NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Islanders : Florida - 27. března 2018   01:00

Islanders
Islanders
0:3
(0:1, 0:2, 0:0)
Florida
Florida
11:38' Yandle  (Dadonov, Barkov) • 21:47' Bjugstad  (J. McGinn, Ekblad) • 26:09' Dadonov  (Yandle, Reimer)
Islanders
Furlatt, Hebert – Devorski, Smith
Barclays Center, New York
10951 diváků
Florida
Reimer (Säteri) – Ekblad (A), Yandle, Pysyk, Matheson, Petrovic, Weegar – Bjugstad, Barkov, Dadonov – Vatrano, Trocheck (A), Huberdeau – Malgin, Mamin, Sceviour – Haley, MacKenzie (C), J. McGinn.

Tři hvězdy utkání:
1. James Reimer (FLA) 32 zák., 0 gólů, 100 %
2. Keith Yandle (FLA) 1+1
3. Jevgenij Dadonov (FLA) 1+1
Statistiky zápasu:
Střely na branku –32:41 (10:16, 11:19, 11:6)
Zblokované střely – 17:19
Vyhraná vhazování – 30:31
Trestné minuty – 12:8
Hity – 14:14
Je konec! Ve třetí třetině už gól nepadl a Islanders tak prohráli s Floridou 0:3. Domácí se ve třetí části ještě snažili s výsledkem něco udělat, ale naráželi na výborně chytajícího Jamese Reimera, který předvedl 32 úspěšných zákroků a připisuje si čtvrté čisté konto v sezóně. Panteři tak i nadále zůstávají ve hře o play-off.
59:55'
Velký závar před hostující brankou! Obránci Floridy ale Leeovi zablokovali hůl a Reimer puk přikryl.
59:17'
Hosté vyhazují.
58:50'
Od modré čáry střílel John Tavares, Reimer vyrazil. Na pravém kruhu se dostal Tavares k puku znovu. Tentokrát ještě nahrával a Beauvillier nedosáhl na jeho nabídku.
58:36'
Domácí branka je prázdná!
58:36'
Ještě přesilovka pro domácí. Za hákování je vyloučen Michael Haley.
58:20'
Od pravého mantinelu střílel Aaron Ekblad. Domácí branku minul.
57:18'
Pelechovo nahození tečoval těsně před Reimerem Anthony Beauvillier! Gólman Floridy ještě stačil vyrazit puk před sebe a o zbytek se postarali jeho obránci!
56:39'
Hosté získali buly v útočném pásmu poté, co Christopher Gibson schoval puk do rukavice.
56:12'
John Tavares zkusil z úhlu překvapit brankáře Reimera. Ten byl na místě.
56:01'
Obránce Pulock se opět snažil osvědčit své ofenzivní schopnosti. Jeho slalom byl zastaven na poslední chvíli.
55:32'
Ani tohle není gól! Brock Nelson zblízka zametl puk jen pod Reimera! Čas na poslední reklamní pauzu.
55:15'
Frank Vatrano střílel z levého kruhu. Trefil jen bránícího Fritze.
54:40'
Od modré čáry netrefil branku Johnny Boychuk. Následně puk nedostal za Reimerova záda ani Jordan Eberle.
53:58'
Do konce zápasu schází už jen šest minut. Domácí stále marně vyhlížejí i čestný úspěch.
52:55'
MacKenzie Weegar prověřil Gibsona střelou od levého mantinelu. Ten puk vyrazil hokejkou.
51:59'
Domácím je pískáno postavení mimo hru. Vhazuje se tedy ve středním pásmu.
51:17'
Hosté navíc kombinují v útočné třetině. Důležité dva body mají na dosah.
50:53'
Davidsonova střela od modré čáry se také neujala.
50:07'
Denis Malgin si chystal puk ke střele. Sceviour mu ho však nahrál rukou a hra je tedy přerušena. Následuje další reklamní přestávka.
49:36'
První domácí řada dlouho operovala v útočném pásmu. Šanci si ale Tavares a spol. nepřipravili.
48:44'
Po střele Brocka Nelsona skončil puk pod Reimerem. Reklamní přestávka.
48:22'
Hosté vyrazili do přečíslení 2 na 1. Barkov s Dadonovem nakonec Gibsona neohrozili.
47:56'
Už se hraje poměrně dlouho bez přerušení. Hostům rychle utíkající čas vyhovuje.
46:42'
Reimer chytá skvěle! Barzal připravil gólovku pro Anthonyho Beauvilliera, kterého opět vychytal hostující brankář!
46:25'
Ryan Pulock má velmi tvrdou střelu a to dokázal i nyní. Reimer ale dokázal zakročit vyrážečkou!
46:06'
Na zadní tyčce se natahoval za letícím kotoučem Denis Malgin. Ze vzduchu ho netrefil.
45:20'
Bekhendovou střelu Anderse Leeho vyrazil zatím stoprocentní James Reimer.
44:47'
Střela Leddyho byla sražena do ochranné sítě.
44:32'
Na druhé straně se natlačil před Gibsona Nick Bjugstad. Byl ale tísněn a už puk nezasunul za záda domácího brankáře.
44:15'
Adam Pelech se s pukem dostal až před Reimera. Ten jeho bekhendový pokus pokryl.
43:34'
Derek MacKenzie se před brankou tlačil k dorážce, ale neusměrnil puk mezi domácí tyče.
42:54'
Reimer dnes zamkl svou branku na dva zápasy! Pulock předložil kotouč před odkrytou branku Chrisovi Wagnerovi, který si ho srovnal na čepel a tato chvilka už Reimerovi stačila k tomu, aby se proti střelci přesunul a udržel čisté konto.
41:36'
Beauvillier poslal svou přihrávku přímo mezi oba obránce, kteří čekali na modré. Domácí tak ztratili útočné pásmo.
41:01'
Dadonov obkroužil domácí branku, před kterou ještě hledal některého ze spoluhráčů. Puk jen projel brankovištěm.
40:27'
Teď už je Florida kompletní.
40:13'
Hosté vyhazují a zbytek oslabení, které si přenesli ze druhé třetiny, se chýlí ke konci.
Hity – 9:9
Hokejisté Floridy odcházejí do šaten velice spokojeni. Ve druhé třetině totiž navýšili svůj náskok a vedou na ledě Islanders už 3:0. Ve 22. minutě využil přesilovou hru Nick Bjugstad a ve 27. minutě si navíc puk srazil bruslí do vlastní sítě obránce Davidson. Tento gól byl připsán nahrávajícímu Jevgeniji Dadonovovi.
40:00'
40:00'
Závěrečná střela Jordana Eberleho byla nepřesná. Druhá třetina končí.
39:32'
Mathenson vyhazuje. Vypadá to, že hosté udrží tříbrankový náskok až do konce třetiny.
39:08'
Tentokrát posílá puk až za branku soupeře Ekblad.
38:32'
Hosté vyhráli buly a vyhodili.
38:26'
Dvě minuty za nedovolené bránění dostává MacKenzie Weegar. Další přesilovka pro Ostrovany.
37:44'
Ryan Pulock nahazoval od modré puk na branku. Reimer vyráží.
37:38'
Hosté se dopustili zakázaného uvolnění. Hra se stěhuje před Reimera.
37:16'
Domácím bylo odpískáno postavení mimo hru.
37:00'
Hosté jsou již v plném počtu.
36:33'
Beauvillier přenesl hru na Ryana Pulocka, který pálil hned z první. Reimer se však rychle přesunul a zasáhl pravým betonem!
36:03'
Ryan Pulock pálil od modré, Reimer jeho střelu vyrazil.
35:37'
Proti střele Joshe Baileyho švihl lapačkou James Reimer. Ten si tak připsal efektní i efektivní zákrok.
34:59'
Právě Frank Vatrano krosčekoval domácího kapitána Johna Tavarese. Po reklamní přestávce si zahrají přesilovku Islanders.
34:51'
Po nenápadné střele Franka Vatrana zvonila tyčka domácí svatyně!
33:56'
33:52'
Matheson pálil od modré čáry vedle branky.
33:34'
Andrew Ladd srazil puk do ochranné sítě. Vhazuje se v útočném pásmu Panterů.
33:19'
Domácí konečně vyhazují.
33:01'
Do nahrávky Mathesona se z první opřel Aleksander Barkov. Gibson byl opět na místě.
32:53'
Zatím velmi dobrá přesilovka Floridy. Domácí dosud nedokázali vyhodit.
32:10'
Huberdeau přenesl hru na Vincenta Trochecka. Proti jeho zakončení se přemístil brankář Gibson!
31:55'
John Tavares si troufl na Aarona Ekblada a dostává trest za hrubost. Florida bude hrát další přesilovku.
31:46'
Domácí jsou už v plném počtu.
31:22'
Nick Bjugstad střílel z pravého kruhu. Dorážet se ještě snažil Jamie McGinn, ale Gibson puk drží.
30:41'
Až teď přišla střela Huberdeaua. Gibson ji vyrazil.
29:45'
Anthony Beauvillier je vyloučen za krosček. Příležitost pro hosty navýšit skóre.
28:31'
John Tavares našel před brankou volného Joshe Baileyho. Ten musel zakončovat bekhendem a Reimer se proti němu dobře roztáhl!
27:39'
Florida potřebuje v boji o play-off každý bod. Tenhle zápas mají Panthers rozehraný výborně.
26:50'
Střelu Aleksandera Barkova vyrážel Gibson. Hosté jsou teď ve velké pohodě.
26:09'
Florida právě vstřelila branku!
Hosté vedou už o tři góly! JEVGENIJ DADONOV hledal přihrávkou od mantinelu před branku najíždějícího Nicka Bjugstada, ale puk si srazil bruslí za záda vlastního gólmana obránce Brandon Davidson. Hodně nešťastný moment pro hráče Isles. Asistence: Keith Yandle a James Reimer.
25:17'
Od modré vypálil Nick Leddy, branku domácí obránce netrefil.
25:11'
Anders Lee našel přihrávkou zpoza branky Johna Tavarese. Reimer se už přesouval od své tyčky, ale ještě se k ní stačil natlačit zpět a zabránil tak gólu!
24:43'
Hosté zahráli na zakázané uvolnění, Vatrano se snažil přebruslit obránce marně.
23:49'
Ostrované jsou v plném počtu, druhou část oslabení tedy ubránili.
23:25'
Domácí se nyní osvobodili, Chris Wagner vyvezl puk až do útočného pásma.
23:03'
Po ráně Michaela Mathesona končí puk až v ochranné síti.
22:44'
Hosté pokračují v přesilové hře. Střelu Jonathana Huberdeaua vyráží Gibson.
21:47'
První část hostující přesilovky rychle využívá NICK BJUGSTAD! Ten obdržel přihrávku od Jamieho McGinna a zamířil k bližší tyčce domácí svatyně. Gibsonovi puk propadl skulinkou, kterou nechal mezi betonem a lapačkou. Asistence: Jamie McGinn a Aaron Ekblad.
21:24'
Mathew Barzal zasáhl nešťastně holí do tváře svého soupeře na buly Vincenta Trochecka. Způsobil mu krvavé zranění a tak je vyloučen na 2+2 minuty!
21:21'
Gibson přikryl puk, který se doklouzal do jeho brankoviště. Hosté získali buly v útočném pásmu.
21:03'
Vincent Trocheck od levého mantinelu netrefil domácí branku.
20:31'
Od modré čáry střílel Brandon Davidson. Reimer asi neměl ideální výhled, ale stačil zakročit vyrážečkou.
Hity – 5:7
Po první třetině odcházejí do kabin s nejtěsnějším vedením hokejisté Floridy. Islanders sice vstoupili do utkání ve velkém tempu, ale své příležitosti nedokázali proměnit. Nejblíže gólu byl Clutterbuck, který trefil tyčku. Hosté se ale postupně osmělili, obraz hry srovnali a ve 12. minutě je poslal do vedení Keith Yandle, který své nahození šikovně skryl za bránícího Boychuka.
20:00'
19:58'
Tu nakonec vyslal Michael Matheson, jeho pokus byl tečován mimo.
19:47'
Hosté dohrávají třetinu ve svém útočném pásmu, nemohou se ale dostat ke střele.
19:00'
Začala už poslední minuta první třetiny.
18:13'
Hra se po skončení přesilovky Floridy uklidnila. Puk se pohybuje mezi modrými čarami.
17:11'
Druhá polovina přesilovky hostům vůbec nevyšla. Matheson musel zablokovat střelu Tannera Fritze.
16:40'
Chris Wagner dokonce zlobil před hostující brankou. Skákavý puk ale nezkrotil.
16:12'
Dobrou práci odvedl John Tavares, který po puku skočil rybičkou a odehrál ho do středního pásma.
15:20'
Anthony Beauvillier je za svůj nájezd do Reimera nakonec potrestán! Je vyloučen za nedovolené bránění brankáři.
15:20'
Ross Johnston nametl puk z rohu do brankoviště, kam velmi důrazně vpadl Anthony Beauvillier. James Reimer však kotouč udržel před brankovou čarou! Následuje reklamní pauza.
14:59'
14:09'
Opět nepříjemná teč. Myslím, že dráhu letu puku změnil Jonathan Huberdeau, a puk vylétl těsně vedle tyčky!
13:32'
Střelu od modré tečoval před Gibsonem Aleksander Barkov, Domácí gólman si poradil.
12:58'
Ross Johnston svedl s MacKenziem Weegarem souboj, po kterém se dalo vylučovat klidně i na obou stranách. Potrestán je ale jen domácí hráč za držení.
12:45'
Po objetí branky se snažil prosadit Maxim Mamin. Gibsona tím nepřekvapil.
12:26'
Brock Nelson se ze strany natlačil až do zakončení. Reimer si pohlídal prostor u bližší tyčky a podržel puk ve výstroji.
11:38'
Teď už jdou hosté do vedení! KEITH YANDLE nahodil od modré čáry puk na branku přesně v momentě, kdy Gibsonovi přejížděl ve výhledu obránce Boychuk a kotouč zapadl k levé tyčce z pohledu gólmana Islanders. Asistence: Jevgenij Dadonov a Aleksander Barkov.
11:29'
Jevgenij Dadonov pláchl po pravé straně domácí obraně. Mířil nad lapačku, ale zároveň přestřelil branku soupeře!
11:19'
hosté zahráli na zakázané uvolnění. Hra se stěhuje před Reimera.
10:36'
Do střely Mathesona vložil hůl Cal Clutterbuck. Následuje další reklamní přestávka.
09:34'
Od modré čáry střílel Aaron Ekblad. Gibson svým zákrokem přerušil hru.
08:31'
Po pravém křídle zamířil dopředu Denis Malgin. Útočník Panterů netrefil branku.
08:07'
Bekhendovou střelu Johna Tavarese vyrazil James Reimer. Hosté jsou v plném počtu.
07:43'
Domácí se nadechli k velkému náporu! Střela Joshe Baileyho byla zablokována, Ryan Pulock pak těsně minul branku!
06:44'
Teď už se hosté osvobozují.
06:20'
Domácí rozehráli přesilovku zajímavě. Bekhendem to zblízka zkoušel Anders Lee, Reimer byl na místě.
06:04'
Jamie McGinn dostává trest za nedovolené bránění. Domácí si tak zahrají přesilovku.
06:01'
Další zákrok Gibsona. Ten přerušil hru po střele Michaela Mathesona. Následuje reklamní přestávka.
05:46'
Panteři si teď připravili dobrou příležitost. MacKenzie Weegar se zbavil Anderse Leeho a z osy hřiště vystřelil. Gibson puk vyrazil před sebe a následně musel máchnout lapačkou proti dorážce Maxima Mamina.
04:46'
Kontrovat se snažil Nick Bjugstad. Ten z pravé strany netrefil domácí klec.
04:35'
Domácí mají velký tlak. Puky létají kolem Reimerovy branky.
03:49'
Islanders soupeři zatápějí rychlým přechodem do útoku. Jejich akci nyní podpořil obránce Thomas Hickey, jehož střela byla zablokována.
03:12'
Na druhé straně střílel Derek MacKenzie, Christopher Gibson přerušil hru.
02:21'
Další velká šance domácích! Cal Clutterbuck obdržel přihrávku od zadního mantinelu a z bezprostřední blízkosti nastřelil tyčku!
01:56'
Po dobré práci Anderse Leeho se snažil dorazit puk bekhendem do odkryté branky Josh Bailey. Hosty zachránil obránce Yandle, jenž kotouč odpálil do bezpečí!
01:28'
Puk nyní skončil na střídačce Floridy. Opět se vhazuje v útočném pásmu Ostrovanů.
01:19'
Od modré čáry nahazoval puk na branku Johnny Boychuk. Reimer ho schoval ve výstroji.
01:08'
Hosté se dopustili zakázaného uvolnění.
00:26'
Pas Andrewa Ladda přeskočil hůl obránce Brandona Davidsona. Ten tak nemohl střílet nebo přihrávat.
00:01'
Dozněla národní hymna Spojených států amerických. Utkání za malou chvíli začne.

New York Islanders: Gibson (Halák) – Boychuk, Leddy, Pulock, Hickey, Pelech, Davidson – Jo. Bailey, Tavares (C), Lee – Eberle, Barzal, Beauvillier – Fritz, B. Nelson, Johnston – Clutterbuck (A), Wagner, Ladd (A).

Florida Panthers: Reimer (Säteri) – Ekblad (A), Yandle, Pysyk, Matheson, Petrovic, Weegar – Bjugstad, Barkov, Dadonov – Vatrano, Trocheck (A), Huberdeau – Malgin, McCann, Mamin – Sceviour, MacKenzie (C), J. McGinn.

Rozhodčí: Furlatt, Hebert – Devorski, Smith.
New York Islanders:
Ostrované jsou už ze hry o postup do play-off venku. Na kontě mají 72 bodů a v tabulce Východní konference jim patří dvanácté místo. Poslední dva zápasy, které odehráli na domácím ledě, Islanders prohráli. Nejprve v divokém utkání padli 6:7 s Tampou a naposledy podlehli 1:3 Carolině. Newyorčané se navíc potýkají s rozsáhlou marodkou. Hrát nemohou obránci de Haan, či Mayfield a také útočníci Kuljomin a Cizikas.