Michael Frolík (CGY) 0+1, 0 střel, čas na ledě 17:23
Jiří Hudler (CGY) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:38
Ondřej Pavelec (WPG) 60 minut, 19 zákroků, 1 gólů, 95,0%
2. Karri Ramo (CGY) 29 zák., 2 góly, 93,1%
3. Alexander Burmistrov (WPG) 0+0
Střely po třetí třetině

Calgary – 20 střel
Winnipeg – 30 střel
Tak a je za námi utkání mezi Winnipegem Jets a Calgary Flames. Utkání začali aktivněji domácí, ale do vedení šli již ve čtvrté minutě hosté, zásluhou Mikaela Backlunda. Winnipegu se podařilo srovnat až ve druhé třetině a to krátce před její polovinou, ve dvacáté deváté minutě poslal puk za Rama Bryan Little a začínalo se od znova. Třetí třetina nabídla velice pěkný hokej stylem "nahoru, dolů", divákovi se musela třetí třetina líbit. Dlouho to vypadalo, že si oba týmy zkusí prodloužení, ale minutu a půl před koncem třetí třetiny se s pukem protáhl po levé straně Dustin Byfuglien a jeho zakončení překvapilo úplně všechny v MTS Centru, stejně jako brankáře Calgary. Dvaapadesát sekund před koncem pečetil na 3:1 Blake Wheeler a Winnipeg si tak doma nechal oba dva body.
59:40
Flames to opět zkoušejí bez brankáře.
59:08
Winnipeg právě vstřelil branku!
BLAKE WHEELER posílá kotouč do opuštěné branky a pojišťuje tak vítězství Jets nad Flames! Bez asistence.
58:32
Hudler ztratil puk na útočné modré, ten si vzal DUSTIN BYFUGLIEN a po přechodu do útočného pásma obešel jednoho obránce a z velikého úhlu poslal puk na Rama a ten k překvapení všech na hřišti. Bez asistence.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty utkání, Winnipeg u puku.
57:29
Flames špatně rozehráli, ale hostující forvard měl k puku blíže, icing se nepíská.
57:17
Hra vysokou holí, bude se vhazovat po pravici Rama.
56:54
Flames se nedokážou dostat na útočnou polovinu hřiště.
56:11
Obránce Winnipegu dvakrát v krátkém časovém sledu zastavil vyhození podél hrazení v útočném pásmu.
55:37
Útočné snahy domácích zastavuje pozorná obrana Flames.
55:04
Winnipeg v klidu drží kotouč a nespěchá s rozehrávkou.
54:53
Pavelec opět přerušuje hru.
54:37
Trouba vyvezl kotouč z obranného pásma, ale útočné snahy Winnipegu kazí ofsajd.
54:05
Littlova špatná rozehrávka nabídla šanci jednomu z hostujících hráčů na poslání svého týmu do vedení, ale proti byl Ondřej Pavelec, který vyrážečkou zastavil kotouč v cestě do brány, následnou střelu od modré čáry přikrývá a přerušuje hru.
53:20
Zajimavé situace na obou stranách kluziště. Nejdříve neprošla přiihrávka na Giordana na jedné straně vzápětí nedokázal trefit jeden z domácích hráčů kotouč v situaci 2 na 1.
52:46
Pavelec vyrazil střelu od modré čáry.
52:24
Widemanova rozehrávka neprošla přes modrou čáru Winnipegu.
51:33
Nebezpečná situace u branky hostů, střelu od modré čáry někdo z hráčů tečoval a než stihnul Karri Ramo přikrýt kotouč, tak se do něj něj někdo z domácích stihnul opřít holí, což se nelíbí obráncům Calgary a strhla se menší potyčka.
51:07
Raymondovu střelu v situaci 2 na 1 vyrazil Pavelec levým betonem. Důležitý zákrok českého brankáře.
50:49
Přihrávka před bránu na volného hráče domácích nenašla adresáta.
50:17
Frolík se nedostal k odraženému kotouči, který by jinak mohl posílat do odkryté klece.
49:59
Jets kombinují v pásmu hostů.
49:07
Flames opět zahrozili v útočném pásmu, ale Pavelec nemusel zasahovat.
48:50
Myers posílal kotouč před branku na Petana, ale Ramo připraven.
48:43
Laddovu střelu chytá Ramo a přerušuje hru.
48:35
Prudkou přihrávku ze středního pásma nikdo nezachytil, icing Jets.
48:04
Ehlerovu střelu vyrazil Ramo ramenem do rohu hřiště.
47:29
Jets po zisku kotouče volí nahození do pásma, které sbírá hostující obrana.
47:26
Flames v útoku nic nevymysleli, a Jets zamířili okamžitě po zisku kotouče do útoku, ten zastavuje čárový sudí – ofsajd.
47:09
Hráči Jets nahodili do pásma a přišli tím o kotouč. Flames míří do útoku
46:09
Byfuglien se hnal sám na Rama, ale jeho zakončení jednou rukou skončilo na pravém betonu brankáře ve službách Calgary Flames!
45:51
Ofsajd domácího celku.
45:14
Domácí zavřeli hosty v pásmu, z čehož pramenila střela Trouby od modré čáry. Ramo vykopává betonem.
44:38
Flames se nepovedlo vybojovat puk poblíž branky Pavelce a Jets směřují do útoku.
43:45
Thuburn se hnal za pukem, kam ho hostují bek nepustil a hned vzápětí se nepodařilo Flames rozehrát – incing.
43:11
Pavelec pomáhá svým bekům s rozehrávkou.
42:34
Flames již samozřejmě v plném počtu, ale Jets stále aktivnější.
41:57
Ramo zastavil hokejkou puk směřující za jeho záda, právě finský brankář je klíčovým mužem Flames v posledních okamžicích!
41:41
Flames se osvobozují, poslední vteřinku z trestu Joorise ubíhají.
41:12
Jets zamkli Flames v pásmu.
40:03
Výborný zákrok Rama proti střele z bezprostřední blízkosti v podání Ladda.
40:02
Vhazování ve středovém kruhu vyhráli hráči Jets a zakládají útok.
40:01
Ve Winnipegu se zdá být vše připraveno. Třetí třetina co nevidět začne.
Střely po druhé třetině

Calgary – 15 střel
Winnipeg – 17 střel
Skončila nám druhá třetina tohoto utkání, ve třetině byli zazačátku aktivnější hosté, ale podobně jako v první třetině se otěže hry přenesli na druhý tým a Jets se dočkali zaslouženého vyrovnání, když v dvacáté deváté minutě překonal brankáře Rama, v brance Calgary, Bryan Little. Winnipeg mohl jít do vedení, ale to by musel proměňovat šance, zejméná v 36. minutě se mohli dostat hned dvakrát do vedení, ale Ramo v brance hostů byl proti. Uvidíme co přinese třetí třetina, do které si přenese svůj trest Josh Jooris.
40:00
39:50
Jets odstřelují branku Flames, ale nedaří se jim ji trefit.
39:01
Poslední minuta druhé třetiny právě začala.
38:54
Domácí uzamkli Flames v útočné třetině, ale sami se vyhnali ven nepřesným pasem.
38:26
Jets za vlastní bránou.
38:05
2+2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí dostává hostující Josh Jooris.
38:01
Bude se vylučovat a možná nezůstane jen u dvou minut.
37:40
Poněkud sporný ofsajd domácích.
37:32
Jets působí velice aktivně, blížící přestávka jim může jen uškodit, a naopak Flames se musí do šatny vyloženě těšit.
37:21
Kotouč mimo hřiště, Flames mohou vystřídat.
37:16
Inicg Flames.
37:03
Winnipeg teď uzamkl Flames v pásmu a ti jen stěží pletou nohama!
36:20
Další výborný zákrok Rama, když vyrazil lapačkou střelu z bezprostřední blízkosti.
35:35
Další obrovská šance Jets, dva hráči se sami řítili na Rama, ale nedokázali jej překonat!
35:09
Velká škoda pro Winnipeg, když jeden z útočníků domácích nedokázal trefit odkrytou branku!
34:39
Raymondova střela vypadla Pavelcovi z výstroje, ale ten puk vzápětí stihnul přikrýt. Vhazování po jeho pravé ruce.
34:11
Flames se usadili v útočném pásmu a odstřelují branku Pavelce, ale poněkud nepřesně.
33:41
Stajak prohrál vhazování a střela od modré čáry musela vystrašit Hillera.
33:36
Burmistrovova střela sražena mimo hřiště.
33:11
Troubova nabídka před branku nenašla adresáta, ale Jets stále na puku v útočném pásmu.
32:35
32:27
Flames se osvobozují a tohle vyloučení přežijí bez inkasované branky.
31:44
Jets se usadili v pásmu a nechybělo mnoho aby se dostali do vedení! Ramo, ale zabránil puku v cestě do brány.
31:15
A znovu musí Jets začít od vlastní brány.
30:56
Flames se suverénně osvobozují.
30:35
Dvě minuty za podražení Blake Wheelera odsedí Josh Jooris.
30:35
Bude se vylučovat.
30:14
Icing Flames.
29:58
Russell zablokoval střelu z mezikruží mimo hřiště.
29:41
Flames zamkli svého soupeře v útočném pásmu, ale díky odolnému Pavelcovi se skóre nemění.
28:12
A zřejmě je! vystřelil z pravého kruhu a před brankou stojící BRYAN LITTLE jej pravděpodobně nohou tečoval za záda brankáře Calgary! 1:1. Asistece: Blake Wheeler, Andrew ladd
27:52
Jets místo složitého přechodu do pásma volí jednoduché nahození a následovné vybojování kotouče, uvidíme zda-li je to to správné řešení na obranu Flames.
27:45
Tvrdou střelu od modré čáry zastavuje Ondřej Pavelec, kterému ztěžoval výrazně práci před brankou operující Jiří Hudler.
27:22
Jets vyhazují jen do středního pásma a odjíždí střídat.
26:46
Flames se opět ženou do útoku, a drží domácí v jejich pásmu.
26:34
Nebezpečnou střelu z levého kruhu likviduje lapačka Karri Rama a přerušuje hru.
25:53
Nebezpečná střela od modré čáry jen těsně minula branku Pavelce, velké štěstí pro Winnipeg a českého brankáře.
25:10
Výbornou práci teď odvedl jeden z domácích obránců, když se vrátil a zastavil protiútok Flames.
24:49
Jets na chvilku zavřeli Flames v pásmu, ale těm se podařilo osvobodit.
24:14
Přihrávka z rohu kluziště v podání Calgary byla sražena za bránu.
24:00
Russell výborně zastavil přihrávku v situaci 2 na 1, vzápětí Ramo přikrývá kotouč.
23:32
Jets sice zachytili vyhození z obranného pásma, ale o oktouč velice rychle přišli.
23:20
Zakázané uvolnění hostujího celku.
22:44
Domácí v plném počtu. Calgary se přesilovka vůbec nepodařila.
22:30
Střela Giordana trefila pravou tyčku branky Ondřeje Pavelce.
21:35
A opět vyhazují, Calgary se přesilovka nedaří.
21:01
Jets vyhazují
20:44
Jacob Trouba si nepočínal zrovna chytře, když přímo před zraky hlavního sudího viditelně krosčekoval svého soupeře, a tak si za svůj prohřešek odsedí dvě minuty.
20:38
Calgary si zahraje přesilovku prozatím má výhodu.
20:03
Kotouč na vhazování sice vybojovali hráči Jets, ale nahozením do pásma o kotouč přicházejí.
20:01
V MTS Centre se je jež vše připraveno, co nevidět začneme!
Střely na branku v 1. třetině

Calgary – 11 střel
Winnipeg – 8 střel
Máme za sebou první třetinu vyrovnaného utkání mezi celky Winnipeg Jets – Calgary Flames. Z prvu byl aktivnější domácí celem, ale jak šel čas, tak přebral iniciativu hostující tým a šel zásluhou Backlunda do vedení již ve čtvrté minutě. Domácí může mrzet doslova promarněná přesilová hra, když většinu z ní strávili za vlastní branku.
20:00
19:54
Winnipeg již v klidu dohrává za vlastní bránou.
19:39
Calgary získalo kotouč a nahazuje jej do útočného pásma.
19:13
Myers se ihned po vhazování hnal s kotoučem kolem mantinelu, ale byl odzbrojen.
19:06
Ramo na druhé straně přikrývá kotouč.
18:42
Calgary teď několika po sobě jdoucími střelami ohrozilo Pavelce, ale obrana se osvobozuje.
18:09
Eglers se hnal do šance, ale byl čistě odstaven od kotouče.
17:30
Ačkoli se domácí zlobí, tak čárový rozhodčí píská ofsajd. Nutno říci, že oprávněně.
17:09
Winnipeg získal kotouč v obranném pásmu a dokázal se dostat až do útočného pásma, kde zakončoval Tyler Myers, bohužel pro domácí trefil pouze dobře chytajícího Rama.
16:40
Hostující obrana vybojovala kotouč v obranném pásmu a rozehrává.
16:20
Calgary se dostalo do útočného pásma, kde sice ztratilo kotouč, ale aktivním napadáním jej dokázalo získat zpět a donutit Pavelce k zákroku.
15:28
Druhá útočná formace domácích zatápí pod kotlem a drží Calgary v pásmu.
14:42
Hosté nevyhodili, ale střela od modré čáry v podání jednoho z domácích beků minula branku o dobré dva metry.
14:12
Rozhodčí nakonec rozhodli, že vyhození jednoho z obránců tečoval Scheifele a vykazují hru do středního pásma.
14:12
Jeden z hostujících hráčů vyhodil kotouč mimo hřiště z obranného pásma, rozhodčí se radí, zda-li budou vylučovat.
13:30
Burmistrov nasbíral potřebné vteřinky v útočném pásmu.Domácí v plném počtu.