NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Islanders - 6. září 2020   01:40

(0:2, 0:1, 0:1)
Stav série: (3:4)
Islanders
Islanders
09:27' Mayfield  (D. Toews, Eberle) • 13:13' A. Greene  (Brassard, B. Nelson) • 31:26' B. Nelson  (Jo. Bailey, Pulock) • 53:42' Beauvillier  (B. Nelson, Jo. Bailey)
Flyers
McCauley, Charron – Devorski, MacPherson
Scotiabank Arena, Toronto, ON
Islanders

Dodám informaci, že úvodní zápas série mezi Vegas a Dallasem je na programu už následující noc. O den později se utká Tampa s Islanders.

Dnešní textový přenos, kterým Vás provázel Daniel Fekets je u konce. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního rána. Na počtenou!
Finále Východní konference

Tampa Bay Lightning – New York Islanders

Finále Západní konference

Vegas Golden Knights – Dallas Stars
Islanders zcela zaslouženě postoupili do finále konference. Ve všech sedmi zápasech totiž neprohráli v základní hrací době a dnes Philadelphii vrátili i s úroky předešlé utkání, které bylo pro tým z New Yorku velice smolné. Už v první třetině se trefili obránci Scott Mayfield a Andy Greene. Ve druhé periodě navázal na tyto hráče také Brock Nelson, jenž se do kolonky střelců zapsal už posedmé v letošním play-off. Ještě o gól více má momentálně na svém kontě Anthony Beauvillier, jenž přidal čtvrtou branku do opuštěné klece. Philadelphia už zřejmě neměla dostatek sil k jakémukoliv zdramatizování. Hosté si závěr bez problémů pohlídali.

Hity: 41-37
Je dobojováno! Už nyní si může vedení New Yorku Islanders říct, že tah s angažováním trenéra Barryho Trotze v létě 2018 vyšel na jedničku. Ostrované totiž právě nyní zažívají svou nejúspěšnější sezonu od roku 1993. Po dlouhých sedmadvaceti letech totiž postupují mezi nejlepší čtyři celky soutěže!
59:45'
Ryan Pulock nahazuje do útočného pásma. Za kotoučem se už však hosté neženou.
59:06'
Philadelphia drží kotouč ve vlastním pásmu. Je si ale už vědoma, že za necelou minutu jí sezona 2019/2020 skončí.
58:40'
Islanders ještě zahrozili v útočné třetině. Konkrétně druhá lajna Ostrovanů chtěla přidat pátý gól.
57:48'
Aube-Kubel je zpět na ledě. Philadelphia ale už nemá čas, takže je zřejmé, že poslední dvě minuty se budou jen dohrávat.
57:15'
Scott Laughton chtěl vystřelit z levého křídla, jenže nedostal dostatek prostoru. Obrana celku z New Yorku funguje opravdu ukázkově.
56:43'
Od modré čáry vystřelil také Ryan Pulock. Obránce Islanders s číslem 6 na zádech ale trefil připravenou lapačku Cartera Harta.
56:20'
Anders Lee zařízení z levého kruhu minul. Carter Hart zasahovat nemusel.
55:48'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Nicolas Aube-Kubel – 2 min., příliš mnoho hráčů).
55:48'
Komplikace pro Philadelphii, která tak definitivně rozhoduje dnešní sedmý duel. Letci totiž hráli v sedmi, takže za okamžik se bude vylučovat za příliš mnoho hráčů na ledě.
55:26'
Útočné akce Flyers jsou ale velice kostrbaté. Tým z Pensylvánie se zatím do střeleckých pozic nedostává.
54:58'
Hned dva pokusy vyslali hosté ze střední třetiny. Ani jeden ale branku Flyers netrefil.
54:31'
Trenér domácích to zkouší znovu. Philadelphia hraje se šesti bruslaři v poli.
53:42'
Islanders právě vstřelili branku!
Provorov kotouč v útočném pásmu neudržel, takže Brock Nelson mohl najít najetého ANTHONYHO BEAUVILLIERA, jenž u modré čáry bekhendem posunul puk do prázdné brány. Postup Ostrovanů je už velmi blízko. 0:4. Asistence: Brock Nelson a Josh Bailey.
53:12'
Alain Vigneault musel něco změnit. Necelých sedm minut před koncem řádné hrací doby tak Philadelphia hraje bez brankáře.
52:28'
Sean Couturier se snažil před bránou Islanders dorazit tvrdou střelu Travise Sanheima od modré čáry. Puk vyskočil nad bránu, ale k hokejkám Letců už nikoliv.
51:45'
Eberle si hned po buly vyměnil puk s kapitánem Leem. Posledně jmenovaný hráč přidržel touš u mantinel a ušetřil několik sekund.
51:20'
Kevin Hayes se marně probíjel mezi beky hostů. Ke střele se centr druhé lajny celku v oranžových dresech nedostal.
50:26'
Scott Mayfield je dnes vidět nejen před svou klecí, ale také před bránou soupeře. Nyní zakončil akci, kterou si sám také rozjel. U zadní tyče ale ve vyložené šanci nezvedl puk přes pravý beton Cartera Harta.
49:49'
Oskar Lindblom jen těsně nedosáhl na sraženou střelu, před Greissem se nezorientoval zrovna nejlépe.
49:27'
Rozehrávka Letců byla velice nepřesná. Puk zamířil až k zadnímu mantinelu v pásmu Islanders, což znamená, že se jednalo o zakázané uvolnění.
48:57'
Philadelphia se usadila před bránou hostů, ale mohla střílet jen od modré čáry. Střelecký pokus navíc přesný nebyl.
48:27'
47:50'
Travis Konecny si hledal prostor mezi kruhy, ale těsně před forvardem domácích touš odpálil Nick Leddy.
47:16'
Islanders se znovu bez větších potíží ubránili. Z přesilovky Flyers zbývá něco málo přes minutu.
46:42'
Flyers prohráli vhazování, a proto se musí pro kotouč vracet na svou polovinu, neboť ten byl odpálen pryč.
46:27'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Brock Nelson – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
46:00'
Islanders už vyloženě hrají jen na brejkové situace. Ze třetí třetiny je odehráno šest minut a Philadelphia stále marně dobývá defenzívu Islanders.
45:19'
Do pěstního souboje na středu kluziště se pustili Jean-Gabriel Pageau a Scott Laughton. Bitku vyhrál Laughton. Oba hráči dostanou trest na pět minut a posléze se bude pokračovat v plném počtu hráčů na obou stranách.
44:46'
Na druhé straně mohl Mathew Barzal využít rychlé souhry Islanders. Elitní centr hostů vystřelil, ale trefil pouze připravenou hruď Cartera Harta.
44:36'
Při následné útočné akci ale Ivan Provorov neměl podporu spoluhráčů. Nelze se tak divit, že o černou gumu nakonec přišel.
44:06'
Konecny posunul na Provorova, jehož rána minula zadní tyč jen o malinký kousek.
43:20'
Carter Hart se dostal za svou svatyní do úzkých. Nakonec s přispěním obránce dokázal rozehrát, ale situaci měl složitou.
42:24'
Islanders opět zabojovali u mantinelu. Zásluhou Joshe Baileyho touš vyvezli do středního pásma.
42:00'
Claude Giroux zasekl u mantinelu, aby mohl najít hůl Jakuba Voráčka v mezikruží. Zkušený český útočník ale trefil vyrážečku brankáře Thomase Greisse.
41:29'
Philadelphia se samozřejmě už musí tlačit vpřed. Nyní to také předvedla, ale obrana Islanders opětovně zafungovala parádně.
40:52'
Nahození Konecného od modré čáry až ke Greissovi nedoputovalo. Tuto pobídku zastavil Andy Greene.
40:17'
Thompson sice nahodil do útočné třetiny, ale kotouč ihned zamířil na stranu opačnou. Travis Sanheim se musel rychle vracet.
40:01'
Philadelphia je na pokraji vyřazení. Po dvou třetinách prohrává s Islanders 0:3 a vlastně nic nenasvědčuje tomu, že by tento zápas ještě mohl být otočen. Philadelphia za čtyřicet minut hry vystřelila pouze devětkrát a dostala se jen do ojedinělých šancí. Ve 32. minutě navíc třetí branku Islanders přidal Brock Nelson, takže situace se tímto inkasovaným gólem zdá být ještě složitější.
Střely na bránu po 2. třetině: 9 – 19
40:00'
39:42'
Druhá perioda se dohrává v obranném pásmu Letců. Islanders si stráží svůj náskok opravdu s přehledem.
39:06'
Adam Pelech se vydal na individuální akci za bránu Flyers. U mantinelu ušetřil cenné vteřiny a zároveň dokázal zajímavě přihrát.
38:31'
Sean Couturier si nezpracoval skákavou přihrávku Philippa Myerse.
38:04'
Tečovaná střela Dericka Brassarda skončila v ochranné síti. Za okamžik se bude vhazovat po levici Cartera Harta.
37:17'
Zadní vrátka v defenzívě domácích se otevírají stále více. Anders Lee zůstal při přečíslení úplně sám na levém kruhu, ovšem bránu o pár centimetrů netrefil.
36:22'
Philadelphia ale na svou šanci navázat nedokázala. Nyní se už hosté dostali ke kotouči.
35:13'
Kevin Hayes se ocitl úplně sám před Greissem, kterého ale kličkou do forehandu nepřekonal. K dorážce se sice dostal Lindblom, ale hromadu těl bránících hráčů prostřelit nedokázal.
34:52'
Kotouč opustil hrací plochu a skončil na střídačce Islanders. Hra tak musí být přerušena. V tuto chvíli nás zároveň čeká poslední komerční pauza ve druhé třetině.
34:08'
Nelson se protáhl po levém křídle až za bránu Flyers, zpoza které hledal Beauvilliera. Útočník Islanders ale poté nezakončil.
33:22'
Zdá se, že hosté mají hru plně pod kontrolou. Philadelphia na svého soupeře stále nemá odpověď.
32:46'
Náznak Flyers vyšel vniveč. Islanders dokázali posunout touš do střední třetiny.
32:08'
Mathew Barzal si vybruslil na pravý kruh, odkud zápěstím vystřelil. Carter Hart zakročil maskou.
31:26'
Hosté dokázali v rychlosti potrestat ztrátu kotouče v podání Clauda Girouxe. Pulock přenesl hru na útočnou modrou čáru, kam si najel Bailey. Útočník Islanders v přečíslení dva na jednoho našel BROCKA NELSONA, který si těsně před brankovištěm u zadní tyče poradil. Hart se přesouval rychle, ale na zakončení Nelsona byl krátký. 0:3. Asistence: Josh Bailey a Ryan Pulock.
30:48'
Thomas Greiss zasahoval po delší době. Hru raději přerušil, aby jeho kolegové mohli v klidu vystřídat.
30:10'
Dal Colle dostal poměrně velké množství prostoru na levé straně. Jeho přihrávka před bránu ale hokejku spoluhráče Pageaua nenašla.
29:28'
Aktivní čtvrtá lajna Islanders svého soupeře přimáčkla v pásmu. Matt Martin ale přesný pas mezi kruhy vymyslet nedokázal.
28:36'
Philadelphia zatím v útočné třetině moc nebezpečná není. Zápas se pomalu překlápí do druhé poloviny a hokejisté v oranžových dresech toho na své poměry předvedli zoufale málo.
28:03'
A vzápětí měli Islanders další šanci. Mathew Barzal našel v mezikruží Jordana Eberleho, jenž hledal prostor mezi betony v naprosto ideální pozici. Carter Hart ale svůj celek neuvěřitelným způsobem udržel ve hře.
27:38'
Následně přišla tyč po nenápadné střele Nicka Leddyho. Za Hartem to jen cinklo.
27:10'
Brock Nelson se z levého křídla jako tank natlačil před bránu. Carter Hart se však dokázal natáhnout a útočníkovi hostů nepovolil zakončit do horních pater brány.
26:20'
Křížný pas Kevina Hayese sice oslovil Sanheima, jenže zadák Flyers si posléze s přihrávkou před bránu neporadil.
25:56'
V posledních minutách se hra často kouskuje. Nyní kvůli přihrávce rukou v podání Dericka Brassarda.
25:40'
Nepřesná rozehrávka Philadelphie končí zakázaným uvolněním. Hra se tak co nevidět vrátí před Cartera Harta.
25:32'
Nicolas Aube-Kubel je zpět na ledě. Flyers hrají v plném počtu.
25:12'
Philadelphia už vyhazuje a také další přesilovka Islanders zřejmě proměněna nebude.
24:45'
Anders Lee si v těžké pozici před bránou neporadil. Byl zastaven Travisem Sanheimem.
24:27'
Bailey nečekaně vybídl na modré čáře Toewse, jenž se snažil domácího gólmana překvapit. Carter Hart ale včas utěsnil betony k sobě.
23:45'
Provorov po přerušení hry dojel na střídačku. Za chvíli se bude vhazovat ve středním pásmu.
23:40'
Toewsova prudká rána sice mířila vedle, ale sestřelila Ivana Provorova. Ruský zadák ještě dlouho poté ležel na zemi, puk jej totiž trefil přímo do nechráněného místa u kolene.
23:32'
23:16'
Na druhou stranu se hosté řítili do přečíslení tři na dva. Pageau vymyslel žabičku, kterou ale Dal Colle nezpracoval.
22:30'
Při situaci dva na dva předvedla dvojice Konecny – Hayes zajímavou souhru. Kevin Hayes se dostal na levý kruh, ovšem mezírku v Greissově výstroji nenašel.
21:50'
Krátký tlak domácích už skončil. Thomas Greiss si proti překvapivé ráně Laughtona bližší tyč pokryl.
21:06'
Islanders ve zbytku přesilovky nic nevymysleli. Philadelphia se tak ubránila bez větších problémů.
20:24'
Pitlick zachytil rozehrávku Islanders a následně zamířil do útočného pásma. Střela od modré čáry ale moc nadějí na úspěch neměla, skončila v Greissově lapačce.
20:01'
Branky obránců Islanders zatím určují ráz tohoto utkání. Philadelphia sice už v úvodu měla k dispozici přesilovku, jenže využít ji nedokázala. Zhruba od poloviny třetiny ale hra patřila Islanders. Ostrované díky své aktivitě vsítili dva góly a po první části vedou 2:0. Philadelphii tak v tuto chvíli jednoznačně musí mrzet tyč, kterou Jakub Voráček už v úvodní minutě orazítkoval.
Střely na bránu: 6 – 10
20:00'
19:43'
Na druhé straně ale zahrozil Nate Thompson, jehož rána cíl o pár čísel minula.
19:18'
Hned po buly domácí vyhodili. Islanders se ale vzápětí snaží něco podniknout.
19:06'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jakub Voráček – 2 min., vysoká hůl).
18:58'
Jakub Voráček se provinil nebezpečnou hrou vysokou holí. Islanders tak za okamžik čeká další početní výhoda.
18:08'
Clutterbuckovu pobídku před bránu jemně tečoval Casey Cizikas. Hart musel během pár desetin sekund zareagovat, což se mladému brankáři Flyers povedlo skvěle.
17:33'
17:24'
Josh Bailey našel Beauvilliera, jemuž ale v rozhodující chvíli kotouč odskočil. Střelecký pokus tak nepřišel.
16:53'
Nyní se však hosté už do pásma Philadelphie dostávají velice obtížně.
16:18'
Leddyho křížná přihrávka sice oči měla, ovšem přes hole bránících hráčů až před bránu neprošla.
15:58'
Hosté svou přesilovku načali dobře. Zásluhou dobré práce Barzala na kotouči jsou aktivní.
15:33'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Sanheim – 2 min., držení).
15:26'
Beauvillier nabídl Nelsonovi palebnou pozici. Druhý jmenovaný střílel z voleje, ale svým pokusem pouze vyprášil pravý beton Cartera Harta.
14:58'
Aube-Kubel nestačil zpracovat přetěžkou pobídku Brauna. Islanders se tak celkem snadno dostali zpět ke kotouči.
14:20'
Hosty samozřejmě druhá branka výrazně povzbudila. Philadelphia se po solidním vstupu celkem vytrácí.
13:13'
Ostrované parádně vyšachovali obranu Flyers, která tak už podruhé inkasuje. Nelson přenechal Brassardovi, který od pravého kruhu našel přes celou šíři pásma spoluhráče. Tím byl ANDY GREENE, jenž už poloprázdnou bránu dokázal trefit, Carter Hart totiž neměl šanci se přesunout včas. 0:2. Asistence: Derick Brassard a Brock Nelson.
12:37'
Tlak Islanders pokračoval. Carter Hart nakonec musel přikrýt puk pod svou lapačkou.
12:13'
Mathew Barzal tak dlouho dotíral před bránou Flyers, až touš získal. Po několika kličkách vybídl v mezikruží Anderse Leeho, jenž ale Hartovu klec netrefil.
11:37'
Devon Toews vyslal dvě střely za sebou. Při té druhé ale už kotouč vyletěl do střední třetiny, takže byl odpískán ofsajd.
11:25'
Scott Mayfield vybojoval puk a poté dostal až příliš mnoho prostoru. Zadák Islanders střílel bekhendem, ale tento pokus byl sražen do ochranné sítě.
10:49'
Rána Travise Konecného z pravé strany zamířila nad bránu Islanders. Greiss zasahovat nemusel.
09:27'
Do vedení jdou hosté. Devon Toews po modré čáře posunul SCOTTU MAYFIELDOVI, jenž si sjel blíže k bráně a poté z pravého kruhu skvěle zamířil k zadní tyči. Před bránou dobře operoval Barzal, který kotouč možná lehce tečoval. Případnou změnu autorství první branky samozřejmě doplníme. 0:1. Asistence: Devon Toews a Jordan Eberle.
08:59'
Leddy se zapojil do ofenzívy. Přihrávku na pravý kruh k úplně volnému Eberlemu ale nedostal.
08:41'
Již po skončení přesilovky pálil Claude Giroux pouze do připravené lapačky Thomase Greisse.
08:31'
08:10'
Přesilovka domácích pomalu míří do svého konce. Nyní se už hraje ve střední třetině.
07:34'
Kevin Hayes se snažil šikovně propasírovat puk k přední tyči, kde číhal van Riemsdyk. Druhý jmenovaný ale kotouč nezpracoval.
07:03'
Hosté se sice v úvodu oslabení osvobodili, ale nyní už Flyers kombinují v útočné třetině.
06:31'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Jean-Gabriel Pageau – 2 min., držení).
06:22'
Jakub Voráček velice pohotově hledal před brankovištěm Girouxe, jehož teč skončila ve výstroji Thomase Greisse.
05:36'
Islanders honili puk po mantinelu v útočné třetině, ale Philadelphia byla o chlup důraznější. Zásluhou obránců posunula do střední třetiny.
04:52'
Flyers se dostali pod mírný tlak, ze kterého se však během pár vteřin dokázali vymanit.
04:12'
Devon Toews vybídl Mayfielda, jehož razantní rána od modré čáry skončila pouze na zadním mantinelu. Carter Hart zasahovat nemusel.
03:53'
Thomas Greiss si připsal úspěšný zákrok. Pokryl střelu z velkého úhlu, která mířila k přední tyči.
03:41'
Úvod střetnutí je celkem opatrný. Tentokrát se rozehrávka nepovedla Ostrovanům. Beauvillier nedokázal černou gumu tečovat, a proto je pískán icing.
02:38'
Poprvé se hra přerušila. Po ofsajdu se bude vhazovat na středovém kruhu.
02:07'
Domácí na chvíli přidrželi puk za svou bránou, ale následná dlouhá přihrávka k útočné modré čáře moc přesná nebyla.
01:32'
Toewsova rána od modré čáry byla zablokovaná. Philadelphia se následně dokázala osvobodit odpalem puku do střední třetiny.
00:56'
K prvnímu zakončení se dostal Jakub Voráček. Český útočník využil chybného rozehrání Greisse a ihned vystřelil. Kotouč nakonec skončil na tyči, protože německému brankáři propadl mezi betony.
00:16'
Domácí začali v útočném pásmu. Zatím se však o puk bojuje jen v rohu kluziště.
00:01'
Halou v Torontu už zní hymny Spojených států amerických a Kanady. Sedmý duel této série tak za okamžik odstartuje. Philadelphia bude hrát v oranžových dresech, zatímco hostující Islanders v dresech bílých.

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, P. Myers, Sanheim, Braun, Hägg – Voráček (A), Couturier (A), Giroux (C) – Konecny, K. Hayes, J. van Riemsdyk – Pitlick, Laughton, M. Raffl – Aube-Kubel, N. Thompson, Lindblom.

New York Islanders: Greiss (Varlamov) – Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews, A. Greene, Leddy – Eberle, Barzal, Lee (C) – Jo. Bailey (A), B. Nelson, Beauvillier – Dal Colle, Pageau, Brassard – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.

Rozhodčí: McCauley, Charron – Devorski, MacPherson.
Poslední účast Philadelphie ve finále konference je značně čerstvější. Přišla před deseti lety a navíc skončila postupem až do finále NHL. Tehdy se ale tým z Pensylvánie musel v poslední sérii sklonit před Chicagem Blackhawks.
Hokejisté New Yorku Islanders v případě dnešní výhry dosáhnou na svůj vůbec nejlepší výsledek od roku 1993. Tehdy se naposledy radovali z postupu mezi nejlepší čtyři celky celé soutěže. Jejich poslední finále Stanley Cupu se datuje do roku 1984, ve kterém skončila slavná klubová éra, která byla korunována hned pěti finálovými účastmi v řadě.
Po tomto zápase se dozvíme jméno posledního postupujícího do finále konferencí, lépe řečeno semifinále NHL. Až v sedmém zápase se rozhodne, kdo vyzve v následující sérii Tampu Bay Lightning. V Západní konferenci se o postup do finále Stanley Cupu poperou Dallas Stars a Vegas Golden Knights.
Dnes budeme společně sledovat poslední semifinálový duel Východní konference mezi Philadelphií Flyers – New York Islanders. Ostrované měli sérii rozjetou velmi dobře a blížili se k postupu do konferenčního finále, kde už čeká Tampa. Philadelphia ale za stavu 1:3 srovnala stav série na 3:3 na zápasy. Poslední dva duely navíc strhla na svou stranu až v prodloužení. Hlavně šestý duel přinesl neskutečnou bitvu. Islanders dlouho vedli, ale Flyers vyrovnali deset minut před koncem díky brance Laughtona. Duel poté došel do prodloužení, ve kterém se rozhodlo až v 96. minutě, kdy se prosadil Provorov!
Předchozí zápasy série

Islanders 4:5p Flyers
Branky a nahrávky: 17. Brassard (D. Toews, B. Nelson), 22. M. Martin (Clutterbuck), 24. Lee (Barzal, Eberle), 40. Barzal (Brassard) – 11. K. Hayes (Konecny, Hägg), 12. J. van Riemsdyk (Voráček, Sanheim), 34. M. Raffl (Aube-Kubel, Provorov), 50. Laughton (Giroux), 96. Provorov (K. Hayes).

Flyers 4:3p Islanders
Branky a nahrávky: 36. Giroux (P. Myers, Couturier), 39. J. van Riemsdyk (Laughton, Konecny), 45. Niskanen (Konecny, K. Hayes), 73. Laughton (Provorov, Giroux) – 22. Jo. Bailey (Eberle, Barzal), 56. B. Nelson (Jo. Bailey, Mayfield), 58. Brassard (Clutterbuck, Cizikas).

Islanders 3:2 Flyers
Branky a nahrávky: 27. B. Nelson (Jo. Bailey), 48. Pageau (Mayfield, D. Toews), 52. B. Nelson (Jo. Bailey, Beauvillier) – 36. Couturier (Braun, Hägg), 59. Provorov (K. Hayes, Sanheim)

Islanders 3:1 Flyers
Branky a nahrávky: 28. M. Martin (Barzal, Eberle), 40. Komarov (Brassard), 44. Lee (Eberle, Pulock) – 15. Pitlick (Laughton, Niskanen)

Branky a nahrávky: 2. K. Hayes (Konecny, Braun), 10. K. Hayes (Farabee), 16. Couturier (Giroux, Sanheim), 63. P. Myers (Couturier) – 32. Lee (Barzal, Leddy), 52. Beauvillier (Jo. Bailey), 58. Pageau (Pelech)

Flyers 0:4 Islanders
Branky a nahrávky: 7. A. Greene (B. Nelson), 43. Pageau (Komarov, Pelech), 49. Lee (Barzal, Eberle), 53. D. Toews
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Philadelphia Flyers a New York Islanders. Duel startuje v 01:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.