už nestihl puk v útočném pásmu, domácím se tak pískalo těsné postavení mimo hru.
36:26
Kousek za kruhy měl prostor na střelu Hedman, jeho pokus se ale ke Greissovi nedostal, puk byl sražen.
35:26
Drouin se pokoušel dostat z pravé strany na střed, k pořádné střele se ale nedostal. Lépe dopadl Šustr, jeho bombu musel krotit gólman Greiss.
34:39
Ofsajd domácího týmu, dostal se do něj Nelson.
33:42
Domácí tým se ubránil a opět tak hraje v plném počtu.
33:41
Palát přihrál do druhé vlny na najíždějícího Garrisona, jeho bomba skončila mimo.
33:00
Palát nahodil do pásma, sám puk dojel a podařilo se mu rozehrát na Callahana. Tampa rozestavěla své postavení v útočném pásmu.
32:18
Hamonicovi se podařilo odpálit puk přes všechny čáry, domácím zatím toto oslabení jde.
31:42
Dvě minuty za sekání dostal Johnny Boychuk.
31:39
Od pravého mantinelu přišla přihrávka mezi kruhy na Paláta, ten se už dostával do zakončení, jenže přišel faul a poté srážka s Greissem.
30:46
Callahan sice v rohu kluziště přelstil Hickeyho, do nebezpečné akce se ale nedostal a sám o puk přišel.
29:42
Tampa je s pukem za vlastní brankou a postupně rozjíždí útočnou akci.
28:54
Paquette se obtočil kolem obránce a z úhlu se snažil propasírovat puk za Greisse. Neúspěšně.
28:22
Před hostující brankou vznikala trochu nepřehledná situace a tak si Bishop nedělal zbytečné problémy a lapačkou přikryl puk.
27:17
Nielsen se na levé straně snažil zkrotit neposedný puk, trefil jej z ostrého úhlu, tohle Bishop hravě pokryl.
26:20
Greiss se vrací z kabiny a okamžitě míří mezi tři tyče.
26:00
Hraje se teď nahoru dolů, bez přerušení, vyložené šance ale schází.
24:33
Pulockovi přeskočil na modré čáře puk hokejku a vykutálel se do středního pásma. Obránce se pak musel hodně snažit, aby zabránil brejku Tampy.
24:04
Bishop zasáhl právě proti Cizikasovi, vyrazil jeho bekhendovou střelu z pravé strany.
23:33
Domácí tým se ubránil, Cizikas je zpátky na ledě.
23:00
Až nyní se do střelecké pozice prodral Palát, ale byl už příliš blízko a puk za Berubeho neprocedil.
22:41
Ani hostům se zatím přesilovka nedaří, obrana New Yorku opět vyhazuje.
22:10
Při vyhození puku zahrál Kučerov vysokou holí a hra se tak stěhuje k Bishopovi.
21:33
Oprava Greissovy brusle je složitější a tak do branky New Yorku musí Jean-Francois Berube.
21:33
Zároveň tu máme pauzu, neboť Greissovi vypadl nůž z brusle a probíhá tak oprava.
21:33
Dvě minuty za Palátovo podražení dostal Casey Cizikas.
21:29
Bude se vylučovat, hosté mají zatím ponechanou výhodu.
20:49
Kučerov rozdal už druhý opravdu tvrdý hit, nyní šel k ledu Kyle Okposo.

Trestné minuty: 0:6
Máme za sebou dvacet minut hry a do kabin se jde o něco lépe domácím hokejistům. Ti totiž vedou 1:0, když v páté minutě využil přesilovku Kyle Okposo a poslal puk pod horní tyčku Bishopovy branky. New York měl v první třetině střeleckou převahu, více z toho ale nevytěžil.
20:00
19:54
Ještě jedno přerušení hry, vhazovat se bude ve středním pásmu.
19:12
Hedman skvělou obrannou činností pokryl puk a počkal s rozehrávkou, až mu najedou spoluhráči.
18:41
Callahan je na ledě, Tampa přečkala čtyřminutové oslabení.
18:09
Čtyři minuty přesilové hry jsou skoro pryč a výsledkem je zatím jediná střela na Bishopa.
17:41
Puk přelétl přes Hickeyho a skončil ve středním pásmu.
17:03
Okposo ztratil v rohu kluziště puk a Hedman razantně vyhodil přes všechny čáry.
16:44
Puk letí až ke Greissovi...
16:03
Tampa znovu vyhazuje, domácím to v této výhodě vůbec nejde.
15:36
Hostům se úvod oslabení daří řešit, puk je u Greisse, New York jde pomalu do dalšího útoku.
14:41
New York si zahraje další přesilovou hru, 2+2 minuty za hrubost dostal Ryan Callahan!
13:58
Drouin projel kluzištěm jako nůž máslem, do zakončení se ale nedostal, byl zastaven na levé straně útočného pásma.
13:14
A znovu Pulock, nyní to bylo z lepšího úhlu, ale i tentokrát slavil úspěch gólman Bishop. Svým zákrokem přerušil hru.
12:59
Přes obránce to zkusil Pulock, Bishop vyrazil střelu do rohu.
12:13
Útočná trojice domácích je opět usazena v pásmu, nyní je to ale bez střeleckých pokusů.
11:08
Palátovo nahození do pásma skončilo u Greisse, ten v poklidu rozehrál na spoluhráče.
10:31
Clutterbuckova střela skončila mimo, střelecká převaha New Yorku narůstá.
09:49
Hned ve čtyřech na jednoho obránce se hrnuli domácí do útoku, Princeho střelu Bishop vyrazil a Tavaresova dorážka pak zacinkala na brankovou konstrukci!
09:12
Oj, málem to bylo 2:0! Na brankoviště nahodil Bernier, na tento puk si najel Strome a Bishop měl plné chrániče práce, aby puk udržel před brankovou čárou. Zvládl to, což potvrdilo i video, na které se šel podívat rozhodčí Sutherland.
08:58
Strome se pokusil o výpad po pravé straně, tvrdým hitem jej zastavil Kučerov.
08:20
Za vlastní brankou přišel o puk Palát, jeho spoluhráči mu ovšem pomohli a společnými silami dostali puk z pásma.
07:40
Matt Martin doslova honí po ledě protihráče, jeho tvrdý hit ochutnal zejména obránce Koekkoek.
07:03
Tempo hry je sníženo častými přerušeními, rozhodčí odpískal posunutí branky New Yorku, do té doslova vlétl Thomas Hickey.
06:47
A do třetice... Nyní byla sražena Tavaresova střela, který se k ní propracoval individuální akcí po vyhraném buly v útočném pásmu.
06:40
Další rána, po které puk zmizel z ledové arény. Obrana Tampy se zatím rozhodně nenudí.
06:29
Od modré vystřelil Nelson, puk byl hostující obranou sražen mimo ledovou plochu.
06:13
New York je v úvodu utkání hodně při chuti a viděli jsme další rychlý výpad. Nyní si ale hosté mohou vydechnout, akce skončila postavením mimo hru.
05:41
Opět útok domácích, zleva pálil Leddy, Bishop nyní předvedl jistý zákrok.
04:20
Islanders právě vstřelili branku!
Domácí jdou do vedení a využívají tak přesilovku. Po rychlé kombinaci se puk dostal do levého kruhu pro vhazování a KYLE OKPOSO svižnou ranou trefil pod horní tyčku. Asistence: Nikolaj Kuljomin, Frans Nielsen.
03:30
Elitní útok domácích mačká soupeře, tohle zatím vypadá slibně.
02:50
Hned po rozehrání pálil nepřesně Tavares, z dorážky se neprosadil ani Okposo. Jeho ránu z úhlu pokryl Bishop.
02:44
Nakonec se vylučuje a domácí si zahrají přesilovku. Mike Blunden dostal dvě minuty za hrubost.
02:44
Velký závar před brankou Tampy, vše skončilo několika souboji v brankovišti. Bishop byl trochu otřesen, ale puk za brankovou čáru nepustil.
02:11
Hedmanovo nahození skončilo až za Greissovou bránou, o zakázané uvolnění se ale nejedná.
01:47
Callahan vystřelil od levého mantinelu, Greiss si nebyl zrovna jistý a musel se velice rychle otáčet, aby pak zvládl zkrotit dorážku, kterou učinil Boyle.
00:39
Zápas začal nahozením puku, o tuto akci se pokusily oba týmy. Obrany zatím útoky do vážnější akce nepustily.
00:01

New York Islanders: Greiss (Berube) – Hamonic, Leddy, Boychuk, de Haan, Pulock, Hickey – Okposo, Tavares, Prince – Bailey, Nielsen, Kuljomin – Bernier, Strome, Nelson – Clutterbuck, Cizikas, Martin. Trenér: Jack Capuano.

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Carle, Hedman, Šustr, Garrison, Coburn, Koekkoek, Witkowski– Kučerov, Johnson, Palát – Drouin, Filppula, Killorn – Callahan, Boyle, Paquette – Blunden, Naměstnikov. Trenér: Jon Cooper.

Rozhodčí: Hebert, Sutherland – Kovachik, Murphy.
Zahajovací pětky jsou na ledě, zní hymna USA, začátek utkání se nám blíží!
Zápas v Barclays Center začne v jednu hodinu ráno, takže buď nechoďte spát, nebo si nastavte budíky, ale rozhodně si nenechte tento zápas ujít. Jste k němu všichni zváni.