NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Winnipeg : Nashville - 2. května 2018   02:00

Winnipeg
Winnipeg
22:38' Stastny (Trouba) • 25:01' Byfuglien (T. Myers, Little) • 25:29' Trouba (Wheeler, Stastny) • 39:15' Byfuglien (Laine, Stastny) • 55:01' Wheeler (Scheifele, Byfuglien) • 59:09' Wheeler (Scheifele) • 59:29' B. Tanev (Lowry)
7:4
(0:3, 4:0, 3:1)
Stav série: (2:1)
Nashville
Nashville
04:53' Fisher  (Hartman, Ekholm) • 10:07' P. K. Subban  (F. Forsberg, Johansen) • 17:35' Watson  (Ekholm) • 47:40' F. Forsberg  (Johansen, P. K. Subban)
Winnipeg
Watson, Charron – Cormier, Murphy
Bell MTS Place, Winnipeg
15 321 diváků
Nashville

Československá stopa v utkání:
Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.
Tři hvězdy utkání:
1. Dustin Byfuglien (WPG) 2+1
2. Jacob Trouba (WPG) 1+1
3. Paul Stastny (WPG) 1+2
Po první třetině prohrával domácí celek o tři braky a nic nenasvědčovalo tomu, že by mohl Winnipeg pomýšlet na výhru. Co se dělo v kabině domácích během první přestávky, to zůstává záhadou, nicméně do druhé třetiny vstoupil úplně jiný Winnipeg. Čtyřmi góly otočil stav zápasu a v dobrém výkonu pokračoval i ve třetí třetině. Jets vyhrávají 7:4, dokázali otočit zápas ze stavu 0:3. Naopak Nashville druhou a třetí část totálně nezvládl.
59:29'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Hosté pokračovali ve hře bez brankáře, puk do útočného pásma a následně do branky dostal BRANDON TANEV. Asistence: Adam Lowry.
59:09'
Jeden z hráčů hostů ztratil v útočném pásmu hokejku, čehož využil domácí BLAKE WHEELER, který trefuje prázdnou branku přes celé kluziště. Asistence: Mark Scheifele.
59:04'
Connor Hellebuyck kryje kotouč, hra ale pokračuje dál.
58:42'
Domácí se musí bránit tlaku soupeře, Nashville se pokouší vyrovnat.
58:16'
Pekka Rinne rozehrává od své branky, míří na střídačku, hosté hrají v šesti.
57:44'
Adam Lowry se pokoušel kotouč tečovat před brankou, což se mu nepodařilo.
57:31'
57:10'
Tyler Myers se nikam nežene, jeho spoluhráč dostal hru do útočného pásma, puk ale mají hosté.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:36'
Kyle Connor se dostal do brejku, ale brankáře prostřelit nedokázal. Velkou šanci měli v přesilovce domácí hráči.
56:17'
Austin Watson při vlastním oslabení nahodil kotouč na branku, směr hry se tedy otočil.
55:53'
Mark Scheifele nedokázal přesněji vypálit.
55:31'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Pekka Rinne – 2 min., sekání). Trest odpyká Filip Forsberg.
55:01'
Domácí celek se dostává do vedení. V přesilové hře dokázal po střele Scheifeleho dorazit kotouč za záda brankáře Predators BLAKE WHEELER. Asistence: Mark Scheifele a Dustin Byfuglien.
54:45'
Patrik Laine dobře vypálil, jeho pokus kryje gólman.
54:28'
Kyle Turris inkasoval tvrdý zásah kotoučem, zůstává ležet na hrací ploše. Míří k němu lékař.
54:10'
Domácí hrají přesilovku, rozehrávají od své branky.
54:01'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (P. K. Subban – 2 min., vysoká hůl).
53:55'
53:03'
Domácím hokejistům se početní výhoda vůbec nedaří, nemohou se stabilněji usadit v útočném pásmu.
52:50'
Domácí rozehrávají od své branky, ale dlouhou dobu se v útočném pásmu neudrželi.
Dnešní utkání sleduje 15 321 diváků.
52:31'
Patrik Laine vypálil a jeho ránu kryje Pekka Rinne.
52:10'
Domácí celek hraje přesilovou hru, pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu.
51:55'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Kevin Fiala – 2 min., podražení).
51:25'
Hostující celek rozehrává od své branky, puk má Ryan Ellis.
50:44'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Do šance se dostal domácí Dustin Byfuglien, jeho ránu kryje gólman Predators.
50:27'
Viktor Arvidsson se dostal do brejku a jeho střelu výborně do rukavice ukryl domácí gólman Connor Hellebuyck podržel své spoluhráče. Komerční přestávka.
50:05'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je vyrovnaný.
49:33'
Nikolaj Ehlers výborně dostal kotouč do útočného pásma, akce pokračovala dál a jeho spoluhráč zakončoval. Rána byla zblokovaná.
49:11'
Sledujeme rychlý hokej, Predators se pokouší hrát aktivně, snaží se vstřelit rozdílovou branku.
47:40'
Nashville právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno. Přesilovou hru proměnil FILIP FORSBERG, jehož tvrdá rána zapadla přesně pod horní tyčku. Domácí brankář nedokázal zasáhnout, a tak lovil kotouč ze sítě. Asistence: Ryan Johansen a P. K. Subban.
46:50'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Jack Roslovic – 2 min., nedovolené bránění).
46:25'
46:04'
Mike Fisher se při vlastním oslabení do výraznější šance nedostal.
45:44'
Až nyní se dokázal Nashville osvobodit a vyhodil přes všechny čáry.
45:30'
Domácí celek hraje velmi dobře početní výhodu, nenechává soupeře oddechnout.
45:03'
Dustin Byfuglien je připravený na střelu, přihrál ještě Lainemu, jehož rána z první končí mimo branku.
44:40'
Dustin Byfuglien pálil od modré čáry, jeho projektil končí mimo branku.
44:25'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Colton Sissons – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
44:16'
Domácí hokejisté mají převahu, hrají aktivně v útočném pásmu, ale nemohou se prosadit.
43:30'
Kyle Connor hledal před brankou spoluhráče, jeho projektil byl zblkovaný. Následně Laine trefil štangli.
42:30'
Oba týmy střídají, do hry se dostávají odpočinutí hráči.
42:08'
Winnipeg rozehrává od své branky, Bryan Little dostal hru do útočného pásma, jeho pokus byl zblokovaný.
41:40'
Nyní má kotouč pod kontrolou hostující celek, který se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.
41:34'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Nick Bonino – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Jacob Trouba – 5 min., bitka).
41:14'
Osobních soubojů začíná přibývat, sledujeme rychlý hokej.
40:32'
Domácí hráči se snaží hrát aktivně a pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu, zatím ale marně.
40:09'
Connor Hellebuyck kryje kotouč, bude se vhazovat před jeho brankou.
40:01'
Domácí celek po nepovedené první třetině předvedl velkolepý obrat. Paul Stastny vstřelil první branku svého týmu, v čase 25:01 prostřelil Rinneho Dustin Byfuglien a 28 sekund později vyrovnal Jacob Trouba. Do vedení poslal Winnipeg v poslední minutě druhé třetiny druhou brankou v zápase Dustin Byfuglien.
40:00'
39:47'
Nashville se propracoval do útočného pásma, Miika Salomäki vypálil a jeho rána byla zblokovaná.
39:15'
Stadion se třese v základech. Domácí celek otáčí skóre z 0:3 na 4:3. Po krásné Laineho přihrávce se prosazuje střelou do odkryté branky obránce DUSTIN BYFUGLIEN. Asistence: Patrik Laine a Paul Stastny.
39:00'
Poslední minuta hry ve druhé třetině, domácí celek hraje aktivně.
38:43'
Mike Fisher měl co dělat, aby dokázal akci soupeře zastavit. Následně musel zasahovat Pekka Rinne.
38:30'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina.
38:11'
Josh Morrissey byl před brankou volný, kotouč se k němu ale nedostal.
37:57'
Hra je přerušená, vhazovat se bude před brankou domácího celku. Connor Hellebuyck musí být pozorný.
37:50'
Alexej Jemelin pálil od modré rány, puk sebral z ledu domácí brankář.
37:20'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej.
36:30'
Dustin Byfuglien se musel vrátit ke své brance, následná rána Jets skončila v rohu hrací plochy.
35:58'
Connor Hellebuyck ramenem vytěsnil střelu soupeře, akce hostujícího celku pokračuje dál.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, stav zápasu je nerozhodný.
34:40'
Patrik Laine rozehrává od své branky, jeho tým ale přišel o puk, a tak se směr hry otáčí.
33:53'
Ben Chiarot dobře vypálil, jeho ránu našel ve své výstroji brankář Predators, další vhazování před brankou Rinneho.
33:41'
Pekka Rinne kryje kokouč po střele od modré čáry, vhazovat se tak bude v útočném pásmu domácích. Jets mají převahu, jenže se jim nedaří vstřelit vedoucí branku.
33:09'
Jacob Trouba pálil od modré čáry z první, jeho rána byla zblokovaná do ochranné sítě nad brankou. Domácí hokejisté mají nyní převahu.
32:47'
Následně se hostující celek dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
32:40'
Miika Salomäki zastavil akci soupeře na hranici faulu.
32:27'
Sledujeme rychlý hokej, domácí hráči mají převahu.
31:56'
Zakázané uvolnění, buly před brankou Predators.
31:45'
Ben Chiarot vypálil, jeho tvrdou ránu zblokoval Miika Salomäki.
31:12'
Příliš dlouhou přihrávku vyslal domácí hokejista na spoluhráče, ten zpracovat nedokázal.
30:50'
Ryan Ellis byl dobře postavený před brankou, a tak dokázal puk zastavit, směr hry se tedy otáčí.
30:20'
Jeden z domácích beků vypálil od modré čáry, jeho rána však byla zblokovaná.
30:01'
Patrik Laine se dostal do útočného pásma, jeho rána byla zblokovaná.
29:14'
Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Viděli jsme šest branek, momentálně více ze hry mají domácí.
28:25'
Domácí přišli o puk, a tak se musí bránit. Dobře vypálil Miika Salomäki.
28:08'
Jacob Trouba vypálil bekhendem, jeho ránu kryje gólman Predators. Hra je přerušená.
27:50'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky a fanynky bavit.
27:43'
Pekka Rinne má na svém kontě další zákrok, tentokrát si dokázal poradit s pokusem, který vyslal Patrick Laině.
25:29'
Po krásné akci je vyrovnáno. Wheeler mohl zakončovat, ale situaci vylepšil pasem na volného spoluhráče, tím byl JACOB TROUBA, který posla zkušeně kotouč do sítě. Asistence: Blake Wheeler a Paul Stastny.
25:01'
Je sníženo na rozdíl jediné branky, tvrdou ránou od modré čáry prostřelil brankáře Pekku Rinneho obránce DUSTIN BYFUGLIEN. Asistence: Tyler Myers a Bryan Little.
24:47'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, hraje se rychlý hokej. Domácí hráči se pokouší snížit vedení soupeře.
24:31'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mark Scheifele – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Austin Watson – 2 min., vražení na hrazení).
24:31'
Hra je přerušena.
24:09'
Blake Wheeler si výborně vybruslil před branku, jeho rána do horní části branky však postrádala přesnost. Velkou šanci nyní neproměnil domácí hráč-
23:42'
Hra se přelévá ze strany na stranu, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Domácí příznivci se dočkali první branky.
22:38'
Domácí celek se konečně prosazuje. Ránu Touby od modré čáry před brankou tečoval PAUL STASTNY mimo dosah gólmana Rinneho. Sudí potvrdili, že se nejednalo o kopnutí, branka platí. Asistence: Jacob Trouba.
22:23'
Roman Josi to vzal na sebe, útočný výpad zakončoval střelou, která se o malý kousek do branky nevešla.
22:06'
Tyler Myers hledal spoluhráče před brankou, finální přihrávka postrádala přesnost.
21:45'
Mark Scheifele to zkoušel od modré čáry, jeho rána postrádala přesnost.
21:30'
Hostující celek vstoupil do druhé třetiny velmi dobře, domácí se musí bránit.
20:23'
Filip Forsberg se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho rána se odrazila od tyčky zpět do hry. Domácí celek měl nyní štěstí.
20:01'
Po první třetině vede hostující celek o tři branky. Domácí doplatili na laxní defenzivní přístup. Výraznější šanci si zatím Winnipeg vypracovat nedokázal. Střelecky vedou Predators 12:10.
20:00'
19:40'
Mike Fisher mohl přidat další branku svého celku, ale jeho bekhendová střela končí na tyčce.
19:30'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině, domácí střela byla zblokovaná, vhazovat se bude v útočném pásmu Jets.
18:50'
Pekka Rinne natáhl beton, který zastavil kotouč po střele, kterou vyslal z ostrého úhlu Blake Wheeler. Hosté se mohou na svého gólmana spolehnout.
18:40'
Brandon Tanev se sice dostal k dorážce, ale jeho nevýrazný pokus poměrně snadno kryje brankář Nashvillu.
17:35'
Dva domácí obránci šli současné střídat. Než vzniklou chybu dokázal domácí celek napravit, k puku se dostal AUSTIN WATSON a jeho rána zapadla přesně od tyčky do branky. Třetí branka hostujícího týmu. Asistence: Mattias Ekholm.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:50'
Pozvolna se hra domácího celku zlepšuje. Nyní vybojoval Winnipeg buly v útočném pásmu.
16:16'
Dustin Byfuglien pálil z pravé strany, jeho ránu vyrazil hostující brankář Pekka Rinne.
15:40'
4:8, tak vypadá statistika střel na branku.
15:26'
15:10'
Josh Morrissey vyhazuje přes všechny čáry až do útočného pásma.
15:02'
Hostující vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme zkrácenou přesilovku Nashvillu.
14:59'
Po obrovské domácí chybě se do gólové příležitosti dostal Viktor Arvidsson, jehož ránu se štěstím kryje domácí brankář.
14:33'
Winnipeg není v pořádně, je rozhozený vývojem zápasu.
14:10'
Jets se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
13:58'
Mattias Ekholm se dostal do postavení mimo hru.
13:40'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké příležitosti.
13:26'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Patrik Laine – 2 min., podražení).
13:12'
Domácí se usadili v útočném pásmu, ale rychle o něj přišli.
12:50'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Viktor Arvidsson – 2 min., vysoká hůl).
12:20'
Predators hrají takticky velmi dobře. Nyní to ale přehnali s aktivitou a budou vyloučení.
11:54'
Sledujeme rychlý hokej, puk mají pod kontrolou domácí hokejisté, kteří se ovšem nemohou propracovat do výraznější šance.
11:10'
Ben Chiarot musí rychle pospíchat za kotoučem, aby se do šance nedostal soupeř.
10:54'
Ryan Hartman nemohl hrát, protože byl v postavení mimo hru.
10:30'
Sledujeme rychlý hokej, do výraznější šance se domácí celek zatím nedostal. Fanoušci Jets jsou poněkud zklamaní.
10:07'
Domácí tým se dnes na brankáře rozhodně spolehnout nemůže. Connor Hellebuyck propustil střelu P. K. SUBBANA mezi betony. Sedmá střela Predators v tomto zápase, druhý gól. Asistence: Filip Forsberg a Ryan Johansen.
09:16'
Adam Lowry vyhazuje přes všechny čáry, oba týmy střídají.
09:00'
Hostující celek rozehrává od své branky, puk má P. K. Subban.
08:44'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., podražení).
08:40'
Josh Morrissey byl u kotouče první, píská se zakázané uvolnění, buly před brankou Predators.
08:25'
Vhazovat se bude v domácím útočném pásmu. Před malou chvílí odpustili sudí hostujícímu celku hru v šesti, obránci Nashvillu špatně střídali.
08:00'
Paul Stastny byl sám před brankou, jeho bekhendová střela byla zastavená brankáře Nashvillu.
07:14'
Hra pokračuje dál, domácí mají velké problémy s přesností přihrávek.
06:56'
Postavení mimo hru, po ofsajdu domácího celku se bude vhazovat ve středním pásmu. Komerční přestávka.
06:32'
Hraje se spíše ve středním pásmu, Predators hrají dobře defenzivně.
06:07'
Domácí hráči se pokouší rychle vyrovnat, ale nemohou se propracovat do výraznější střelecké pozice.
04:53'
Hostující celek se dostává do vedení. Rána Salomäkiho propadla domácímu brankáři mezi betony až do brankoviště, kde byl zcela volný MIKE FISHER, který pohodlně skóroval. Asistence: Ryan Hartman a Mattias Ekholm.
04:27'
Hraje se ve středním pásmu.
04:23'
Josh Morrissey vypálil a jeho ránu tak tak kryje hostující gólman. Velkou šanci měli nyní domácí, ale proměnit ji nedokázali. Těžkou situaci domácí celek zvládl.
04:15'
04:00'
Mnoho času už hostující celek z přesilovky nemá, Roman Josi hraje.
03:45'
Blake Wheeler vypálil velmi dobře, následně se směr hry ale rychle přesouvá.
03:07'
Filip Forsberg vypálil, jeho projektil kryje domácí brankář. Rána od modré čáry se neujala.
02:30'
Pekka Rinne rozehrává od své branky, domácí zatím zvládají bránit.
02:15'
Přesilovou hru, první v zápase, má k dispozici hostující celek.
02:15'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Jacob Trouba – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
02:09'
Connor Hellebuyck kryje kotouč po střele soupeře. Nashville vybojoval buly v útočném pásmu.
01:52'
Kevin Fiala tečoval kotouč před brankou, s jeho pokusem si výborně poradil brankář Jets.
01:27'
Mark Scheifele dostal hru do útočného pásma, jeho spoluhráči o kotouč ale přišli.
00:57'
Sledujeme rychlý hokej od prvních vteřin. Fanoušci vytváří parádní atmosféru.
00:44'
Josh Morrissey zkoušel vypálit, jeho rána byla zblokovaná.
00:16'
Zápas začíná.
00:01'
Atmosféra v Bell MTS Place je znovu elektrizující.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Morrissey, Trouba, Enström, Byfuglien, Chiarot, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Ehlers, Stastny, Laine – B. Tanev, Lowry, Little – Hendricks, Copp, Roslovic.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Jemelin – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Watson – Salomäki, Fisher, Hartman..
"Venkovní zápasy si užíváme, chodíme na společná jídla. Nicméně jsme ve Winnipegu kvůli hokeji a chceme v prvním zápase na ledě soupeře uspět. Nic jiného nás nezajímá," pravil centr Nashvillu Nick Bonino.
Ve druhém zápase série dvakrát skóroval Mark Scheifele, který tak s deseti body (8+2) vede produktivitu svého týmu. Blake Wheeler a Dustin Byfuglien mají po sedmi bodech. Paul Stastny a Patrick Laine po šesti.
Úvodní zápas série vyhrál Winnipeg 4:1. Hrdinou zápasu se stal Connor Hellebuyck, který předvedl 47 úspěšných zákroků a pomohl výrazně svému týmu k výhře 4:1. Druhý zápas na ledě Nashvillu vyhráli Predators 5:4 v prodloužení. Duel rozhodl v 86. minutě Kevin Fiala.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Winnipeg Jets – Nashville Predators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.