NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Arizona : Winnipeg - 7. dubna 2019   04:15

Arizona
Arizona
02:21' Galchenyuk  • 43:29' Richardson (Hinostroza, Grabner)
2:4
(1:1, 0:3, 1:0)
Winnipeg
Winnipeg
15:18' Scheifele  (Connor) • 22:35' Trouba  (P. Lindholm, Lowry) • 30:05' Connor  (Scheifele, Wheeler) • 35:21' Ehlers  (T. Myers)
Arizona
Pickard (Kuemper) – Demers, Ekman-Larsson (C), Hjalmarsson (A), Goligoski, Connauton, Oesterle – Keller, Stepan (A), Fischer – J. Archibald, Dvorak, Crouse – Hinostroza, Richardson, Grabner – Garland, Cousins, Galchenyuk.
McCauley, Lee – Gibbons, Gawryletz
Gila River Arena, Glendale
17125 diváků
Winnipeg
Hellebuyck (Comrie) – Trouba, Beaulieu, Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Perreault, K. Hayes, Ehlers – Laine, Little, Copp – Roslovic, Lowry, P. Lindholm.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Tři hvězdy utkání
1. Mark Scheifele (WPG) 1+1
2. Kyle Connor (WPG) 1+1
3. Brad Richardson (ARI) 1+0
Sezona pro Arizonu je u konce. Ve svém posledním utkání v sezoně prohráli Coyotes na domácím ledě s Winnipegem 2:4. Do zápasu sice vstoupili lépe a ujali se vedení 1:0 po přesilovkové trefě Galchenyuka, ale Winnipegu se podařilo ještě v první třetině vyrovnat a ve druhé třetině zasypat soupeře třemi góly, které nakonec rozhodly. Arizona se v poslední třetině herně zvedla, ale podařilo se jí vsítit jen gól na 2:4. Kontaktní gól, jehož dosáhla pět minut před koncem, nebyl uznán.
59:40'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Vinnie Hinostroza – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
59:40'
Hra je přerušena. Byfuglien ostře atakoval Hinostrozu u mantinelu. Ten se z toho dost těžce zvedal a v pokleku byl Byfuglienem ještě přistrčen. Na oplátku prudce sekl svého soupeře hokejkou, což se Byfuglienovi nelíbilo, hráče Arizony srazil k zemi, a na ledě ho začal nepříjemně "masírovat".
59:30'
Richardson znovu střílel mimo tři tyče.
59:01'
Richardson si udělal oblouček do pravého kruhu, svůj bekhend poslal vedle.
58:53'
Nakonec se povedlo a po krátkém zápolení podél mantinelu se domácím podařilo přinutit Hellebuycka přerušit hru.
58:10'
Domácí mají puk ve vlastním pásmu. Dostat se do útočného pásma, respektive se tam vrátit, se jim nedaří.
57:20'
Coyotes zkouší hru bez brankáře.
57:00'
Čas se Arizoně krátí. S případným kontaktním gólem by měla určitě ještě šanci, se ztrátou dvou branek jsou naděje hodně nízké.
56:03'
Winnipeg vyhrál v útočném pásmu buly. Ke střele se od levého mantinelu dostal Ehlers, Pickard chytá a přerušuje hru.
55:52'
Arizona zahrála na zakázané uvolnění.
55:30'
Wheeler střílel zpoza kruhů, Pickarda se mu překonat nepodařilo.
54:58'
Hra je přerušena. Komerční přestávka.
54:50'
Rozhodčí gól neuznává, došlo k nedovolenému bránění Archibalda, který krátce před tečováním sekl hokejkou Hellebuycka do vyrážečky.
54:50'
Trenér Winnipegu si vzal challenge kvůli nedovolenému bránění brankáři!
54:50'
Arizona sice vstřelila branku, když Josh Archibald tečoval střelu od modré mezi Hellebuyckovy betony, ale dopustil se při tom nedovoleného bránění.
53:59'
Arizona se v obranném pásmu už dostala na zadním mantinelu k puku, pak ale pokazila rozehrávku a puk se odklouzal do pravého kruhu, kam bleskově přibruslil hostující Trouba. Jeho střelu Pickard chytá.
53:05'
A když už se jim to povede, o puk rychle přichází.
52:40'
Skutečně, Jets hlavně odvrací výpady soupeře a sami se do útočného pásma nemohou dostat.
51:45'
Aktivita Arizony s blížícím se koncem zápasu roste. Útok střídá útok a Winnipeg se snaží v posledních minutách hlavně bránit.
51:24'
Snaha o rychlý návrat Coyotes do útoku končí znovu zakázaným uvolněním.
51:01'
Šikovný průnik domácího celku až k brankovišti. Finální přihrávka před branku sice Grabnera našla, ale tomu se nepodařilo trefit puk mezi betony Hellebuycka.
50:43'
Arizona se dopustila zakázaného uvolnění, které posílá hru před Pickarda.
50:20'
Arizona předvedla rychlý přechod do útoku, který se snažil zakončit Cousins. Jeho střelu z pravého kruhu srazil Chiarot do ochranné sítě.
50:01'
Další zákrok domácího brankáře a přerušení hry. Komerční pauza.
49:28'
Troubovu ránu od modré drží Pickard ve své výstroji.
48:40'
Oba týmy se střídají ve vedení puku.
47:49'
Demers zkusil střelu zápěstím poslat pod horní tyč Hellebuyckovy branky. Hostující brankář letící puk vyrazil.
47:33'
Kotouč vyletěl poněkolikáté dnes do hlediště.
46:43'
Hosté v útoku rozehráli rychlou kombinaci s přihrávkou na modrou čáru, odkud pálil Beaulieu. Pickard puk vyráží.
46:13'
Pickard znovu v akci. Tentokrát ramenem vyrazil Laineho střelu až do ochranné sítě. Komerční pauza.
45:25'
Naopak na druhé straně kluziště musel Pickard ukrýt puk před dotírajícími soupeři.
44:36'
Znovu takové nahození s úmyslem získat vhazování v útoku. Hellebuyck ale opět rozehrál.
43:37'
Nahození Arizony ze středního pásma Hellebuyck nepodržel a rozehrává.
43:29'
Arizona právě vstřelila branku!
Domácí zvládli předvést rychlý protiútok a těží z toho maximum, co mohli! BRAD RICHARDSON, který najížděl do útoku na levé straně, si sjel blíž na střed a pohotově po přihrávce z pravého křídla poslal puk za záda Hellebuycka. Asistence: Vinnie Hinostroza, Michael Grabner.
42:20'
Keller pouze nahodil na Hellebuycka ze středního pásma.
41:44'
Trouba ránou od modré trefil beton Pickarda.
41:32'
Hayes mezi kruhy puk na Pickarda neprotlačil, byl zblokován. Winnipeg i na začátku třetí třetiny má puk více na hokejkách a soupeři toho moc nedovoluje.
40:35'
Pickard zastavuje střelu Chiarota od modré čáry, obdobně jako na začátku druhé třetiny. Tehdy to pro něho nebylo nakonec nebylo dobré znamení.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 06:02.
Tři góly Winnipegu ve druhé třetiny určily směr, jakým se utkání vyvíjí. Arizona prohrává po 40 minutách 1:4 a šance na vítězné zakončení sezony se jí pomalu rozplývá. Naopak Jets si zvyšují tolik potřebné sebevědomí před play off.
40:00'
39:50'
Ještě šance Lowryho, který protečoval směrem na Pickarda. Arizonský brankář vyráží.
39:15'
Jets jsou v útočném pásmu, druhou třetinu se snaží dohrát hlavně daleko od své branky.
38:29'
Další nebezpečný průnik Winnipegu, který šel do útoku ve dvou, ale přihrávka na střed šla na brusle útočícího hráče a ze šance nakonec sešlo.
37:27'
Domácí poté, jak dobře začali celý zápas, se nyní moc do hry nedostávají. Naopak Winnipeg poslední zápas v základní části má pevně ve svých rukách.
37:18'
Arizona se dopustila zakázaného uvolnění.
37:04'
Little se v levém kruhu snažil střelecky prosadit, jeho zakončení Pickard vyráží.
Roslovicovu střelu Pickard chytá do lapačky. Komerční pauza.
36:12'
Zakázané uvolnění Winnipegu.
35:21'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Těsně před koncem přesilovky se hosté prosadili a zvyšují vedení! Pickard vyrazil střelu Myerse do strany, kde ale na dorážku číhal NIKOLAJ EHLERS, jemuž se podařilo poslat puk do branky Arizony. Asistence: Tyler Myers.
35:15'
Arizoně se nedaří vyhodit puk.
34:54'
Myers si sjel od modré až na hranici mezikruží, svou prudkou ránu ale neusměrnil mezi tři tyče.
34:23'
Nepřesnou přihrávkou se Winnipeg sám připravil o útočné pásmo.
34:05'
Prudká rána Trouby od modré čáry jen zaduněla o zadní mantinel.
33:50'
Další vyhození domácího týmu.
33:35'
Arizona rychle vyhazuje puk.
33:23'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jason Demers – 2 min., podrážení).
32:48'
Prosadit se nedokázal střelou od modré ani Oliver Ekman-Larsson. Brankář Winnipegu přerušuje hru.
31:50'
Garland zpoza kruhů nechal vyniknout brankáře Hellebuycka, jenž od špatného zákroku v první třetině drží střelce soupeře na uzdě.
30:36'
Komerční pauza.
30:36'
Dělovku Byfugliena od modré čáry Pickard likviduje a přerušuje hru.
30:05'
Ve chvíli, kdy z vrátek na trestné lavici vyrazil Ekman-Larsson zpět na led, podařilo se KYLU CONNOROVI dorazit puk za záda Pickarda, který předtím pouze vyrazil před sebe střeu Scheifeleho. Asistence: Mark Scheifele, Blake Wheeler.
30:03'
29:16'
Začíná zkrácená přesilovka Winnipegu.
28:43'
Pěkný suvenýr pro jednoho z diváků. Kotouč vylétl do hlediště.
28:03'
73 vteřin se bude hrát ve čtyřech.
28:03'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Oliver Ekman-Larsson – 2 min., nedovolené bránění).
27:48'
Coyotes se při návratu do útoku dostali do postavení mimo hru.
27:35'
Winnipeg vyhazuje puk ze svého pásma.
27:16'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Patrik Laine – 2 min., krosček).
26:48'
Richardson nebezpečně pálil z pravého kruhu. Hellebuyck kotouč lapil do lapačky. Komerční pauza.
25:57'
Lowry zavezl puk do útoku na levém křídle a šikovnou přihrávkou našel na pravé straně rozjetého Byfugliena. Tomu ale střela moc nesedla a puk poslal na plexisklo za brankou.
25:11'
Hosté trpělivě vyčkávali s rozehrávkou za svou brankou. Poté přišla rychlá přihrávka do středního pásma a průnik Lowryho až k brankovišti. Pickard jeho zakončení chytil a puk schoval pod lapačku.
24:13'
Po vyhraném vhazování v útočném pásmu se Arizona dostala k další střele. I Crouse byl vychytán hostujícím brankářem.
24:11'
Domácí Connauton se dostal ke střele zpoza levého kruhu. Hellebuyck puk drží pod lapačkou.
22:35'
Už to vypadalo, že Pickard šanci Winnipegu zastavil. Podařilo se mu sice vyrazit zakončení Lindholma, který vyjel zpoza branky, ale puk zůstal před brankovištěm v lese hokejek a bruslí a JACOB TROUBA kotouč úspěšně dorazil za Pickardova záda. Asistence: Par Lindholm, Adam Lowry.
21:45'
Arizoně trvalo poměrně dlouho, než vyrazila ze svého pásma. O to rychleji o puk přišla.
21:05'
Celkově však pokračuje obrázek z první třetiny. Hra se přelévá ze strany na stranu, týmy se dopouští v útoku ztrát a snaží se hrát hlavně se zabezpečnou obranou.
20:10'
Do druhé třetiny vlétli rychle hráči Jets. Chiarot se protlačil ke střele, Pickard byl připraven.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 05:06.
První třetina skončila. Na střely na branku je vyrovnáno 6-6, na góly je stav 1-1. Arizona se ujala vedení ve třetí minutě, kdy využil přesilovku Galchenyuk. Na jeho branku odpověděl v 16. minutě Scheifele.
20:00'
19:20'
Myers zkusil štěstí od pravého mantinelu, Pickard vyráží.
19:01'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:14'
Little si najel do levého kruhu a zkusil vystřelit, ale Cousins letící puk sráží do ochranné sítě.
17:04'
Hosté se dostali do postavení mimo hru. I přesto, že jsme viděli už dva góly, zatím se nejedná o nějaké ofenzivní utkání. Dohromady jsme viděli jen 11 střel na branku, obdobný počet zblokovaných střel a přitom se už blíží konec úvodní dvacetiminutovky.
16:37'
Kotouč vylétl na domácí střídačku. Komerční pauza.
16:29'
Zakázané uvolnění, kterého se dopustili hokejisté Arizony.
15:18'
Je vyrovnáno! Rychlý útok Winnipegu, při kterém Connor zajel s pukem za branku, rychle přihrál na pravou stranu brankoviště k volnému MARKU SCHEIFELEMU, a ten pohotově propálil brankáře Pickarda střelou na vzdálenější tyč. Asistence: Kyle Connor.
13:54'
Arizona teď vcelku tlačí na Winnipeg. Další střelu vyslal na Hellebuycka Dvorak a hostující gólman opět přerušuje hru.
13:33'
Domácí Crouse sice nebyl v dobré střelecké pozici u mantinelu, ale na Hellebuycka i tak vystřelil. A přinutil ho přerušit hru.
12:43'
Další přerušení. Puk vylétl na jednu ze střídaček.
12:21'
Útok Arizony znovu zastavilo postavení mimo hru.
11:13'
Je také hodně střel, co končí vedle. Jako ta Chiarotova od modré čáry.
10:35'
Brankáři obou týmů zatím neměli moc práce. Na každého šly shodně tři střely, zbytek zblokovala obrana.
10:06'
Postavení mimo hru Winnipegu, který se snažil o rychlý návrat do útoku. Komerční pauza.
09:50'
Teď už musel domácí brankář zasahovat. Proti Hayesovi však nezaváhal a puk chytá.
08:55'
Chiarot byl dvakrát za sebou zablokován. Napřed Hjalmarssonem a poté Goligoskim. Pickard mohl zůstat v klidu.
08:20'
Hellebuyck se stačil proti rychlé přihrávce na Richardsona přesunout na pravou stranu brankoviště a puk zastavit a poté ukrýt pod lapačku.
07:13'
Laine se marně snažil poslat puk až na Pickarda, jeho střela byla zablokována v levém kruhu pro vhazování.
06:18'
Hellebuyck zastavil střelu Goligoskiho od modré čáry. Teprve druhá střela domácích v utkání. Komerční pauza.
04:55'
Pickard si stáhl pod lapačku puk, který skončil v boční síti po nepřesné střele Lindholma.
04:03'
Arizonu zastavilo postavení mimo hru.
03:22'
Winnipeg se s nepříznivým vývojem skóre na začátku utkání nechce smířit. Byfuglien od modré ale Pickarda příliš neohrozil.
02:37'
Hostující Bealieu se napřáhl ke střele zpoza levého kruhu, Pickard letící puk zastavil.
02:21'
Domácí otevírají skóre! ALEX GALCHENYUK se prosadil mezi kruhy střelou, na kterou si brankář Hellebuyck sice sáhnul, ale puk mu jen tečoval lapačku a přeletěl ji. Bez asistence.
01:57'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mathieu Perreault – 2 min., podrážení).
01:04'
Kulikov střílel od modré, Pickard si připisuje první zákrok.
00:45'
Utkání začíná z obou stran trochu opatrněji. Winnipeg dnes bojuje ještě o vítězství v Centrální divizi. Arizona chce zakončit sezonu výhrou.
00:01'
Arizona, která letos finišuje sezonu, má trochu delší ceremoniál před začátkem utkání.

Arizona Coyotes: Pickard (Kuemper) – Demers, Ekman-Larsson, Hjalmarsson, Goligoski, Chychrun, Connauton – Keller, Stepan, Pánik – J. Archibald, Dvorak, Crouse – Hinostroza, Richardson, Grabner – Garland, Cousins, Galchenyuk.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Trouba, Beaulieu, Byfuglien, Chiarot, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler, Scheifele, Connor – Perreault, K. Hayes, Ehlers – Laine, Little, Copp – Roslovic, Lowry, P. Lindholm..
Winnipeg prohrál v posledních dvou zápasech a trochu si zkomplikoval situaci. Stále sice bojuje o vítězství v Centrální divizi, ale proti Nashvillu ztrácí jeden bod. Jets potřebují, kromě vlastní výhry, ještě zaváhání Predators v utkání s Chicagem.
Pro Arizonu tímto utkáním sezona skončí. Byl to rok plný rozpaků. V první polovině Coyotes nehráli nijak dobrý hokej, a ač sice dokázali porážet silnější týmy, ztráceli body se slabšími celky. Ve druhé polovině se ale nakoplo k výborným výkonům a ještě nedávno bojovali o play off. Do něho se nakonec nedostali, ale vzhledem k tomu, že je v této sezoně sužovala široká marodka, jsou jejich výkony příslibem do budoucna, pokud se tým zdravotně dá dohromady.
Arizona přivítá na svém ledě v posledním utkání této sezony Winnipeg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.