Radek Faksa (DAL) – 0+0, -1, 3 střely, čas na ledě 15:26

1. Patrik Laine (WPG) – 2+0, 0, 7 střel, čas na ledě 17:48
2. Tyler Myers (WPG) – 1+0, 0, 2 střely, čas na ledě 26:03

Hity: 17:13
Vhazování: 33:33
Vyloučení: 6:7
Využití: 2:1
Malou jiskru naděje vykřesal na začátku třetiny Seguin, jenž se trefil v přesilové hře. Jenže Jets následně hráli hned dvojnásobnou přesilovku, ve které se po druhé v utkání prosadil Laine, jenž tak svou brankou stanovil i konečné skóre, když Winnipeg tedy porazil Dallas 4:1.
59:20
Armia poslal obloučkem puk do středního pásma.
58:59
Jets jen poslali puk do středního pásma, kde si ho přebral Hamhuis.
58:38
Jets vytlačili svého soupeře do středního pásma.
58:04
Winnipegu se následně podařilo vyhodit puk.
57:49
Hamhuis vystřelil od modré čáry a jeho střelu blokuje bránící Byfuglien.
57:10
Winnipegu se daří dostat puk ze svého obranného pásma.
56:43
Seguin dostal nabito a jeho dělovku Helleybuck vykryl mimo svou klec.
56:21
Tobias Enström (WPG) však nedovoleně bránil Seguina, a dostává tak dvě minuty.
55:46
Domácí zavezli kotouč do útočné třetiny, kde jej všemi silami drží za bránou Dallasu.
55:07
Cracknell dostal puk do útočného pásma Dallasu, kde však o něj hosté svádějí boj u mantinelu.
54:33
Oduya vystřelil od modré čáry, avšak jeho střela se až k domácímu brankáři nedostala.
54:16
Connor dostal kotouč až do obranného pásma Dallasu, a ukrajuje tak čas.
53:45
Dallasu skončila jeho přesilová hra, a do brány se tak rychle vrací Niemi.
53:22
Střelu Shorea vyrazil Helleybuck za svou bránu.
52:57
Hamhuisovu střelu Helleybuck vyrazil před sebe, kde se k dorážce dostal Shore, jenž však nedokázal překonat domácího brankáře.
52:35
Domácí vytlačili Dalals do středního pásma.
52:12
Dallas to zkouší v šesti!
52:08
Hostující hokejisté tečovali puk na střídačku Winnipegu, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
51:55
Winnipegu se nyní podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.
51:40
Střela Klingberga končí někde ve výstroji bránícího Enströma.
51:27
Nikolaj Ehlers (WPG) nyní hodně nešťastně podrazil jednoho z obránců Dallasu, a dostává tak dvě minuty.
50:55
Stuart střílel od modré čáry, avšak jeho pokus jen proletěl kolem brány Dallasu.
50:17
Winnipeg právě vstřelil branku!
Jets využívají přesilovou hru! Wheeler nahrál puk PATRIKU LAINEMU, jenž vystřelil přesně k bližší tyči, od které se touš odrazil do brány Dallasu. Asistence: Blake Wheeler, Mathieu Perreault.
49:53
Nyní to vzal na sebe Laine a jeho pokus končí ve výstroji Niemiho.
49:44
Hned dvakrát nyní střílel Byfuglien, avšak obě jeho střely letěly mimo bránu Dallasu.
49:26
Jets zatím kombinují ve svém útočném pásmu.
49:11
Jordie Benn (DAL) posílá Dallas do tří, protože z obranného pásma vyhodil puk do ochranné sítě, takže dostává dvě minuty za zdržování hry.
48:56
Roussel vyvezl puk do středního pásma, odkud jej poslal směrem na Helleybucka.
48:32
Lindell obral o puk Laineho a hostující obránce následně poslal puk přes celé kluziště.
48:23
Gemel Smith (DAL) putuje na trestnou lavici, protože dostává dvě minuty za podražení.
47:52
Střela Jordieho Benna od modré čáry proletěla kolem domácí klece.
47:29
Klingberg poslal dlouhý pas do útoku, kde jeho pas jen tečoval Cracknell.
46:59
Winnipeg se znova drží ve svém útočném pásmu, a nepouští tak Dallas ke svému brankáři.
46:20
Stuart vystřelil z levé strany útočného pásma a puk zřejmě prošel Niemimu mezi betony, avšak jistou branku zachránil pozorný Lindell, který nahrnul kotouč pod svého brankáře.
45:50
Myers pálil od modré čáry, avšak jeho dělovka letěla hodně mimo bránu Dallasu.
45:14
Enström schválně vystřelil mimo bránu Dallasu, aby se puk odrazil před ní, jenže tento úmysl mu příliš nevyšel.
44:49
Connor vletěl do útočného pásma, kde podržel puk a následně vystřelilt, a Niemi si tak připsal první zákrok ve třetí třetině.
44:28
Chiarot jen poslal puk po mantinelu do středního pásma, kde si ho ihned přebírá Klingberg.
43:45
Jenže jejich následná útočná snaha končí už na útočné modré, kde se Stars dostali do ofsajdu.
43:32
Enström poslal puk do obranného pásma Dallasu, ale hosté si zde kotouč bez větších potíží přebrali.
42:50
Jets následně jen poslali puk na zakázané uvolnění.
42:36
Dowling zkusil vystřelit z levého křídla a Hellybuck jeho pokus vyrazil před sebe, kde naštěstí pro domácí tým nebyl ani jeden z hráčů v bílém.
42:03
Roussel nahrál zpoza brány Faksovi, který před bránou Jets jen plácl do puku a Helleybuck měl co dělat, aby touš udržel ve své výstroji.
41:40
Do zakončení se nyní dostal Cracknell, jehož střela končí v lapačce Helleybucka.
41:26
Domácí však menší tlak Stars přežili bez jediné střely hostů, a tak se do útoku pouštějí Jets.
41:01
První formace Dallasu drží puk v útočné třetině a uvidíme co zde vymyslí.
40:40
U mantinelu se střetli Byfuglien a Roussel a z tohoto souboje odešel špatně domácí bek, který je odvážen na střídačku za pomoci svých spoluhráčů.
40:33
Dallas právě vstřelil branku!
Stars využívají přesilovou hru! Klingberg nahrál puk na pravou stranu TYLERU SEGUINOVI, jenž napřáhl a jeho dělovka skončila přesně v bližší šibenici domácí klece. Asistence: Johns Klingberg, Jordie Benn.
40:10
Winnipegu se podařilo dostat puk do středního pásma.
40:01
Statistiky po druhé třetině:

Střely na bránu: 30:25
Zblokované střely: 10:9
Hity: 14:7
Vhazování: 24:23
Winnipegu se ve druhé třetině podařilo využít přesilovou hru, ve které navýšil vedení domácího týmu Laine. Jets byli i ve druhé třetině lepším celkem, a tak je jejich vedení zcela zasloužené.
40:00
39:51
Jordie Benn poslal puk směrem na bránu Winnipegu, kde však kotouč jen trefil boční brankovou konstrukci.
39:17
Seguinovu střelu Helleybuck vyrazil a domácí následně poslali puk do středního pásma.
39:06
Mathieu Perreault (WPG) trefil Lindella holí do obličeje, takže si dvě minuty posedí na trestné lavici.
38:26
Dowling se snažil procpat puk před bránu Winnipegu, jenže jeho pokus zneškodnil už bránící Stuart.
37:56
První formace Winnipegu udělala Dallasu velké problémy, které nakonec končí pod lapačkou hostujícího brankáře.
37:28
Na druhé straně se do zakončení dostal Scheifele, jehož pokus Niemi vyrazil mimo svou klec.
37:01
Seguin dostal pas mezi kruhy a jeho pohotová střela jen proletěla kolem brány domácích.
36:50
Chiarot poslal ze středního pásma puk až do hlediště, takže se bude vhazovat ve středovém kruhu.
36:26
Navíc následně Stars poslali puk na zakázané uvolnění, takže se bude vhazovat před bránou Dallasu.
36:12
Dallas byl na chvíli ve své útočné třetině, ale hosté se z ní následně i sami vyhnali nepřesnou přihrávkou.
35:27
Connor jel z levé strany na Niemiho, jenž jeho střelu vyrazil přesně na Ehlerse, který však nedokázal následně trefit prázdnou bránu Dallasu.
35:12
Armia vyslal svou střelu z pravé strany, avšak jeho pokus končí pod betony Niemiho.
34:52
Cracknellova střela byla přizvednuta až do ochranné sítě Winnipegu, a tak je hostujícím odpískán icing.
34:30
Stars jen nahodili puk do útočného pásma, a hostující hokejisté tak odcházejí střídat.
34:06
Domácí se dostali do svého útočného pásma, kde však zatím hráči Winnipegu drží puk kolem mantinelů.
33:26
Ritchie vystihl rozehrávku domácích a následně ihned poslal puk za bránu Helleybucka.
32:47
Faksa nahrál na střed pásma Eavesovi, jenž ihned vystřelil, ale jeho střela letěla přímo do středu brány.
32:34
Roussel střílel z pravé strany a Helleybuck jeho pokus vyrazil za svou klec.
32:13
Puk je opět mimo obranné pásmo Dallasu, a vypadá to tak, že Dallas své další oslabení zvládne.
31:46
Hamhuis zastavil Laineho a následně vyhazuje puk přes celé kluziště.
31:29
Jamie Benn vyvezl puk až do útočného pásma, kde jej odevzdal domácím.
31:04
Winnipeg se sám vytlačuje z útočné třetiny, a tak jí musejí domácí hokejisté vyklidit.
30:39
Dallas vyhrál následné vhazování a Jordie Benn poslal puk přes celé kluziště.
30:27
Johny Oduya (DAL) oslabuje svůj tým, když dostává dvě minuty za nesportovní chování.
30:18
Oduya zachytil rozehrávku domácích a ihned poslal kotouč do obranné třetiny Winnipegu.
29:45
Ritchie se dostal do zakončení z pravého kruhu, ale jeho pokus letěl přímo do středu brány.
29:19
Nemeth jen poslal puk přes celé kluziště, takže je hostům odpískáno zakázané uvolnění.
28:46
Hosté nahodili puk směrem na domácí klec a Helleybuck jejich zakončení dokázal vyrazit svým betonem.
28:31
Střela Korpikoského je sražena mimo hrací plochu, takže se bude vhazovat před Helleybuckem.
28:19
Tentokrát to zkoušel od modré Myers a Niemi jeho pokus chytá svou lapačkou, a přerušuje tak hru.
28:00
Enström dostal nabito na modrou čáru a jeho dělovku dokázal Niemi vyrazit před svou klec.
27:21
Nemeth dostal parádní pas mezi kruhy, kde ihned vystřelil, avšak jeho pokus letěl přesně do lapačky Helleybucka!
26:50
Následuje komerční přestávka.
26:50
Winnipeg nahodil puk směrem na Niemiho, který raději ukryl puk před dojíždějícím Perreaultem.
26:27
Jets se podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.
26:05
Na Helleybucka nyní letěla hodně neškodná střela, kterou domácí brankář poslal za svou klec.
25:36
Nyní už se Winnipegu daří vyhodit kotouč přes celé kluziště.
25:12
Seguin vystřelil z levé strany, avšak Helleybuck jeho střelu kryje.
24:42
Dallas si zahraje přesilovku, když je Mathieu Perreault (WPG) vyloučen na dvě minuty za sekání.
24:35
Jets bleskově využívají přesilovou hru! Byfuglien jen přihrál puk PATRIKU LAINEMU, jehož střela zápěstím zapadla přesně k vzdálenější šibenici hostující klece. Asistence: Dustin Byfuglien, Mark Scheifele.
24:22
John Klingberg (DAL) nyní musel zatáhnout za záchranou brzdu a hákovat Taneva, za což vyfasofal dvě minuty.
23:47
Dallas následně poslal puk přes celé kluziště, takže je hostům odpískáno zakázané uvolnění.
23:22
Domácí šli následně ve třech na jednoho a Armia celou akci řešil svou střelou, kterou orazítkoval pravou tyč hostující klece!
22:58
První formace Dallasu se nyní snaží zatápět Winnipegu, jenže hosté se nemohou protlačit do zakončení.
22:35
Winnipeg se na útočné modré dostal do ofsajdu, takže je domácím odpískán ofsajd.
22:25
Stars přežili své další oslabení a nyní už se hosté opět mohou pustit do útoku.
22:11
Myersova přihrávka je sražena až do hlediště, takže se bude vhazovat před bránou Niemiho.
21:55
Puk je znova v obranném pásmu Winnipegu, odkud musejí domácí začít se svým dalším útokem.
21:35
Další vyhození hostujících hokejistů.
21:13
Jamiemu Bennovi se podařilo dostat puk z obranného pásma Dallasu.
20:55
Scheifele střílel z levého kruhu a Niemi jeho pokus chytá svou lapačkou.
20:41
Byfuglienovu střelu dokázal Niemi vyrazit mimo svou bránu.
20:25
Justin Downling (DAL) trefil Perreaulta holí do obličeje, takže dostává dvě minuty.
20:01
Winnipeg se dostal do vedení hned po pár vteřinách, když od modré vystřelil Myers a jeho pokus skončil až za zády Niemiho. Domácí následně mohli přidat další branku v přesilové hře, jenže v té Niemi předvedl několik dobrých zákroků. Jets se však druhé branky přeci jen dočkali, když v přečíslení dvou na jednoho přihrál Ehlers Connorovi, jenž vstřelil svůj první gól v NHL.

19:51
Ehlers se dostal do zakončení ze středu útočného pásma a jeho střela jen proletěla těsně kolem brány Dallasu.
19:33
O puk se nyní bojuje u modré čáry, kde je na sobě hned několik hráčů obou mužstev.
19:07
Navíc je nyní domácím odpískáno postavení mimo hru, takže se bude vhazovat ve středním pásmu.
18:48
Winnipegu se nedaří dostat do svého útočného pásma, když jsou domácí vytlačení až do obranné třetiny.
18:19
Další vyhození Dallasu letí až za bránu Helleybucka.
18:06
Dallasu se podařilo dostat puk alespoň do středního pásma.
17:44
Brett Ritchie (DAL) však přesekl hokejku jednoho z domácích, a dostává tak dvě minuty.
17:29
Armia získal puk v útočné třetině a následně se snažil přihrát před bránu Dallasu, ale puk jen projel kolem hráčů.
17:02
Ihned po vhazování se do zakončení dostal Armia, jehož střelu Niemi udržel někdy pod svým betonem.
16:55
A tak nakonec od modré vystřelil Stuart, jehož pokus kryje Niemi svou lapačkou. Následuje komerční přestávka.
16:52
Domácí ujížděli do dalšího nebezpečného protiútoku, avšak Scheifele se už nedokázal protlačit do zakončení.
16:12
Domácí se následně dostali do protiútoku dvou na jednoho, kde nakonec Ehlers nahrál KYLEU CONNOROVI, jenž pověsil touš do horních pater hostjící klece. Asistence: Nikolaj Ehlers.
16:02
Hamhuis se dostal do zakončení z levé strany a jeho pokus parádně vykryl Helleybuck.
15:51
Byfuglien poslal puk přes celé kluziště, takže je domácím odpískáno zakázané uvolnění.
15:18
Thoburn to zkoušel z hodně velkého úhlu a Niemi jeho pokus jen vyrazil za svou klec.
14:45
Klingberg vystřelil od modré čáry a Helleybuck jen vyrazil touš před sebe, kde byl Korpikoski, jenže tomu se už z bezprostřední blízkosti nepodařilo překonat domácího brankáře.
14:13
Seguin jen poslal puk obloukem z obranného pásma, aby hokejisté Dallasu mohli odjet vystřídat.
13:45
Morissey zkusil své štěstí od modré čáry, avšak jeho pokus likviduje už nějaký z obránců Dallasu.
13:07
Shore objel bránu domácích a následně i vystřelil, jenže trefil hned prvního bránícího hráče Winnipegu.
12:32
Perreault poslal puk na Niemiho, který ho ihned předal svým spoluhráčům, a Dallas se tak vydává do útoku.
11:54
Armia se dostal do zakončení z otočky, avšak jeho střelu hosté zblokovali za svou klec.
11:37
Winnipeg jen nahodil puk na Niemiho, který jej raději ukryl ve své lapačce.
11:13
Tak Dallas snad přežil vlastní smrt, když se Faksa vrací zpět do hry .
10:43
Byfuglien nahrál před bránu Dallasu Lowrymu, který však nedokázal usměrnit puk mezi tři tyče.
10:11
Přesilovka domácích je o poznání nebezpečnější, než ta Dallasu, když na bránu Niemiho letí jedna střela za druhou.
09:53
Střelu Byfugliena vyrazil Niemi svým betonem.
09:22
Jets jsou již kompletní, a tak si Winnipeg zahraje svou první přesilovou hru v zápase.
09:05
Radek Faksa (DAL) však následně dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
08:54
Hamhuis poslal puk směrem na bránu Winnipegu, kde jej ještě tečoval Faksa, avšak jeho teč šla mimo bránu Jets.
08:28
Helleybuck musel znova zasahovat proti střele Seguina, když tentokrát jeho střelu vyrazil za svou klec.
08:12
Jordie Benn poslal puk na střídačku Winnipegu, takže se bude vhazovat ve středním pásmu.
08:01
Střela Klingberga končí hned na prvním hráči, který navíc následně poslal puk přes celé kluziště.
07:38
Seguin dostal nabito na levou stranu a Helleybuck jeho pokus vyrazil svým betonem.
07:18
Armia (WPG) přesekl Faksovi hůl, a tak dostává dvě minuty. Dallas bude hrát proti třem!
07:15
Dallas nepřešel správně přes útočnou modrou, a tak je hostujícím odpískáno zakázané uvolnění.
06:58
Winnipegu se velmi rychle podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.
06:34
Dallas bude hrát přesilovou hru, protože Brandon Tanev (WPG) trefil loktem Klingberga do obličeje, a dostává tak dvě minuty.
05:56
Stars jen nahodili puk do útočného pásma, jenže zde se k němu dostávají domácí hokejisté.
05:08
Roussel nahrával před bránu Winnipegu, kde čekal Seguin, ale toho si dokázal pohlídat Byfuglien.
04:54
Byfuglien se dostal ještě k jedné střele, kterou však už hostující brankář drží ve své výstroji.
04:18
Byfuglien dostal nabito na modré čáře a Niemi jeho pokus jen vyrazil před sebe, kde hostující obrana puk odklidila.
04:01
Scheifele se dostal do velmi zajímavého zakončení a jeho střela jen proletěla nad bránou Dallasu.
03:39
Dallas se nepodařila útočná rozehrávka, a tak se po odpískaném icingu bude vhazovat před Niemim.
03:18
Ritchie se po nahození Oduyi dostal do bekhendového zakončení, které však Helleybuck vyrazil za svou klec.
02:58
Winnipeg měl nyní problémy dostat se ze svého obranného pásma, když hokejisté Dallasu vysunuli svůj forčeking.
02:14
Tanev mohl jet sám na Niemiho, jenže si zpracoval puk vysokou holí, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
02:06
Jets je nahodili puk do útočného pásma, jenže to bylo ještě před středovou čárou, takže je domácím odpískáno zakázané uvolnění.
01:41
Eaves nahrával zpoza brány Faksovi, avšak jeho pas dokázala zastavit domácí obrana.
01:19
Ritchie to zkoušel z velkého úhlu, když Helleybuck jeho pokus vyrazil před sebe, kde nakonec puk pokryl svou lapačkou.
00:15
Jets se dostali do svého útočného pásma, kde nakonec od modré čáry vystřelil TYLER MYERS, jehož střela prošla až za záda Niemiho. Asistence:
00:01

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Byfuglien, Chiarot, Enström (C), Morrissey, Myers, Postma – Laine, Scheifele, Wheeler – Ehlers, Perreault, Connor – Matthias, Lowry, Armia – B. Tanev, Burmistrov, Thorburn.

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Nemeth, Klingberg, Hamhuis, Lindell, Oduya, Jordie Benn – Roussel, Seguin, Korpikoski – Jamie Benn (C), Faksa, Eaves – McKenzie, D. Shore, B. Ritchie – G. Smith, Dowling, Cracknell.

Rozhodčí: Nicholson, O´Rourke – Cherrey, Devorski.
Vzájemná utkání

Oba týmy se potkaly ve středu! Dallas na svém ledě vybojoval dva body za vítězství 3:2! Vítěznou branku vsítil v úvodu třetí třetiny Seguin!
Winnipeg Jets

Letci před sezónou obměnili post v brankovišti. Na farmu se poroučel Ondřej Pavelec, ale Winnipegu se nedaří ani na začátku nové sezóny! Letci zatím sehráli šest duelů, ve kterých získali jen čtyři body! Winnipeg navíc obdržel už dvaadvacet branek! Winnipeg navíc prohrál poslední dva zápasy!
Dallas Stars

Dallas v loňské sezóně patřil k celkům, které hrály pohledný hokej a dostal se až do semifinále Západní konference! Vstup do letošního ročníků je v podání Stars taktéž solidní! Dallas v šesti zápasech vybojoval sedm bodů a patří mu sedmá pozice Západní konference! Hvězdy zatím vsítily sedmnáct branek! V posledním zápase doma hostil Dallas právě Winnipeg a Stars zvítězili 3:2!
Dobré ráno všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z kanadskoamerické NHL! Společně se dnes zaměříme na duel mezi Winnipegem Jets a Dallasem Stars! Úvodní vhazování padne dvě hodiny po půlnoci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.