NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  San Jose : Colorado - 9. května 2019   03:00

San Jose
San Jose
05:57' Pavelski (Burns, Hertl) • 08:25' Hertl (Pavelski, E. Kane) • 32:37' Donskoi (Burns, M. Karlsson)
3:2
(2:1, 1:0, 0:1)
Stav série: (4:3)
Colorado
Colorado
19:53' Rantanen  (Girard, Landeskog) • 40:51' Jost  (C. Wilson, Kerfoot)

3. Joonas Donskoi (SJS) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 27-29; Zablokované střely: 17-18; Vhazování: 62%-38%; Hity: 31-27; Přesilové hry: 0/3-0/3; Trestné minuty: 6-6.
San Jose Sharks dokázalo s přispěním gólu a asistence Tomáše Hertla porazit Colorado a po dnešní výhře v rozhodujícím sedmém zápase série postupuje do finále Západní konference, které si zahraje popáté v historii organizace. Avalanche sice bojovali, ale neuspěli. Skóre zápasu č. 7. San Jose Sharks 3 Colorado Avalanche 2.
59:45'
Brent Burns vyhodil puk o mantinel mezi trestnými lavicemi na zakázané uvolnění. Poslední šance pro Avs.
59:18'
Martin Jones si připsal dva skvělé zákroky a Colorado si vzalo oddechový čas. Brána hostí zůstává prázdná.
59:00'
Do konce dnešního zápasu zbývá odehrát 1 minuta.
58:34'
Tyson Barrie dobře vypálil na vrcholu pravého kruhu, Martin Jones ale puk vyrazil pravým betonem mimo.
57:50'
Vracíme se zpět a Philipp Grubauer je na střídačce! Avalanche nyní hrají bez brankáře.
57:50'
Cale Makar vypálil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a Martin Jones sevřel jeho pokus v náručí.
57:39'
Sharks vyhodili puk na zakázané uvolnění a vhazovat se bude před bránou domácího gólmana Martina Jonese.
56:27'
Erik Karlsson nevymýšlel nic složitého a od modré čáry napálil puk do levého rohu útočného pásma Sharks.
55:38'
Philipp Grubauer si po dlouhé odmlce připsal dobrý zákrok a Sharks vyhodili puk do neutrální zóny kluziště.
54:24'
Opět se dlouho hrálo bez přerušení a Sharks po zablokování střely Samuela Girarda vyhodili puk podél střídaček na zakázané uvolnění. Hra byla přerušena.
52:05'
Avalanche se ocitli v postavení mimo hru a hodně dlouhá hra bez přerušení skončila. Reklamní přestávka.
51:36'
Gabriel Landeskog se snažil prosadit na levém křídle, kde ho rychle poslal k ledu čistým hitem Justin Braun.
50:57'
Avalanche zpomalili hru za vlastní bránou a oba týmy odjely střídat. Hodně dlouho se hraje bez přerušení.
49:17'
Avalanche vypálili ihned po zakázaném uvolnění Sharks, jejich střela od modré čáry ale zamířila mimo bránu.
49:12'
Mikko Rantanen vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování a jeho pokus minul vzdálenější pravou tyč.
46:56'
Vyloučený Logan Couture je zpět na ledové ploše a Colorado nevyužilo ani jednu ze tří přesilových her.
46:08'
Mikko Rantanen vypálil na pravém křídle od modré čáry a jeho táhlý pokus minul vzdálenější levou tyč brány.
45:22'
Mikko Rantanen nemohl na pravém křídle pokračovat v akci, protože se ocitl v postavení mimo hru. Přerušení.
44:56'
Logan Couture fauloval za vlastní bránou a dostal dvě minuty za podražení. Přesilová hra pro hráče hostí.
44:23'
Ian Cole na pravém křídle vypálil od modré čáry, jeho tvrdá střela s příklepem ale byla Sharks zablokována.
43:10'
Sharks vyrazili na steč, jenže jich útočné snažení nic nepřineslo. Kotouč skončil v ochranné síti.
42:15'
Avalanche si vytvořili obrovský tlak a u pravé tyče mohli skórovat znovu, jenže ležícího Martina Jonese nepřekonali! Málem to bylo 3:3.
40:51'
Colorado právě vstřelilo branku!
Brankář Martin Jones v rychlém sledu vychytal Alexandera Kerfoota a Colina Wilsona, u pravé tyče si ale najel na volný puk TYSON JOST a poslal ho do prázdné brány! Colorado snížilo! Asistence: Colin Wilson a Alexander Kerfoot.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 25-14; Zablokované střely: 10-18; Vhazování: 63%-37%; Hity: 23-20; Přesilové hry: 0/3-0/2; Trestné minuty: 4-6.
Třetí třetina začne přibližně v 5:01.
Colin Wilson v průběhu druhé třetiny vyrovnal, jenže jeho gól nebyl uznán kvůli postavení mimo hru a na opačné straně krátce na to udeřil Joonas Donskoi, který vrátil Sharks dvoubrankové vedení. Skóre po druhé části. San Jose Sharks 3 Colorado Avalanche 1.
40:00'
39:21'
Philipp Grubauer v rychlém sledu předvedl dva zákroky a Marc-Édouard Vlasic poté zamířil do ochranné sítě.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:16'
Sharks tentokrát pálili v pravém kruhu pro vhazování, jejich pokus ale skončil v náručí Philippa Grubauera.
37:51'
Joe Thornton vypálil v pravém kruhu pro vhazování a Cale Makar jeho střelu přizvedl do ochranné sítě.
37:04'
Sharks mohli skórovat u pravé tyče do prázdné brány, jenže brankář Philipp Grubauer předvedl fantastický akrobatický zákrok! Skóre se nemění.
36:32'
Tyson Barrie vypálil na ose útočného pásma od modré čáry, jeho rána ale obranný val Sharks nepřekonala.
36:08'
Sharks vyrazili do přečíslení dva na jednoho a na bodu levého kruhu vypálil s příklepem Joe Pavelski, Philipp Grubauer ale jeho ránu zastavil. Komerční přestávka.
34:28'
Joonas Donskoi vezl další gól, Philipp Grubauer si ale pohlídal přední levou tyč a zmrazil puk pod lapačkou. Po přerušení hry dostává prostor reklamní přestávka.
32:37'
San Jose právě vstřelilo branku!
JOONAS DONSKOI rychle objel bránu Colorada a u levé tyče překonal Philippa Grubauera střelou z otočky! San Jose opět vede v rozhodujícím sedmém zápase série o dva góly! Avalanche musí zabrat. Asistence: Brent Burns a Melker Karlsson.
30:28'
Vyloučený Erik Karlsson je zpět na ledě a také San Jose v prostřední části přečkalo jednu přesilovou hru.
29:50'
Ian Cole na levém křídle vypálil od modré čáry a Martin Jones vyrazil puk do rohu kluziště pravým betonem.
29:04'
Nathan MacKinnon pálil na bodu pravého kruhu pro vhazování bez přípravy, jenže kotouč promáchl. Škoda.
28:28'
Erik Karlsson byl podruhé v zápase poslán na trestnou lavici, tentokrát za sekání. Přesilová hra pro Avalanche.
28:28'
Martin Jones zasáhl proti prudké střele Calea Makara z pravého kruhu pro vhazování a po přerušení hry následuje krátká reklamní přestávka. Skóre zní 2:1.
27:49'
Colorado právě vstřelilo branku, která neplatí!
Colin Wilson si najel před bránu na přihrávku Nathana MacKinnona z pravého křídla a nad lapačkou Martina Jonese vymetl pravý horní roh brány, jenže radost Avalanche byla nakonec zbytečná kvůli postavení mimo hru. Coach Chalenge domácí střídačky Sharks byla úspěšná.
26:51'
Nikita Zadorov přišel o puk Gustav Nyquist na pravém křídle vystřelil po ledě z ostrého úhlu, Philipp Grubauer byl ale připraven a zasáhl dobře pravým betonem.
25:44'
Melker Karlsson se dostal v pravém kruhu ke střele zápěstím, která našla lapačku Philippa Grubauera.
24:51'
Mikko Rantanen dobře vystřelil v blízkosti pravé tyče a jeho střela skončila těsně nad domácí bránou Sharks.
24:08'
Vyloučený Carl Söderberg je zpět na ledě a Colorado stále prohrává na ledě San Jose Sharks těsně 2:1.
24:05'
Tomáš Hertl se ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže trefil masku Philippa Grubauera!
23:20'
Gabriel Landeskog mohl udeřit během oslabení, z pravého křídla ale mířil do náruče Martina Jonese.
23:10'
Patrik Nemeth odvedl v obraně skvělou práci, když zablokoval střelu Sharks a puk skončil v ochranné síti.
22:08'
Carl Söderberg dostal dvě minuty za vysokou hůl a Sharks si zahrají v úvodu druhé části přesilovou hru.
21:35'
Avalanche se v úvodu druhé třetiny dostali pod obrovský tlak, střely Sharks jsou ale zablokovány.
20:28'
Marc-Édouard Vlasic se dostal na levém křídle k nahození od modré čáry, které minulo přední tyč.
20:01'
Druhá třetina začne přibližně v 4:08.
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 12-9; Zablokované střely: 3-6; Vhazování: 63%-37%; Hity: 14-12; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.
San Jose si na rozdíl od sedmého zápasu proti Vegas dalo dobrý pozor na vstup do zápasu a rychle vstřelilo dva góly, když se prosadili Joe Pavelski a Tomáš Hertl. Hokejisté Colorada si ovšem zvedli krátce před přestávkou sebevědomí zásluhou Mikka Rantanena, který vrátil Avalanche zpět do hry. Skóre po první třetině. San Jose Sharks 2 Colorado Avalanche 1.
20:00'
19:53'
Velké nepříjemnosti pro San Jose! Landeskog projel za domácí klecí a poslal přihrávku na modrou čáru, odkud vystřelil Samuel Girard a MIKKO RANTANEN tečoval necelých sedm vteřin před koncem úvodního dějství kotouč do sítě. Asistence: Samuel Girard, Gabriel Landeskog.
19:17'
Zadáci Sharks teď bombardují Grubauera! Nejprve Erik Karlsson, načež nahazoval i Justin Braun. Ani jeden z nich ale síť nerozvlnil.
18:13'
Cole netrefil branku, Avalanche však stále pokračují. Colorado v posledních pěti minutách přidalo a soupeři se vyrovnalo.
17:45'
Colorado si nakonec příležitost nevypracovalo, avšak na druhé straně to z levého křídla vyzkoušel Marcus Sorensen.
17:24'
Kerfootova formace se usadila před Jonesem.
16:21'
Couture se probíjel do útočného pásma, nicméně ani on, ani Meier se přes obranu Lavin nedostali.
16:21'
MacKinnon se dostal za domácí obranu, jenže tváří v tvář nedokázal Martina Jonese překonat.
15:48'
Vypadá to, že Avs se konečně trochu oklepali, Jonesu pozornost Compher.
11:59'
Ian Cole (COL) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.
08:25'
Sharks se dostávají do zaslouženého vedení. Prostor před brankou zkrátka patří TOMÁŠOVI HERTLOVI, jenž právě odtud pokořil Philippa Grubauera. Sharks se ujali vedení o dva góly. Je to 2:0. Asistence: Joe Pavelski, Evander Kane.
05:57'
To je návrat! Kapitán JOE PAVELSKI přesně tečuje střelu Burnse od modré a SAP Center nyní šílí! Asistence: Brent Burns, Tomáš Hertl.
03:40'
První přesilová hra pro Sharks, Derick Brassard (COL) inkasuje dvě minuty za hákování.
01:22'
Za hákování je vyloučen Erik Karlsson (SJS).
00:01'

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, Vlasic, E. Karlsson, Dillon, Braun, J. Ryan – Pavelski (C), Couture (A), Meier – Nyquist, Hertl, E. Kane – Labanc, J. Thornton (A), Sörensen – M. Karlsson, Goodrow, Donskoi. Hlavní trenér: Peter DeBoer.

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – Cole, E. Johnson (A), Zadorov, Barrie, Makar, Girard, Nemeth – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Compher, Söderberg, Nieto – Kerfoot, Jost, C. Wilson – G. Bourque, Brassard. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Wes McCauley, Kelly Sutherland. Čároví: Derek Amell, Scott Cherrey.
Colorado zvládlo šestý zápas série proti týmu San Jose zásluhou gólu Gabriela Landeskoga, který rozhodl o výhře Avalanche na začátku prodloužení. Série se nyní ovšem přesouvá zpět do SAP Center, kde se domácí Sharks budou snažit využít svého teritoria a postoupit do finále Západní konference. V akci je Tomáš Hertl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.