NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Columbus : Detroit - 4. dubna 2018   01:00

Columbus
Columbus
06:16' Atkinson (S. Jones, Panarin) • 30:50' Atkinson (S. Jones, Panarin) • 49:22' Milano (Werenski, Bjorkstrand) • 57:44' Panarin (S. Jones, Bobrovskij) • 62:55' Dubois (R. Murray, Bjorkstrand)
5:4
(1:3, 1:1, 2:0 - 1:0)
Detroit
Detroit
03:50' Bertuzzi  (Zetterberg, Nyquist) • 11:12' Helm  (D. Larkin, Mantha) • 18:37' Bertuzzi  (Zetterberg, Kronwall) • 20:31' Nyquist  (Zetterberg, Abdelkader)
Columbus
Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, Cole, D. Savard, R. Murray, J. Johnson – Panarin, Dubois, Atkinson – Jenner, Wennberg, Vanek – Milano, Dubinsky, Bjorkstrand – Calvert, Letestu, Hännikäinen.
Dwyer,Charron – Amell, Miller
Nationwide Arena, Columbus
18,477 diváků
Detroit
Howard – Ericsson, Daley, DeKeyser, Jensen, Kronwall, Hicketts – Bertuzzi, Zetterberg, Nyquist – Helm, D. Larkin, Mantha – Abdelkader, Nielsen, Athanasiou – Svečnikov, Glendening, Frk.

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u dalších přenosů!
Tři hvězdy utkání
1. Artěmij Panarin (Columbus) – 1 + 2
2. Pierre-Luc Dubois (Columbus) – 1 + 0
3. Cam Atkinson (Columbus) – 2 + 0
A je tu konec! Detroit si v první třetině vypracoval dvoubrankový rozdíl,který mu vydržel až do posledního dějství. Ve 3. třetině se domácí vzchopili, vsítili 2 branky a vynutili si prodloužení. Jackets v prodloužení přečkali oslabení a 2 minuty před koncem si díky střele Duboise připisují výhru!
Střely po prodloužení: Domácí – 41, Hosté – 27.
62:55'
Columbus právě vstřelil branku!
Tak to je obrat jako hrom! Domácí si připisují bonusový bod, když parádní střelou ze středu hřiště prosadil PIERRE-LUC DUBOIS, který prostřelil Howarda na první tyč! Asistence: Ryan Murray, Oliver Bjorkstrand
62:10'
Cam Atkinson vypálil kousek za modrou, jeho pokus Sergej Bobrovskij zneškodnil.
61:50'
Detroit má kotouč, oba týmy hrají ve 4 hráčích.
61:40'
Matt Calvert to zkoušel z ostrého úhlu,ale netrefil branku.
61:10'
Domácí vyhazují kotouč a přečkají tak oslabení.
60:40'
Tyler Bertuzzi nedokázal dorazit kotouč do odkryté klece!
60:01'
Kotouč pro Detroit, který má výhodu přesilové hry.
60:01'
Začalo prodloužení.
V poslední třetině jsme viděli velký comeback domácích. Nejprve se v 50. minutě prosadil dorážkou Milano a 2 minuty před koncem se po krásném sólu prosadil Panarin. Domácí tak zvládli otočit nepříznivý stav a vynutit si prodloužení.
Střely po 3. třetině: Domácí – 39, Hosté – 24.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:58'
Kotouč přeskakuje modrou čáru a uvidíme prodloužení.
59:30'
Detroit kombinuje s pukem.
59:07'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Matt Calvert – 2 min., hákování).
59:07'
Sergej Bobrovskij předvedl skvělý zákrok lapačkou a zachránil domácí!
58:50'
Dylan Larkin mohl vrátit vedení hostům,ale netrefil kotouč před odkrytou klecí!
57:44'
A máme srovnáno! ARTĚMIJ PANARIN si vzal kotouč ve středím pásmu, nabral rychlost, prokličkoval se mezi obránci a vypálil, jeho pokus Howard vyrazil, ale domácí šikula se dostal k dorážce, kterou překonal Howarda! Asistence: Seth Jones, Sergej Bobrovskij
57:30'
Hosté odpalují kotouč.
57:23'
Domácí mají
56:50'
Obrovský tlak domácích přerušuje posunutá branka.
56:10'
Thomas Vanek sebral kotouč ve středním pásmu,ale nedaří se mu s kotoučem dostat do třetiny.
55:50'
Hraje se opravdu dlouho bez přerušení a čas pro domácí plyne velmi rychle.
55:10'
Justin Abdelkader vypálil od modré, Sergej Bobrovskij si připsal dobrý zákrok.
54:50'
Dylan Larkin vypálil od modré,ale Dubinsky jeho pokus obětavě zablokoval!
54:20'
Darren Helm se procpal s pukem před brankáře,ale jeho přízemní pokus nebyl příliš nebezpečný.
53:50'
Detroit začal napadat,ale Jackets rozehrávají s velkým klidem.
53:20'
David Savard napálil Bertuzziho a ten se těžce zvedá z ledu.
52:50'
Jack Johnson dobře vystihl rozehrávku a ukořistil kotouč pro Jackets.
52:10'
Hosté drží kotouč ve vlastním pásmu a nikam se neženou.
51:40'
Andreas Athanasiou si vyjel s pukem do středu hřiště,ale jeho pokus na druhou tyč Bobrovskij zneškodnil.
50:50'
Dylan Larkin dobře vystihl rozehrávku soupeře,ale pak mu kotouč utekl a touš mají znovu domácí.
50:30'
Skvělý zákrok Bobrovkého, když vyrazil dělovku od modré!
50:10'
Sergej Bobrovskij podržel kotouč po střele od modré a následuje komerční přestávka.
49:22'
Domácí snižují na rozdíl jediného gólu! Zach Werenski dostal parádní nahrávku do kruhu pro vhazování a vypálil, s jeho pokusem si Howard poradil, ale Werenski se dostal k puku znovu,když ho backhandem posunul na volného SONNYHO MILANA, který uklidil kotouč do prázdné branky. Asistence: Zach Werenski, Oliver Bjorkstrand
49:10'
Domácí se usadili ve třetině soupeře,ale zatím si nahrávají pouze kolem mantinelu.
48:40'
Mark Letestu se dostal k samostatnému zakončení, Howarda se pokusil překonat střelou na druhou tyč, ale Howard zasáhl betonem!
48:10'
Gustav Nyquist dvakrát naznačil střelu, nakonec chtěl nahrát spoluhráči na druhou tyč, ale Panarin hokejkou ztečoval kotouč.
47:30'
Henrik Zetterberg znovu hledal volného Bertuzziho,ale domácí Jones dobře přečetl hru a vypíchl kotouč.
46:40'
Thomas Vanek se snažil prokličkovat mezi obránci, ale Ericsson mu kotouč odpálil do rohu kluziště.
46:10'
Artěmij Panarin dostal skvělou křižnou nahrávku,ale jeho střela z jedničky nebyla přesná a minula branku.
45:50'
Zach Werenski se dostal s kotoučem až před Howarda, ale jeho pokus hostujícího brankáře nevyděsil.
45:10'
Artěmij Panarin hledal na druhé tyči volného spoluhráče, ale Howard dobře zasáhl hokejkou.
44:40'
Cam Atkinson vypálil ze středu hřiště, jeho pokus zblokoval protihráč a kotouč si nakonec našel Howard.
44:10'
Ian Cole neudržel kotouč na modré a rozhodčí píská offside.
43:40'
Boone Jenner prošel kličkou přes jednoho protihráče, ale na Jensena si nepřišel a Detroit tak získal kotouč.
43:10'
Henrik Zetterberg velmi dlouho čekal s nahrávkou až se rozhodl vypálit z úhlu na branku a zazvonil na tyčku!
42:40'
Nyní kotouč minul branku Howarda a máme tu zakázané uvolnění.
42:15'
Nepřesná rozehrávka Jackets, Howard kotouč rozehraje na spoluhráče.
41:40'
Domácí jsou aktivní ve forčekingu a není se čemu divit, čas jim nyní utíká velmi rychle.
41:10'
Henrik Zetterberg vypálil od modré, Sergej Bobrovskij podržel kotouč v lapačce.
40:30'
Darren Helm zavezl kotouč do třetiny, ale těsně za modrou špatně přihrál a přišel o něj.
40:01'
Úvodní buly pro hostující Detroit.
40:01'
A máme za sebou i druhou třetinu. V této třetině jsme viděli 2 branky. Detroit měl skvělý vstup do třetiny, když si vynutil přesilovou hru, kterou dokázal zásluhou Nyquista zužitkovat. Domácí byli jasně aktivnějším týmem,ale skórovat se jim podařilo až v 31. minutě, když se v přesilové hře prosadil Atkinson. Na ukazateli tak svítí skóre 2:4.
Střely po druhé třetině : Domácí – 31, Hosté – 12.
Třetí třetina začne přibližně v 03:07.
40:00'
39:40'
Detroit kombinuje s kotoučem ve třetině.
39:20'
Justin Abdelkader odzbrojil Werenskiho a kotouč je ve středním pásmu.
38:50'
Nepřesná rozehrávka hostů končí icingem.
38:20'
Jimmy Howard zachytil kotouč po střele od modré a uklidnil hru.
38:00'
Další tyčka u branky Howarda! To je třetí tyč v této třetině!
37:40'
Thomas Vanek nabral rychlost, ujel obráncům, ale zakončoval pouze na dlouhou hůl a s tímto pokusem si Howard poradil!
37:20'
Columbus je v zápase jednoznačně aktivnější, za vše mluví statistika střelby 25-12.
37:10'
Zach Werenski se vrátil z šatny a vypadá to, že bude pokračovat v zápase.
36:40'
Hosté zvýšili aktivitu při napadání a domácí mají problémy s rozehrávkou.
36:10'
Domácí se usadili ve třetině soupeře, ale zatím si nedokázali vytvořit větší šanci.
35:50'
Sergej Bobrovskij podržel nahození od modré a máme tu komerční přestávku.
35:30'
Zakázané uvolnění hostů, Columbus může pokračovat ve svém tlaku!
34:58'
Hosté s pořádnou porcí štěstí přežili oslabení a po delší době se dostali s pukem do třetiny.
34:20'
Neuvěřitelné! Oliver Bjorkstrand trefuje další tyč! Tentokrát to byla spojnice břevna a tyčky!
33:55'
Nepovedený přechod přes modrou a hosté znovu vyhazují.
33:30'
Alexander Wennberg střelou od modré napálil tyč!
33:10'
Jones vypálil od modré, Howard jeho pokus vyrazil pouze před sebe, ale odtud kotouč odpálil hostující hráč.
32:50'
Artěmij Panarin vypálil znovu, tentokrát Howard jeho pokus podržel a umožnil spoluhráčům střídaní.
32:30'
Artěmij Panarin vypálil od mantinelu, Howard zasáhl vyrážečkou.
32:20'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Danny DeKeyser – 2 min., podražení).
31:54'
Nepřesná rozehrávka domácích vede k zakázanému uvolnění.
31:20'
Domácí publikum se probudilo a mocně žene své hráče za dalším gólem.
30:50'
Detroit zkoušel Coache´s challenge, ale neúspěšně a připravil se o timeout.
30:50'
Domácí využívají i další přesilovou hru! Domácí vyhráli buly, kotouč se dostal k Jonesovi na modrou, ten ho posunul na volného CAMA ATKINSONA, který měl čas na střelu a prostřelil Howarda střelou na první tyč! Hostující brankář měl zacloněný výhled a neměl šanci zasáhnout. Asistence: Seth Jones, Artěmij Panarin
30:44'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Dylan Larkin – 2 min., sekání).
30:30'
Artěmij Panarin nyní našel skvělou nahrávkou rozejetého Duboise, ale ten nedokázal trefit odkrytou branku!
29:50'
Pro domácí mohlo být veseleji! Domácí se dostali do přečíslení 2 na 1, po křižné nahrávce střílel Panarin, ale jeho pokus zastavuje tyč!
29:30'
Zach Werenski je hodně otřesený,ale po chvíli opouští led bez pomoci lékaře. Snad bude domácí hráč v pořádku.
29:30'
Zach Werenski zůstává ležet na ledě, po tom co ho protihráč trefil kotoučem do hlavy.
29:10'
Mark Letestu má spoustu energie, nyní prosprintoval kolem obránce,ale jeho pokus backhandem neohrozil branku.
28:20'
Domácí přidali na aktivitě,ale hosté se nikam neženou a stále bez větších problémů rozehrávají.
27:50'
Henrik Zetterberg se snažil také prokličkovat mezi soupeři,ale ani on nebyl úspěšný a kotouč ztratil.
27:10'
Nick Jensen nyní špatně rozehrál a máme tu další zakázané uvolnění.
26:40'
Zach Werenski se pokusil prokličkovat mezi soupeři,ale Jensen si na něj počkal a odzbrojil ho.
26:10'
Mark Letestu napřáhl k dělovce, ale trefil pouze protihráče, tahle rána musela Helma hodně štípnout.
25:50'
Cam Atkinson nejprve před brankou promáchl kotouč a následně dostal pořádně naloženo.
25:20'
Brandon Dubinsky nahodil kotouč od modré, jeho pokus podržel Howard v lapačce.
24:50'
Jevgenij Svečnikov se dostal ke střele ze středu hřiště, ale jeho pokus zápěstím netrefil branku.
24:30'
Artěmij Panarin vypálil od mantinelu, Howard si připisuje další zákrok.
23:40'
Columbus se těžko dostává před pevnou obranu Detroitu, který brání vlastní modrou čáru.
23:10'
Nepřesná rozehrávka Bertuzziho a máme tu zakázané uvolnění.
22:40'
Detroit se usadil ve třetině soupeře a kombinuje s pukem podél mantinelu.
22:20'
Hosté se dostali do přečíslení 3 na 2, ale nahrávka Manthy minula spoluhráče.
21:56'
Mark Letestu nabral rychlost ve středním pásmu a měl spoustu času na střelu, nakonec zamířil na druhou tyč, ale jeho pokus zachytil Howard v lapačce!
21:30'
Domácí se poprvé v této třetině dostali do třetiny hostů,ale nahrávka na modrou nebyla přesná a kotouč mají hosté.
20:31'
Detroit právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovou hru a přidávají další gól! Krásně secvičená akce hostujícího týmu! Justin Abdelkader dostal kotouč k první tyči, poslal ho na střed na Henrika Zetterberga, který místo střely zvolil zadovku na druhou tyč, kam si sjel GUSTAV NYQUIST, který poslal kotouč do prázdné branky! Asistence: Henrik Zetterberg, Justin Abdelkader
20:19'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Pierre-Luc Dubois – 2 min., držení).
20:01'
Úvodní buly pro Detroit.
20:01'
Máme za sebou bláznivou první třetinu. Do zápasu vstoupili lépe domácí, kteří byli jednoznačně aktivnější a vytvořili si několik šancí. Paradoxně to byl, ale Detroit kdo skóroval první, když se dokázal prosadit Bertuzzi. O 3 minuty později odpověděl domácí tým trefou Atkinsona ve dvojité početní výhodě a skóre bylo srovnané. Ve 12. minutě vrátil vedení na stranu hostů Helm a minutu před koncem třetiny se prosadil po pěkné nahrávce Bertuzzi, který přidal druhý gól! Do šaten se jde tak za stavu 1:3.
Střely po první třetině: Domácí – 10, Hosté – 9.
Druhá třetina začne přibližně v 2:05.
20:00'
19:52'
Frans Nielsen ujel obraně domácích a svůj nájezd se pokusil zakončit střelou do vzdálené šibenice,ale Bobrovskij si dobře povyjel a zasáhl ramenem!
19:44'
19:10'
Domácí jsou poněkud zaskočeni obdrženým gólem a pouze odpalují kotouče.
18:37'
Beru zpět! Hostům se nakonec podařilo využít přesilovou hru! Henrik Zetterberg nabral rychlost ve středním pásmu, z dvou protihráčů si udělal tréninkové kužele a krásnou nahrávkou našel na druhé tyči rozjetého TYLERA BERTUZZIHO, který se štěstím dostal kotouč do branky! Asistence: Henrik Zetterberg, Niklas Kronwall
18:20'
Henrik Zetterberg se snažil prokličkovat mezi protihráči, ale Jones mu kotouč sebral a odpálil ho.
17:50'
Blue Jackets znovu vyhodili kotouč, zatím je to hodně nepovedená přesilová hra v podání Detroitu.
17:20'
Domácím se podařilo vystihnout nahrávku a vyhodit kotouč na druhý konec hřiště.
17:00'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Alex Broadhurst – 2 min., vysoká hůl).
16:05'
Hosté drží kotouč na svých hokejkách ve vlastním obranném pásmu a nikam se neženou.
15:50'
Domácí jsou nyní aktivnějším týmem,ale Howard si připsal několik důležitých zákroků.
15:10'
Sonny Milano vypálil od mantinelu, jeho pokus mířil na druhou tyč, Howard si připsal zákrok ramenem!
14:30'
Justin Abdelkader zavezl kotouč do třetiny, ale za brankou ho sebral Jones a založil protiútok.
13:40'
Hostující hráči už ztěžka bruslili,ale pak přišla nepřesná nahrávka domácích a Mantha vyhodil kotouč.
13:05'
Domácí zamkli Křídla ve třetině a obstřelují branku Howarda.
12:30'
Boone Jenner se až překvapivě jednoduše dostal s pukem do třetiny hostů, v situaci 2 na 1 hledal spoluhráče, ale nepřihrál přesně a kotouč získali hosté.
11:12'
Detroit si bere vedení zpět po krásné akci! Detroit se dostal do třetiny jednoduchým způsobem, na mantinelu si vzal kotouč Dylan Larkin, který krásnou nahrávkou našel rozjetého DARRENA HELMA, který pěknou střelou překonal přesouvajícího se Bobrovského, navíc domácí brankář skončil mimo branku, potom co do něj vrazil Jones. Asistence: Dylan Larkin, Anthony Mantha
11:05'
Slibně vypadající útok domácích zastavuje rozhodčí pro offside a máme tu další komerční přestávku.
10:40'
David Savard napřáhl ke střele od modré, jeho pokus zastavila horní tyčka!
10:20'
Jevgenij Svečnikov napřáhl ze střední vzdálenosti, kotouč prolétl těsně kolem druhé tyčky!
09:50'
Sergej Bobrovskij podržel střelu od modré čáry a následuje komerční přestávka.
09:10'
Henrik Zetterberg hledal pěknou zadovkou před brankou volného Tylera Bertuzziho, ale jeho záměr přečetl domácí obránce a vypíchl kotouč.
08:40'
Martin Frk zavezl kotouč do třetiny, ale jeho následná nahrávka byla nepřesná a u kotouče jsou po delší době domácí.
08:10'
Hosté druhé oslabení zvládli a po delší době uvidíme hru 5 na 5.
07:40'
Hosté vyhazují kotouč přes všechny čáry.
07:10'
Pierre-Luc Dubois vypálil po krosové nahrávce, Howard nahrávku čekal, stihl se přesunout a dobře zasáhl ramenem.
06:16'
Domácí využívají dvojnásobnou přesilovou hru a vyrovnávají skóre! Artěmij Panarin si vyměnil kotouč s Jonesem, který od modré naznačil střelu,ale pouze nahrál na první tyč na volného CAMA ATKINSONA, který z ostrého úhlu posunul kotouč do odkryté klece! Domácí tedy využili přesilovou hru 5 na 3 a ještě je čeká klasická přesilová hra! Asistence: Seth Jones, Artěmij Panarin
06:00'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Darren Helm – 2 min., podražení).
Obrovská šance pro hostující tým, když unikl obraně Mantha, ale Howard se proti jeho střele vytáhl!
04:08'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Nick Jensen – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
03:50'
Tak to je studená sprcha pro domácí! Opět se potvrdilo pravidlo nedáš, dostaneš! Detroit se dostal do třetiny, střelu jednoho z hostujících hráčů vyrazil Bobrovskij k mantinelu, tam kotouč dojel Henrik Zetterberg, který kotouč poslal z jedničky na branku a touš zamířil po teči TYLERA BERTUZZIHO neomylně do horního růžku na druhou tyč! Sergej Bobrovskij měl zakrytý výhled a vůbec nezasáhl. Asistence: Henrik Zetterberg, Gustav Nyquist
03:40'
Obrovská šance pro domácí! Nejprve se ke střele z první od modré dostal Artěmij Panarin, jeho pokus se štěstím vyrazil Howard před sebe, ale tam se k dorážce dostal Pierre-Luc Dubois,ale jeho dorážka trefila pouze obránce!
03:20'
Seth Jones vypálil od modré přízemní ránu, Howard měl zakrytý výhled,ale kotouč nakonec zachytil.
02:10'
Cam Atkinson je hodně aktivní, nyní si připsal již druhou střelu. Jeho pokus mířící na druhou tyč zachytil Howard v lapačce.
01:50'
Columbus dobře brání vlastní modrou čáru, Detroit se s pukem nedostává přes střední pásmo.
01:30'
Domácí jsou zatím aktivnější, je vidět, že hrají o postup do play-off!
00:40'
Cam Atkinson prosvištěl kolem obrany, natlačil se před brankáře a snažil se Howarda překonat kličkou do forehandu, hostující brankář se natáhl a špičkou betonu zasáhl!
00:01'
Úvodní buly pro domácí Columbus.
00:01'
Columbus Blue Jackets.
Columbus zažil snový březen, když se mu podařilo vyhrát hned 10 zápasů v řadě a domácí tým si tak hlasitě řekl o místo v play-off. Z posledních 5ti zápasů odcházeli Jackets 2x poraženi, když nestačili na Blues a v minulém kole na Vancouver, který si připsal výhru 5:4 v prodloužení. V tabulce Východní konference najdeme Jackets na 6. místě s 64 body. O 6. místo bojují ještě Flyers, kteří mají také 94 bodů a Devils, ti mají o bod méně.
Nejproduktivnější hráči
1. Panarin – 26 + 51
2. Vanek – 24 + 31
3. Jones – 16 + 38
Detroit Red Wings
Detroit dal zapomenout na dlouhou sérii proher, když se mu podařilo vyhrát 3 poslední zápasy. Rudá křídla si poradila postupně s Pittsburghem, Buffalem a v minulém kole s Ottawou, když ji porazila 2:0. Do play-off se Detroit nepodívá a tak hostujícímu tým zbývají poslední zápasy sezóny. V tabulce Východní konference najdeme Wings na 13. místě se 71 body.
1. Larkin – 14 + 45
2. Zetterberg – 10 + 40
3. Mantha – 24 + 22
Dobré ráno! Vítám všechny fanoušky zámořské hokejové NHL, dnes se společně podíváme na zápas mezi Columbus Blue Jackets a Detroit Red Wings
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.