Dimitrij Jaškin (STL) 0+0, 3 střely, čas na ledě 14:20
Jiří Sekáč (ANA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 14:16
Střely na bránu: 34 – 23
Trestné minuty: 15 – 17
Bodyčeky: 23 – 25
Vyhraná vhazování: 38 – 26
Celý zápas hráli o trochu lépe favorizovaní domácí, kteří si připisují proti Anaheimu další 3 body do tabulky.
59:43
Anaheim mají na závěr ještě tlak, ale k ničemu to nevede.
56:49
Jori Lehterä vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
54:58
Domácí mají teď na hřišti převahu, Anaheim nepouštějí vůbec k ničemu.
53:43
Backes prověřil Andersena z mezikruží, ten je však svým zákrokem nekompromisní.
52:56
Parayko je při chuti, teď to zkoušel na Andersena znovu od modré, ale puk mu namířil přímo do lapačky.
50:31
St. Louis právě vstřelilo branku!
COLTON PARAYKO trefil od modré mantinel za brankou, od něj se odrazil puk k Andersonovi, který si puk nešťastně srazil bruslí do branky. Asistence: Bez asistence.
50:16
Dimitrij Jaškin zkoušel obkroužit Andersonovu bránu a zasunout puk k tyči, ale na tuto variantu zakončení byl Anderson připraven.
49:51
Ducks v plném počtu.
48:27
Blues zamkli hosty v obranném pásmu.
47:51
Cogliano vyloučen na dvě minuty za hákování.
47:30
St. Louise se dostávají do nebezpečného zakončení, na Andersena posílají jednu střelu tvrdší, než tu druhou.
46:08
Hraje se sem a tam.
43:11
Další pěkná střela Tarasenka, ten dnes střílí z každé pozice.
41:47
Pořád se hraje poblíž Andersenovi svatyně.
40:04
St. Louis míří ihned po vhazování na bránu soupeře.
40:01
Statistiky:
Střely na branku: 19 – 19
Trestné minuty: 13 – 15
Bodyčeky: 17 – 18
Vyhraná vhazování: 30 – 17
Ve druhé periodě jsme viděli dva góly. Také bylo k vidění pár potyček, které hokeji na kráse nepřidaly. Do kabin se jde za nerozhodného stavu 1:1.
37:16
Bude se hrát ve čtyrech na obou stranách. Na dvě minuty za podražení si jde sednout Backes.
36:20
Perry vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení, Steve Ott dostal osobní trest do konce utkání.
36:20
Perry a Ott si za Allenovou brankou vyřizují účty pěstním soubojem.
36:00
Tarasenko zůstal ležet za Allenovou brankou, ale nakonec odchází po svých. Vypadá to, že odchází přímo do kabiny.
35:15
Andersen měl teď veliké štěstí, když střelu Fabbriho vyrazil jen tak tak.
31:24
Kesler je vyloučen na dvě minuty za hákování.
30:31
Hraje se v plném počtu.
28:31
Po potyčce za brankou Allena dostal Steve Ott 2 minuty za hrubost a na straně Aneheimu dostali trest za hrubost na dvě minuty Holzer a Maroon.
26:18
St. Louis vyrovnává. Po krásném pasu na Modrou, kde stál VLADIMIR TARASENKO ujížděli s Jorim Lehterou sami na gólmana. Vyměnili si puk, což Andersena rozhodilo, a tak již zmiňovaný Tarasenko zakončoval do odkryté klece. Asistence: Jori Lehtera s Steve Ott.
23:03
St. Louis terfují tyč Andersenovi branky.
22:33
Anaheim právě vstřelil branku!
Ducks využívají přesilovou hru. HAMPUS LINDHOLM dorážel napotřetí přes beton Allena. Asistence: Corey Perry a Kevin Bieksa.
22:01
Ducks se nemohou dostat do útoku.
20:49
Pietrangelo vyloučen na dvě minuty za držení.
20:06
Hned po buly je pískáno zakázané uvolnění. Bude se vhazovat po Andersenově levici.
20:01
Statistiky:
Střely na branku: 10 – 12
Trestné minuty: 2 – 2
Bodyčeky: 8 – 9
Vyhraná vhazování: 12 – 7
V první třetině jsme viděli vyrovnaný hokej. Hosté měli trochu více ze hry, ale šance, které si tvořili nedokázali proměnit.
20:00
18:04
Obrana domácích nechala před Allenem úplně samotného Cogliana, ten ovšem jen o kousek přestřelil.
17:46
St. Louis zrychluje tempo hry.
17:00
Hraje se ve středním pásmu, nikdo si puku neužije dlouho.
15:51
St. Louis ohrozili branku Andersena.
14:30
Žadný z týmů nemůže nic vymyslet.
13:29
Tvrdá střela od obránce Anaheimu šla na Allena.
10:24
Domácí se usadili před Andersenovou klecí.
08:48
Santorelli to zkoušel na Allena z nulového úhlu.
07:38
06:56
St. Louis v plném počtu.
05:38
Hraje se ve čtyrech na obou stranách. Kesler je vyloučen na dvě minuty.
05:22
Anaheim se ne a ne dostat do útočné třetiny.
04:56
Rattie vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.
04:32
Hraje se z jedné strany na druhou.
02:31
Ducks se tlačí do útočného pásma, ale St. Louis je obralo o puk na modré a vyrazilo před branku hostí.
01:06
Anaheim trefuje tyč Allenovi svatyně.
00:27
Hraje se za Andersenovou brankou.
00:01
Oba týmy už jsou na modrých čarách. Jako vždy si poslechneme hymnu.

St. Louis Blues: Allen (Elliot) – Bouwmeester, Pietrangelo, Gunnarsson, Parayko, Edmundson, Bortuzzo – Steen, Lehtera, Tarasenko, Jaškin, Backes, Brouwer, Fabbri, Gomez, Rattie, Ott, Brodziak, Reaves

Anaheim Ducks: Andersen (Khudobin) – Bieksa, Lindholm, Holzer, Fowler, Vatanen, Stoner – Perry, Kesler, Hagelin, Silfverberg, Horcoff, Cogliano, Stewart, Rakell, Sekáč, Santorelli, Wagner, Maroon.
Anaheim Ducks

Je to tak, kalifornský celek je ve velkých problémech. Neskóruje a tím pádem ani neboduje. Anaheim je na posledním místě Pacifické divize se ziskem pouhých čtyř bodů.v posledním utkání to už vypadalo velmi nadějně, tým vedl v Dallasu 0:3, jenže ani tento náskok nestačil a domácí v 59. minutě dokonali obrat na 4:3. Další příležitost na zlom mají dnes, jenže na ledě velice silného soupeře.
St. Louis Blues

Domácí jsou ve velice vyrovnané Centrální divizi na třetím místě tabulky se ziskem třinácti bodů. Naposledy se tým představil svým fanouškům a udělal jim radost, neboť zdolal Tampu Bay 2:0. Dnes je favoritem, Anaheim totiž nazažívá dobrý vstup do sezony...
Dobré ráno u NHL. Dne se společně podíváme na duel mezi dvěma týmy Západní konference, střetnou se St. Louis Blues a Anaheim Ducks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.