NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Islanders - 26. srpna 2020   21:00

Flyers
Flyers
01:57' K. Hayes (Konecny, Braun) • 09:43' K. Hayes (Farabee) • 15:09' Couturier (Giroux, Sanheim) • 62:41' P. Myers (Couturier)
4:3
(3:0, 0:1, 0:2 - 1:0)
Stav série: (1:1)
Islanders
Islanders
31:45' Lee  (Barzal, Leddy) • 51:11' Beauvillier  (Jo. Bailey) • 57:51' Pageau  (Pelech)
Flyers
Lee, Charron – Devorski, MacPherson
Scotiabank Arena (Toronto)
Islanders
Varlamov (16. Greiss) – Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews, A. Greene, Leddy – Eberle, Barzal, Lee (C) – Jo. Bailey (A), B. Nelson, Beauvillier – Komarov, Pageau, Johnston – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji dobrou noc.
Československá stopa v utkání:
Jakub Voráček (PHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:23
Tři hvězdy utkání:
1. Kevin Hayes (PHI) 2+0
2. Philippe Myers (PHI) 1+0
3. Anthony Beauvillier (NYI) 1+0
Zápas je u konce, z vítězství 4:3 v prodloužení nad New York Islanders se raduje Philadelphie a série 2. kola play-off Východní konference je srovnána na 1:1 na zápasy. Philadelphia měla skvělý vstup do zápasu a první třetinu vyhrála 3:0 díky dvěma brankám Kevina Hayese a jedné Seana Couturiera. Islanders ale postupně svůj výkon zvedali a druhou a třetí třetinu byli aktivnějším týmem a nakonec se po zásluze radovali z vyrovnání. Ve druhé části se nejprve prosadil Anders Lee a v té třetí pak snížil Anthony Beauvillier a vyrovnání obstaral v 58. minutě Jean-Gabriel Pageau. Takže se šlo do prodloužení, ale to trvalo pouze necelé tři minuty. Rozhodující branku vstřelil obránce Philadelphie Philippe Myers razantní střelou od modré čáry.
62:41'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto z vítězství a vyrovnání série na 1:1 se přeci jen raduje Philadelphia! Už Cotourier měl obrovskou šanci, ale přestřelil branku. Flyers ale udrželi útočné pásmo, od modré čáry vypálil PHILIPPE MYERS a kotouč po teči od Leeho brusle doputoval až do brány! Asistence: Sean Couturier.
62:24'
Po nepřesné Toewsově přihrávce se píská zakázané uvolnění.
61:44'
Anders Lee se pokusil překvapit Harta střelou jednou rukou na první tyč, brankář Philadelphie zasáhl betonem.
60:50'
Travis Konecny se pěkně uvolnil na osu kluziště, jeho rychlá střela ale Greisse nepřekonala, takže tento útočník Flyers dál čeká na svou první branku v play-off.
60:01'
Prodloužení začne přibližně v 23:52.
Počet střel ve 3. třetině
8:15
Třetí třetina je u konce a protože je skóre mezi Philadelphií a New Yorkem Islanders nerozhodné 3:3, o vítězi druhého utkání série 2. kola bude muset rozhodnout prodloužení. To se bude hrát tak dlouho, dokud nepadne branka. Islanders předvedli vynikající třetí třetinu, ve které dokázali smazat dvoubrankové manko. Nejprve se trefil v 52. minutě po rychlé akci Anthony Beauvillier a dvě minuty před koncem pak důležité vyrovnání zařídil po chybě Flyers v rozehrávce Jean-Gabriel Pageau.
60:00'
59:51'
Philadelphia v plném počtu.
59:33'
Kevin Hayes dostal puk až do útočné třetiny. Leddy se sice výborně vrátil, ale Flyers alespoň získali vhazování v útočném pásmu.
59:18'
Pak ještě pálil Devon Toews a následně dokázala Philadelphia puk vyhodit.
59:04'
Do další šance Islnaders se dostal Jean-Gabriel Pageau, ale tentokrát Harta nepřekonal.
58:22'
Důležité vyhození puku pro Philadelphii obstaral Pitlick.
58:05'
Hart skvěle zasáhl proti Baileyho střele, tlak Islanders trvá dál.
57:51'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva). Trest odpyká Nicolas Aube-Kubel.
57:51'
Ofsajd to nebyl, takže je oficiálně vyrovnáno a Philadelphia navíc půjde do oslabení za zdržování hry!
57:51'
Trenérský štáb Philadelphie podal protest a zkoumá se, zda se při přechodu do pásma nejednalo o ofsajd Islanders.
57:51'
Islanders právě vstřelili branku!
Je vyrovnáno na 3:3 a jsme blízko prodloužení! Flyers udělali chybu při rozehrávce ve vlastním obranném pásmu, k puku se dostal JEAN-GABRIEL PAGEAU a rychlou střelou pod břevno dokázal překonat Harta a potrestat tuhle chybu. Asistence: Adam Pelech.
57:28'
Islanders jsou znovu v útočném pásmu, tentokrát pálil z pravého kruhu Leddy, Hart kotouč vyrazil betonem.
56:24'
Tentokrát už byl kapitán Islanders Anders Lee hodně blízko vyrovnání, jeho projektil zazvonil o tyčku Hartovy branky!
55:45'
Před brankou Philadelphie byl chvíli volný Anders Lee a dostal se k puku, ale Harta nepřekonal.
54:41'
Leddy pálil od modré a Hartovi tentokrát kotouč vypadl. Rychle ho ale ještě stihl odpálit hokejkou do rohu.
54:03'
Farabee zastavil rozehrávku Islanders a hned zase poslal puk za jejich branku.
52:47'
Znovu pálil Anthony Beauvillier, ale tentokrát si Hart připsal úspěšný zákrok ramenem.
52:26'
Tlak Islanders ještě chvíli pokračoval, než se konečně podařilo Philadelphii se osvobodit.
52:12'
Green střílel od modré čáry, do cesty střely položil své tělo Nate Thompson.
51:11'
Islanders snižují a už prohrávají jen o jedinou branku! Newyorčané se prosadili z rychlé a přímočaré akce. ANTHONY BEAUVILLIER si narazil kotouč s Baileym, u kterého se potvrdilo, že má opravdu skvělý cit na přihrávku. Beauvillier umí zase skvěle zakončovat a dokázal Harta z blízka propálit. Drama je na světě! Asistence: Josh Bailey.
49:47'
Pulock pálil znovu po vyhraném vhazování, znovu se vítězem tohoto duelu stal brankář Flyers Carter Hart.
49:41'
Od pravého mantinelu hodně tvrdě vypálil obránce Ryan Pulock, ale Hart znovu předvedl vynikající zákrok a puk mu z výstroje ani nevypadl.
49:11'
Nicolas Aube-Kubel vypálil od modré čáry, ale Scott Mayfield kotouč přizvedl do ochranné sítě.
48:35'
Barzal zavezl puk do pásma a pak ho předal Eberlemu. Ten si nabruslil více na střed a vypálil, ale ani on Harta nepřekonal.
47:46'
Do šance se dostal Nelson, ale Hart dnes chytá skvěle a betonem dokázal zasáhnout i tentokrát.
47:13'
Ve třetí třetině jsou zatím střelecky aktivnější hráči Flyers, vedou v tomto ohledu 5:1.
46:48'
Po přerušení hry je tu komerční přestávka.
46:17'
Philadelphia se dostala do přečíslení, které táhl Hayes. Přihrávkou na osu kluziště našel Konecného, tomu ale rána ideálně nesedla.
45:31'
Flyers se znovu dostali do pásma a Greiss musel řešit střelu, která na něj letěla od modré čáry.
45:09'
Tyler Pitlick zavezl puk za modrou čáru, ale poté byl poslán na led a puk už nedojel. Hrají Islanders.
44:38'
Hru přerušila přihrávka rukou Philadelphie, vhazovat se bude ve středním pásmu.
43:54'
Na druhé straně se ke střele dostal Nicolas Aube-Kubel, ale také jeho pokus byl zablokovaný.
43:17'
Eberleho střela od pravého mantinelu trefila hokejku Sanheima a kotouč vyletěl ze hry.
42:12'
Adam Pelech už se chystal střílet z pravého kruhu, ale puk mu sjel z čepele hokejky.
41:24'
41:09'
Islanders se zatím nedaří přejít útočnou modrou čáru, jejich přesilovka už se blíží ke konci.
40:38'
Matt Niskanen získal kotouč a okamžitě ho vyhodil
40:10'
Třetí třetina začíná pokračováním přesilovky Newyorčanů.
40:01'
Třetí třetina začne přibližně ve 22:59.
Střely na branku ve 2. třetině
9:11
Druhá třetina je minulostí, Philadelphia vede nad New York Islanders 3:1. Ve druhé třetině se ale hráči Islanders zvedli a začali celé obraně Flyers v čele s brankářem Hartem pořádně zatápět. Ten předvedl několik výborných zákroků, ale jeden puk přeci jen skončil za jeho zády, to když ho v přesilové hře překonal kapitán Islanders Anders Lee. Třetí třetina ještě může přinést hodně velké drama.
40:00'
39:53'
Ještě jeden zákrok předvedl Hart a pak dokázali Flyers vyhodit.
39:49'
Islanders se už usadili v útočném pásmu. Z pravého kruhu vystřelil Brock Nelson, ale Hart se stihl přesunout a kotouč chytil.
39:30'
Skvělý start oslabení, Philadelphia hned vyhodila puk.
39:24'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Sean Couturier – 2 min., sekání).
38:47'
Lee našel na pravém kruhu Barzala, jeho střelu dokázal Hart vyrazit vyrážečkou.
38:09'
Philadelphia se sice dokázala ubránit, ale Isladners v posledních minutách hodně přidali na tempu a zápas ještě rozhodně nepovažují za prohraný. Třetí třetina by mohla být hodně zajímavá.
37:22'
Nakonec pálil od modré čáry Leddy, jeho pokus byl ale sražen těsně vedle.
37:02'
Islanders znovu uzamkli Philadelphii v jejím pásmu a hledají si střelecké pozice.
35:52'
Píská se icing, takže Philadelphia nyní nemůže střídat.
35:44'
Voráček zavezl puk do útočného pásma, ale první formace Flyers se tam udržet nedokázala.
34:38'
Puk vypadl ze hry, tentokrát však byl tečovaný a vylučovat se nebude. Následuje komerční pauza.
34:05'
Braun neudržel puk v útočném pásmu, takže to budou muset Flyers zkoušet znovu.
33:48'
Philadelphia se velice rychle dostala do útočného pásma a vytváří si tak zajímavý tlak.
33:31'
Leddyho střela od modré čáry byla sice prudká, ale trefila jen Niskanena.
32:01'
Velice rychle mohl přijít další gól Isladners, ale Cizikase skvěle vychytal Hart levým betonem.
31:45'
Islanders velice rychle využívají svou první přesilovku v utkání a snižují na 1:3! Z pravého kruhu nahodil puk na branku Barzal a kotouč šikovně tečoval za Hartova záda ANDERS LEE. Asistence: Mathew Barzal, Nick Leddy.
31:28'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jakub Voráček – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
31:28'
Vyhozený kotouč se dokonce nedotkl plexiskla, takže se bude vylučovat.
31:28'
Kotouč se už dotkl ochranné sítě za brankou Flyers, takže je hra přerušena.
30:28'
Niskanen si našel u mantinelu Johnstona a počastoval ho hodně tvrdým hitem, při kterém hráč Isles přišel o hokejku.
30:09'
Hra je přerušena a je tu komerční pauza.
29:28'
Islanders předvedly zatím svou nejlepší pasáž dnešního utkání, ale na snížení jim to zatím nestačilo. Flyers se dobře bránili.
29:02'
Islanders si vytvořili dobrý tlak v útočném pásmu, od modré pálil Devon Toews.
27:42'
Jakub Voráček na slepo zpoza branky posílal puk před brankoviště, tam ale žádného spoluhráče nenašel.
27:16'
Na druhé straně z levého kruhu pálil Anthony Beauvillier a Carter Hart předvedl další zákrok, ze kterého vyzařoval velký klid a jistota.
26:31'
Za obranu New Yorku se dokázal natlačit. Michael Raffl, ale Greisse nepřekonal.
25:46'
Střílel ještě Eberle a jeho rána už Harta zaměstnala. Ten předvedl jistý zákrok.
25:37'
Leddy vypálil bez přípravy, ale těsně netrefil Hartovu branku.
24:57'
Islanders v plném počtu.
24:19'
V této přesilovce se Philadelphii zatím nedaří držet delší dobu Islanders pod tlakem.
23:42'
Další vyhození Newyorčanů, tentokrát se o něj postaral Scott Mayfield.
23:22'
Teď už je Philadelphia usazena v útočném pásmu.
23:08'
Islanders začali oslabení dobře, hned se jim povedlo vyhodit puk.
22:57'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Ross Johnston – 2 min., hrubost).
22:57'
Ke střele z mezikruží se dostal Jean-Gabriel Pageau. Hart předvedl velmi jistý zákrok, kotouč mu po jeho zásahu nevypadl.
22:21'
Od pravého hrazení bez velkého přemýšlení vypálil Justin Braun, Greisse ale nezaměstnal.
21:52'
Andy Greene získal u své branky kotouč a hned založil akci Islanders, ta ale končí znovu jen icingem.
21:07'
Píská se zakázané uvolnění Islanders.
20:58'
Flyers podle očekávání nastoupili do druhé třetiny znovu velice aktivně, do šance se znovu dostával Sean Couturier, ale u tyčky minul kotouč.
20:01'
Druhá třetina začne přibližně ve 22:06.
Střely na branku v první třetině
11:7
První třetina je za námi, Philadelphia po ní vede ve druhé utkání druhého kola play-off nad New Yorkem Islanders už 3:0 a má tak nakročeno ke srovnání série na 1:1. Flyers svého soupeře jasně přehráli a předvedli patrně svou nejlepší třetinu v letošním play-off, což po předchozím zpackaném zápase rozhodně potřebovali. Skóre otevřel už ve druhé minutě Kevin Hayes, který přidal v desáté minutě i druhou branku a poprvé v kariéře vstřelil v utkání play-off dva góly. V 16. minutě pak zvýšil na 3:0 po krásné individuální akci Sean Couturier. Tento gól vyhnal z branky Isles Semjona Varlamova, kterého nahradil Thomas Greiss.
20:00'
19:24'
Nahození Flyers se proměnilo v zakázané uvolnění, hra se přesune před Harta.
18:20'
Už to vypadalo, že se ještě Niskanenovi povedlo udržet kotouč v útočném pásmu, nakonec se ale píská ofsajd.
17:30'
Giroux jen nahodil kotouč směrem na Greissovu branku, Islanders mohou založit svou útočnou akci.
16:03'
Od modré čáry vystřelil Sanheim, jeho střele se však do cesty postavil Eberle.
15:09'
Střídání v týmu New York Islanders: ze hřiště odchází Semjon Varlamov, přichází Thomas Greiss.
15:09'
Další střídání první branky Philadelphie už přináší gól! SEAN COUTURIER dostal přihrávku od Girouxe, a pak už si poradil sám. Zavezl puk do pásma, obhodil si Leddyho a potom objel i Varlamova, kolem jehož betonu uklidil puk do branky. Flyers vedou už 3:0 a jsou na nejlepší cestě na srovnání série na 1:1. Asistence: Claude Giroux, Travis Sanheim.
13:33'
Z levé strany střílel Martin, jeho pokus ještě tečoval Cal Clutterbuck, Hart však zasahovat nemusel.
12:28'
První formace Flyers předvedla další výborné střídání. To bylo zakončené střelou Couturiera, který ale pálil vedle.
11:27'
Philadelphia se znovu usadila v útočném pásmu. Od pravého hrazení od modré čáry střílel obránce Matt Niskanen, Varlamov tentokrát chybu neudělal a kotouč chytil.
09:43'
Flyers zvyšují na 2:0! Osudové chyby se dopustil obránce Islanders Pulock, který na obranné čáře přišel o kotouč. Sebral mu ho Farebee, který pak našel KEVINA HAYESE, který jel do přečíslení dvou na jednoho. Nabízela se mu i přihrávka, ale on se rozhodl překvapit Varlamova střelou na bližší tyč, což mu dokonale vyšlo. Druhá střela Hayese znamená jeho druhý gól. Asistence: Joel Farabee.
08:37'
Jakub Voráček si dobře našel před brankou Islanders volný puk, ale nedokázal z blízka trefit branku, mířil těsně vedle.
07:02'
Pulock nabil na modrou čáru Toewsovi, jeho střela z první pro Harta nebezpečná nebyla.
06:28'
Barzal nabil Leemu a Hart se musel hodně ohánět, aby tento kotouč vyrazil.
05:24'
05:05'
Hayes podržel puk na hokejce příliš dlouho, poté mu ho sebral Lee a vyhodil.
04:26'
Philadelphia hned zavezla puk zpět do pásma, okamžitě ho však zase vyhodil Jean-Gabriel Pageau.
04:08'
Voráček střílel z levého kruhu, ale netrefil branku, možná tam byla i nějaká teč jednoho z obránců.
03:24'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Andy Greene – 2 min., podrážení).
03:02'
O rychlé vyrovnání se mohl postarat Anthony Beauvillier, který byl po přihrávce od Baileyho u levé tyčky zcela sám, ale bekhendem nedokázal překonat Harta, který předvedl skvělý zákrok betonem.
01:57'
Philadelphia střílí první branku v této sérii a dostává se poprvé do vedení! Flyers vyhráli vhazování a okamžitě vyrazili dopředu. Kapitán Giroux vyhrál buly, Konecny zavezl puk do pásma, našel skvělou přihrávkou KEVINA HAYESE, který rychlou střelou zápěstím překonal Varlamova. Asistence: Travis Konecny, Justin Braun.
01:46'
Kevin Hayes odvedl dobrou práci, dokázal zablokovat střelu New Yorku a poslal puk do ochranné sítě.
01:27'
Green pálil tentokrát od levého mantinelu, ale znovu nepřesně. Islanders však dál zůstávají v tlaku.
00:53'
Od modré čáry vypálil obránce Andy Greene a před brankou Cartera Harta pak vznikla pořádná mela. Nakonec skončil kotouč pod výstrojí mladého brankáře Flyers. Nejaktivnějším hráčem Islanders, který se snažil dorážet puk, byl Mathew Barzal.
00:45'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Philadelphie.
00:30'
Oba týmy už stihli jednu útočnou akci, pokaždé to ale bylo obranou soupeře rychle zastaveno.
00:01'

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, P. Myers, Sanheim, Braun, Gostisbehere – Voráček (A), Couturier (A), Giroux (C) – Konecny, K. Hayes, Farabee – Aube-Kubel, D. Grant, Laughton – Pitlick, N. Thompson, M. Raffl.

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews, A. Greene, Leddy – Eberle, Barzal, Lee (C) – Jo. Bailey (A), B. Nelson, Beauvillier – Komarov, Pageau, Johnston – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.

Rozhodčí: Lee, Charron – Devorski, MacPherson.
Stav série PHI 0:1 NYI

První zápasy
Ačkoliv je Philadelphia vnímána jako favorit série, první utkání zvládli lépe po celkem přesvědčivém výkonu hráči Islanders, kteří vyhráli 4:0. V první třetině otevřel skóre Green, ve druhé branka nepadla a v té třetí dílo dokonali třemi góly během deseti minut Pageau, Lee a do Toews.
New York Islanders

New York Islanders možná nemá na papíře tak kvalitní mužstvo jako Philadelphia, ale je to tým skvěle složený pro zápasy play-off, svým stylem může být nepříjemným soupeřem pro kohokoliv. Islanders zakončili nedohranou základní část na sedmém místě, takže je čekalo předkolo play-off. Ačkoliv měli na konci základní části velmi špatnou formu, sérii proti Floridě zvládli velice přesvědčivě a ovládli ji 3:1 na zápasy. V prvním kole play-off se postavil Islanders do cesty Washington, který byl mírným favoritem série. Islanders však Capitals téměř nedali šanci a znovu šli suverénně dál po výsledku 4:1 na zápasy.
Philadelphia Flyers

Philadelphia má velmi ambiciózní mužstvo a nebylo by velkým překvapením, kdyby tuto prodlouženou sezónu nakonec dotáhla až ke Stanley Cupu. V základní části Philadelphia obsadila čtvrté místo, takže se vyhnula předkolu a zahrála si Round Robin o umístění. V něm hrála výborně, vyhrála všechny tři zápasy, a stala se prvním nasazeným týmem Východní konference. V prvním kole play-off se Philadelphii postavil Montreal, který překvapil už svým postupem do play-off. Ač dokázali Canadiens vyhrát dva zápasy, z postupu 4:2 na zápasy se přeci jen radovali favorizovaní Flayers.
Zdravím a vítám všechny hokejové fanoušky u sledování on-line přenosu druhého zápasu série 2. kola play-off NHL mezi týmy Philadelphia Flyers a New York Islanders. Zápas se odehraje ve Scotiabank Areně v Torontu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.