NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : San Jose - 13. listopadu 2017   04:30

San Jose
45:42' M. Karlsson  (Hertl, Couture) • 52:50' J. Ward  (Goodrow, J. Ryan)
Kings
Hebert, Charron – Gawryletz, Cameron
Staples Center, Los Angeles
18 230 diváků
San Jose
M. Jones (Dell) – J. Ryan, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Heed – Donskoi, J. Thornton, Pavelski – M. Karlsson, Couture, Hertl – Meier, Tierney, Bødker – Labanc, Goodrow, J. Ward.

Domácí celek se sice jako první dostal v úvodní třetině do vedení, ale utkání vyhrát nedokázal. Ve třetí části hry dvakrát mohli domácí kotouč vyhodit z obranného pásma, nepodařilo se jim to, a tak se dvakrát prosadili hosté. Melker Karlsson vyrovnal a rozhodují gól vstřelil ve třiapadesáté minutě Joel Ward.
59:38'
Vhazovat se bude před hostující brankou. Další zakázané uvolnění. Buly zvládl Tomáš Hertl na výbornou.
59:20'
Joe Pavelski dostal hru do středního pásma.
59:07'
Hosté vyhodili přes všechny čáry, vhazovat se bude před brankou San Jose.
58:53'
Jonathan Quick míří na střídačku, domácí budou hrát v šesti. Oddechový čas pro Kings.
58:23'
Alec Martinez výborně vypálil, jeho tvrdou ránu zablokoval soupeř.
58:17'
Podobně nepřesný byl také domácí Oscar Fantenberg.
58:04'
Brent Burns minul bránu.
57:36'
Hosté hrají výborně, domácí se nemohou stabilněji dostat do útočného pásma.
57:10'
Vhazovalo se v obranném pásmu Sharks a hostující celek kotouč získal.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, San Jose vede o gól.
56:27'
Tři a půl minuty před koncem třetí třetiny je hra přerušená. Adrian Kempe se propracoval do zakončení, jeho pokus kryje brankář Martin Jones.
56:03'
Vhazovat se bude ve středním pásmu, San Jose hraje takticky velmi dobře.
55:35'
Domácí celek prohrává o gól a už nemá mnoho času na pokusy o vyrovnání.
55:19'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude po komerční přestávce ve středním pásmu.
55:03'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, dobře zakončoval Joe Pavelski. Brankář Jonathan Quick byl pozorný.
52:50'
San Jose právě vstřelilo branku!
Hostující celek se dostává do vedení. Znovu domácí obrana nevyhodila puk, a tak je z toho gól. Dobře vypálil Barclay Goodrow a jeho střelu bruslí tečoval do branky JOEL WARD. O úmyslné kopnutí se nejedná, gól platí. Asistence: Barclay Goodrow a Joakim Ryan.
52:38'
Sledujeme nyní pasáž hry, ve které je k vidění hodně šancí.
52:16'
Domácí celek hraje aktivně, Derek Forbort se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu ale zablokoval Tim Heed.
51:09'
Hostující Martin Jones musel zasahovat, zakončoval Tyler Toffoli. S jeho pokusem si brankář dokázal poradit. Následně vypálil nepřesně Alec Martinez.
50:34'
Komerční přestávka, po které se bude vhazovat ve středním pásmu.
50:08'
Dustin Brown mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení, a tak minul branku.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:46'
Domácí brankář musel zasahovat proti střele hostujícího hráče. Joe Pavelski schoval svůj pokus za obránce, a tak kotouč viděl domácí gólman až na poslední chvíli.
49:19'
Joel Ward dobře vypálil, jeho projektil zablokoval Kurtis MacDermid.
48:33'
Drew Doughty zkoušel štěstí od modré čáry, ale jeho rána nebyla dostatečně důrazná.
48:01'
Joonas Donskoi vypálil z první, jeho ránu pohotově zastavil domácí brankář.
47:30'
Derek Forbort se dostal ke střele z mezikruží, jeho pokus kryje poměrně snadno brankář Sharks.
47:00'
San Jose se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu. Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
46:26'
Jonathan Quick si dokázal poradit se střelou soupeře. Tim Heed zakončoval jen do míst, kde byl připravený domácí gólman.
46:07'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Nick Shore – 2 min., sekání).
45:42'
Domácí celek měl kotouč na hokejce, ale nedokázal jej vyhodit. Střela Logana Couturea se od Hertla odrazila ke zcela volnému MELKERU KARLSSONOVI, jehož pokus končí přesně v brance, a tak je vyrovnáno. Asistence: Tomáš Hertl, Logan Couture.
45:00'
Pět minut hry je pryč ze třetí třetiny a registrujeme další střelu. Od modré čáry vypálil Tyler Toffoli. Hostující brankář snadno kryje.
44:21'
Tým San Jose Sharks se propracoval do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
43:55'
Od modré čáry vypálil domácí Nick Shore. Jeho pokus končí mimo branku.
43:42'
Martin Jones drží kotouč po střele z bezprostřední blízkosti. Dobře zakončoval Tanner Pearson, ale na maskovanému muže si nepřišel.
43:01'
Z kruhu vypálil domácí Dustin Brown. Jeho zakončení kryje brankář San Jose.
42:30'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.
41:59'
Timo Meier ani Barclay Goodrow nedokázali překonat domácího brankáře. Dva rychlé zákroky musel nyní vytáhnout brankářJonathan Quick.
41:55'
Od modré čáry se do kotouče položil Brent Burns. Brankáře Kings prostřelit nedokázal.
41:25'
Výborně vypálil z první Nick Shore. Tvrdou ránu kryje hostující brankář Martin Jones.
40:39'
Jako první ve třetí třetině vypálil Tomáš Hertl. Jeho střelu příklepem z dolní části kruhu kryje Jonathan Quick.
40:01'
Ve druhé třetině jsme viděli rychlý hokej, který mnoho vyložených šancí nepřinesl. Po čtyřiceti minutách hry stále platí jednobrankový náskok Kings. Střelecky je zápas vyrovnaný, oba týmy mají na svém kontě 19 střel na branku.
40:00'
39:48'
Domácí Adrian Kempe vypálil z velké dálky, jeho pokus kryje brankář.
39:26'
Další zakázané uvolnění, po kterém se bude vhazovat před brankou Kings.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:43'
Zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Los Angeles. Tomáš Hertl vyhrál buly. Následně pálil Joakim Ryan, jehož pokus byl zablokovaný.
38:17'
Timo Meier vyhrál souboj o puk a dostal se do zakončení. Jeho střelu do protipohybu brankáře tak tak vytěsnil Jonathan Quick mimo branku.
38:00'
Michael Cammalleri dostal puk do útočného pásma, ale jeho rána byla zablokovaná.
37:27'
Mnoho šanci k vidění momentálně není, v poklidném tempu se dohrává tato třetina.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině. Oba týmy na bránu vyslaly sedmnáct střel.
36:48'
Melker Karlsson výborně tečoval kotouč před brankou, ale i tak si dokázal brankář domácího celku poradit.
36:16'
Derek Forbort mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení, se kterým si poměrně snadno poradil brankář.
35:40'
Od modré to zkoušel Andy Andreoff, ale ani on nepřekonal maskovaného muže.
35:21'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny. Vhazovat se bude před brankou Sharks. Z kruhu vypálil Trevor Lewis. Jeho rána ale byla hodně nepřesná.
34:58'
Martin Jones kryje střelecký pokus, který vyslal z velké blízkosti Tyler Toffoli.
34:09'
Joe Pavelski dobře zakončoval akci svého týmu. Domácí brankář byl pozorný a dokázal si poradit. S následnou ránou Vlasice už mnoho práce neměl.
33:40'
Joel Ward se nadvakrát dostal v předbrankovém prostoru do zakončení. Ale puk končí mimo.
33:13'
Stejný hráč se znovu dostal do zakončení, s jeho pokusem si dokázal domácí brankář poradit. Dorážku už obrana Kings nedovolila.
32:56'
Joe Thornton to vzal na sebe, jeho tvrdou ránu kryje Jonathan Quick.
32:47'
Další hodně nepřesná rozehrávka Kings, píská se zakázané uvolnění.
32:13'
Bekhendem do zkoušel hostující Chris Tierney, jeho střela ale gólový výpis zápasu neobohatí.
32:05'
Střelu od modré čáry vyslal Brent Burns, jehož pokus snadno kryje domácí brankář.
31:53'
Tanner Pearson přihrával před branku, kde periferně viděl spoluhráče. Jeho kolega tam sice byl, ale neměl prostoro pro zpracování kotouče.
31:03'
Drew Doughty nejprve vyhrál vhazování, a pak se také dostal do střelecké pozice. S jeho ránou si brankář Sharks dokázal poradit.
30:50'
Kotouč vypadl z hrací plochy. Komerční přestávka.
30:39'
Kings špatně rozehráli, píská se zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Kings.
30:19'
Tim Heed vypálil a jeho pokus zablokoval Oscar Fantenberg.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápas. Stav zápasu je stále příznivější pro domácí celek, který vede o gól.
29:20'
Domácí celek se dostal do útočného pásma, ale probojovat do střelecké pozice se nedokázal.
28:38'
Domácí brankář kryje kotouč, bude se vhazovat. Nejprve ale komerční přestávka.
28:19'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice.
27:54'
Jonathan Quick si poradil se střelou od modré čáry, vypálil Brenden Dillon.
27:42'
27:34'
Michael Cammalleri a Alec Martinez se marně pokoušeli překonat hostujícího brankáře. Martin Jones podává výborný výkon.
26:40'
Alec Martinez si vybruslil před branku, skákavý kotouč ale zpracovat nedokázal.
26:17'
Přesilovku mají k dispozici domácí, ti se ale zatím nemohou stabilněji propracovat do výraznější šance.
25:42'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Joel Ward – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
25:17'
Jonathan Quick se vyznamenal na druhé straně, senzačně zastavil střelecký pokus Brendena Dillona.
25:02'
Od modré čáry vypálil Oscar Fantenberg. Rána domácího obránce končí na výstroji brankáře.
24:46'
Martin Jones drží své spoluhráče, nyní zastavil střelecký pokus Tylera Toffoliho.
24:46'
24:30'
Kinga hrají přesilovku, ale nemohou se probojovat do výraznější šance.
24:19'
23:38'
Do výborné střelecké pozice se dostal Alec Martinez. Jeho střelu do odkrytí části branky zablokoval obránce Sharks.
23:15'
Z horní hranice to zkoušel Logan Couture, ale jeho pokus končí mimo branku. Kotouč netrefil podle představ.
22:46'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Joe Pavelski – 2 min., podražení).
22:44'
Brent Burns vypálil výborně, jeho ránu zastavil Jake Muzzin.
22:19'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., hrubost).
21:35'
Tyler Toffoli se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus byl zablokovaný.
21:00'
Anže Kopitar se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
20:30'
Sledujeme poklidný úvod druhé třetiny. Ani jeden celek se nikam nežene. Optickou převahu mají domácí hráči.
20:01'
Po první třetině vede domácí celek o jednu branku. V přesilové hře se dokázal prosadil Dustin Brown, který je zatím jediným střelcem. 8:4, střelecky jsou aktivnější hráči Los Angeles.
20:00'
19:36'
Joonas Donskoi minul branku od modré čáry.
19:20'
Tomáš Hertl vypálil, to už se hraje pět na pět. Jeho střelecký pokus zastavil Jonathan Quick.
18:49'
Tyler Toffoli výborně tečoval před brankou a s velkou dávkou štěstí puk zastavil hostující brankář.
18:27'
Tanner Pearson měl na hokejce vyrovnání, ale svou šanci neproměnil. Puk nedokázal poslat nad beton brankáře.
17:52'
Drew Doughty dostal hru do útočného pásma, v akci pokračoval Anže Kopitar a Michael Cammalleri.
17:32'
Drew Doughty minul branku z dobré pozice, následně vypálil od modré Alec Martinez. Martin Jones kryje jeho ránu.
17:03'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Joonas Donskoi – 2 min., sekání).
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:30'
Michael Cammalleri to zkoušel individuálně, ale výraznější šanci si on ani jeho spoluhráči nevypracovali.
16:03'
Michael Cammalleri vypálil z horní hranice kruhu, jeho pokus zablokoval Joe Pavelski.
15:15'
Tyler Toffoli se ani nadvakrát nedokázal dostat ke střele na branku. Jeho pokus byl zablokovaný.
14:45'
Ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma, mnoho střel k vidění není.
14:16'
13:30'
Hosté se nemohou stabilněji dostat do útočného pásma, navíc se provinili postavením mimo hru.
13:00'
Justin Braun dostal hru do středního pásma, a pak šel střídat. Zatím hrají Sharks oslabení velmi dobře.
12:23'
Joe Thornton se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu zablokoval obětavě hrající Jake Muzzin.
12:16'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., nedovolené bránění).
11:54'
Kurtis MacDermid vypálil od modré čáry, ale branku trefit nedokázal.
11:23'
Tanner Pearson se pokoušel probojovat ke střele, ale výborně ho ze střelecké pozice dostal hostující bek.
11:02'
Alex Iafallo byl velmi blízko tomu, aby navýšil domácí vedení, ale Justin Braun jeho pokus zablokoval.
09:46'
Kings se pokouší navýšit své vedení. Zatím ale marně hledají cestu cestičku, kterou by se mohli vidat.
09:17'
Oscar Fantenberg rozehrává od své branky, ani jeden celek se nyní nikam nežene, mnoho šancí k vidění není.
09:00'
Z kruhu se dostal ke střele další domácí hráč. Michael Cammalleri střelou zápěstím nedokázal překonat brankáře soupeře.
08:29'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Domácí celek se dostává díky brance v přesilovce do vedení. Anže Kopitar vypálil od modré čáry, jeho pokus před brankářem výborně tečoval DUSTIN BROWN. Martin Jones nedokázal kotouč zastavit. Asistence: Anže Kopitar a Drew Doughty.
08:00'
Drew Doughty vypálil z první, jeho tvrdou ránu zablokoval obránce.
07:49'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Tim Heed – 2 min., hákování).
07:42'
Drew Doughty ani Tyler Toffoli nedokázali přesně vypálit, ale vykoledovali si svou aktivní hrou faul.
07:26'
Z mezikruží se do šance po výborné přihrávce dostal Tomáš Hertl. Český útočník ale nedokázal tváří v tvář překonat brankáře soupeře.
06:52'
Hostující celek špatně rozehrál, kotouč přejel všechny čáry, je z toho zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude v obranném pásmu Sharks.
06:37'
Hra je přerušena pro ofsajd. Komerční přestávka.
06:23'
Anže Kopitar hledal před brankou zcela volného Dustina Browna. Domácí hráč se ale k puku nedostal.
06:00'
Šest minut hry z první třetiny je pryč. Na první výraznější šanci čekáme.
05:31'
Z pravého kruhu vypálil Chris Tierney. Jeho ránu zastavil brankář Jonathan Quick. Vhazovat se tak bude v domácím obranném pásmu.
04:55'
Sledujeme poklidný úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí k vidění není.
04:01'
Nejprve byl pokus Tomáše Hertla zablokovaný, a pak už se český hráč dostal ke střele. Jeho rána ale končí mimo branku. Jonathan Quick jen pohledem kontroloval kotouč.
03:32'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou San Jose. Hosté ale vyhráli puk, a pak Martin Jones nemusel zasahovat.
03:14'
Sledujeme rychlý hokej, mnoho vyložených šancí k vidění není.
02:16'
Nejprve Brenden Dillon vypálil a jeho rána byla zablokovaná. Z protiakce vypálil domácí Drew Doughty. Projektil skončil mimo branku.
01:56'
Jonathan Quick kryje střelecký pokus, který z kruhu vyslal Marc-Édouard Vlasic.
01:27'
Nyní se ke střele dostali také hosté. Mikkel Bødker ovšem nedokázal přesněji trefit branku.
01:02'
Další zablokovaný střelecký pokus, Tanner Pearson to zkoušel z kruhu, jeho pokus obětavě zastavil Joakim Ryan.
00:19'
Jako první se ke střele dostali domácí, ale Derek Forbort nedokázal prostřelit obránce soupeře.
00:01'

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Forbort, Doughty, Muzzin, Martinez, MacDermid, Fantenberg – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Pearson, Kempe, Toffoli – Andreoff, N. Shore, Lewis – Cammalleri, Dowd, Laich.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – J. Ryan, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – Donskoi, J. Thornton, Pavelski – M. Karlsson, Couture, Hertl – Meier, Tierney, Bødker – Hansen, Goodrow, J. Ward..
Los Angeles Kings odehrálo 16 zápasů (8-3-2-3) a vybojovalo 24 bodů. V tabulce Západní konference je na druhém místě. Z posledních pěti zápasů vyhrálo dva. Poradilo si s Torontem Maple Leafs 5:3 a Anaheimem Ducks 4:3 v prodloužení. Nestačilo na St. Louis Blues 2:4, v prodloužení na Nashville Predators 3:4 a a Tampu 2:5.
San Jose Sharks odehrálo 15 zápasů s bilancí 8-1-0-6 a vybojovalo 18 bodů. V tabulce Západní konference je na šestém místě. Z posledních pěti zápasů vyhrálo čtyři. Poradilo si s Torontem Maple Leafs 3:2, Nashvillem Predators 4:1, Anaheimem Ducks 2:1 v nájezdech a Vancouverem Canucks 5:0. Nestačilo na Tampu Bay 1:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a San Jose Sharks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.