NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Tampa : Washington - 12. května 2018   02:20

43:45' Stamkos (Kučerov, Hedman) • 53:03' Palát (T. Johnson, Strålman)
(0:2, 0:2, 2:0)
Stav série: (0:1)
Washington
Washington
07:28' Kempný  (Kuzněcov, Carlson) • 19:57' Ovečkin  (Kuzněcov, Oshie) • 22:40' Beagle  (Connolly, Orlov) • 26:42' Eller  (Oshie, Ovečkin)
Tampa
Vasilevskij (41. Domingue) – Hedman, Girardi, McDonagh, Strålman, Coburn, Sergačjov – J. T. Miller, Stamkos (C), Kučerov – Palát (A), B. Point, T. Johnson – Killorn, Cirelli, Gourde – Kunitz, Paquette, Callahan (A).
McCauley, Joannette – MacPherson, Murray
Amalie Arena, Tampa
19 092 diváků
Washington
Holtby (Grubauer) – Kempný, Carlson, Orlov, Niskanen, Orpik (A), Djoos – Ovečkin (C), Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Eller, Oshie (A) – Connolly, Stephenson, Burakovsky – Smith-Pelly, Beagle, Chiasson.

3. Jay Beagle (WSH) 1+0
Washington vítězí v prvním konferenčním finále 4:2. Dvě třetiny byl jasně lepší. Před poslední dvacetiminutovkou vyměnila Tampa gólmana. A byla najednou aktivní, její výkon šel nahoru. Ale na jednu solidně odehranou třetinu se zápas vyhrát nedá. Ondřej Palát se v závěru stal druhým českým střelcem večera. Ale v posledních třech minutách bránil hostující celek výborně a prakticky nepustil Tampu do větší šance. Výhra pro hosty je zasloužená. Tenhle duel měl výraznou českou stopu a víceméně všichni tři čeští hokejisté předvedli skvělý výkon.

Podstatnou roli sehrál závěr první třetiny. Kučerov se domníval, že skóroval v pádu. Jenže v hale byla taková atmosféra, že neslyšel hvizd sudího. Ani nevěděl o tom, že je signalizovaná výhoda. Takže v době, kdy se dotkl kotouče pykala Tampa za příliš mnoho hráčů na ledě. Načež hosté vyhráli buly a Ovečkin na přední tyč uzavřel skóre úvodního dějství na 2:0 pro Caps.
59:56'
Ještě Hedman nahrál ze středu na pravý kruh Sergačjovovi a ten z první narval puk na přední tyč do levého betonu Holtbyho.
59:50'
Zakázané uvolnění Caps na pravé straně.
59:34'
Stamkosovi na levém kruhu přeskočil puk hokejku, následně z druhého kruhu netrefil Kučerov kotouč čistě.
59:07'
Další nahození domácích, ale hosté brání výborně v posledních okamžicích.
58:36'
Dvakrát vyhodil hostující celek kotouč zprava do bezpečí. Ještě k tomu, aby nemohl být pískaný icing.
58:19'
Tampa hraje v šesti a bez brankáře!
57:40'
Ovečkin neuspěl zleva. Ale hosté jsou ještě v útočné třetině i s Carlsonem a Wilsonem.
57:10'
Hedman a Stralman zklidnili hru a Tampa už by chtěla hrát powerplay.
56:50'
Palát neměl na levé straně vůbec špatnou pozici, ale neskóroval střelou na zadní tyč.
56:35'
Vhazování na polovině hřiště vyhráli hosté.
56:03'
Killorn nahazoval po pravé straně a za vlastní brankou vyhrál souboj jeden na jednoho Djoos, takže hraje Connolly ve středním pásmu.
55:37'
Po rozehrávce Kempného a Niskanena skončil kotouč za domácí brankou, kde rozehrál McDonagh.
55:17'
Wilson útočil po levé straně, ale proti ohrožení domácí branky byl Stralman.
54:45'
Beagle, Oshie a Orlov kombinovali na levé straně, ale vše se obešlo bez zákroku domácího brankáře.
54:14'
Chyba Caps v rozehrávce, ale Hedman z levého kruhu nevystřelil.
54:08'
Zakončení zleva kryje na krátké tyči Holtby, ale hala je na nohou.
53:03'
Tampa právě vstřelila branku!
Johnson posunul kotouč na levou stranu. ONDŘEJ PALÁT poté musel střílet zápěstím z levého kruhu na přední tyč proti ležícímu Carlsonovi a u své brankové konstrukce neuspěl připravenou vyrážečkou Holtby. Bude to ještě pořádné drama! Asistence: Tyler Johnson, Anton Stralman.
52:50'
Vrána se rozjel a zastavil jej až zákrok brankáře proti střele z levého kruhu na zadní tyč.
52:28'
Rozhodčí si ještě vyžádali poradu u videa, ale o gól se nejednalo!
52:28'
Wow! Jak to dokázal? Tohle může ještě Tampu nakopnout. Chiasson přihrával zleva přes Sergačjova na pravou stranu, kde Eller neprocpal kotouč po ledě přes levý beton brankáře! Domingue drží naděje Blesků!
52:10'
Icing Caps na levé straně.
52:01'
Proti zakončení zprava na první tyč použil Holtby svojí lapačku a čeká nás komerční pauza.
51:32'
Kempný to schytal při rozehrávce zleva od Paquettta. Tampa je celkem důrazná v osobních soubojích ve třetí třetině.
50:52'
Stephenson měl skvělou rychlost na pravé straně a kolem Killorn projel přes celé útočné pásmo, až z pravého kruhu vypálil Carlson přes Sergačjova do břevna směrem do delšího horního rohu branky.
50:27'
Razantní střelu Stamkose z levého kruhu z první vyrazil Holtby.
50:08'
Niskanen, ani Wilson nedostali kotouč zprava mimo obrannou třetinu a hosté jsou pod tlakem.
49:35'
Orpik na levé straně osvobodil hosty, ale kontr domácích rozehrává z pravé části středního pásma Hedman.
49:25'
Kučerov vystřelil z pravého kruhu, ale posléze udržel Holtby kotouč před brankovou čárou proti tlaku Millera na brankovišti.
48:59'
Chiasson (WSH) putuje opět na trestnou lavici. Tampa bude hrát přesilovku pět na čtyři. Dvě minuty za hrubost v souboji s Kučerovem.
48:40'
Stephensonova střela z pravého kruhu zápěstím proletěla vedle dlouhé tyče směrem na lapačku brankáře.
48:11'
J. T. Miller prohrál na pravé straně souboj jeden na jednoho s Orpikem, ale domácí zkouší ještě štěstí Kučerovem a Stamkosem.
47:40'
Oshie šel na polovině hřiště do dvou hráčů a musel tak vrátit k obranné modré čáře, kotouč však neztratil.
47:06'
Wilson je poprvé na ledě po konfliktu s Kunitzem a Paquettem a ihned přidal na důrazu zprava.
46:44'
Střely na branku – 27:12 pro hosty.
46:10'
Orlov rozehrával na levé straně, ale Tampa si vše pohlídala na hranici své obranné modré čáry.
45:55'
Ovečkin střílel zleva napoprvé do bránícího hráče, napodruhé na bližší tyč do pravé ruky gólmana.
45:14'
Tampa si je vědoma, že pro ni utíká čas rychle a rozhodně to nevypadá, že hosté hráli přesilovku.
44:50'
Eller, Oshie a Ovečkin na ledě. Jenže nyní se vydal do útoku po pravé straně Hedman.
44:09'
Paquette a Wilson sice jasně vyměnili názory před brankou Tampy až se do všeho vložil Kunitz (TBL) a poslal zmiňovaného hostujícího hráče zezadu k ledu. Zároveň si však řekl o dvě minuty za nesportovní chování.
44:09'
Rozjetý Kempný zakončil zleva na zadní tyč do lapačky brankáře.
43:45'
Ještě není zdaleka hotovo! Domácí celek využil přesilovku. Kučerov poslal kotouč na levý kruh, kde šel do kolen STEVEN STAMKOS, ale střelou po ledě k první tyči překonal přesouvajícího se Holtbyho. Asistence: Nikita Kučerov, Victor Hedman.
43:23'
Hosté jdou do čtyř po sekání Chiassona.
43:07'
Gourde a Girardi se starali o zábavu do doby než do všeho zasáhl zprava Beagle.
42:38'
Tampa je nadále bezzubá směrem dopředu.
42:04'
Domingue chytá oproti Vasilevskému v opačném gardu, je pravákem a lapačku má tím pádem v levé ruce.
41:42'
Domingue se poprvé setkal s kotoučem a zahrál si hokejkou za brankou Tampy.
41:05'
Kunitz se pokusil forčekovat, ale kotouč nezískal. Posléze si však nerozuměl Connolly se spoluhráči ve středním pásmu.
40:38'
Střelu Girardiho zprava srazil Ovečkin a kotouč drží následně za vlastní brankou Carlson.
40:01'
Tampa střídá gólmany. Vasilevskij nenastoupil do třetí třetiny, nahradil jej Domingue.
40:01'
Washignton vládne, je jasně lepší a zatím je tenhle zápas pouze o Caps. Pakliže plánují Blesky, že si po třech letech zahrají finále, tak takovým způsobem to rozhodně nepůjde. Hosté jsou ve všem lepší, mají výraznou převahu. Celkem překvapivě zůstal ještě v domácí brance Vasilevskij. K tomuhle není moc, co dodávat. Zkrátka, parádní hra Capitals od prvního po posledního hráče. Ve druhé dvacetiminutovce jsme viděli dvě branky. Jednou dorazil Eller zakončení z levého kruhu do prázdné branky, stejně tak se prosadil Beagle mezi nohy brankáře.
40:00'
39:46'
Kombinace domácích na pravé straně útočného pásma skončila u Kučerova.
39:02'
Carlson a Connnolly kooperovali ve středním pásmu, ale posléze bude rozehrávat z vlastní obranné třetiny McDonagh.
38:34'
Oshie nahrával zleva na střed Ellerovi a ten chtěl zakončit bekhendem mezi nohy Vasilevského.
37:54'
Výborný forčekink Wilsona a poté zakončení zleva na krátkou tyč, kotouč si posléze za domácí brankou našel Ovečkin.
37:22'
Kuzněcov si obhodil protihráče na pravé straně a bekhendem přes Sergačjova vypálil vedle přední tyče.
36:47'
Stamkos přihrával na pravou stranu Kučerovovi, ten si sjel na levý kruh, ale Holtby si pohlídal zakončení mezi nohy.
36:22'
Kunitz je již na ledě a Tampa tím pádem v pěti.
35:55'
Girardi vyhodil kotouč pryč z obranného pásma a ten zastavil až rukou Holtby pro spoluhráče.
35:36'
Ovečkin z jedničky z levého kruhu minul tři tyče, následně neuspěl na hranici brankoviště Oshie střelou na lapačku Vasilevského.
34:54'
Kuzněcov nastřelil kotouč zprava do brankoviště, ale puk se odrazil následně od mantinelu až do středního pásma.
34:36'
Eller, Kuzněcov, Oshie, Ovečkin a Carlson začali početní výhodu.
34:16'
Kunitz (TBL) je vyloučen, když zprava ve středním pásmu hákoval Ellera.
33:41'
Gourde zapsal ztrátu na levé straně, následně oplácel stejnou mincí Smith-Pelly na pravém kruhu útočné třetiny.
33:19'
Sergačjov počkal až domácí vystřídají, ale Tampa poté pokazila přechod do útočného pásma před Holtbyho.
32:12'
Connolly spolupracoval se svým spoluhráčem a celkem překvapivě zakončil při souboji jeden na jednoho zleva nataženou rukou vedle přední tyče.
32:23'
Niskanen nahodil kotouč po pravé straně do útočného pásma, kde si udělal výlet Kuzněcov, ale posléze Wilson, ani Ovečkin nedotlačili kotouč z hrany brankoviště do sítě.
31:40'
Hosté se v posledních minutách soustředí na obranu.
31:02'
Gourde lízl kotouč hokejkou na ose hřiště, ale Holtby nebyl donucen k zákroku. Ještě pokračuje v levé části útočného pásma McDonagh.
30:34'
Střely na branku – 18:6 pro Caps. Tak špatná je dnes Tampa.
30:32'
Orlovova střela zleva byla tečovaná a Vasilevskij poté ustál i otočku okolo pravé tyče v podání Vrány.
30:20'
Špatná rozehrávka Tampy a Vasilevskij musel zasahovat lapačkou.
30:06'
Střelu z levé strany zlikvidoval Holtby a čeká nás komerční pauza.
29:40'
Stamkos se přes několik hráčů dostal do útočného pásma, ale poté někdo z hostů vypíchl kotouč čistě Kučerovovi.
29:04'
Burakovsky nahrál Kuzněcovovi, jehož střela z levého kruhu byla zablokovaná a rozehrávku tak bere McDonagh s Millerem.
28:15'
Po rozehrávce Stralmana po levé straně nebyl pískaný icing a Niskanen tak musel hrát, následovala chyba hostů ve střední třetině.
27:48'
Gourde měl na pravé straně dobrou rychlost, ale bekhendem proti vyjetému Holtbymu minul zadní tyč.
27:32'
Coburn střílel z osy hřiště, ale Holtby měl v levé ruce lapačku, do které také snadno chytil kotouč.
26:42'
Washington právě vstřelil branku!
Rychlá souhra Caps. Ovečkin s Oshiem se postarali o zakončení z levého kruhu a před LARSEM ELLEREM byla poté prázdná branka! Asistence: T. J. Oshie, Alexandr Ovečkin.
26:19'
Kuzněcov s Ellerem přichystali kotouč zprava na levý kruh, kde zakončil Ovečkin do připraveného Vasilevského.
26:01'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Nikita Kučerov – 2 min., hrubost).
25:11'
Eller, Oshie a Niskanen podnikli výpad po pravé straně. V jeho závěru se natlačil Vrána před bránícího hráče, ale dlouhou rukou nedostal puk do sítě, stejně tak dorážející a dojíždějící jiný hráč Caps.
24:35'
Kuzněcov odpověděl dvakrát zprava, ale Vasilevskij odolal. Posléze však útočí Killorn.
24:07'
Holtby ucpal pravou rukou svojí tyč, ale následně hrál bez hokejky, jenže nikdo z domácích hráčů nevystřelil na hostujícího brankáře.
23:36'
Kunitz zkusil nahodit kotouč po levé straně za branku hostů, ale tam nebyl nikdo v modrém.
22:40'
Vše začalo tím, že Burakovsky přes dva hráče dostal ze středního pásma kotouč na útočné třetiny. Následně dostal strašně místa na středu Orlova a nahrával na levý kruh, kde se do kotouče opřel Connolly. Celá akce skončila tím, že JAY BEAGLE natáhl hokejkou a dorážkou po ledě mezi nohy gólmana skóroval. Asistence: Brett Connolly, Dmitrij Orlov.
21:58'
Sergačjov sice podpořil útok, ale Holtby jen sleduje hru při útoku Tampy.
21:31'
Gourde na pravé straně pouze odevzdal kotouč soupeři, následně z kontru zakončoval Eller z pravého kruhu vedle první tyče.
20:56'
Chyba Oshieho zleva při bekhendové nahrávce, ale hosté měli poté převahu ve střední třetině.
20:25'
Kuzněcov našel pod sebe Orlova a ten střelou zleva od modré čáry napálil na přední tyči pravý beton brankáře.
20:01'
Parádní podívaná pro nezaujatého diváka v první třetině konferenčního finále mezi Tampou a Washingtonem. Hosté zaslouženě vedou. Hrají to, co potřebují. Jsou maximálně soustředění. Měli rozhodně více vyložených šancí. Dvě dokázali proměnit. Nejprve Kempný na zadní tyč a poté tři sekundy před koncem úvodního dějství Ovečkin z pravé strany na lapačku Vasilevského. Za zmínku ještě stojí, že Ondřej Palát nastupoval v úvodu proti Ovečkinově lajně.
20:00'
19:57'
Tak to jsou věci! Místo 1:1 je to 2:0 pro Caps. Využitá přesilovka. Hosté vyhráli buly na pravém kruhu. Následně napřáhl ALEXANDR OVEČKIN a zakončil na přední tyč pod levou rukou Vasilevského do pravého dolního rohu branky z pohledu střelce. Asistence: Jevgenij Kuzněcov, T. J. Oshie.
19:53'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (2 min. – příliš mnoho hráčů).
19:53'
Tak teď se budou dít věci! Kučerov skóroval v pádu, ale bylo dávno pískáno předtím, když ruský útočník převzal kotouč na útočné modré čáře. Ale zkrátka v hale byl takový hukot, že nebylo slyšet hvizdu kohokoliv v pruhovaném...To vše při signalizované výhodě Washingtonu.

A další nepříjemná zpráva pro Tampu je ta, že domácí hráli v šesti a půjdou do čtyř.
19:20'
Killorn zpomalil hru na pravém kruhu po rychlé křižné nahrávce Vasilevského. Následně nikdo z domácích hráčů nezakončil.
18:42'
Killorn a Johnson zaútočili po pravé straně. Posléze byla zablokovaná střela z levého kruhu Smithem-Pellym.
18:29'
Ofsajd Tampy.
18:13'
Carlson vyhazuje na pravou stranu k brankáři Tampy. Rozehrává poté Hedman.
17:44'
Kučerov s Hedmanem na ledě, s nimi také Stamkos. Za Caps poté například Orpik.
17:34'
Stamkos se pustil mezi Orlova a Niskanena (WSH), který jej držel před Holtbym. Přesilovka pro Tampu.
17:15'
Holtby si zahrál hokejkou, následně se neprosadil po levé straně Vrána a reaguje tak Stamkos.
17:08'
Odpískané zakázané uvolnění Tampy na pravé straně.
16:53'
Stephenson vyhrál buly ve středovém kruhu.
16:52'
Callahan byl přistižen na pravé straně v ofsajdu.
16:25'
Na hrací ploše byla čtvrtá lajna Caps a prakticky celou dobu bylo těžiště hry před domácí brankou.
15:58'
Zřejmě Wilson nahazoval pouze na hokejku Stralmana, posléze neuspěl po levém křídle Palát.
15:33'
Carlson střílel zprava, Ovečkin se snažil tečovat, ale Vasilevskij nemusel zasahovat.
15:10'
Střely na branku 2:7.
14:39'
Po střele Girardiho zprava vedle přední tyče se pokračuje ve středním pásmu, kde je Stamkos.
14:34'
Gourde a Connolly se pošťuchovali u hostující branky, ale vylučovat se rozhodně nebude.
14:00'
Washington vypadá naprosto uvolněný, hraje s lehkostí, bez nervů a skvěle se koncentruje v první třetině.
13:34'
Vyložených šancí měl zatím více spíše hostující celek.
11:28'
Kučerov svedl souboj s Kempným. A celé akce poté dospěla do fáze, kdy Connolly zleva přihrával na pravou stranu rychlému spoluhráči, kterého však vychytal Vasilevskij.
10:54'
Pointovi pomohla na pravém kruhu Johnson, ale střelu k přední tyči zablokoval jeden z hostů.
10:13'
Johnson byl pokrytý, a tak odstartoval útok po levém křídle Ovečkin, ale dobře jej stínoval protihráč, takže zatím bez zásahu Vasilevského.
09:33'
Rychlý přechod Tampy do útočného pásma, ale z osy hrací plochy poslal Killorn svojí střelu do pravé vykopnuté nohy Holtbyho.
08:55'
Tvrdá střela Serčajova z osy hřiště byla umístěna vedle levé tyče.
08:04'
Burakovsky si zpracoval kotouč na levém křídle, ale ihned mu odebral bránící hráč čistě kotouč na útočné modré čáře Caps.
07:28'
MICHAL KEMPNÝ je prvním střelcem této série! Český obránce využil nahrávky pod sebe a zakončoval z pozice levého beka zápěstím na zadní tyč, kde marně natahoval Vasilevskij lapačku. Před brankou dobře clonil Ovečkin. 0:1. Asistence: Jevgenij Kuzněcov, John Carlson.
07:01'
Eller posunul kotouč na levou stranu do druhé vlny, kam si sjel Vrána, ale z levého kruhu adresoval špatnou nahrávku křížem na druhou tyč.
06:40'
Zatím parádní hokej a skvělá podívaná v úvodních minutách konferenčního finále.
06:33'
Komerční pauza.
06:02'
Smith-Pelly udělal na pravé straně stahovačku proti Coburnovi, ale zakončení bekhendem zapadlo po ledě vedle první tyče.
05:18'
Po rozehrávce Kempného a Niskanena se rozjel na pravé straně Wilson, ale posléze jeho nahrávka pod sebe na Orpika nebyla přesná.
04:32'
Hedman byl na ledě. Ale musel se bránit tlaku Caps před brankou Tampy, po dlouhé kombinaci vsadil na razanci od modré čáry Orlov, Vasilevskij si však se zakončením hostujícího beka poradil a vyrazil jej do bezpečí.
04:06'
Střela Oshieho z otočky zprava šla na vyrážečku na dlouhou tyč, ale skóre se nemění.
03:37'
Kempný byl dohraný při rozehrávce zleva, následně prováhal Oshie na levém kruhu moment pro zakončení.
03:19'
Proti Ovečkinově lajně chodí zatím na ledě Pointa na centru s Palátem na křídle.
03:10'
Kunitz chyboval na pravé straně při spolupráci s Coburnem, následoval však icing hostů.
02:22'
Smith-Pelly zkazil nahrávku zprava za branku soupeře na Beagla a tím také skončil pobyt Caps v útočné třetině.
01:53'
Niskanen a Burakovsky rozehrávali, hosté posléze vystřídali.
01:44'
Ofsajd Tampy na pravé straně.
01:22'
Stamkos nahazoval po chybě Kučerova po levé straně a kotouč zastavil za vlastní brankou Holtby.
01:16'
Eller upadl na hranici útočné modré čáry, ale stejně z postu pravého beka vypálil Carlson na přední tyč, kde zasáhl Vasilevskij.
00:42'
Point mířil z pravého kruhu na druhou tyč, vzápětí nemohl dorážet z levé strany Palát.
00:25'
Stralman rozehrával se spoluhráčem až našel Pointa na pravé straně, Tampa už je posléze v útočném pásmu.
00:01'

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman, Girardi, McDonagh, Strålman, Coburn, Sergačjov – J. T. Miller, Stamkos (C), Kučerov – Palát (A), B. Point, T. Johnson – Killorn, Cirelli, Gourde – Kunitz, Paquette, Callahan (A).

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Kempný, Carlson, Orlov, Niskanen, Orpik (A), Djoos – Ovečkin (C), Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Eller, Oshie – Connolly, Stephenson, Burakovsky – Smith-Pelly, Beagle, Chiasson.

Rozhodčí: McCauley, Joannette – MacPherson, Murray.
Washington Capitals to dokázal! Poprvé od roku 1994 porazil v sérii play-off Pittsburgh Penguins. Tučňáci tak můžou zapomenout na zlatý hattrick. Mužstvo Barryho Trotze zvítězilo v šestém zápase na ledě soupeře 2:1 po prodloužení, když rozhodující branku vsítil Jevgenij Kuzněcov.

Jak asi víte, tak Kuzněcovův krajan Alexandr Ovečkin na Stanley Cup čeká. A nyní je od něj vzdálený osm zápasů. To samé platí pro brankářskou dvojici, kterou tvoří Němec Grubauer a Kanaďan Holtby. To jsou jediní dva gólmani, kteří zasáhli do utkání Caps v letošní sezoně.

Co se týče české stopy, tak Michal Kempný bude připraven, zatímco jeho ještě v této sezóně spoluhráči z Chicaga mají již dávno dovolenou. Jakub Vrána hraje v play-off velice dobře a obstaral vítěznou trefu v pátém konferenčním semifinále proti Pens.
Tampa Bay Lightning se dostala do konferenčního finále po výhře 4:1 nad Bostonem, když ze hry vyřadila Davidy Krejčího a Pastrňáka. Celý souboj s Medvědy provázelo prazvláštní chování Brada Marchanda, jenž neváhal olíznout i Američana Callahana.

Cíl pro tým je jasný – Stanley Cup. Pomoci k němu může Steven Stamkos, asi hlavní hvězda Tampy, která v play-off nasbírala tři nahrávky a sedm asistencí v deseti odehraných duelech.

Po vyřazení Nashvillu jsou Blesky hlavním adeptem na celkovou výhru. Na tu dosáhla Tampa v roce 2004. Tehdy ještě v sestavě s Martinem St. Louisem. Před třemi lety prohrála finále s Chicagem 2:4. Tou dobou hrál za tým z Floridy již Ondřej Palát.