NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Nashville - 13. března 2019   03:00

Anaheim
Anaheim
03:39' Getzlaf (Manson) • 10:56' Silfverberg (Rakell, Ja. Larsson) • 33:59' Sprong (Perry, H. Lindholm)
3:2
(2:0, 1:0, 0:2)
Nashville
Nashville
54:16' F. Forsberg  (Mikael Granlund, Josi) • 55:14' F. Forsberg  (Johansen, Mikael Granlund)
Anaheim
O’Halloran, Nicholson – Alphonso, Murphy
Honda Center, Anaheim
16 811 diváků
Nashville
Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen, Simmonds – Mikael Granlund, Bonino, C. Smith – B. Boyle, Turris, Sissons – C. McLeod, Järnkrok, Grimaldi – Arvidsson.

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů!
Tři hvězdy utkání:
1. Jakob Silfverberg (Anaheim) 1+0
2. Cam Fowler (Anaheim) 0+0
3. Filip Forsberg (Nashville) 2+0
A je konec! Z rozhodnutého zápasu bylo nakonec pěkné drama! Nashville vtrhl do třetí třetiny jako uragán a snažil se vstřelit úvodní gól. Hostům se to podařilo, až při zbytečných vyloučeních domácích, když využili přesilovou hru 6 na 3 zásluhou Forsberga. Ihned po vstřelení branky se Rinne vrátil na střídačku a Forsberg se prosadil i v početní výhodě 6 proti 4. Predators měli v závěru velký tlak,ale Gibson odolal a 2 body zůstávají doma.
Střely po 3. třetině: Domácí – 18, Hosté – 34.
59:45'
Derek Grant netrefil odkrytou branku ze středního pásma.
59:29'
Henrique vyvezl kotouč do středního pásma a vysloužil si potlesk od diváků.
59:20'
Turris vypálil na první tyč, Gibson si mezírku u tyče pohlídal!
59:00'
Hosté nahazují kotouč do třetiny.
58:40'
Ryan Getzlaf se dostal ke střele do odkryté klece,ale jeho pokus obětavě zblokoval obránce hostů.
58:05'
Rinne je zpět na střídačce!
57:20'
Simmond ztratil kotouč ve vlastní třetině, ale Grant toho nedokázal využít, když nedokázal vystřelit na branku.
56:59'
Na kotouči jsou hosté, uvidíme zda hostující trenér odvolá brankáře i po třetí.
56:10'
Rakell zavezl kotouč do třetiny,ale vrátil ho zpět na obránce a Ducks s ním kombinují ve třetině.
55:50'
Tečovaná střela domácích skončila v ochranné síti. Následuje komerční přestávka.
55:14'
Nashville právě vstřelil branku!
A je tu další využitá přesilová hra hostů! FILIP FORSBERG se dostal ke kotouči v levém kruhu pro vhazování a tentokrát vymetl pavučinky ve vzdálenější šibenici!
Gibson byl bezmocný.
Asistence: Ryan Johansen, Mikael Granlund.
54:30'
Hosté to zkoušejí znovu se 6ti hráči, Rinne je na střídačce!
54:16'
Hosté se konečně dočkali branky, když využili početní převahu 3 mužů! Mikael Granlund našel krásnou žabičkou FILIPA FORSBERGA, který dělovkou z první vymetl pavučinky!
Asistence: Mikael Granlund a Roman Josi.
54:05'
Gibson zasahuje betonem, ale Preds jsou stále s kotoučem ve třetině.
53:51'
Rinne je na střídačce a uvidíme hru 6 proti 3.
53:51'
Oddechový čas pro hosty.
53:51'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Josh Manson – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
53:50'
Mikael Granlund schytal pořádný hit v rohu kluziště,ale vše v rámci pravidel.
53:28'
Gibson si připsal vynikající zákrok betonem proti střele Forsberga ze středu kluziště!
53:00'
Nashville dostává k dispozici 4. přesilovou hru a začíná ji hrozně – Ducks totiž znovu vyhazují kotouč.
52:36'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jaycob Megna – 2 min., držení hole).
52:20'
Nepovedená rozehrávka domácích končí icingem. Mezitím si Subban poslechl další bučení.
52:05'
Nashvillu se nedí upřít snaha vyrovnat, Ducks aktuálně prohrávají na střely 18:25.
51:30'
Diváci, kteří si našli cestu do Honda Center nyní bučí pokaždé, když má Subban kotouč.
51:01'
Filip Forsberg se snažil kličkou dostat přes obránce,ale nechal kotouč za sebou.
50:20'
Další útočnou snahu hostujícího týmu zastavuje rozhodčí pro offside.
49:50'
Max Jones se dostal do dobré pozice,ale jeho pokus minul horní růžek a centimetry!
49:10'
Hra konečně nabírá na tempu.
48:10'
Oba týmy si hru ve 4 hráčích zopakují.
47:41'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (P. K. Subban – 2 min., vysoká hůl).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Max Jones – 2 min., sekání).
47:41'
Hostující hráči jsou hodně podráždění a vyvolávají potyčky na hřišti.
47:20'
Nepovedená rozehrávka Nashvillu končí zakázaným uvolněním.
46:40'
Preds se usadili ve třetině soupeře,ale střelu z vážnější situace jsme ještě neviděli.
46:30'
Nick Bonino vypálil jedovatě ze středu hřiště, Gibson si připisuje další úspěšný zákrok!
45:20'
Hra 4 na 4 zatím vyhovuje více domácím, kteří jsou častěji na puku.
44:49'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (P. K. Subban – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Troy Terry – 2 min., držení).
44:27'
Anaheim úspěšně přečkal další oslabení a vydává se do útoku.
43:20'
Touš je znovu u Rinneho a přesilová hra pomalu končí.
42:50'
Anaheim odpaluje kotouč a může vystřídat obrannou čtveřici.
42:10'
Subban vypálil dělovku od modré, Gibson zasáhl vyrážečkou a následně kotouč odpálila obrana!
41:40'
Ducks vyhazují kotouč ihned po vhazování.
41:24'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Adam Henrique – 2 min., vražení na hrazení).
41:20'
Až nyní, když si poradil s dělovkou Subbana od modré.
40:50'
Hosté se s kotoučem usadili ihned ve třetině domácích, ale Gibson ještě zasahovat nemusel.
40:01'
Úvodní buly pro Nashville Predators.
40:01'
A je tu konec i druhé třetiny. V prostředním dějství jsme neviděli tak pohledný hokej jako v úvodní třetině. Rychlost hry opadla a hra se odehrávala hodně ve středním pásmu. Domácí dostali výhodu trestného střílení, ale Max Jones ho neproměnil. Ve 34. minutě se prosadil po krásné individuální akci Sprong a na světelné tabuli svítí skóre 3:0.
Střely po druhé třetině: Domácí – 16, Hosté – 19.
Třetí třetina začne přibližně v 4:55.
40:00'
39:19'
O kotouč v rohu Nashvillu bojují hráči, nakonec se k touši dostali hosté.
38:10'
Lindholm zavel kotouč do třetiny a odjel střídat, Nashville tak může založit další útok.
37:40'
Jeden z domácích hráčů získal kotouč na mantinelu a vyhodil ho, většína domácích hráčů tak stihla vystřídat.
37:05'
Hráči domácího týmu jsou dost unavení a Nashvillská pětice toho využívá k vytvoření tlaku!
36:50'
Icing v podání Anaheimu.
36:05'
Subban nahodil kotouč do třetiny,ale tam ho okamžitě sebrala domácí obrana.
35:10'
Ducks se usadili ve třetině soupeře a kombinují podél mantinelů.
34:30'
Střelu od modré Gibson v pohodě chytá a zastavuje hru. Následuje komerční přestávka.
33:59'
Anaheim právě vstřelil branku!
A je tu další branka Anaheimu! DANIEL SPRONG nabral s kotoučem v středním pásmu rychlost,krásnou kličkou se dostal přes Irwina a ještě lepší střelou backhandem propálil Rinneho!
Asistence: Corey Perry a Hampus Lindholm.
33:15'
Perry našel v ideální pozici postaveného Lindholma, který vypálil zápěstím. Jeho pokus Rinne reflexivně ramenem vyrazil!
32:50'
Rakell zahrál na hranici pravidel, když zbrzdil protihráče,ale rozhodčí zůstávají klidní.
32:10'
Nepovedená nahrávka Jakoba Silfverberga končí zakázaným uvolněním.
31:47'
Max Jones se rozjel pomalu dopředu,ale bohužel pro něj mu kotouč přeskočil při driblingu a jeho následná střela po zemi Rinneho nepřekonala!
31:47'
Max Jones dostává výhodu trestného střílení!
31:30'
Viktor Arvidsson přejel do útočné třetiny příliš brzy a rozhodčí píská offside. Následuje komerční přestávka.
30:50'
Daniel Sprong se vytočil s kotoučem až na osu hřiště,ale jeho táhlá střela se mezi 3 tyče nevešla.
30:20'
Perry nahrávkou na slepo nastartoval protiútok hostů. Bohužel pro Nashville jejich postup zastavil rozhodčí pro offside.
29:50'
Filip Forsberg tečoval kotouč v brankovišti nad odkrytou klec Gibsona!
29:20'
Rakell vypálil od pravého mantinelu, ale jeho pokus prolétl nad brankou hostů!
28:28'
Mikael Granlund si prohodil kotouč mezi nohama,ale jeho následné zakončení backhandem Gibson kryje.
27:50'
Menga vystihl rozehrávku soupeře,ale ani jeho následná nahrávka nebyla přesná u kotouče jsou hosté.
27:10'
Gibson si připsal další zákrok a přerušil hru, následuje komerční přestávka.
26:20'
Nashville se usadil ve třetině, celou akci ukončil Turris střelou od modré,kterou Gibson našel v rukavici.
25:50'
Josh Manson tečoval kotouč těsně před brankou, ale bohužel pro něj touš zamířil těsně vedle branky!
25:30'
Ryan Johansen nepřihrál přesně ve středním pásmu a kotouč skončil mezi diváky.
24:50'
Max Jones se pěknou kličkou uvolnil a vyhodil kotouč do středního pásma.
24:20'
Preds se usadili ve třetině,ale střela Granlunda minula branku a Manson kotouč vyhazuje.
23:49'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Hampus Lindholm – 2 min., hákování).
23:20'
Perry si nechával projet kotouč mezi nohama, ale následně ho Subban poslal ostře k ledu.
22:50'
Rickard Rakell tečoval nahození od modré těsně před brankářem,ale i s jeho pokusem si Rinne poradil.
22:20'
Predators vstoupili do druhé třetiny lépe a jsou aktivnějším týmem.
21:50'
Mikael Granlund zavezl kotouč do třetiny,ale za brankou o něj hned přišel.
21:10'
Přečíslení 3 na 2 vyřešil Fowler, který si skvěle lehl a zabránil křižné nahrávce.
20:40'
Wayne Simmonds se dostal za obranu domácích, Gibson si s jeho střelou na první tyč poradil!
20:01'
Úvodní buly pro domácí Ducks.
20:01'
A je tu konec prvního dějství, ve kterém jsme viděli 2 branky. Domácí měli výborný vstup do třetiny, když se hned ve 4. minutě prosadil Getzlaf pěknou střelou na druhou tyč. Ducks měli i nadále více ze hry a zásluhou Silfverberga přidali druhý gól. Oba týmy dostaly výhodu přesilové hry, ale brankáři jsou zatím výborní a další gól jsme neviděli.
Střely po první třetině: Domácí – 8, Hosté – 9.
Druhá třetina začne přibližně v 04:01.
20:00'
19:40'
Fowler založil útok Ducks, ale hosté se k touši dostali hned za modrou čárou.
19:18'
Terry získal kotouč na mantinelu a přerušil menší tlak Nashvillu.
18:28'
John Gibson vyrazil kotouč po střele od modré před sebe, kde se k němu dostal hostující hráč, který zakončoval backhandem. Gibson nic neviděl, ale reflexivně kotouč vykopl!
17:59'
Hosté jsou v plném počtu, Josi vypálil od modré,ale jeho pokus minul branku.
17:30'
Filip Forsberg vyvezl kotouč až k brance domácích a ušetřil spoustu času.
16:59'
Ryan Getzlaf našel krásnou krosovkou Ritchieho, ale ten v obrovské šanci nedokázal trefit branku!
16:20'
Colton Sissons získal kotouč na mantinelu a obloučkem ho vyhodil do středního pásma.
15:48'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Kyle Turris – 2 min., nedovolené bránění).
15:39'
Nick Ritchie vypálil, jeho pokus zblokoval obránce a pomalý kotouč zastavil Rinne Následně se strhla menší šarvátka za brankou,ale rozhodčí zůstavají klidní.
14:30'
Matt Irwin sebral kotouč za vlastní brankou, pěkně ho vytáhl,ale jeho následná nahrávka nebyla přesná a Ducks mají znovu touš.
13:59'
Domácí jsou stále na kotouči, Nashville se spíše brání.
12:39'
Devin Shore se vytočil s kotoučem před branku, ale nedokázal zamířit přesně a ohrozit Rinneho.
11:50'
A mohlo to být o 3 branky! Fowler našel krásnou krosovkou volného Jonese, ale jeho přízemní pokus Rinne vykopl!
10:56'
Domácí přidávají další branku! Ducks byli usazení ve třetině soupeře, když se k puku za brankou dostal JAKOB SILFVERBERG, který s ním vybruslil zpět před branku a nechytatelnou střelou nad rameno se prosadil!
Asistence: Rickard Rakell, Jacob Larsson.
10:05'
Slibně vypadající přechod do útoku hostů zastavuje čárový rozhodčí pro offside.
08:59'
Domácí jsou častěji na kotouči,ale vážnější šanci si zatím nevytvořili.
08:05'
Skákavý kotouč se dostal až před Bonina,ale bývalý hráč Ducks se kličkou do forehandu neprosadil!
07:20'
Jacob Larsson přerušil rozehrávku soupeře ihned po návratu z trestné lavice.
06:58'
Wayne Simmonds tečoval kotouč před Gibsonem, kotouč brankáři propadl, ale za ním ho sebral obránce a ihned ho poslal pryč ze třetiny.
06:20'
Nick Ritchie získal kotouč na mantinelu a ihned ho odpálil přes všechny čáry.
05:50'
Nashville má velice dobré přesilové hry,ale Ducks se podařilo vyhodit.
05:26'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jacob Larsson – 2 min., podrážení).
04:30'
P. K. Subban vypálil dělovku od modré, jeho pokus kryje Gibson.
03:39'
A je tu první branka utkání! Josh Manson našel krásnou nahrávkou přes celé hřiště rozjetého RYANA GETZLAFA, který se dostal za obranu hostů a rychlou střelou zápěstím na druhou tyč propálil Rinneho.
Asistence: Josh Manson.
02:50'
Gibson zastavil nahození ze středního pásma a přerušil hru.
01:35'
Nepovedená rozehrávka Ducks končí zakázaným uvolněním Anaheimu.
00:40'
Rinne má za sebou první zákrok zápasu, když s poradil se střelou od mantinelu.
00:01'
Úvodní buly pro hostující Predators.
00:01'

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson, H. Lindholm, Fowler, Ja. Larsson, Holzer, Jaycob Megna – Sprong, Getzlaf, Jones – Silfverberg, D. Shore, Rakell – Terry, Henrique, N. Ritchie – Perry, D. Grant, Rowney.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen, Simmonds – Mikael Granlund, Bonino, C. Smith – B. Boyle, Turris, Sissons – C. McLeod, Järnkrok, Grimaldi.

Rozhodčí: O’Halloran, Nicholson – Alphonso, Murphy.
Anaheim Ducks
Anaheim se docela vzchopil po sérii porážek. Z posledních 5ti utkáních dokázal hned 3x vyhrát. Když si připsal po 2 bodech za výhry nad Coloradem, Arizonou a Montrealem. Naopak porážky přišly v zápasech s Blues a v minulém kole s Kings 2:3. Ducks se nepovedla hlavně první třetina, ve které inkasovali 3 góly. Na listinu střelců se zapsali Sprong a Silfverberg. V tabulce Západní konference najdeme Ducks na 14. místě s 63 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Getzlaf – 11 + 29
2. Henrique – 16 + 20
3. Silfverberg – 19 + 12
Nashville Predators
Nashville nezažívá ideální období, z posledních 5ti zápasů vyhrál pouhé 2 a to když si poradil dvakrát s Minnesotou. Naopak porážky přišly proti Blues, Jets a v minulém kole proti Carolině. Mezi úspěšné střelce se zapsali Smith, Boyle a Granlund. V utkání se zaskvěl český brankář Mrázek, který měl lví podíl na výhře Caroliny. V tabulce najdeme Nashville na 4. místě s 83 body.
1. Johansen – 11 + 44
2. Josi – 15 + 39
3. Granlund – 16 + 35
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL. Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Anaheim Ducks a Nashville Predators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.