Děkuji za pozornost a přeji pěknou sobotu.
První hvězdou zápasu se stal Michal Neuvirth, který kryl 45 ze 47 střel domácích hokejistů.
59:57
Vyloučen domácí Killorn na dvě minuty za držení hole.
59:50
Buffalo se nemůže dostat do útočného pásma, tohle už domácí zvládnou.
59:25
Hosté bez gólmana, zkouší to v šesti.
59:00
Poslední minuta.
58:42
58:23
Buly v obranném pásmu Sabres vyhráli hosté, kteří vyhazují přes všechny čáry.
58:05
Domácí jsou nastěhovaní v útočném pásmu, hrají to, co se jim hodí. Vedou, drží kotouč daleko od své vlastní branky. Čas je chýlí ke konci.
57:07
Tyler Johnson minul branku v dobré střelecké pozici. Pro hosty ještě, že tak.
57:00
Probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.
56:42
Vyloučen hostující Tyler Ennis na dvě minuty za vysokou hůl.
56:01
Hraje se spíše ve středním pásmu. Buffalo, pokud chce pomýšlet na body, z tohoto zápasu, musí vyrovnat alespoň.
54:42
Tampa právě vstřelila branku!
Tak na tohle byl už Neuvirth krátký. Drouin v brejku dva na jednoho přihrál STEVENU STAMKOSOVI, který chvilku podržel kotouč, počkal si na pohyb brankáře a zkušeně zavěsil pod horní tyčku. To se nedalo chytit. Asistence: Johathan Drouin, Tyler Ennis.
53:33
Matt Moulson mířil nad branku, nicméně hostům se podařilo rozmělnit tlak soupeře.
53:30
52:14
Hosté chybovali v útočném pásmu, a tak jel Cedric Paquette sám na Neuvirtha. Ten si poradil výborně.
51:42
Bishop s notnou dávkou štěstí kryje kotouč pod rukavici.
51:30
Vyloučen Nikita Nesterov na dvě minuty za podražení. Šance pro Sabres.
51:05
Buffalo se dostalo do útočného pásma, kde kombinovalo v rozích kluziště, ke střele to zatím nestačilo.
50:01
Třetí třetina se dostala do své druhé poloviny.
49:14
Rasmus Ristolainen střelou zápěstím donutil k zákroku Bena Bishopa v brance Tampy.
47:47
Deslauriers se střetl s Drouinem, Oba borci hit čekali,a tak se na něj mohli připravit. Hraje se dál.
46:40
41:14, takový je aktuálně poměr střel na branku. Michal Neuvirth se dnes opravdu nenudí. Jen v této třetině má již šest zákroků.
45:52
Matthew Carle nedokázal zkrotit poskakující kotouč.
45:45
Hra přerušena u důvodu kotouče mezi střídačkami.
45:00
Malo se přerušuje, hraje se rychlý hokej, který se musí divákům v Tampa Bay Times Forum líbit.
44:13
Alex Killorn obkroužil branku, rychle vystřelil. "Neuvy" byl připravený u tyčky.
43:55
Ondřel Palát posílal puk před branku, tam byl tečovaný do ochranné sítě nad brankou. Rodák z Ústí nad Labem musí být velmi pozorný.
42:40
Michal Neuvirth teď nevěděl, kde je kotouč, nicméně brankovou čáru nepřekonal. Tampa dokáže svého soupeře poměrně snadno dostat pod tlak.
41:02
Matt Moulson střelou zápěstím nepřekonal domácího brankáře. Střela to byla před brankou možná ještě tečovaná.
40:01
Girgensons vyhrál úvodní vhazování nad Filppulou.
40:01
Tampa vede celkově na střely 35:13, nicméně na góly je to stále vyrovnané. Čeká nás napínavá třetí třetina.
40:00
39:25
Dominance domácího týmu. Tampa vede na střely ve druhé třetině 27:5!. To se jen tak nevidí.
38:30
Ondřej Palát se dostal k rychlé střele, maskovaný muž připraven.
35:45
Jason Garrison našel dobrou střelou ten beton Neuvirtha.
35:04
Nikita Kučerov ani Ondřej Palát ve svých šancích nedokázali překonat rodáka z Ústí nad Labem.
33:44
Chris Stewart v dobré pozici prostor vymezený třemi tyčemi minul.
31:20
Matthew Cartle nepřekonal Neuvirtha.
30:52
Nestrov ani Johnson střelou zápěstím neuspěli.
30:00
Utkání se dostal se dostalo do své druhé poloviny, v posledních minutách toho mnoho v vidění není.
27:41
Gregorenkova střela se mezi tři tyče nevešla. Přebýval jí metr výšky.
26:40
Vicotr Hedman střelou zápěstím vystrašil Neuvirtha v brance Buffala.
26:14
Komerční přestávka.Na střely vedou domácí 12:10.
24:56
Buffalo hraje velmi dobře, Nicolas Deslauriers měl velkou šanci, ale domácího brankáře nepřekonal. Následně se Sabres dostali po postavení mimo hru.
22:25
Tyler Johanson rychlou střelou trefit horní část betonu českého brankáře, kterému teď do jisté míry pomohlo štěstí.
21:14
Valtteri Filppula střelou zápěstím nepřekonal Michala Neuvirtha.
20:50
Sabres právě vstřelili branku!
CODY MCCORMICK vstřelil svou první branku v sezóně dokonce v oslabení. Kaleta mu parádně přihrál a gólman Bishop neměl šanci. Asistence: Patrick Kaleta.
20:01
Vyloučen na konci první třetiny Tyler Myers na dvě minuty za hrubost.
20:01
20:00
19:50
Třetina se v klidu dohrává v obranném pásmu Sabres, kde také hra končí.
18:24
Drew Stafford střelou zápěstím neuspěl ani tentokrát.
17:35
Rasmus Ristolainen zápěstím neuspěl, gólman Bishop chytá dobře.
17:09
Chris Steward to měl proti ruce, i tak stihl vystřelit bekhendem.
16:13
Drew Stafford vyzkoušel pozornost brankáře Bena Bishopa.
16:02
Vyloučen Brenden Morrow na dvě minuty za podražení. Šance pro hostující tým.
15:49
14:39
Zemgus Girgensons bekhendovou střelou nepřekvapil brankáře Bena Bishopa.
13:49
Tyler Ennis na trestné lavici na dvě minuty za hrubost.
12:26
Brenden Morrow branku přestřelil o nějaký metr.
11:33
Alex Killorn v další dobré pozici, tentokrát však puk poslal vysoko nad branku.
11:24
Alex Killorn vyprášil Neuvirthův beton. Buly před brankářem Sabres.
11:14
09:54
Tyler Johanson střelou zápěstím ohrozil rodáka z Ústí nad Labem, nicméně gól nevstřelil.
09:45
Hosté se vysvobozují, kotouč vyhazují do středního pásma.
09:14
Michal Neuvirth chytil střelu Stevena Stamkose. Ve stejném čase vyloučen Tyler Myers za úder do oblasti hlavy a krku. Přesilovka pro domácí.
08:27
Buly před českým brankářem, který nakonec zasahovat nemusel, protože jeho spoluhráči otáčejí směr hry.
06:41
Brian Flynn střelou zápěstím neprostřelil brankáře domácího týmu.
05:09
Andrej Meszároš se dostal ke střele příklepem, Bishop připraven u své tyčky.
03:51
Obrovská chyba obrany hostů znamená vedení domácího celku. VALTTERI FILPPULA mě dostatek prostoru na střelou, na kterou byl Michal Neuvirth krátký. Asistence: Ryan Callahan, Cedric Paquette .
02:34
Nicolas Deslauriers střílel z první, rána mu nesedla. Puk se postavil na hranu.
02:02
Steven Stemkos nedokázal zamířit přesně, puk letí nad branku.
02:00
Střelu na branku jsme ještě nezaznamenali.
00:58
Ennis si počkal ve středním pásmu na Paquetteho, který střet čekal a byl na něj připraven.
00:19
Tampa se chtěla dostat do útočného pásma, ale zastavilo ji postavení mimo hru.
00:01
Domácí mají na svém kontě odehraných 42 utkání (26-12-4), získali 56 bodů. Nejvíce kanadských bodů z domácích má Tyler Johnson (17+28), druhý je Nikita Kučerov (17+24). Jedničkou v brance je Ben Bishop.
Hosté odehráli 42 zápasů, ve kterých mají bilanci 14-25-3. Vybojovali 31 bodů. Nejproduktivnějším hráčem Buffala je Tyler Ennis (9+15). Zemgus Girgensons (11+9) a Drew Stafford (6+14) mají po dvaceti bodech.V brance je jedničkou Jhonas Enroth.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.