NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Kings - 23. března 2018   02:00

Kings
04:28' Kopitar  (D. Brown) • 07:54' Muzzin  (Toffoli, N. Thompson) • 19:44' Kopitar  (D. Brown, Muzzin) • 20:47' Rieder  (Doughty, Quick) • 32:27' Kopitar  (N. Thompson, Martinez) • 43:28' Kopitar   • 49:31' Rieder  (J. Carter, Folin)
Colorado
Varlamov (33. J. Bernier) – Nemeth, E. Johnson, Zadorov, Barrie, Siemens, Girard – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Jost, Compher, Andrighetto – Nieto, Kameněv, Comeau – C. Wilson, Kerfoot, G. Bourque.
Kozari – L'Ecuyer – Rody, Cameron
Pepsi Center, Denver
17 071 diváků
Kings

Československá stopa v utkání:
Český ani slovenský hráč do zápasu nenaskočil.
Tři hvězdy utkání:
1. Anže Kopitar (LAK) 4+0
2. Tobias Rieder (LAK) 2+0
3. Drew Doughty (LAK) 0+1
Naprosto jednoznačně vyhrává tento zápas hostující celek, výraznou mírou k tomu přispěl Anže Kopitar, který poprvé ve své kariéře vstřelil v jednom zápase čtyři branky. Domácím nepomohla ani změna brankáře, Varlamova nahradil Jonathan Bernier.
59:39'
Jonathan Quick kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Mnoho času ze třetí třetiny už nezbývá.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta, Samuel Girard vedl akci domácích.
58:35'
Hostující celek, který byl od první do poslední minuty výrazně lepší, vyhraje tento duel poměrně snadno.
58:12'
Zakázané uvolnění se nepíská, obrana Kings musí hrát.
57:55'
Colin Wilson se k puku za brankou nedostal, obránce jej odstavil.
57:30'
Colorado se vrací do svého obranného pásma, odkud se pokouší rozehrát výraznější akci.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v zápase, domácí celek se dostal do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.
56:00'
Laviny se dostaly do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
55:40'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Domácí celek už rezignoval a smířil se s porážkou.
55:25'
I za takto rozhodnutého stavu má hostující celek převahu, hraje aktivněji a snaží se své vedení navýšit. Komerční přestávka.
53:40'
Avalanche mají problémy s rozehrávkou, nemohou se stabilněji dostat do útočného pásma.
53:14'
Vladislav Kameněv dostal hru do útočného pásma, ale výrazněji ohrozit branku nedokázal.
53:01'
Jonathan Bernier rozehrává od své branky, jeho spoluhráči střídají.
51:54'
Kings míří k pohodové výhře v tomto zápase.
51:27'
Mikko Rantanen zůstává po střelu před brankou Kings ležet na hrací ploše. Po chvilce se zvedá z hrací plochy.
51:10'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se zápas dohrává, ani jeden celek nechce chybovat.
49:31'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
V pohodě hrající hostující celek dává další branku. Tentokrát se po Carterově pasu dostal do zakončení zkušený TOBIAS RIEDER, který dokázal najít prostor v postoji brankáře Avalanche. Asistence: Jeff Carter a Christian Folin.
49:20'
Nikita Zadorov pálil od modré čáry, kotouč kryje brankář.
48:57'
Před brankou byl volný jeden z hráčů domácích, ale Patrik Nemeth nedokázal přesněji přihrát.
48:21'
Mikko Rantanen obkroužil branku a málem dokázal kotouč zasunout za tyčku. Komerční přestávka, puk kryje Jonathan Quick.
48:00'
Sedm branek viděli diváci v tomto zápase. Převahu mají hráči Kings.
47:40'
Blake Comeau nahazoval kotouč do útočného pásma, jeho projektil byl ale zblokovaný.
46:42'
Sven Andrighetto trefil jen rukavici brankáře. Vhazovat se bude před brankou Los Angeles.
46:30'
Tyson Jost v dobré pozici pálil nad branku.
45:56'
Nathan MacKinnon nedokázal kotouč zpracovat podle představ, kotouč končí za brankou domácích.
45:21'
Hosté vyhazují přes všechny čáry.
45:04'
Mikko Rantanen netrefil kotouč podle představ.
44:59'
Přesilovou hru budou hrát domácí hokejisté, kteří se mohou pokusit snížit.
44:59'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Nate Thompson – 2 min., vysoká hůl).
44:50'
Mnoho šancí momentálně k vidění není.
43:51'
Kings vedou 6:1 a všechno nasvědčuje tomu, že tento zápas snadno vyhrají. Domácí mají velké problémy s přechodem do útočné třetiny.
43:28'
Domácí celek chyboval na útočné modré, do brejku se dostal ANŽE KOPITAR, jehož pokus zapadl přesně pod horní tyčku. Čtvrtý gól tohoto hráče v zápase, první čtyřgólový zápas Kopitara v NHL.
42:36'
Nathan MacKinnon byl volný před brankou, kotouč se k němu ale nedostal, a tak se směr hry rychle otáčí.
42:06'
Colorado nedokázalo proměnit přesilovou hru, Kings míří za výhrou.
40:54'
Domácí se nemohou usadit v útočném pásmu, přesilovka se nedaří podle představ.
40:20'
Kings rychle vyhazují přes všechny čáry.
40:11'
Přesilovku hrají domácí.
40:01'
Dva góly padly ve druhé třetině. Tobias Rieder a Anže Kopitar stanovili výsledek na 5:1 pro Kings. Velkou šanci měl v úvodu třetiny Nathan MacKinnon, jenže trefil břevno a od té doby šel výkon Colorada dolů.
40:00'
39:53'
Už se pravděpodobně nic nestane.
39:43'
Sledujeme hru čtyři na čtyři.
39:34'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., držení).
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině, Jonathan Bernier si poradil se střelou od modré čáry.
38:40'
Jake Muzzin se nabízel pro přihrávku, ale pas na něho byl hodně nepřesný.
38:21'
Početní výhodu hraje hostující celek, který se zatím marně pokouší něco vymyslet.
38:10'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Patrik Nemeth – 2 min., hákování).
38:00'
Hraje se spíše ve středním pásmu, kde je hra přerušena pro přihrávku rukou.
37:40'
Po dlouhé době se Colorado dostalo do útočného pásma, ale vypálit na branku nedokázalo. Los Angeles bylo nuceno odehrát kotouč přes všechny čáry.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:50'
Drew Doughty se musel vrátil do svého obranného pásma, ale souboj o puk zvládl, a tak hrají hosté.
36:33'
Dustin Brown hledal v útočném pásmu před brankou spoluhráče, kotouč se k němu ale nedostal.
35:33'
Kings hrají hodně zodpovědně, nikam se neženou, vedou o čtyři branky. J. T. Compher pálil z kruhu, ale branku netrefil.
35:16'
Derek Forbort pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, nyní se píská zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Kings. Domácí defenziva si nyní může odpočinout.
34:48'
Domácí celek se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu, sledujeme rychlý hokej, spokojenější mohou být fanoušci Kings.
34:30'
Jonathan Bernier kryje kotouč, bude se vhazovat před jeho brankou.
34:02'
Avalanche to mají v tomto zápase těžké, navíc se nyní dostal do další šance Anže Kopitar. Tentokrát netrefil branku.
33:13'
Blake Comeau se pokoušel něco vymyslet před brankou soupeře, ale nedokázal se do výraznější šance.
32:58'
Bude se vhazovat před brankou Colorada, nejprve ale komerční přestávka.
32:27'
Střídání v týmu Colorado Avalanche: ze hřiště odchází Semjon Varlamov, přichází Jonathan Bernier.
32:27'
Slovinský ANŽE KOPITAR přijal přihrávku, krásně se uvolnil, udělal kličku a poslal kotouč pod horní tyčku. Krásná akce, díky které dokonal hattrick. Asistence: Nate Thompson a Alec Martinez.
32:14'
Drew Doughty pálil od modré čáry, ale minul branku.
31:46'
Sledujeme tvrdý hokej, ani jeden celek si nedá nic bez řádného boje. Mnoho velkých šancí ale k vidění není.
30:50'
Matt Nieto dobře vypálil, jeho pokus kryje brankář hostujícího celku.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Kings díky povedené první třetině vedou a mají blíže k výhře. Colorado se marně snaží vypracovat si stabilnější tlak.
29:30'
Jeden z hráčů Lavin byl před brankou volný, ale obrana Kings ho nenechala vypálit.
28:59'
Další přerušení hry, kotouč kryje Jonathan Quick po střele Johnsona. Vhazovat se bude v útočném pásmu Colorada.
28:18'
Colin Wilson dobře zakončoval, jeho projektil kryje brankář Jonathan Quick.
28:04'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou domácího celku.
27:11'
Režie multimediální kostky našla ve VIP prostorech Milana Hejduka, který sleduje tento zápas.
27:06'
Komerční přestávka.
26:38'
Colin Wilson byl před brankou volný, ale kotouč se k němu nedostal.
26:20'
Domácí hokejisté mají velké problémy s přechodem do útočného pásma.
26:00'
Šest minut hry je pryč ze druhé třetiny a hostující celek vede o tři branky.
25:24'
Tyson Jost byl volný před brankou, ale kotouč se k němu nedostal.
24:42'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, ale brankáři mnoho práce nemají.
23:50'
Jonathan Quick vykopl kotouč betonem, akce domácích hokejistů pokračuje dál.
23:24'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Kings. Colorado se snaží, ale má problémy s přesností zakončení.
23:13'
Los Angeles Kings se nyní dobré brání.
22:50'
Colorado kombinuje v útočném pásmu, ale vlastním chybou o něj přišlo.
22:21'
Dobře hrají přesilovou hru domácí, nastěhovali se do útočného pásma, ale do výraznější šance se propracovat nedokázali.
21:38'
Přesilovou hru hrají domácí hokejisté.
21:20'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kyle Clifford – 2 min., vysoká hůl).
20:47'
Nedáš dostaneš, do brejku se dostal TOBIAS RIEDER, který prostřelil brankáře Varlamova. Domácí jsou ve složité pozici. Asistence: Drew Doughty a Jonathan Quick.
20:22'
Nathan MacKinnon měl velkou šanci, jeho rána se odrazila od břevna zpět do hry. Nechybělo mnoho.
20:01'
Po první třetině vede Los Angeles 3:1, zatím poslední branku dával v přesilovce aktivně hrajíc Anže Kopitar, kterého si obrana Colorada nedokázal pokrýt.
20:00'
19:44'
Po krásní přesilovkové kombinaci se puk dostal do míst, kde byl zcela volný ANŽE KOPITAR, který neměl problém se zakončením do odkryté branky. Asistence: Dustin Brown a Jake Muzzin.
19:14'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nikita Zadorov – 2 min., hákování).
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:17'
Mnoho vyložených šancí momentálně k vidění není, sledujeme aktivní hru Kings.
18:12'
Carter vyhrál buly v obranném pásmu, a tak se směr hry otáčí.
18:12'
Před brankou Kings se strhla potyčka. Zdá se, že sudí vylučovat nebudou.
17:33'
Hraje se ve středním pásmu, puk má hostující Dustin Brown, který vystřelil a jeho projektil kryje Semjon Varlamov.
16:43'
Sledujeme rychlý hokej, více ze hry sice mají domácí hokejisté, ale prohrávají o jednu branku.
16:28'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu po komerční přestávce.
16:05'
Patrik Nemeth pálil od modré čáry, jeho projektil byl před brankou zblokovaný.
15:30'
Alec Martinez rozehrává od své branky, snaží se něco vymyslet.Obrana Lavin ale byla pozorná.
15:07'
Colorado zlepšilo hru a hosté mají velké problémy s bráněním.
14:42'
Mikko Rantanen se dostal před brankou do šance, jeho střelecký pokus velmi dobře dokázal vyrazit brankář.
14:03'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Colorada.
13:42'
Nathan MacKinnon vedl další útočnou akci svého celku, ale do zakončení se nedostal.
13:17'
Drew Doughty rozehrává od své branky. Následně se Kings o kotouč přišli.
12:54'
Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí. Ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
12:04'
Další ofsajd, tentokrát se provinil hostující celek. Vhazovat se tedy bude v neutrálním pásmu.
11:55'
Hra je přerušena pro postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
11:40'
Semjon Varlamov si dokázal poradit se zakončením, které vyslal jeden z hráčů Kings.
10:56'
Derek Forbort pálil od modré čáry, jeho projektil snadno kryje Semjon Varlamov. Komerční přestávka.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, hraje se rychlý hokej, diváci viděli již tři branky.
09:41'
Hraje se spíše ve středním pásmu.
09:17'
Colorado rozehrává od své branky, ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry.
08:41'
Kings mají více ze hry, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, následně Laviny rozehrály jen na icing.
07:54'
Domácí celek inkasuje branku rychle po vhazování. Od modré čáry se prosazuje povedenou střelou hostující JAKE MUZZIN. Asistence: Tyler Toffoli, Nate Thompson.
07:50'
07:46'
Semjon Varlamov přerušuje hru, ke střele z kruhu se dostal Tobias Rieder.
07:00'
Nathan MacKinnon si nedokázal vypracovat pozici, ze které by mohl výrazněji ohrozit branku.
06:24'
Tyler Toffoli se nedokázal propracovat do výraznější střelecké pozice, směr hry se rychle otáčí.
06:00'
Nikita Zadorov pálil od modré čáry hodně nepřesně, brankář Kings zasahovat nemusel.
05:33'
Zápas začal ve velkém tempu, oba celky se během prvních minut dokázaly prosadit, sledujeme rychlý hokej.
04:28'
Colorado špatně rozehrálo za svou brankou. Puk získal Brown, který rychle přihrával před branku, kde byl zcela volný ANŽE KOPITAR a jeho blafák měl gólovou tečku. Asistence: Dustin Brown.
03:52'
Avalanche pokračují v aktivní hře, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, tentokrát se ale Kings dokázali proměnit.
03:33'
Colorado právě vstřelilo branku!
Domácí celek se dostává díky aktivní hře před brankou do vedení. Gabriel Landeskog dostal hru před branku Kings, kde se nejlépe zorientoval MIKKO RANTANEN, který prostřelil brankáře soupeře. Asistence: Gabriel Landeskog a Nathan MacKinnon.
02:40'
Od modré čáry vypálil hostující celek, rána byla zblokovaná. Následně rozehrálo Los Angeles hodně nepřesně, píská se icing.
01:42'
Matt Nieto dostal hru do útočného pásma, následně se pokoušeli jeho spoluhráči o získává střelecké pozice, což se nepodařilo.
01:12'
Samuel Girard rozehrává od své branky, sledujeme aktivní hru domácího celku, Kings se musí bránit.
00:48'
Nathan MacKinnon se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil kryje brankář Jonathan Quick.
00:14'
Zápas začíná, na ledě jsou první formace.
00:01'

Colorado Avalanche: Varlamov (J. Bernier) – Nemeth, E. Johnson, Zadorov, Barrie, Siemens, Girard – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Jost, Compher, Andrighetto – Nieto, Kameněv, Comeau – C. Wilson, Kerfoot, G. Bourque.

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Forbort, Doughty, Martinez, Phaneuf, Muzzin, Folin – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Pearson, J. Carter, Rieder – N. Thompson, Kempe, Toffoli – Clifford, Amadio, T. Mitchell..
Colorado Avalanche odehrálo 73 zápasů s bilancí 336-7-8-25 a získalo 88 bodů. V tabulce Západní konference je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo čtyři. Poradilo si s Minnesotou Wild 5:1, St. Louins Blues 4:1, Detroitem Red Wings 5:1 a Chicagem Blackhawks 5:1. Nestačil na Nashville Predators 2:4.
Los Angeles Kings odehrálo 74 zápasů s bilancí 30-10-7-27 a získalo 87 bodů. V tabulce Západní konference je na osmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo dva. Poradilo si s Detroitem Red Wings 4:1, Minnesotu Wild 4:3 v prodloužení. Nestačil na Arizonu Coyotes 3:4 v prodloužení, New Jersey Devils 0:3 a Winnipeg Jets 1:2 v prodloužení.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Colorado Avalanche a Los Angeles Kings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.