To je pro tuto chvíli z mé strany vše. Jsem rád, že jste u online přenosu vydrželi až do konce a mohli jste prostřednictvím našeho serveru sledovat historické momenty jednoho z nejlepších hokejistů historie.

Pokud se chystáte jít spát, přeji vám příjemné spaní a krásné sny. Ostatním přeji příjemně strávenou neděli, třeba u dalších přenosů na serveru Onlajny.com. Od klávesnice vás zdraví Igor Mainka.
Český útočník byl po zásluze vyhlášen nejlepší hvězdou zápasu. Všechny tři příčky obsadili domácí hráči. Na druhém místě skončil střelec vítězné branky, bronzovou příčku obsadil brankář Roberto Luongo.

Nejlepší hráči zápasu:
1. místo: JAROMÍR JÁGR (FLA) – 2 góly
2. místo: Reilly Smith (FLA) – 1 gól
3. místo: Roberto Luongo (FLA) – 30 zákroků, 96,8% úsp.)
Dnešní zápas měl jednoho velkého hrdinu a tím je čtyřiačtyřicetiletý odchovanec kladenského hokeje JAROMÍR JÁGR. Český útočník nejenže dorovnal střelecký rekord Bretta Hulla, ale ve třetí třetině ho druhým gólem také přeskočil. Vítěznou trefu zaznamenal ve 44. minutě Smith.

Zároveň se Jágr přiblížil na pět bodů třetímu místu v kanadském bodování, kde se zatím píše: 3. Gordie Howe, 1850 bodů.
59:50
Hráči Floridy mohli několikrát napálit puk do branky, ale Smythovu střelu zblokoval Myers, neuspěl ani Jokinen.
59:02
Nebezpečná střela Ehlerse z téměř nulového úhlu málem propadla Luongovi do brány!
58:28
Luongo chytá do lapačky Ehlersovo nahození od levého mantinelu.
58:20
Hosté vyhráli buly, jenže se dostali s pukem do středního pásma.
58:03
Trenér Jets si vzal oddechový čas.
57:33
Winnipeg hraje s šesti hráči v poli.
57:28
Perreault dostal puk na modré, protáhl se až do pravého kruhu, odkud nebezpečně a prudce vystřelil. Luongo puk zkrotil!
57:02
Myers zkoušel štěstí střelou zápěstím od levého mantinelu, bohužel pro něj puk do branky nedoletěl.
56:33
Nepovedené nahození domácích hráčů končí až u Hutchinsonovy branky. Rozhodčí odpískali zakázané uvolnění
54:28
Burmistrovu střelu z pravého kruh odrazil tělem Shaw.
54:05
Necelých šest minut zbývá do konce třetí třetiny a možná i utkání. Dosáhne Jaromír Jágr na hattrick?
53:37
Florida právě vstřelila branku!
GÓL! GÓL! GÓÓÓÓÓÓL!!! JAROMÍR JÁGR SE ZNOVU TREFUJE! Legenda českého i světového hokeje ukázala před brankou Winnipegu svůj důraz a protlačila kotouč za záda Hutchinsona poté, co sám Jágr za brankou vybojoval kotouč. Čtyřiačtyřicetiletý fenomén se tímto gólem osamostatnil na třetí pozici nejlepších střelců historie NHL! Aktuální počet vstřelených branek: 742! Asistence: Jussi Jokinen – 3:1.
52:53
Jokinenovi přihrávka po buly příliš nesedla a puk skončil na domácí střídačce.
52:31
Po chybě Ekblada ujížděl na floridskou branku Byfuglien, po přejetí modré se stahovačkou uvolnil kolem obránce a svižnou střelou zápěstím donutil k zákroku Luonga. Vzápětí byl v obrovské šanci Ladd, ale jeho střelu z první gólman Floridy vyrazil.
50:32
MacKenzie si najel před soupeřovu branku, položil si Hutchinsona, zkoušel se ještě obtočit kolem branky, ale u druhé tyče se mu nepodařilo puk zasunout do branky!
49:11
Střela Chiarota končí v Luongově výstroji.
47:50
Jágrův útok dnes září, Trocheck byl v další šanci, když se zjevil zcela sám mezi kruhy, ale Hutchinsona neprostřelil!
45:56
Wilson se uvolnil v pravém kruhu a prudkou střelou zápěstím orazítkoval tyč Hutchinsonovy branky!
44:44
Jágr mohl hned navýšit skóre, ale v obrovské šanci přestřelil branku Winnipegu!
43:58
Florida využila přesilovku a poprvé v utkání vede! Střelu Kulikova od modré vyrazil Hutchinson, následně Chiarot puk vyhodil zpět ke Kulikovovi. Obránce Pantherů našel v pravém kruhu volného REILLYHO SMITHA, který tvrdou střelou pod horní tyč proměnil početní převahu! Asistence: Dmitrij Kulikov – 2:1.
42:56
Přesilovka pro Floridu. Toby Enstrom (WPG) fauloval McKegga a jde si na dvě minuty odpočinout. Přestupek: hákování.
42:51
Tvrdou střelu Raua Hutchinson vyrazil do pravého kruhu, kde však puk získal pohotový Thornton a z dorážky donutil k fantastickému zákroku gólmana soupeře!
41:40
Domácí jeli dva na dva, Trocheck přihrál na pravou stranu rozjetému Jokinenovi, jehož prudká střela minula winnipegskou branku.
40:55
MacKenzieho střelu od modré Hutchinson vyrazil.
40:01
Máme za sebou neméně kvalitní druhou třetinu. Rušivých momentů bylo ještě o něco více, ale to hlavní dokázal Jaromír Jágr, když ve 25. minutě vyrovnal na 1:1.

Pokud v tuto chvíli váháte, zda jít spát nebo zůstat vzhůru, sledování třetí třetiny by pro mě bylo jasnou volbou. Dejte si kávičku, energetický nápoj a za necelých patnáct minut jdeme znovu na to!
40:00
38:17
Fantastické momenty na obou stranách! Nejprve byl zcela sám před Luongem Ehlers, Luongo zasáhl, vzápětí na druhé straně měl dobrou pozici ke skórování Trocheck, ale ani on neuspěl!
36:10
Byfuglien si najel na dlouhou přihrávku Enstroma, ale střelou v dobré pozici minul Luongovu svatyni!
35:49
Wheeler pálil vedle brány, následně Kulikov zblokoval střelu Scheifeleho. Hraje se čtyři na čtyři.
35:08
Dvojnásobná přesilovka Winnipegu končí. Mathieu Perreault zasunul hokejku mezi nohy Dereka MacKenzieho, který přes ní upadl. Nemohlo následovat nic jiného než vyloučení na dvě minuty za podražení.
35:05
Alex Petrovič (FLA) vyhodil kotouč zpoza branky mimo hřiště a soupeři nabízí krátkou dvojnásobnou přesilovku.
34:08
Floridští dokázali puk vyhodit, jenže vzápětí Jets zavezli puk do útočného pásma a Ladd byl blízko ke vstřelení druhého gólu, když získal trochu prostoru před brankou, jenže vystřelit nedokázal.
33:24
Vincent Trocheck (FLA) při souboji o puk v útočném pásmu zbytečně zahákoval Enstroma a oslabil svůj tým. Rozhodčí jeho zákrok posoudili jako nedovolené bránění.
31:35
Mathieu Perreault mohl vrátit Winnipegu vedení, ujížděl sám na Luonga, předvedl pár ladných pohybů tělem, jenže gólman Floridy natáhl betony od tyči k tyči a následně Perreaultovi vyrazil puk hokejkou! Obrovská šance Jets!
30:43
Jokinenův pas zachytil Ladd, hosté se řítili do situace dva na dva, ale Ladd vyřešil akci střelou do obránce Campbella.
29:52
Panteři uzavřeli soupeře v útočním pásmu, střely Bjugstada a Kulikova byly zblokovány.
29:08
Dustin Byfuglien (WPG) zasáhl holí do obličeje Smitha a jde si na dvě minuty odpočinout.
28:47
Wheeler byl zcela sám před Luongem, tělem a hokejkou se snažil rozhýbat floridského gólmana, ale následnou střelu Luongo lapil!
28:33
Wheeler si z levé strany vybruslil mezi kruhy a zápěstím vypálil, puk se však odrazil od některého z hráčů zpět do hry.
26:42
Jágr získává od diváků zasloužené ovace. Hned po buly vypálil na branku Winnipegu Bjugstad, Hutchinson kotouč vyrazil.
24:53
JAROMÍR JÁGR přepisuje historii a dorovnává nejen skóre, ale i třetího v historické tabulce střelců Bretta Hulla. Český útočník tečoval před Hutchinsonem střelu Kulikova od modré. Asistence: Dmitrij Kulikov a Jussi Jokinen.
24:01
Lowry nahazoval puk od levého mantinelu před bránu, kde si najížděl Trouba, jenže na něj byla přihrávka o kousek delší a na puk nedosáhl.
22:48
Scheifele si najel mezi kruhy a prudkou střelou zápěstím vypálil na Luonga, floridský gólman puk vyrazil vedle brány.
22:15
Ekbladův prudký pas domácí protečovali do útočného pásma, zde však přišli o kotouč.
20:22
Hned v úvodu vystřelil Bjugstad, brankář Hutchinson puk schoval ve výstroji.
20:01
První třetina nabídla zajímavý hokej se šancemi na obou stranách. Více ze hry měli domácí, jenže jediný gól vstřelili hráči Jets, když využili jednu ze svých dvou přesilovek.
20:00
19:39
V závěru první třetiny opět úřadovali Trocheck s Jágrem, Jágr však bekhendovou střelou z mezikruží puk za Hutchinsonova záda neposlal, podobně si vedli také Campbell s Jokinenem.
18:44
Na druhé straně Lowryho střelu zápěstím z pravého kruhu Luongo zlikvidoval.
17:59
Trocheck zavezl kotouč do útočného pásma, přihrál Jágrovi, který si položil brankáře Hutchinsona, jenže z velkého úhlu gólmana Winnipegu nedokázal překonat.
17:10
V další dobré pozici byl kapitán Ladd, jenže mezi kruhy přijal přihrávku z ruky jednoho ze svých spoluhráčů.
15:09
Na druhé straně mohl po přihrávce Jágra vyrovnat Trocheck, ocitl se sám před gólmanem, jenže minul bránu.
14:35
Winnipeg právě vstřelil branku!
Hosté bleskově využívají přesilovku. Od modré vypálil Dustin Byfuglien a kapitán ANDREW LADD puk usměrnil Luongovi mezi betony. Asistence: Dustin Byfuglien, Mathieu Perreault – 0:1.
14:22
Domácí tlak končí. Garrett Wilson si počínal nedovoleně v souladu s pravidly a za hákování putuje na trestnou lavici. Rozhodčí mu vyměřili 2 minuty.
13:30
Shaw namířil střelu z pravého kruhu, jenže netrefil klec hostujícího gólmana. Stejně se nevedlo ani jednomu z jeho spoluhráčů.
12:33
Florida je kompletní.
11:48
Střelu Trouby z pravého kruhu se štěstím vyrazil Luongo.
11:00
Jets mají problém usadit se v útočném pásmu. Jejich nahození hráči v červených dresech vrací zpátky minimálně do středního pásma.
10:40
Povedlo se jim to až na druhý pokus.
10:20
Domácí vyhráli buly, ale kotouč přes modrou čáru nevyhodili.
10:13
Přesilovku si zahrají tentokrát hráči Winnipegu. Michael Matheson zahákoval Coppa a čeká ho dvouminutový odpočinek na trestné lavici.
10:12
Copp si najel mezi kruhy a následnou střelou donutil k zákroku brankáře Luonga.
09:20
Chiarot se snažil udržet puk v útočném pásmu, bohužel pro spoluhráče už byl v prostřední třetině – offside.
08:01
Ekblad čistým hitem poslal k ledu Troubu, vzápětí se však před brankářem Luongem zjevil Ehlers, ale jeho pokus vyrazil domácí gólman.
07:43
Florida v obranném pásmu a její první přesilovka je u konce.
07:10
Střelu Ekblada od modré vyrazil Hutchinson mimo hrací plochu.
06:25
Domácí sice na chvíli sevřeli soupeře v útočném pásmu, ale do vážnější gólové pozice se nedostali.
05:46
Po tvrdém střetu zůstal na ledě ležet Jonathan Huberdeau. Rozhodčí budou vylučovat. Na dvě minuty za sekání odešel Tyler Myers.
05:45
Wheeler se dostal k puku na hranici pravého kruhu a prudkou střelou ohrozil Luonga.
04:17
Kampferův pokus vyrazil brankář Winnipegu, který dnes dostal přednost před Ondřejem Pavelcem.
03:55
Jágr minul z dobré pozice branku, Kulikovova střela od modré byla zblokována.
03:19
Akce dvojice hostujících hráčů. Proti Armiově pokusu zasáhl Luongo a počkal na přerušení hry.
02:32
Hutchinson se opět zapotil, když na něj zpoza brány zaútočil Wilson, ale Hutchinson si pokryl levou tyč a puk vyrazil.
01:11
Florida v úvodních minutách tlačí, Kulikovovu střelu zblokoval Trouba.
00:24
Hned v úvodu ujel Bjugstad, bekhendovou střelou zkusil přehodit beton ležícího Hutchinsona, ale neuspěl.
00:01

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Petrovič, Campbell, Ekblad, Kulikov, Kampfer, Matheson – Huberdeau, Bjugstad, Smith – Jágr, Trocheck, Jokinen – Mackenzie, Rau, Shaw – Thornton, McKegg, Wilson

Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Byfuglien, Enstrom, Trouba, Myers, Postma, Chiarot – Armia, Scheifele, Ladd – Wheeler, Perreault, Ehlers – Stafford, Burmistrov, Lowry – Thornburn, Copp, Peluso

Rozhodčí: Dwyer, St. Pierre – Howden, Bolland.
Československá stopa v utkání

Jaromír Jágr (FLA) – 55 zápasů, 41 bodů (18+23)
Ondřej Pavelec – (WPG) – 18 zápasů, 2,76 gólů/zápas, 90,46%
Vzájemné zápasy

Souboje dnešních soupeřů přinášejí brankové hody. V posledních pěti zápasech padlo neuvěřitelných čtyřicet bodů! Poslední utkání se odehrálo v březnu loňského roku a Florida se radovala z výhry 4:2!
Florida Panthers

Naopak Florida prožívá sezónu snů! Panteři jsou aktuálně na druhém místě Východní konference za suverénním Washingtonem! Panteři mají na svém kontě osmdesát tři bodů, ale zespodu se na ně tlačí Rangers, kteří už na Floridu ztrácejí jediný bod. Jágrův tým hraje dnes pátý domácí zápas v řadě. Před svými fanoušky se mu však aktuálně nedaří, jelikož ze čtyř zápasů vyhrál pouze jednou! V minulém utkání podlehla Florida 2:1 po samostatných nájezdech San Jose!

Poslední tři zápasy

Florida – San Jose 1:2 po samostatných nájezdech
Florida – Pittsburgh 2:1 po samostatných nájezdech
Florida – Nashville 0:5

Nejproduktivnější hráči

Jaromír Jágr – 55 zápasů, 41 bodů (18+23)
Jonathan Huberdeau – 58 zápasů, 40 bodů (11+29)
Jussi Jokinen – 58 zápasů, 37 bodů (11+26)
Winnipeg Jets

Winnipeg prožívá hodně bídnou sezónu. Tryskáči jsou aktuálně až na předposlední pozici Západní konference a na osmé Colorado ztrácejí už deset bodů! Jets jsou aktuálně na venkovním tripu, který jim zatím příliš nevychází. Jedinou výhru si připsali na ledě Edmontonu. V posledním zápase sehrál Winnipeg krásný duel s Tampou Bay, ale nakonec prohrál 6:5 na nájezdy Jediným pozitivem pro Jets je, že se po dlouhém zranění vrátil Ondřej Pavelec!

Tampa Bay – Winnipeg 6:5 po samostatným nájezdech
Carolina – Winnipeg 2:1
Edmonton – Winnipeg 1:2 po samostatných nájezdech

Blake Wheeler – 57 zápasů, 54 bodů (16+38)
Bryan Little – 57 zápasů, 42 bodů (17+25)
Dustin Byfuglien – 57 zápasů, 35 bodů (15+20)
Dobré ráno všem příznivcům nejlepšího ledního hokeje na planetě! Kanadskoamerická NHL nabízí v noci ze soboty na neděli další várku zápasů. Jedním z nich bude i souboj mezi Jágrovou Floridou Panthers a Winnipegem Jets! Textovým přenosem Vás od jedné hodiny provede Tomáš Kubečka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.