NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Tampa : Washington - 24. května 2018   02:20

(0:1, 0:2, 0:1)
Stav série: (3:4)
Washington
Washington
01:02' Ovečkin  (Kuzněcov, T. Wilson) • 28:59' Burakovsky   • 36:31' Burakovsky  (Carlson) • 56:17' Bäckström
Tampa
Vasilevskij (Domingue) – Girardi, Hedman (A), Strålman, McDonagh, Sergačjov, Coburn – Kučerov, Stamkos (C), Killorn – T. Johnson, B. Point, Palát – J. T. Miller, Cirelli, Gourde – Callahan (A), Paquette, Kunitz.
McCauley, Sutherland – Amell, Murray
Amalie Arena, Tampa
Washington
Holtby (Grubauer) – Kempný, Carlson, Orlov, Niskanen, Orpik (A), Djoos – Ovečkin (C), Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Bäckström (A), Oshie – Burakovsky, Eller, Connolly – Stephenson, Beagle, Smith-Pelly.

Československá stopa v utkání:
1. Ondřej Palát (TBL) 0+0, jedna střela na branku, čas na ledě: 15:56
2. Michal Kempný (WSH) 0+0, žádná střela na branku, čas na ledě: 19:18
3. Jakub Vrána (WSH) 0+0, dvě střely na branku, čas na ledě: 11:56
Hvězdy zápasu:
1. Braden Holtby (WSH) 0+0, 60 minut, 100%, 29 zákroků (druhé čisté konto v řadě)
2. André Burakovsky (WSH) 2+0
3. Alexandr Ovečkin (WSH) 1+0
Je to jasné! Tři Češi si zahrají finále NHL. Tohle je naprostá paráda! Jakub Vrána, Michal Kempný v dresu Washingtonu (a to ještě mají Caps na soupisce Jakuba Jeřábka). Zapomenout nemůžeme ani na Tomáše Noska z Las Vegas. A to ještě za nováčka NHL nastupoval v letošní sezóně Tomáš Hyka. Ten nedávno tvrdil, že v Las Vegas je vůbec nejlepší atmosféra v celé lize.

Výborná reklama pro český hokej ve finálové sérii mezi Washingtonem a Las Vegas! Naopak Ondřej Palát bude smutný, finále si podruhé v životě nezahraje. A o další šanci bude bojovat až za necelé čtyři měsíce.

Tampa toho dnes moc nepředvedla. Hosté vstoupili skvěle do zápasu. Posléze se sice domácí oklepali. Jenže narazili na skvělého Holtbyho, který chytá výborně v play-off.

Alexandr Ovečkin se i díky nemůže může těšit na své první finále NHL v kariéře. Čtyři výhry dělí rodáka z Moskvy od nejcennější hokejové trofeje. Ovečkin se dočkal v 32 letech.
59:53'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Nikita Kučerov – 2 min., sekání).
59:20'
Ovečkin drží kotouč v obranné třetině při signalizované výhodě a nikam se nežene.
58:46'
Nahození Oprika po levé straně zastavil za domácí brankou Vasilevskij svojí hokejkou.
58:31'
Ještě icing Caps na pravé straně.
58:20'
Point střílel do tyče, a tak to vypadá, že podruhé za sebou neskóruje Tampa.
58:00'
Eller s Djoosem poslali kotouč na levou stranu za domácí branku a odešli střídat.
57:34'
Utkání už se začíná dohrávat.
56:17'
Washington právě vstřelil branku!
Beagle využil chyby Hedmana na levé straně a zblízka snad ani nemohl NICKLAS BÄCKSTRÖM minout prázdnou branku při powerplay Tampy. Bez asistence.
55:54'
Tampa už nemá, co ztratit a tak zkouší hru bez brankáře.
55:49'
Při samostatném úniku Ovečkina neskóroval ruský útočník bekhendovým blafákem, Vasilevskij jej ze svého pohledu u pravé tyče dobře vybruslil.
55:17'
Domácí propadli, Stephenson se rozjel. Stralman už jej chytit nemohl, a tak zakončení bekhendem bylo otřeno o pravou nohu Vasilevského.
54:34'
Bäckström si na pravé straně kryl kotouč před protihráčem a poté jej po pravé straně odevzdal do středního pásma.
54:05'
Palát svedl souboj s Burakovskym, následně se chtěl prosadit Stralman s jedním ze svých spoluhráčů po levé straně.
53:27'
Po rozehrávce Oprika spolupracoval Wilson s Ovečkinem na levé straně, ale Vasilevskij mohl být zcela v klidu.
52:40'
Tvrdou střelu Girardiho zprava na zadní tyč vykopl Holtby pravým betonem, nikdo z domácích hráčů už poté nedorážel.
52:25'
Po zakončení zprava od modré čáry v podání McDonaagha, tečoval kotouč Paquette mezi betony Holtbyho, ten však levou nohou přitiskl hrací předmět k ledu.
52:11'
Stralman a Hedman rozehrávali, následně putoval kotouč zleva za hostující branku, kde vše kontroloval Orpik.
51:39'
Celkem nepochopitelně neposlali rozhodčí Wilsona na trestnou lavici za podražení Hedmana v útočném pásmu Caps.
51:08'
Beagle útočil po levé straně, ale proti zakončení na Vasilevského byl na hranici kruhu Hedman.
50:53'
Komerční pauza.
50:37'
Djoos vypálil zprava od modré čáry po nahrávce Ovgečkina pod sebe výrazně vedle zadní tyče.
49:55'
Zároveň je tato třetina tou nejnudnější ze všech, které jsme dnes viděli. Caps už se celkem soustředí na obranu a zvládají hru vzadu skvěle.
49:12'
Washington je blízko finále a Tampa ve třetí třetině neklade větší odpor. Nedostává Caps pod tlak...Navíc už není daleko varianta, že podruhé za sebou neskóruje.
48:25'
Tentokráte se zakázané uvolnění domácích nepíská, Holtby tak zastavuje kotouč hokejkou pro Wilsona.
48:09'
Několikáté zakázané uvolnění Tampy ve třetí třetině je na světě!
47:35'
47:13'
Miller měl proti sobě na pravé straně Oprika a Djoose. Holtbyho tak neohrozil.
46:45'
Zatím se Washington nemusí vůbec strachovat. Tampa je směrem dopředu ve třetí třetině nulová.
46:21'
Hedman přihrál do pravé části středního pásma, ale tam končí útok Tampy.
45:42'
Niskanen chyboval v rozehrávce, ale následně proti zakončení z levého kruhu nezasahoval Holtby.
45:29'
Icing Caps.
45:24'
Niskanen je na ledě a Tampa si v této přesilovce nevytvořila vůbec nic před Holtbym.
45:16'
Navíc ofsajd Tampy a do konce trestu Niskanena zbývá jen osm sekund.
44:45'
Carlson sice zprava nevyhodil, ale Tampa snad ještě nevystřelila na Holtbyho v této přesilovce.
44:15'
Kučerov s Millerem na pravé straně si vyměňovali kotouč až díky aktivitě Orlova se hosté osvobodili.
43:49'
Tampa nezvládla přechod do útočného pásma a drží kotouč nyní pouze ve střední třetině.
43:30'
Wilson vyhazuje zprava až za domácí branku, kde čeká hokejka Vasilevského.
43:23'
Niskanen (WSH) nabízí soupeři přesilovou hru pět na čtyři za vysokou hůl proti Kučerovovi.
43:02'
Zatím hodně nepřesností a ztrát na obou stranách ve třetí třetině, hosté mají vše pod kontrolou.
42:40'
Střelu Djoose zleva na zadní tyč vyklepal Vasilevskij ze své lapačky, hraje se dál bez přerušení.
42:12'
Kuzněcov se zprava natlačil na hranu brankoviště, ale nepřekonal Vasilevského, stejně tak nepohnul se skóre svojí dorážkou Ovečkin.
42:00'
Zakázané uvolnění Tampy na pravé straně.
41:44'
Střela Cirelliho zleva byla sražena bránícím hráčem do ochranné sítě.
41:35'
Eller si udělal výlet po útočném pásmu až zprava na přední tyč donutil Vasilevského k přerušení hry.
40:58'
Po nahrávce Stralmana posílal Callahan kotouč zprava do prostoru před brankou, ale tam nedosáhl na puk nikdo v modrém.
40:29'
Carlson nalil domácím, následoval kros na pravou stranu, kde vyhrál Kempný souboj s Pointem.
40:16'
Třetí třetinu začínají domácí icingem.
40:01'
Washington je jednu třetinu od finále NHL. Zatím to vypadá, že Alexandr Ovečkin si zahraje ve 32 letech o trofej, po které prahne každý začínající hokejista. Hrdinou dnešního zápasu je ovšem někdo zcela jiný. André Burakovsky zaznamenal oba góly ve druhé třetině. V jednom případě jej bránil Girardi jako žáček. Napodruhé mu přihrál Carlson o mantinel. Holtby navíc potvrzuje, že v play-off je prostě famózní.
40:00'
39:40'
Stephenson útočil po pravé straně, ale na kruhu mu vypíchl kotouč Hedman.
39:29'
Opět icing hostů.
39:22'
Tampa byla sice usazena před Holtbym, ale vůbec nezakončila.
39:03'
Další icing Caps na pravé straně.
38:55'
Zakázané uvolnění hostů.
38:46'
Po nahození Paláta zleva domácí střídají a kotouč drží za svou brankou Orlov.
38:08'
Nedorozumění Wilsona se spoluhráčem na pravé straně, ale z kontru si nepřišel Palát na Holtbyho.
37:44'
Jeden z domácích hráčů zakončil zleva na zadní tyč na lapačku Holtbyho.
37:25'
Kempný a Carlsonem vzali rozehrávku, posléze jsme viděli ztrátu hostů ve středním pásmu.
37:03'
McDonaghova střela zleva byla sražena k jednomu z hostů.
36:31'
Carlson z pravé části obranného pásma nahrál o mantinel. ANDRÉ BURAKOVSKY tak mohl jet proti Vasilevskému a vystřelil mezi betony brankáře. Druhá branka Burakovskyho v zápase. Asistence: John Carlson.
36:11'
Palát se neprosadil z levého kruhu na první tyč.
35:50'
Po dobré práci Ovečkina a Wilsona přišla nahrávka Kempného na pravou stranu, ale zakončení Niskanena na krátkou tyč schoval Vasilevskij do lapačky.
35:14'
Ellerova střela zprava na bližší tyč letěla mimo bránu kolo levého ramena Vasilevského.
34:57'
Oshie rozehrál zprava proti Hedmanovi, následně si připsal obranný zákrok hokejkou Stralman.
34:26'
Vyloučen Paquette však nebude. Pokračujeme v pěti na obou stranách.
34:26'
Teď už je i na nohou a míří minimálně na střídačku v doprovodu dvou hráčů Caps.
34:26'
V hale je naprosté ticho! Orpik leží stále na ledě. Komunikuje...
34:26'
Paquette narazil Orpika na mantinel a hostující obránce zůstává ležet na hrací ploše. Vše si chce jasně se svým protihráčem vyřídit Oshie.
33:54'
Po dlouhé nahrávce spoluhráče na útočnou modrou čáru jel Killorn sám na Holtbyho, ale ten nastavil pravý beton proti střele k levé tyči z pohledu střelce.
-24:27'
Ovečkin se zprava snažil využít chyby Paláta na útočné domácí modré čáře, poté poslal Kuzněcov z kruhu puk do nohy Vasilevského.
33:01'
Hedman se nenechal přebruslit Ellerem, následně však nezakončili domácí hokejisté z pravé strany.
32:34'
Palát šel na pravé straně do dvou hráčů, takže odpověď již může vymýšlet Kempný či Eller.
32:07'
Holtby chytá prostě perfektně! Tohle je jeho zápas! Nyní zasáhl i proti zakončení Millera zleva po ledě na přední tyč poté, co domácí útočník dostal křižný pas od svého spoluhráče a mířil mezi betony kanadského brankáře.
31:32'
Smithovi-Pellymu sjel na levém kruhu kotouč z hokejky, a tak hrací předmět snadno získal Sergačjov.
31:00'
Callahan se na levé straně sice zbavil Niskanena, ale dále už jej nepustil v rohu útočné třetiny Orlov.
30:28'
Wilson na ledě a ihned byl lepší za brankou Tampy než McDonagh, posléze se snažil prosadit zleva Kuzněcov.
30:14'
Kučerov to zkoušel ze středu mezi ruku a tělo Holtbyho, ale neuspěl.
29:48'
Carlsonovu rozehrávku zprava nepochopil nikdo z hostů, píská se icing.
28:59'
A teď už má sedmé klání konferenčního finále svého druhého střelce! ANDRÉ BURAKOVSKY si pohrál zprava s Girardim a zakončením na zadní tyč mezi pravou rukou a tělem Vasilevského přibližuje partu okolo Alexandra Ovečkina k finále Stanleyova poháru! Bez asistence.
28:41'
Oproti první třetině už není tolik emocí na hrací ploše, ale i tak je zápas pochopitelně vyhecovaný!
28:13'
Jenže kanadský brankář Caps ukazuje, jak moc mu pomohl odpočinek před play-off, ve kterém září.
27:49'
Tampa by si celkem zasloužila již překonat Holtbyho.
27:37'
Zakázané uvolnění Caps.
26:54'
Vrána měl druhou vyloženou šanci amerického večera a české noci. Zprava tlačil kotouč k druhé tyči, ale o pár centimetrů jí minul. V první třetině již hostující útočník nastřelil brankovou konstrukci, resp. spoj tyče a břevna.
26:17'
Hedman zprava nahazoval kotouč do útočného pásma, zakončení Johnsona zleva na zadní tyč vytáhl Holtby nataženou nohou do bezpečí!
26:01'
25:43'
Cirelli zastavený na pravém křídle ve střední třetině na hranici pravidel, ale nedovolené bránění to podle rozhodčích nebylo.
25:18'
Kuzněcov zpracoval nahrávku spoluhráče na polovině hřiště, ale proti zakončení zleva byl poté Vasilevskij svojí nataženou hokejkou.
24:55'
Ovečkin trefuje zprava na přední tyč nohu Vasilevského.
24:39'
Washington se nedostal ke střele ve druhé třetině, Tampa prověřila Holtbyho šestkrát.
24:08'
Point na pravé straně překvapivě nebyl faulovaný, což se fanouškům Tampy zrovna dvakrát nelíbí!
23:16'
Tohle prostě hlava člověku nebere! A je úplně jedno kolik je hodin! Hedman se rozjel a převzal kotouč na levé straně z druhé vlny a snažil se jej zasunout bekhendem po ledě okolo pravé nohy Holtbyho do branky.

Následně se však za setinu dvanáct vrátili Oprik s Djoosem a vše uhasili. Nezmohl s tím nic ani před prázdnou bránou stojící Gourde.
22:42'
Tampa vlétla na Washington a v úvodu druhé třetiny jej drží ve své útočné třetině.
22:30'
Hedman nastřelil zleva z první krátkou tyč!
22:10'
Opět rozehrával Coburn a Sergačjov až vypálil Gourde zleva mimo bránu.
21:43'
Killorn si ve společnosti Kempného nenašel kotouč na ose hřiště, poté ještě hrozil zleva Stamkos.
21:25'
Tampa vyhrála buly ve středním pásmu a rozehrávku tak vzal zleva Coburn.
21:22'
Kuzněcov se na levé straně objevil v ofsajdu.
21:02'
Niskanen byl při rozehrávce pod tlakem až jsme sledovali další ztrátu hostů ve střední třetině.
20:38'
Vrána na pravé straně ztratil kotouč na hranici útočné modré čáry, ale ještě rozehrává Kempný.
20:01'
0:1 po první třetině. Sledujeme parádní hokej, tohle utkání má velký náboj. Alexandr Ovečkin začal na začátku druhé minuty zápas trefou pod horní tyč z levé strany po dobré práci Kuzněcovova s Wilsonem. Právě Wilson poté dráždil muže v modrém. Nejprve zahodil při šarvátce u branky Tampy dres Kuzněcova. Následně si domluvil bitku s Coburnem. Zkrátka, pořádné play-off. Nesmíme ani opomenout, že Vrána nastřelil zadní tyč.
20:00'
19:53'
Smith-Pelly vjel na pravé straně do ofsajdu.
19:30'
Palát dobře forčekoval a pokračujeme tak ve středním pásmu, kde je připravený Stralman s Pointem.
19:15'
Palát zakončoval ze středu, posléze měl proti dorážce zprava Holtby lapačku u přední tyče.
18:23'
Niskanen s Bäckströmem dostali těžiště hry na levou stranu, kde však byla k vidění ztráta dvojice Oshie – Orlov.
17:50'
Callahan si sice obhodil na pravé straně Orlova, ale nic víc se při domácím útoku nestalo.
17:25'
Po přihrávce McDonagha byl rychlý Callahan zleva zablokovaný.
17:00'
Po chybě Niskanena na útočné modré čáře kontroval Palát po levé straně, vzápětí Point ze středu střílel těsně vedle první tyče.
16:47'
Burakovsky přihrál na pravou stranu rozjetému spoluhráči, ale zakončení na kratší tyč snadno chytil Vasilevskij.
16:07'
Cirelli se rozjel po levé straně a s podporou Stralmana se usídlil v útočném pásmu, zatím však bez zásahu Holtbyho.
15:38'
Vrána měl na pravé straně dobrou rychlost, ale zakončení bekhendem padalo mimo branku.
15:24'
Hedman zakončil zleva na přední tyč do pravého betonu Holtbyho.
15:07'
Wilson (WSH) a Coburn (TBL) si tuhle bitku snad domluvili. Nic jiného člověka nenapadá. Protože ihned po návratu z trestné lavice se do sebe pustili. Bitka to byla zcela vyrovnaná.

Wilson zamířil ihned poté do šatny.
14:16'
Do toho všeho trefil McDonagh svojí tvrdou střelou také Oshieho. To už je druhý hráč, kterého napálil domácí obránce. Tím prvním byl Smith-Pelly.
13:45'
Kučerov přehrál akci zprava na levý kruh, tam čekal na nahrávku McDonagh. Jenže tohle hostující obrana přečetla.
13:24'
Orlov a Niskanen si vyměnili kotouč až hrál po pravé straně Oshie.
13:05'
Hraje se čtyři na čtyři.
12:59'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Braydon Coburn – 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Tom Wilson – 2 min., nesportovní chování).
12:59'
Následně měla Tampa u své branky spadeno hlavně na Toma Wilsona, což je s Bradem Marchandem asi nejméně oblíbený hráč letošního play-off.

Do toho ještě vysvlékl Coburn dres Kuzněcovovi a zahodil jej...
12:59'
Tak to naprostý klobouček! Jak to dokázal Vasilevskij? Hedman čelil tlaku Kuzněcova a Wilsona. Načež u levé tyče měl puk na hokejce Ovečkin, ale nedostal jej přes ležící beton svého protihráče do sítě.
12:25'
Tampa je v posledních minutách lepší a hraje se hlavně před Holtbym.
12:00'
Stamkos si vychutnal bránícího hráče stahovačkou zprava na střed, ale poté našel pouze levou ruku Holtbyho.
11:39'
Proti Stralmanově bekhendu zleva ucpal přesouvající se Holtby krátkou tyč.
11:29'
Zakázané uvolnění hostů na levé straně.
11:10'
Střelu Hedmana zleva vyrazil Holtby pouze před sebe, a tak mohl dorážet Cirelli přes bránícího a stojícího protihráče.
10:40'
McDonagh rozehrál do středního pásma, poté Gourde poslal puk do ohně, ale Holtby vše ustál.
10:06'
Point převzal na pravé straně kotouč a poté s Johnsonem vyvinul tlak na hostující obranu, následně se puku chopil ještě Stralman.
09:45'
Orlov zleva míjí zadní tyč, tahle střela na hranici modré čáry povedená nebyla.
09:17'
Kunitz byl zleva důrazný při napadání rozehrávky, posléze bylo sraženo zakončení Ovečkina z pravého kruhu.
08:52'
Další střelu zleva se snažil Stamkos tečovat na středu, následně nepřišla ani dorážka Killorna.
08:27'
Po nahození Stralmana přišlo zakončení zleva na druhou tyč do betonu Holtbyho.
08:02'
Holtby klouzal k levé tyči z pohledu střelce a připsal si jednoduchý zákrok nohou.
07:30'
Miller po nahrávce Stralmana přihrál zleva na pravý kruh, ale Coburn vystřelil z jedničky mimo tři tyče.
06:58'
Cirelli to celkem schytal ve středním pásmu od protihráče, ale vše zcela podle pravidel.
06:55'
Ofsajd Caps.
06:47'
Ale ne! Ale ne! McDonagh napřáhl na levé straně a trefil Smithe-Pellyho šíje (zadní části krku). Tohle muselo bolet! Smith-Pelly putuje okamžitě do kabiny. A je celkem dost možné, že tohle místo neměl ani chráněné.

Smith-Pelly zkrátka padal do střely zády ke hře.
06:17'
Killorn zleva dobře forčekoval poté, co Eller vyhrál buly, jenže Kučerov se Stamkosem nevyužili dobré práce svého spoluhráče.
06:05'
Orpik poslal Stralmana na mantinel, následoval icing hostů po pravé straně.
05:42'
První velký zákrok zápasu! Orlov chyboval a Kučerov zprava nahrál na přední tyč pod sebe, jenže Killorn zakončoval do lapačky, chcete-li levé ruky Holtbyho.
05:16'
Stamkos nastřelil kotouč zprava do brankoviště, ale tam nebyl puštěný k dorážce Kučerov díky dobré práci hokejkou v podání Holtbyho.
04:51'
Nahrávka Millera zprava na střed byla zablokovaná a pokračují hosté po levém křídle Kuzněcovem.
04:16'
Tampa zatím vůbec nevystřelila na branku. Nutno podotknout, že soupeř hrál dvě minuty přesilovku.
03:39'
Holtby rychle rozehrál na levou stranu, kde byl jeho spoluhráč Vrána a český útočník zakončil do zadní tyče!
03:14'
Po střele Orlova si pohlídal Vasilevskij dorážku ze svého pohledu u levé tyče, ke které přitiskl beton.
02:35'
Bäckström ujížděl po pravé straně, natlačil se před beka, ale nedotáhl forhendový blafák.
02:18'
Tampa vyhodila kotouč do bezpečí, resp. za branku protivníka na hůl Holtbyho.
02:10'
Ovečkin s Kuzněcovem začínají přesilovou hru.
01:59'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Brayden Point – 2 min., držení).
01:52'
Hosté točili svého soupeře dál, teď byl Connolly nastěhovaný v útočném pásmu se Burakovskym a Ellerem.
01:30'
Hostující obrana si dala pozor na Stamkose a rozehrává u své branky Kempný.
01:02'
ALEXANDR OVEČKIN začíná podle svých představ nejdůležitější zápas kariéry. Wilson a Kuzněcov dostali kotouč na levý kruh a ruský kanonýr vypálil z jedničky pod víko! Asistence: Jevgenij Kuzněcov, Tom Wilson.
00:50'
Wilson se po levé straně neprosadil, následně jeho spoluhráč nahodil za domácí branku na hokejku Vasilevského.
00:20'
Oshie si nerozuměl s Vránou v pravé části středního pásma, reaguje Killorn.
00:02'
Vrána je v zahajovací trojici hostů.
00:01'
Alexandr Ovečkin označil dnešní sedmý zápas za ten nejdůležitější ve své kariéře. Finále Stanley Cupu ještě nikdy nehrál.
Průběh série

Dramatickou sérii mezi Washingtonem a Tampou musí rozhodnout až sedmý zápas. První čtyři utkání vyhrávali pouze hosté. Nejprve dvakrát Washington a poté dvakrát Tampa. Tampa pak vyhrála i doma a měla první mečbol. Ten ale nevyužila, také Washington dokázal doma zvítězit a vyrovnal na 3:3.
Washington Capitals

Washington neprožil tak suverénní základní část jako v posledních dvou letech, kdy byl nejlepším týmem celé ligy. Letos ale i tak stále dokázal vyhrát Metropolitní divizi. V prvním kole play-off Washington postoupil 4:2 na zápasy přes Columbus. Ve druhém kole jej čekala ještě náročnější výzva a totiž souboj proti Pittsburghu, který dvakrát po sobě Caps vyřadil a došel si pro Stanley Cup. Tentokrát ale byli šťastnější Capitals, kteří vyhráli 4:2 na zápasy.
Tampa Bay Lightning

Tampa má za sebou úspěšnou základní část, dlouho byla nejlepším týmem celé ligy a nakonec se umístila na prvním místě Východní konference. V prvním kole Tampa narazila na New Jersey a dokázala naplnit roli favorita a postoupit 4:1 na zápasy. Ve druhém kole Lightning narazili na Boston. To se už čekala větší bitva, ale Tampa znovu postoupila po výsledku 4:1 na zápasy.
Zdravím a vítám všechny příznivce hokeje u sledování sedmého zápasu finále Východní konference mezi týmy Tampa Bay Lightning a Washington Capitals.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.